Wróć   America's Army PL > America's Army 2.8.x > Ogólne 2.8.x

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 05-20-2005, 08:33   #201
[1st.PB]Ramon
Captain

Wyślij wiadomość przez ICQ do [1st.PB]Ramon Wyślij wiadomość przez MSN do [1st.PB]Ramon Wyślij wiadomość przez Yahoo do [1st.PB]Ramon
Domyślnie

Nie no co ty to prawda. Umawiasz się z 10 chlopa, żeby wszyscy lecieli na rece, wyciagasz granacika, rzucasz przed drzwi recepcji i masz 10 fragow, bo byla kolejka do drzwi.

Przecie teraz to czasy ze wszycy na pipe biegna razem jeden za drugim...
[1st.PB]Ramon jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 05-20-2005, 08:48   #202
chesterrR
Brigadier General

Wyślij wiadomość przez MSN do chesterrR
Domyślnie

to się nazywa timwork i suport

The HardCore ____v e t e r a n
chesterrR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-20-2005, 10:49   #203
WOjtas
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do WOjtas Wyślij wiadomość przez MSN do WOjtas
Domyślnie

Nie o to mi chodzi.
Granat dziala fragmentacyjnie. Jesli "fragemnt" ubije kogos, to dalej nie leci. Nie ma teopretycznie mozliwosci takiej ustawienia 12 czy choby 10 ludzi, zeby jeden granat ich wszystkich ubil, bo w kulku niektorzy przezyja, bo nie trafi ich zaden fragemtn, a ustawieni np. parami (jeden za drugim) ci z tylu na pewno przezyja...
Na tym przeca polega kladzenie sie na granacie (ktore dziala chyba od 1.4), ze jak na granacie lezysz, to wszystkie "fragmenty" zostana "w tobie" i nikogo do okola nie rania (jak sie dobrze polozyc).
Ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
I gdy już wierzysz, że twoja perspektywa jest jedyną perspektywą
I zanim uznasz tych co mają ją za zbędne ogniwo
Przyjacielu, ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
WOjtas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-20-2005, 13:57   #204
TheGreenStorm
Warrant Officer 1

Wyślij wiadomość przez MSN do TheGreenStorm
Domyślnie

Nie wiem ile 1 granat może zabić osób ale sama sutuacja wydaje się trochę naciągana
Dotychczas jak grałem na McKennie to się maksymalnie 4 znalazło w jednym pomieszczeniu jednocześnie.
Chyba że 12 zabitych nie równa się 12 op4rów ale i tak trzeba by prosić żeby się wszyscy ładnie ustawili.

Z drugiej strony kto wie moze grał jeden wysokiej kalsy gracz i 11 noobów którzy wymyślili sobie że najbezpieczniej jest tuż za jego plecami
TheGreenStorm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-20-2005, 16:11   #205
Nowciu
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

boże wam coś powiedzić :evil: miałem kiedyś takie pojedyńcze akcje wkońcu gram ponad 2 lata to chyba mogła mi sie zdażyć taka sytuacja
Nowciu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-20-2005, 18:46   #206
chesterrR
Brigadier General

Wyślij wiadomość przez MSN do chesterrR
Domyślnie

Przy Twojej ilości killi i czasu pewnie mogła... choć mi się to nie mieści w głowie rozumiem że na FSL, albo na IC raszując w defie... ale na pipeline - respect : )

The HardCore ____v e t e r a n
chesterrR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-21-2005, 19:15   #207
Mad_Medic
General

Domyślnie

SF -WT
Już koniec rundy blisko. Nasz snajper (ass), wlazł na górny balkon nad Tirem (chyba north side). Jako duszka, mogłem go spokojnie obserwować
Pod nim z budynku wyszło dwóch Op4ów i idą w głąb alejki, jeden zaczyna włazić na ten sam balkon co nasz snajper, drugi polazł w głąb alejki... Snajper go zobaczył i skillował. Wszyscy myśłimy "już po nim, ten pod nim go załatwi za sekundę".
A tu nic... Op4 siedzi na niższym balkonie, dokładnie pod naszym snajperem i skanuje alejkę. Nasz snajper też nie widzi op4.
Złazi po drabince i ... staje mu na łbie, kuca i też skanuje alejkę... lolki się sypneły nawet od dusz defów...
No nic... Nasz snajper się w końcu odwrócił i zlazł na ziemie. Poszedł w głąb alejki i... oczywiście op4 go zoczył i skilował...

Na pytanka, czy jest ślepy odpowiedział, że pierwszy raz tu gra... honorek zawodnika... 76 :wink:
Stare 05-21-2005, 21:30   #208
Mario02
Command Sergeant Major (CSM)

Wyślij wiadomość przez MSN do Mario02
Domyślnie

Mnie się przydarzyła śmieszna sytuacja na SF hospitalu. Został tylko VIP i jeden opfor , spotkali się na środku mapy i okazało się ze obydwoje nie mają kompletnie amunicji , ganiali się w kulko i szukali jakiejś broni zanim opfor znalazł guna to VIP był już w objectivie... nie wiem czy to było strasznie śmieszne ale mi się spodobało
Stare 05-22-2005, 01:31   #209
m2k11
Lieutenant General

Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Wyślij wiadomość przez AIM do m2k11 Wyślij wiadomość przez MSN do m2k11 wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Cytat:
Napisał Nowciu
12 zabtych 1 nadem na mackenna
7 zabitych z m203 w oknie na WC
6 zabitych z m203 na bridge oberwali na starcie
10 zabitych 1 nadem na pipeline
aha i na McKennie nie wiem czy wiesz ale maksymalnie moze byc sw druzynie 9 osob wiec moral ?! - nigdy nie wierz klamcy ... ...
Stare 05-22-2005, 01:41   #210
iFOR.maLENstwo
General

Miasto: NSC
Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

VonPoland raz zabil prawie kilkunastu jednym granatem na RT

Ożeniony facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach.
Nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.
iFOR.maLENstwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-22-2005, 07:42   #211
Mad_Medic
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [3rd-RB
Saperos]
Cytat:
Napisał Nowciu
12 zabtych 1 nadem na mackenna
7 zabitych z m203 w oknie na WC
6 zabitych z m203 na bridge oberwali na starcie
10 zabitych 1 nadem na pipeline
aha i na McKennie nie wiem czy wiesz ale maksymalnie moze byc sw druzynie 9 osob wiec moral ?! - nigdy nie wierz klamcy ... ...
Nigdzie nie napisał, ze chodzi o op4... ROE zawsze moglo urosnac
Stare 05-22-2005, 09:48   #212
Szak
Sergeant Major (SGM)

Domyślnie

Raz sobie leze na MP SE w defie i obserwuje, czy wrog nie podchodzi do obj. Obok mnie krecil sie jakis noob z gatunku tych, co zawsze sie trzymaja strasznie blisko, bo nie znaja mapy. Ten byl tak upierdliwy, ze lezal zaraz obok mnie, bark w bark. Nagle gdzies z niedaleka zaczal walic w niego opfor, ktory sie zakradl od tylu. Koles zaczal sie usuwac, zeby zejsc mu z pola, ja sie odwracam, przechodze z lezenia w przykuc, zeby lepiej widziec... no i gosc dalej lezac wisi nad moja glowa, znaczy podnioslem go na glowie. Okazalo sie, ze zanim sie podnioslem, ten sie na mnie wczolgal. Potem widzialem komentarz "Levitation kill. Priceless". Obu nas opfor wykosil i pewnie mial niezly ubaw
Szak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-01-2005, 10:21   #213
_Flow_
Brigadier General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Szak
Okazalo sie, ze zanim sie podnioslem, ten sie na mnie wczolgal.
mowisz ze wczolgal sie na ciebie chcesz o tym porozmawiac :
Stare 06-01-2005, 14:09   #214
=NaZcA=
General

Wyślij wiadomość przez MSN do =NaZcA=
Domyślnie

Mi sie przypomnial jeden koles z gatunku tych co odrazu chca wszystko wiedziec.
CSAR (def) wszedl wlasnie jakis nieobcykany goscio gral 1 raz na tej mapie chyba. Po 2 rundach jakos zobaczyl ze jakis pilot lezy i na poczatku nastepnej rundy sie pyta
Guys can I kill the pilot ?
cisza bo kazdy byl zajety biegiem na pozycje.....minelo pare sekund i znowu guys can I kill the pilot ? minelo z 5 sekund i .........Mission Failed..
ale przynamniej sie dowiedzial.
=NaZcA= jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-01-2005, 14:29   #215
_Flow_
Brigadier General

Domyślnie

jak to mowia, kto strzela nie bladzi
Stare 06-01-2005, 20:49   #216
[ANONIM]
Moderator
General

Miasto: Babin/Lublin
Wyślij wiadomość przez AIM do [ANONIM]
Domyślnie

Smieszna sytuacja przytrafila mi sie na pipelinie. Wyszedlem z maina na South Outside i zobaczylem jednego op4. Potem nsatepnego i nastepnego. Wsumie bylo ich tam 5-ciu. Zabilem tylko 4 z nich. W nastepnej rundzie wzialem 203 ... a drzazgi latalyyyy
Stare 06-01-2005, 21:50   #217
WOjtas
General

Domyślnie

Na courtyardzie w ataku, po zrobiniu cywila pobieglem po walizke. Byla pod kosciolem. Obieglem i wchodzilem od strony szerokiego tunelu. Wysadzilem sobie drzwi, zabralem walizke, bylem yellow. Chcialem wrocic droga, ktora przyszedlem, bo w ta strone byl extration, jednak kupa z tego wysza, bo zaraz po zabraniu walizki, wracajac do drzwi, kolezka z teamu tez chcial sie do pomieszczenia dostac. Drzwiami tak mi przyebal ze na sasiedniej scianie chyba sie zatrzymalem .

A dzis na urbanie Majalez (ZOMiaczek) przez 6 kolejnych rund ginal przez tk .
Stare 06-01-2005, 22:28   #218
IIPen
Moderator
General

Domyślnie

Smieszna sytuacja bedzie, gdy Sebol bedzie na l4Fie siedzial dajrektowi na kolanach
IIPen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-03-2005, 06:48   #219
Polak.
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez MSN do Polak. Wyślij wiadomość przez Yahoo do Polak.
Domyślnie

SF Blizzard - środek rundy, wlazlem an wieże na South-West przy złamanym drzewie, patrze a przy budkach od OBJ biegnie "gęsiego" 4 op4`ów i .... w ten oto sposób uścieliłem sobie dywan z 4 op4`ów zabijając 4 "pacanów" jednym magazynkiem fajnie to wyglądało jak padal jeden za drugim
Polak. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-05-2005, 12:57   #220
Kościak
Captain

Domyślnie

Ja miałem nawet smieszna sytuacje kiedys na hospie Byłem w Ambushu i poszedlem se na dach... wybili cala moja druzyne i zostalem sam. Nagle slysze ze ekipa biegnie po schodkach do gory No to pobieglem szybko za drzwi... nagle sie otwarly i wybiegl pierwszy op4 biegnac w strone drabinki no to ja go bach! Zmienilem se magazynek, a tu drugi kamikaze wybiegl strzelajac w gore w strone dachu bo myslal ze sie tam czaje, no to znowu bach i go nie ma, zmienilem magazynek i postanowilem wyjsc z za drzwi, wychodze a po drugiej stronie stoi VIP nieruchomy, w ogole oslupial, no to co mialem zrobic... i konie rundy... Ambush WIN!
Kościak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-05-2005, 13:48   #221
IIPen
Moderator
General

Domyślnie

3ch jedna seria kiedys zbridzowalem, to bylo zabawne

bo byli w niewielkim rozproszeniu
IIPen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-05-2005, 15:37   #222
javelin
Major

Wyślij wiadomość przez MSN do javelin
Domyślnie

Jakiś tydzień temu na... no właśnie - jak ta mapka się nazywa? Chyba PCR (w każdym razie ta, na której trzeba przesłuchać cywili). Jest nas tylko dwóch na serwerze, ganiamy się już conajmniej 5 minut - na zewnątrz, w budynkach, pod ziemią... Niegdzie nie możemy się znaleźć. W końcu wlazłem do tej wieży, od kościoła, czy co to jest Wloazłem na samą górę i usiłuję kolesia wypatrzyć (ja mam m4 z ACOGiem a on RPK ). Po kilkunastu/kilkudziesięciu kolejnych sekundach myślę sobie "aaaa doś już mam tych podziemnych ciuciubabek!" Pożegnałem się na czacie, napisałem "GERONIMOOOOO" i rozbiegu wyskoczyłem z najwyższego okna. Ułamek sekundy przed tym jak połamałem sobie kręgosłup dostałem jeszczej 1 strzała z RPK kolesia (ale nie ubił mnie). Nie wiem czy to śmieszne, ale mi po kilku piwach wydawało się przezabawne

Słucham sobie teraz:

javelin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-14-2005, 15:44   #223
[ANONIM]
Moderator
General

Domyślnie

Mapa: Urban
Problem: 5 op4ow wokol obj a ja w srodku.
Tobylo niesamowite. Zaczeli nawalc do mnie przez okna. Polozylem sie i zobaczylem ze uchylaja sie drzwi od Bravo. 1 kolo lezy. Zamknalem drzwi. Po chwili je otworzylem i zabilem 2 op4ow . Nastepnego wytzaskalem przez okno . 5 z nich dopiero mnie rozpierdykal
Stare 06-14-2005, 17:10   #224
TheGreenStorm
Warrant Officer 1

Domyślnie

Opowiem wam sytuację z mostu dla mnie w ogóle nie śmieszną ale może was rozbawi. Otóż gram w obronie schowałem się za samochodem i oberwałem z 203. Krzyczę medyk i nic drugi raz i nic (nasz medyk honor 12 dzierży SAWa w dłoni) Pomyślałem że się chłopak boi i słusznie po co ma oberwać z 203 próbując mnie leczyć więc ja biegnę do niego (ustawił się na schodach) Podbiegam kucam i krzyczę medyk medyk med..... i w tym momencie otrzymałem head’a od medyka oczywiście.
Nie wiem co myśleć bo mnie nie przeprosił a jak zapytałem czy postradał rozum to też się nie odezwał (a może napisał jak jeszcze żył i tego w swojej konsoli nie widziałem). Może to taki żart z jego strony albo bał się że tym krzykiem zdradzę jego pozycję ?
Stare 06-15-2005, 15:34   #225
i][^Algorfocus)x(
Warrant Officer 1

Domyślnie

hehehe ... noobiasty medyk potrafi wzbudzic we mnie salwy smiechu! Mialem dokladnie tak samo jakies pare tygodni temu, tylko gosc co mnie leczyl mial 10H ... moze to ten sam
Stare 06-15-2005, 17:18   #226
!!c0rs$!!
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez MSN do !!c0rs$!!
Domyślnie

Zamiast use naciskaja fire- standart ja jestem caly nerwowy jak widze medyka z honorem nizej 15

Swoja droga jak medeyk mnie mini i nie uleczy ... musze go ukarac i postarac sie zeby nie potrzebowal medyka do konca rundy
Stare 06-22-2005, 09:17   #227
JiHAD^
General

Miasto: Mushroom Kingdom
Wyślij wiadomość przez AIM do JiHAD^
Domyślnie

WC
Stare 06-23-2005, 22:06   #228
Narwany
Sergeant First Class

Domyślnie

Pipeline, w ataku mnostwo noobow (no i jeden ja ), ktos mnie tam ubil to mialem zabawe ogladania ich w akcji. W pewnym momencie jeden z mojego teamu dostalal flashem (honor w przedziale 10-15 cos takiego). Potem oberwal drugim flashem. Wszystko w okolicach north entrance. Ghostuje kolesia bo czulem ze beda jaja. Flash przestal dzialac koles sie ocknal i jakby nigdy nic idzie dalej do sec. A za nim (krok w krok) jakis koles z defa. Wiec poszedl sobie do sec, zakrecil valve, potem przez venta do cp sie dostal (tamten z defa chyba powiedzial swoim zeby nie strzelalli). I gdy zaczal robic cp dostal strzala. Jako ze byl ostatni caly server mial polewke, bo wszyscy go ogladali. Ten kolo z defa byl praktycznie caly czas(okolo 3 minut) za nim w odleglosci metra.
Narwany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-25-2005, 08:57   #229
Scope#22
Corporal

Domyślnie

Widziałem następującą sytuację czy zabawną?

Urban Asault: West Obj.
Do pomieszczenia bronionego przez żołnieża z AK 74 wbiega snejper op-for z pistoletem, wymiana ognia trwała 4-5s, zastrzelili się w tym samym momencie!?
A kolejna napewno nie zabawna:
Wymiana ognia pomiędzy 1 op-for i 1 z mojej drużyny który był przykucnięty(op-for stał) ustawili siew jednej lini. Miałem czysty strzał (M24) w momencie gdy nacisnąłe spust mój wstał! 2 fragi
Wcale sie niecieszyłem.
Scope#22 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-25-2005, 10:14   #230
Dragon^
General

Miasto: Gdynia
Domyślnie

Cytat:
Napisał Scope#22
Wymiana ognia pomiędzy 1 op-for i 1 z mojej drużyny który był przykucnięty(op-for stał) ustawili siew jednej lini. Miałem czysty strzał (M24) w momencie gdy nacisnąłe spust mój wstał! 2 fragi
Wcale sie niecieszyłem.
Cytat:
Napisał Podpis Scope#22
Jeden strzał, jedna ofiara.
Stare 06-26-2005, 12:13   #231
Gravehorn
First Sergeant (1SG)

Domyślnie

ostatniej nocy na pipeline wbilem z trzema kolesiamy z mojej druzyny to podziemi, jako ze szedlem pierwszy wpadlem na pomysl, zeby rzucic przed siebei granatem w celu oczyszczenia drugiej stronu korytarza a op4-ow, ktorzy prawdopodobnie wlasnie tam sie czaili. stanalem na chwile, wyciagnalem granat, odbezpieczylem i... w tym momencie z za moich plecow wyskoczyl jeden z moich kompanow i pobiegl do przodu... granat "tyka" a ja nie wiem co robic (panika ) odwracam sie, patrze a za mna dwoch moich , ktorzy stoja bardzo blisko mnie. musialem dokonac blyskawicznego woboru ro cobie. z odbezpieczonym granatem pobieglem w dol korytarza za kolesiem, ktory wczesniej mnie wyprzedzil. granat wybuch i zginalem ja oraz moj towarzysz.
jestem poczatkujacym graczem i w zwiazku z tym chcialem sie dowiedziec, czy odbezpieczony granat mozna z powrotem zabezpieczyc?
Gravehorn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-26-2005, 12:23   #232
WOjtas
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Gravehorn
ostatniej nocy na pipeline wbilem z trzema kolesiamy z mojej druzyny to podziemi, jako ze szedlem pierwszy wpadlem na pomysl, zeby rzucic przed siebei granatem w celu oczyszczenia drugiej stronu korytarza a op4-ow, ktorzy prawdopodobnie wlasnie tam sie czaili. stanalem na chwile, wyciagnalem granat, odbezpieczylem i... w tym momencie z za moich plecow wyskoczyl jeden z moich kompanow i pobiegl do przodu... granat "tyka" a ja nie wiem co robic (panika ) odwracam sie, patrze a za mna dwoch moich , ktorzy stoja bardzo blisko mnie. musialem dokonac blyskawicznego woboru ro cobie. z odbezpieczonym granatem pobieglem w dol korytarza za kolesiem, ktory wczesniej mnie wyprzedzil. granat wybuch i zginalem ja oraz moj towarzysz.
jestem poczatkujacym graczem i w zwiazku z tym chcialem sie dowiedziec, czy odbezpieczony granat mozna z powrotem zabezpieczyc?
Nie.
Ale jak masz czas to mozesz probowac wyrzucic go przez jakies drzwi, ewentualnie rzucic pod sibie i albo na nim kucnac, albo sie polozyc.
Jest tez opcja ukarania nie myslacego kolegi i rzucenie granatu za nim.
Stare 06-26-2005, 12:33   #233
Gravehorn
First Sergeant (1SG)

Domyślnie

e tam takie tam :wink:
wpadlem w panike
Gravehorn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-26-2005, 18:35   #234
TaS-Q
Major General

Miasto: Aleksandrów Kujawski
Wyślij wiadomość przez AIM do TaS-Q wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Witam

Chciałem opisać sytuację jaka przydażyła mi się wczoraj (a patrząc po tarczy zegara dziś tylko w godzinach nocnych).

Otóż grałem sobie na Bridge'u i miałem okazjonalnie M203 stanąłem przy ciężarówce w assault i widze wróg przebiega z prawej na lewą stronę centralnej części mostu.
Więc postanowiłem mu przeszkodzić i odpaliłem granat z 203-ki.
Celowałem pod nogi, a trafiłem centralnie w przeciwnika i to w ruchomy cel - ciekawie się poskładał

pzdr

TaS-Q jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-21-2005, 09:00   #235
tomas1941
Master Sergeant (MSG)

Wyślij wiadomość przez MSN do tomas1941
Domyślnie

Ostatnio na Bridge byłemw Def. pobiegłem na poczatku rundy lewym catem żeby rzucić granat nad topem na ich lewy cat, tylko że taki sam pomysł wpadł do głowy jakiegoś OpFor-a i....
małe zaskoczenie, po rzuceniu mojegoi widze jak zza topu wylatuje jego granat, nogi miękkie i ku mojemu zdziwieniu NASZE GRANATY ZDERZYŁY SIĘ DOKŁADNIE NAD TOPEM I WYBUCHŁY BEZ USZCZERBKU DLA NIKOGO. Na drugiego już nie czekałem, limit szczęścia się zdecydowanie wyczerpał. Nie wiem czy dla was śmieszne ale ja się ubawiłem.
tomas1941 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-27-2005, 23:09   #236
Fikoł
Staff Sergeant

Domyślnie

heh a ja przeczytalem na tym forum o udawaniu trupazeby schowac bron i sie polozyc i postanowilem sprawdzic.Wszedłem na mapke Mout McKenn i wybieglem jak najszybciej na droge na sam srodek i schowalem bron i czekam wkoncu gostek sie pojawil z prawej drugi z lewej jeden cos podejżewał i strzelił raz do mnie wkońcu mnie zostawił i wkońcu reszta już przybiełaa i latała koło mnie a ja wtedy wyciągnołem broń z pojedyńczym sstrzałem i na tym się skończyło zabawne przedstawienie hehe
Fikoł jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-28-2005, 00:38   #237
[ANONIM]
Moderator
General

Domyślnie

Wczoraj na pipelinie zaszla bardzo smieszna sytuacja.
Gdy zginalem, przelaczylem sie na widok kumpla z klanu. Byl on CP z 203-ka. Op4 wyskoczyl west ext tez z 203 i.... Wystrzelili pociski rownoczesnie. Oba zdezyly sie ze soba i nie wybuchly tylko upadly
Czegos takiego nie widzialem
Stare 07-28-2005, 03:35   #238
pac_
Major

Wyślij wiadomość przez MSN do pac_ Wyślij wiadomość przez Yahoo do pac_
Domyślnie

Cytat:
Napisał Gravehorn
Cytat:
Napisał Gravehorn
JEzeli grzejesz granat i bedziesz go trzymal w lapie jak wybuchnie zginiesz tylko ty, nie raniac teammatow
Stare 07-28-2005, 19:25   #239
torrit
Second Lieutenant

Miasto: Lublin
Wyślij wiadomość przez AIM do torrit Wyślij wiadomość przez MSN do torrit Wyślij wiadomość przez Yahoo do torrit
Domyślnie

Cytat:
Napisał [KsH
ANONIM]Wczoraj na pipelinie zaszla bardzo smieszna sytuacja.
Gdy zginalem, przelaczylem sie na widok kumpla z klanu. Byl on CP z 203-ka. Op4 wyskoczyl west ext tez z 203 i.... Wystrzelili pociski rownoczesnie. Oba zdezyly sie ze soba i nie wybuchly tylko upadly
Czegos takiego nie widzialem
to mi sie coś takioego zdarzyło jak kiedyś grałem na IC
tyle ze ja byłem w ataku na pólnocnym wzgórzu a koleś walił z niższego dachu, strzeliliśmy równocześnie z 203, pociski zderzyły sie i wybuchły.
torrit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-04-2005, 03:45   #240
Trooper
First Lieutenant

Domyślnie

Pare dni temu gram na servie, mapa Bridge... nagle patrzymy przyszedł admin i co rundę zmieniał broń . Gralismy na same m9, rakietnice itp.
Śmieszne sytuacje:
1. Z rakietnicy trafiłem CENTRALNIE w op4, wystrzeliło go troche do góry
2. Runda z m9, biegne z pistoletem staje przy lewej drabinie od strony def(w tej byłem), mierze z pistoletu nagle zza cięzarówki wybiega op4, strzelam i za pierwszym razem head . Pozniej załatwiłem jeszcze 2 i zabił mnie gostek z mojej drużyny... Jednak opłacało sie grać ze snajperką, nieźle aiming sie ćwiczy
This terrible silence stops me
Trooper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-04-2005, 14:21   #241
DeX
Lieutenant Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do DeX
Domyślnie

Wy mowicie ze raz wam przypadkowo wpadly na siebie pociski z 203... Otoz ja mialem 203 w defie na pipeline w pierwszym fireteamie. Poszedlem do east venta, najpierw troche postrzelalem z m16, a potem przelaczylem sie na granaciki Wychodze z venta, patrze kontrolnie w prawo, a tam za oilem stoi przeciwnik, oczywiscie jak mnie zobaczyl od razu schowal sie za oila... ja czekam, on za chwile wyskakuje - odpalamy w tym samym momencie granaty... BUM ! zderzenie posrodku, nikogo nie musnelo... Przeladowuje, czekam... Koles wychyla sie znowu strzelamy i zderzyly sie jeszcze raz... Wydaje mi sie ze sytuacja powtorzyla sie jeszcze raz Dalszego rozwoju akcji nie pamietam, za to jaki bylem zdziwiony
DeX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-05-2005, 07:11   #242
XYZ
Staff Sergeant

Domyślnie

No to może ja z wczoraj wieczoerem (a nawet w nocy).

Postanowiłem pograć na bridż krosingu, bo dawno tam mnie nie było...
Jesteśmy w ASS i dostaliśmy od DEFA niezłego łupnia. Został nam jeden zawodnik, od początku rundy IDLE na spawnie. Poszedł votekick, ale zabrakło głosów żeby go wyrzucić (chyba niektórzy bali się głosować, bo jedną z zasad na serwerze było "no votekicking at any condition !") Tak czy inaczej po jakiejś minucie pojawił się opfor przy naszym spawnie, strzelił półczujnie w kierunku naszego idla, a ponieważ nic się nie zadziało, to postanowił podejść i z bliska zafundować mu jakąś ciekawą śmierć. I jak był już dość blisko nasz IDLE "ożył" i wyciął opfora. Posypały się LOLki od wszystkich na serwie (łącznie z martwym opforem). Okazało się, że koleś musiał coś zrobić w domu i jak podszedł do kompa to na celowniku miał opfora i zdążył wcisnąć FIRE...

I druga sytuacja (to nauczka, że nie należy pić w trakcie gry - nawet piwa
Na w/w bridżu nadal gramy w ASS. Udało mi się nawet być najlepszym w rozgrywce (nie wiem jak, bo reflex już był nie ten) i wybrać sobie 203. No i tak biegam, nap... tymi granatami (efekt raczej mizerny, bo już strzelanie mi nie szło a co dopiero przymiarki z granatnika), ale że team wyrozumiały to nikt się nie czepia i nie nalega, abym broń oddał. W pewnym momencie (była to może 4 runda rozgrywki). Jakiś koleś drze się "Medic" i "Medic". Już zaczęło mnie to wkurzać, bo koncentrację próbuję zachować a on się gdzieś za mną wydziera i wydziera. Pomyślałem, że skoro się drze i nikt mu nie pomaga, to pewnie wszyscy nasi medycy nie żyją i nawet chciałem mu to napisać, gdy nagle widzę komunikat od jakiegoś kolesia "XYZ odwróć się". Odwracam się więc, widzę naprzeciw siebie kolesia i pojawia mi się na dole pasek leczenia i w tedy zauważam po prawej symbol apteczki... Dalej chyba komentować nie muszę. Wyleczyłem, grzecznie przeprosiłem, oddałem 203, opuściłem grę i poszedłem spać... Teraz już chyba nigdy nie zagram po alkoholu, bo było mi cholernie wstyd...
XYZ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-09-2005, 11:44   #243
TheGreenStorm
Warrant Officer 1

Domyślnie

A ja sobie dzisiaj grałem na WC (z marnym skutkiem ) W ataku idę od north'a. Otwieram drzwi rzucam granat, zaraz leci do mnie granat opfora to zamykam. Chcę otworzyć a tu nic. Jeszcze raz a drzwi do połowy później do końca i się zamykają. Myślę moi kompani bo jest nas trzech, ale wszyscy się odsuwają a drzwi same się otwierają i zamykają. Pewnie op4 się bawi to wyciągam granat odbezpieczam otwieram rzucam a drzwi się zamykają i granat mam pod nogami. Myślę zginę za sekundę to otwieram drzwi wbiegam (naszczęście m8'ci przytomnie uciekli) i co mnie rozbawiło za drzwiami i w korytarzu nikogo (dokładnie była jedna kampa na końcu ale niemożliwe żeby to on bawił się drzwiami) Takie do poprostu dowcipne drzwi Mi się ta sytuacja wydała śmieszna
Stare 08-09-2005, 11:53   #244
z![e]nt0L...pL
Second Lieutenant

Wyślij wiadomość przez MSN do z![e]nt0L...pL Wyślij wiadomość przez Yahoo do z![e]nt0L...pL
Domyślnie

A co mi tam: mata odemnie takie śmieszne sytuacje

Więc tak gram sobie na BC kiedyś, byłem w def i wybiliśmy cały ass, został tylko jeden a ans chyba 4 ja spadłem z mostu więć przyglądałem się rozgrywce jakiegośgostka. Pobiegł on do spawna assów bo chyba siędomyślił że jest idle. Więc dobiegł do niego i chciał mu zafundować ciekawą śmierć, więc wyciągnął granat odbezpieczył i trzymał w ręce...wybuchł a op4 ani nie drasnęło, ale sięlolki posypały, wtedy op4 ożył i wybiłreszte naszego teamu i w ten sposób przegraliśmy.... ale lolkowali wszyscy....

Druga sytuacja przytrafiła mi się dziś też na BC, a mianowicie zabiłem 6 ludzi w 7 rund Ale w tym problem że tych 6 ludzików było z mojej drużyny...Szybko wylądowałem w więzieniu, ale najśmiesznieejsze jest to, że nie wzięło mi ani jednego honorku
Stare 08-10-2005, 10:41   #245
[ANONIM]
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał =[PDS
=zIeNtOl.[pl]]A ...Szybko wylądowałem w więzieniu, ale najśmiesznieejsze jest to, że nie wzięło mi ani jednego honorku
Nie straciles honorku bo grales prawdopodobnie na nieoficjalnym serwie
Stare 08-10-2005, 12:37   #246
z![e]nt0L...pL
Second Lieutenant

Wyślij wiadomość przez MSN do z![e]nt0L...pL Wyślij wiadomość przez Yahoo do z![e]nt0L...pL
Domyślnie

Właśnie o to chodzi ze grałem na oficjalu...juz niedawno również zabiłem 2 swoich i tez mi nie wzięło honorku żadnego
Stare 08-10-2005, 12:45   #247
-tM][zuko
General

Wyślij wiadomość przez MSN do -tM][zuko Wyślij wiadomość przez Yahoo do -tM][zuko
Domyślnie

Bo masz honor>30 - a tam trzeba hmm.. nie pamietam sa 3500 punktow do nastepnego levelu. Czyli zabijajac 2 straciles 1000 punktow. A ze honor nie spadl znaczy, ze miales >1000 punktow nabite do nastepnego honoru
Stare 08-10-2005, 12:47   #248
z![e]nt0L...pL
Second Lieutenant

Domyślnie

mam 36 honoru a do anstępnego brkaowało mi ok. 1000pkt.
Stare 08-10-2005, 13:03   #249
-tM][zuko
General

Wyślij wiadomość przez MSN do -tM][zuko Wyślij wiadomość przez Yahoo do -tM][zuko
Domyślnie

Czyli miales x punktow, a brakowalo Ci 1000, to po tym zabiegu na 2 op4'ach powinno brakowac 2000. Chyba, ze inne ROE bylo na servie W kazdym badz razie miales wystarczajacy zapas, zeby nie stracic punktow honor
Stare 08-19-2005, 10:30   #250
Yrr
Corporal

Domyślnie

Gram od niedawna i czasem cos zawalam, ale....

Curtyard mam SAW, zalogowalem sie, czekam bo jakis ping wysoki sie zrobil, slysze ze wszyscy gdzies pobiegli, to sie polozylem, tak dla bezpieczenstwa. W koncu gra rusza patrze a wokol mnie sami op4. Kuclem i grzeje po nich - padaja jak muchy (3 muchy), a wraz z nimi wyzwiska o dziwo. No przestalem strzelac czekam chwile, nic sie nie dzieje, nikt do mnie nie strzela i na mich oczach zmieniaja sie im (3 pozostalym) mundury. Przepraszam, tlumacze i jakos mnie nie wykopali.

O dziwo cala 4 przezylismy, jestem przy Radio Building czy Antena B (nie wazna nazwa). Pole oczyszczone, team nabiega, to im jeszcze raz podaje moja pozycje a oni mnie granatem strasza. Ledwo sie wywinalem, wiec im pisze, ze to ja i dla poznaki bede skakal i zaczynam skakac (sypia sie lolki od duchow). I jak tak sobie skakalem to oni cala trojka polozyli na mnie ogien i mnie na ziemie. Po czym komentarz od nich: a c'est tu - killer idiot ?

Dobrze, ze serwer bez honorow byl.
Yrr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania