Wróć   America's Army PL > America's Army 2.8.x > Ogólne 2.8.x

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 12-01-2004, 15:27   #101
COBRA
Chief Warrant Officer 4

Wyślij wiadomość przez MSN do COBRA
Domyślnie

Wypadam ze szpitala(dół) z prawej i lewej opfor cudem odskoczyłem w tył ,a oni nawzajem się zastrzelili
COBRA jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 12-01-2004, 15:45   #102
col.Bunio
Chief Warrant Officer 4

Wyślij wiadomość przez MSN do col.Bunio
Domyślnie

Biegnę na bridgu SW Ledge i nagle z góry leci na mnie zboczeniec pod postacią op-fora naskakujący mi na łeb i rozwalający mnie z Ak podczas jego skoku
Stare 12-13-2004, 18:54   #103
Mad_Medic
General

Domyślnie

Dziś na BSE - Z całego assa został jeden snajper... Zaczął kampić przy MT. Po paru chwilach wyrzucił broń i... zaczął biegać w kółeczko pod łukiem środkowej wieży Snajper Def-a walił do niego z 5 razy i nie trafił... dopiero solidny nad go uspokoił...
Stare 12-14-2004, 22:19   #104
[62KSC]Lionic
Sergeant Major of the Army (SMA)

Domyślnie

Dzis widzialem dobra akcje. Gralem na pipesf. Jeden koles siedzial kolo wajchy B za oilem. WIara rzucala mu nady ale on nie ginal. W koncu sie "wkurzyl" i wyszedl na nich. Bylo tam 4 opforow. I co... Jednym strzalem, powtarzam jednym strzalem dal 4 heady
Nie moglem w to uwierzyc. Czy jest to fizycznie mozliwe zeby pocisk z M4A1 przeszedl przez 4 glowy Aha koles na 100% nie byl cziterem. Jakis noobek to byl... Pofarcilo mu sie.
Ale pytam sie czy jest to mozliwe w realu?!?!
[62KSC]Lionic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-14-2004, 23:00   #105
Mad_Medic
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [62KSC
Lionic_PL]Dzis widzialem dobra akcje. Gralem na pipesf. Jeden koles siedzial kolo wajchy B za oilem. WIara rzucala mu nady ale on nie ginal. W koncu sie "wkurzyl" i wyszedl na nich. Bylo tam 4 opforow. I co... Jednym strzalem, powtarzam jednym strzalem dal 4 heady
Nie moglem w to uwierzyc. Czy jest to fizycznie mozliwe zeby pocisk z M4A1 przeszedl przez 4 glowy Aha koles na 100% nie byl cziterem. Jakis noobek to byl... Pofarcilo mu sie.
Ale pytam sie czy jest to mozliwe w realu?!?!
nie możliwe... Strzał ze snajpy zabija maksymalnie 2 gostków w idealnych warunkach. M4 - nie ma takiej możliwości. Jeśli zabił 4 jednym strzałem to niestety ale zachodzi obawa że ... był cheaterem. Do tego dochodzi dość uciążliwy aspekt - czy wszyscy czterej ustawili się DOKŁADNIE w jednej linii?
Stare 12-15-2004, 09:24   #106
[ANONIM]
Moderator
General

Miasto: Babin/Lublin
Wyślij wiadomość przez AIM do [ANONIM]
Domyślnie

Panowie to byly 4 rykoszety jednej kuli, ktore zabily 4 op4ow :wink: .

Aha moja sytuacja. Gralem sobie na bridgu i zostalem sam z moja snajpa . Bylem defensorem. Wpada kolo do def tower od schodow ja schowalem sie za skrzynkami. Kolo chcial zejsc po drabince a w tym czasie bez przymiarki oddalem celny strzal. Zakosilem mu karabin, zeszlem po drabince(nie pamietam jak sie nazywa to pomiesczenie miedzy pierwszym pietrem a drugim ) i tam siedzialem. Z 1-go pientra po drabince wpada op4, ja go zabilem, potem wpada z 2-go pientra schodzi po drabince i tez go zabijam. I jeszcze tak dwa razy. Wsumie 5 op4ow. Najsmieszniejsze jest to, ze zaden nie polecial do objectiva, tylko wszyscy chcieli mnie zabic. Caly def sie smial...
Stare 12-15-2004, 10:07   #107
[62KSC]Lionic

Domyślnie

Cytat:
Napisał Mad_Medic
nie możliwe... Strzał ze snajpy zabija maksymalnie 2 gostków w idealnych warunkach. M4 - nie ma takiej możliwości. Jeśli zabił 4 jednym strzałem to niestety ale zachodzi obawa że ... był cheaterem. Do tego dochodzi dość uciążliwy aspekt - czy wszyscy czterej ustawili się DOKŁADNIE w jednej linii?
TAK byli dokladnie w jednej lini... Moglo byc tez tak ze ja slyszalem jakby strzelil raz a np strzelil 2 razy, tylko tego nie bylo u mnie slychac. Bylem w exterior tunnel. kurde a moglem to ja miec 4 kille
[62KSC]Lionic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-15-2004, 10:24   #108
=Snoop=
Brigadier General

Wyślij wiadomość przez MSN do =Snoop=
Domyślnie

A ja wczoraj spotkałem na SS 3typów o takich samych nickach LoL |||||||| <-- coś takiego, kolesiesie mieli ping 6000-9999 zapiżdżali po mapie jak jakiś samolot normalnie byłem w szoku. Coś ala Lord Marshal w Riddicku. Parodia.
=Snoop= jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-16-2004, 12:53   #109
iFOR.maLENstwo
General

Miasto: NSC
Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

wlasciwie to nie bylem uczestnikiem tego zdarzenia jedynie jego biernym swiadkiem z malych ruin
na RT Wibog z CP strzelil 203 pod DP skad strzelil swoja 203 Fido w kierunku CP no i obaj zdziwieni ze nic nie wybuchlo po stronie przeciwnej tylko gdzies w powietrzu uslyszeli boom , moze to i jakis error na serwerze (choc lagow nie bylo) ale wygladalo to jakby wystrzelone granaty sie zderzyly

Ożeniony facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach.
Nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.
iFOR.maLENstwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-17-2004, 08:53   #110
ODorsai
First Sergeant (1SG)

Domyślnie

Hejka

ja kiedyś na pipiesf szykowałem się do rzutu granatem, zdążyłem wyjąć zawleczkę i w tym momencie dostałem serie w plecy. Granat upadł - opfor podbiegł, zatrzymał się i kucnął - chciał chyba podnieść ten granat :D a tu wielkie buuuuum :P
ODorsai jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-19-2004, 18:20   #111
cave_mause
Staff Sergeant

Domyślnie

Ostatni jak grałem na moście w assie położyłem się na środku pod murkiem po stronie defów. Naraz spada nad i zatrzymuje się ok 15 cm od mojej głowy. Z braku pomysłów strzeliłem do niego (M16) i co najdziwniejsze przeżyłem wybuch Potem był 2gi nad ... ale o tym lepiej nie mówić :wink:
cave_mause jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-19-2004, 19:58   #112
[ANONIM]
Moderator
General

Miasto: Babin/Lublin
Wyślij wiadomość przez AIM do [ANONIM]
Domyślnie

Cytat:
Napisał cave_mause
Ostatni jak grałem na moście w assie położyłem się na środku pod murkiem po stronie defów. Naraz spada nad i zatrzymuje się ok 15 cm od mojej głowy. Z braku pomysłów strzeliłem do niego (M16) i co najdziwniejsze przeżyłem wybuch Potem był 2gi nad ... ale o tym lepiej nie mówić :wink:
Hmm ja tez mialem podobna sytuacje. Mysle ze odlamki z nade leca w kierunku pocisku tzn lecial pocisk w kieruk poludniowym wiec odlamki leca w kierunku poludniowy ( jakos tak ). Dodajmy do tego predkosc, (kierunek wiatru ) i troche szczescia. Ja nawet kropelki w takich sytuacjach nie mialem.

Moj brejdak grajac na moscie dostal nade dokladnie obok lewego buta. Pod nim zostala czarna plama po wybuchu.

PS. pocisk rozdarl mu buta i musi isc do szewca :wink:
Stare 12-19-2004, 20:29   #113
ODorsai
First Sergeant (1SG)

Domyślnie

Z tym strzelaniem do granatu, który upadł blisko to niezły pomysł - też próbowałem. Ale chyba zbyt mi się trzęsły ręcę bo spudłowałem Drugiej szansy nie miałem bo czas mi się skończył
Stare 12-20-2004, 07:05   #114
Faya
Sergeant First Class

Wyślij wiadomość przez MSN do Faya
Domyślnie

Na mapie Bridge, rzuciłem granatem na wieżyczke gdzie było 4 przeciwnikow. Dwóch zabił granat, a pozostali dwaj skoczyli w przepaść ze strachu
Faya jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-23-2004, 12:16   #115
col.Bunio
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

Jeden każe sie meldować innym swoje pozycje no to się zameldował tylko jeden i dostał z 203m na bridgu
Stare 12-25-2004, 23:56   #116
freelancer
Sergeant First Class

Domyślnie

Byłem w ass bridge, leżałem po def stronie midle.
Przładowywałem broń kiedy pojawił się przedemną opfor, ku jego flustracji coś mu zawadzało drogę kilka razy cofał się i próbował przejść potem przeskoczył mnie i pobiegł dalej wogóle mnie niezauważając.
freelancer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-28-2004, 09:26   #117
wrak.czlowieka
Staff Sergeant

Domyślnie

ja tylko widzialem sytuacje na pajpie. def po jednej a ass po drugiej stronie otwartych drzwi. obaj wiedza gdzie jest przeciwnik. ass rzuca granatem. w tym momencie def zamknal drzwi. granat odbil sie od drzwi i wybuchl u stop rzucajacego
wrak.czlowieka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-03-2005, 01:17   #118
freelancer
Sergeant First Class

Domyślnie

Kupiłem mocniejszego kopma i zaczałem grać na mapach sf
i dwie wpadki na hospital
1 bedąć vipem zgubiłem droge i wszedłem na parking, rezultat oczywisty
2 będąć w eskort zabiłem przez przypadek zabiłem vipa

I dwie sytuacje na moscie
1 po def stronie midla było 2 def i 1 ass
odwróconych do siebie tyłem, poprostu szczyt sposzczegawczości
2 cheater z ass mający speeda zjety 1m przed celem
freelancer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-03-2005, 13:32   #119
[_aDaMoS_]
Chief Warrant Officer 4

Wyślij wiadomość przez MSN do [_aDaMoS_]
Domyślnie

Bardzo śmieszna była sytułacja kiedy na Radio Tower byłem w Defense i jeden koles z Teamu wpadł na pomysł że grupka żołnierzy strzelających do wroga jest jego wrogiem :!: :evil: (ZRYWAM BOKI ) Pakował w nas kilo amunicji i nie trafił w zadnego z nas :!: Niestety kiedy postanowiłem się oddalić wpakował mi serie w plecy i nawet nie przeprosił :evil: (a to nie wychowany łobuz ) Na dodatek w następnej rundzie też uznał ze jestem jego wrogiem i znowu teamkill :!: :evil: [bardzo śmieszne no nie? To raczej chora sytułacja a nie śmieszna ) Nie wiem może mam coś w sobie że przyciągam lufy karabinów swojej drużyny

Sytułacja nr 2
Przypomniałem sobie śmieszną sytułacje z lekcji geografii.
Szanowna pani od geografii ma troche bardzo szerokie biodra i nosi dżinsy.
Pewnego razu rosporek jej sie odpiął :!: i wyobraźcie sobie że było jej widać majtki . Dwóch kolesi wylądowało na podłodze ze śmiechu Cała klasa miała polewe a facetka nie wiedziała o co chodzi
[_aDaMoS_] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-03-2005, 14:34   #120
Mad_Medic
General

Domyślnie

Ech...młodzi... :wink: Jeszcze was majtki śmieszą... Poczekajcie parę lat, to będzie was śmieszyć co innego

Ja jeszcze na maturze widziałem taką sytuację:
Mieliśmy starego belfra od polskiego - dziadek starej daty, ale aparat był z niego niezły. Takich nauczycieli, dziś ze świecą szukać :wink: Z nim byście nie pogadali - Potrafił niczym Miodek, udowadniać słuszność leksykalną, słówek popularnych dziś na niektórych serwerach Jak byście usłyszeli jego wykład o waginie he he he Przy nim każdy wiedział że jest durniem, a jednocześnie nikt się nie obrażał Ale ale...
Do końca pisemnej maturki z polaka jakaś godzinka. Nagle jedna z matek obsługujących kanapkową stronę imprezy, zwraca się do wspomnianego profesorka, czy nie mógłby podać jej synkowi czekolady "żeby sił nie stracił" :wink: Profesorek oczywiście się uśmiechną i wziął czekoladę... Podszedł do chłopaka... rozpakował przy nim czekoladę, wyjął z uśmiechem ze środka ściągę, schował do kieszeni, poczęstował się solidnym kawałkiem czekolady, a resztę zostawił chłopakowi, który z wieeeelkim żalem patrzył na kieszeń gdzie znikneła ściąga
Na tej samej maturze kilku moich kumpli się przejechało... Postanowili zdawać zamiast matematyki - język rosyjski. Tylko że... mieliśmy w szkole dwie rusyfistki... :wink: I obie się bardzo pokłóciły o coś przed samą maturą. W efekcie, na maturze, każda po kolei próbowała udowodnić że ta druga nie umie uczyć Swoim uczniom zadawały proste pytanka, a uczniom koleżanki, takie pytanka że rodowity rosjanin miałby problemy W efekcie - 100 % ocen niedostatecznych z matury z rosyjskiego A mieli mieć tak łatwo....
Stare 01-03-2005, 14:39   #121
Hassan
Staff Sergeant

Wyślij wiadomość przez MSN do Hassan
Domyślnie

1. Kiedyś na RT obserwowałem kolesia ze swojego teamu. Kolo chodzi po tych górkach i nagle widzi op4a który leży na ziemi i gdzieś celuje (plecami do niego). No to przerzuca się na skradanie i podchodzi do niego powolutu żeby sprzedać mu z bliska heada. Podszedł i tak czeka i celuje mu w głowę. Op4 miał chyba kogoś na TSie, bo nagle podniósł się na kucki, obrócił i rozwali gościa

2. Kiedyś na BC był taki kolo który stawał w jednym miejscu i zaczynał skakać, strzelać na około i rzucać nady. Generalnie wyglądał jakby się zablokował. No to reszta teamu pyta się co on kurna wyrabia (zwłaszcza ze odstawiał to co rundę). A on na to 'I have worms'. No i tutaj posypały sie rady, pytania o wszelkie możliwe robaki internetowe. A kolo na to 'No, no in my computer. I have worms in my body'

3. Ostatnio na jakimś oficjalu na BC trafił się cziter, brał 203 i strzelał seriami. Generalnie na maxa utrudniał grę. Koniec końców jak tylko zaczynala się runda ubijali go koleise z teamu. Za ostatnim razem (zanim kolo opuścił serva) kiedy go zabili, ludzie z teamu podchodzili do trupa i wypróżniali w niego magazynki

Hassan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-03-2005, 14:43   #122
[_aDaMoS_]
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

He numer z czekoladą jest niezły
Nie lepiej było schować tej ściągi w kanapce
Stare 01-03-2005, 17:32   #123
[GROM]KirKanos
Major

Domyślnie

na pipeline zamknalem gosciowi drzwi przed nosem jak chcial nam nada rzucic z glownego wejscia
uslyszalem tylko "Abidzi granada" (czy jakos tak ) potem gluche uderzenie w drzwi gruszka, paniczne podskoki 3 opforow...
sakramentalne bum
rzucajacy notyfikacje za 2 swoich..
Stare 01-09-2005, 12:47   #124
col.Bunio
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

Admin chciał wywalić jednego gościa z serwera za czity i bana mu dać a jednocześnie gadał ze swoim kumplem z klanu no i mu dał kicka i bana zamiast tamtemu cziterowi
Stare 01-13-2005, 22:27   #125
...
First Lieutenant

Domyślnie

Dzisiaj na Bridgu idę sobię po catcie z granatnikiem.. Niechcący wcisnęłem przycisk i wystrzeliłem granatnik który uderzył w wieżę i równocześnie mnie zabijając
... jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-16-2005, 13:16   #126
NDRain
Sergeant First Class

Wyślij wiadomość przez MSN do NDRain
Domyślnie

Dzisiaj mialem takiego laga (a moze kolejny dziwny blad gry) puscilem serie z SAV'a w sciane i nic kule nie dolecialy podszedlem do tej sciany i po chwili trup i napis "NDRain kill himself"
Stare 01-16-2005, 16:41   #127
pitraq
General

Miasto: Moje miasto Wrocław, Wrocław moja enklawa...
Wyślij wiadomość przez AIM do pitraq Wyślij wiadomość przez MSN do pitraq
Domyślnie

Dziś na BC w trakcie gry spadłem z mostu (def side) pod przęsło i... przeżyłem czekałem tam sobie 3 minutki aż qmple uporają się z assem a w trakcie stania postrzelałem sobie na wiwat.
Pozdrowienia z location unkown przesyła Pitraq
Stare 01-16-2005, 22:05   #128
[aaylr.pl]
Chief Warrant Officer 2

Domyślnie

Kod:
[KsH]Rys.PL shouted: Medic!
TeamowyMedyk pieprzy: Medyk on de łaj!
bla bla
bla bla
baju baju
baju baju
[KsH]Rys.PL was shot by Teamowy Medyk.
to sie nazywa kuracja poprzez klina
Stare 02-05-2005, 10:05   #129
fotografik
Sergeant First Class

Domyślnie

Mi się zdarzyło cosik takiego:
schowałem się w drzewie, czekam.... ktoś idzie, wychylam się, przeciwnik...
czekam..... strzele mu w plecy... ucichło.... zatrzymał się... gdzie.... obracam się.... czerwona kropka... jest w tym samym drzewie co ja!... strzał w plecy
fotografik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-05-2005, 10:12   #130
=Snoop=
Brigadier General

Wyślij wiadomość przez MSN do =Snoop=
Domyślnie

ciekawi mnie jedno a mianowicie, o jakie tobie drzewo chodzi bo jeszcze sie niespotkalem z tym ze ktos sie schowal w drzewie
btw dobre :wink:
=Snoop= jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-05-2005, 10:44   #131
Marco.pl
Command Sergeant Major (CSM)

Wyślij wiadomość przez MSN do Marco.pl
Domyślnie

ja na farmie ostrzliwalem sie z typem w pewnym momencie uslyszalem charakterystyczny dzwiek ((musialemprzeladowac bron) niedaleko mnie byl wychodek weszlem do niego odwrocilem sie i przeladowalem op4 przebieg i
ja go zabilem ze sracza no jeszcze na hospie na bylem vipem iop4 przebieg kolo mnie i mnie nie zaluwazyl(pamietam byl yo 12 honorowiec)
Marco.pl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-09-2005, 19:52   #132
Webster_PL
First Sergeant (1SG)

Wyślij wiadomość przez MSN do Webster_PL
Domyślnie

Sytuacja na SF hospital biegnie 6 gości w środku vip opfor strzela z granatnika w sam srodek grupy.Wszyscy umierają oprucz vipa. Hyba jakiś błąd bo na SF hospital wipa wystarczy raz trafić i nie zyje
Webster_PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-15-2005, 02:49   #133
Kukuś
Sergeant First Class

Wyślij wiadomość przez MSN do Kukuś
Domyślnie 203 -ki

Zdarzylo sie Wam kiedys zderzenie w locie puszek z 203?? :P

Mnie ostatnio na ic. Szkoda ze niemożliwością jest zrobienie screenshota... :(
Stare 02-15-2005, 05:38   #134
Mad_Medic
General

Domyślnie

Szybkim trza być, nie marudnym
Byli już tacy, co rakiety z RPG zestrzeliwali w locie
Stare 02-15-2005, 12:18   #135
[_aDaMoS_]
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

)He. Na bridgu byłem w assault i widziałem smugowe pociski wystrzeliwane ze schodków.Pomyślałem sobie że tez kolesia ostrzelam z AR. Stałem wtedy za ciężarówką (patrząc od strony ataku ).Wychyliłem sie i zaczołem strzelać. Po 5 sekundach rozwaliłem jakiegos kolesia ktorego nie widziałem
Stare 02-15-2005, 12:51   #136
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

Cytat:
Napisał Webster_PL
Hyba jakiś błąd bo na SF hospital wipa wystarczy raz trafić i nie zyje
nieprawda - vip jest red i jesli trafi sie go w nozke albo raczke raz to przezyje :wink:
Stare 02-15-2005, 17:20   #137
Mad_Medic
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dj. Gargamel
Cytat:
Napisał Webster_PL
Hyba jakiś błąd bo na SF hospital wipa wystarczy raz trafić i nie zyje
nieprawda - vip jest red i jesli trafi sie go w nozke albo raczke raz to przezyje :wink:
Bład jest... ale w "Hyba"
Stare 02-17-2005, 11:01   #138
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Chcecie smieszna sytuacje?
Od godziny nie moge pograc na Bridgu Se na serwach EU. Jakis idiota o nicku [DEV{]Shorty i (shackowanym) 100h lata i kopie wszystkich za duplicate login. Wywali wszystkich z jednego, czeka az wejdzie na inny paru i znowu to samo.
Chyba wystarczajaco smieszne?
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-17-2005, 15:30   #139
kiku26

Domyślnie

dzisiaj szukajac serwerow na moscie znalazlem taki ze koles mial 600000 punktow. serwer byl ofcjalny. i wszyscy tam grajacymieli mieli od kilku dziesieciu do kilkuset tys punktow ale balem sie ze za gre na takim serwerze zablokuja mi konto i dalem se spokuj
kiku26 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-17-2005, 16:20   #140
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Nastepnym razem spisz numer IP takiego serwa. Wystarczy mail do supportu od americasa zeby usunac takie mendy.
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-17-2005, 16:41   #141
CaptZod
Chief Warrant Officer

Wyślij wiadomość przez MSN do CaptZod
Domyślnie

haha. A ja miałem też śmieszną sytuację. Zestrzelił mnie na moście ten na rysunku, bo zostałem z tyłu. I złapałem tego screenshota - tak właśnie ten mnie zestrzelił i tak prawie minutę leżał, się cofał i czołgał, a tych dwóch ode mnie też się cofało, przechodziło i tak prawie całą minutę. W końcu ktoś dobiegł do intelu i się skończyło.

http://zod-ag.fm.interia.pl/lol1.JPG

Mam nadzieję, że uda się otworzyć link.
CaptZod jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-17-2005, 17:03   #142
JiHAD^
General

Miasto: Mushroom Kingdom
Wyślij wiadomość przez AIM do JiHAD^
Domyślnie

ZAmieszczanie skrinów na interi powinno byc karalne, juz bardziej beznadzienego serva nie znalazłes? Przecie od tego jest ImageShack
Stare 02-18-2005, 20:51   #143
Webster_PL
First Sergeant (1SG)

Wyślij wiadomość przez MSN do Webster_PL
Domyślnie

Często tak się zdaża że jak opfor zauważy przeciwnika który się nie rusza to podchodzi do niego i cieszy się tym że ma go na celowniku.Gdy tylko ten się poruszy opfor cały magazynek w niego. Zdażyło mi się tak gram na bridgu jestem w wieży przeciwnika.Kucnąłem i schowałem broń - sam nie wiem dlaczego i poszedłem na momencik do kuchni wraca a tu stoi na demną opfor i celuje we mnie pomyślałem że po mnie broń na plecach. No ale spróbuję. Zdejuję z pleców broń a opfor nic tylko się miotać zaczą to dostał w łep kulkę i padł...
Webster_PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-19-2005, 23:14   #144
javelin
Major

Wyślij wiadomość przez MSN do javelin
Domyślnie

Ja kiedys jak grałem pierwszy (i ostatni) raz na Collapsed tunnel, dostałem flashem po oczach. Zacząłem się miotać, skakać i biegać na wszysttkie strony w nadziei, że koleś mnie nie trafi a ja odzyskam za chwilę wzrok - byłem przyzwyczajony z innych gier, że flash działa krótko W miarę upływu czasu traciłem nadzieję, bo byłem ślepy juz chyba 4 razy dłużej niż w innych gierach. W końcu zacząłem widzieć. Op4 gapił się na mnie jak na debila i nie atakował. Co miałem robić? Prawie cały magazynek w kolesia (wiadomo - CEM minimalny jeszcze)

Słucham sobie teraz:

javelin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-20-2005, 15:06   #145
rafbed
Staff Sergeant

Wyślij wiadomość przez MSN do rafbed
Domyślnie

TAAAAA Miałem parę śmiesznych rzeczy np z Kumplem graliśmy na arktyce. Lecimy mam na plecach bazooke mamy rozwalić BTR. Ustawiam się celuję wołam już i walę. Kumpel niestety leżał za mną i oberwał płomieniem z odrzutu pocisku (ale niefart) trudno niedogadanie).
rafbed jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-21-2005, 14:21   #146
Ormir
Captain

Domyślnie

TK na WC. Grałem w obronie. Zamarudziłem z 15 sekund. Wpadam do biura chce wyskoczyć przez okno i dostać się do środkowego wejścia, w tym celu należy wybić szybe. Luzik, zauważyłem ruch ale patrze to mój kręci się w biurze naprzeciwko. Ok celuje w pustke strzelam... i oczywiście trafiam gościa który też postanowił wyskoczyć
Chedzik w locie piekny strzał, tylko to 190 ROE :evil:
Ormir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-21-2005, 14:40   #147
.Bartek.
Master Sergeant (MSG)

Wyślij wiadomość przez MSN do .Bartek.
Domyślnie

Nie wiem czy to śmieszne... Ale było nieźle
Mapa: Urban Assault
Strona: Assault East
Data: 20.02.2005r.
Opis: Na mapie zostałem ze swego teamu tylko ja. Łaziłem po mapie, uważając przy tym. Ide sobie spokojnie i widze przeciwnika. On się chowa i strzela. To ja też się chowam. I tak długa wymiana ognia (ok. z 2min) i nagle przylazł kolega przeciwnika, chciał rzucić we mnie granatem, ale owy granat odbił się i upadł A że byliśmy blisko, to nikt nie zdązył uciec no i bum. Wszyscy leżą koniec rundy.
Ilość osób: 3 (1 z Assault East i 2 z Assault West)

Viola. Narazie u mnie tylko jedna śmieszna (?) sytuacja. Gram poważnie, więc nie czas na "gupoty"
.Bartek. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-22-2005, 13:42   #148
[KsH]Edward.Teach
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do [KsH]Edward.Teach
Domyślnie

opisze swoja przygode z cziterem.
mianowicie na WC, tuz przed wersja 2.3 wszedl sobie taki jeden i biegal koszac wszystkich jak leci.
i w pierwszej swojej rundzie, wszedl nortem, wybil kilku, wlazl do wenta i tak sobie szedl i spotkalem sie z nim na schodach.
on byl na gorze, na 3 pietrze ja poziom nizej.
to ze cziter bylo slychac - przyspieszone strzelanie z m4 i kosil wszystkich jak leci.
ale wrocmy do tych schodow.
koles tak wychodzi na te schody i chce mnie rozwalic przez szpare miedzy schodami, liczac na swojego aimbota i autofire.
i tak wychodzi, strzela, a ja strzelam do niego

ale co jest zabawne?
no to ze tak wychodzil kilka razy i w koncu ja go ubilem a on mnie nie drasnal.
ze smichu to mi az po nogawkach cieklo
ale mega rozczarowanie musialo spotkac kolesia w kolejnej rundzie... bo zginal od granatu wyrzuconego przez okno (nie mojego).
biedak rozczarowany wyszedl z serwera.
wyobrazcie sobie co koles musial myslec jak mu aimbocik nie dzialal

[KsH]Edward.Teach jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-16-2005, 17:32   #149
CaptZod
Chief Warrant Officer

Wyślij wiadomość przez MSN do CaptZod
Domyślnie

A oto moja druga:
Ktos sie wkurzyl na pipie i zaczela sie klotnia spamerska. w grze zostalo jedynie 1v1. Problem w tym ze sie co chwile votowali, i jednoczesnie krzyczeli zew nie jest idle itp. wiec nie wylatywali. W kocu jeden z opforow zaczal votowac wszystkich po kolei, rowniez tego w grze, a ponie waz tamten jako jedyny sie nie odzywal bo gral, to wylecial. Problem w tym ze def go szukal na dworze a tamten jak zanim wylecial to juz mial conajmniej pol CP zhackowanego. I wtedy go wykopali. Smiechu bylo tyle, ale ustal bo tamten wrocil i sie tak wkurzyl ze odrazu wszyscy ucichli.
CaptZod jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-17-2005, 10:41   #150
WOjtas
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do WOjtas Wyślij wiadomość przez MSN do WOjtas
Domyślnie

ekhm, jedna osoba moze dac jednego vota na, bodajze, 5 minut, wiec...
Ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
I gdy już wierzysz, że twoja perspektywa jest jedyną perspektywą
Ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
I zanim uznasz tych co mają ją za zbędne ogniwo
Przyjacielu, ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
WOjtas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania