Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Forum polskich rozgrywek

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 10-26-2004, 09:31   #1
Inkub
Administrator
General

Domyślnie Stan prac nad strona CBP

W tym temacie proszę o wypowiedzi WYŁĄCZNIE osoby pracujące nad CBP - jesli beda mialy chec. Do wiadomosci wszystkich innych - CBP bedzie kiedy bedzie, raczej predzej niz pozniej.
Inkub
Inkub jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 10-27-2004, 22:48   #2
Zodiac
Second Lieutenant

Wyślij wiadomość przez ICQ do Zodiac Wyślij wiadomość przez MSN do Zodiac
Domyślnie

OK, czas na podsumowanie czasu spędzonego nad CBP. A że było go sporo, chciałbym już określić w miarę konkretnie czas oddania skryptów do zapisywania sie pierwszych userów. Chciałbym CBP oddać do użytku w terminie do 3 dni, jednak biorąc pod uwagę realia i plan zajęć, termin to któryś z wieczorów w nadchodzacym długim weekendzie.

W Fazie I CBP będzie można:
- zarejestrować własnego usera,
- zarejestrować klan,
- dołaczyć do klanu,
- edytować dane klanu oraz własny profil,
- rozmawiać na forum CBP.

Faza II, zapisy do rozgrywek, zostanie uruchomiona gdy pula userów przekroczy optymalną liczbę. Co znaczy optymalna, aktualnie wiedzą tylko administratorzy CBP.

Kolejny mój post pojawi się tutaj, gdy CBP zostanie udostępnione.
Stare 11-18-2004, 23:27   #3
Zodiac
Second Lieutenant

Domyślnie

Czas ruszać z CBP. Wiele się ostatnio wydarzyło, mniej lub bardziej miłych rzeczy. Chciałbym jednak skończyć, co zacząłem. Dziś do rana będzie oddana wstępna wersja CBP.

Prosimy o rejestracje oraz komentarze. Niebawem na stronie pojawi się forum oraz inne funkcjonalności.
Stare 11-18-2004, 23:30   #4
Ziggy-
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Ziggy- Wyślij wiadomość przez MSN do Ziggy-
Domyślnie

Z soboty na niedziele bedzie oddane do uzytku forum CBP tak ladne jak sama strona .
Ziggy- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-19-2004, 02:33   #5
Zodiac
Second Lieutenant

Domyślnie

Jednak małe problemy z serwerem opóźnią start do jutra. Nie sprawdziłem tego wczesniej i po przerzuceniu strona nie działa jak należy na serwerze docelowym, czekamy aż admin ustawi co trzeba
Stare 12-09-2004, 09:52   #6
Zodiac
Second Lieutenant

Domyślnie

Strona działa pod adresem www.cbpl.pl.

Zapraszamy do rejestracji.

PS. Forum może być aktualnie nietabilne ze względu na wersje. Wszelkie komentarze co do niego oraz jego działania prosze kierować do Witka, on się tą częścią zajmuje.

Prosimy również o zmianę hasla na forum po rejestracji. Jest ono tymczasowe i inne niż forum logowania na stronie.
Stare 12-09-2004, 10:10   #7
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

info od Zodiaca

Cytat:
sa pewne problemy na Chello z sesją (brak mozliwosci aktywacji konta) jak wroce z pracy pewnie będę musiał weryfikacje hosta wywalić - wina lezy po stronie serwera hostujacego stronke cbp

UPDATE by ESP
mnie sie udalo
polecam restart przegladarki/zmiane przegladarki (musi miec wlaczone cookies)
no i jak wystapi blad sprobowac "wstecz" i ponownie kliknac na link
Stare 12-09-2004, 10:53   #8
cHAOs
Lieutenant General

Domyślnie

Nareszcie! Graficznie strona wyglada bardzo ladnie, ale nie powiedzialbym, ze jest dopieszczona... Razi juz samo powitanie "Witaj [ZOMO]Lord_Chaos " z obcieta dolna czescia nicka. Tak samo engine forum jest malo przyjazny (wyglada ja dorzucony na odwal sie). Dlatego post pisze tutaj
Mam nadzieje ze engine rozgrywek sie sprawdzi.
Zodiac przyznaj sie ile nad tym siedziales, ale tak naprawde :wink:

edit:
artykuly w regulaminie nie sa wypunktowane
w sklad CBP nie mam polskich znaczkow

widze szybkie reakcje na moje uwagi
Cytat:
Uwaga ! - osoby ktore zajrejestrowaly nick z tagiem klanowym proszone sa o ponowna rejestracje na juz dowolnym nick. Proponuje nick bez taga
To ma byc sposob na to zeby nick nie byl obciety? Teraz nie moge sie zarejestrowac drugi raz: "Blad. Konto nie zostalo aktywowane. "

Przy ikonce "Top" na dole jest dymek: "Szkacz na gore", ale i tak domyslilem sie do czego sluzy :wink:
Stare 12-09-2004, 11:22   #9
[Kwasek]
General

Domyślnie

Mam pododnie nie moge sie zalogowac drugi raz
Stare 12-09-2004, 11:25   #10
Zodiac
Second Lieutenant

Domyślnie

Userzy zostali wykasowani przez kolege admina, nalezy się zarejestrować niestety ponownie.

Sorry za kłopot.
Stare 12-09-2004, 11:27   #11
[Kwasek]
General

Domyślnie

Wybaczamy
Stare 12-09-2004, 11:29   #12
Remek
General

Wyślij wiadomość przez AIM do Remek
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zodiac
Userzy zostali wykasowani przez kolege admina, nalezy się zarejestrować niestety ponownie.

Sorry za kłopot.
Bardzo chetnie ale przy probie aktywacji konta mam cos takiego

Cytat:
Blad. Konto nie zostalo aktywowane.
A przy ponownej rejestracji z takim samy nickiem

Cytat:
Juz istnieje, musisz wpisać inne
Remek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-09-2004, 11:32   #13
KaT
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Cytat:
Napisał cHAOs
w sklad CBP nie mam polskich znaczkow
ustaw kodowanie Windows 1250

W Firefoxie nie zaobserwowalem obcinania nicka.
Stare 12-09-2004, 11:32   #14
Zodiac
Second Lieutenant

Domyślnie

Moment, sam sie tym zajme.

Widać sprawdza się przysłowie, że jak chcesz coś zrobić dobrze, zrób to samo.

EDIT: gotowe.

Jeśli chodzi o teksty - one są ciagle modyfikowane (skład, regulamin) więc kodowanie sie nie zgadza. Wieczorem jak zostanie skonczone edytowanie tego, kodowanie będzie w porządku.
Stare 12-09-2004, 11:37   #15
[Kwasek]
General

Domyślnie

Przepraszam czy admin kolejny raz wywalil nasze konot bo nie moge sie znowu zalogowac...ide pograc chyba trzeba troche czasu z jakies 2 moze 3 godziny zeby sie to ustabilizowalo
Stare 12-09-2004, 11:50   #16
Ziggy-
General

Domyślnie

Panowie wszytko przez pospiech, ktos tu nie poczkeal na oficilna premiere i tak wyszlo. Prosze o cierpliwosc wszytko jest jeszcze dogrywane.

BTW. Niech ktos zmoderuje temat.
Stare 12-09-2004, 11:50   #17
KOY@S_{Hooligans}
First Sergeant (1SG)

Wyślij wiadomość przez MSN do KOY@S_{Hooligans}
Domyślnie

ja tez nie moge sie zalogowac
Stare 12-09-2004, 12:11   #18
[Kwasek]
General

Domyślnie

Strona działa pod adresem www.cbpl.pl.

Zapraszamy do rejestracji.

PS. Forum może być aktualnie nietabilne ze względu na wersje. Wszelkie komentarze co do niego oraz jego działania prosze kierować do Witka, on się tą częścią zajmuje.

Prosimy również o zmianę hasla na forum po rejestracji. Jest ono tymczasowe i inne niż forum logowania na stronie.

Jak sam zodiac to napisal to co to niby nie bylo oficjalnie
Stare 12-09-2004, 12:21   #19
Zwirek
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez MSN do Zwirek
Domyślnie

Zodiac, a dlaczego nie mozna zmienic fundatora klanu ?troche to bezsensowne jest w przypadku gdy fundator ma malo czasu i VCL chce zarejestrowac klan za niego...

P.S. jak dodac sie do klanu ?
Zwirek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-09-2004, 12:41   #20
Ziggy-
General

Domyślnie

nie wszytko na raz, cierpliwosci.
Stare 12-09-2004, 12:42   #21
Zodiac
Second Lieutenant

Domyślnie

Founderem jest zawsze ta sama osoba (która go założyła). Będzie mogła wyznaczać kilku adminów do rządzenia klanem.

Sprawy związane z dodawaniem do klanu przyjdą razem z rozgrywkami. Właśnie buduje lige - ale by nie popełniać błędu, nie powiem na kidy chce ja odpalić. Niech to będzie niespodzianka
Stare 12-09-2004, 12:42   #22
Zwirek
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez MSN do Zwirek
Domyślnie

ok, chcialem sie tylko zapytac Po prostu takie pytanka wlazly mi do glowy

wielkie dzieki za odpowiedz

pzdr
Zwirek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-09-2004, 13:11   #23
iFOR.maLENstwo
General

Miasto: NSC
Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

fajnie ze cos sie ruszylo w tym temacie
pytanie: czy forum zostanie to invision czy bedzie inne? Jesli zostanie tdo proponowal bym albo zeby otwieralo sie w osobnym oknie albo zeby na gorze dac link do www.cbpl.pl bo tak jak jest teraz to z forum nie ma jak sie wrocic na glowna strone poza cofaniem

Ożeniony facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach.
Nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.
iFOR.maLENstwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-09-2004, 13:22   #24
Ziggy-
General

Domyślnie

Z uwagi na pospiech nie zdazylismy zrobic w calosci forum, bedzoe ono zintegrowane ze strona
Stare 12-09-2004, 13:58   #25
cHAOs
Lieutenant General

Domyślnie

Pytanie zasadnicze jak sie dodac do swojego klanu?

Obiecywaliscie ze strona CBP wystartuje tylko z mozliwoscia zarejestrowania sie. Spodziewalem sie, ze bedzie to dopracowane!
Widze ze regulamin jest zdjety. Byl tam zapis o tym ile razy mozna zmieniac przynaleznosc do klanu (dosyc restrykcyjny, ale to dobrze). Skoro wycofaliscie sie z rejestrowania na stronie uzytkownikow z ich nickiem w grze i nie widze mozliwosci podania nicka z gry w profilu (albo zmiany aktualnego), to jak chcecie nad tym zapanowac? Przydaloby sie cos jak historia zmian nicka na trakerze.

Poza tym wiecie co chlopaki? Fajnie ze w koncu sie cos ruszylo z CBP, ciesze sie bardzo, nie chce byc zlosliwy, ale moglibyscie nie sciemniac o dopieszczaniu, zapinaniu na ostatni guzik, tylko uczciwie napisac ze nie macie czasu ale jak tylko macie chwilke to cos tam dlubiecie i ze moze w koncu w bolach cos sie z tego urodzi.
"Forum CBP" jest najlepsze... Po zainstalowaniu nie chcialo wam sie nawet zmienic nazwy i loga?
Nie piszcie wiecej o profesjonalizmie, tylko postarajcie sie dopracowac to co zaczeliscie.
Nie wiem co tam zrobiliscie z ta kasa ktora uzbieraliscie, ale moje zdanie jest takie, ze 80% powinien dostac grafik bo naprawde stanal na wysokosci zadania.
Stare 12-09-2004, 16:14   #26
Ziggy-
General

Domyślnie

Chlopcze drogi, uspokoj sie, poscieraj kurze z szafek i poczekaj na koncowy efekt pracy zamiast wyciagac pochpne wnioski.
Stare 12-09-2004, 16:56   #27
cHAOs
Lieutenant General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Witek
Chlopcze drogi, uspokoj sie, poscieraj kurze z szafek i poczekaj na koncowy efekt pracy zamiast wyciagac pochpne wnioski.
Nie spoufalaj sie ze mna. Wnioskow zadnych nie wyciagalem, tylko zastosowalem troche konstruktywnej krytyki. W sumie to widac ze Zodiac cos zrobil, bo engine strony jest, rejestracja dziala, ale nie wiem kto odpowiada za teksty na stronie, przygotowanie regulaminu i forum, bo chyba nie zwaliliscie wszystkiego na Zodiaca? Ty Witek tam w ogole cos zrobiles
Dobrze jest, ze w ogole cos jest i mysle ze teraz moze byc tylko lepiej, ale daruj sobie juz te butne hasla bo premier Miller mi sie przypomina...
Potrzebujecie w czyms pomocy? Chce, zeby wszystko jak najszybciej ruszylo, jezeli moge sie przydac (tlumaczenie/opracowanie tekstow, betatesty, mam jako takie pojecie o xhtml, css i php). Z przyjemnoscia pomoge.
Stare 12-09-2004, 17:37   #28
ESP
General

Miasto: EPWA
Wyślij wiadomość przez ICQ do ESP Wyślij wiadomość przez AIM do ESP wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Cytat:
Napisał cHAOs
(...bla bla bla...) bo chyba nie zwaliliscie wszystkiego na Zodiaca? Ty Witek tam w ogole cos zrobiles
Dobrze jest, ze w ogole cos jest i mysle ze teraz moze byc tylko lepiej, ale daruj sobie juz te butne hasla bo premier Miller mi sie przypomina...
Potrzebujecie w czyms pomocy? Chce, zeby wszystko jak najszybciej ruszylo, jezeli moge sie przydac (tlumaczenie/opracowanie tekstow, betatesty, mam jako takie pojecie o xhtml, css i php). Z przyjemnoscia pomoge.
po pierwsze - proponuje stworzyc samemu taka lige a potem krytykowac innych (przeciez masz pojecie o xhtml, css i php - wiecej w tej lidze nie zostalo uzyte)
po drugie - nabor wspolpracownikow do tworzenia ligi byl ogloszony juz dawno temu - teraz jak juz jest calosc stworzona i zostalo dopieszczanie chyba chlopaki nie potrzebuja pomocy
po trzecie - Witek zrobil baaardzo duzo dla tej ligi - wierz mi na slowo
po czwarte - wszyscy ktorzy maja ochote krytykowac i przypieprzac sie do szczegolow a nie dali ani zlotowki/godziny pracy nad liga niech przeczytaja najpierw punkt pierwszy pare razy - potrzebna jest konstruktywna krytyka w stylu "tu jest blad, tutaj to nie dziala jak sie kliknie, tutaj rozjezdza sie grafika" - czepianie sie w stylu "fajnie ze dziala ale mi sie nie podoba ogolnie" jest mocno nie na miejscu

ESP jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-09-2004, 18:16   #29
cHAOs
Lieutenant General

Domyślnie

Cytat:
Napisał ESP
po pierwsze - proponuje stworzyc samemu taka lige
[...]
po czwarte - wszyscy ktorzy maja ochote krytykowac i przypieprzac sie do szczegolow a nie dali ani zlotowki/godziny pracy nad liga niech przeczytaja najpierw punkt pierwszy pare razy - potrzebna jest konstruktywna krytyka w stylu "tu jest blad, tutaj to nie dziala jak sie kliknie, tutaj rozjezdza sie grafika" - czepianie sie w stylu "fajnie ze dziala ale mi sie nie podoba ogolnie" jest mocno nie na miejscu
Do tej pory moja krytyke uwazam za bardzo konstruktywna. teraz bedzie inaczej.
Ja sie bardzo ciesze z tego ze podjeliscie sie zrobienia CBP, bo do tego trzeba pomyslu, umiejetnosci i czasu. Ja nie potrafie, ale tez nikogo nie czaruje, ze jest inaczej. Nie napisalem, ze mi sie ogolnie nie podoba tylko, ze sie ciesze z tego co juz jest.
Jedyne co mi sie bardzo nie podoba to zamieszanie jakie wokol tego projektu zrobiliscie (mam na mysli Majestic). Obiecywanie gruszek na wierzbie, oszukiwanie na temat zaawansowania prac nad strona i wodzenie wszystkich ktorzy wam zaplacili za nos.
Nie mow ze bylo inaczej. Przeciez nawet regulamin na nowej stronie nie byl zmieniony wzgledem starego regulaminu CBP, np zapis o tym ze nie wolno uzywac buga z rzucaniem granatow przez drzwi... Chyba rownolegle z pracami nad strona ktos przygotowywal regulamin?
Trzeba bylo nie pisac jakich to fachowcow macie i jakie super projekty tworza i dlatego nie maja czasu na CBP, jak wszystko zawsze oddaja na czas i zapiete na ostatni guzik... Trzeba bylo siedziec cicho, robic swoje, a trabic zaczac gdy wszystko bedzie skonczone.

Co do "po drugie" calosc zostala stworzona i zostalo dopieszczanie. Wybacz ale z tego co widze to duzo pracy przed wami, dlatego chce pomoc.
"po trzecie" - Widzialem ze Witek jest wpisany jako odpowiedzialny za rozgrywki, skoro tak to gdzie sa regulaminy wg ktorych rozgrywki (liga, ladder, play-off) beda rozgrywane?
Stare 12-09-2004, 19:10   #30
WOjtas
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do WOjtas Wyślij wiadomość przez MSN do WOjtas
Domyślnie

Coz to za herezje?! Chaosie?! Jak smiesz?!
Pfff. Esp, wydawalo mi sie, ze jestescie w stanie byc bardziej obiektywni. Krytyki mogliscie sie spodziewac, tym bardziej, ze obiecywaliscie niemal ósmy cud swiata. Co to mialo nie byc. Poki co, mamy grafike i boskie forum .
Przypominam, ze Zodiac okolo miesiaca temu mowil, ze prace sa juz w sumie zakonczone i ze "jutro" bedzie wrzucal wszystko an server, po czym "pojawily sie problemy z serverem"... Ekhm, taki to byl zaawansowany etap pracy?
Nie chce sie czepiac, wytykac etc., ale moge wiedziec co to jest to "wiele" przy stwierzeniu o ilosci pracy Witka, wlozonej w tworzenie? Zreszta - Zodiaca tez . I innych, po za grafikiem .
Wiem wiem, nic nie placilem, to powinienem siedziec cicho. Za aao jednak tez nie placimy, a wiekszosc z nas jeczy jakie to jest bee, fee i ile ma bledow. Od tego jest forum, zeby swoje opinie wyrazac. Jesli nie umiecie krytki przyjac, to lepiej nie piszcie juz nic, a strone zamknijcie do momentu "oficialnej" wersji, a "oficialnego" newsa wstawcie na aa.com, aa.pl, trackera, podajcie w wyborczej i telexpressie.
Ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
I gdy już wierzysz, że twoja perspektywa jest jedyną perspektywą
Ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
I zanim uznasz tych co mają ją za zbędne ogniwo
Przyjacielu, ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
WOjtas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-09-2004, 21:25   #31
KaT
General

Domyślnie

Poponuje wszystkim wiecej spookoju na pocztek. Jakkolwiek nie kazdemu moze podobac sie, ze nie wszystko jeszcze dziala jak nalezy to pragne zwrocic uwage, ze takie klotnie napewno nie przyspiesza wlasciwego startu rozgrywek. Proponuje skupic sie na konstruktywnych uwagach dotyczacych technicznej strony CBP i w ramach szeroko zakrojonych publicznych beta-testow, ktore to sa chyba najlepsza metoda na wylapywanie bledow w kazdej aplikacji, pomoc w dopieciu wszystkiego na tip-top.
Stare 12-09-2004, 21:25   #32
Frysiek
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Chaos
mam na mysli Majestic
Cytat:
Napisał Wojtas
Jesli nie umiecie krytki przyjac, to lepiej nie piszcie juz nic
ja napisze, ze nie mam z tym nic wspólnego

Frysiek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-09-2004, 22:11   #33
cHAOs
Lieutenant General

Domyślnie

Cytat:
Napisał KaT
Poponuje wszystkim wiecej spookoju na pocztek. Jakkolwiek nie kazdemu moze podobac sie, ze nie wszystko jeszcze dziala jak nalezy to pragne zwrocic uwage, ze takie klotnie napewno nie przyspiesza wlasciwego startu rozgrywek.
Mnie Kacie chodzi o to samo. Tylko nie lubie uprawiania propagandy sukcesu jak za czasow PRL...
Stare 12-09-2004, 22:16   #34
KaT
General

Domyślnie

No to cofnijmy sie w czasie do epoki pracy organicznej, ale do cholery wiecej optymizmu
Stare 12-09-2004, 22:55   #35
Zodiac
Second Lieutenant

Domyślnie

W CBP kilku ludzi włożyło mnóstwo czasu i pracy, włożyć trzeba jeszcze więcej, a będzie włożone jeszcze dużo więcej.

Dyskutował z buntownikami z wyboru nie będę - bo to nie ma sensu. CBP jest jakie jest, nie jest wspaniałe bo by było takie jakie bym chciał i jakie wymyśliłem, musiałbym zrezygnować ze wszystkiego co robie i zająć się tylko i wyłacznie CBP. A to niemożliwe, CBP to hobby i zrobiłem już i tak wiele, wiele jeszcze będę musiał zrobić... itd.

Ogólnie idziemy w dobrym kierunku. Chciałem to opublikować jak tylko serwer zaczął działać, bo jak zwykle masa oszukanych malkontentów którzy nic nie robią tylko "czekają" na CBP grając sobie w wolnym czasie ma swoje problemy i szuka dziury w całym. W przyszłości będą zmiany - ja natomiast idę odpocząć sobie po nieprzespanej nocy i zostawiam forum + regulamin koledze Witkowi, który wbrew temu co myślą że wiedzą niektórzy zrobił dla CBP bardzo dużo.

Nie będę dyskutował z userami na tym czy na forum CBP o ich problemach emocjonalnych związanych z opóźionym startem CBP. Na to forum z resztą też rzadko zaglądam. Zamiast dyskutować wolę coś w wolnej chwili do CBP napisać. A Wy sami zdecydujcie, co chcecie robić, gdzie i wlasciwie - po co
Stare 12-09-2004, 23:45   #36
Ziggy-
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał cHAOs
Cytat:
Napisał KaT
Poponuje wszystkim wiecej spookoju na pocztek. Jakkolwiek nie kazdemu moze podobac sie, ze nie wszystko jeszcze dziala jak nalezy to pragne zwrocic uwage, ze takie klotnie napewno nie przyspiesza wlasciwego startu rozgrywek.
Mnie Kacie chodzi o to samo. Tylko nie lubie uprawiania propagandy sukcesu jak za czasow PRL...
Mam to w dupie!
Faktem jest ze jestes od niej uzalezniony i musisz czekac az ja rusze i odwale swoja "robote" i zrobie cos wiecej dla CBP abys mogl sie cieszyc.
peace.
Stare 12-10-2004, 00:11   #37
Ka$a
Sergeant Major of the Army (SMA)

Wyślij wiadomość przez MSN do Ka$a Wyślij wiadomość przez Yahoo do Ka$a
Domyślnie

Panowie po co tyle nerwow, czytajac posty niektorych wydaje mi sie ze sa to osoby czekajace na cbp niczym narkomani na glodzie piszcie uwagi ale zeby zaraz sie obrzucac blotem ... bez sensu, az sie nie chce czytac :evil:
Ka$a jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-10-2004, 07:20   #38
KaT
General

Domyślnie

Witku, to bylo zdecydowanie niepotrzebne. Moja uwaga o trzymaniu nerwow na wodzy, dotyczyla takze Ciebie
Kazdy ma swoje racje i kazdemu wydaje sie, iz jego racja jest najmojsza, ale proponuje obu stronom opamietanie, poki jeszcze gowno nie zaczelo latac na wszystkie strony
Stare 12-10-2004, 14:22   #39
Zodiac
Second Lieutenant

Domyślnie

Kacie, ja rozumiem Witka zupełnie. Wiem jak to jest sobie darować kolejne nocki, bo trzeba zrobić CBP, olać inne rzeczy - bo trzeba CBP popawić. Wiem ile to pochłania czasu i enegii. Nie wiem natomiast czemu osobnik chaos nie jest dźwięczny nam za włożoną pracę tylko wprowadza - no właśnie chaos

Wszelkie dysusje chciałbym na pzyszłość ucinać. My robimy CBP. Wy, uzytownicy tego forum, możecie z niego korzystać. Należy jednak pamiętać, że nikt nic nie musi. Po obu stronach jest to dobra wola. Ktoś z CBP korzystać nie chce, no to mówi się trudno, staraliśmy się ale widać za mało, by zadowolić wszystich.

Wszystkich nie da się nigdy zadowolić. Dlatego my, admini CBP, skupimy się na rozmowach z ludźmi, którzy z CBP korzystają. Oni są dla nas ważni i im poświęcimy czas. Marudy i buntownicy będą olewani.
Stare 12-10-2004, 16:37   #40
Liga-PL
General

Wyślij wiadomość przez AIM do Liga-PL
Domyślnie

@Zodiac i @Witek nie wiem czy wy jetsescie glupi (w co watpie) czy tylko udajecie (o czym jestem przekonany). A moze nie potraficie czytac ze zrozumieniem. Albo chcecie byc uwazani za niedocenianych altruistow, ktorzy robia cos dla wszystkich a wszyscy tylko na nich krzycza (biedactwa). POWIEM WIEC WAM TO DUZYMI LITERAMI! WIEKSZOSCI LUDZI NIE CHODZI WCALE O TO, ZE PRACE NAD CBP TRWAJA DLUGO. MYSLE ZE WSZYSCY ROZUMIEJA TO ZE OPROCZ AAO MACIE INNE ZAJECIA I PROBLEMY, ZE NIE MOZECIE CALEGO SWOJEGO CZASU POSWIECAC PROJEKTOWI. CHDZI O TO ZE ROBICIE LUDZI W JAJO, OBIECUJAC IM COS CO NIE ISTNIEJE, OPOZNIAJAC TERMINY NIEMILOSIERNIE, A W KONCU ZEBY ZAMNKNAC IM MORDY PUBLIKUJECIE COS, CO JEST NICZYM INNYM JAK GRAFICZKA W INTERNECIE
Nie swiadczy to dobrze o waszym "profesjonalizmie" i stosunku do innych graczy. Jezeli nie byliscie w stanie udzwignac tego projektu trzeba bylo sie go nie podejmowac. A nie robicie z ludzi idiotow. Nam wcale nie chodzi o to co robicie, tylko JAK robicie.
Jak napisal chaos - trzeba bylo nie trabic, nie chwalic sie ze juz jest na ukonczeniu (pol roku mozna konczyc? ) tylko spokojnie robic swoje, i dac znac jak bedzie gotowe
Stare 12-10-2004, 16:57   #41
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Domyślnie

prosze zeby ton dyskusji zostal obnizony bo niedlugo bedzie trzeba uciac te pogawedki

nic sie nie dzialo, nikt nie byl o niczym informowany co powodawalo czasem sluszne jeki i niezadowolenie spolecznosci teraz widac czesc efektu pracy (niemaly - chociaz i tak 3/4 pracy nie widac ) jest dokladna kontrola spoleczna oraz mozliwosc wplywu na efekt koncowy tez znalezli sie malkontenci - jak widac nigdy nie da sie zadowolic wszystkich :wink:
Stare 12-10-2004, 18:30   #42
Zodiac
Second Lieutenant

Domyślnie

Liga-PL to kolejny z wielkich specjalistów od grafik w internecie

Myśl sobie co chcesz cwaniaczku, nikt cie w jajo nie zrobił, panu już podziekujemy. Nie chceta CBP - to wypadzik z baru. Sprawa prosta. A jak chceta to podaj swojego nika a nie chowaj sie jak szczeniak za jakąs ksywka.
Stare 12-10-2004, 19:17   #43
Wisielec_PL
Major

Wyślij wiadomość przez MSN do Wisielec_PL
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zodiac
Nie chceta CBP - to wypadzik z baru. Sprawa prosta. A jak chceta to podaj swojego nika a nie chowaj sie jak szczeniak za jakąs ksywka.
przeciez to jego "nik" a nick to chyba ksywka
Wisielec_PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-10-2004, 19:22   #44
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Domyślnie

Zod prosze Cie i tak masz mase pracy na glowie nie ma wiekszego sensu tutaj sie wyklocac oraz obnizac poziom slowny dyskusji - zostaw to mnie

do wszystkich niezadowolonych mam kilka pytan o ile zdaje sobie sprawe ze okres oczekiwania na cbp byl przydlugi oprocz tego na atmosfere zle wplywala dezinformacja ale

czy uwazacie ze za 600 zlotych malo zostalo zrobione :
- jest zrobiona w wiekszosci funkcjonalna strona
- zostala wykupiona oddzielna domena (chyba wiecie ile to kosztuje)
- strona jest naprawde ladna co prawda ma swoje maluskie niedorobkie ale nie sa one nie do poprawienia
- zarowno strona jak i forum maja przygotowana profesjonalna grafike (co prawda forum jeszcze nie widzieliscie ale cierpliwosci - moze jeszcze powiecie ze grafika jest bidna )
- uwagi na temat chodzby regulaminow pod adresem Zoda sa zupelnie chybione moze Zod Sone i Witek powinni sie zajac tym co lezy we wladzy Prezydium
- wiem ze start cbp byl moze troche przedwczesny ale z tego co widze i tak znalazlby sie osoby narzekajace - jestem jednak dobrej mysli to cale zamieszanie spowodowalo maksymalne przyspieszenie prac
- ostatnia rzecz - przykro to mowic ale wszystkie propozycje pomocy ktore teraz padaja sa wysoce nie na miejscu oraz spoznione - przypomne ile razy byly wystosowywane apele o pomoc i jakos chetnych nie bylo teraz to juz jest sam finisz oraz takie jest moje zdanie proba spijania smietanki po czyjejs nawet jesli nie 6 miesiecznej ale wytezonej pracy
Stare 12-10-2004, 19:30   #45
Zodiac
Second Lieutenant

Domyślnie

Hehehe no tak, chodziło mi o to, że ten ktoś sie chowa pod ksywą Liga-PL i boi powiedziec kim jest (ja nie wiem, może mnie ktoś oświeci). A pewnie jest to jakiś zwyczajowy maruda, który nie wystąpi pod swoją ksywa, bo a) boi sie b) jest szczeniakiem i boi sie c) dostal bana i boi sie d) po prostu boi się pokazac swoja twarz - bo łatwiej jest pisać jako "Liga PL" niż jako osoba znana i (nie)szanowana
Stare 12-10-2004, 19:39   #46
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Domyślnie

Zod - Liga to czlonek klanu [3rd-RB]
Stare 12-10-2004, 19:48   #47
Gniewosz
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Gniewosz
Domyślnie

Cytat:
Napisał cHAOs
"po trzecie" - Widzialem ze Witek jest wpisany jako odpowiedzialny za rozgrywki, skoro tak to gdzie sa regulaminy wg ktorych rozgrywki (liga, ladder, play-off) beda rozgrywane?
Pomogę koledze.
Od ponad roku wiszą tutaj:
http://www.americasarmy.pl/forum/viewtopic.php?t=2352
Trzeba było tylko poszukać...

Gniewosz
Stare 12-10-2004, 20:02   #48
cHAOs
Lieutenant General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Zodiac
Hehehe no tak, chodziło mi o to, że ten ktoś sie chowa pod ksywą Liga-PL i boi powiedziec kim jest (ja nie wiem, może mnie ktoś oświeci). A pewnie jest to jakiś zwyczajowy maruda, który nie wystąpi pod swoją ksywa, bo a) boi sie b) jest szczeniakiem i boi sie c) dostal bana i boi sie d) po prostu boi się pokazac swoja twarz - bo łatwiej jest pisać jako "Liga PL" niż jako osoba znana i (nie)szanowana
LOL Skoro Ty Znany i Lubiany Zodiac z Majestic kogos nie znasz to znaczy, ze ta osoba na 100% jest szczeniakiem i sie Ciebie boi, a juz na pewno powinna...
Ty i Witek jestescie zwyczajnymi ludzmi, ktorzy tak jak inni popelniaja bledy, nie przepadaja za praca i jezeli ktos was zaatakuje to bedziecie sie bronic wszelkimi sposobami. Tak samo jak wiekszosc z nas.
Jednak jest cos co Was wyroznia, podjeliscie sie naprawde ciezkiego zadania i powoli, ale konsekwentnie staracie sie go wykonac.
Jednak nie oczekujcie, ze przez wzglad na to , inni widzac Wasza wybujala megalomanie, pyche i drobne klamstewka, nie beda probowac sprowadzic Was na ziemie... To dla Waszego dobra :wink:

edit:
@ Gniewosz
Zlituj sie.... Widziales jak wygladal regulamin na stronie CBP zaraz po opublikowaniu? Nie wypunktowany, dotyczyl ogolnie rozgrywek i zawieral stwierdzenie o "bugu rzucania granata przez drzwi", ktory jest od roku nieaktualny...
Skoro powstala strona CBP, to na rany Chrystusa, dlaczego regulaminow dotyczacych CBP, nie moge znalezc na stronie CBP?

Skoro regulaminy sa ogolnie dostepne to o czym to swiadczy? O tym ze komus nie chcialo sie ich przekleic i wyjustowac... Zaloze sie ze jak Zodiac zapowiadal premiere CBP w pazdierniku, to strona wygladala identycznie...
Stare 12-10-2004, 20:43   #49
Liga-PL
General

Wyślij wiadomość przez AIM do Liga-PL
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zodiac
Liga-PL to kolejny z wielkich specjalistów od grafik w internecie

Myśl sobie co chcesz cwaniaczku, nikt cie w jajo nie zrobił, panu już podziekujemy. Nie chceta CBP - to wypadzik z baru. Sprawa prosta. A jak chceta to podaj swojego nika a nie chowaj sie jak szczeniak za jakąs ksywka.
Chyba naprawde nie potrafisz czytac ze zrozumieniem. Ja popoieram pomysl CBP. I chce zeby bylo. I bylbym ci wdzieczny, gdybys zachowywal sie profesjonalnie. Ale ty tylko za jakis czas mowisz ze cbp bedzie jutro, za tydzien, za miesiac. Mnie to juz nawet nie wkurza, nie zaplacilem skladki - nie mam sie o co denerwowac. Mnie to po prostu smieszy. Ja jak mowie ze cos zrobie na jutro to to robie. A jezeli nie mam pewnosci czy zdaze to nie mowie. Mogles powiedziec: " Byc moze uda sie CBP uruchomic za tydzien", albo "Nie wiem kiedy bedzie dzialac CBP, postaram sie zrobic to jak najszybciej". Ale ty chyba nie rozumiesz tej subtelnej roznicy.
Tyle z mojej strony. nie mialem najmniejszej ochoty ci ublizac. jezeli czujesz sie dotkniety moimi wypowiedziami to przepraszam.
Z mojoj strony EOT.
Jeszcze jedno. To ze mnie nie znasz, nie znaczy ze sie boje jestem nieznany lub nie szanowany. Ale to dlatego ze ja gram a nie rozpisuje sie po forach. Ty nie grasz wiec niby skad masz mnie znac :
Stare 12-10-2004, 21:05   #50
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Domyślnie

czyli co wszyscy niby sa za a nawet przeciw - jesli jedyne co macie do zarzucenia to opieszalosc i dezinformacje to chyba te argumenty sa teraz nieaktulane cbp ruszylo i z godziny na godzine widac koncowke prac

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania