Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne > Inne gry

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 03-20-2003, 14:05   #151
KaT
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

strzelanie i poruszanie sie postaci jest bardzo nierealistyczne, ale grafika i dzwiek owszem ladne

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 03-20-2003, 17:36   #152
Kicarz
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Kicarz
Domyślnie

Kacie a skąd wiesz jak się taki oddział porusza ?
Może byłeś na treningu GROMu :wink:
Kicarz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-20-2003, 17:43   #153
KaT
General

Domyślnie

jak juz zauwazyl Mazio, postacie poruszaja sie nierealistycznie. Nie sadze, zeby poczas takich akjci nalezalo sie niezaleznie od sytuacji garbic
Stare 03-26-2003, 15:19   #154
WUKASZ
General

Wyślij wiadomość przez MSN do WUKASZ
Domyślnie

Moze bylo, moze nie . Tak czy inaczej padlem :)
http://www.justadventure.com/Previews/Grom/Grom.shtm
WUKASZ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-26-2003, 15:49   #155
[LSD] SokoL PL
General

Miasto: Gdańsk
Wyślij wiadomość przez AIM do [LSD] SokoL PL
Domyślnie

R6 RS hmm co tu duzo mowic...rozczarowanie! Zachowanie sie niektorych broni daje wiele do zyczenia, niestety ale tak jest Padanie cial ZEDNADA przesadzili z ta Karma czy jak ten silnik sie nazywa odpowiedzialnego za padanie cial. Rozstawic sobie np SAW a w r6 rowna sie szybka smiercia bo sie niczego nie trafi, a gosc z pistoletem do ktorego strzelam z kosiary zalatwi cie niemalze odrazu. IQ komputerowych ludzi z teamu nadal DUPOWATE jesli chodzi o rozkaz otiwerania drzwi i wrzucenia np flasha Mam juz ta gre od ho ho i jak narazie wzbraniam sie przed singlem (tylko LAN z kumplami). Gra rozczarowala - moze to wina AA ze juz jestm wypaczony bo seria r6 zawsze mnie rajcowala i czekalem na ta 3 czesc strasznie a tu taki babol

Delta hmm co do tej gry to jednym slowem : ARCADE nic dodac nic ujac zabawy moze hmm na 4 misje potem sie odechciewa niestety - multi ZERO fajnosci - znowu wyczuwam wplyw AA

Vietcong ... I TU KRZYCZE - SUUUUPEEERRRRRRR strasznie polecam , pokaze sie orginal KUPUJE na milion procent! Dawno takiej gry z fabula, klimatem itd na singla (o multi pozniej) niegralem - ostatnio MAFIA ktora rowniez mnie wciagnela porazila wrecz klimatem achh. Drill instructor, Hej Joe gdy leci sie do swojej bazy na dole pola ryzowe, wlatuje sie we mlge a na dole baza KTORA ZYJE smiglowce startuja. sluchaja muzy, strzelaja, dowodca wzywa do siebie mowi aby nie salutowac mu, pokazuje ci bunkier wlasny heh gdzie na wyro rzucisz sobie graty itd. MAX ehh
Multi w grze rowniez powala. Jest COOP z czego sie bardzo ciesze, np klimat rodem z filmu Hamburger Hill, mrocznie wzgorze ogolocone z drzew niemalze do samej podstawy bunkry i 6 broniacych sie z coop mozna wzywac wsparcie na atakujacych ze wszystkich stron zoltkow!. Gra naprawde mnie zaskoczyla! NA OGROMY PLUS

[LoozerSquaD]
[LSD] SokoL PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-01-2003, 00:41   #156
[PL]_Przemooo
General

Miasto: Key West, Floryda
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sundowner
Line of Sight: Vietnam - czy ktoś wie coś o tej grze?
Cytat:
Napisał [LSD
SokoL PL
]Ten vietnam kiszka Jak ktos gral w serie deadly dozen i mu sie ta seria niepodobala to i to sie niespodoba. Pogralem z kumpalmi po sieci i po paru h sie znudzilo (gralismy coop misje). Dzwiek broni KICHA, dzwieki KICHA, nie wiedzac czemu wrog cie widzi jak jestes za krzakami itp babole..jednym slowem niepolecam.

Pozwolę się z tobą nie zgodzić - dzisiaj własnie ukończyłem misje (demko) i jestem pod dużym wrażeniem. Broń może rzeczywiście i realistycznie odwzorowana nie jest , ale nie jest wcale aż tak tragicznie - ja nawet nie zwróciłem na to uwagi.

Natomiast klimacik ta gra ma napewno - nie to co Vietkong (heh nawet się do tej gierki moim zdaniem nie umywa). Przeciwnik wie co robi a nie leci na łeb na szyje gdy cię zobaczy. Trzeba mieć oczy naokoło głowy bo może zajść cię z flanki (gdyby nie drugi koleś z drużyny - komputer - daleko by się nie zaszło). Ostrzelałem np kolesi ze snajpy po pewnym czasie z boku zakradło sie dwóch innych po czym jak otworzyliśmy do nich ogień z kilku metrów rozdzielili się i jeden w pełnym biegu z mojej prawej strony znalazł się na lewej a biegnąc ciągle się ostrzeliwał - jak dostał w bebechy fiknął koziołka w tył (prawdziwego koziołka), wstał jeszcze na kolana by zaraz paść wijąc się z bólu.

Jungla odwzorowana super , czasami trudno się połapać gdzie jest wróg w tych gąszczach. Trzeba poruszać się ostrożnie i powoli co dawało bardzo realistyczny efekt - przejście misji zajęło mi ponad 40 min (a mapa wcale duża nie była). Naprawdę można się wczuć w skórę kogoś kto był w Wietnamie :wink:
Jedno nieostrożne zachowanie może skończyć się nagłą śmiercią (lepiej często save`ować)

Polecam gorąco - daję linka do dema (1 misja single wraz z trybem multiplayer) :

http://www.megagames.com/news/show.c...ion=downloads&
[PL]_Przemooo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-01-2003, 06:04   #157
[LSD] SokoL PL
General

Domyślnie

WYSZEDL!

WRESZCIE

DUKENUKEM FOREVER Pojawil sie na FTPach ide sciagac.

ps. leci mi 300kb wiec za jakas chwile bede mial to sie podziele pierwszymi wrazeniami!

ps2. POWIEM TAK.....MAX WYPAS CZAD... jest mapa na multi slynna z Dukanuka3d KINO w nowej szacie graficznej JEAAAAAA ide sprawdzac inne mapki a potem singielka czas zaczac.

[LoozerSquaD]
Stare 04-01-2003, 08:31   #158
KaT
General

Domyślnie

ani slowa o tym na nforce, wiec sicagasz 100% fake
Stare 04-01-2003, 13:14   #159
[LSD] SokoL PL
General

Domyślnie

Ja juz sciagnalem i gram (juz w 2 misji na singielkku) a nie ze fake fake)

[LoozerSquaD]
Stare 04-01-2003, 15:01   #160
KaT
General

Domyślnie

hehe, ja sie orientuje w temacie, wiec nie zrobisz mnie w konia z okazji 1 kwietnia
Stare 04-01-2003, 15:21   #161
[LSD] SokoL PL
General

Domyślnie

Ja wiem ty wiesz ze jest o to dowod

2003-04-01 Duke Nukem Forever (c) 3D Realms 487x50 MB FAIRLIGHT

[LoozerSquaD]
Stare 04-01-2003, 16:19   #162
KaT
General

Domyślnie

to jest dowod na to, ze pierwszy kwietnia obchodza nawet piraci
Stare 04-01-2003, 20:41   #163
vOchlin
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do vOchlin
Domyślnie

Juz baardzo dawno wrazenia takiego jak Mafia zdana gra nie zrobila. Ta gra ma tak potezny klimat, ze naprawde czuje sie niczym czlowiek z tamtych czasow, ktory chce sobie poprawic troche zycie. A konkretnie gangster, czlowiek na zlecenie i od brudnej roboty. Jest bardzo nierealistyczny. Znowu zabija sie setki ludzi, a nikt nic Ci nie potrafi zrobic...Jednak wszystko nadrabia klimatem.
Nadal pamietam ostatnia scenke :"Mister Salleri sends regards..."
Stare 04-03-2003, 09:51   #164
KaT
General

Domyślnie

Nowy, bardzo obiecujący shooter 3D S.T.A.L.K.E.R ma wesprzeć akcję promocyjną giganta z Santa Clara "NVIDIA The Way It's Meant To Be Played". Ekipa pracująca nad grą bierze sobie to mocno do serca. Grafika powstaje w całości na sprzęcie Nvidii (NV35), który developerzy bardzo sobie chwalą. Bliska współpraca z Nvidią ma spowodować, że finalny produkt rzeczywiście będzie faworyzował karty tego producenta. W wywiadze dla 3DGpu Oles V. Shishkovtsov zadeklarował, że S.T.A.L.K.E.R będzie chodził płynnie zarówno na topowych kartach ATi jak i Nvidii, jednak część efektów będzie zarezerwowana wyłącznie dla jednej firmy. Ponadto kod ma być zoptymalizowany dla kart NV, które będą osiągać w benchmarkach nieco wyższe wyniki.

Zrodlo:
www.twojepc.pl
Stare 04-03-2003, 10:12   #165
WUKASZ
General

Wyślij wiadomość przez MSN do WUKASZ
Domyślnie

Cytat:
Napisał KaT
Nowy, bardzo obiecujący shooter 3D S.T.A.L.K.E.R ma wesprzeć akcję promocyjną giganta z Santa Clara "NVIDIA The Way It's Meant To Be Played". Ekipa pracująca nad grą bierze sobie to mocno do serca. Grafika powstaje w całości na sprzęcie Nvidii (NV35), który developerzy bardzo sobie chwalą. Bliska współpraca z Nvidią ma spowodować, że finalny produkt rzeczywiście będzie faworyzował karty tego producenta. W wywiadze dla 3DGpu Oles V. Shishkovtsov zadeklarował, że S.T.A.L.K.E.R będzie chodził płynnie zarówno na topowych kartach ATi jak i Nvidii, jednak część efektów będzie zarezerwowana wyłącznie dla jednej firmy. Ponadto kod ma być zoptymalizowany dla kart NV, które będą osiągać w benchmarkach nieco wyższe wyniki.

Zrodlo:
www.twojepc.pl
CHAMSTWO! Co oni robia w koncu gry dla nas, graczy, czy dla producentow sprzetu! Chamstwo, po prostu chamstwo! Tam chyba Polacy pracuja. Zachowanie jak z dodatkami do paliw. Nie kierowca wazny tylko jakis niedouczony rolnik! Wszystko na odwrot!
WUKASZ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-03-2003, 12:12   #166
[LSD] SokoL PL
General

Domyślnie

Hehhhehehe a ja tam nie narzekam) Geje rulez

[LoozerSquaD]
Stare 04-03-2003, 13:21   #167
Goostaff
Lieutenant General

Domyślnie

Cytat:
Napisał OchlinSzary
Juz baardzo dawno wrazenia takiego jak Mafia zdana gra nie zrobila. Ta gra ma tak potezny klimat, ze naprawde czuje sie niczym czlowiek z tamtych czasow, ktory chce sobie poprawic troche zycie. A konkretnie gangster, czlowiek na zlecenie i od brudnej roboty. Jest bardzo nierealistyczny. Znowu zabija sie setki ludzi, a nikt nic Ci nie potrafi zrobic...Jednak wszystko nadrabia klimatem.
True ... klimat potega
FORZAITALIAFORZA
Goostaff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-03-2003, 13:44   #168
Szymon456
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Szymon456 Wyślij wiadomość przez MSN do Szymon456
Domyślnie

Cytat:
Napisał OchlinSzary
Klimat super, muzyka tez. Zadania ciekawe.

Ale gra za prosta, a przede wszystkim zbyt krotka. Dokladnie 3 dni zajelo mi przejscie tej gry (tak na oko lacznie bylo to 15 godzin). Mam nadzieje ze wyjdzie Mafia 2 i bedzie troche trudniejsza i dluzsza...
Stare 04-03-2003, 14:22   #169
Antol
General

Miasto: Swarzędz
Wyślij wiadomość przez AIM do Antol Wyślij wiadomość przez Yahoo do Antol
Domyślnie

Tak to była 3 gra w mojej karierze gracza która mnie wciągneła
1.Thief
2.Ghotic[the best game]
3.Mafia
4.AA:O
5. na to miejsce już szykuje miejsce dla Ghotica 2
Stare 04-03-2003, 16:44   #170
KaT
General

Domyślnie

Jakbys Antol pogral w Morrowind to bys wywalil z listy Gothica, jak ja to zrobilem
Stare 04-03-2003, 16:49   #171
[LSD] SokoL PL
General

Domyślnie

Morrowind WYPAS jesli chodzi o RPG!

[LoozerSquaD]
Stare 04-03-2003, 16:50   #172
Antol
General

Domyślnie

A grałem 5 minut i wywalilem bo stwierdzilem że "PIIIIIIP", Ghotic ma swój klimat, który narazie dla mnie jest nie do pobicia.
Stare 04-03-2003, 16:56   #173
KaT
General

Domyślnie

Ja przeszedlem z polowe gothica i znudzil mnie. To jest wlasnie bol, ze wiele osob zarzuca Morrowinda tak szybko. Ta gra to najwieksze rpg w historii ! Dokladne jej przejscie to 2-3 miesiace intesywnej zabawy.
Sproboj wykonac pare questow, zdobadz choc 5 poziom postaci. Zajmie ci to kilka dni i dostarczy ulamek wrazen z tej gry
Stare 04-03-2003, 17:18   #174
Antol
General

Domyślnie

Połowe Ghotica! zapewne przeszedłeś 1/4 tej gry, w którym miejscu skończyleś że nie chciało ci się rozwiązywać tajemnicy bariery?Pewnie dostawałeś łupniaka od każdego.Morowinda się już pozbyłem nie chce mi się iść do kolegi po płytke.
Stare 04-03-2003, 18:28   #175
KaT
General

Domyślnie

Nie mowie ze Gothic byl zly, dalbym jej 7/10, lecz Morrowind wciaga o wiele bardziej, gdyz jego swiat jest wiekszy i ciekawszy dlatego daje mu 9/10.
W Gothicu oblazlem wszystkie mozliwe frakcje, polazilem, zrobilem kilkadziesiat questow i jakosc nie chcialo mi sie konczyc tej gry. Morrowind za to nie pozwalal mi sie od niego oderwac
Stare 04-03-2003, 18:54   #176
vOchlin
Captain

Domyślnie

Cytat:
Napisał KaT
Ja przeszedlem z polowe gothica i znudzil mnie. To jest wlasnie bol, ze wiele osob zarzuca Morrowinda tak szybko. Ta gra to najwieksze rpg w historii ! Dokladne jej przejscie to 2-3 miesiace intesywnej zabawy.
Sproboj wykonac pare questow, zdobadz choc 5 poziom postaci. Zajmie ci to kilka dni i dostarczy ulamek wrazen z tej gry
Moja postac to : Ork Barbazynca.
Maksymalny poziom poslugiwania sie toporem zdobylem po paru dniach. Po tym gra starila dla mnie sens. Co nie zmienia faktu ze jest swietnym i Wielkim Rpgiem.
Stare 04-03-2003, 19:17   #177
KaT
General

Domyślnie

zainstaluj sobie mod giants to pogadamy inaczej
Stare 04-03-2003, 19:26   #178
H_A_N
Captain

Miasto: Poznań
Wyślij wiadomość przez AIM do H_A_N Wyślij wiadomość przez MSN do H_A_N
Domyślnie

Cytat:
Napisał Antol
Połowe Ghotica! zapewne przeszedłeś 1/4 tej gry, w którym miejscu skończyleś że nie chciało ci się rozwiązywać tajemnicy bariery?Pewnie dostawałeś łupniaka od każdego.Morowinda się już pozbyłem nie chce mi się iść do kolegi po płytke.
Kat zapewne powiedzial ze nie bedzie placic haraczu strarznikom ze starego obozu i zakonczyl karjere wielkiego maga w pysku scierwojada
Stare 04-03-2003, 21:20   #179
Frostfel
Master Sergeant (MSG)

Wyślij wiadomość przez MSN do Frostfel
Domyślnie

Tylko tyle : http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=gra,26,6466,2116
Frostfel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-05-2003, 14:56   #180
KaT
General

Domyślnie

Wygląda na to, że sprawa gry S.T.A.L.K.E.R, o której pisaliśmy to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Jak donosi serwis Spong, firma Valve zamierza wypuścić grę Half-Life 2 wyłącznie w wersji dla kart nVidii. Potwierdzenie tego faktu ma nastąpić w maju na targach E3. Okazuje się, że już od pewnego czasu, zarówno ATi jak i nVidia, próbują uzyskać u producentów gier wyłączność. Dodatkowo producent GeForce'a odgraża się, że "zrobi wszystko, aby odzyskać utraconą pozycję". Wygląda na to, że rynek gier na PC może się "rozdwoić", jeśli tylko nVidii wystarczy funduszy lub siły perswazji. Z pewnością najbardziej poszkodowani będą klienci.

Zródło:
www.twojepc.pl
Stare 04-05-2003, 15:52   #181
[PL]_Przemooo
General

Miasto: Key West, Floryda
Domyślnie

IMHO to jest strasznie głupi pomysł , graniczący z debilizmem
[PL]_Przemooo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-06-2003, 20:54   #182
[LSD] SokoL PL
General

Domyślnie

http://www.bf1942files.com/file.info?ID=12398

Wlasnie sciagnalem tego moda i zaraz zabieram sie do instalacji BFa, jestem ciekaw jak sie gra. Jakby kogos interesowala rozgrywka poprzez inet to zapodam pozniej IP aby chetni mogli sie podlaczyc to sobie pykniemy

ps.
Jesli juz ktos posiada MODA oraz posiada versje BFa 1.31 to zapraszam na ip 193.108.228.121 okolo 22-23. Co do gry to WYMIATAAAAA strasznie nas wciagnal ten mod, super zrobiony co tu duzo mowic EXTRA!

[LoozerSquaD]
Stare 04-07-2003, 16:21   #183
KaT
General

Domyślnie

Jak podaje najnowszy numer Wired Magazine, Microsoft zaoferował iD Software walizeczkę pełną slicznych zielonych pieniązków w zamian za to, aby najnowszy Doom III został wydany tylko i wyłącznie na konsole Xbox. Decyzja jeszcze nie zapadła, ale nie wydaje się żeby John Carmack wszedł w jakiekolwiek konszachty z Gatesem. W artykule możemy wyczytać także, że iD Software oprócz trybu multi-player planuje także wypuścić Single Player Mission Pack dla Dooma III.

Źródło:
www.twojepc.pl
Stare 04-12-2003, 17:19   #184
MazioPL
General

Wyślij wiadomość przez Yahoo do MazioPL
Domyślnie

Musze sie Wam pochwalic, ze jestem od wczoraj betatesterem Chrome'a

Co prawda zobowiazany jestem w zwiazku z tym tajemnica i zamierzam wywiazywac sie z obietnicy ale z pewnoscia co nieco o wrazeniach Wam napomkne - musze tylko odpowiednio pograc, aby moc cos powiedziec konkretnego.

Narazie moja uwage zwrocily same mapy - teren na jakim toczy sie akcja - miodzio! Nazwalbym to "pieknymi okolicznosciami przyrody" jest na co popatrzec...

MazioPL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-17-2003, 16:15   #185
MazioPL
General

Domyślnie

POSTAL 2 - mieszane uczucia!

Jestem juz duzym chlopcem! Sadze, ze stosunkowo rozsadnym, normalnym facetem, bez jakichs specjalnych odchylen w zadna ze stron (oby tak bylo! ), chociaz....

... chociaz moja pewnosc siebie w tej materii zostala wlasnie zachwiana i wcale nie jestem pewien czy napewno! A moze tkwi we mnie gdzies gleboko jakis psychol albo zboczek?!? Przyczyna takiego stanu rzeczy jest demko do Postal 2, ktore jest chore, obrzydliwe, przerazajace, nienormalne, debilne, brutalne do potengi entej i.... k***na mac tak wciaga, ze jak debil ganialem po ulicach najpierw z lopata, potem cholera wie z czym jeszcze (zdaje sie, ze nawet z rozpietym rozporkiem ) i tylko patrzylem z przerazeniem, ze jeszcze 5 minut demo, nie 3 minuty, nie 1....

Chyba mnie po******!

Powiedcie czy to ja jestem chory, czy moze ta gra?! A moze zyjemy juz w tak chorych czasach, ze w kazdym z nas tkwi psychol, swir, maniak i zboczek?!?

:wink:

ps. anyway - O TEMPORA, O MORES

Stare 04-17-2003, 16:18   #186
H_A_N
Captain

Miasto: Poznań
Wyślij wiadomość przez AIM do H_A_N Wyślij wiadomość przez MSN do H_A_N
Domyślnie GOTICK 2 PL

Nie WIEM CZY KTOS PISAL ALE WUSZLO GOTIC 2 PL JUZ ZASYSAM
Stare 04-17-2003, 16:20   #187
Sundowner
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Sundowner Wyślij wiadomość przez MSN do Sundowner
Domyślnie

Mazio - to podaj z kąd ściagnąłeś (byle nie www.gry.wp.pl) to sami sprawdzimy
Stare 04-17-2003, 16:23   #188
Antol
General

Domyślnie

Hanboss możesz podać namiary skąd zasysasz, najlepiej na PM, bo na forum chyba nie można.
Stare 04-17-2003, 16:58   #189
MazioPL
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Sundowner
Mazio - to podaj z kąd ściagnąłeś (byle nie www.gry.wp.pl) to sami sprawdzimy
Nie jestem pewien ale chyba z gry.wp - demka staram sie z reguly stamtad ciagnac bo jak sie zaloguje to idzie najszybciej (do 200kb/s). A co nie tak jest z tym co Wy sprawdzaliscie

Stare 04-17-2003, 17:22   #190
[LSD] SokoL PL
General

Domyślnie

Hmm padlo POSTAL 2. Gralem w full wersje powiem wam ze grafa niezrobila na mnie wrazenia ale nie o to tutaj chodzi. Pewnie wielu z was gralo w 1. Druga czesc hmm no coz pogralem ....z 30 min skasowalem. Czemu?
1. Meczaca sprawa z dogrywaniem sie czesci miasta (256 ramu ddr only to moze dlatego przyczyna)
2. Grafika ale to juz pisalem (po AAO mam wysoko poprzeczke)
3. Posiadalem kilka innych gier w tym czasie instalniete i stwierdzilem ze szkoda time na ta
4. Brak MULTI!(
5. Niemoznosc gwaltu na kobietach hehehe, niby taka perwersyjna gra ale niema takiej opcji. Jesli ja bym robil taka gre to hehe wylalbym wszystkie czarne mroczne pragnienia ktore siedza u kazdego z nas. Tutaj jest tylko namiastka zlego)
Ale nie powiem sikanie na trupy policjanta wczesniej zatluczonego lopata gdzie glowa poleciala k6 metrow z dzikim usmieszkiem i przypomnieniem sobie textu "obetne ci leb i nasikam do szyji" moze sie spodobac ale jak mowie nie na dlugo....chyba ze dopadnie mnie glod grania po singlu i siegne po nia jeszcze raz)

ps. A do sciagania DEMEK polecam witryne www.gh3d.com z mirrora holenderskiego mam 400kb/s co cieszy)

[LoozerSquaD]
Stare 04-17-2003, 18:20   #191
KaT
General

Domyślnie

heeh a ja dzis dostalem propozycje moderowania polskiego forum postal 2
Samej gry jeszcze nie mam, ale slyszalem, ze jest ciekawa tylko niestety bardzo krotka.
Stare 04-17-2003, 21:03   #192
Catra
Moderator
General

Miasto: Łódź
Wyślij wiadomość przez ICQ do Catra Wyślij wiadomość przez AIM do Catra
Domyślnie

http://www.worldofmidgard.com

Link do tworzonej właśnie gry MMORPG Midgard. Jeszcze nie było nawet beta testów ale z tego co wyczytałem gra zapowiada się miodzio

Może już umówimy się na budowę jakiejś wioski

http://lodz.myminicity.com/ klik click
Catra jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-18-2003, 07:56   #193
Geenel
Chief Warrant Officer

Wyślij wiadomość przez MSN do Geenel Wyślij wiadomość przez Yahoo do Geenel
Domyślnie

Co do Postala 2: gra byla fajna przez 5 minut. Jak dla mnie cienka grafika, beznadziejna animacja postaci, jeszcze gorsze postacie (chodzi i wyglad), malo broni i najwieksza wada: DLACZEGO NIE WIDAC EFEKTOW POBICIA? Jedyna co mozna zrobic to urwac kolesiowi glowe! Jak juz robia gre polegajaca jedynie na zabijaniu, to mogliby ja urozmaicic. No i te wczytywanie leveli tez meczace
Geenel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-18-2003, 10:31   #194
Sundowner
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Sundowner Wyślij wiadomość przez MSN do Sundowner
Domyślnie

Ściagnąłem tego postala z GamersHell... i musze powiedzieć, zę spodziewałem się czegoś lepszego... włąściwie to lepsza była pierwsza część - W Postal^2 jest za mało broni i możliwości...

jak ktoś chce zdjąc ograniczenie czasowe niech napisze w konsoli:
set gamestate demotime 9999
Stare 04-18-2003, 20:59   #195
TaS-Q
Major General

Miasto: Aleksandrów Kujawski
Wyślij wiadomość przez AIM do TaS-Q wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Nawiązując do gry Delta Force Black Hawk Down to osobiście mi się podoba, a film jeszcze bardziej mnie wciągnął (4 razy oglądałem) przez co wymusiłem na bratu aby mi ją ściągnął. Poprostu ostatnio interesuję się tematyką wojsk współczesnych i odwala mi trochę na tym punkcie, a gra America's Army jest tego najlepszym przykładem (chociaż nie gram tak często jak bym chciał)

TaS-Q jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-19-2003, 00:35   #196
[LSD] SokoL PL
General

Domyślnie

Delta tez mi sie podobala przez 5 misji potem ciagle to samo strzelasz strzelasz strzelasz i zabijasz po 100 niggerow na misje Zmula arkadowa, skopali dobry pomysl.

Filmu nie ma co porowynac z ta gra Film hmm jak byla wojna w iraku to z 3 obejrzalem a ogolnei to juz niepotrafie zliczyc ale mniej niz pluton)

[LoozerSquaD]
Stare 04-23-2003, 15:00   #197
-=[qHcIk]=-
Sergeant Major (SGM)

Domyślnie

Postal 2 jest po prostu żałosny.... klimat z pierwszej częsci prysł razem z z grafiką 2D.

MAzio : Huhuhu widziałem trailer z Chrome'a - pytanko , na które chyba możesz odpowiedzieć - jak brali cie do betatestów , to zapewne pytali się o sprzęt - czy mówili o jakiejś dolnej granicy ? Albo inaczej - jaki masz sprzet i jak ci to chodzi

Grał ktoś już w Humvee_Assault-iMMERSiON , bo nie wiem czy to sysac ?

qhash
Stare 04-23-2003, 15:34   #198
[LSD] SokoL PL
General

Domyślnie

Humvee hmm shit, arcade, jedziesz nawalasz kupa zlomu sie przewala

[LoozerSquaD]
Stare 04-23-2003, 16:15   #199
MazioPL
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał -=[qHcIk
=-]Postal 2 jest po prostu żałosny.... klimat z pierwszej częsci prysł razem z z grafiką 2D.

MAzio : Huhuhu widziałem trailer z Chrome'a - pytanko , na które chyba możesz odpowiedzieć - jak brali cie do betatestów , to zapewne pytali się o sprzęt - czy mówili o jakiejś dolnej granicy ? Albo inaczej - jaki masz sprzet i jak ci to chodzi

Grał ktoś już w Humvee_Assault-iMMERSiON , bo nie wiem czy to sysac ?

qhash
To wygladalo inaczej troche - zdaje sie, ze na stronie gry.wp przeczytalem info o naborze kandydatow do beta testow chrome'a z linkiem do strony gdzie wypelnilem ankiete - dane osobowe, adres, jakis sprzet, w jakie gry gralem, co uwazam za wazne w grach komputerowych, co mnie denerwuje w grach FPP - byly jeszcze jakies pytania - wszystkich nie pamietam. Wypelnilem, wyslalem i zapomnialem...

Minal jakis czas i dostalem maila z Techlandu, ze zostalem wybrany na jednego z betatesterow i moge zassac wersje beta uzywajac podanego przez nich kodu, oraz zarejestrowac sie na forum beta-testerow uzywajac drugiego hasla zawartego w tej przesylce - i tyle - tak to wygladalo...

co do kompa to jest to calkiem zwyczajny blaszak: Athlon 1.7xp, 512 DDR, GF 4 4800 128mb ddr, 2x40mb HDD, SB Audigy, DVD i CDR, lacze z netem Cable asymetryczne 256/128 kb/s.

Co do Chrome'a: od 3 dni nie gram - tak mnie podku....., ze musze ochlonac - jest mnostwo bledow (w becie to zrozumiale, ale co za duzo to niezdrowo) -- ale najgorsze jest to, ze gra dziala do czasu ok - 1024x768, detale itp. a przychodzi moment ze ilosc FPS spadla mi do.... 1FP na 20 sek! Nie zartuje I co najdziwniejsze nawet zmiana wszystkiego na minimum - 640x480, zero detali itp nic, ale to nic nie poprawila Wez tu i przejdz cos dalej w grze, zastrzel kogos widzac slide-show w prawdziwym wydaniu! Musze ochlonac... To niewatpliwie jest kwestia zle napisanego kodu gry ale to nie moja sprawa - maja duuuuzo pracy jeszcze..

Oczywiscie mozna wiele dobrego powiedziec tez o tej grze, niestety nie moge sie wdawac w szczegoly - sa tez pozytywne rzeczy i napewno takiego FPP jeszcze Polacy nie zrobili - oby tylko szybko i dobrze poprawili bledy, bo inaczej sobie wstydu narobia...

Stare 04-23-2003, 16:16   #200
vOchlin
Captain

Domyślnie

Co do Postala 2:
"Gra jest na tyle brutalna, na ile jej pozwolisz" Tworcy gry
Dokladnie, aby przejsc demo nie trzeba nawet nikogo zabijac. Tak wiec, czy mozna mowic o tym ze gra jest brutalna?
Co do samej gry : srednio, nic specjalnego.

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania