Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Forum polskich rozgrywek

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Stare 03-30-2004, 12:33   #1
Kot
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Kot Wyślij wiadomość przez MSN do Kot
Domyślnie Co sie stalo ze strona CBP?

Co sie stalo ze strona CBP? Wchodze przed chwila i wyglada, jakby cala baze danych szlag trafil

UPDATE Cholera, sorry, nie ten dzial, moderatorzy, przeniescie tam gdzie trzeba
Kot jest offline  

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 03-30-2004, 12:46   #2
[BP]GhostDog.
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez MSN do [BP]GhostDog.
Domyślnie

Cytat:
Zodiac napisal :

Sprawa serwera GRY-OnLine!

Niestety padło wszystko, co leżało na stronach tzw. Federacji. To jest strony Majestic, CBP, dziesiątki innych. Chyba gorzej być już nie mogło, bo uszkodzeniu uległy nawet backupy. Mają z tego co wiem tylko pliki zgrane jakis czas temu na cd, bazy były na dyskach. A te zostały uszkodzone poważnie i nie nadaja sie do użytku.

Straciliśmy wszelkie dane o całym CBP.
odpowiedz na twoje pytanie :/
[BP]GhostDog. jest offline  
Stare 03-30-2004, 13:20   #3
-tM][zuko
General

Wyślij wiadomość przez MSN do -tM][zuko Wyślij wiadomość przez Yahoo do -tM][zuko
Domyślnie

Co w zwiazku z tym z najblizszymi meczami na ladderze?
Stare 03-30-2004, 13:32   #4
B@RTOLU$
General

Wyślij wiadomość przez MSN do B@RTOLU$ Wyślij wiadomość przez Yahoo do B@RTOLU$
Domyślnie

No chyba raczej nie bedzie
Nie bedzie do czasu az powstanie nowy CBP, wiec jak dobrze pojdzie to moze za miesiac
B@RTOLU$ jest offline  
Stare 03-30-2004, 19:42   #5
MagnuM
Major

Wyślij wiadomość przez MSN do MagnuM
Domyślnie

Może to całkowicie zbędna wypowiedź ale poprostu musze...
Wpłacimy 600 złotych, a CBP będzie na nowo po czym rozsypie się za pół roku. Moje zwidy po nocach na to wskazują.
Respect for Zodiac. No comment.

pozdrawiam
Stare 03-30-2004, 19:56   #6
Vastor
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do Vastor
Domyślnie

Jeśli nawet--to będzie pół roku dobrej gry.
Vastor jest offline  
Stare 03-31-2004, 06:46   #7
B@RTOLU$
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał MagnuM_PL
pozdrawiam

Dobrze zaczoles,twoja wypowiedz jest naprawde zbedna a twoje narzekania juz mnie zaczynaja irytowac.

Tak patrze w twoje statystyki w podpisie,oraz na date przylaczenia na forum i dochodze do wniosku ze ty chyba wogole nie grasz,wiec to raczej nie dla ciebie bedzie ta liga,no ale sabotowac Lige mozna zawsze nawet w niej nieuczestniczyc :evil:
B@RTOLU$ jest offline  
Stare 03-31-2004, 12:09   #8
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

Cytat:
Napisał MagnuM_PL
Wpłacimy 600 złotych, a CBP będzie na nowo po czym rozsypie się za pół roku. Moje zwidy po nocach na to wskazują
czy wplaciles chociaz zlotowke i czy bedzie czy szkoda ze nasze pieniadze przepadly
Stare 03-31-2004, 12:57   #9
MagnuM
Major

Domyślnie

Cytat:
Napisał B@RTOLUS (PL)
Cytat:
Napisał MagnuM_PL
pozdrawiam

Dobrze zaczoles,twoja wypowiedz jest naprawde zbedna a twoje narzekania juz mnie zaczynaja irytowac.

Tak patrze w twoje statystyki w podpisie,oraz na date przylaczenia na forum i dochodze do wniosku ze ty chyba wogole nie grasz,wiec to raczej nie dla ciebie bedzie ta liga,no ale sabotowac Lige mozna zawsze nawet w niej nieuczestniczyc :evil:
Nie wiem o czym Ty człowieku mówisz. Jak nie wiesz dlaczego niedawno założyłem te statystyki i nie wiesz że gram często to po co się odzywasz? Myslę, że w tym momencie to właśnie Twoja wypowiedź jest zbędna. Jak Cię to bardzo interesuje to grałem w to jakieś 5-6 miesiecy temu po czym musiałem przerwać rę zpowodu zbyt słąbego kompa, po czym wróciłem z nowym komputerem i nowym kontem. No comment.

Cytat:
Napisał Dj. Gargamel

czy wplaciles chociaz zlotowke i czy bedzie czy szkoda ze nasze pieniadze przepadly
Ja osobiście nie wpłaciłem ani złotówki i tego nie zrobie, ponieważ jestem za młody i na siebie nie zarabiam, ale dyskusji na forum mi raczej nie zabronisz. Wypowiadać swoje zdanie chyba można? A może nie? Zabroń mi

pozdrawiam
Stare 03-31-2004, 13:37   #10
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

Magnum nikt nikomu nie zabrania sie wypowiadac ani nie ogranicza tej swobody - po prostu chodzi o to ze znalazly sie osoby ktore zaufaly Zodiacowi i jesli by cos poszlo nie tak to tylko one moga miec jakies do niego pretensje
polecam tez zapoznanie sie z moja wypowiedzia w tym topicu http://www.americasarmy.pl/forum/vie...=6944&start=40
wlasciwie powinienem ja powklejac do tych 3 tematow dot. nowego cbp
pozdrawiam i do zobaczenia w CBP
Stare 03-31-2004, 13:54   #11
Ziggy-
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Ziggy- Wyślij wiadomość przez MSN do Ziggy-
Domyślnie

Wszystki mecze CBB ktore byly umowione przed upadkiem strony czyli wczoraj a ktore nie zostaly rozegrane sa oficialnie anulowane z w/w powodow. Rozgrywki CBP zostana wznowione jak ruszy nowa strona.
Ziggy- jest offline  
Stare 03-31-2004, 16:40   #12
B@RTOLU$
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał MagnuM_PL
Cytat:
Napisał B@RTOLUS (PL)
Cytat:
Napisał MagnuM_PL
pozdrawiam

Nie wiem o czym Ty człowieku mówisz. Jak nie wiesz dlaczego niedawno założyłem te statystyki i nie wiesz że gram często to po co się odzywasz? Myslę, że w tym momencie to właśnie Twoja wypowiedź jest zbędna. Jak Cię to bardzo interesuje to grałem w to jakieś 5-6 miesiecy temu po czym musiałem przerwać rę zpowodu zbyt słąbego kompa, po czym wróciłem z nowym komputerem i nowym kontem. No comment.

Ok przyznaje ze zaraz po napisaniu postu sprawdzilem na trkerze ze dopiero w marcu zalozyles konto,wiec domyslilem sie ze musi to byc drugie,ale nie moglem go juz wyedytowac bo cos sie skopalo z funkcja edytuj :/

Ale nadal podtrzymuje to co powiedzialem na poczatku, ze takie narzekanie po nieprzeczytaniu wszystkich stron tematu mnie mocno irytuja :evil:
B@RTOLU$ jest offline  
Stare 03-31-2004, 18:12   #13
Zodiac
Second Lieutenant

Wyślij wiadomość przez ICQ do Zodiac Wyślij wiadomość przez MSN do Zodiac
Domyślnie

MagnuM_PL --> jak już mówiłem, albo zorientuj się dzieciaku o czym mówisz, albo zamilcz. Bo pleciesz coraz większe bzdury. Serwer Federacji padł i ludzie potracili mase danych.

Jak sam napisałeś jesteś za młody by wpłacać. Jesteś również IMO za młody (nie koniecznie wiekowo, a emocjonalnie), by rozmawiać o sprawach dla starszych, jakimi niewątpliwie jest a) programowanie b) serwery. Bo te słowa znasz pewnie z dobranocek
Stare 03-31-2004, 20:41   #14
MagnuM
Major

Domyślnie

Brawa dla "starszyzny" która się wypowiedziala przedemną. Może jednak Ty się zastanów co mówisz i zamilcz. Po pierwsze nie wyzywaj mnie tu od dzieciaków, bo do Ciebie się tak nie wyrażam, po drugie może o programowaniu nie wiem za wiele ale to nie znaczy, że możesz się wywyższac.

Wcale nie chciałem rozpoczynać kłótni (niewątpliwie ja je nie zacząłem), tylko chciałem wyrazić moją opinię. Przedstaw mi gdzie Cię uraziłem, a zwróce honor i przestanę sie odzywać na ten temat.

Zodiac rulez

Pozdrawiam
Stare 03-31-2004, 21:41   #15
Goostaff
Lieutenant General

Domyślnie

A propos przedstawiania opinii ... jak jestes uprawniony do jej wydawania?

Wplaciles?
Chcesz wplacic?
Jestes dyplomowanym filozofem?
Zapisales sie do Samoobrony i domniemana ludzka krzywda Cie mierzi?
Zaznajomiles sie wystarczajaco z tematem?
Jestes bieglym sadowym nie powolanym ale lubiacym swoj zawod i chcesz praktykowac na forum?

A teraz tak, Zodiac owszem troche przesadzil z reakcja. Nie sadze,ze chcial Cie obrazic ale wyszlo jak wyszlo. Tylko po co walkowac to samo po raz n-ty z n-ta osoba, ktora w sumie nic nowego nie mowi.

Jaki masz problem i czy to Twoj problem? Nad tym sie zastanow.

Pozdrawiam

EDIT
Tak jeszcze sobie wrocilem wyzej do Twoiego posta i powiem tak:
Prawa do wypowiedzi na forum nikt Ci nie zabroni, ale nie koniecznie mozesz byc uznany za partnera w dyskusji. Moim zdaniem w tej konkretnej sytuacji nim nie jestes.
FORZAITALIAFORZA
Goostaff jest offline  
Stare 03-31-2004, 21:55   #16
Zodiac
Second Lieutenant

Wyślij wiadomość przez ICQ do Zodiac Wyślij wiadomość przez MSN do Zodiac
Domyślnie

Poprawka Goos - nie mówi nic nowego, nic nowego nie wnosi do tematu, a chce za wszelką cenę swoje mądrości wylać na forum chełpiąc się jakaż to ona jest mądra. Moja reakcja nie była przesadzona tylko adekwatna do poziomu rozmówcy.

MagnuM_PL, nie uraziłeś mnie, po prostu juz nie pierwszy i nawet nie dziesiąty raz wchodzisz mi na odcisk. Ja jeżeli się na czymś nie znam, nie zabieram w tej sprawie głosu. Widzisz już po samym forum że gadam tylko w sprawie ligi - bo w AA nie grałem pare miesięcy. Niestety Ty postepujesz zgoła odmiennie i stąd odpowiednie porównanie do dzieciaka. Teraz np musze Ci to jeszcze raz tłumaczyć... po raz 10
Stare 04-01-2004, 04:57   #17
MagnuM
Major

Domyślnie

Cytat:
Napisał Goostaff
Tak jeszcze sobie wrocilem wyzej do Twoiego posta i powiem tak:
Prawa do wypowiedzi na forum nikt Ci nie zabroni, ale nie koniecznie mozesz byc uznany za partnera w dyskusji. Moim zdaniem w tej konkretnej sytuacji nim nie jestes.
Ja wyraziłem swoje dwie czy tam 3 opinie z czego powstała dyskusja i Zodiac porównał mnie z dzieciakiem chyba trochę niesprawiedliwie : Człowiek się wypowiada na czyjś temat krytycznie to odrazu mu trzeba dowalić :

Cytat:
Napisał Zodiac
MagnuM_PL,nie uraziłeś mnie , po prostu juz nie pierwszy i nawet nie dziesiąty raz wchodzisz mi na odcisk. Ja jeżeli się na czymś nie znam, nie zabieram w tej sprawie głosu. Widzisz już po samym forum że gadam tylko w sprawie ligi - bo w AA nie grałem pare miesięcy. Niestety Ty postepujesz zgoła odmiennie i stąd odpowiednie porównanie do dzieciaka. Teraz np musze Ci to jeszcze raz tłumaczyć... po raz 10
Heh, pozwoliłem sobie zmienić kolor napisu o którym będę pisał. Nie chodziło mi o to czy to ja Ciebie uraziłem ? Tylko o to czy to Ty mni uraziłeś tym co napisałe.

pozdrawiam
Stare 04-01-2004, 05:14   #18
Czajus
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Czajus Wyślij wiadomość przez MSN do Czajus
Domyślnie

Temat tego wątku (główny) jest już poruszany w innym topicu.
Przepychanki słowne i marudzenie też...
Zamykam.

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania