Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Forum polskich rozgrywek

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Stare 03-02-2004, 20:47   #1
klopsik_PL
General

Wyślij wiadomość przez MSN do klopsik_PL
Domyślnie powtorka starego tematu!

no dobra juz nie wytrzymalem juz musze tu napisac mianowicie chodzi mi o ten cholerny bind... wydaje mi sie ze granie na ladderze nie ma sensu gadam z kims o przyszlym meczu i slysze sa podejrzenia ze maja binda, z drugiej strony slysze ze przegralismy bo mieli bindy ludzie co sie dzieje. powoli zdaje mi sie ze granie na meczy nie ma sensu bo po kazdej przegranej rundzie beda oskarzenia o bindowanie! i mam prosbe do sedziow jezeli ktos zostanie w jakis sposob zlapany na bindowaniu prosze dac mu zakaz gry na meczach. a moderatorow prosze aby nie usuwali tego topika pod pretekstem ze posta sobie nabijam.

PROSZE O WASZE ZDANIE W TEJ SPRAWIE CO MYSLICIE O TYM I JAK TO ZWALCZYC

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 03-02-2004, 21:11   #2
-=Kowal=-
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez MSN do -=Kowal=-
Domyślnie

Mysle ze mam to w pompce binda nie udowonisz a jak bedziesz tak myslal to dlugo nie pograsz wpadniesz szybkow paranoje ze kazdy oszukuje kazdy cos tam ma czy to binda czy cos innego trzeba to olac i grac grac grac tak dlugo az binda z no recoil bedziesz mial poprostu w rece jako umiejetnosc a nie czita
-=Kowal=- jest offline  
Stare 03-03-2004, 06:24   #3
[1st.PB]Ramon
Captain

Wyślij wiadomość przez ICQ do [1st.PB]Ramon Wyślij wiadomość przez MSN do [1st.PB]Ramon Wyślij wiadomość przez Yahoo do [1st.PB]Ramon
Domyślnie

W tym kłopot że ludzie stosują te bindy tylko dlatego, że nikt ich nie potafi wykryć. A sędzia jest od przebiegu meczu, a nie od szukania cziterów.

Captain
[1st.PB]Ramon jest offline  
Stare 03-03-2004, 06:36   #4
Guest

Domyślnie

Z tego co wiem to PB kopie za tego binda, ale moze to tylko słuchy...

Stare 03-03-2004, 06:49   #5
.error.[Bizon]
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[Bizon] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[Bizon]
Domyślnie

Masz racje kopie. Ja ostatnio zauwzylem spadek takich bindziarzy wogole wszedzie wiec w CBP nie powinno byc problemow.
TO ZAGŁĘBIA PRZYSZEDŁ CZAS
.error.[Bizon] jest offline  
Stare 03-03-2004, 08:09   #6
WUKASZ
General

Wyślij wiadomość przez MSN do WUKASZ
Domyślnie

Z admina bindy widac jak na dloni, szczegolnie przy broniach fullauto. Jednak problem w tym, ze regulamin CBP jest tak sformuowany, ze pomimo naszego przekonania o "niemoralnosci" tego binda, nic sie zrobic nie da. Choc mozna go udowodnic kazac strzelac w sciane - oczywiscie nie do konca, bo dla niektorych i PB to zaden autorytet, co dopiero jakis sedzia i Prezydium.

Przeciętny Amerykanin zjada 3kg keczupu rocznie. Ja około 25 kg.
WUKASZ jest offline  
Stare 03-03-2004, 09:35   #7
Marcin A.
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Marcin A.
Domyślnie

PB kopie za bind, ale nie za wszystkie jego odmiany. Sa pewne aliasy za ktory wylatuje sie z serwera.

Wukasz moze widac, ale to nie znaczy ze jest do udowowdnienia, jak nie bedzie tak jak w CS'ie gdzie konfigi sa sprawdzane przed meczem to nie udowodnisz, bo zawsze mozna zaprzeczyc, a na oko to chlop w szpitalu umarl.
Stare 03-03-2004, 11:08   #8
Guest

Domyślnie

z tego co wiem, ten najnowszy nie jest jeszcze wykrywany i ma go tylko mały krąg osób, dostały go od jego twórcy najgorszej mendy jaką znam CappyR_[ANCIENTS]

Stare 03-03-2004, 12:07   #9
WUKASZ
General

Wyślij wiadomość przez MSN do WUKASZ
Domyślnie

Cytat:
Napisał MarcineK A.
PB kopie za bind, ale nie za wszystkie jego odmiany. Sa pewne aliasy za ktory wylatuje sie z serwera.

Wukasz moze widac, ale to nie znaczy ze jest do udowowdnienia, jak nie bedzie tak jak w CS'ie gdzie konfigi sa sprawdzane przed meczem to nie udowodnisz, bo zawsze mozna zaprzeczyc, a na oko to chlop w szpitalu umarl.
Toz to napisalem...

Przeciętny Amerykanin zjada 3kg keczupu rocznie. Ja około 25 kg.
WUKASZ jest offline  
Stare 03-03-2004, 13:53   #10
jolaos
Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do jolaos Wyślij wiadomość przez Yahoo do jolaos
Domyślnie Re: powtorka starego tematu!

Cytat:
Napisał klopsik_PL
no dobra juz nie wytrzymalem juz musze tu napisac mianowicie chodzi mi o ten cholerny bind... wydaje mi sie ze granie na ladderze nie ma sensu gadam z kims o przyszlym meczu i slysze sa podejrzenia ze maja binda, z drugiej strony slysze ze przegralismy bo mieli bindy ludzie co sie dzieje. powoli zdaje mi sie ze granie na meczy nie ma sensu bo po kazdej przegranej rundzie beda oskarzenia o bindowanie! i mam prosbe do sedziow jezeli ktos zostanie w jakis sposob zlapany na bindowaniu prosze dac mu zakaz gry na meczach. a moderatorow prosze aby nie usuwali tego topika pod pretekstem ze posta sobie nabijam.

Przypominasz mi gadke BHOG Nikona (sory nie wiem jak te wasze kreseczki poukładane) tylko on jeszcze nawijał o aimbotach i o tym że pójdzie się poskarżyć dla arona.
Stare 03-03-2004, 14:02   #11
B@RTOLU$
General

Wyślij wiadomość przez MSN do B@RTOLU$ Wyślij wiadomość przez Yahoo do B@RTOLU$
Domyślnie Re: powtorka starego tematu!

Cytat:
Napisał Paveu
Cytat:
Napisał klopsik_PL

Przypominasz mi gadke BHOG Nikona (sory nie wiem jak te wasze kreseczki poukładane) tylko on jeszcze nawijał o aimbotach i o tym że pójdzie się poskarżyć dla arona.

Czyli tobie to nieprzeszkadza : :
A moze sam uzywasz takiego bindu i masz pretensje do ludzi ktorzy to krytykuja bo im wieksza wrzawa na ten temat, tym bedzie trudniej to ukryc.
B@RTOLU$ jest offline  
Stare 03-03-2004, 14:13   #12
jolaos
Colonel

Domyślnie

Dla mnie cheaterem jest każdy kto mnie zabije.

Po co tworzyć takie bezsensowe tematy jak i tak nic nie zrobimy ?
Co ty myślisz że zaprojektujesz program antycheaterski. :

Zostaw robote dla projektantów PB , jeśli będą mieli zamiar to usunąć to usuną.
Stare 03-03-2004, 14:20   #13
B@RTOLU$
General

Wyślij wiadomość przez MSN do B@RTOLU$ Wyślij wiadomość przez Yahoo do B@RTOLU$
Domyślnie

Ja nie mam zamiaru projektowac zadnego programu,ja rownierz wieze w projektantow PB, ale to gracze stykaja sie z tym na codzien nie Programisci, i nie powiesz mi ze takich bindow niema .
B@RTOLU$ jest offline  
Stare 03-03-2004, 14:22   #14
jolaos
Colonel

Domyślnie

Cytat:
Napisał B@RTOLUS (PL)
i nie powiesz mi ze takich bindow niema .
Takich bindów nie ma .

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania