Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Forum polskich rozgrywek

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 02-10-2004, 07:51   #1
[BP]Acid J
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do [BP]Acid J
Domyślnie konieczna degradacja

nie wiem jak to jest , ale jak czytam na forum CBP posty z meczy drużyn które są nisko w tabeli to aż im zazdroszcze powaga , totalny happy killing , zero chamstwa po prostu radośc z gry.Pamiętam jak zaczynałem swoją przygode z Black Panthers i startowaliśmy z dołu tabeli to też tak było ale czym jesteśmy wyżej (pierwsza piątka) to zaczyna się masakra , niewiem jak to się dzieje bo mecze nie są aż tak wymagające i z tego co pamietam to naprawde mało różnią się samą grą od ty meczy które graliśmy na początku ale jakoś atmosfera jest o wiele gorsza , wyzywanie się od cziterów itp to dzisiaj norma , jestem w BP i wiem że my niejesteśmy nastawieni na wygraną za wszelką cene i jak juz gramy to nie ma przebacz albo wygramy albo przegramy taki lajf , ale mam wrażenie że połowa klanów z pierwszej dziesiątki CBP zabiła by cię zwykłym widelcem by zdobyć pare punkcików i awansować wyżej (z całym szacunkiem dla wszystkich klanów , naprawde nie mama zamiaru was obrazić ale pewnie niektórzy z was też mają takie uczucie )

a teraz apel =P : klany wyżej z tabeli wiem że klany które są nisko mogą się od was uczyć gry w AAO ale to wy powinniście się od nich uczyć podejścia do ligi , więc poluzujmy wszyscy troche a napewno będzie nam się lepiej razem grało ! POZDRO DLA WSZYSTKICH GRAJĄCYCH W AAO

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 02-10-2004, 07:56   #2
KaT
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Nie da sie ukryc, ze na pewnym etapie niektorzy nie umieja sie juz bawic i do glosu dochodza jakies chore ambicje. Zagrajcie z nami - bardzo sobie cenimy emocjonujace mecze rozgrywane w przyjaznej atmosferze
Stare 02-10-2004, 08:33   #3
.error.[cola]
General

Miasto: Sieradz
Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez AIM do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[cola]
Domyślnie

My też przyjaźnie możemy Was pozabijać.
A tak btw ... pisałem ostatnio do Was z prośbą o sparing
Do Acida i GhostDoga. NIe otrzymałem żadnej odpowiedzi.
Jeśli chcecie grać na luzie, to sparing chyba jest dobrym wyjściem
.error.[cola] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-10-2004, 11:20   #4
.error.[Bizon]
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[Bizon] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[Bizon]
Domyślnie

Nie wiem my tam nigdy nie mielismy jakichs klopotow w CBP. Zawsze w TWL bylo pelno niesnasek. Pamietam ile to razy w CBP gralismy bez sedziego i byl totalny spokoj i zgoda. Mial byc setup to byl itd A w TWL to nigdy nic nie wiadomo bo jak nie ma obserwatora to sa problemy z serwerem, z pingami itd a innym razem jak juz jest obserwator to wchodzac na serwer wita sie z przeciwnikami "czesc (jakis tam), dawno sie nie widzielismy" czy cos w tym stylu A powiem, ze juz dawno temu zrezygnowalem z sedziowania meczy na samym dole tabeli CBP bo poprostu czasami sie nie dalo. Mozna bylo niektorych delikwentow wykopywac z serwera po 10 razy a dalej robili to samo i mieli pretensje. Mozna bylo mowic, krzyczec, lagodnie, po chamsku i ciagle to samo No chyba, ze ktos powie "mamy mecz za 5 min i nie mamy sedziego" to szkoda chlopakow zostawic na lodzie Ja tam milo wspominam wszystkie trzy mecze z Formoza. Niby walka na szczycie a bylo spokojnie. Ani my ich nie wyzywalismy od cziterow ani oni nas Moze nie bylo podstaw
TO ZAGŁĘBIA PRZYSZEDŁ CZAS
.error.[Bizon] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-10-2004, 12:40   #5
Marcin A.
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Marcin A.
Domyślnie

Cytat:
Napisał KaT
Nie da sie ukryc, ze na pewnym etapie niektorzy nie umieja sie juz bawic i do glosu dochodza jakies chore ambicje. Zagrajcie z nami - bardzo sobie cenimy emocjonujace mecze rozgrywane w przyjaznej atmosferze
Bezbronni tak samo. Cytuje, bo nie chce mi sie pisac tego samego .
Stare 02-10-2004, 12:43   #6
.error.[cola]
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez AIM do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[cola]
Domyślnie

Bizon
Mam nadzieję, że jeszcze powalczymy ...
My również miło wspomiamy mecze.
Oby takich drużyn więcej !
pozdro
Stare 02-10-2004, 13:44   #7
mausi
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez MSN do mausi
Domyślnie

Chwila chwila, niedlugo WSZYSTKIE klany wyzej od [BP] napisza to samo ze lubia gre w przyjaznej atm. i wyjdzie maly paradox.
Stare 02-10-2004, 15:27   #8
.error.[cola]
General

Domyślnie

Hahah
rzeczywiście ... zaraz wszystko sie odwróci
Stare 02-10-2004, 15:30   #9
[BP]Acid J
Captain

Domyślnie

dzięki chłopaki za posty , macie u mnie kontener koksu ale topic za szczery niewyszedł , juz się nasłuchałem wczesniej jacy to wszyscy jesteśmy dla siebie mili ale tak na meczach ostatnio nie jest . np ostatni meczor z klanem WSI (mecz super tylko problemy były z serverem-był daleki od ideału no ale na czymś trzeba było zagrać mecz) gramy jest oka , sędzia zatwierdza wynik i wszyscy żyjemy w zgodzie. No ale po meczu jakieś "anonimowe" osoby (nie podają z któregosą klanu- nie będe tu wytykał palcem) wyzywają mnie od czitera bo niby same headshoty na tym meczu waliłem itd. Powiedzcie mi skąd to się w publice bierze? mam juz po prostu dosyć jak po każdym meczu w którym biore udział na forum CBP powstaje ogromny topic pełen spekulacji przepychania się i ukrytych wyzwisk (ostatni topic nawiązujący do meczu urusł w 100 postów) Postawcie sięw mojej sytuacji , do ostatniego meczu grałem równe 2 tyodnie na mapie Sandstorm , nonstop tylko tam i naprawde żygam juz tą mapą , znam tam dosłownie każdy kamyk cięzko pracowaliśmy całym klanem przygotowywaliśmy się do meczu , no i gramy , wynik 12 : 2 dla nas i przychodzi radośc z wygranej i wnioski ze opłacało się tyle trenować , no ale nastepnego dnia ręce opadają bo na forum wiesza się psy za ten mecz na niektórych z nas.
Nie tego się spodiealiśmy , dodam że to niepierwszy raz , ale właśnie takie przepychanki po meczach zaczeły przytrafiać się jak wpakowaliśmy się do pierwszej dziesiątki :/ wcześniej powtarzam tak niebyło , popoli z tego powodu naprawde powaznie zaczyan m mysleć o rzuceniu tego w holere albo przynajmniej o rozpoczeciu gry jako bezklanowiec (by uciec od jakichkolwiek rozgrywek ligowych) POzdRo i thx za uwage
Stare 02-10-2004, 15:51   #10
.error.[cola]
General

Domyślnie

Gdyby walka w pojedynke dawała taką adrenalinę, dawno pomyślałbym o małych zmianach.
Póki co, mam nadzieję że dojdziemy do konsensusu.
Stare 02-10-2004, 16:40   #11
.error.[Bizon]
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[Bizon] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[Bizon]
Domyślnie

Acid to zaczij lepiej zbierac kase bo ja jeszcze moge duzo postow napisac i dosyc czesto czytam forum
Stare 02-10-2004, 17:01   #12
KoRdiaN
Lieutenant Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do KoRdiaN
Domyślnie

Bo czasami nie wszystko dla wszystkich jest czarne lub biale .. jest i kolorowe a wtedy roznica zdan i wlasna nie zawsze nieomylna ocena sytuacji.. doprowadzaja do wielkiego HALO czasami bez sensu psujac tylko atmosfere .. i nerwy.

Pamietam jak dzis takie HALO z klanem PAO (udal sie rym ? ). Nasza trzecia klanowka, przedstawienie, po ktorym wypisalismy sie z CBP uznajac, ze to jeszcze nie czas. Bylo nas niewielu i nikt nie chcial tracic nerwow na jakies klotnie o CDC. To wlasnie przez brak tego programu u wiekszosci musielismy oddac mecz. Nikt wczesniej nie pytal o niego wiec przymknelismy oko na zapis w regulaminie dotyczacy jakiegos programu antycheatowego - wtedy nikt z nas nie slyszal o jakis cheatach, dopiero co zaczelismy zabawe w AA.
Tak czy inaczej jeden wiekszy zgrzyt wystarczyl by dac sobie siana .. na jakis czas :wink:
A teraz czasami sa jakies watpliwosci, dyskusje ale nie prowadza do takiego HALOOO ze sie odechciewa gry, staram sie do tego nie dopuscic.
[TRIBE]KoRdiaN / weteran
[=PSF=]_SeYDuo_[PL] / weteran
KoRdiaN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-10-2004, 17:09   #13
Rancor
General

Miasto: Ostrów Wlkp
Wyślij wiadomość przez AIM do Rancor
Domyślnie

Powiem tylko że ostatnie 5 meczy Bezbronnych w CBP odbywały się w miłej atmosferze, z dużymi emocjami i bez jakich kolwiek zgrzytów z rzadnej ze stron - moim zdaniem zależy na kogo się trafi.

Nadchodzące też tak się zapowiadają
Stare 02-10-2004, 18:11   #14
Hunt.ER
General

Miasto: Toruń, Ciechanów
Wyślij wiadomość przez AIM do Hunt.ER
Domyślnie

Ja tam jesczze nigdy w życiu grając an meczu nie spotkałem sie z chamstwem i zgrzytami Ale to po prostu nie ta część tabeli
Stare 02-11-2004, 04:04   #15
[BP]Acid J
Captain

Domyślnie

własnie dobry przykład podałeś seYu , że nikt wam nieprzypominał o CDC czy jakoś tak (nie wiem jak było na tym meczu ale..) często się tak dzieje że drużyna przeciwna ukrywa jakiś fakt przed drugą by na przykład w razie porażki można było się do czegoś przyczepić i ewentualnie powtórzyć mecz. Wiem że pewnie uznacie że niby jestem z innej bajki i czego ja wogóle chce od ludzi ale brakuje mi takiej wzajemnej życzliwości , by na przykład obie drużyny dbały o to by wszystko było dopięte na ostatni guzik i skupiał się tylko na grze , a nie czekały na jakiekolwiek podknięcie wroga w sprawach organizacyjnych , strasznie mnie to wpienia bo jestem wobec tego bezsilny , pozdro
Stare 02-11-2004, 07:33   #16
kenimatiw
Chief Warrant Officer 4

Wyślij wiadomość przez MSN do kenimatiw
Domyślnie

Poprostu nie powinnismy zapominac ze to tylko gra , bardzo emocjonujaca i swietna zabawa , ale tylko GRA.
kenimatiw jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-11-2004, 15:00   #17
.error.[Bizon]
General

Domyślnie

Tak na marginesie...dzisiaj gramy z chlopakami z BP. No zobaczymy jak bedzie (bez aluzji oczywiscie) No mnie nie bedzie (chyba), wiec powinno byc spokojnie Chyba, ze reszcie cos odbije...
Stare 02-11-2004, 16:31   #18
kenimatiw
Chief Warrant Officer 4

Wyślij wiadomość przez MSN do kenimatiw
Domyślnie

dobra to zachowujmy sie z kultura od jutra hehehe , dzisiaj niech chlopaki na siebie pokzycza
kenimatiw jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-11-2004, 18:08   #19
klopsik_PL
General

Wyślij wiadomość przez MSN do klopsik_PL
Domyślnie

ja jak narazie gralem 1 mecz i bylo oka (moze dlatego ze wygralismy ) no ale podoba mi sie i mam nadzieje ze radoche z meczy bede czerpal takze gdy przegramy
Stare 02-11-2004, 18:20   #20
[BP]Acid J
Captain

Domyślnie

nom dzisiaj meczor z batalionem na farmie , jak sprawdzi się taktyka to ide na piwo a jak nie to też ide pozdro
Stare 03-15-2004, 10:38   #21
VooDoo][Mr.GoBliN]
Guest

Domyślnie

Napewno moja wypowiedz nalezy tu do najmniej waznych, bo i tak nikt mnie nie zna, ale to o czym mowicie zaczyna dziac sie nawet na sparingach, ostatnio zagralismy z klanem TAG, w pewnym momecie ktorys z czlonkow tego klanu zaczol wyzywac mnie od czitera, bo nie mogl we mnie trafic, to sie robi powoli troche chore. Mam nadzieje ze z klanem {P.A.S} w pierwszym meczu CBP bedzie wszystko oki!

Pozdrawiam wszystkich!
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-15-2004, 12:47   #22
[BP]GhostDog.
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez MSN do [BP]GhostDog.
Domyślnie

Jesli nie chcecie zadnych scen podczas meczu radze wam przeczytac kilkakrotnie REGULAMIN CBP.

Pozdro
[BP]GhostDog. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-24-2004, 12:28   #23
[BP]Acid J
Captain

Domyślnie

no i zaczyanmy wszystko od nowa , zdegradowaliśmy się na dół tabeli
może pomożemy młodszym klanom troche podszkolić się w sprawach organizacyjnych a kto wie może "żółte" klany dadzą nam lekcje gry taktycznej :wink:

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania