Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Forum polskich rozgrywek

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Stare 10-06-2004, 18:20   #201
Ziggy-
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Ziggy- Wyślij wiadomość przez MSN do Ziggy-
Domyślnie

Cytat:
Napisał [OSZ
IIPen{PL}]
Cytat:
Napisał Zodiac
Jakby mi ktoś zaproponował 7 000 to jeszcze bym mu dołożyl i sie zastanawiał
Zodiac sry, ale ta stronka za 7000? wielkie sry w tym momencie... jak ktos chce tyle zaplacic to my zrobimy to za 4000 PLN
Nie wiesz chyba co mowisz. 7000 zl to tanio za cos takiego... a samo cbp to nie html i tabelki tylko potezny engine kory mozna sprzedawac dla innych celow. Cos jak engine unreala.... IIPen --> CBP to nie banal.

Update. Dzisiaj bylem w pewnym miejscu i rozmwaielm z pewnymi ludzmi i to co uslyszalem to mnie rozje.... Pewna strona a w zasadzie ogromny sklep ma kosztowac 16 tysiecy zlotych + koszty adminitracji i tzw. wykonczenia projektu tez troche... calosc ma sie zamknac w 40 tysiacach zlotych.

Takie cos tez zrobisz za 4 tysiace ? To sa niesamowiecie zaawansowane projekty. Ci ktorzy uwazaja ze to jest za drogie nie wiedzia tak na prawde z czym maja do czynienia.
Ziggy- jest offline  

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 10-06-2004, 18:25   #202
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Nooo można to na przykład sprzedawać firmom zajmującym się sprzątaniem biur albo taksówkarzom. Masa zastosowań.
wyclef+brzoza jest offline  
Stare 10-06-2004, 19:03   #203
Zodiac
Second Lieutenant

Wyślij wiadomość przez ICQ do Zodiac Wyślij wiadomość przez MSN do Zodiac
Domyślnie

[OSZ]IIPen{PL} --> no a widzisz ja to robie za 300
Odliczajac grafika i inne koszta to ok 300 pln mam dla siebie. Dusigrosz jestem, wiem

IDyskusje jednak chciałbym uciąć, bo ja wiem że znajdą sie ludzie coby to zrobili za 1000 pln, 500 itp tylko że na "by zrobili" sie zazwyczaj kończy

Witek --> tak bo to są powazni ludzie i maja konkretne wymagania. Poza tym trzeba nad tym pracować przez pół roku, więc sobie łatwo obliczyc ze gdyby CBP przy takim wskaźniku przeliczyc cenowo i każdemu, kto przygotował jakaś część dać za fatyge... to by CBP nie było bo nikt by sie tego nie podjął
Stare 10-06-2004, 21:56   #204
={GF}=Sammael_
Major

Wyślij wiadomość przez ICQ do ={GF}=Sammael_ Wyślij wiadomość przez AIM do ={GF}=Sammael_ Wyślij wiadomość przez MSN do ={GF}=Sammael_
Domyślnie

Zodiac, skoro jest to Twój autorski projekt, to czemu by go nie wystawić na sprzedaż, ogłosić np. na trakerze, czy na ircu, że masz do zaoferowania coś takiego, może np. Hiszpanie, bądź Czesi, lub ludzie innej narodowości kupiliby coś takiego? nie koniecznie za 7000zł bo to raczej nie przejdzie, ale mniejsza cena = więcej potencjalnych "klientów". Myśle, że to byłby całkiem pokaźny zastrzyk gotówki, który wynagrodziłby Ci czas, który poświęciłeś temu projektowi.
Inna sprawa jeśli chcesz mieć wyłączność na ten system.

Sammael
Stare 10-07-2004, 00:27   #205
Zodiac
Second Lieutenant

Domyślnie

Nie chce CBP nikomu sprzedawać.
To nasze rodzime rozgrywki.
Stare 10-07-2004, 09:36   #206
[WNC]-Dadi_PL
Major General

Wyślij wiadomość przez MSN do [WNC]-Dadi_PL
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zodiac
patriotyzm oierwsza klasa
Stare 10-07-2004, 10:24   #207
Deshroom
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Zodiac
jestem niezwykle ciekawy kto bedzie na CBP "ostatecznym głosem prawdy" mam nadzieje że skoro zrzuta była wspólna to rządy i jego wybory bedą demokratyczne :wink:

GW2 - Deshroom.1826
D3 - Deshroom#2255
Deshroom jest offline  
Stare 10-07-2004, 10:32   #208
.error.[cola]
General

Miasto: Sieradz
Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez AIM do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[cola]
Domyślnie

A ja jestem ciekaw, jaki bedzie sposob wyboru map.
Ale zapewne odpowiedz sie juz pojawila wiec prosze o przypomnienie.
.error.[cola] jest offline  
Stare 10-07-2004, 10:50   #209
Ashura
Brigadier General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Ashura Wyślij wiadomość przez MSN do Ashura
Domyślnie

Do kolegi o dźwięcznym nicku "Bryk do domu !":

1. Prezydium nadal funkcjonuje, chociaż zawiesiło swoją działalność na czas powstania nowego CBP, tak samo pozostali ci sami sędziowie, zmieniła się tylko szata graficzna i engine CBP, a nie jego zarząd.
2. Administratorami systemu będą jego twórcy i osoby zaufane. Aplikacje są wskazane, jednakże każdy kto będzie chciał się tym zajmować a nie zostanie przez administratorów wytypowany na początku, będzie musiał pozytywnie przejść weryfikację - będącą decyzją całkowicie subiektywną biorąc pod uwagę stosunek dotychczasowych administratorów do aplikanta, a całkowicie obiektywną w kwestii oceny jego predyspozycji na takie stanowisko. Bardzo prawdopodobne, że wraz ze wzrostem ilości rozgrywek oferowanych przez CBP, konieczne stanie się nadawanie kolejnych uprawnień nowym userom - dla usprawnienia wszelkich procedur nie przewidzianych przez system CBP (maile do admina, pytania, problemy w prawidłowym rozegraniu pierwszego meczu czy przeprowadzeniu procedury jego umawiania).
3. Ludzie płacili za system, w którym będą mogli grać i zmagać się na poziomie oferowanym przez inne ligi, nie zaś za możliwość pobawienia się opcjami administratora.
4. Proszę Cię o zmianę nicka niezależnie od tego czy masz tutaj zamiar dalej pisać czy nie.

cola --> nie wiem na czym skończyło się to podczas fazy tworzenia, ale podejrzewam, że tak jak w starym CBP, z uwzględnieniem wszelkich opcji które wtedy nie działały prawidłowo. Wierzę, że proces ten będzie dokładnym odzwierciedleniem regulaminu. Ale na to pytanie najlepiej odpowie Ci Zodiac
Ashura jest offline  
Stare 10-07-2004, 10:55   #210
Deshroom
General

Domyślnie

boje się poprostu że CBP nie bedzie obiektywne to wszystko.

proponuje wybrać ponownie prezydium metodą demoktatyczną :wink:

GW2 - Deshroom.1826
D3 - Deshroom#2255
Deshroom jest offline  
Stare 10-07-2004, 11:00   #211
Antol
General

Miasto: Swarzędz
Wyślij wiadomość przez AIM do Antol Wyślij wiadomość przez Yahoo do Antol
Domyślnie

Cytat:
Napisał niesympatyczny
boje się poprostu że CBP nie bedzie obiektywne to wszystko.

proponuje wybrać ponownie prezydium metodą demoktatyczną :wink:
Taką metodą wtedy było wybierane,co więcej prezydium spisywało się bardzo dobrze i powinno zostać. Mogli by tylko Zeusa sprowadzić spowrotem, nie było od niego daaaaaaaaawno żadnych wieści.

Pozatym Prezydium nie odwołało się ze stanowiska wtedy[kiedy CBP padło] to czemu teraz wybierać nowe władze? Czasami was ludzie nie rozumiem.
Stare 10-07-2004, 11:03   #212
Deshroom
General

Domyślnie

dlatego że ludzie zapłacili
to juz nie jest 'darowanemu koniowi w zęby sie nie zagląda'

poza tym część członków prezydium juz dawno nie gra. proponuje zgłoszenie przez każdy zapisany klan jednego kandydata i po zebraniu listy głosowanie. każdy klan wybiera dwóch.
ci co zbiorą najwiecej głosów wchodzą do prezydium

GW2 - Deshroom.1826
D3 - Deshroom#2255
Deshroom jest offline  
Stare 10-07-2004, 11:23   #213
Ashura
Brigadier General

Domyślnie

A czy do tej pory decyzje obecnego Prezydium pozwalały Ci sądzić, że jest ono nieobiektywne? Osoby zasiadające w Prezydium są osobami szanowanymi przez większość graczy AAO, posiadającymi duże doświadczenie w kwestiach rozwiązywania problemów CBP (wyrażam opinię o czterech pozostałych członkach Prezydium, o mnie każdy może mieć takie zdanie, jakie posiada). Osoby te wypracowały sobie pewien standard radzenia z wieloma rodzajami problemów i konfliktów mogących wyniknąć podczas działania CBP, i są na to stanowisko bardziej niż odpowiednie. Członkowie Prezydium to obecni lub byli gracze jednych z pierwszych klanów powstałych w społeczności AAO, takich jak: GROM (EvilBart-), 1stPB (Ramon), FOG (Sundowner), 6BDS/DivD (Gniewosz), Majestic (Ashura). Nie widzę konieczności aby skład ten zmieniać tylko dlatego, że od padu CBP1 minęło pół roku. Jeżeli natomiast macie konkretne obiekcje pod adresem którejś z tych osób (również mnie), są przecież sposoby na odwołanie członka Prezydium ze stanowiska.

Zgodnie z artykułem 3 regulaminu sędziowskiego:
5. Przewodniczący lub członek Prezydium może zostać odwołany większością głosów przy kworum 1/2 przez Komisję Sędziów na wniosek 10 sędziów, Prezydium lub wspólny wniosek 10 klanów biorących udział w rozgrywkach w sytuacji:
-stronniczości
-nie wywiązywania się z obowiązków (w szczególności w razie nie uczestniczenia w obradach Prezydium)
-utraty nieposzlakowanej opinii.
6. Sędzia może także zrzec się funkcji przewodniczącego lub członka Prezydium w każdym czasie, bez podania przyczyny rezygnacji.
Ashura jest offline  
Stare 10-07-2004, 11:24   #214
Zodiac
Second Lieutenant

Domyślnie

Prezydium IMO NIE powinno byc tworzone od nowa, gdyż jest grupa osób która spisuje się ze swoich zadań lepiej niż znakomicie. Na pewno ta jednostka będzie wymagać reorganizacji, właśnie z racji przetasowań ludzi już nie grajacych w AA.

Jeśli chodzi o rozkład władzy w CBP, to absolutna władzę pełni Prezydium. Ja oraz jeszcze dwie osoby będą sprawowaly pieczę techniczną nad systemem. Ja będę pilnował, by nic nie padło, a koledzy będą zajmować się problemami graczy i ewentualnymi oszustwami. Jednak wszelkie spory jak dotad rozsztryga Prezydium.

Ja niestety jako Admin strony nie będę mógł brać udziału w rozgrywkach CBP szkoda, bo chętnie bym sobie z Wami pograł, ale wiem że przy pierwszej okazji zaczęto by mnie i mój klan obrzucać błotem.
Stare 10-07-2004, 11:31   #215
Ashura
Brigadier General

Domyślnie

Wszelkie sprawy związane z brakiem aktywności w Prezydium zostaną rozwiązane na początku reaktywacji CBP. Oczywistym jest, że jeżeli którykolwiek z członków Prezydium nie będzie aktywnie uczestniczył w jego funkcjonowaniu, pozostali złożą wniosek o jego odwołanie (po wcześniejszym zapoznaniem się z przyczyną braku akwywności).

Narazie jednak wydaje się, że większość Prezydium jest aktywna.

Co innego natomiast jeżeli chodzi o kwestię Sędziów. Na powoływanie tychże są specjalne procedury (również opisane w regulaminie, na treść którego - zaznaczam - KAŻDY miał wpływ podczas fazy jego poprawiania), a że napewno jest kilkoro 'starych' sędziów, którzy w tej chwili nie są już aktywni, procedury te zostaną uruchomione i stan liczbowy komisji Sędziów - uzupełniony.
Ashura jest offline  
Stare 10-07-2004, 11:33   #216
Deshroom
General

Domyślnie

spoko, lubie bardzo całe prezydium :wink:
róbta co chceta - zaproponowałem i zdania nie zmieniłem. ale nie ja tu decyduje tylko Wy

powoodzenia i dzieki za Waszą prace

GW2 - Deshroom.1826
D3 - Deshroom#2255
Deshroom jest offline  
Stare 10-07-2004, 12:18   #217
Ziggy-
General

Domyślnie

0lsz@k --> Jeszcze apropos stwierdzenia ze "lidzie zaplacili za CBP to moga..."
Ludzie zaplacili za stworzenie strony ktora bedzie reprezentowac to na co pracowali zalozycie i tworcy CBP. Pomysly, realizacje itp naleza do nas i nikt za to nam nie placil. CBP zostalo stworzone przez nas dla Was natomiast aby moglo on powstac od strony technicznej zrobiona zostala zrzutka. Tyle. Prosze nie mylic pojec.

Wierzcie mi ludziska ze robimy duzo... duzo wiecej niz sie mozecie spodziewac... i jak sie czyta takie teksty to sie zaczyna watpic i zalowac w slusznosc tego projektu ktory defakto jest charytatywny i robiony czysto hobbystycznie.
Ziggy- jest offline  
Stare 10-07-2004, 12:59   #218
.error.[cola]
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez AIM do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[cola]
Domyślnie

Chcialbym aby wybor map byl taki jak kiedys mowil aron.
5 map - z pieciu 3 i z 3 jedna.
Bardzo dobry system wg mnie, albo losowo ....
Ale wiadomo jak to sie odbywalo w ostatnim CB
Skrypt najczesciej wybieral HQ.
Stare 10-07-2004, 13:25   #219
B@RTOLU$
General

Wyślij wiadomość przez MSN do B@RTOLU$ Wyślij wiadomość przez Yahoo do B@RTOLU$
Domyślnie

Cytat:
Napisał Witek
0lsz@k --> Jeszcze apropos stwierdzenia ze "lidzie zaplacili za CBP to moga..."
To pisal Deshrom :wink:

Cytat:
Napisał Witek
Wierzcie mi ludziska ze robimy duzo... duzo wiecej niz sie mozecie spodziewac... i jak sie czyta takie teksty to sie zaczyna watpic i zalowac w slusznosc tego projektu ktory defakto jest charytatywny i robiony czysto hobbystycznie.
Witek mysle ze te wszytkie negatywne wypowiedzi biora sie tylko stad ze tyle na to czekamy,jutro albo pojutrze gdy juz wszytko ruszy, mysle ze tych negatywnych opini pozostanie bardzo mikroskopijna ilosc,poprostu ludzie musza zobaczyc co i jak bedzie dzialac, ty to wiesz jak to bedzie funkcjonowalo lecz niektorzy jeszcze nie wiedza :wink:
B@RTOLU$ jest offline  
Stare 10-07-2004, 13:33   #220
Ziggy-
General

Domyślnie

Mylisz sie Bartek... dopiero wtedy sie zacznie "PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP"enie...
Ziggy- jest offline  
Stare 10-07-2004, 13:36   #221
[Kwasek]
General

Domyślnie

A mi to lotto
Stare 10-07-2004, 13:41   #222
B@RTOLU$
General

Wyślij wiadomość przez MSN do B@RTOLU$ Wyślij wiadomość przez Yahoo do B@RTOLU$
Domyślnie

Cytat:
Napisał .error.[Kwasek
]A mi to lotto
Niewatpie
B@RTOLU$ jest offline  
Stare 10-07-2004, 14:42   #223
Gniewosz
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Gniewosz
Domyślnie

Ktoś napisał, że Prezydium było nieobiektywne.
Proszę podać jakąkolwiek decyzję, z dotychczasowo wydanych, która urągała by obiektywizmowi, czy obowiązującym regulaminom.
Dla głosiciela takich haseł podaję, bo pewnie nie wiedział, spis decyzji Prezydium - wszystkie są jawne.
http://bz.riz.pl/dredd/viewforum.php?f=4
Stare 10-07-2004, 20:17   #224
IIPen
Moderator
General

Domyślnie

Pomimo tego, ze faktycznie klan w ktorym gram krotko uczestniczyl w rozgrywkach (chyba okolo 4 miechow? ) nie zauwazyl jakiejkolwiek nieobiektywnosci ze strony prezydium... jak dla mnie wszystko bylo ok...

Zodiac --> zgadzam sie z toba w zupelnosci, fajnie ze to robisz...
sam wiem, ze za taka (300PLN)kase bym tego projektu nigdy nie dokonczyl (z powodu cienkiej motywacji), ale za 4000PLN ...
poza tym nie moglbym grac :wink:

IIPen jest offline  
Stare 10-07-2004, 22:22   #225
Zodiac
Second Lieutenant

Domyślnie

[OSZ]IIPen{PL} --> bo to nie kasa powinna być motywacją. Ja jestem o tyle dziwnym człowiekiem, że jeśli widze iż stronka jest dobra (bo np grafik sie postarał) lub sam jej pomysł jest dobry, to spędze przy niej duzo czasu by byla bliska perfekcji. Bo wierzę, że taka będzie
Stare 10-08-2004, 05:51   #226
[Kwasek]
General

Domyślnie

To kiedy mozemy sie spodziewac juz finalnego linka do rozgrywek :
Stare 10-08-2004, 08:38   #227
Zodiac
Second Lieutenant

Domyślnie

To chyba proste - jak będą skończone.
Stare 10-08-2004, 09:07   #228
[Kwasek]
General

Domyślnie

No to chyba tak ale pytalem kiedy bedzie skonczone piatek, sobota, niedziele, 24 grudnia :
Stare 10-08-2004, 09:33   #229
Zwirek
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez MSN do Zwirek
Domyślnie

Zodiac i reszta: Napiszcie ze skonczycie za dwa miesiace. Jak skonczycie wczesniej to tylko sie ludzie uciesza ze dostaja po miesiacu cos co mieli dostac po dwoch
Zwirek jest offline  
Stare 10-08-2004, 11:16   #230
Zodiac
Second Lieutenant

Domyślnie

=[LC]=PeGie --> masz całkowitą rację

.error.[Kwasek] --> nie będzie na weekend bo mnie w weekend po prostu nie ma, trzeba dograc jeszcze pare rzeczy w skryptach, przygotowac hosting, forum itp. Jak siąde do tego w poniedziałek, do może w pzeciągu kilku dni się uporam z pracą. W tym tygdniu załatwialem zgoła wazniejsze rzeczy związane z CBP...
Stare 10-08-2004, 11:28   #231
.error.[cola]
General

Domyślnie

Z beznamietna tkliwoscia czekamy na nasze rodzime CB
Stare 10-08-2004, 11:59   #232
Ziggy-
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał .error.[Kwasek
]No to chyba tak ale pytalem kiedy bedzie skonczone piatek, sobota, niedziele, 24 grudnia :
Po co chcesz to wiedziec przeciez Ci to "loto"...
Ziggy- jest offline  
Stare 10-08-2004, 12:44   #233
ZecioR
General

Miasto: Szczecin
Wyślij wiadomość przez MSN do ZecioR
Domyślnie

"Lotto" nie "loto" Przy okazji, czy przewidujecie jakies rozgrywki 4v4?
Stare 10-08-2004, 12:53   #234
Hunt.ER
General

Miasto: Toruń, Ciechanów
Wyślij wiadomość przez AIM do Hunt.ER
Domyślnie

O właśnie Ja bym wolał 4vs4 niż 6vs6 bo wtedy by mi mniej cieło przez słaby sprzęt
Stare 10-08-2004, 13:01   #235
[Kwasek]
General

Domyślnie

Nie wiem kiedy otwierac szampana i chcial bym wiedziec mimo ze mi to caly czas lotto
Stare 10-08-2004, 15:05   #236
{HuSaRiA}_Rimer
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez MSN do {HuSaRiA}_Rimer Wyślij wiadomość przez Yahoo do {HuSaRiA}_Rimer
Domyślnie

Zodiac piekna stronka naprawde sie ciesze, ze dobrze ulokowalem swoja kase i mysle ze nikt z tych co wplacili nie zaluje, a te wszystkie niedowiarki pluja sobie w brode bo odwaliles kawal dobrej roboty. Niecirpliwie czekam rozpoczeci ligi i jeszcze raz dobra robota.

Ps. Panowie wykazmy troche ciepliwosci lepiej poczekac na dobrze dopracowany skrypt niz potem w trakcie łatac go. Zobaczcie sobie polskie drogi na ktorych sa same łaty, i gdzie lepiej jezdzic po ladnej autostradzie za rok czy po dziurach za miesiac.
Stare 10-08-2004, 15:36   #237
Ziggy-
General

Domyślnie

Wreszcie jakis inteligent
Ziggy- jest offline  
Stare 10-08-2004, 15:58   #238
mini
General

Miasto: Biała Podlaska
Wyślij wiadomość przez ICQ do mini Wyślij wiadomość przez AIM do mini
Domyślnie

Swięte słowa Rimel. Ja az w porty sram z niecierpliwosci. Ciekawjestem systemu ktory nam zademonstruja. I mam nadzieje ze dlugo jeszcze czekac nie bede musial.

Jezeli wgranie strony na server nie jest problemowe to moze juz wgrajcie pare osob sie porejestruje, zobaczy sie jak dziala sytem.
mini jest offline  
Stare 10-08-2004, 17:00   #239
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Zodiac
.error.[Kwasek] --> nie będzie na weekend bo mnie w weekend po prostu nie ma, trzeba dograc jeszcze pare rzeczy w skryptach, przygotowac hosting, forum itp. Jak siąde do tego w poniedziałek, do może w pzeciągu kilku dni się uporam z pracą. W tym tygdniu załatwialem zgoła wazniejsze rzeczy związane z CBP...
Dla mnie to jest najlepszy dowód, że nie można nikogo poganiać. Człowiek poświęca swój czas i to wystarczy. Na szczęście nikt tu nikogo nie pogania, a co najwyżej wyraża swoją niecierpliwośc hihihi
Stare 10-08-2004, 17:54   #240
Shibby
General

Miasto: Przasnysz
Domyślnie

Oj tak, niecierpliwosc wygrywa. Z tego co wnioskuje to skrypt nie bedzie rzeczywiscie byle jaki. Mialo byc 1 pazdziernika, wiec kazdy kolejny dzien powoduje coraz wieksza ciekawosc, jak to wyjdzie w praktyce. Ja tam mam nadzieje, ze te parenascie dni opoznienia wplynie tylko i wylacznie w sposob pozytywny na CBP. Lepiej poczekac troche i byc spokojnym, ze problemy typu tych z CBP1 sie nie powtorza.

Widac polska scena AA jeszcze nie jest taka tragiczna, jezeli Zodiacowi chcialo sie poswiecic swoj czas dla nas nie wymagajacy wcale duzo w zamian za swoja prace i poswiecenie. Wielkie HOOAH dla ciebie i obys mial juz po tym weekendzie duzo czasu na ostateczne dokonczenie skryptu.
Stare 10-08-2004, 19:14   #241
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

A potem dużo czasu na zimny, zasłużony browar Chyba że to ściema z tym layoutem, bo poza nim nic nie ma
Stare 10-08-2004, 22:47   #242
Zodiac
Second Lieutenant

Domyślnie

Jest jest i wiele osób wie gdzie jest
System dziala bez layutu i wymaga paru poprawek by móc odpowiednio budowac podstrony, musze się XML pobawic by zrobic formularze, etc.

Wychodze z załozenia, że jeśli już sie za coś zabieram, to albo będzie to wypas albo nie będzie wcale. Stad te opóźnienia

Bo musi być wypas.
Stare 10-09-2004, 12:57   #243
^[D]isasteR^
Command Sergeant Major (CSM)

Wyślij wiadomość przez MSN do ^[D]isasteR^
Domyślnie

nie moge sie doczkeackiedy CBP ruszy
Stare 10-09-2004, 13:15   #244
mini
General

Miasto: Biała Podlaska
Wyślij wiadomość przez ICQ do mini Wyślij wiadomość przez AIM do mini
Domyślnie

jaky inni mogli sie doczekac to by tyle postow nie bylo na 13 stron nie sadzisz
mini jest offline  
Stare 10-09-2004, 15:18   #245
-tM][fred
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez MSN do -tM][fred
Domyślnie

niech kazdy sobie wpisze:
nie moge sie doczkeackiedy CBP ruszy
To bedzie z tych stron :wink:
Stare 10-09-2004, 15:19   #246
Hunt.ER
General

Miasto: Toruń, Ciechanów
Wyślij wiadomość przez AIM do Hunt.ER
Domyślnie

Dawać CBP Dawać CBP!
Stare 10-09-2004, 18:23   #247
-tM][fred
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez MSN do -tM][fred
Domyślnie

Ta hunter idz trenuj do CBP a nie na forum posty bic :wink:
Stare 10-09-2004, 18:35   #248
Pchela!
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Pchela! Wyślij wiadomość przez MSN do Pchela!
Domyślnie

no a to chyba nie bedzie w ten łikend? wiec nie ma co ....
Stare 10-09-2004, 19:07   #249
=Snoop=
Brigadier General

Wyślij wiadomość przez MSN do =Snoop=
Domyślnie

Nom.... raczej napewno szybko CBP niewystartuje. Ja tam się nienudze i mi się nieśpieszy. Rozgrywki TWL i jeszcze w Turnieju Miast sobie pykam. A jak będzie to będzie...zostaje nam tylko czekać.

Pozdro For All
=Snoop= jest offline  
Stare 10-09-2004, 20:43   #250
madek
General

Wyślij wiadomość przez MSN do madek Wyślij wiadomość przez Yahoo do madek
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pchela!
no a to chyba nie bedzie w ten łikend? wiec nie ma co ....
=>
Cytat:
Napisał Zodiac
nie będzie na weekend bo mnie w weekend po prostu nie ma, trzeba dograc jeszcze pare rzeczy w skryptach, przygotowac hosting, forum itp. Jak siąde do tego w poniedziałek, do może w pzeciągu kilku dni się uporam z pracą. W tym tygdniu załatwialem zgoła wazniejsze rzeczy związane z CBP...
:evil:
madek jest offline  
Zamknięty Temat

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania