Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Forum polskich rozgrywek

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Stare 08-17-2004, 11:15   #51
Zodiac
Second Lieutenant

Wyślij wiadomość przez ICQ do Zodiac Wyślij wiadomość przez MSN do Zodiac
Domyślnie

Tak wziąłem te 300 pln by rzucić wszystko i robic przez 5 miesięcy tylko CBP, a od jutra będe w ogóle pracował za free

Nie bądź śmieszny. Ja też zawaliłem egzamin (jak wyżej ktoś costakiego napisał o bliżej nie znanym mi osobniku), właśnie ze względu na pracę i mam teraz co robić. Wy widać nie, bo ciągle narzekacie.

Więc żebyśmy mieli jasność: CBP dojdzie do skutku, bo kasa została wpłacona, nie wiem ile musze to powtarzać. Ale proszę wziąć pod uwage, że kupując malczaka jedzie się do "zachodniej europy" troszkę dłużej niż mercem i trzeba to przyjąć ze spokojem. Merca za 300 pln to nawet zabawkowego nie kupicie

PS. Dlaczego 300 pln dla tych co nie kumają (pewnie będzie ich wielu) - grafik też musiał dostać swoją część.

PS2. Moja kobieta mówi, że za taką kase to nie powinienem nawet z łóżka wstawać. Coś w tym jest

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 08-17-2004, 11:27   #52
Deshroom
General

Domyślnie

nie pisz że jestem śmieszny bo to ty nie masz racji.
nie poganiam cię i nie czekam na CBP. Nasz klan też się dorzucił do tej kasy ale generalnie pewnie zagra tam skład rezerwowy (kiedyś). nie obchodzi mnie kiedy to zrobisz co nie zmienia faktu że zanim dostałeś kase to pisałeś co innego teraz jak ją masz.
nie marudze tylko zwracam uwage że mimo że napisano ze sto postów od tamtego czasu to nadal powinienneś być konsekwentny wobec tego co piszesz :wink:
a napisałeś że odłozysz projekty jak dostaniesz kase i zrobisz CBP bo bez kasy to by bardzo długo zajęło :wink:

ps. choćbyś wziął za to 10 zł to twoja sprawa - zobowiązałeś sie. ja bym tego nie robił nawet za 2000 bo mi się by nie chciało - wole pograć

GW2 - Deshroom.1826
D3 - Deshroom#2255
Deshroom jest offline  
Stare 08-17-2004, 11:42   #53
Pchela!
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Pchela! Wyślij wiadomość przez MSN do Pchela!
Domyślnie

a beda i jesli tak jakies beta testy do podejrzenia ?
Stare 08-17-2004, 11:54   #54
Zodiac
Second Lieutenant

Domyślnie

[1st.PB]Deshroom --> bez kasy tego by w ogóle NIE BYŁO. Więc nie marudź, bo to własnie robisz, tylko wróć do grania lub czegoś co ci sie "chce" robić. Bo marudzic ja też mogę. A to widze chyba jedyna rzecz poza graniem, którą ci sie "chce" robić
Stare 08-17-2004, 12:00   #55
Deshroom
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Zodiac
[1st.PB]Deshroom --> bez kasy tego by w ogóle NIE BYŁO. Więc nie marudź, bo to własnie robisz, tylko wróć do grania lub czegoś co ci sie "chce" robić. Bo marudzic ja też mogę. A to widze chyba jedyna rzecz poza graniem, którą ci sie "chce" robić
po pierwsze siedze w pracy i aktualnie się nudzę a kasa mi bije :wink:
po drugie razi mnie Twój brak konsekwencji. Mam wrażenie że abecnie próbujesz zmienić temat zamiast przyznać że obiecałeś że jak dostaniesz kase to odstawisz inne projekty i zrobisz CBP.

ps.
pograłbym ale w pracy mam za słabą karte graficzną :wink:

GW2 - Deshroom.1826
D3 - Deshroom#2255
Deshroom jest offline  
Stare 08-17-2004, 12:10   #56
ojest!
General

Miasto: Katowice-Brynów
Wyślij wiadomość przez AIM do ojest! Wyślij wiadomość przez MSN do ojest!
Domyślnie

Zodiac podziwiam Cie za twoja cierpliwosc do nich

PS.Nawet na slabej karcie da sie grac Deshroom... ;]
Stare 08-17-2004, 14:00   #57
Ziggy-
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Ziggy- Wyślij wiadomość przez MSN do Ziggy-
Domyślnie

DOSC

Marudzic bedziecie mieli prawo po 1 pazdziernika. Narazie to macie prawo jedynie spokojnie czekac.
Ziggy- jest offline  
Stare 08-17-2004, 14:10   #58
Zodiac
Second Lieutenant

Domyślnie

[1st.PB]Deshroom --> a mnie razi twoje czepianie sie. Bojownikiem uciśnionych jesteś?
Czy po prostu taką nudną prace masz

YaHhOo!, koleś ewidetnie szuka zaczepki, widać że nudzi mu sie w pracy i chce się troszkę rozerwać. Typowe polaczkowate podejście "znudzonego pracownika".

Aha, "ja bym nawet za 2 000 tego nie zrobił" - lol tego wątku
czyt. nie umiem, nie chce mi sie, ja tu jestem od dyskutowania a nie od pracy

EOT ewidentny z tym panem
Stare 08-17-2004, 15:54   #59
Pchela!
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Thief
a beda i jesli tak jakies beta testy do podejrzenia ?
Dziekuje za odpowiedz nt

Deshroom ty tylko opuzniasz powstanie tej ligi bo zabierasz czas Zodiackowi na odpowiadanie na twoje posty, wiec po czesci to twoja wina
Stare 08-17-2004, 16:34   #60
KraKu
Command Sergeant Major (CSM)

Domyślnie

Nie zebym nazekal, ale np system raportowania w swojej firmie (wiem to co innego niz po godzinach) wcale nie mniej skomplikowany zrobilem w 5 dni roboczych. Co prawda w ASP ale to chyba nie ma znaczenia... Wiec te kilka miesiecy gdybym poswiecil na CBP to by bylo (kilka miesiecy razem z nauka PHP, bo ASP tez sie uczylem w trakcie pisania tego systemiku). NO OFFENCE ale ciut to juz dlugo trwa...

Chyba zabiore sie za demo wersje, przedstawie ja kapitule i jak sie spodoba to moze wezme te kase od Ciebie i bedzie spokoj...

pozdroowka
KraKu jest offline  
Stare 08-18-2004, 07:43   #61
Deshroom
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Thief
Deshroom ty tylko opuzniasz powstanie tej ligi bo zabierasz czas Zodiackowi na odpowiadanie na twoje posty, wiec po czesci to twoja wina
no tak masz racje :wink: pozwole sobie kolejny raz to skomentować dopiero 1 października, a dzisiaj serdecznie przepraszam za brak przychylności.

@Yahoo
wiem że dobrze grasz i nic do ciebie nie mam poprostu gram dość dużo zarówno na oficjalach jak i w meczach (również z Majestic) i nie widziałem cie nigdzie od miesięcy. Stąd pomysł że już nie grasz w AAO :wink:

pozdrawiam

ps.
Proszę nie próbować mnie obrażać zamiast podjąć dyskusję typu argument vs argument :wink:
Dodam że w pracy nie nudze się wcale

GW2 - Deshroom.1826
D3 - Deshroom#2255
Deshroom jest offline  
Stare 08-18-2004, 13:30   #62
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

Cytat:
@Yahoo
wiem że dobrze grasz i nic do ciebie nie mam poprostu gram dość dużo zarówno na oficjalach jak i w meczach (również z Majestic) i nie widziałem cie nigdzie od miesięcy. Stąd pomysł że już nie grasz w AAO
chyba gracze Ci sie pomieszali Desh - Yahho jest jak najbardziej aktywny a w ostatnim meczu z Polbatem Yahoo gral - wiec to Ty chyba jestes jakos malo aktywny

przyznam sie szczerze ze i ja czekam na caloscc CBP z niecierpliwoscia a nawet zdarza mi sie poganiac - tak jak powiedzial Desh jest ustalona data czekajmy cierpliwie
Stare 08-18-2004, 13:50   #63
Deshroom
General

Domyślnie

spoko, ja nie umiem grac na MA to nie wiedziałem :wink:
ale ucze się cierpliwie jak się naucze to wam pokaże jak można tam lamić

GW2 - Deshroom.1826
D3 - Deshroom#2255
Deshroom jest offline  
Stare 08-18-2004, 16:35   #64
Ziggy-
General

Domyślnie

Kraku caly problem polega na tym ze Zodiac mna zrobic strone a NIE CBP. Nie wiem czy zrozumiales dlatego napisze jasniej. Zodiac przerabia nasze pomysly co do istnienia CBP na PHP. A to juz inna bajka i zdecydowanie bardzoej skomplikowana.
Ziggy- jest offline  
Stare 08-18-2004, 19:05   #65
Pchela!
General

Domyślnie

Tak wiec nic nam innego nie pozostaje jak cierpliwie czekac
Stare 08-19-2004, 13:21   #66
KraKu

Domyślnie

Cytat:
Napisał Witek
Kraku caly problem polega na tym ze Zodiac mna zrobic strone a NIE CBP. Nie wiem czy zrozumiales dlatego napisze jasniej. Zodiac przerabia nasze pomysly co do istnienia CBP na PHP. A to juz inna bajka i zdecydowanie bardzoej skomplikowana.
No to nie rozumiem, pisze strone czy CBP?
Zawsze wydawalo mi sie ze ma zrobic automatyczny mechanizm rejestracji i wyswietlania wynikow itd... To dla mnie CBP. Stronka z kolei to czesc _raczej_ ststytyczna i o tym to juz wogole nie mowie.
KraKu jest offline  
Stare 08-19-2004, 15:58   #67
Zodiac
Second Lieutenant

Domyślnie

KraKu --> "automatyczne mechanizmy" są już zrobione, problem jak już zdążył Witek podkreślić polega na przeniesieniu zasad rozgrwek na silnik php. Zrobienie rejestracji oraz wyświetlania to godzinka pracy. Ale z reszta jak mówisz programujesz i jak każdy programista zapewne wiesz, że to co widać na ekranie, to jakieś 10-20% całego programu
Stare 08-21-2004, 21:32   #68
mini
General

Miasto: Biała Podlaska
Wyślij wiadomość przez ICQ do mini Wyślij wiadomość przez AIM do mini
Domyślnie

wiec rogrywki nie rozpoczna nie wczesniej jak w padzierniku
no chyba ze beda pracowac pelna para
mini jest offline  
Stare 08-23-2004, 06:27   #69
KraKu

Domyślnie

Zodiac i Witek ===> hehe obaj z Witkiem cos kombinujecie No przeciez wlasnie caly czas o tym tym mowie... Ciagle mysle ze dlugo trwa
KraKu jest offline  
Stare 08-24-2004, 19:34   #70
Ziggy-
General

Domyślnie

To, ze rozgrywki sie rozpoczna 1 padziernika napisalem juz w okolicach czerwca moze nawet maja. Spowodowane jest to nawalem pracy nie tylko nad CBP, odpowiednim terminem na rozpoczecie rozgrywek - wakacje to debilstwo no i tym ze aktualnie jestem za granica i bede w polsce 20 wrzesnia.
Ziggy- jest offline  
Stare 08-25-2004, 14:30   #71
!!c0rs$!!
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez MSN do !!c0rs$!!
Domyślnie

Cała ta CBP i tak będzie jak rok temu ustawiana pod majestica i pewnie najlepsze klany nie będą miały ochoty uczestniczyć w tym syfie - jakie było przed zniknięciem starego CBP. Szacunek dla Was za pracę jaką poświęcacie na same rozgrywki itp ale prowadzenie tego było poprstu denne. Szczególnie ze jest CB i TWL to CBP moze służyć jako przecierka przed prawdziwymi rozgrywkami.
Stare 08-25-2004, 14:32   #72
WitUs
First Lieutenant

Wyślij wiadomość przez MSN do WitUs
Domyślnie

Pamiętaj że CBP i Majestic to jest to samo. I bez jednego nie ma drugiego.
Stare 08-25-2004, 17:54   #73
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Domyślnie

Cytat:
chyba cos sie pomieszalo pozwole sobie wkleic swoja wypowiedz z innego topicu bo pasuje jak ulal -
Cytat:
nasz klan wlozyl spory wklad ale nie jet nawet pomyslodawca tego tworu, mysle ze urazeni to sie moga poczuc osoby ktore pomogaly w cbp a ich nie wymieniasz chodzby Szwagier, Gniewosz, Zeus i Evilbart (przepraszam pozostalych nie jestem az tak dlugo zeby pamietac poczatki CBP)
- drzwi do wspoltworzenia cbp sa i byly zawsze otwarte - nic nie szkodzi zebyscie pomogli - tylko do tego trzeba checi

Cytat:
pewnie najlepsze klany nie będą miały ochoty uczestniczyć w tym syfie - jakie było przed zniknięciem starego CBP
prosze podaj mi nazwy tych najlepszych klanow ktore nie chcialy uczestniczyc w tym syfie

Cytat:
Cała ta CBP i tak będzie jak rok temu ustawiana pod majestica
prosze podaj mi te ustawienia

Cytat:
Szacunek dla Was za pracę jaką poświęcacie na same rozgrywki itp ale prowadzenie tego było poprstu denne.
tego juz calkiem nie rozumiem - mozesz to wyjasnic

a na koniec mam dla Was mala rade jesli nie podoba Wam sie z zalozenie pomysl cbp jak i jego wykonanie to stworzcie swoja lige bedziemy mieli wtedy co komentowac jak i oceniac
Stare 08-25-2004, 18:51   #74
ojest!
General

Miasto: Katowice-Brynów
Wyślij wiadomość przez AIM do ojest! Wyślij wiadomość przez MSN do ojest!
Domyślnie

Niektorzy nie potrafia docenic trudu pracy innych.
Stare 08-25-2004, 18:56   #75
WitUs
First Lieutenant

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dj. Gargamel
Cytat:
Przecież to tylko cytaj jednego z Was.
Stare 08-25-2004, 19:10   #76
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Domyślnie

jesli przytaczasz czyjas wypowiedz to warto zebys opatrzyl ja komentarzem oraz podal caly jej kontekst - nie ulega watpliwosci ze w tej chwili brzmi bezsensownie - nigdy tez nie uwierze ze cos takiego zostalo wyglaszone jako zdanie klanu
Stare 08-25-2004, 20:41   #77
Capri_PL
Second Lieutenant

Domyślnie

hoho... ale mnie tu czasu nie bylo... czy znalazłby się jakiś dobry użytkownik forum który dałby mi namiary np. GG na osoby pracujące nad ligą? bo pod tymi co mam nikt nie odpowiada
Capri_PL jest offline  
Stare 08-25-2004, 20:54   #78
WitUs
First Lieutenant

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dj. Gargamel
jesli przytaczasz czyjas wypowiedz to warto zebys opatrzyl ja komentarzem oraz podal caly jej kontekst - nie ulega watpliwosci ze w tej chwili brzmi bezsensownie - nigdy tez nie uwierze ze cos takiego zostalo wyglaszone jako zdanie klanu
Zupełnie mnie nie zrozumiałeś. Ja Wam nie docinam, jeśli już to jest to lekki żart, dotyczący sytuacji, którą gracze o dłuższym stażu pamiętają i to całkiem niezły. I prawdą jest, że CBP powstało w dużej części dzięki Wam, choć nie dzięki Tobie, a jak się zaczęło sypać i funkcjonowało rzesztkami sił to tylko dzięki Ashurze. Mam nadzieję, że wszystko ruszy w październiku z kopyta. Jeśli mam jakieś wątpliwości co do tego czy 1st PB zagra w CBP to tylko dlatego, że mecze z polskimi klanami zwykle są przekładane dwa razy (najpierw o tydzień, a potem o dzień lub kilka godzin), trwają 4 godziny (dziesięć setupów) i mnóstwo pretensji (strzelałem przypadkowo w setupie, wywaliło naszego strzelaliśmy, ale powtarzamy rundę, używaliście exploitów wychodzę z serwera (niezłe co?)).
Stare 08-25-2004, 20:58   #79
B@RTOLU$
General

Wyślij wiadomość przez MSN do B@RTOLU$ Wyślij wiadomość przez Yahoo do B@RTOLU$
Domyślnie

Cytat:
Napisał [1st.PB
Witus] Jeśli mam jakieś wątpliwości co do tego czy 1st PB zagra w CBP to tylko dlatego, że mecze z polskimi klanami zwykle są przekładane dwa razy (najpierw o tydzień, a potem o dzień lub kilka godzin), trwają 4 godziny (dziesięć setupów) i mnóstwo pretensji (strzelałem przypadkowo w setupie, wywaliło naszego strzelaliśmy, ale powtarzamy rundę, używaliście exploitów wychodzę z serwera (niezłe co?)).
Wiec w kolejnej lidze zagracie rezerwami
B@RTOLU$ jest offline  
Stare 08-25-2004, 22:24   #80
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Domyślnie

Cytat:
Ja Wam nie docinam, jeśli już to jest to lekki żart, dotyczący sytuacji, którą gracze o dłuższym stażu pamiętają i to całkiem niezły
jesli mam sie smiac to musze wiedziec z czego wiec wybacz ze nie jestem w stanie trafnie odczytac twoich intencji

Cytat:
I prawdą jest, że CBP powstało w dużej części dzięki Wam, choć nie dzięki Tobie, a jak się zaczęło sypać i funkcjonowało rzesztkami sił to tylko dzięki Ashurze
a gdzie ja napisalem ze cbp dzialalo dzieki mnie za to doskonale pamietam jak padl system rozgrywek i Ash musial wpisywac wszystko recznie a Zod przez bodajze 3 miesiace szukal kogos do pomocy przy naprawie skryptu

Cytat:
Jeśli mam jakieś wątpliwości co do tego czy 1st PB zagra w CBP to tylko dlatego, że mecze z polskimi klanami zwykle są przekładane dwa razy (najpierw o tydzień, a potem o dzień lub kilka godzin), trwają 4 godziny (dziesięć setupów) i mnóstwo pretensji (strzelałem przypadkowo w setupie, wywaliło naszego strzelaliśmy, ale powtarzamy rundę, używaliście exploitów wychodzę z serwera (niezłe co?)).
cpb odzwierciedla stan naszej malej spolecznosci oraz polska mentalnosc - powtorze za poeta - Z kogo sie smiejecie? Z samych siebie sie smiejecie
Stare 08-26-2004, 15:12   #81
!!c0rs$!!
Lieutenant General

Domyślnie

Oto tylko dowód jak wyglądać będzie CBP. Jeszcze nawet nie wyszło z powijaków a już wzbudza wiele emocji. Doceniam Waszą prace - każdy jest dobry w czymś innym i szanuję że ktoś - tam jest dobry w programowaniu i ma na tyle chęcie zeby to robić.

Co do starego CBP to mecze nie dość że były raz na miesiąc - i nie miało to znaczenia na pozycję klanu to fakt - ciągłe kłótnie, pretensje nie mówiąc o żenującym poziomie sędziowania co było jakąś parodią bo " sędzia " ( przeważnie kolega któregoś klanu ) i tak szedł pić kawę. A kiedy próbowało się rozstrzygnąć sytuację mając przed nosem regulamin - tzn to co miało być regulaminem a tak naprawdę nie roztrzygało mnóstwa kwestii i "sędzia" zawsze trzymał stronę zaprzyjaźnionego klanu. Nie mówiąc o tym że do dziś nie wiem jaką miał mieć kontrolę nad tym czy ktoś czituje czy nie skoro był na SPECTATORZE ... moze po 1,5 roku gry w AA:0 mi to wyjaśnicie?
Stare 08-26-2004, 15:46   #82
ban_liden
Major

Domyślnie

Cytat:
Napisał [3rd- RB
Cors]Oto tylko dowód jak wyglądać będzie CBP. Jeszcze nawet nie wyszło z powijaków a już wzbudza wiele emocji. Doceniam Waszą prace - każdy jest dobry w czymś innym i szanuję że ktoś - tam jest dobry w programowaniu i ma na tyle chęcie zeby to robić.

Co do starego CBP to mecze nie dość że były raz na miesiąc - i nie miało to znaczenia na pozycję klanu to fakt - ciągłe kłótnie, pretensje nie mówiąc o żenującym poziomie sędziowania co było jakąś parodią bo " sędzia " ( przeważnie kolega któregoś klanu ) i tak szedł pić kawę. A kiedy próbowało się rozstrzygnąć sytuację mając przed nosem regulamin - tzn to co miało być regulaminem a tak naprawdę nie roztrzygało mnóstwa kwestii i "sędzia" zawsze trzymał stronę zaprzyjaźnionego klanu. Nie mówiąc o tym że do dziś nie wiem jaką miał mieć kontrolę nad tym czy ktoś czituje czy nie skoro był na SPECTATORZE ... moze po 1,5 roku gry w AA:0 mi to wyjaśnicie?
dlatego ja cbp bede omijał z daleka
ban_liden jest offline  
Stare 08-26-2004, 17:03   #83
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Domyślnie

Cors zadalem Ci kilka pytan na poprzedniej stronie topicu na zadne z nich nie raczyles mi odpowiedziec - widze ze prowadzisz dyskusje sam ze soba

Cytat:
Oto tylko dowód jak wyglądać będzie CBP. Jeszcze nawet nie wyszło z powijaków a już wzbudza wiele emocji.
najlepszym dowodem na to ze cbp jest potrzebne i oczekiwane przez nasza spolecznosc jest fakt ze ludzie zaufali Zodowi i zechcieli przeznaczyc swoje prywatne fundusze na cbp - skonkretyzuj jakie emocje cbp wzbudza oraz w kim

Cytat:
Co do starego CBP to mecze nie dość że były raz na miesiąc - i nie miało to znaczenia na pozycję klanu to fakt
o ile pamietam do dolaczenia do cbp nikt Was nie zmuszal - kiedy Wy dolaczyliscie system dogorywal, dane byly wprowadzane recznie - na pocztaku wszystko dzialalo jak nalezy - drabinka dzialala sprawnie a ilosc meczy rozegranych przez klan zalezala tylko do niego

Cytat:
A kiedy próbowało się rozstrzygnąć sytuację mając przed nosem regulamin - tzn to co miało być regulaminem a tak naprawdę nie roztrzygało mnóstwa kwestii i "sędzia" zawsze trzymał stronę zaprzyjaźnionego klanu.
apropo regulaminow zawsze byle one otwarte na wprowadzanie nowych elementow wystarczy tylko troche pracy zeby zaproponowac cos sensownego co wiekszosc zaakceptuje

apropo sedziow i prezydium - znajdowali sie w tym gronie przedstawiciele wiekszosci klanow - zreszta droga do tych cial byla dla kazdego otwarta - nie wiem wiec jaki problem mieliscie Wy zeby zalatwic sobie "przyjaznego" sedziego no chyba ze Wy nie posiadacie przyjaciol w swiatku - o ile tez pamietam zawsze mozna byla zlozyc skarge do prezydium jesli uwazalo sie ze sedzia zachowal sie nieobiektywnie
Stare 08-26-2004, 19:39   #84
!!c0rs$!!
Lieutenant General

Domyślnie

Drogi Gargamelu. Byliśmy wtedy pocztakujacym klanem. Nasze honorki ... 20 30 40.... Mielismy moze 1 zaprzyjźnionego ze STRONGÓW Teraz staram sie postawić w sytuacji innych początkujących klanów. Myślę ze warto spróbować zastosować DEMKA. Wime wiem mało nan ich widać ale przygotowanie programy typu CDC jest zbyt skomplikowane i nie skuteczne.. przykład nasz mecz ( grałem ja Aron i Yahoo ) i złapaliśmy z PB screens kolesi że grają bez tekstur itp. nic nie dały a wręcz odebrano nam punkty... Ale sędziowanie jest jeszcze bardziej nieskuteczne.

Co do dołączenie się do CBP pomyslimy na pewno.
Stare 08-26-2004, 20:04   #85
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Domyślnie

nie bardzo rozumiem Cors - narzekasz z konkretnego powodu na jak mi sie zdaje twl ale jesli prosze Cie o konkrety w przypadku cbp to nie jestes mi w stanie dac odpowiedzi - wiesz dobrze tak samo jak ja ze gdyby taka sytuacja miala miejsce w cbp to po pierwsze nie rozstrzygalby by jej jeden czlowiek a kilkanascie osob (prezydium) po drugie gdyby nie zostala by ona rozstrzygnieta na wasza korzyszsc to oznaczaloby to ogromny skandal i dezaprobate w calym srodowisku - a w twlu co - nico jest to najbardziej prestizowa i pozadana liga i jakos nikt glosno nie narzeka ze jest delikatnie mowiac niesprawiedliwa. Wprowadzenie demek do cbp wydaje mi sie jak najbardziej wskazane to juz taki wymog czasu - nie ma co zreszta tu dyskutowac czlap to topicu o regulaminach i postuj dodanie tej opcji ja na pewno ja popre. Apropo sedziow - ich glownym zadaniem nie bylo sprawdzanie graczy jesli chodzi o czystosc gry lecz czuwanie nad prawidlowym tokiem rozgrywki
Stare 08-26-2004, 21:40   #86
!!c0rs$!!
Lieutenant General

Domyślnie

Drogi Gargamelu!

Przytaczam tylko przykład na nieskuteczność TWL. Uważam że CB jest lepszą liga o wiele sprawiedliwszą i ciekawszą. Pozwolisz jednak ze człapać nie będę natomiast faktycznie mam wiele ciekawych pomysłów jeśli chodzi o regulamin całego CBP. Średnio mam czas na pomoc - sprawy zawodowe. Ale zawsze coś napisać mogę. Poprstu uwazam ze zostalismy kiedys oszukani przez pewien klan na mecz CBP patrząc na to z pozycji nooba myslałem ze sa dobrzy a teraz... cóż uważam ze zosotaliśmy oszukani - próba interwencji u sędziego - potem wszedł drugi( nie wiem jakim prawem) skończyła się głupimi żartami, docinkami. Może dlatego tak scepytycznie podchodzę do tej ligii. Oczywiście wierze ze jako najlepsza nacja w AA:0 okaże się ze stworzyona zostanie najlepsza liga.

Na koniec nasuwa mi się pewna uwaga... regulamin powinien byc BEZWZGLĘDNIE egzekwowany czego naprwe bardzo ale to bardzo brakowało kiedyś.
Stare 08-26-2004, 22:12   #87
[KsH]Edward.Teach
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do [KsH]Edward.Teach
Domyślnie

hmmm cors. na pewno masz po czesci racje. i do konca nie jestem pewien jak to bylo naprawde.
lecz pogodzilem sie z wyrokiem sedziow twl.
sprawdzenie tego zajelo im kilka dni i wiele wskazuje na blad PB.
a raczej odpowiedz magika od screenow byla taka ze niekoniecznie to musi byc czit.
ale ta sama odpowiedz oznaczala ze niekoniecznie musi to byc blad PB.

im wiecej przyszlo mi grac na bagnie tym bardziej zrozumialem jak lamilismy wtedy.

ale pewnosci miec nie bede nigdy.

co do calej tej dyskusji to znowu mamy jakies pranie brudow... i to dotego bardzo starych :/
ufajmy ze nowe CBP bedzie lepsze. ufajmy ze tworcy CBP 2 sa bogatsi o doswiadczenia poprzedniej ligi i bogatsi o kilkumiesiecznie doswiadczenia wielu klanow w roznych ligach. "przygody" z jakimi mielismy doczynienia w CB czy TWL w wielu przypadkach zostaly opisane na tym forum i pozostaje miec nadzieje ze polacy skorzystaja z doswiadczen innych graczy i zasady, oraz sposob rozstrzygania sporow bedzie dopracowany i obiektywny.

nie dzielmy skory na niedziwiedziu.

[KsH]Edward.Teach jest offline  
Stare 08-26-2004, 22:19   #88
WitUs
First Lieutenant

Domyślnie

Też zbyt personalnie bierzesz te opinie o CBP. Bronisz go, jakby mieli Ci serce wyrwać. Trochę narzekamy, ale wszyscy czekamy z niecierpliwością na wynik prac, za które niektórzy zapłacili.
Stare 08-27-2004, 08:16   #89
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Domyślnie

nie czuje sie jakims specjalnym obronca cbp bo wiem ze ta idea obroni sie sama - na pewno na sercu lezy mi dobro rozgrywek - dlatego tez w calej tej duskusji staram sie abyscie zaproponowali rozwiazania regulaminowe ktore by poprawily dzialanie cbp jak na razie mi sie to nie udaje. Na pewno nie pozwole aby dyskusja toczyla sie stylem ktore na poczatku stosowal Cors - tzn narzekanie bez jakichkolwiek podstaw oraz argumentow - doskonale zdaje sobie sprawe ze nie ma nic doskonalego - sa jakies zastrzezenia to przynajmniej opisac je dokladnie i w ktorym momencie rozgrywek wystepowaly nie mowie juz ze warto by bylo na to miejsce zaproponowac cos lepszego jesli takowe rozwiazanie istnieje - tak wyobrazam sobie dyskusje na temat przyszlosci cbp a nie jakies personalno-klanowe wcinki badz argumenty cbp jest ble
Stare 08-27-2004, 10:00   #90
Gniewosz
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Gniewosz
Domyślnie

Niezmiennie odsylam do regulaminow http://www.americasarmy.pl/forum/viewtopic.php?t=2352.

Propozycje zmian - http://www.americasarmy.pl/forum/vie...=2259&start=60
Stare 09-05-2004, 16:49   #91
Ziggy-
General

Domyślnie

Na dniach zostanie udostepniony formularz do zapisu klanow.
Ziggy- jest offline  
Stare 09-28-2004, 17:57   #92
mini
General

Miasto: Biała Podlaska
Wyślij wiadomość przez ICQ do mini Wyślij wiadomość przez AIM do mini
Domyślnie

tak z ciekawosci. Czy liga wystartuje dokladnie 1 pazdziernika czy bedzie trzeba czekac az wszystkie zespoly sie zapisza.(chdzi mi o strone o rozgrywki to wiadomo ze odrazu nie rusza)
mini jest offline  
Stare 09-28-2004, 19:20   #93
Pixel
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Pixel
Domyślnie

No wlasnie. Cos te zapisy mialy byc juz dawno.

Cytat:
Na dniach zostanie udostepniony formularz do zapisu klanow.
Stare 09-28-2004, 19:50   #94
Hunt.ER
General

Miasto: Toruń, Ciechanów
Wyślij wiadomość przez AIM do Hunt.ER
Domyślnie

Coś czuje że będzie jakiś wielki poślizg z tym całym CBP czuje to w moczu normalnie
Stare 09-28-2004, 19:50   #95
Ziggy-
General

Domyślnie

Dementowalem juz te slowa w topicu nizej.

Tak. Bedzie tydzien albo poltora tygodnia czasuna zapisanie sie klanow jak i userow. Trzeba tez poczekac az gracze spelnia restrykcje wymagane przez CBP, dopiero kidy wszytko bedize jak nalezy wystartuja rozgrywki.

Tak przy okazji. Strona rusza w czwartek, praca zostala wykonana i nadal jest jeszcze tworzona tymczasem my stoimy na 450 zlociszach. Mam nadzieje ze znajda sie jeszcze jakies klany ktore uzupelnia pieniazki do sumy 600 zl (brakuje 150).

Pozrawiam.
Ziggy- jest offline  
Stare 09-28-2004, 20:21   #96
Pixel
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Pixel
Domyślnie

Cytat:
Strona rusza w czwartek, praca zostala wykonana i nadal jest jeszcze tworzona tymczasem my stoimy na 450 zlociszach.
Cytat:
Wysłany: Pon Maj 24, 2004 1:23 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

W ciągu ostatnich dni doszły dwie wpłaty: 20 PLN i 50 PLN.
Czyli razem 520 PLN jest już zebrane.
Gdzie przepiliscie 70zl?
Stare 09-28-2004, 21:52   #97
Ziggy-
General

Domyślnie

No widzisz jak ladnie. Moj blad. W takim razie brakuje 80 zl
Ziggy- jest offline  
Stare 09-28-2004, 21:55   #98
[GSM]Jankes[PL]
Chief Warrant Officer 2

Wyślij wiadomość przez MSN do [GSM]Jankes[PL] Wyślij wiadomość przez Yahoo do [GSM]Jankes[PL]
Domyślnie

Z uwagi na ociagliwosc wplat, jako CL Klanu WSI postanowilem wplacic wraz z klanem cala brakujaca czesc Kwoty. Wplata bedzie dokonana po 1 Października.
[GSM]Jankes[PL] jest offline  
Stare 09-28-2004, 23:12   #99
B@RTOLU$
General

Wyślij wiadomość przez MSN do B@RTOLU$ Wyślij wiadomość przez Yahoo do B@RTOLU$
Domyślnie

Witek moze jakis maly SitRep
Jakis screen czy cos
B@RTOLU$ jest offline  
Stare 09-29-2004, 08:32   #100
Ziggy-
General

Domyślnie

http://zrytek.danpol.net/cbp_sitrep/cbp.png - prosze bardzo.
Ziggy- jest offline  
Zamknięty Temat

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania