Wróć   America's Army PL > America's Army: Proving Grounds > Szukam pomocy AA: PG

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 12-09-2013, 10:51   #1
tubis18

Domyślnie Zawiecha gry!?

Witam wszystkich postanowilem napisac poniewaz nie mam juz pomyslow.
Mianowicie moj problem polega na tym ze gra zwiesza sie totalnie po okolo 40min gry ;/ wystepuje to zawsze czasami deczko pozniej czasami wczesniej.
zmienialem juz stery od grafy z najnowszych do starszych , odinstalowywalem AA4 i sciagalem od nowa zmienialem tez ustawienia w grze myslac ze to wina za wysokich ustawien jak na moja maszyne lecz nic to nie dalo , myslac tez ze to procesor obciazalem kompa OCCT przez godzine ktrory nie wykazal zadnych bledow i trzymal dobre temparaturki w granicach 60*C
Aktualnie mam dosc starego kompa ale daje sobie rade w grze nie klatkuje smigam na Windows 7 64bit co mozecie jeszcze polecic jakies rozwiazania
Denerwujace jest to gdy jestes na czele mapki przed koncowka a tu zwiecha i pkt leca... ;/ dodam, ze nic nie moge zrobic po zawieszeniu nie dziala klawa nic ! pozostaje hard reset przyciskiem od powera ;]
czekam na odpowiedzi i z gory dziekuje moze ktos posiadal podobny problem z mila checia go wyslucham :!

Ostatnio edytowany przez tubis18 : 12-09-2013 o 11:36
tubis18 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 12-09-2013, 12:27   #2
RudY+-
General

Miasto: Brwinów
Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Też tak miałem ostatnio, myślałem że przekręciłem starego radeona, ale nie, w innych grach śmigało normalne
Pewnie jakiś bug, tymbardziej że u mnie zawiesza się tylko obraz - cały czas jest odtwarzany - ale też muszę resetować guzikiem, bo żadna kombinacja wyjścia nie działa
RudY+- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-09-2013, 19:12   #3
RevolerOcelot
Private First Class

Domyślnie

jeśli jest to zawiecha typu, wszystko się "zamraża" nie możesz ruszać kursorem myszy, żadna kombinacja klawiszy nie działa, poprostu zawiesza się i tyle, to są dwa wyjścia. posypały sie kostki ramu (spróbuj zamienić w przypadku gdy masz zajęte dwa sloty bądź wymień, pożycz od kogoś i sprawdź czy na innych jest ok, sekundo zasilacz nie wyrabia napięcia po określonym czasie. to samo co z pamięcią, wymień/pożycz i sprawdź czy jest ok). ja miałem podobnie na starym kompie i okazało się, że to pamięć.
RevolerOcelot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-10-2013, 02:31   #4
tubis18

Domyślnie

hmm sprawdze to z przepieciem nie bedzie problemu gorzej z pozyczeniem ale dziwi mnie to ze tylko na tej grze sie tak dzieje mam 2x2gb goodramu i na innych rzeczach nie ma z nim problemu tak samo na innych grach czy tez na innym systemie XP 32bit gdy tylko wyspie sie po nocce sprawdze to !
tubis18 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-10-2013, 18:39   #5
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

Cytat:
Napisał tubis18 Zobacz Wiadomość
hmm sprawdze to z przepieciem nie bedzie problemu gorzej z pozyczeniem ale dziwi mnie to ze tylko na tej grze sie tak dzieje mam 2x2gb goodramu i na innych rzeczach nie ma z nim problemu tak samo na innych grach czy tez na innym systemie XP 32bit gdy tylko wyspie sie po nocce sprawdze to !
Mam prośbę, używaj znaków interpunkcyjnych. Twoich obecnych postów nie da się czytać.
Stare 12-11-2013, 16:52   #6
RudY+-
General

Miasto: Brwinów
Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Pamięci na karcie graficznej też mogą robić problemy, u mnie po zbyt mocnym podkręceniu łapie zwiechy, ale mogą być też uszkodzone
RudY+- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-19-2014, 09:13   #7
.delirious.
Sergeant Major (SGM)

Domyślnie

nie zapomnijcie że komputery również mogą "zwiesić" się po osiągnięciu pewnej temperatury na karcie graficznej. Szczególnie tak mam na moim laptopie.
.delirious. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-27-2014, 10:01   #8
PATRON74
Private First Class

Domyślnie

Ja miałem to samo , problem tkwił w pamięci ram , było jej za mało , gra się zwieszała po pół godzinnej grze , rozwiązanie , teraz mam kompa 8GB ram-u i 2GB na karcie .
PATRON74 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-27-2014, 18:04   #9
m2k11
Lieutenant General

Miasto: Kostrzyn nad Odrą
Wyślij wiadomość przez AIM do m2k11 Wyślij wiadomość przez MSN do m2k11 wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Cytat:
Napisał .delirious. Zobacz Wiadomość
nie zapomnijcie że komputery również mogą "zwiesić" się po osiągnięciu pewnej temperatury na karcie graficznej. Szczególnie tak mam na moim laptopie.
Mam podobnie...
Procek osiąga 80, płyta 88, tylko grafika jest około 60 ...
Po osiągnięciu w/w temperatur mój dysk ssd wykazuje 100% zajętości, FPS spadają z 60 do 5 , 4 , 3, 2 , 1 i 0,5 i co kilkanaście sekund znowu mniej wykazuje.

Spowalnia się lapek żeby się nie spalić czy co?
Swoją drogą porzuciłem AAo jak wypuścili AA 3, natomiast teraz na PG to coś pięknego ...

Konfig:
lapek: i5 3240 2,6(turbo-3,2) , 4gb ramu 1600mhz, ssd crucial mx100 256gb, grafika gf635.

Dobra dałem radę:
Smniejszyłem w opcjach ustawienie max klatek na 30 ( lub 40) i wtedy tak się lapek nie grzeje, bo wcześniej miałem 60-70 FPS, ale dla mnie żadna różnica.
Swoją drogą chyba będę musiał kupić podkładkę chłodzącą. Miałem wcześniej Enermax Aeolus Premium, ale sprzedałęm, bo była mniej wygodna dla rąk niż taka bieda zwykła bez wiatraka z Ikei

Ostatnio edytowany przez m2k11 : 12-30-2014 o 13:33 Powód: "uleczenie"
m2k11 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania