Wróć   America's Army PL > America's Army 2.8.x > Ogólne 2.8.x

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 07-12-2012, 21:45   #1
Czarnypl
Sergeant Major (SGM)

Miasto: Leszno
Domyślnie Wieczór z America's Army 2

Wieczór z America's Army 2 to nic innego, jak spotkanie graczy AA2 na serwerach tej gry w dany, wybrany wcześniej wieczór.

Pierwsza edycja WzAA2 odbędzie się w środę, 18 lipca 2012r. o godzinie 21.

Miejscem spotkania będzie jeden z udostępnionych nam przez CFC serwerów America's Army.

Oprócz tego, gracze chcący zabrać udział w zabawie, proszeni są o instalacje TS3 i wejście na TS pod adresem aao.pl . Konkretny kanał zostanie podany kilka godzin przed rozpoczęciem.

Wersja gry, która będzie obowiązywała w evencie to AA2.5
(jak pobrać grę? - http://pokazywarka.pl/​aa2-poradnik/)

Wszelkie szczegóły, takie jak mapa, czas gry itp. itd. zostaną rozstrzygnięte w dzień WzAA2.

Wszytkich chętnych do gry zapraszamy do potwierdzenia swojego udziału w wydarzeniu. Informujcie również swoich starych znajomych z klanów!

W przypadku zbyt małej liczby uczestników, termin wydarzenia zostanie przeniesiony na niedzielę 22 lipca

Link do wydarzenia, gdzie będą podawane nowe informacje - www.facebook.com/events/492912210723675/
Czarnypl jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 07-12-2012, 22:02   #2
Louis
General

Miasto: Gliwice
Wyślij wiadomość przez AIM do Louis wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Aaaaaa kysz z tym CFC

Louis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-13-2012, 08:15   #3
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Przecie aa.pl ma wlasny serwer do 2.5. Czemu nie na nim?
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-13-2012, 08:49   #4
RudY+-
General

Miasto: Brwinów
Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

moze wpadne. jakieś normalne mapy będą czy egzotyki? ;d
SANDSTORM KARVA
RudY+- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-13-2012, 10:51   #5
tidididi
General

Miasto: Kraków
Domyślnie

Cytat:
Napisał Chomiq Zobacz Wiadomość
Przecie aa.pl ma wlasny serwer do 2.5. Czemu nie na nim?
Nie ma. Był przy AA 2.8.5.
Cytat:
Napisał RudY+- Zobacz Wiadomość
moze wpadne. jakieś normalne mapy będą czy egzotyki? ;d
SANDSTORM KARVA
Nie licz na to. Od 2.8.5 gra się tylko: CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC,

Masz dowód:
Cytat:
Wszelkie szczegóły, takie jak mapa, czas gry itp. itd. zostaną rozstrzygnięte w dzień WzAA2.
Wejdzie 16 osób, 10 osób krzyknie
Cytat:
URBAN!
Cytat:
TUNEL!
i pograne.

Jak chcesz pograć fajne mapy, zainstaluj grę. Odezwij się do mnie, mamy serwer, czasem kręci się od 17. Do 23 można pograć np WC SE, SS. Cokolwiek.
Cytat:
Napisał Czarnypl Zobacz Wiadomość
Oprócz tego, gracze chcący zabrać udział w zabawie, proszeni są o instalacje TS3 i wejście na TS pod adresem aao.pl . Konkretny kanał zostanie podany kilka godzin przed rozpoczęciem.
A jak nie mam ochoty rozmawiać z kimś kogo nie znam, to nie mogę w tym evencie uczestniczyć?

Event szlachetny i na pewno potrzebny. Ale robiony na łapu-capu, niezorganizowany, bez zasad, reguł. Poza tym ma mierne powodzenia na krajowym podwórku.

Powodzenia. Wpadnę. Potrzebujesz(potrzebujecie) pomocy organizacyjnej- pisz.

Ostatnio edytowany przez tidididi : 07-13-2012 o 10:58
tidididi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-13-2012, 11:08   #6
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

Cytat:
Napisał tidididi Zobacz Wiadomość
Nie ma. Był przy AA 2.8.5.
nie czytacie tego tematu o 2.5 na forum - http://forum.americasarmy.pl/showthr...t=20861&page=3, dodalismy ten artykul o wersji 2.5 - http://www.americasarmy.pl/artykul/J...-Army-2.5/2287

Stare 07-13-2012, 11:10   #7
tidididi
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dj. Gargamel Zobacz Wiadomość
nie czytacie tego tematu o 2.5 na forum - http://forum.americasarmy.pl/showthr...t=20861&page=3, dodalismy ten artykul o wersji 2.5 - http://www.americasarmy.pl/artykul/J...-Army-2.5/2287

Rzeczywiście- mea culpa.

Kto ma adminkę na tym serwerze?
Stare 07-13-2012, 11:14   #8
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

przekaze w dobre rece - na razie nie bylo zadnego zainteresowania
Stare 07-13-2012, 11:21   #9
RudY+-
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Cytat:
Nie licz na to. Od 2.8.5 gra się tylko: CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC,
Zapomniałeś o czymś! O takiej pewnej mapie. na D...
Stare 07-13-2012, 14:11   #10
Czarnypl
Sergeant Major (SGM)

Domyślnie

Więc tak:
1. Serwer - Zapytałem się poprzez konto na FB o niego i zglosiła się osoba z CFC, za co jej bardzo dziękuje.
2.Mapy - ich sprawa jest jeszcze do omówienia. Zagramy to, co osoby chętne do gry będą chciały. Oczywiste jest, że mapy nie będą się powtarzać, więc takiej sytuacji, ze gramy UA, potem Pipeline i znowu UA nie powinno być. Możecie rzucać swoje propozycje. Zawsze jest spora szansa, że się przyjmą.
3. Organizacja - myślałem nad tym od jakiegoś czasu. Z tydzień temu dałem propozycje zrobienia tego i jakieś tam zainteresowanie było. Może i jest robione na łapu-capu, ale tylko w pewnych aspektach. Robie takie coś pierwszy raz i chodzi o to, by zebrać troche ludu i pograć sobie for fun, być może z dawnymi ziomkami, albo i rywalami. Specjalnego regulaminu nie tworze, bo nie widze sensu. Pamiętacie pewnie mixy organizowane kiedyś na TSach? To ma być coś w tym stylu. Taką wizje mam przynajmniej ja. Serwer będzie miał hasło oraz opieke admina, wiec przypadkowe osoby oraz cheaty postaramy się eliminować.
4. TS. Gracze PROSZENI SĄ, a nie mają obowiązek. Ze względów organizacyjnych oraz sprawności eventu, dobrze by było, gdyby z wszystkimi mieć kontakt glosowy. Zawsze możesz sie zmutować w trakcie samej gry.
Stare 07-13-2012, 15:14   #11
RudY+-
General

Domyślnie

ja np. nie lubie jak mi podczas gry ktoś "PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP" "PIIIIIIP""PIIIIIIP"i co robiła ania spod trójki dziś rano i dlaczego stefan ma dziecko z marysią
Stare 07-14-2012, 20:02   #12
Shibby
General

Miasto: Przasnysz
Domyślnie

Cytat:
Nie licz na to. Od 2.8.5 gra się tylko: CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT, UA, MCK, IC, CT...
Wczoraj 15 minut czekałem, aż się zwolni miejsce na 24-osobowym serwerze na Radio Tower. Jak tylko wszedłem to zmienili na WC, ale potem były jeszcze SF Oasis, Dusk, SF PCR i SF Sandstorm.

Oczywiście w 2.5 takie sytuacje teraz to rzadkość, ale jak już trafię na taką okazję to potrafię grać kilka godzin, jak za dawnych czasów.

Jak w środę wieczorem będę miał czas to z chęcią pogram, o ile nie będzie żadnych UA, McK, itp. Zawsze najbardziej mi odpowiadały te stosunkowo najmniej popularne mapy i tak mi w sumie do dziś zostało.
Stare 07-18-2012, 22:14   #13
tidididi
General

Domyślnie

Chciałbym poprosić wszystkich czytających o to, aby grając na co dzień przebywali na kanałach publicznych TS. Wówczas możemy się sprawnie zebrać i umówić każdego dnia jaką mapę chcemy zagrać. Gdy zbierze się nas dziesięciu, co jest bardzo prawdopodobne, ustalimy mapę, wejdziemy na serwer, inni do nas dołączą.

Lepiej chyba spędzić wieczór grając fajne mapki, niż tłuc dzień w dzień to samo? Tylko dzięki jakiejś sensownej organizacji możemy z tej gry wyciągnąć co się da. Później wszyscy mogą się rozejść na swoje kanały, ale chodzi o to aby rozkręcić wspólnie serwer.
--------------------------------------------------------------------------------
- - Automatycznie połączona wiadomość - -
- - zamiast pisać jeden post pod drugim używaj przycisku EDYTUJ --
--------------------------------------------------------------------------------
Dobra zabawa. Troszkę późna godzina ograniczyła zagranie przeze mnie 2,5 mapy, ale inicjatywa pierwsza klasa.

Ostatnio edytowany przez tidididi : 07-18-2012 o 22:14 Powód: Autołączenie postów
Stare 07-18-2012, 22:20   #14
Czarnypl
Sergeant Major (SGM)

Domyślnie

Dzięki za grę, a przede wszystkim obecność. No i do zobaczenia następnym razem)
Stare 07-18-2012, 23:41   #15
-misiu
General

Domyślnie

Przepraszam, nie bylo mnie.

Steam - Muzyka - Poprzednio
-misiu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-11-2012, 09:22   #16
LukMaster
Sergeant Major of the Army (SMA)

Wyślij wiadomość przez MSN do LukMaster
Domyślnie

Ciupiecie jeszcze w to AA?
-misiu to Ty misiu? DD WSI

LukMaster jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania