Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne > Inne gry

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 06-07-2011, 18:26   #1
Louis
General

Miasto: Gliwice
Wyślij wiadomość przez AIM do Louis wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie BF3-wymagania systemowe

Minimum System Requirements
Processor: Core 2 Duo @ 2.0GHz
RAM: 2GB
Graphic card: DirectX 10 or 11 compatible Nvidia or AMD ATI card.
Graphics card memory: 512 MB
Hard drive: 15 GB for disc version or 10 GB for digital version

Recommended System Requirements
Processor: Quad-core Intel or AMD CPU
RAM: 4GB
Graphics card: DirectX 11 Nvidia or AMD ATI card, GeForce GTX 460, Radeon Radeon HD 6850
Graphics card memory: 1 GB
Hard drive: 15 GB for disc version or 10 GB for digital version

A ja dorzucę to co wiem na temat serwerów. BF3 będzie potrzebował minimum Windows Server 2008. Windows Server 2003 nie będzie wspierany w żaden sposób. Oznacza to że dużo firm hostingowych chcąc uruchomić BF3 będzie zmuszona do upgrade systemów operacyjnych. DICE zwraca uwagę na to że brak supportu dla Windows Server 2003 oznacza dokładnie to, że BF3 w ogóle na tym systemie się nie uruchomi! Ile pamięci dokładnie będzie wymagał jeden proces serwera gry tego DICE nie podaje. Ale... w zależności od ilości graczy mówi się że ma to być około 150 do 400 MB. W tej chwili 32 sloty "zjadają" 150 MB (mało.. prawda?). Brak na razie informacji co do wymagań procesorów serwerów. Od strony hostingowej BF3 to prawdziwie nowoczesna gra.

Już widzę jak polskie firmy hostingowe upgrade'dują swoje systemy operacyjne do Windows Server 2008

No OK może i to zrobią ale serwery będą do wynajmu za większe pieniążki

Louis jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 06-07-2011, 19:02   #2
RudY+-
General

Miasto: Brwinów
Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Mocno pocisneli. No, ale ludzie chcieli rewolucji, to mają. Tylko ciekawy jestem jak oni to zrobią na konsolach.
Ja się niby łapie na rekomendowane, ale nie liczę że pogram sobie w full detalach, oj niee

A ceny serwerów będą pewnie mocno zaporowe w polsce...
RudY+- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-07-2011, 19:53   #3
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Odnosnie serwerow to i tak pewnie zrobia tak samo jak z BC2. Serwery dostepne tylko od "zaufanych" providerow. Wymagania samej gry raczej nie sa zaskoczeniem. Cztery jajka to powoli standard, a 460 lub 6850 to wlasciwie minimum obecnie jezeli chodzi o zakupy sprzetu do grania. Zle nie jest.

Ps. Louis, zmien nazwe tematu na BF3. Do tej pory dyskusja byla w BC2, ale w koncu trzeba do osobnego sie przerzucic.
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-07-2011, 20:35   #4
Louis
General

Domyślnie

Battlefield 3 LIVE from E3:

http://www.ustream.tv/battlefield3

Stare 06-08-2011, 06:38   #5
iFOR.maLENstwo
General

Miasto: NSC
Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

planuję już od dobrych kilku miesięcy wymianę sprzętu ale póki BC2 mi działa na PC ok a gram w nie FPSy głównie na konsoli to czekam na BF3 z zakupami i obawiałem się że będę musiał kupić coś potężniejszego a tu taki 'standardzik'

Ożeniony facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach.
Nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.
iFOR.maLENstwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-13-2011, 17:49   #6
Klema

Domyślnie

Witam Państwa mam takie skromne pytanko bo zastanawiam się nad zakupem xbox'a360 elitę i chciałbym się dowiedzieć czy mi bf 3 pójdzie na nim
Klema jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-14-2011, 19:19   #7
Dario^
Major General

Miasto: Wałbrzych
Domyślnie

Chyba będziesz musiał dokupić trochę ramu i kartę gfx z dx11 .
Dario^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-15-2011, 08:32   #8
qhash
General

Wyślij wiadomość przez MSN do qhash
Domyślnie

Tak, i zdecydowanie najlepiej będzie kupić karte GeForce do liczenia fizyki, ewentualnie, ale nie pamiętam czy Elite ma 2 sloty PCI-E, Radeon 5870 do grafiki i GTX260 do PhysX.

Pozdrawiam i mam nadzieje, że pomogłem

btw. czy można w BF2 stawiać swoje serwery? czy jest jakiś podział na oficjalne i nie oficjalne? jak to w ogóle działa? tak sobie chce wykoncypować jak to będzie z BF3 i lanowym graniem.
Stare 09-15-2011, 09:55   #9
RudY+-
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

BF3 będzie psełdokonsolowe, serwery tylko przez jedną firmę i brak lanu
Co ciekawe nowy COD jest zupełnie odwrotny
Stare 09-15-2011, 16:28   #10
Frysiek
General

Domyślnie

skad masz takie informacje? :p

Frysiek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-15-2011, 16:34   #11
RudY+-
General

Domyślnie

na GOL-u było, nie chce mi się teraz szukać
edit
Jako że mnie bardziej COD interesuje to masz
http://www.modernwar.pl/forum/109-Ko...rciem-LAN.html
http://www.modernwar.pl/beda-serwery...warfare-3.html

O BF3 musisz sam poszukać

Ostatnio edytowany przez RudY+- : 09-15-2011 o 16:40
Stare 09-15-2011, 16:54   #12
Frysiek
General

Domyślnie

no, ale w bf3 tez maja byc dedykowane, tak jak to zawsze :p bywao heh

obie gry zapowiadaja sie dobrze ze wskazaniem na mw3 jesli chodzi o gejming

ktos reflektuje na klanik z prawdziwego zdarzenia?

Stare 09-15-2011, 18:24   #13
RudY+-
General

Domyślnie

mw3 z gejmingiem wbrew pozorom może być ciężko, bo kottick przecież wprowadza CALL OF DRUTY ELITE, gdzie trzeba będzie bulić kasę za każdą pierdołe. No ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu
Stare 09-16-2011, 03:23   #14
Frysiek
General

Domyślnie

to bedzie dla fragerów, poza tym abonament na rok jest?
nikt nie zabroni chyba klanom istnienie poza elite? :p

Stare 09-29-2011, 15:51   #15
Danielos
Lieutenant Colonel

Domyślnie

jakie wraznia po becie BF3? mi to przypomina mocno AA3
Stare 09-30-2011, 08:02   #16
gajethano
Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do gajethano
Domyślnie

Cytat:
Napisał Danielos Zobacz Wiadomość
Sam osobiście nie grałem ale ten artykuł nie zachęca za bardzo... :/

http://gamecorner.pl/gamecorner/1,10...ia_z_bety.html
Stare 09-30-2011, 09:58   #17
Louis
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Danielos Zobacz Wiadomość
Moje spostrzeżenia na plus:
-grafika
-efekty wizualne,

Na minus:
-dźwięki strzałów jak wytłumione kapiszony-ogólnie dźwięki w tej grze są do bani zrobione jakby pod słuchawki z taniego MP3
-battlelog i jego elementy to jakieś połączenie Steam'a+nk i chyba sympati-porażka
-respawn'y często się zdarzają na przeciwko OP4'ora,
-brak wychyłki,

Ogólnie gra ta nie ma klimatu żadnego pola walki-no chyba że w piaskownicy

Stare 09-30-2011, 12:21   #18
iFOR.maLENstwo
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

Cytat:
Napisał Louis Zobacz Wiadomość
Ogólnie gra ta nie ma klimatu żadnego pola walki-no chyba że w piaskownicy

dowaliłeś do pieca

Cytat:
Na minus:
-dźwięki strzałów jak wytłumione kapiszony-ogólnie dźwięki w tej grze są do bani zrobione jakby pod słuchawki z taniego MP3
a pamiętasz co było jak wyszło AA3 i był lament że coś nie tak z tymi dźwiękami? dev team powiedział że ich po prostu nie rasowali i zostawili jakie są, a te w BF3 u mnie brzmią dobrze choć szału może nie ma a 30 min temu kręciłem salwę honorową stojąc 2m od kilkudziesięciu chłopaków nigdy nie będzie takiego dźwięku w grze bo to tylko gra

Cytat:
-battlelog i jego elementy to jakieś połączenie Steam'a+nk i chyba sympati-porażka
stereotypy, fajnie i przejrzyście jak dla mnie nie muszę mieć jakiś stron trzecich do obejrzenia sobie statsów czy organizowania się z kumplami, choć pomysł z odpalaniem gry z poziomu przeglądarki specjalnie mi nie przypadł do gustu ale pewnie się przyzwyczaję

Cytat:
-respawn'y często się zdarzają na przeciwko OP4'ora,
bo to nie AA gdzie respawn jest raz na runde w zdefiniowanych miejscach, odkąd można się respawnować na członkach drużyny to trudno żeby nie zdarzały się takie sytuacje gdy po respawnie wpadasz w ogień osoby która się strzelała z tą na której się respawnowałeś

Cytat:
-brak wychyłki,
może by faktycznie się czasami przydała tylko że raczej tam samo często jak możliwość odlania się w kiblu przed Duke'a , fajne ale gra nie zmieni się z tego powodu praktycznie wcale
--------------------------------------------------------------------------------
- - Automatycznie połączona wiadomość - -
- - zamiast pisać jeden post pod drugim używaj przycisku EDYTUJ --
--------------------------------------------------------------------------------
Cytat:
Napisał gajethano Zobacz Wiadomość
Sam osobiście nie grałem ale ten artykuł nie zachęca za bardzo... :/

http://gamecorner.pl/gamecorner/1,10...ia_z_bety.html
"Gdzie czołgi? Gdzie śmigłowce? Gdzie odrzutowce? "
koleś tam dużo narzeka na mapę itd. bo nie miał dostępu do drugiej mapy z bety http://www.youtube.com/watch?v=H9ndz13zUms

Ostatnio edytowany przez iFOR.maLENstwo : 09-30-2011 o 12:21 Powód: Autołączenie postów
Stare 09-30-2011, 13:52   #19
tidididi
General

Miasto: Kraków
Domyślnie

Się beta ściąga. Zobaczymy ten shit.

Danielos, Łosiu, zaprosiłbyś mnie w końcu do znajomych.

Jeżeli BC2 nie straci na popularności tak jak swojego czasu AA2 (zachowując oczywiście wszelkie proporcje), to będę mega szczęśliwy. Nie potrzebuję lepszej gry niż Bad Company 2.
Stare 09-30-2011, 14:11   #20
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Sorry LENiu, ale gra w ktorej jedyny moment na zmiane opcji to moment gdy ZYJESZ to jeden wielki fail.

W ogole, nic nie zobaczysz do momentu wejscia na serwer. A to tez nie lada zadanie. Dopiero po odpaleniu originu, wejsciu na battlelog, zainstalowaniu pluginow do przegladarki i wyszukaniu serwa masz okazje zauwazyc to piekno gry robionej, uhm, pod PC. Toz to wiekszego kitu nie mogli wciskac. Znaczy co mowi o tym, ze gra jest robiona pod PC? Dodanie powiazan z FB? Przeciez oni z tego zrobili nie gre, a portal spolecznosciowy. Kolega X zdobyl ribbon, kolega Y zabil pieciu - lapa w gore, ups, hooah! Przeciez wiekszego zlepku bzdet to w zyciu by sie nikt nie spodziewal po EA.

Battlelog to wielka porazka, a caly system zostal wymyslony beznadziejnie. Po cholere mi trzy rozne programy (wliczajac plugin) do gry w jedna gre? Gdyby swiat gier rzadzil sie prawami natury to wybryk ten umarl by sobie smiercia naturalna, chociaz zwazywszy na ilosc tooli kupujacych gry od EA i wspierajacych "jedynych slusznych developerow wypuszczajacych coraz to bardziej oryginalne gry" nie zdzwilbym sie gdyby tak sie nie stalo. Nie wspomne tez o tym co sie stanie gdy taki battlelog padnie ofiara hackerow i witryna nie bedzie dzialac. Co z tego, ze kupiles gre, co z tego ze wydales kase na serwer. Jedna glupia stronka padla i caly system poszedl w p...

Wchodzimy juz do gry robionej pod PC. Jestesmy na serwie, fajnie. Trzeba by zmienic opcje, nie mozemy. Mozemy tylko wybrac kit i spawna. PC ftw! Dobra, to chociaz stworze sklad z kumplami co wbili do mnie. Nie moge, wot?

No dobra to trzeba sie zespawnic. Spawn, pierwszy zoom prawym przyciskiem, nagle puszcza - wtf? A no gra pod PC ma zooma na przytrzymanie, czyt. prosto z konsoli. Dobra wciskamy esc, o moge zmienic opcje! Po zmianie opcji (w tym zmianie zooma na przelaczanie, niestety nie mozemy nic zbindowac pod klawisze myszki) wchodzimy znowu do gry (jak nas w tym czasie nie zabili, co spowodowalo wyjscie z opcji, w koncu mozemy zrobic to tylko za zycia).

Biegniemy sobie srodkiem mapy a tu cos migocze w tle? Swiatelko w tunelu? Nie, luneta snajpera. Tak, jakims cudem gosciu skampiony w ciemnym tunelu metra zdolal odbic swiatlo od soczewki zamontowanej na jego celowniku i razi nam nim po oczach puszczajac przy tym wspaniale zajaczki. I tak padamy po pieciu sekundach zaskoczeni. Nastepny spawn, teraz ktos chce nam uszkodzic wzrok laserem. Widocznie nie czytal ostrzezen. Oczywiscie padamy. Nastepny spawn, latarka po oczach! Panowie z DICE wpadli na pomysl znany ze wspomagaczy. Daja nam oczojebutny sygnal, ze ktos w nas celuje. Jeszcze troche i beda strzalki pokazujace przeciwnikow, ale to jako osobny DLC dostepny w sklepie Oridżin TejEm. Wiadomo, bedzie tryb hardcore (przynajmniej powinien byc), ale mowimy o becie, a tego tutaj nie doswiadczymy.

Odnosnie wychylki. Mozemy sie polozyc, wow! Skoro mozemy sie w tej glupiej grze polozyc (slynne "this game is not balanced for lean/prone" z BC2) to czemu nie mozemy sie wychylic? Stoje na rogu, wiem ze koles wbiegnie po ruchomych schodach, tuz za tym wlasnie rogiem i nic z tym nie moge zrobic bez wystawienia calej swojej sylwetki na strzal?! Glupota totalna i przeszkadza to w grze. Skoro dali rade wprowadzic kladzenie sie (toz to super ciezka opcja do zaimplementowania) to czemu w tej grze robionej glownie z mysla o PC nie mozemy sie wychylic?

Zeby nie bylo to troche o tym jak to wyglada i jak sie tego slucha. Grafika prezentuje sie dobrze, nawet bardzo dobrze gdy ktos pozwoli sobie wlaczyc wiecej bajerow. Dzwiek jak to dzwiek, pewnie DICE dostanie znowu nagrode roku za naglosnienie, ale ten kto gral w inne gry bedzie wiedzial, ze ten AK nie brzmi jak AK i w zasadzie czegos tu brak jezeli chodzi o wystrzaly. Pewnie, ktos powie ze to realizm, ale jezeli panowie z DICE moga sobie pozwolic na wyolbrzymienia w pewnych kwestiach to czemu nie moga troche podbic odglosu wystrzalow? Poza tym gra ma dziwna zdolnosc do wyciszania. Czasem widzimy przed soba smugi i blyski, a nie slyszymy tej strzelaniny ktora dzieje sie na innym poziomie. Przynajmniej ja takie cos zauwazylem.

Gramy tak i gramy, moze nam wychodzi, moze nie. Patrzymy na ten oto twor, ktory mial podobno przypomniec dobre czasy gdy BF bylo glownie gra pod PC. I co? Nie jest to raczej gra robiona scisle pod PC, jest to raczej jeden wielki eksperyment bedacy rozwinieciem tego, co juz mialo stabilna pozycje na rynku. Nie wiem, moze fan BC2 zobaczy tutaj kontynuacje tego tytulu, ulepszenie tego co sie dalo ulepszyc. Co powie fan BF2? Pewnie bedzie zawodzil, tak jak zawodzili fani AA gdy wyszlo AA3. Co powiem ja? Dziekuje, ze nie zamowilem pre-ordera.

Oczywiscie znajdzie sie tez grupa ludzi ktora kupi MW3, ale to juz osobna banda tooli, ktora co roku delektuje sie odgrzewanym kotletem.

Ostatnio edytowany przez Chomiq : 09-30-2011 o 14:22
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-30-2011, 17:53   #21
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Chomiq Zobacz Wiadomość
Sorry LENiu, ale gra w ktorej jedyny moment na zmiane opcji to moment gdy ZYJESZ to jeden wielki fail.

W ogole, nic nie zobaczysz do momentu wejscia na serwer. A to tez nie lada zadanie. Dopiero po odpaleniu originu, wejsciu na battlelog, zainstalowaniu pluginow do przegladarki i wyszukaniu serwa masz okazje zauwazyc to piekno gry robionej, uhm, pod PC. Toz to wiekszego kitu nie mogli wciskac. Znaczy co mowi o tym, ze gra jest robiona pod PC? Dodanie powiazan z FB? Przeciez oni z tego zrobili nie gre, a portal spolecznosciowy. Kolega X zdobyl ribbon, kolega Y zabil pieciu - lapa w gore, ups, hooah! Przeciez wiekszego zlepku bzdet to w zyciu by sie nikt nie spodziewal po EA.

Battlelog to wielka porazka, a caly system zostal wymyslony beznadziejnie. Po cholere mi trzy rozne programy (wliczajac plugin) do gry w jedna gre? Gdyby swiat gier rzadzil sie prawami natury to wybryk ten umarl by sobie smiercia naturalna, chociaz zwazywszy na ilosc tooli kupujacych gry od EA i wspierajacych "jedynych slusznych developerow wypuszczajacych coraz to bardziej oryginalne gry" nie zdzwilbym sie gdyby tak sie nie stalo. Nie wspomne tez o tym co sie stanie gdy taki battlelog padnie ofiara hackerow i witryna nie bedzie dzialac. Co z tego, ze kupiles gre, co z tego ze wydales kase na serwer. Jedna glupia stronka padla i caly system poszedl w p...

Wchodzimy juz do gry robionej pod PC. Jestesmy na serwie, fajnie. Trzeba by zmienic opcje, nie mozemy. Mozemy tylko wybrac kit i spawna. PC ftw! Dobra, to chociaz stworze sklad z kumplami co wbili do mnie. Nie moge, wot?

No dobra to trzeba sie zespawnic. Spawn, pierwszy zoom prawym przyciskiem, nagle puszcza - wtf? A no gra pod PC ma zooma na przytrzymanie, czyt. prosto z konsoli. Dobra wciskamy esc, o moge zmienic opcje! Po zmianie opcji (w tym zmianie zooma na przelaczanie, niestety nie mozemy nic zbindowac pod klawisze myszki) wchodzimy znowu do gry (jak nas w tym czasie nie zabili, co spowodowalo wyjscie z opcji, w koncu mozemy zrobic to tylko za zycia).

Biegniemy sobie srodkiem mapy a tu cos migocze w tle? Swiatelko w tunelu? Nie, luneta snajpera. Tak, jakims cudem gosciu skampiony w ciemnym tunelu metra zdolal odbic swiatlo od soczewki zamontowanej na jego celowniku i razi nam nim po oczach puszczajac przy tym wspaniale zajaczki. I tak padamy po pieciu sekundach zaskoczeni. Nastepny spawn, teraz ktos chce nam uszkodzic wzrok laserem. Widocznie nie czytal ostrzezen. Oczywiscie padamy. Nastepny spawn, latarka po oczach! Panowie z DICE wpadli na pomysl znany ze wspomagaczy. Daja nam oczojebutny sygnal, ze ktos w nas celuje. Jeszcze troche i beda strzalki pokazujace przeciwnikow, ale to jako osobny DLC dostepny w sklepie Oridżin TejEm. Wiadomo, bedzie tryb hardcore (przynajmniej powinien byc), ale mowimy o becie, a tego tutaj nie doswiadczymy.

Odnosnie wychylki. Mozemy sie polozyc, wow! Skoro mozemy sie w tej glupiej grze polozyc (slynne "this game is not balanced for lean/prone" z BC2) to czemu nie mozemy sie wychylic? Stoje na rogu, wiem ze koles wbiegnie po ruchomych schodach, tuz za tym wlasnie rogiem i nic z tym nie moge zrobic bez wystawienia calej swojej sylwetki na strzal?! Glupota totalna i przeszkadza to w grze. Skoro dali rade wprowadzic kladzenie sie (toz to super ciezka opcja do zaimplementowania) to czemu w tej grze robionej glownie z mysla o PC nie mozemy sie wychylic?

Zeby nie bylo to troche o tym jak to wyglada i jak sie tego slucha. Grafika prezentuje sie dobrze, nawet bardzo dobrze gdy ktos pozwoli sobie wlaczyc wiecej bajerow. Dzwiek jak to dzwiek, pewnie DICE dostanie znowu nagrode roku za naglosnienie, ale ten kto gral w inne gry bedzie wiedzial, ze ten AK nie brzmi jak AK i w zasadzie czegos tu brak jezeli chodzi o wystrzaly. Pewnie, ktos powie ze to realizm, ale jezeli panowie z DICE moga sobie pozwolic na wyolbrzymienia w pewnych kwestiach to czemu nie moga troche podbic odglosu wystrzalow? Poza tym gra ma dziwna zdolnosc do wyciszania. Czasem widzimy przed soba smugi i blyski, a nie slyszymy tej strzelaniny ktora dzieje sie na innym poziomie. Przynajmniej ja takie cos zauwazylem.

Gramy tak i gramy, moze nam wychodzi, moze nie. Patrzymy na ten oto twor, ktory mial podobno przypomniec dobre czasy gdy BF bylo glownie gra pod PC. I co? Nie jest to raczej gra robiona scisle pod PC, jest to raczej jeden wielki eksperyment bedacy rozwinieciem tego, co juz mialo stabilna pozycje na rynku. Nie wiem, moze fan BC2 zobaczy tutaj kontynuacje tego tytulu, ulepszenie tego co sie dalo ulepszyc. Co powie fan BF2? Pewnie bedzie zawodzil, tak jak zawodzili fani AA gdy wyszlo AA3. Co powiem ja? Dziekuje, ze nie zamowilem pre-ordera.

Oczywiscie znajdzie sie tez grupa ludzi ktora kupi MW3, ale to juz osobna banda tooli, ktora co roku delektuje sie odgrzewanym kotletem.
Battlelog myślę że będzie jeszcze ewoluował więc bez paniki może to jeszcze się zmienić, można w grze zmieniać opcje tylko sam się zdziwiłem że aby np zmienić ustawienia graficzne w grze muszę się najpierw respawnąć na serwerze (a nie tylko z nim połączyć), we wszystkich innych grach robisz to przed startem rozgrywki a i często wymaga to restartu aplikacji a tutaj jak zginiesz to sobie nic nie poprawisz w ustawieniach aż się nie respawniesz na mapie głupota więc może to też w finalnej poprawią, to z zoomem wyłączającym się po puszczeniu przycisku jest do zmienienia a przynajmniej już o tym pisali że to będzie można ustawić ale chyba nie w becie sam tego jeszcze nie szukałem, z tym odbiciem lunety snajpera to dobry kompromis bo pomyśl co by było na dużych mapach z lasami snajperów leżących na polanach, odbicie w tunelu (o ile to nie była latarka) to pewnie bug jakich wiele w becie,
ja nie wiem co Wy z tą wychyłką, co będziecie kampić na schodach jak w AA czy też wychylać się zza rogu ostrzeliwując myśliwiec ?
- - Automatycznie połączona wiadomość - -
- - zamiast pisać jeden post pod drugim używaj przycisku EDYTUJ --
chciałem sprawdzić te rozbłyski z lunet na PS3 i są chyba minimalnie mniejsze, choć pewności nie mam bo ja szybko tracę cierpliwość grając na padzie w FPSy a jak rzucony przeze mnie granat zatrzymał się mi na gałązce przed nosem to nawet nie próbowałem uciekać tylko wyłączyłem tę grę

Ostatnio edytowany przez iFOR.maLENstwo : 09-30-2011 o 17:54 Powód: Autołączenie postów
Stare 09-30-2011, 17:57   #22
tidididi
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał iFOR.maLENstwo Zobacz Wiadomość
ja nie wiem co Wy z tą wychyłką, co będziecie kampić na schodach jak w AA czy też wychylać się zza rogu ostrzeliwując myśliwiec ?
Wychyłka jest zajebista. Daje Cie parę milimetrów przewagi na otwartej przestrzeni

A tak na serio to w BC2 wychyłki nie ma i bardzo dobrze. Nie ma też leżenia, świetnie. Camper forces eliminated

Hahahha, ale dziadostwo z tym battlelogerem. Do tego komunikat o niekompatybilym sterowniku graficznym, chociaż mam najnowszą wersję. I co teraz? Mam kupić grę, która już w ogólnodostępnej wersji beta robi mi takie figle?

Dobra, odpaliło.

Pierwsze wrażenia po 5 minutach- gra nie powala, szału nie ma. Ktoś zauważył że gra podoba do AA3. Ja się z tym zgadzam. Jest to bardziej nowoczesne i zaawansowane AA3. Pogram trochę, zobaczymy.

Nie da się zmienić klawiszologii ojz

Na plus
-różnorodność broni. Inne dla Amerykanów, inne dla Rusków. Tego brakuje w BC2
- możliwość rozłożenia dwójnoga na podłożach typu parapet, schody

Ostatnio edytowany przez tidididi : 09-30-2011 o 18:53
tidididi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-01-2011, 09:30   #23
qhash
General

Wyślij wiadomość przez MSN do qhash
Domyślnie

nie mogę zarejestrować konta na stronie Origin - czy jak pobiorę betę przez torrenty to będe mógł grać czy wymagana jest autoryzacja jak w AA?
Stare 10-01-2011, 09:49   #24
tidididi
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał qhash Zobacz Wiadomość
nie mogę zarejestrować konta na stronie Origin - czy jak pobiorę betę przez torrenty to będe mógł grać czy wymagana jest autoryzacja jak w AA?
Nie włączysz BF inaczej niż przez Origin.
Stare 10-01-2011, 16:59   #25
Louis
General

Domyślnie

Możesz pobrać przez z torrentów ale musisz to skopiować potem do folderu z Origina.

Origin może jest przeciążony że założenie konta niedziała- dziwne to nie jest przecież jest weekend

Stare 10-04-2011, 13:01   #26
RudY+-
General

Domyślnie

Ależ syf. Medal of honor na sterydach. Do tego niewiele ładniejsze

A facelog to najgłupszy pomysł jaki od mózgów z EA wyszedł...

No chyba że to jest build z przed roku jak to twórcy tłumaczą. Ta jasne, już to widzę
Stare 10-04-2011, 16:43   #27
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

przecież to beta nic więcej, wiadomo że pewnie za 3 tygodnie wiele nie poprawią ale pewnie do premiery MW3 wyjdzie jakiś odpowiedni patch

trochę mnie te teksty MOH SE śmieszą choć DICE mogło nie dawać tak dupy i udostępnić wszystkim obie mapy metro i caspian border wtedy można by lepiej potestować pole bitwy niż tylko z piechura a tak dali bete (czy demo jak wolą to inni już nazywać) do gry w ciulowatej odnośnie do oczekiwań mapie

Stare 10-04-2011, 16:55   #28
RudY+-
General

Domyślnie

Na caspian udało mi się raz wejść na jakimś shakowanym serwerze gdzie było >100 osób
Też imho nic ciekawego + straszna przewaga wysokolewelowców którzy mieli snajperki na hita, i lunety do karabinków zwykłych...

A do pojazdu prócz dżipa nie udało mi się dopchać. A dżipem zakopałem się pod mapą
Stare 10-18-2011, 17:05   #29
tidididi
General

Domyślnie

Kupujecie czy odpuszczacie?
Stare 10-19-2011, 19:51   #30
chesterrR
Brigadier General

Wyślij wiadomość przez MSN do chesterrR
Domyślnie

Ja już zamówiłem preordera z gram.pl i szczerze mówiąc nie mogę się doczekać.

The HardCore ____v e t e r a n
chesterrR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-19-2011, 20:42   #31
Louis
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał tidididi Zobacz Wiadomość
Kupujecie czy odpuszczacie?
Ja olewam BF3 wolę kupić AC:Revelation

Stare 10-20-2011, 21:06   #32
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Louis Zobacz Wiadomość
Ja olewam BF3 wolę kupić AC:Revelation
oba dla mnie "must have" choć każdy na inna platformę

Stare 10-22-2011, 13:32   #33
chesterrR
Brigadier General

Wyślij wiadomość przez MSN do chesterrR
Domyślnie

nie wiem czy mi starczy czasu gdy już wyjdzie bf3, ale "hope have" to będzie to:
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=16020

Póki co powstał temacik ze wszystkimi dostępnymi mapami:
http://polygamia.pl/Polygamia/1,9645...tkie.html?bo=1

The HardCore ____v e t e r a n

Ostatnio edytowany przez chesterrR : 10-22-2011 o 13:33 Powód: Autołączenie postów
chesterrR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-24-2011, 21:54   #34
RudY+-
General

Domyślnie

http://tvgry.pl/?ID=2011
Battlefield3: Skrypt Warfare

Miało być inaczej, miało nie byc ala COD. A jest dokładnie to samo

Kurde nie wiem co w tym roku zrobić. Miałem kupić coda do multi ale IW poleciało w ch*ja znów z matchmakingiem i cod automatycznie odpadł. BF znów nie podoba mi się w multi...
Stare 10-24-2011, 22:37   #35
WHT
Brigadier General

Domyślnie

Kup Red Orchestre 2 na allegro, za tą cenę jest serio dobra. Szczególnie mapy oraz sprawność poruszania się żołnierza na przyzwoitym poziomie. Nie przykleja się do żadnych obiektów, a nawet potrafi się za nimi całkiem dobrze ukryć.
Przykład na to, że z silnika na którym funkcjonuje AA3 można zrobić coś konkretnego, w 1:10 widzimy elewator który należy zdobyć, bez kitu świetna mapa.

http://www.youtube.com/watch?v=PK_z-KRFI7s
WHT jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-24-2011, 22:52   #36
-misiu
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał WHT Zobacz Wiadomość
[...] że z silnika na którym funkcjonuje AA3 można zrobić coś konkretnego [...]
Powtorze sie, silnik jest dobry - niestety umiejetnosc wykorzystania jego mozliwosci to juz inna sprawa

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...nreal_Engine_3

ps. fajny gameplay

Steam - Muzyka - Poprzednio

Ostatnio edytowany przez -misiu : 10-24-2011 o 23:08
-misiu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-25-2011, 09:02   #37
tidididi
General

Domyślnie

Klimat II WŚ przejadł się już 10 razy.
Stare 10-25-2011, 10:09   #38
WHT
Brigadier General

Domyślnie

Jak dla kogo. Niby co przejadło ten klimat. Śmieszne CoDy? Czekam na twoją propozycję. Ja wyraziłem własne zadanie, za tą cenę się mocno opłaca.
Stare 10-25-2011, 10:19   #39
Louis
General

Domyślnie

Również polecam zakup Red'a nawet jeśli ktoś zagra 1-2 godzinki tygodniowo to i tak za tą cenę się opłaca.

Stare 10-25-2011, 11:20   #40
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał RudY+- Zobacz Wiadomość
http://tvgry.pl/?ID=2011
Battlefield3: Skrypt Warfare

Miało być inaczej, miało nie byc ala COD. A jest dokładnie to samo

Kurde nie wiem co w tym roku zrobić. Miałem kupić coda do multi ale IW poleciało w ch*ja znów z matchmakingiem i cod automatycznie odpadł. BF znów nie podoba mi się w multi...
lol przecież to kurde singleplayer

starsze BFy miały go jeszcze bardziej uproszczonego bo grałeś normalny conquest tyle że z botami, singiel dla mnie to taki pokaz graficzki z BFa i zabawa na chwilę żeby się odrobinę rozstrzelać a dalej to już tylko multi

Stare 10-25-2011, 11:52   #41
tidididi
General

Domyślnie

Cytat:
Jak dla kogo. Niby co przejadło ten klimat. Śmieszne CoDy? Czekam na twoją propozycję. Ja wyraziłem własne zadanie, za tą cenę się mocno opłaca.
Mi się przejadł, nie mówię że przejadł się Tobie.
Stare 10-25-2011, 12:17   #42
WHT
Brigadier General

Domyślnie

Ale ja nie polecam tego tobie, tylko Rudemu.
Stare 10-25-2011, 12:56   #43
RudY+-
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał iFOR.maLENstwo Zobacz Wiadomość
lol przecież to kurde singleplayer

starsze BFy miały go jeszcze bardziej uproszczonego bo grałeś normalny conquest tyle że z botami, singiel dla mnie to taki pokaz graficzki z BFa i zabawa na chwilę żeby się odrobinę rozstrzelać a dalej to już tylko multi
Lol no wiadomo że single, ale jako że mnie multik w BF zupełnie nie interesuje(a beta tylko pogorszyła moją opinie, nawet przy założeniu że to był build z przed roku) to zainteresowałem się singlem który w tym roku miał być inny od tych oskryptowanych codopodobnych shoterów i starczać dłużej niż 10 godzin. A jest gucio, jest to samo co było

A wbrew pozorom na casual poziomie ludzie kupują coda albo bfa, tylko po to żeby pograć w singla
Stare 10-25-2011, 13:05   #44
-misiu
General

Domyślnie

Cytat:
Lol no wiadomo że single, ale jako że mnie multik w BF zupełnie nie interesuje(a beta tylko pogorszyła moją opinie, nawet przy założeniu że to był build z przed roku) to zainteresowałem się singlem który w tym roku miał być inny od tych oskryptowanych codopodobnych shoterów i starczać dłużej niż 10 godzin. A jest gucio, jest to samo co było

A wbrew pozorom na casual poziomie ludzie kupują coda albo bfa, tylko po to żeby pograć w singla
Bardzo milo gralo mi sie w singla MW, MW2 i BF2. Ot taki film akcji klasy C.

Steam - Muzyka - Poprzednio
-misiu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-25-2011, 13:10   #45
tidididi
General

Domyślnie

Cytat:
Ale ja Cię lubię więc Ci odpisuję.

A tak btw to ja napisałem że się przejadło, nie Rudy.
Stare 10-25-2011, 13:19   #46
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

Cytat:

wiesz co od roku śledzę prawie wszystko co piszą o BF3 , kto i gdzie zapowiadał singiel na 10h bo może kurcze coś mi umknęło, bo to iż nie będzie tam wybitnej sztucznej inteligencji to wiedzieli chyba wszyscy bo ta gra ma inny target,

Misiu ma rację też przeszedłem te wszystkie single jak MW, MW2, BFBC2 z nastawieniem na historyjkę w którą czasami ingerowałem a nie na jakieś jaranie się AI botów, ba nawet miałem przy MW taka zajawkę czasami że odpalałem jakąś z drugiej połowy gry misję i celowo stałem w miejscu bawiąc się w szczelnicę na setkach op4 wybiegających z małej chatki
po prostu ta gra jest stworzona dla multi i single jest tylko addonem którego wielu nawet pewnie nie włączy a przynajmniej nie jako pierwszy i główny cel zakupu

Stare 10-25-2011, 13:26   #47
WHT
Brigadier General

Domyślnie

Cytat:
Ale ja Cię lubię więc Ci odpisuję.

A tak btw to ja napisałem że się przejadło, nie Rudy.
A ja ciebie nie, wiec jeśli mógłbyś to nie odpisuj na coś co nie jest skierowane do ciebie.
Stare 10-25-2011, 13:27   #48
RudY+-
General

Domyślnie

chociażby tu
http://www.gametrance.pl/gt/Singlepl...news,7368.html
Stare 10-25-2011, 13:28   #49
tidididi
General

Domyślnie

Cytat:
Klimat II WŚ przejadł się już 10 razy.
Cytat:
Cytat:
Mi się przejadł, nie mówię że przejadł się Tobie.
Cytat:
Cytat:
jeśli mógłbyś to nie odpisuj na coś co nie jest skierowane do ciebie.

Ogarnij się.
Stare 10-25-2011, 13:30   #50
WHT
Brigadier General

Domyślnie

Ty sie k.. ogarnij bo sie wpieprzasz w dyskusje ze swoim widzimisie, a nie ty zadales to pytanie i nie tobie na nie odpowiadalem.
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania