Wróć   America's Army PL > America's Army 2.8.x > Ogólne 2.8.x

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 02-09-2011, 11:13   #151
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

Cytat:
Napisał kamil1232004 Zobacz Wiadomość
A według was to więcej ludzi gra w 3. czy w 2.8... ?
zarowno w aa2 jak i w aa3 gra bardzo podobna ilosc osob (chyba jest lekka przewaga aa3) - trzeba sobie jednak szczerze powiedziec iz to co jest teraz nawet po zsumowaniu graczy aa2 i aa3 to ma sie nijak do lat swietnosci aa2

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 02-09-2011, 11:36   #152
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

W tym momencie w AA2 i AA3 gra lacznie 500 osob. W BC2 gra teraz 15tys osob.
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-09-2011, 11:53   #153
kamil1232004
First Sergeant (1SG)

Miasto: Whitestok
Wyślij wiadomość przez ICQ do kamil1232004 Wyślij wiadomość przez AIM do kamil1232004 wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Przed AA grałem w ghost recon (pierwsza częsć bardzo podobna do AA, przynajmniej według mnie) i niestety ta gra choć była dobra umarła juz kilka lat temu.. i to spotka kazda realistyczna gre
Stare 02-09-2011, 12:00   #154
WHT
Brigadier General

Domyślnie

Nie każdą.
Tu nie chodzi o jej charakter jakim jest/chciała by być produktem tylko o to, że się nie rozwija. W obojętnie którą stronę.

Ostatnio edytowany przez WHT : 02-09-2011 o 12:03
WHT jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-09-2011, 12:22   #155
tidididi
General

Miasto: Kraków
Domyślnie

Mam generalnie podobne odczucie. Pomijajac fakt pogladow na chwile obecna dotyczaca obydwu wersji, stara umarla smiecia naturalna natomiast nowa nie rozwija sie jak powinna. DEV wypuszcajac nowa wersje podpisali wecz wyrok na ta stara. Probem tylko taki, ze nowy produkt jak nie byl tak nie jest produktem wysokiej jakosci, czy miedzy innymi nie trafil gusta szerszego grona odbiocow.

W pewnym stopniu, paradoksalnie, ciesze sie z postepuacego konca AA2,bo dziek temu zakupilem i zakochalem sie w Bc2.

Reasumujac- cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Stare 02-09-2011, 13:15   #156
Louis
General

Miasto: Gliwice
Wyślij wiadomość przez AIM do Louis wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Może jeszcze nadejdzie czas na AA3 (większa ilość graczy,rozgrywek itp.)
Ja póki co wolę sobie polatać w Black Ops'a.

Louis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-09-2011, 19:37   #157
GacekBielany
Command Sergeant Major (CSM)

Domyślnie

Cytat:
Napisał tidididi Zobacz Wiadomość
Mam generalnie podobne odczucie. Pomijajac fakt pogladow na chwile obecna dotyczaca obydwu wersji, stara umarla smiecia naturalna natomiast nowa nie rozwija sie jak powinna. DEV wypuszcajac nowa wersje podpisali wecz wyrok na ta stara. Probem tylko taki, ze nowy produkt jak nie byl tak nie jest produktem wysokiej jakosci, czy miedzy innymi nie trafil gusta szerszego grona odbiocow.

W pewnym stopniu, paradoksalnie, ciesze sie z postepuacego konca AA2,bo dziek temu zakupilem i zakochalem sie w Bc2.

Reasumujac- cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Tididididi nie pisz takich postów proszę. Mam grypę i gdy się śmieję to mnie ostro kaszel atakuje ;/
Stare 02-09-2011, 20:00   #158
tidididi
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał GacekBielany Zobacz Wiadomość
Tididididi nie pisz takich postów proszę. Mam grypę i gdy się śmieję to mnie ostro kaszel atakuje ;/
Fajnie że masz dobry humor, ale dostałeś czarno na białym samą prawdę. Jak się oszukujesz to po prostu jesteś słaby, bo szukasz na siłę wytłumaczenia i kolorujesz rzeczywistość.

Napiszesz negatywnie o AA3- źle, zrugają Cię. Napiszesz to w inny, spokojniejszy sposób- zrugają Cię.

Tak, Ty Gacku jesteś mesjaszem i znasz prawdę objawioną. AA3 jest przecież zajebistą, dopracowaną, pociągającą grą w którą gra 5 tysięcy ludzi. Super rozgrywki nagrody, lany i te sprawy. Zapamiętaj jednak jedną rzecz, sprzyda Ci sie na całe życie- to że Tobie się coś podoba, to nie znaczy że musi się podobać komuś innemu.

Daruj sobie, nie odpisuj.

Ostatnio edytowany przez tidididi : 02-09-2011 o 20:05
tidididi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-09-2011, 20:57   #159
Chomiq
General

Domyślnie

Gacek 700 osob w szczycie akurat pokazuje racje tidididi w tej kwestii ktora poruszyl w swoim poscie, wiec to ty sie bardziej osmieszasz. Gdyby to co mialo byc poprawione zostalo wykonane w miesiac to by byla inna gadka, teraz od 1,5 roku praktycznie gra stoi w miejscu i nie ma czym przyciagnac nowych graczy. Nawet jezeli wyjdzie cos nowego to oznacza to przyrost aktywnosci na 2-3tyg w granicach 15% standardowej liczby graczy, potem ci co sie na poczatku zaciekawili odpadaja. Zostaja tylko ci, ktorzy uparcie graja puba pomimo wad gry.

Jezeli ktos ma nadzieje na to, ze wyjdzie patch z czterema nowymi mapami, super wydajnoscia, nowymi szkoleniami i trybem co-op przeciwko super realistycznej AI to jest w duzym bledzie. Nawet takie cos z silna kampania marketingowa nie pomogloby w obecnej sytuacji AA3. Niestety DEV team w obecnym skladzie nie moze sobie pozwolic na wydawanie super patchy, bo zwyczajnie nie maja ludzi do tego. Za to jest tona innych konkurencyjnych produktow ktore pomimo mniejszego realizmu daja graczom znacznie szersze pole dzialania i znacznie lepsze wrazenia niz AA3.
Stare 02-09-2011, 21:42   #160
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Domyślnie

mi najbardziej szkoda tej zawalonej premiery aa3(nawet nie przez bugi gry a autoryzacje), wtedy tez duza czesc graczy skreslila trojke raz na zawsze
Stare 02-10-2011, 18:33   #161
kamil1232004
First Sergeant (1SG)

Miasto: Whitestok
Wyślij wiadomość przez ICQ do kamil1232004 Wyślij wiadomość przez AIM do kamil1232004 wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

3.0 jak już wcześniej pisałem nie jest rak grywalna jak powinna być na te czasy. Zresztą według mnie ąą jest kierowane do starszych odbiorców za co cenie tą grę ale ten fakt skazuje AA na porażkę w rankingu popularności gier.
Stare 02-12-2011, 06:52   #162
Ulfding
Major General

Domyślnie

Cytat:
No ja wiem, ale chyba mi nie powiesz, że amerykańscy żołnierze walą spamem z biodra banie na 400m?
To już jest rachunek prawdopodobieństwa

Btw
Zasysam sobie 2, zobaczę jak będzie mi działać czy wszystko przebiegnie bez problemowo.
Panowie znacie jakiś dobry serwerek postawiony na borderze?

Ostatnio edytowany przez Ulfding : 02-12-2011 o 07:08
Ulfding jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-13-2011, 17:22   #163
klopik
First Sergeant (1SG)

Domyślnie

Że niby AA odchodzi do lamusa ? na jakiej podstawie tak twierdzicie ? Przecież realizm AA jest niepowtarzalny, w dodatku opcja multuplayer, solidne servery. Wróciłem do AA po kilku latach i jest nadal ten sam klimat.
BC2 tam jest podobny realizm ?
klopik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-13-2011, 17:26   #164
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Domyślnie

no odchodzi bo gra coraz mniej osob
Stare 02-13-2011, 17:27   #165
klopik
First Sergeant (1SG)

Domyślnie

Kto i jak to wyliczył ?

ps. AA działa ? bo servery nie chca się załadować!
Stare 02-13-2011, 17:30   #166
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Domyślnie

po statystykach serwerow, liczbie odslon AA.PL, liczbie osob rejestrujacych sie na forum

http://battletracker.com/index.php?page=AAOServerlist
http://battletracker.com/index.php?page=AA3Serverlist
Stare 02-13-2011, 17:32   #167
klopik
First Sergeant (1SG)

Domyślnie

I gdzie sie ludzie przenoszą Jaka gra wykazuje lepszy realizm armii niż AA
Stare 02-13-2011, 17:33   #168
tidididi
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał klopik Zobacz Wiadomość
I gdzie sie ludzie przenoszą Jaka gra wykazuje lepszy realizm armii niż AA
ArmA i OF.
Stare 02-13-2011, 17:36   #169
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Domyślnie

Cytat:
I gdzie sie ludzie przenoszą

tego nie wiemy - duza czesc "starych" graczy nie ma juz po prostu czasu na gre a dla mlodszych ten "realizm" wcale nie jest atrakcyjny, wola gry prostsze i szybsze
Stare 02-13-2011, 19:42   #170
qguares[PL]
First Sergeant (1SG)

Miasto: Bydgoszcz
Wyślij wiadomość przez AIM do qguares[PL]
Domyślnie

Bardzo proszę nie dołujcie mnie bo czuję się jak na stypie. Faktycznie nie można zalogować się na serwery, czy ktoś wie co się dzieje?
qguares[PL] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-13-2011, 20:19   #171
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Domyślnie

wedle tego http://www.americasarmy.com/support/status.php wszystko dziala

nie ma co plakac - w tym stanie gry moga "wegetowac" ladnych pare lat - szkoda tylko tych lat swietnosci
Stare 02-13-2011, 21:57   #172
Shibby
General

Miasto: Przasnysz
Domyślnie

Dla przykładu w Unreal Tournament można sobie spokojnie do dzisiaj grać, serwery się znajdą.
Stare 02-13-2011, 22:21   #173
-misiu
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Shibby Zobacz Wiadomość
Dla przykładu w Unreal Tournament można sobie spokojnie do dzisiaj grać, serwery się znajdą.
Z drugiej strony jest Warosw, gdzie ciezko jest pograc. A jezeli juz wejdziesz na jakis serwer, to i tak giniesz, bo skill nie ten Wydaje mi sie, ze wplyw na popularnosc gier ktorych czasy swietnosci minely ma wiele czynnikow i kategoryowanie w jedna lub w druga strone nie ma sensu. Ot pozyjemy zobaczymy.

Steam - Muzyka - Poprzednio
-misiu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-14-2011, 09:25   #174
Remek
General

Wyślij wiadomość przez AIM do Remek
Domyślnie

Cytat:
Napisał -misiu Zobacz Wiadomość
Z drugiej strony jest Warosw, gdzie ciezko jest pograc. A jezeli juz wejdziesz na jakis serwer, to i tak giniesz, bo skill nie ten Wydaje mi sie, ze wplyw na popularnosc gier ktorych czasy swietnosci minely ma wiele czynnikow i kategoryowanie w jedna lub w druga strone nie ma sensu. Ot pozyjemy zobaczymy.
Podstawa to wersja serwer na lina. Ale kto ją zrobi, icculus już pewnie ma wy"PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP"ne na aao A żeby przyciągnąć graczy, wystarczy turniej z dobrymi nagrodami, gracze się znajdą. Problemem będzie zatrzymać ich dalej. Bo z tym gameplejem, z tą optymalizacją, z tym kontaktem ze społecznością to jest jedna wielka pupa A nadal moim marzeniem są mody/addony etc na wzór tych z gier od valve

Reasumując, nic z tego nie będzie. Ja już znalazłem zamiennik, pora na Ciebie
Remek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-14-2011, 10:08   #175
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Domyślnie

serwera na linux pod aa3 nie zobaczymy szybko a problem jest wiekszy niz to ze nie ma kto zrobic - watpie czy dla nich jest to jakimkolwiek priorytetem
Stare 02-14-2011, 10:30   #176
sebkaaa
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

Cytat:
Napisał Remek Zobacz Wiadomość
Podstawa to wersja serwer na lina. Ale kto ją zrobi, icculus już pewnie ma wy"PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP"ne na aao A żeby przyciągnąć graczy, wystarczy turniej z dobrymi nagrodami, gracze się znajdą. Problemem będzie zatrzymać ich dalej. Bo z tym gameplejem, z tą optymalizacją, z tym kontaktem ze społecznością to jest jedna wielka pupa A nadal moim marzeniem są mody/addony etc na wzór tych z gier od valve

Reasumując, nic z tego nie będzie. Ja już znalazłem zamiennik, pora na Ciebie
Nie potrzeba zadnych nagród bo możliwości grania w lidze sa naprawd spore, a i zwieksza sie liczebnośc klanów chcących grać własnie w lidze za darmo, mamy ESL,TWL no i dla polaków ESCN. Nie jest zle z ligami nie ma co narzekać w tej chwili jest ich nawet nadmiar a klany wybierają miedzy ligami gdzie chca sobie pograć bo nie sa wstanie rozgrywać od 2 nawet do 4 meczy w tygodniu nie licząc sparingów bo na to potrzeba czasu. Nie wiem jak to wyglada w 2 ale w 3 widać postęp jezeli chodzi o samą gre w lidze.
sebkaaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-14-2011, 10:48   #177
Louis
General

Domyślnie

Zgadzam się z przedmówcą.Lig jest sporo i widać że chętnych tej jest więcej niż jakiś czas temu.Polacy mają swoją ligę,Niemcy też mają,US też ma własne rozgrywki AA3.

Problem wg. mniej wynika z tego że wcale lub mało pisze się tych rozgrywkach (czy to trwających czy też rozpoczynających zapisy).

Drugą także ważną sprawą jest to że za posiadanie klanowego serwera do treningów "sporo" kosztuje no i brak wykupienia serwera w PL.

Na przykładzie CFC (w obecnym składzie-4 aktywne osoby do grania) powiem tylko że jeden-dwa mecze w tygodniu to wszystko co można zagrać.A o sparach to nie ma nawet mowy-brak czasu już na to.Zostaje tylko chwila na latanie po serwerach publicznych.

A nawet pamiętam mecz w lidze escn gdzie przez ok. 6 rund weszliśmy na serwer tylko we 2 osoby.Szczęśliwie na finał pokazał się full skład.

Ostatnio edytowany przez Louis : 02-14-2011 o 10:54
Stare 02-14-2011, 15:30   #178
klopik
First Sergeant (1SG)

Domyślnie

A jakie mają walory Batlefield i Operation flashpoint, których nie ma Americas Army ?
Stare 02-14-2011, 16:48   #179
tidididi
General

Domyślnie

Cytat:
A jakie mają walory Batlefield i Operation flashpoint, których nie ma Americas Army ?
Czy będzie wystarczającym, jeśli powiem że w wymienionych przez Ciebie grach wszystko jest po prostu lepsze?

W AA2 jak dla mnie na plus tylko gra na dźwięk. Bez tego ta gra nie miałaby w zasadzie najmniejszego sensu przy konkurencji.
Stare 02-14-2011, 16:59   #180
WHT
Brigadier General

Domyślnie

Cytat:
W zasadzie odpowiem ci jednym słowem: możliwości.
Rozgrywka za każdym razem może wyglądać inaczej.
Stare 02-14-2011, 17:00   #181
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Domyślnie

letam prosze bardzo - aa jest darmowe, aa to oficjalna gra armii usa, gra stara sie byc realistyczna ale bez przesady
Stare 02-15-2011, 00:59   #182
klopsik_PL
General

Wyślij wiadomość przez MSN do klopsik_PL
Domyślnie

to ja jako "stary gracz" napisze co nieco o historii mojej zwiazanej z aao...

zaczelo sie to 8 lat temu z wersja 1.7 (ach ten wspanialy bug z podnoszeniem broni kompana) a skonczylem jakies 3 lata temu, czyli wychodzi prawie 5 lat grania i to grania na grubo. nabilem w tym czasie prawie 2000 godzin. z tego co pamietam gra szczyt popularnosci miala chyba wraz z wersja 2.3 ktora przez wielu byla uwazana za ideal. z czasem jednak dev team skupil sie na mapach, a nie na porpawie kodu, czy bugami. w pewnym momencie z powodu nawału map, znalezc pelne serwery mozna bylo na kilku mapach, np. urban assault, bridge (ktory z czasem tez stal sie malo popularny), sf hospital i to chyba tyle? natomiast genialne mapy w stylu jrtc farm raid, insurgent camp, swamp raid i cala reszta przestala sie liczyc i wielu graczy, ktora uwazala je za najlepsze poprostu przestala grac w gre, bo przestalo ich bawic tluczenie na 2-3 mapach na krzyz. potem zaczelo sie wprowadzanie jakichs smiesznych radarow, programow do scigania, steamow, czitow i innego gowna, ktore prowadzilo do takich klopotow, ze odechciewalo sie grac.
no i stalo sie tak, ze 3 lata temu kupilem konsole telewizor kanape, komputer oddalem rodzicom, kupilem sobie netbooka za 800pln, ktory sluzy do nauki/neta/pracy i tak sie skonczyla moja przygoda z aao. do trojki nawet nie podeszlem, bo naczytalem sie opini i patrz tekst pogrubiony.
moze poprostu dramatyzuje, moze to efekt ewolucji. tego juz nie jestem w stanie okreslic. aczkolwiek nie zaluje zadnej godziny spedzonej na aao i godzin spedzonych na ts z mnsotwem ludzi, ktorych z czasem znalem osobiscie.
co do powrotu do americasa?" to se ne wrati!" a dlaczego? bo bf bad company uposledzilo mnie na punkcie fps. jezeli musze sie meczyc z trafieniem we wroga w malym okienku, zamiast rozwalic granatnikiem caly budynek, to odechciewa mi sie grac. druga sprawa, to nie potrafie juz grac na myszcze. korzystanie z pada stalo sie juz dla mnie rzecza naturalna nawet grajac w fps (od razu uprzedze pytania niektorych - tak da sie i jest zajebiscie).

Ostatnio edytowany przez klopsik_PL : 02-15-2011 o 01:04
klopsik_PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-16-2011, 22:25   #183
kostek
Sergeant Major of the Army (SMA)

Domyślnie

W końcu udało mi się uruchomić i trochę dłużej pograć w AA3. Szczerze powiedziawszy mam mieszane uczucia. Po pierwsze gra zrobiła się za szybka, przez co cały element manewr -> strzał stracił sens. Teraz ta gra powinna nazywać się SSSR Army - 1941 Żukow. Wszyscy na uraaaaa lecą na ryj byle do przodu. Granaty już nie są tak istotnym elementem gry, bo nie ma czasu na ich użycie i faktycznie, rzadko są używane. Tak jak w starym AA czułem faktycznie klimat walki, to, że pozycja i miejsce ma znaczenie, tak w AA3 to tak naprawdę bez znaczenia, czy się stoi czy się leży... w zasadzie to lepiej stać. Gra przestała, w mojej opinii być tactical shooterem, a stała się shooterem, jakich wiele na rynku. Kilka darmowych wcale nie odstaje poziomem od AA3. Wcale się nie dziwię, że gra umiera. Ci którzy oczekiwali realizmu jak w AA2, odeszli do Army2. Ci którzy chcieli wodotrysków i szybkiej akcji, mogą wybierać pomiędzy BF2, seriam CoD itd. Szkoda, bo produkt był naprawdę niezły i sam pomysł również, jedyna nadzieja - wydać AA z grywalnością z wersji 2, a grafiką z AA3.
Jeszcze tylko jedno spostrzeżenie - walka w dystansie w tej grze leży i kwiczy, w mojej opinii to kwestia map, które sprowadzają rozgrywkę głównie do latania w okół siebie i walenia z 5m - co ciekawe, smutne i śmieszne - bardzo nieskutecznie. Czasami cały magazynek w gościa przede mną, a on cały i zdrowy - dramat.
Stare 02-17-2011, 15:47   #184
WHT
Brigadier General

Domyślnie

Cytat:
Napisał kostek Zobacz Wiadomość
Ci którzy oczekiwali realizmu jak w AA2, odeszli do Army2.
No z tym to nie przesadzaj.
Stare 02-17-2011, 16:22   #185
-misiu
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał WHT Zobacz Wiadomość
No z tym to nie przesadzaj.
Niestety twoja wypowiedz mozna zrozumiec dwuznacznie, bo czy kolega wyzej przesadza stwierdzajac, ze AA2 jest realistyczne, czy ze tyle osob odeszlo do ArmA2?

Generalnie jezeli chodzi o realizm w AA2, to jest i go nie ma jednoczesnie. Z jednej strony sa mapy otwarte, w ktorych taktyka bardzo pomagala, nawet na pubie. Jednak b. duza popularnosc zdobyly szybkie mapy. Wydaje mi sie, ze kierunek rozwoju AA2 znaczaco wplynal na rozgrywke w AA3, szybsza, blizsza nie-tak-realistycznym shooterom. Zapewne devteam wzial pod uwage informacje o popularnosci danych map, czasow na runde i innych czynnikow wymuszajacych pewna predkosc gry, a nastepnie staral sie ( ) dogodzic wlasnie najwiekszej czesci graczy, czyli potencjalnych rekrutow. Dlatego, najprawdopodobniej - odnoszac sie do wypowiedzi kolegi kostka - AA3 wyglada tak jak wyglada.

Stare 02-17-2011, 16:40   #186
kostek

Domyślnie

Cytat:
Napisał -misiu Zobacz Wiadomość
Niestety twoja wypowiedz mozna zrozumiec dwuznacznie, bo czy kolega wyzej przesadza stwierdzajac, ze AA2 jest realistyczne, czy ze tyle osob odeszlo do ArmA2?

Generalnie jezeli chodzi o realizm w AA2, to jest i go nie ma jednoczesnie. Z jednej strony sa mapy otwarte, w ktorych taktyka bardzo pomagala, nawet na pubie. Jednak b. duza popularnosc zdobyly szybkie mapy. Wydaje mi sie, ze kierunek rozwoju AA2 znaczaco wplynal na rozgrywke w AA3, szybsza, blizsza nie-tak-realistycznym shooterom. Zapewne devteam wzial pod uwage informacje o popularnosci danych map, czasow na runde i innych czynnikow wymuszajacych pewna predkosc gry, a nastepnie staral sie ( ) dogodzic wlasnie najwiekszej czesci graczy, czyli potencjalnych rekrutow. Dlatego, najprawdopodobniej - odnoszac sie do wypowiedzi kolegi kostka - AA3 wyglada tak jak wyglada.
Dokładnie, na serwerach publicznych nie ma ani czasu ani miejsca na taktykę, tak jak pisałem wszyscy na uraaaaa lecą do przodu i tak wygląda gra. Dla mnie taka rozgrywka nie różni się niczym od innych quick shooterów, albo nie różni się na tyle, żeby mnie bawiła, tak jak AA2. Nie byłem nigdy w wojsku, za to dużo bawiłem się kiedyś w ASG, które z mojego punktu widzenia, całkiem nieźle odzwierciedla działania piechoty, jeżeli team jest zgrany. Liczy się manewr, kamo i strzał - tego w AA3 nie ma, no może poza kamo, ale nie wiem, czy to mój komp, czy sama gra jest mało przejrzysta w porównaniu do AA2, bo gówno widzę.
Stare 02-18-2011, 14:58   #187
WHT
Brigadier General

Domyślnie

Z tym, że seria AA jest realistyczna.

Trochę cię nie rozumiem. Masz mikrofon, język to albo spróbuj ogarniać ludzi na voipie albo szukaj gdzie możesz wpaść na ts. Dla mnie każda gra samemu bez komunikacji z innymi, jest taka sama-na "hura". Wejdziesz do obojętnie jakiej gry i będąc samemu zawsze to tak wygląda, że ludzie biegają jak poe.ani. Maja na ciebie czekac czy jak? Taki argument można przytoczyć do każdego shootera online.
Stare 02-18-2011, 15:58   #188
-misiu
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał WHT Zobacz Wiadomość
Z tym, że seria AA jest realistyczna.

Trochę cię nie rozumiem. Masz mikrofon, język to albo spróbuj ogarniać ludzi na voipie albo szukaj gdzie możesz wpaść na ts. Dla mnie każda gra samemu bez komunikacji z innymi, jest taka sama-na "hura". Wejdziesz do obojętnie jakiej gry i będąc samemu zawsze to tak wygląda, że ludzie biegają jak poe.ani. Maja na ciebie czekac czy jak? Taki argument można przytoczyć do każdego shootera online.
Zauwaz, ze moj poprzedni post nie odnosil sie do braku gry zespolowej - tu generalnie masz racje, wiekszosc gier mp wymaga wspolpracy - tylko do przeniesiania wagi z "realistycznego shootera" na "uklon w strone cod - shootera". Jak mocny byl to uklon? Nie mi oceniac, poniewaz - w zasadzie - nie lubie realistycznych gier , bo kto by sie chcial nudzic na polu walki.

Stare 02-18-2011, 16:42   #189
WHT
Brigadier General

Domyślnie

Odnosiłem się do postu kostka.
Stare 02-19-2011, 22:24   #190
kostek

Domyślnie

Zgodzę się z WTH, przed wczoraj pograłem na serwerze gdzie było masa ludu i komunikacja - zupełnie inna gra... z tym, że na tym koniec... dzisiaj urodziła mi się córa emocji na razie tyle, że nawet gier nie odpalam
Stare 02-19-2011, 22:36   #191
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Domyślnie

no to gratulacje zolnierzu
Stare 02-20-2011, 09:34   #192
Louis
General

Domyślnie

Cytat:
dzisiaj urodziła mi się córa emocji na razie tyle, że nawet gier nie odpalam
Gratulacje

Ja za 4 i 1/2 miesiąca będę przechodził to samo.Choć nie wiem w jakiej konfiguracji.Jedyne co wiem na 100% to że będą to bliżniaki

Stare 02-20-2011, 09:36   #193
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Domyślnie

no to po Lousie
Stare 02-20-2011, 11:15   #194
Louis
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dj. Gargamel Zobacz Wiadomość
no to po Lousie
Jeszcze czas na "wojskową emeryturkę"

Stare 02-20-2011, 13:15   #195
klopsik_PL
General

Wyślij wiadomość przez MSN do klopsik_PL
Domyślnie

Cytat:
Napisał Louis Zobacz Wiadomość
Gratulacje

Ja za 4 i 1/2 miesiąca będę przechodził to samo.Choć nie wiem w jakiej konfiguracji.Jedyne co wiem na 100% to że będą to bliżniaki

no to masz przesrane. podwojnie
Stare 02-20-2011, 16:53   #196
Ulfding
Major General

Domyślnie

Cytat:
watpie czy dla nich jest to jakimkolwiek priorytetem
Robienie wersji pod linuksa zapewne nie jest i nigdy nie będzie żadnym priorytetem.
Tak na moje oko przez najbliższe 3 lata co najmniej.
Ulfding jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-20-2011, 17:00   #197
Chomiq
General

Domyślnie

Linux byl zawsze robiony przez jednego kolesia, teraz raczej nie wchodzi to w rachube.
Stare 02-20-2011, 19:43   #198
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Domyślnie

w stanach nie rozumieja ze dla fanow Europie o wiele latwiej i taniej jest postawic serwer na linuksie (tak samo firmy hostingujace nie kwapia sie w inwestycje na serwery pod win)
Stare 02-20-2011, 19:57   #199
Chomiq
General

Domyślnie

Dedyk pod linuxa to juz zupelnie inna bajka. I tak nawet gdyby byl to koszt licencji honorowej odstrasza wielu zainteresowanych. Jezeli kogos nie stac na zakup winshita pod serwery to czemu ma go stac na utrzymanie licencji honorowej na x serwerow przy biezacym zainteresowaniu gra.

Z tego co patrze to nie ma UDK pod linuxa. Takze wersji pod UE3 nie zobaczymy na pingwinie.

Ostatnio edytowany przez Chomiq : 02-20-2011 o 20:04
Stare 02-20-2011, 23:12   #200
srk76
Lieutenant General

Miasto: Dąbrowa Górnicza
Domyślnie

Cytat:
dzisiaj urodziła mi się córa emocji na razie tyle, że nawet gier nie odpalam
ecj ja już miałem jedną pięknie odchowaną. Mogłem ciorać gry jak chciałem i ... się mi syna do kompletu zachciało.

tak na cztery lata się pożegnaj ze strzelaniem. Ja tam stary wyga jestem to wiem jak chociaż godzinkę wyrwać z pomocą kombinacji alpejskich. Więc Junior już biega po Alejkach

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania