Wróć   America's Army PL > America's Army 2.8.x > Ogólne 2.8.x

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 03-29-2011, 19:21   #51
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

Przypominam, że Sala niesławy i pralnia są zamknięte. Proszę nie kontynuować tej dyskusji.

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 03-30-2011, 21:29   #52
Gwynbleidd.
Captain

Miasto: Wałbrzych
Wyślij wiadomość przez AIM do Gwynbleidd.
Domyślnie

Można mi przydzielić roe, ale przepraszam, zdenerwowałem się. To są jedynie podlinkowane konta - za zamierzchłych czasów spora ilość ludzi z osiedla/dzielnicy grała w AA, tudzież był jeden dostawca internetu w mieście - dami/vectra.
Wiadomo to były czasy PCtów kupowanych przez rodziców, więc nie wybierało się "wnętrzności", co owocowało tym, iż nie każda mapa się ładowała
U siebie przeważnie wc, pipa, itp a u kogoś, kto miał dobrego pcta nabijało się honor na mapach typu SF Hospital (najczęściej).
Był taki czas, że logowałem się na swoje konto u kolegi, który widnieje tam pod nickami Boromir, Binku$. Używał później syfu no nie moja wina, nie wiedziałem czym to grozi, ale grałem u niego dalej na swoim koncie, w końcu chciało się mieć te 50pkt za wygraną rundę przy statach 0-10, a nie 10 Efekt był taki, że reszta założonych przeze mnie kont, była oczywiście również z automatu podlinkowana (Stal-Taz np.).
Zorientowałem się jakieś 2 lata temu, kiedy na pipce SF banowali mnie ciągle na sAs i CPD chyba Tidididi sam widział. No ale po kilku razach miałem dość tłumaczeń, oraz pisania PW - grałem na polskich - wytłumaczyłem i było ok, ludzie wierzyli.
Nie miałem zamiaru zakładać nowego konta, tylko po to, żeby nie było podlinkowane. W ESL z tym grałem bardzo długo z wieloma znanymi i mniej znanymi klanami, nikt się nie czepiał (a wiele osób mnie sprawdzało nie przeczę), a obecnie kiedy wejdę na puba raz na miesiąc - nie zbawi mnie to, a lutyy 2004 ładnie wygląda przy dacie założenia konta i nie mam zamiaru od nowa z 10h biegać Faktycznie w międzyczasie doszła zmiana internetu z Vectry na dialog bez zmiany pc, później zmiana pc bez zmiany dostawcy i zostało.
Od zawsze ostro wypowiadałem się stanowczo przeciwko cheatom, czy to kiedyś tu, czy na aa.com.pl i nadal nie toleruję czegoś takiego 4fun, czy aby sprawdzić, ale jeżeli uważacie, że podlinkowane konta są "pośrednim cheatem", to prosze bardzo możecie dać perma.
Ale jeżeli dalecie bany każdemu, kto was tak ładnie jedzie bez dotykania fpsów od wieków to wybaczcie panowie, sprawia mi to podwójną radość

Tudzież widzicie - nie wypieram się podlinkowania (tak Kościak 100% racji ), ale zwracam uwagę, że ze swej strony grałem i ... heh ... pogrywam sobie czasem... czysto

Oby do zobaczenia na serwerze.
--------------------------------------------------------------------------------
- - Automatycznie połączona wiadomość - -
- - zamiast pisać jeden post pod drugim używaj przycisku EDYTUJ --
--------------------------------------------------------------------------------
Nie wiem tylko nadal w czym problem, bo ban nadal istnieje. Jeżeli Clownowi przeszkadzało, że dostaje jego problem - gra codziennie i ginie głupio, ale po co się wyżywać ?
Zdejmie ktoś, czy uzyskam sensowne wytłumaczenie (swoje złożyłem).
Sorry, że nie w tym temacie.

Ostatnio edytowany przez Gwynbleidd. : 03-30-2011 o 21:29 Powód: Autołączenie postów
Gwynbleidd. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-31-2011, 12:44   #53
Remek
General

Wyślij wiadomość przez AIM do Remek
Domyślnie

@ up
Bo to idzie przez automat, z którego ja tylko mogę kogoś wykreślić. Bany lecą z aic/aon/pbb/psb i z osobnej prywatnej listy.

Na prywatnej nie ma 9420D1E2359C5E2B645AF20223F5F0DF
podaj swój GUID

Ostatnio edytowany przez Remek : 03-31-2011 o 12:47
Remek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-04-2011, 14:01   #54
Gwynbleidd.
Captain

Domyślnie

http://screenshot.xfire.com/s/112607890-4.jpg

Jedyne co kolega zrobił po moim wejściu, a guida innego nie ma. Po wejściu na serwer komenda pb_myguid nie pokazuje nic, a ten który podałeś jest od mojego konta.
Stare 04-04-2011, 15:59   #55
Kościak
Captain

Domyślnie

Pomyliłeś fora... To nie serwer aa.pl, tylko CFC.
Kościak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-04-2011, 16:10   #56
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

no u nas raczej szpitala nie uswiadczysz
Stare 04-04-2011, 18:31   #57
Gwynbleidd.
Captain

Domyślnie

Motyla noga skroilem sie po jakims czasie, ale myslalem ze ktos stamtad tu zaglada ^^

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania