Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne > Inne gry

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 11-04-2007, 08:45   #51
Malutki
General

Miasto: Bochnia/Kraków
Wyślij wiadomość przez AIM do Malutki
Domyślnie

No przede mną Golem Strażnik... będzie sie działo!

Przyłącz się
Malutki jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 11-04-2007, 11:18   #52
Catra
Moderator
General

Miasto: Łódź
Wyślij wiadomość przez ICQ do Catra Wyślij wiadomość przez AIM do Catra
Domyślnie

Cytat:
Napisał =M4LuTkI= Zobacz Wiadomość
No przede mną Golem Strażnik... będzie sie działo!
Dupa tam 3 strzały i lezy

Cytat:
Napisał qhash Zobacz Wiadomość

Jeśli chodzi o grafike to też się do końca nie zgodze. Jak dla mnie bomba, to że nie ma efektów szmirów-bajerów nic nie znaczy. Zobaczcie sobie jak fajnie są dopracowane różne elementy. Widać, że graficy troche nad tym siedzieli a nie get_dx10_add_fog
Zagraj na wszystkim low to zobaczysz , ze w tym trybie grafa nie jest szczegolna . Akurat mam porownanie , bo u siebie gram na srednich , a kumpel na low

http://lodz.myminicity.com/ klik click
Catra jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-08-2007, 20:24   #53
Shibby
General

Miasto: Przasnysz
Domyślnie

Gra jest boska!

Tnie mi się na tym moim złomie (nie przeszkadza mi to w sumie, przyzwyczaiłem się grając w AA ), lokacje ładują się tak długo, że można iść sobie kanapki zrobić, ale i tak gra jest za dobra, ale w nią nie grać z tak błahych powodów.

W sumie jeden plus tego jest. Przez to więcej czasu mi zajmie przejście gry.
Stare 11-08-2007, 20:45   #54
Symonides
Moderator
General

Miasto: Hrabstwo Ducha
Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

minusy z gry jakie zauwazylem (glownie graficzne):
- powtarzajace sie postacie. Bez sensu gadasz np. z Zoltanem w knajpie, potem idziesz do innego goscia w tej samej knajpie, a... on ma twarz Zoltana
- Geralt ma chyba miecz na magnes to pierwszy krzak jaki zobaczylem, ze nie wiadomo za co on ten miecz chowa
- gra jest widac uboga w teksty, ktore wypowiadaja napotkani ludzie... mogliby mowic to samo, ale np. w inny sposob, a nie jak katarynka...
- zauwazylem tez, ze straznicy potrafia przenikac przez bramy, gdy sie ja otwiera.

Na koniec troche plusow:
+ grafika mimo wad jest zajebista. zmieniajaca sie pogoda itp. great!
+ niesamowity klimat, ktory jedynie w ksiazce mozna spotkac. Film z gumowymi smokami sux!
+ dzwiek- cool
+ podoba mi sie bajer z mapa dolaczona do pudelka z gra.
+ rozlegle tereny, ktore mozna zwiedzac.
+ na koniec plus za myslenie tworcow. Mialem sytuacje, ze mialem zabic Utopielca. poszedlem wiec nad bagna, ale nie mialem za soba wlasciwego miecza- srebrnego i nie moglem ani Utopielca, ani jego 'kolegow' rozwalic w zwiazku z tym postanowilem ich troche odciagnac od bagien- polecieli za mna w kierunku bramy, gdzie stali straznicy. gdy im za bardzo ucieklem, to wracali. postanowilem ich troche podkusic i podbiegalem, wiec znowu zaczeli mnie gonic. w koncu udalo mi sie ich zaciagnac pod brame, gdzie straznicy mi pomogli to bylo naprawde fajne

ogolnie ta gra jest przelomowa jesli chodzi o rynek polskich gier.
a tu dowod:
http://www.gamespot.com/pc/rpg/thewi...summary;yousay
Stare 11-08-2007, 21:57   #55
Catra
Moderator
General

Domyślnie

Ale i tak "Ale z nieba napier...." rzadzi

Aha ja twarzy Zoltana nigdzie indziej nie widziałem.

Stare 11-08-2007, 22:13   #56
KaT
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Jak dla mnie rządzi riposta Baraniny
Stare 11-09-2007, 08:43   #57
pitraq
General

Miasto: Moje miasto Wrocław, Wrocław moja enklawa...
Wyślij wiadomość przez AIM do pitraq Wyślij wiadomość przez MSN do pitraq
Domyślnie

Heh ogólnie fajne teksty są... ale grafa na niskich detalach nie powala+ Loading to po prostu zabić może...
Stare 11-09-2007, 09:10   #58
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Malo kiedy grafa na niskich detalach powala
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-09-2007, 09:15   #59
Catra
Moderator
General

Domyślnie

No Gears of War mnie powaliła

Stare 11-09-2007, 09:53   #60
Malutki
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Catra Zobacz Wiadomość
No Gears of War mnie powaliła
Grales już typ piracie jeden Na pc Opowiedz cos!

Przyłącz się
Stare 11-09-2007, 15:29   #61
Catra
Moderator
General

Domyślnie

Same problemy, ale to co udało sie zobaczyc powala na kolana.

Stare 11-09-2007, 16:45   #62
Janek
General

Domyślnie

http://www.metacritic.com/games/platforms/pc/witcher
Stare 11-09-2007, 17:00   #63
Piter
General

Domyślnie

Rozwaliła mnie ta opinia:

Cytat:
Andy C. gave it a10:
Definitely the best rpg of 2007. Never heard about Sapkowski before so I went to library and got some his book. I was so supriced how great story it has. Its definitely must to read story. You think Tolkien is the best? Read Sapkowski! And play this amazing game. Never had so much fun in a game since Baldurs Gate and Planescape Tormen. I want The Wicher 2. Please CD Projekt I count on you, although I never heard about you before.
Tego rodzaju głosy z zagranicy to chyba najlepsza nagroda dla tego projektu
Stare 11-10-2007, 09:32   #64
Janek
General

Domyślnie

Właśnie skończyłem grę – trzeba przyznać, że twórcy nie kłamali i gra jest rzeczywiście długa –przejście zajęło mi prawie 3 tygodnie. Trudno mi określić ile godzin ale myślę, że z 40-50 spokojnie było. Dla sprawiedliwości trzeba jednak powiedzieć, że z 5h z tego się spędza czekając na ładowanie lokacji. Ale do rzeczy, bo po przejściu mogę chyba obiektywniej spojrzeć na grę.

STORYLINE i KONCEPCJA ŚWIATA
Jednym słowem – majstersztyk. Po raz pierwszy dostajemy grę, w której nasze wybory nie są oczywiste, a postacie nawet do nas przyjazne usiłują nas oszukać jeżeli jest to w ich interesie. W porównaniu do NWN, Ghotica czy nawet KotOR (Obliviona pominę, bo tam zadani były na żenująco niskim poziomie, rzadko kiedy możemy jednoznacznie wskazać jaki będzie długofalowy rezultat naszych działań. A prawie zawsze jest tak, że ktoś komu pomogliśmy/zaszkodziliśmy na początku gry pojawi się niej jeszcze przynajmniej raz kilkanaście godzin później. Dzięki temu musimy ponosić konsekwencje swoich wyborów, a nie używać funkcji load, jeżeli okazało się, że jest nie do końca tak jak chcieliśmy. Często też przyjdzie wybierać nam „mniejsze zło” – praktycznie brak oczywistej w innych grach alternatywy „dobro - zło”. Nawet kiedy w kilku przypadkach dokonałem takiego oczywistego wydawałoby się wyboru okazywało się, że jednak nie był on taki. Sam świat jest też dojrzały – postacie mówią „realne” kwestie nie krępując się obrażać innych, przeklinać czy wygłaszać hasła rasistowskie. Znacznie lepiej pozwala to wczuć się w świat niż w przypadku ugrzecznionych rozmów. Częstym elementem są też łapówki, seks, alkohol a nawet narkotyki (aż dziw, że w wersji na USA nie wycięto „policjanta” uzależnionego od narkotyków, który bardzo nam pomaga gdy dostarczamy mu kolejne porcje białego proszku).

Jedyne do czego można mieć w zasadzie pewne zastrzeżenia to ograniczona czasami możliwość interakcji. Pewne ważne rozmowy toczą się bez naszego udziału, możemy tylko je obserwować (chociaż mamy na nie pośredni wpływ, bo z reguły ich treść zależy od tego jak zachowywaliśmy się wcześniej). Mnie to jednak osobiście nie przeszkadza, bo twórcy dzięki temu stworzyli zwartą koncepcję bohatera, cynicznego Wiedźmina, który za darmo nie pracuje i w pewnych sytuacjach powie co o kimś myśli. Gdyby gracz miał możliwość reagowania w każdej sytuacji, znacznie naruszyłoby to kreację bohatera i jego postawy do świata, na którą jednak wpływ mamy. Oczywiście odbywa się to kosztem pewnej swobody wyboru, ale w końcu czy kwestie „zabiję potwora za 150” oraz „zabiję potwora za 50” są tak istotne?

Kościany poker – jedna z dwóch minigier
W grze jest bardzo dużo nawiązań do książki i kilkanaście postaci wprost z niej przeniesionych. Także niektóre dialogi są żywcem wyjęte z tekstów Sapkowskiego. Każdy kto gra bez czytania książki dużo traci, z drugiej strony gra bardzo zachęca do jej przeczytania – czasami aż się dziwiłem, że nie wyskakuje komunikat „resztę właśnie zasłyszanej historii przeczytasz w tomie X sagi o Wiedźminie”
Cała historia gry jest bardzo dobrze napisana i w zasadzie dopiero do końcówki można mieć pewne zastrzeżenia (nie wiem dlaczego bez małą wszyscy twórcy gier wychodzą z założenia, że gracze chcą na sam koniec przez 30 minut przebijać się przez lokacje pełne potworów?), jednak samo zakończenie jest już niezłe. Dodam, też od razu że jedyne czego mi brakowało po zakończeniu outra to tablicy – „wyjaśnienie niedokończonych wątków w Wiedźminie 2”

GRAFIKA, DŹWIĘK I INNE TECHNIKALIA
Na początek warto wspomnieć, że niestety Aurora (nawet w wersji 2007) jest silnikiem pseudo-trójwymiarowym. Znaczy, że nasz bohater porusza się po dwu-wymiarowej planszy na która nałożono obiekty 3d i w gruncie rzeczy Wiedźmin tylko ładniejszą grafiką różni się od wydanej w 2002 roku Neverwinter Nights. Efekt jest taki, że można się zablokować na najmniejszym kamyczku w dodatku nie da się wejść w miejsce którego twórcy nie „zmapowali”, nawet jeżeli wszystkie prawa fizyki i logiki podpowiadają, że powinno być to możliwe. Otoczenie nie jest też „niszczalne”, poza kilkoma obiektami, których możliwość przesunięcia przewidziano. Ale zostawiając negatywne strony przejdźmy do tego co dobre. Grafika jako taka jest bardzo ładna – szczególne wrażenie robią dalekie plenery w niektórych lokacjach (niestety blisko jest trochę kanciasto) oraz postacie. Zdecydowanie najładniejsze z jakimi dane mi było się spotykać w grach cRPG posiadające także dobre skrypty AI symulujące „życie”, chociaż jednak gorsze niż w Oblivionie. Bardzo dobrze są też zrealizowane sekwencje walki – dobrze animowane, płynne i bardzo dynamiczne. Widać, że do motion capture się twórcy przyłożyli.

Muzyka jest bardzo przyjemna i dobrze dopasowana do gry – o ile w większości przypadków muzyki w ogóle nie zauważam podczas grania tutaj parę razy z przyjemnością stwierdziłem, że jest niezła. Głosy w podłożono w przeważającej mierze dobrze, w dodatku przez dość duża grupę osób, więc nie zdarza się tak jak w Oblivionie że co druga osoba mówi tym samym głosem. Efekty dźwiękowe przeciętne.

Warto także wspomnieć o dużej ilości małych a cieszących oko detali. Np. biegające sobie po karczmach kury Rzecz niby oczywista w pseudo-średniowieczu, że w karczmie są kury i psy, ale w żadnej innej grze tego jak dotychczas nie widziałem. Takich małych detali jest dużo i widać, że koncepcja świata jest przemyślana i dobrze dopracowana.
Nie można nie wspomnieć także o intrze i outrze, które śmiało mogłyby być krótkimi filmikami samymi w sobie. Jeżeli chodzi o jakość animacji i wykonania, filmiki biją na głowę wszystko co było dane mi jak dotąd widzieć.
Na koniec zostawiłem jeszcze jedną drażliwą kwestię – mianowicie NPC. Są ładnie zrobienie, z reguły mają dobrze podłożone głosy, ale... Po pierwsze jest mało modeli postaci, często też poszczególne modele niczym się nie różnią – nie zmieniono im nawet koloru ubrania. O ile wśród przypadkowych i obywateli miasta aż tak bardzo to nie razi to jednak psuje wrażenie gdy najpierw model X jest kapitanem straży a 15 minut później jakimś złoczyńcą (dobrze, chociaż, że głosy inne podłożono). Postacie podczas rozmowy wykonują też wszystkie takie same ruchy i gesty, co po pewnym czasie zaczyna się rzucać w oczy. W dodatku praktycznie brak mimiki twarzy. Niezależnie od tego czy ktoś na nas wrzeszczy czy się śmieje, twarz pozostaje cały czas taką samą kamienną maską.

„Moherowa babcia” - jeden z najtrudniejszych „przeciwników” w całej grze

PRZECIWPANCERNYM OGNIA CZYLI Z CZYM PRZYJDZIE NAM SIĘ ZMIERZYĆ
Potworów w Wiedźminie mnogo – dość powiedzieć, że bestiariusz liczy kilkadziesiąt wpisów. Do tego dochodzą oczywiście przeciwnicy humanoidalni w różnych odmianach. Potwory poza kilkoma wyjątkami są „książkowe” . Ich modele są bardzo ładne i dobrze animowane, każdy ma własny sposób ataku a często także ataki specjalne, które potrafią nas ogłuszyć czy oślepić (ciekawie zrobiony efekt „przepalonego” obrazu). W zasadzie jedyne co można przecinkom zarzucić to straszliwa głupota – idą „kupą” jak owce na rzeź, co o ile jest znośne przy ghulach czy innych utopcach, wydaje się co najmniej dziwne przy ludziach atakujących mnie dziarsko, chociaż przed chwilą w ciągu 10 sekund zabiłem im 5 kolegów. Warto też wspomnieć, że w ekipie Wiedźmina trafił się chyba jakiś fanatyk Unreala czy Dooma, bo na końcu pojawiają się przeciwnicy jakby żywcem wyjęci z UT (łącznie ze zbroją a’la Space Marines z WH40k), tyle że mieczami walczą, co trochę śmiesznie wygląda w grze tego typu.

Babciu, dlaczego masz takie duże zęby?

PRZEPRASZAM CZY TU BIJĄ CZYLI POZIOM TRUDNOŚCI
Odnosząc się do poziomu trudności trzeba stwierdzić, że generalnie gra jest dość łatwa, zwłaszcza pod koniec. Geralt to prawdziwy czołg na potwory (i ludzi) i tylko niektóre są w stanie mu jakoś poważniej zaszkodzić. Paradoksalnie z reguły najłatwiej padają „bossowie”, bo słabsze potwory w kupie potrafią czasami krwi napsuć. Dość powiedzieć , że w finałowym pojedynku nie straciłem nawet połowy życia, chociaż użyłem tylko jednego eliksiru przed walką. Dodatkowo, dostajemy zdecydowanie za dużo talentów (takie Wiedźminowe punkty umiejętności), w związku z czym kończąc grę miałem prawie wszystkie umiejętności na maksymalnym poziomie, poza kilkoma, które nie były mi do niczego przydatne. Samo w sobie nie jest to złe, ale że uda się rozwinąć prawie wszystko można się zorientować znacznie przed końcem gry, więc w pewnym momencie przestaje się planować rozwój tylko bierze prawie wszystko jak leci.

Strzyga – wbrew pozorom bardzo łatwy przeciwnik

BUGI I INNE ROBACTWO
Na oficjalnym forum ludzie narzekają, że gra się wiesza często i gęsto, ale mnie się to zdarzyło tylko raz. Niestety pomniejszych bugów w grze dostatek. Nie trafił mi się żaden uniemożliwiający ukończenie gry (takie się podobno również zdarzają), ale także inne potrafią mocno wkurzać. Warto wspomnieć o trzech – blokowaniu się podczas walki tudzież niemożności trafienia przeciwnika chociaż teoretycznie jest on już w zasięgu miecza, możliwości zużycia przedmiotów questowych na eliksir oraz automatycznym chowaniu miecza przez Geralta, często w bardzo niefortunnych momentach. Innych baboli jest całe mnóstwo, ale jakoś da się przeżyć fakt, że czasami podczas rozmowy widzimy nogi NPCa albo że Wiedźmin wykonuje jakieś dziwne ruchy podczas walki na pięści. Zdarzają się też bugi graficzne oraz wszechobecne błędy kolizji obiektów. Innych pomniejszych jest jak już wspomniałem całe zatrzęsienie i za każdym razem jak sobie przypominam wypowiedź jednego z twórców, że Wiedźmin będzie jedną z niewielu dopracowanych gier to mi się chce śmiać (wystarczy powiedzieć, że był już tzw. 0-day patch). Całe szczęście porównując do osławionego Ghotica III, można śmiało powiedzieć, że bugów praktycznie nie ma

Ciekawe gdzie moja pochodnia?

PODSUMOWUJĄC
Cóż gdybym oceniał tylko grę jako RPG dałbym 10/10, jednak nie można zapomnieć o mniej lub bardziej przeszkadzających elementach technicznych (czas ładowania!), dlatego obniżam notę całkowitą do 8/10. Ale kiedy już nauczymy się żyć z różnymi niedoskonałościami mamy przed sobą jedną z najlepszych gier cRPG jakie kiedykolwiek stworzono. Za 80zł – nic tylko brać (zwłaszcza, że gra jest bardzo ładnie wydana).
Stare 11-10-2007, 10:14   #65
Symonides
Moderator
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

ja pierdaszcze! Janek rispekt za ta recenzje
Stare 11-10-2007, 10:30   #66
DAD
General

Wyślij wiadomość przez AIM do DAD Wyślij wiadomość przez MSN do DAD
Domyślnie

Sadze ze mozna by bylo ta recke gdzies na jakis portal z grami dac

gj
Stare 11-10-2007, 11:13   #67
Piter
General

Domyślnie

Janek ładnie Ja się nie spieszę z przechodzeniem - już na początku grudnia być może wyjdzie patch przyspieszający ładowanie

Wszedłem na forum, bo... Wiedźmin wywalił się do Windowsa
Stare 11-10-2007, 14:37   #68
Malutki
General

Domyślnie

łoł Janko! Ale dałeś czadu! A mi sie Wiedzmok trochę mi się znudził. Czekam na wene

Przyłącz się
Stare 11-10-2007, 15:16   #69
pitraq
General

Domyślnie

Aha część bugów naprawia patch 1.1a
Szacunek za reckę Janek
Stare 11-10-2007, 15:26   #70
Janek
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał pitraq Zobacz Wiadomość
Aha część bugów naprawia patch 1.1a
Szacunek za reckę Janek
Recke pisalem na 1.1a wlasnie.
Stare 11-10-2007, 17:45   #71
.error.[Bosek]
Colonel

Miasto: Lębork
Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[Bosek] Wyślij wiadomość przez Yahoo do .error.[Bosek]
Domyślnie

a u mnie jest tak ze czasem gram caly dzien i jakos dziala a czasem mi sie wiesza co 15minut. Ladowanie lokacji to jeszcze jak cie moge ale czy nie da sie jakos wylaczyc tych cholernych autozapisów przy kazdym opuszczeniu danej lokacji, jest to dobijające i wraz z tymi wysypami gry troche zniechęca i puki co jakos tez mi przeszla pierwsza euforia. Co nie znaczy ze gra jest super i jedną z lepszych rpg w jakie gralem.
Evga GTX 570OC, Corsair AX 850
Samsung 26'
G15, Icemat Siberia, razer mamba
X-fi extreme music + Logitech Z-5500
.error.[Bosek] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-10-2007, 18:25   #72
Raiden
General

Wyślij wiadomość przez AIM do Raiden Wyślij wiadomość przez MSN do Raiden
Domyślnie

Janek zastanawiałeś sie na pisaniem recenzji gier np w CDA?
Raiden jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-10-2007, 21:07   #73
primitive
Captain

Domyślnie

On pewnie tam pisze, Smuggler Jego nick!
Stare 11-10-2007, 22:05   #74
Kaziu
Chief Warrant Officer 4

Wyślij wiadomość przez MSN do Kaziu
Domyślnie

No Janko Janko - od tej strony Cie nie znalem jaby to powiedzialy dzieci CSa nnnnaaaaajjjjjssssss
Stare 11-12-2007, 06:31   #75
gajethano
Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do gajethano
Domyślnie

a ja mam pytanko do Ciebie Janku. Mam składniki z eliksiru potrzebne np do Jaskółki zawatre w powiedzmy w mózgu utopca czy w czymś tam oraz mam mocny alkohol niezbedny do wyrobienia eliksiru. Z tego co wiem należy wejśc w tryb medytacji aby uzyskać eliksir ( automatycznie go tworzy ? ) Natomiast dupa blada robie tak a eliksiru jak nie ma tak nie ma. Moze cosik zle robie
Stare 11-12-2007, 07:52   #76
Piter
General

Domyślnie

Masz w instrukcji

Jeśli masz przepis w swoim dzienniku i masz składniki, to będzie on podświetlony na liście przepisów na biało. Wybierasz go i naciskasz przycisk "mieszaj", automatycznie powinien się wydłużyć czas medytacji. Jak już wszystkie eliksiry sobie tak poustawiasz, to medytujesz (klepsydra) i po zakończeniu medytacji powinieneś mieć eliksir w inventory.
Stare 11-12-2007, 09:40   #77
Shibby
General

Domyślnie

Właśnie. Kliknąłeś w "Mieszaj"?
Stare 11-12-2007, 10:29   #78
Piter
General

Domyślnie

Ciekawy wywiad z dyrektorem wykonawczym CD Projekt: http://www.gram.pl/felieton.asp?id=1880&str=1
Stare 11-12-2007, 13:12   #79
Catra
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
Wracając jednak do pytania. Wkrótce planujemy też wypuszczenie toolsetu oraz dema. A co jeszcze ważniejsze, wraz z toolsetem lub wkrótce po nim wypuścimy dodatkowe przygody na nim opracowane. Na razie pracujemy nad jedną taką przygodą. Będzie ona oczywiście darmowa dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników gry. Sądzę, że te działania spowodują, że Wiedźmin będzie się cieszył popularnością przez wcale nie taki krótki okres.
YEAH ! BABY ! Shake your booty.

Stare 11-12-2007, 17:16   #80
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

Cytat:
Napisał gajethano Zobacz Wiadomość
a ja mam pytanko do Ciebie Janku. Mam składniki z eliksiru potrzebne np do Jaskółki zawatre w powiedzmy w mózgu utopca czy w czymś tam oraz mam mocny alkohol niezbedny do wyrobienia eliksiru. Z tego co wiem należy wejśc w tryb medytacji aby uzyskać eliksir ( automatycznie go tworzy ? ) Natomiast dupa blada robie tak a eliksiru jak nie ma tak nie ma. Moze cosik zle robie
Musisz mieć również butelke mocnego alkoholu.
Stare 11-12-2007, 17:25   #81
Catra
Moderator
General

Domyślnie

Albo białą mewe i musisz sam zwarzyc mikstrue

Stare 11-12-2007, 18:21   #82
DAD
General

Domyślnie

Ja nie nie wiem jak sie medytuje kurde. Raz juz sam medytowalem, ale to dlatego ze Vesemir mi kazal odpoczac. teraz nie wiem..
Stare 11-12-2007, 18:30   #83
Catra
Moderator
General

Domyślnie

hehe musisz znaleźć ognisko Ewentualnie gospode , albo inne spanko u kogos, wtedy bedziesz mial ikonke medytacji podczas rozmowy. Ognisko wystarczy kliknac .

W prologu masz ognisko w "kuchni" Tam gdzie siedzi Vesemir. Zwyczajny kominek taki . Na dworzu to znajdzies wyłącznie takie małe ogniska. Jak przytrzymasz lewy alt to znajdziesz łątwo .

Stare 11-12-2007, 19:21   #84
DAD
General

Domyślnie

LOL Dzieki Catra... no wiesz polozylem gdzies instrukcje do gry i nie moge jej znalezc

Dzieki Tobie zrobilem eliksir, bzyknąłem Triss i moge grac dalej
Stare 11-12-2007, 19:25   #85
Pixel
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Pixel
Domyślnie

Heheh. No bzykanka troche w grze jest rotfl
Stare 11-12-2007, 19:56   #86
WiN
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do WiN Wyślij wiadomość przez AIM do WiN Wyślij wiadomość przez MSN do WiN Wyślij wiadomość przez Yahoo do WiN wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

DAD, a co na to żona?
WiN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-12-2007, 19:58   #87
pitraq
General

Domyślnie

hehe już w do końca 1 rozdziału można zdobyć 3 karty... hehe niezły "PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP"ka z naszego Geralta
Stare 11-12-2007, 20:14   #88
WiN
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do WiN Wyślij wiadomość przez AIM do WiN Wyślij wiadomość przez MSN do WiN Wyślij wiadomość przez Yahoo do WiN wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

wszystko ma zmutowane i dlatego tak sieje
WiN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-12-2007, 20:56   #89
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Pixel Zobacz Wiadomość
Heheh. No bzykanka troche w grze jest rotfl
hehe widze odwiedziles panienke w mlynie fajne ma donice

powiem wam znowu dzis pogralem w ta gre u kumpla i coraz bardziej mi sie podoba
juz nie moge doczekac sie mojego nowego kompa gre kupuje na bank!
Stare 11-12-2007, 21:10   #90
Malutki
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał -tM][H!pek Zobacz Wiadomość
hehe widze odwiedziles panienke w mlynie fajne ma donice
Jaka panienka w młynie Gdzie to jest Ja tez chce
Lol ładne z was bzykacze! ja dopiero przelecialem 2 panienki (3 akt) B: a wy mowicie o 3 w 1 akcie! Skad wy macie to cos w sobie co

Przyłącz się

Ostatnio edytowany przez Malutki : 11-12-2007 o 21:13
Stare 11-12-2007, 21:56   #91
Catra
Moderator
General

Domyślnie

hehe to sporo ominałes Malutki Ja juz mam za soba 10 chyba kobitek. Cos kolo tego moglem sie rabnac o 2-3 Tez jestem w 3 akcie. W sumie jest 24 panienek , znaczy chyba 20 , ale niektore mozesz kilka razy

Stare 11-12-2007, 22:05   #92
Shibby
General

Domyślnie

Tą zieloną driadę można do oporu, ile tylko będziesz miał wilczych skór.
Stare 11-12-2007, 23:02   #93
Pixel
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Pixel
Domyślnie

2 panienki do 3 aktu? Gdzie Ty sie chowales? Ja tam wykonuje zawsze wszystkie mozliwe questy i samo sie tak trafia =)
Stare 11-13-2007, 05:09   #94
gajethano
Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do gajethano
Domyślnie

Cytat:
Napisał BrYK Zobacz Wiadomość
Musisz mieć również butelke mocnego alkoholu.
wiem doskonale o tym
Stare 11-13-2007, 08:28   #95
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Shibby Zobacz Wiadomość
Tą zieloną driadę można do oporu, ile tylko będziesz miał wilczych skór.
pojechales Shibby
Stare 11-13-2007, 12:53   #96
Malutki
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Pixel Zobacz Wiadomość
2 panienki do 3 aktu? Gdzie Ty sie chowales? Ja tam wykonuje zawsze wszystkie mozliwe questy i samo sie tak trafia =)
Jakos tak zleciało Najpierw kobitka sie chciała tegować, to nie miałem kwiatka.
Jak sie chcialem tegowac z ta zielona to wybrałem "dam TERAZ" wilcze skóry ale okazalo sie, ze nie mam I dalej juz nie bylo zadnego fajnego dialogu
Ale jeszcze posmakują mojego "smoka" Aha jeszcze mozna sie ruchac podobno z ta przyjaciolka z dawnych lat ale jakos nic nie moglem w tym kierunku zrobić

PS: Dziwki (te zwykle) sie nie licza Chlopaki nie oszukujcie
PS2: Moze zrobimy taki krotki artykuł tak dla nas "Jak bzyknac Panie z Wiedzmina" Opisujcie najlepiej kiedy i w jaki sposob zaliczyliscie dana panienke! Pomoze to reszcie i w koncu moze ktos "zaliczy" wszystkie"

Przyłącz się

Ostatnio edytowany przez Malutki : 11-13-2007 o 12:56
Stare 11-13-2007, 13:00   #97
Piter
General

Domyślnie

A po co zamieszczać spoilery?
Stare 11-13-2007, 13:11   #98
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

M4LuTkI wyluzuj - uwaga na slownictwo
Stare 11-13-2007, 13:35   #99
Malutki
General

Domyślnie

Przepraszam Poniosło mnie bo chłopaki przetegowali duzo a ja przeciwnie
Troche mnie to rozwala jak sie wszyscy chwala, ile to oni panienek... sami wiecie

Przyłącz się
Stare 11-13-2007, 17:08   #100
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

malutki, ile ty masz lat?

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania