Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne > Inne gry

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 10-23-2007, 16:06   #1
Malutki
General

Miasto: Bochnia/Kraków
Wyślij wiadomość przez AIM do Malutki
Domyślnie The Witcher/Wiedzmin aka Wiedzmok :P

producent: CD Projekt Red Studio
wydawca: Atari / Infogrames
dystrybutor PL: CD Projekt
Cena:79zł
Premiera: 26 paź

Wiedźmin to gra RPG, przeznaczona przede wszystkim dla starszych graczy. Posiada prostą, lecz ciekawą mechanikę, oraz złożoną intrygę oraz atrakcyjną oprawę graficzną. Dodatkową jej zaletą jest umieszczenie akcji w świecie stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego. Jednak konstrukcja scenariusza nie wymaga znajomości dzieł pisarza. Akcja gry toczy się w „gotowym” świecie, gdzie zarówno postacie jak i poszczególne lokacje są częścią większej całości. Dzięki temu gracz może łatwo identyfikować się z bohaterem oraz wydarzeniami w grze.

W grze wcielasz się w rolę tytułowego Wiedźmina – wojownika wyszkolonego i przygotowanego do walki z potworami. To zawodowiec, który korzysta ze specjalnych broni oraz mikstur, i posiada zdolności, dzięki którym jest znacznie szybszy niż zwykły człowiek. Dawniej wiedźmini tworzyli elitarną grupę wojowników. Jako dzieci byli zabierani rodzicom i poddawani próbom oraz mutacjom, dzięki którym uzyskali nadludzkie wręcz umiejętności.

Niedawno zakończona okrutna i krwawa wojna z południowym cesarstwem Nilfgaardu i elfami wyniszczyła północne królestwa. Władza skłóconych i krótkowzrocznych królów słabnie. Wśród ogólnego chaosu i zamętu pojawia się ostoja ładu - Zakon Płonącej Róży. Mnisi-wojownicy obiecują zaprowadzić prawo i porządek, a także zjednoczyć Nordlingów. Rycerze głoszą, że nadchodzący mróz zwycięży potęga ognia, któremu oddają cześć. Jednak szansę przetrwania kataklizmu mają głównie ludzie wywodzący się z czystej krwi Nordlingów. Zakon rośnie w siłę. Ma już nadania w królestwie Aedirn, w którym toczy walkę z elfami z Doliny Kwiatów. Chce także uzyskać przychylność władców dwunastu północnych królestw – w tym celu zabiega o nadanie nieużytków, na których mieszkają elfy i grasują potwory.

Jednocześnie na traktach i gościńcach zaczynają ponownie pojawiać się hordy potworów, a wśród nich takie, które wymarły lub zostały wytępione wiele lat temu. Żerują na trupach, sieją strach i przerażenie wśród mieszkańców północnych krain. Szerzą się nawet niestworzone pogłoski, że ktoś w tajemnicy hoduje monstra dla sobie tylko wiadomych celów.

W takich to ponurych czasach nasz bohater powraca do Kaer Morhen, zrujnowanej twierdzy wiedźminów, w której został poddany zmianom i wyszkolony w fachu zabójcy potworów. Kiedy wiedźmin dociera na miejsce, warownia zostaje zaatakowana przez tajemniczych napastników. Kilku przebywających na miejscu wiedźminów musi odeprzeć atak... i tutaj właśnie zaczyna się cała historia. Jak będzie dalej, zależy już tylko od twoich poczynań.

* Gracz wciela się w Geralta z Rivii – głównego bohatera cyklu opowiadań Andrzeja Sapkowskiego.
* W czasie gry bohater odwiedzi miejsca znane z kart książek i spotka wiele postaci występujących zarówno w sadze, jak i w opowiadaniach.
* Geralt, Bohaterowie Niezależni i potwory opisani są za pomocą zestawu Cech. Główny bohater poznaje także Zdolności, czyli sekretne cięcia i znaki magiczne.
* Decyzje gracza wpływają na zachowanie bohaterów niezależnych. Wszystkie zachowania, dokonania i uczynki postaci są zapamiętywane przez mieszkańców tego świata.
* W czasie zabawy bohater zdobywa Punkty doświadczenia przydzielane za pokonanych przeciwników, czy też za wykonanie zleconych mu zadań.
* Postacie potrafią wzywać posiłki, czekać na ich nadejście, a następnie atakować w grupie. Dzięki temu poczynanie przeciwników przypomina bardziej naturalnie zachowanie się człowieka.
* Sekwencje walk powstawały przy użyciu technologii motion capture, a za fizykę ciał odpowiada Karma Engine firmy Criterion.
* Gra wykorzystuje mocno zmodyfikowany silnik Aurora, firmy BioWare. Wzbogacono go m.in. o realistyczny cykl dnia i nocy, efekty pogodowe oraz zaawansowaną obsługę shaderów.
* Muzykę skomponował Adam Skorupa, założyciel formacji „Aural Planet”, twórca oprawy dźwiękowej wielu polskich gier (m.in. Painkiller, seria Gorky).

INFO zaczerpnięte z http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2212 GRY-ONLINE

Wiedzmoka będe miał jutro , więc zobaczymy czy to totalna kupa czy może fajna gra a może nawet HICIOR Moze ktoś z was tez zamówił i już ma (ponoć niektórzy już mają ) i podzieli sie wrazeniami

Przyłącz się
Malutki jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 10-23-2007, 16:17   #2
RHK111
General

Wyślij wiadomość przez MSN do RHK111
Domyślnie

Napiszcie cos, bo po filmach to calkiem fajnie wyglada i po przeczytaniu wszystkich czesci Wiedzmina mam chec na jego przygody na PC.

Salu2
Stare 10-23-2007, 17:42   #3
Janek
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Wlasnie gram Napisze potem
Stare 10-23-2007, 17:53   #4
Malutki
General

Domyślnie

Grasz Janek Ty byku pieroński chciałem być pierwszy Ahhhhhhhh...
zamówiłeś EK czy wersje Gramową

Przyłącz się
Stare 10-23-2007, 18:01   #5
Janek
General

Domyślnie

Normalna (kolekcjonaerska jest po zboju droga, chociaz fajna), zwykla poczta i dzis dostalem

Ostatnio edytowany przez Janek : 10-23-2007 o 18:58
Janek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-23-2007, 18:56   #6
Janek
General

Domyślnie

Pierwsze wrażenie niezłe – intro wgniata w ziemie i jest naprawdę długie (jedno z najdłuższych jakie kojarzę w grach komputerowych). Niestety moje drugie wrażenie było nieco gorsze, bo mi się straszne artefakty porobiły i połowy tekstur nie wczytało, ale całe szczęście po restarcie gry było już ok. Ale przechodząc do meritum:

GRAFIKA
Oczywiście pierwsze co się rzuca w oczy to grafika. Wygląda ładnie, aczkolwiek trzeba podkreślić, że niestety Aurora 2007 robi ogólne wrażenie gorsze niż Oblivion 2005 Znacznie lepiej są zrobione postaci (wyglądają jak prawdziwi ludzie a nie jak komputerowi ludzie), ale już tła i otoczenie wyglądają dużo gorzej – tekstury na ziemi są dość kanciaste, wszystko jest też statyczne i nic nie da się potrącić ani przestawić. Tak samo nie da się też skakać ani spaść, nawet jeżeli idziemy po 10cm kładce – oczywiście to ograniczenie samego silnika gry, ale w 2007 roku, w dodatku w grze rozgrywanej TPP też zaliczam to na minus. Na plus zaliczam natomiast bardzo ładnie zrobione oświetlenie oraz wodę. Dalekie widoki są ładne, ale nieporażające. Najgorsze wrażenie robi jednak nagminne przenikanie elementów postaci przez siebie – np. Geraltowi włosy przenikają przez ciało i wystają z tyłu, Vesemir gdy z nami rozmawia to ręka mu się wtapia w sakwy… Ponadto w jednej w pierwszych rozmów engine miał problem z chodzący sobie w tle gołębiem, który się teleportował z ziemi do połowy ściany i z powrotem – wyglądało to komicznie ale w sumie raczej źle świadczy o samej grze. Sytuację ratuje całe szczęście bardzo udany motion-capture, ale o tym niżej…

WALKA
Zaraz na początku gry musimy stoczyć walkę. Trzeba przyznać, że ta jest wykonana bardzo ciekawie – mamy kilka stylów i kilka broni, a dobór właściwej broni/stylu do przeciwnika ma duże znaczenie. Ponadto ciekawie też działa system, w którym musimy klikać na przeciwnika w odpowiednim momencie, żeby wykonać sekwencje ciosów – z jednej strony walka nie wygląda jak w NWN, gdzie po kliknięciu ataku można było iść zaparzyć herbatę, ale też nie jest tak głupia jak w Ghoticu gdzie szaleńczo klikało się LPM (zgodnie z zasadą im szybciej tym lepiej). Walka jest też spektakularna a wspomniany motion-capture, to chyba najlepiej odrobiona lekcja z całej oprawy graficznej - Geralt wykonuje bardzo ładne i "rzeczywiste" ciosy, a jeżeli wejdziemy w sekwencje to są one naprawdę zabójcze i zakończone efektownymi „fatality”. Dodatkowo całość uzupełniają efektownie zrealizowane znaki, które już na początku są potężne – pierwszym znakiem można przeciwnika powalić, tak że potem wystarczy go dobić.

FABUŁA i DIALOGI
O tej części wiele powiedzieć na razie nie mogę, bo nie skończyłem jeszcze „samouczkowej” misji w Kaer Mohren, gdzie głownie się walczy, żeby nauczyć się sterowania, ale zapowiada się nieźle. Przede wszystkim co najważniejsze (dla mnie w każdym bądź razie) CDProjekt Red udało się przenieść klimat Sapkowskiego do gry – po wysłuchaniu opowieści o gnomie, który wynalazł dynamit i tego jak postaci się odnoszą do siebie (niewybredne słowa się jak najbardziej zdarzają) wiem, że ten element ma potencjał, który mam nadzieję będzie wykorzystywany w dalszej części gry.

DŹWIĘK i MUZYKA
Hmmm... Jest. Jakoś szczególnie mnie muzyka nie powaliła, ale nic złego o niej powiedzieć nie mogę. Za to aktorzy są o niebo lepiej dobrani niż w wspominanym Ghoticu czy Oblivionie, dzięki czemu NPC są bardziej realni i nie stają się po chwili gadającymi kukłami. Nie mogę włączyć EAXa, aczkolwiek nie wiem jeszcze czy to wina gry, czy znowu mój X-Fi ma focha.

INNE
Warto w tym miejscu wspomnieć też o nietypowym rozwoju postaci i ciekawych rozwiązaniach w nim zastosowanych. Umiejętności jest cała masa do wyboru, także możemy się rozwijać w różnych kierunkach. Ponadto mamy do dyspozycji wspomniane już znaki oraz nie mniej istotną zdolność warzenia eliksirów (również dobrze zrealizowaną).

PIERWSZE WRAŻENIE
Mimo wszystko moje pierwsze wrażenie jest bardzo dobre. Wreszcie gra, która poważnie podchodzi do gracza w kwestii przedstawienia świata – już na początku dokonujemy wyboru, w wyniku którego ktoś może zginąć, przy czym nie ma żadnego „właściwego rozwiązania”. Trochę rozczarowuje grafika, choć ma mocne strony zdecydowanie nie jest next-genowa. Tyle tytułem wstępu, postaram się opis rozszerzyć, gdy zajdę dalej w grze.

PODSUMOWANIE
- grafika
- błędy enginu gry (może niezawinione przez CDP-R, ale ja oceniam efekt)
+ walka
+ ciekawie i nietypowo rozwiązany rozwój postaci
+ humor
+ dialogi i postaci
Ocena: 8/10

Poniżej screeny z wszystkim ustawionym na maximum:

Komputer testowy: C2Q 6600, 4GB RAM, MSI Radeon x2900XT, Windows Vista 64.

Ostatnio edytowany przez Janek : 10-23-2007 o 19:02
Stare 10-23-2007, 18:56   #7
Malutki
General

Domyślnie

Ta ta bajeruj dalej ze poczta

Przyłącz się
Stare 10-23-2007, 20:07   #8
Janek
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał =M4LuTkI= Zobacz Wiadomość
Ta ta bajeruj dalej ze poczta
A jednak - z mojego doswiadczenia to z kurierami jest czesto wiecej problemow niz z Poczta Polska (poza tym w Masterlinku pracowala kiedys moja kolezanka i po tym co opowiadala, to bym im nie dal do przeslania nawet pudelka zapalek ).

EDIT:
Pogralem jeszcze troche -> Dialogi sa GENIALNE. Pierwszy raz gram w gre, w ktorej co chwila parskam smiechem. Postacie sa dobrze zagrane, maja dosc duzo opcji dialogowych, ktore w dodatku wplywaja na ich nastawienie do nas.
Z innych ciekawych rzeczy - efekt po wypicu alkoholu wymiata (usilowalem przepic pijaczka jakiegos ) Nie dosc ze sie wizja rozmazuje, to Geralt sie przesmiesznie zatacza z boku na bok
Po chwili stwierdzam tez, ze chociaz grafika nie jest super-hiper, to jest b. dobra co w polaczeniu z dobrze wymodelowanymi postaciami powoduje, ze w ogole sie nie mysli o tym, ze trawa jest kanciasta

Ostatnio edytowany przez Janek : 10-23-2007 o 21:55
Stare 10-24-2007, 00:12   #9
primitive
Captain

Domyślnie

jezu, jak ja się nie mogę tej gierki koczekać ^^
Stare 10-24-2007, 00:21   #10
Hang
Captain

Wyślij wiadomość przez AIM do Hang Wyślij wiadomość przez MSN do Hang
Domyślnie

dzieki Janku za recenzje
nie omieszkam sprobowac
Hang jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-24-2007, 07:10   #11
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Na niemieckim forum ciecmina gosciu od PR w ATARI powiedzial, ze pierwszy patch poprawi jakies 200 bugow.
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-24-2007, 10:03   #12
gajethano
Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do gajethano
Domyślnie

no Janek takiego recenzenta zadne czasopismo o grach chyba by sie nie powstydzilo Mnie bynajmniej bardzo zacheciles tylko kwestia jak to bedzie chodzic na moim 6800GT z A64 3700 i 1GB ramu :/
Stare 10-24-2007, 11:09   #13
^HiS^
General

Miasto: Wałbrzych
Domyślnie

Cytat:
Napisał gajethano Zobacz Wiadomość
6800GT z A64 3700 i 1GB ramu :/
full detale i z palcem w d....
^HiS^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-24-2007, 11:21   #14
Catra
Moderator
General

Miasto: Łódź
Wyślij wiadomość przez ICQ do Catra Wyślij wiadomość przez AIM do Catra
Domyślnie

Powiedzmy szczerze. ze to nie jest Crysis

http://lodz.myminicity.com/ klik click
Catra jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-24-2007, 12:42   #15
Malutki
General

Domyślnie

Właśnie zrywam karton... otwieram... i zaraz coś napisze

EDIT:

Po 2 godzinach gry moge powiedzieć tylko jedno: Wiedzmok wymiata!
Zgadzam sie z Jonkiem w 100%

Przyłącz się

Ostatnio edytowany przez Malutki : 10-24-2007 o 15:15
Stare 10-24-2007, 15:55   #16
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał ^HiS^ Zobacz Wiadomość
full detale i z palcem w d....
Wątpliwe

Wymagania zalecane:

CPU: Intel Core 2 Duo E6400 lub AMD X2 5600+
GPU:Geforce 7900GTX lub ATI Radeon X1950PRO
RAM:2 GB RAM-u
Stare 10-24-2007, 15:59   #17
Catra
Moderator
General

Domyślnie

Kat, pograj to dopiero ocenisz Czesto wymagania napisane mijaja sie z rzeczywistoscia

Stare 10-24-2007, 16:44   #18
KaT
General

Domyślnie

Jak mi sie spodoba i nie bedzie chulac na 6800GS, to najwyzej kupie GF8800GT z czym sie i tak nosze caly czas
Stare 10-24-2007, 16:49   #19
Janek
General

Domyślnie

Stare 10-24-2007, 18:03   #20
WiN
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do WiN Wyślij wiadomość przez AIM do WiN Wyślij wiadomość przez MSN do WiN Wyślij wiadomość przez Yahoo do WiN wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

dobra, dobra kto przeczytał choć jedną książkę Sapkowskiego o Wiedźminie
WiN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-24-2007, 18:19   #21
KaT
General

Domyślnie

Opowiadania z 10 razy, saga z 5
Stare 10-24-2007, 19:18   #22
ojest!
General

Miasto: Katowice-Brynów
Wyślij wiadomość przez AIM do ojest! Wyślij wiadomość przez MSN do ojest!
Domyślnie

Na p2p juz jest, ale po angielsku, wiec sobie jeszcze poczekam
Stare 10-24-2007, 19:38   #23
Catra
Moderator
General

Domyślnie

grac w to w wersji p2p to tak niepatriotycznie

Stare 10-24-2007, 19:58   #24
RHK111
General

Wyślij wiadomość przez MSN do RHK111
Domyślnie

Cytat:
Napisał WiN Zobacz Wiadomość
dobra, dobra kto przeczytał choć jedną książkę Sapkowskiego o Wiedźminie
Mam tu w Madrycie cala sage po "polskiemu", ale planuje zakup tych ksiazek po hiszpansku, ciekawe jak przetlumaczyli nasz polski humor etc.

Salu2
Stare 10-24-2007, 20:47   #25
Janek
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał KaT Zobacz Wiadomość
Opowiadania z 10 razy, saga z 5
x2
Stare 10-25-2007, 06:00   #26
gajethano
Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do gajethano
Domyślnie

wogole powiem szczerze nie czytalem wiec na pewno nie wczuje sie az tak bardzo w fabule i nie bede miec porownania do ksazki ale lubie te klimaty.

KaT ty to musiales dolowac z tymi wymaganiami
Stare 10-25-2007, 06:26   #27
Janek
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał gajethano Zobacz Wiadomość
wogole powiem szczerze nie czytalem wiec na pewno nie wczuje sie az tak bardzo w fabule i nie bede miec porownania do ksazki ale lubie te klimaty.

KaT ty to musiales dolowac z tymi wymaganiami
To przeczytaj - kup sobie chociaz jeden tom opowiadan, bo naprawde warto zarowno ze wzgledu na sama ksiazke jak i na to, ze gra mocno do niej nawizuje.

http://www.merlin.com.pl/frontend/br.../1,156949.html
http://www.merlin.com.pl/frontend/br...t/1,67484.html
http://www.merlin.com.pl/frontend/br.../1,535040.html
Stare 10-25-2007, 13:01   #28
Malutki
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Catra Zobacz Wiadomość
grac w to w wersji p2p to tak niepatriotycznie
No normalnie ja jako nieletni i niezdolny do pracy- bo mi sie nie chce a i tak jak by mi sie chciało jak mi sie nie chce to i tak by nie było co robić ( i jeszcze szkoła) ściągną bym tą gre z neta z powodu braku funduszy pod warunkiem że zrobili by to panowie obcokrajowcy Osobiście posiadam tylko 3 orginały (HL2, Gothic 3- ale tu byłem pewien że ta kasa nie pójdzie na marne, Wiedźmok- brałem w ciemno bo POLSKIE)

Co do wymagań to na 8600 i E4500 i 1GB ramu (najbardziej chyba daje w dupe)
na fullu da sie grać ale można czasami zaliczyć ściny i gra długo sie ładuje. Ja tam gram na srednich a grafika i tak wymiata

cenzura

BrYK

Co to jest karwa Juz nic nie mozna napisać Ta informacja nie zawierała zakazanych treści Sprzeciw

Przyłącz się

Ostatnio edytowany przez Malutki : 10-25-2007 o 18:21
Stare 10-25-2007, 19:43   #29
Janek
General

Domyślnie

A tu jedna ze scen, ktore musieli wyciac z wersji na USA, zeby gra nie dostala kategorii wiekowej 21+ (co w praktyce oznacza, ze dany przedmiot nie bedzie sprzedawany nigdzie poza sex-shopami ).

(W grze takie karty pojawiaja sie po dokonaniu aktu zgodnego z narodowa strategia polityki prorodzinnej )

UWAGA: 21+ i tylko za zgoda rodzicow

Ostatnio edytowany przez Janek : 10-25-2007 o 19:48
Stare 10-25-2007, 19:48   #30
^HiS^
General

Miasto: Wałbrzych
Domyślnie

maj GOD! moje oczy! a fuj to są cycki , ....wejs to zabiez
^HiS^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-25-2007, 20:15   #31
Piter
General

Domyślnie

Hehehehe nie ważne, że spadają głowy, trup się ściele gęsto, a krew zalewa ekran - cycka być nie może
Stare 10-25-2007, 20:20   #32
pitraq
General

Miasto: Moje miasto Wrocław, Wrocław moja enklawa...
Wyślij wiadomość przez AIM do pitraq Wyślij wiadomość przez MSN do pitraq
Domyślnie

Spokojnie HiS... PiS już nie rządzi (no w zasadzie leży i PiSzczy) możemy bez obaw oglądać gołe cycki
Stare 10-26-2007, 17:17   #33
Malutki
General

Domyślnie

Janek jak zalatwiles ta pierwsza (best)je Bo kurna juz 5 raz podchodze i dupa blada Fak

Przyłącz się
Stare 10-26-2007, 17:31   #34
Janek
General

Domyślnie

Jescze do tego nie doszedlem (chodzi Ci o tego psa zmutowanego jakiegos?)
Stare 10-26-2007, 17:44   #35
Malutki
General

Domyślnie

No właśnie! Kurna może mocna to ona nie jest ale przywołuje te mniejsze (zielone) psy i do tego jeszcze zadaje ból (w tym momencie postać się chwieje i nic sie nie da zrobić przez jakieś 10s). Troche bez sensu bo jak mam ja zabić skoro nie moge sie co jakis czas ruszać a te małe zielone gnidy mnie gryzą

Przyłącz się

Ostatnio edytowany przez Malutki : 10-26-2007 o 17:46
Stare 10-26-2007, 19:53   #36
Janek
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał =M4LuTkI= Zobacz Wiadomość
No właśnie! Kurna może mocna to ona nie jest ale przywołuje te mniejsze (zielone) psy i do tego jeszcze zadaje ból (w tym momencie postać się chwieje i nic sie nie da zrobić przez jakieś 10s). Troche bez sensu bo jak mam ja zabić skoro nie moge sie co jakis czas ruszać a te małe zielone gnidy mnie gryzą
Juz po bestii Sposob prosty i przynajmniej u mnie skuteczny juz za 1 razem:
Jak tylko bestia zatakuje trzeba wypic eliksir zamiec i uzyc jadu przeciwko upiorom. Potem dajemy styl silny i idziemy prosto na bestie - po wypiciu zamieci te pomniejsze psy sa malo grozne, a jak zabijemy bestie to i tak znikna. Ale fakt ze zostala mi jakas sladowa ilosc zywotnosci.
Raz tylko zostalem unieruchomiony bolem - jak sie dobrze uda wymierzyc z combosami, to przerosnietemu kundlowi trudno jest skutecznie zaatakowac.
Stare 10-26-2007, 20:09   #37
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Czego sie nie zrobi dla cyckow w grze...
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-27-2007, 13:31   #38
Malutki
General

Domyślnie

No zamiec dawalem i nawet jaskolke pilem ale nic z tego. A tej maści przeciw upiorom nie mam Cholera jeszcze sprobuje cos zrobic

Przyłącz się
Stare 10-28-2007, 09:38   #39
Janek
General

Domyślnie

Ciekawe do kogo Tworcy "pija"

Stare 10-28-2007, 11:03   #40
Malutki
General

Domyślnie

"spieprzaj dziadu" - klasyka
Dzieki Janek za porade z tym jadem! Pomogło i przeszedłem bestie za pierwszym podejsciem

Przyłącz się

Ostatnio edytowany przez Malutki : 10-30-2007 o 12:57
Stare 11-03-2007, 02:09   #41
Catra
Moderator
General

Domyślnie

Pograłem i pograłem I jest cudownie

A co do pieska. Nie widze problemu pokonałem go z full zdrowiem
Jad na Upiory+Jaskolka+Zamiec . Potem styl grupowy a na koniec szybki

I po strachu

Ale i tak najlepszy jest paser w Wyzinie Jego teksty mnie rozwalaja na łopatki. Poziom tekstów jak dla mnie porownywalny z falloutem

Stare 11-03-2007, 15:42   #42
Catra
Moderator
General

Domyślnie

http://img413.imageshack.us/img413/7620/wiedzminac3.jpg

Stare 11-03-2007, 21:00   #43
Balon
Captain

Miasto: Poznań
Wyślij wiadomość przez AIM do Balon
Domyślnie

lol heheh
Stare 11-03-2007, 21:11   #44
Malutki
General

Domyślnie

Pwoiem wam, że IMO to widać ,że ta gra robiona przez polaków pełną gębą
W każdym momencie widać tą swojskosc. Talar najlepszy "to robimy Q*wa ten interes czy nie?!" - czy jakoś tak hehehe.

Przyłącz się
Stare 11-03-2007, 21:35   #45
pitraq
General

Miasto: Moje miasto Wrocław, Wrocław moja enklawa...
Wyślij wiadomość przez AIM do pitraq Wyślij wiadomość przez MSN do pitraq
Domyślnie

Kurde kupiłem sobie a nawet nie miałem czasu żeby instalnąć
Stare 11-03-2007, 21:49   #46
Shibby
General

Miasto: Przasnysz
Domyślnie

Panowie, jest w ogóle sens próbować odpalać to na minimalnych detalach (ja tam we wszystko gram na minimum, przyzwyczaiłem się ) na athlonie 2500+, r9550 256 mb i 512 mb ram?

Niby wymagania to ma spore, ale ludzie piszą, że mają dużo słabsze kompy i na full im śmiga. Ktoś próbował na podobnym do mojego rzęchu?

Bo nie chciałbym kupić kota w worku.
Stare 11-04-2007, 00:20   #47
Catra
Moderator
General

Domyślnie

Kupic to i tak kup A odpalic to odpali, w najnizszej rozdzielczosci . Kumpel gra na minimum i mowi ze wyglada przecietnie, ale da sie grac. ozatym grafika tutaj nie jest najwazniejsza

Stare 11-04-2007, 02:55   #48
Janek
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Shibby Zobacz Wiadomość
Panowie, jest w ogóle sens próbować odpalać to na minimalnych detalach (ja tam we wszystko gram na minimum, przyzwyczaiłem się ) na athlonie 2500+, r9550 256 mb i 512 mb ram?

Niby wymagania to ma spore, ale ludzie piszą, że mają dużo słabsze kompy i na full im śmiga. Ktoś próbował na podobnym do mojego rzęchu?

R9550 nie jest oficjalnie wspierany, ale na forum pisza ludzie ze graja na takim sprzecie jak Twoj i sie da grac ponoc na low - klatkuje tylko od czasu do czasu. Wspolczuje tylko przy ladowaniu lokacji, bo to strasznie dlugo trwa nawet na szybkich kompach.
Stare 11-04-2007, 08:57   #49
qhash
General

Wyślij wiadomość przez MSN do qhash
Domyślnie

Heelhounda najlepiej zabic w ten sposob - uderzyc go raz albo dwa, potem Aard i dobić. Sekund pięc.

Mnie chyba najbardziej fabuła urzekła. Jeśli chodzi o walke to myślałem, że będzie coś jak Die by the Sword -sterowanie mieczem myszką. Niestety . Może W2 .

Jeśli chodzi o grafike to też się do końca nie zgodze. Jak dla mnie bomba, to że nie ma efektów szmirów-bajerów nic nie znaczy. Zobaczcie sobie jak fajnie są dopracowane różne elementy. Widać, że graficy troche nad tym siedzieli a nie get_dx10_add_fog
Stare 11-04-2007, 09:04   #50
qhash
General

Wyślij wiadomość przez MSN do qhash
Domyślnie

Cytat:
Napisał Shibby Zobacz Wiadomość

No, loading Cie zabije ...
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania