Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Forum polskich rozgrywek

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 08-03-2003, 11:53   #1
LordV
General

Wyślij wiadomość przez MSN do LordV
Domyślnie TWL AA Cheat Deterrent Client "Hydra" - Legalnie?

sćiągłem sobie nową wersje Hydry bo dziś meczyk klanowy w ramach laddera, odpaliłem instalke, wyskoczyło "License Agreement" czyli po naszemu umowa licencyjna, czyli do czego się zobowiązujemy używajac tego programu. z braku lepszego zajecia zaczałem lekture tejze licencji ( co mi się raczej nigdy niezdaża ). Tak czytam i czytam i dochodze do punktu nr.7, który brzmi tak : "That this software will only be used for official TWL matches", co oznacza tyle co: Program tylko do wykorzystania na oficjalnych meczach ligi TWL. Więc przykro mi panowi, ale zgodizć się nie mogłem, bo z TWL łączy mnie tylko fakt, że wiem o jej ostnieniu i, że GROM nieźle sobie w niej radzi ( nawet lepiej niż nieżle ). I jak się to ma do faktu, że wedle regulaminu naszego Laddera miec ją musze włączoną? zmusza Nas do łamania prawa? AA jest za darmo i każdy moze w nią grać, ale Hydra nie jest i jeżeli chcecie panowie z sznownego grona komisji sędziów abyśmy go używali to uzyskajcie zgodę TWL, a póki co nie zmuszajcie do jej używania

i nie jest to wyznanie czitera, który chce uniknąć wykrycia, bo kazdy kto mnie zna i grał zemną wie, że jeżeli czituje to na jakimś wyjątkowo słabym AimBocie który częściej namieża swoich iż op4ra. co zresztą pokazują moje statystyki

sprawa jet o tyle łątwa do rozwiazania, ze w poneidziałek będzie paczyk z punkbasterem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 08-03-2003, 12:14   #2
Goostaff
Lieutenant General

Domyślnie

Pkt. 7 Regulaminu Głównego CBP stanowi m.in.

"Admini Ligi mogą zobowiązać członków klanów do używania ogólnodostępnych programów antycheatowych"

"ogólnodostępnych" wiec nikt nikogo do używania hydry zmusić nie może.

Cytat:
Napisał Gniewosz
Pamietajcie, ze mozna mecze grac bez hydry w CBP. Jezeli tak postanowia obie druzyny.

Mnie hydra nie odpowiada, nie chce sie laczyc i czesto wywala.

Czekamy na PB.
Tak więc zalecane jestu użycie hydry ale i tak kwestia ta pozostaje w gestii klanów.
FORZAITALIAFORZA
Goostaff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-03-2003, 12:20   #3
LordV
General

Domyślnie

roumiem, mi tez Hydra nie leży bo mnie rozłancza i innym hłopakom ze squadu pingi latają jak dzikie. ale dziś gram emczyk w ramach Laddera i powiem na dzieńdobry drużynie przeciwnej - "my bez hydry", a oni na to - "hydry my żadamy jak nie to walkower". a ja używać jej nie bede i co wtedy? bo walkower ten srednio uczciwy? przegrałe mdlatego, że prawa złamać nie chciałem troche lipa
Stare 08-03-2003, 12:47   #4
Szymon456
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Szymon456 Wyślij wiadomość przez MSN do Szymon456
Domyślnie

Juz dobry miesiac temu uprzedzalem ze hydra moze byc uzywana jedynie w TWL, ale jakos zostalem zignorowany... No bo "wolimy lamac prawo, niz miec doczynienia z cheaterami"
Stare 08-03-2003, 13:06   #5
WUKASZ
General

Wyślij wiadomość przez MSN do WUKASZ
Domyślnie

Nie ty jeden. Mowilem to samo.

Przeciętny Amerykanin zjada 3kg keczupu rocznie. Ja około 25 kg.
WUKASZ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-03-2003, 13:59   #6
Guest

Domyślnie Re: TWL AA Cheat Deterrent Client "Hydra" - Legaln

Cytat:
Napisał [Hellsing
LordV]sćiągłem sobie nową wersje Hydry bo dziś meczyk klanowy w ramach laddera, odpaliłem instalke, wyskoczyło "License Agreement" czyli po naszemu umowa licencyjna, czyli do czego się zobowiązujemy używajac tego programu. z braku lepszego zajecia zaczałem lekture tejze licencji ( co mi się raczej nigdy niezdaża ). Tak czytam i czytam i dochodze do punktu nr.7, który brzmi tak : "That this software will only be used for official TWL matches", co oznacza tyle co: Program tylko do wykorzystania na oficjalnych meczach ligi TWL. Więc przykro mi panowi, ale zgodizć się nie mogłem, bo z TWL łączy mnie tylko fakt, że wiem o jej ostnieniu i, że GROM nieźle sobie w niej radzi ( nawet lepiej niż nieżle ). I jak się to ma do faktu, że wedle regulaminu naszego Laddera miec ją musze włączoną? zmusza Nas do łamania prawa? AA jest za darmo i każdy moze w nią grać, ale Hydra nie jest i jeżeli chcecie panowie z sznownego grona komisji sędziów abyśmy go używali to uzyskajcie zgodę TWL, a póki co nie zmuszajcie do jej używania

i nie jest to wyznanie czitera, który chce uniknąć wykrycia, bo kazdy kto mnie zna i grał zemną wie, że jeżeli czituje to na jakimś wyjątkowo słabym AimBocie który częściej namieża swoich iż op4ra. co zresztą pokazują moje statystyki

sprawa jet o tyle łątwa do rozwiazania, ze w poneidziałek będzie paczyk z punkbasterem
Masz racje admini nie mają prawa do tego, łamiecie prawo, nie ma zgody od firmy która wypuściła hydrę...
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-03-2003, 14:15   #7
Crazy
Captain

Domyślnie

LoooooooooooooooooooooooL ma ktoś z was w domu pirata? NIE mowcie o łamaniu prawa
Crazy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-03-2003, 14:21   #8
Szymon456
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Crazy
LoooooooooooooooooooooooL ma ktoś z was w domu pirata? NIE mowcie o łamaniu prawa
ja nie mam wiec nie badz taki madralinski
skoro ty kradniesz, nie znacyz ze kazdy kradnie !
Stare 08-03-2003, 14:23   #9
LordV
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Crazy
nie sądz wszystkich po sobie
Stare 08-03-2003, 15:38   #10
Sundowner
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Sundowner Wyślij wiadomość przez MSN do Sundowner
Domyślnie

Rownież ostrzegałem, że hydra jest tylko dla TWL... lecz do wyjścia nowego patcha raczej nie mamy wyjścia. Wolicie złamac prawo, za które grozi wam grzywna w wysokości ceny oprogramowania (jak ktoś nie wie, to hydra jest darmowa ) czy wolicie być wyzywani od cheaterów ?

Świat nie jest czarno-bialy
Stare 08-03-2003, 22:33   #11
[FORMOZA]sgtSHAYMON
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do [FORMOZA]sgtSHAYMON Wyślij wiadomość przez Yahoo do [FORMOZA]sgtSHAYMON
Domyślnie

Nadal ...stwierdzenie , że lepiej nie być wyzywanym od cheaterów ( czego oczywiscie chcemy uniknąć ) nie jest niestety nadrzędnym . Jak by nie było , nie regulują naszych poczynań w CBP (po za naszym regulaminem) żadne rozwiązania stricte prawne , w przeciwieństwie do TWL i hydry gdzie za software'm idą wszelkie obostrzenia z prawem karnym włącznie.
I tu juz igramy z ogniem . JA WIEM ! Sama w sobie jest przydatna , no ale z prawem nie ma rozwiązań połowicznych . Dobrze , że spór ten ucichnie lada moment ...wszyscy wiedza dla czego .
A teraz z innej ... beczki . Moze mi pomożecie rozwiązac taki dylemat .
Sytuacja czysto hipotetyczna , bez żadnych nawiązań
Załóżmy że na mecz wchodzą wszyscy przez hydranta .Ok. Ale juz kilka sekund po stwierdzeniu sędziego "LIVE" , okazuje sie że jednego lub więcej juz na liscie hydry nie ma . I co wtedy . JA WIEM! Oni wchodzili przez hydre i sprawdzał ich np. Euro primary, ale juz ich tam nie ma ... nie znamy oczywiscie tak dobrze programów cheaterskich ( któż by się podejmował ich poznania - z porządnych graczy oczywiscie...no kto? joke) ..ale kto mi , nie obeznanemu z "wszystkomogącymi cheatami" zagwarantuje , że delikwent który już na liscie nie figuruje , własnie nie włącza cheata ? Kto da 100 % pewnosci ? Co wy na to , kilku graczom na pewno się to zdarzyło , no chyba że umknęło to ich uwadze .
Dlaczego o tym pisze? Bo może to rodzic kolejne kontrowersje i dylematy związane z używaniem Hydranta .
Stare 08-07-2003, 11:14   #12
Crazy
Captain

Domyślnie

Cytat:
Napisał Szymon456
Cytat:
Napisał Crazy
ja nie mam wiec nie badz taki madralinski
skoro ty kradniesz, nie znacyz ze kazdy kradnie !
Dlatego tez ten topic jest taki krotki... pewnie tylko ja kradne i jestem zlym czlowiekiem
Stare 08-07-2003, 11:19   #13
LordV
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Crazy
Dlatego tez ten topic jest taki krotki
nie ilość a jakość panie Crazy

Cytat:
Napisał Crazy
... pewnie tylko ja kradne i jestem zlym czlowiekiem
uświadomienie sobie tego faktu jest pierwszym krokiem do poprawy
Stare 08-07-2003, 16:21   #14
Crazy
Captain

Domyślnie

Doskonale rozumiem o co ci chodzi... Ale gdybym mial kupic orginala np Q3 to bym dalej jechał na P166 32 Ramu. Zreszta mowimy tu o drobnym programiku ktory nie jest juz nawet potrzebny. Muzaman napisze lepszy na legalu Dobra ide sobie bo wychodze na czarna owce.
Stare 08-08-2003, 11:05   #15
Guest

Domyślnie

Hmmmm Szymon456 i LordV chcecie powiedziec ze macie
Originalne Windows, originalny Office i wszystkie inne programy originalne i to wszystko u siebie w domu? LOL ja w to nie wierze bo jesli tak jest tzn ze oprócz 3000 zł za komputer daliscie drugie tyle za oprogramowanie( minimalne) co według mnie nie jest zbyt mądre chyba ze ma sie firme ale wtedy jest linux wiec nie pochwalajcie sie ze "nie kradniecie" bo to tylko wskazuje jak inteligentne były wasze posuniecia
bez urazy
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-08-2003, 11:07   #16
Crazy
Captain

Domyślnie

DOBRZE GADA NIE JESTEM SAM HOOAH ! Nie powiem dać mu piwo bo to juz bylo... Dać mu sake!
Stare 08-08-2003, 11:12   #17
WUKASZ
General

Wyślij wiadomość przez MSN do WUKASZ
Domyślnie

Topic bez sensu bp PB dziala na nieoficjalnych.

Przeciętny Amerykanin zjada 3kg keczupu rocznie. Ja około 25 kg.
WUKASZ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-08-2003, 13:30   #18
LordV
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [1st.PB
ZeuS]Hmmmm Szymon456 i LordV chcecie powiedziec ze macie
Originalne Windows, originalny Office i wszystkie inne programy originalne i to wszystko u siebie w domu? LOL ja w to nie wierze bo jesli tak jest tzn ze oprócz 3000 zł za komputer daliscie drugie tyle za oprogramowanie( minimalne) co według mnie nie jest zbyt mądre chyba ze ma sie firme ale wtedy jest linux wiec nie pochwalajcie sie ze "nie kradniecie" bo to tylko wskazuje jak inteligentne były wasze posuniecia
bez urazy
mam otyginalnego winowsa, offica nie używam ( nieporzebny mi taki kombajn ), korzystam z sharewarów i triali bo system itak przeinstalowuje co miesiąc gram tylko w AAO, które jest za darmo. qrcze, że tak ciężko w to uwierzyć? :wink:
Stare 08-08-2003, 13:36   #19
Guest

Domyślnie

Nom czyli LordV chcesz mi powiedziec ze uzywasz twojego komputera jako konsolę do gier juz lepiej się nie pogrązaj ..... hehehe no i wyobraz sobie ze działas w obronie Bill'a Gates'a i jego sajki ..... powiedz mi nie wstyd ci ))
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-08-2003, 14:04   #20
LordV
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [1st.PB
ZeuS]Nom czyli LordV chcesz mi powiedziec ze uzywasz twojego komputera jako konsolę do gier juz lepiej się nie pogrązaj ..... hehehe no i wyobraz sobie ze działas w obronie Bill'a Gates'a i jego sajki ..... powiedz mi nie wstyd ci ))
bilowi to bym sklapał mache jak bym go tylko spotkał
Stare 08-09-2003, 10:07   #21
Geenel
Chief Warrant Officer

Wyślij wiadomość przez MSN do Geenel Wyślij wiadomość przez Yahoo do Geenel
Domyślnie

Jak wszyscy tak nie lubia Billa, to czemu uzywaja Windowsy, Ofice itp.? Slysze te gadanie, ze Mikrosoft to najwieksze g***, a Gates szatan wcielony to mi sie smiac chce. Uzywajcie linuxow jak wam sie Windowsy nie podobaja.

Pis ałt
Geenel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-09-2003, 11:30   #22
Szymon456
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Geenel
Jak wszyscy tak nie lubia Billa, to czemu uzywaja Windowsy, Ofice itp.? Slysze te gadanie, ze Mikrosoft to najwieksze g***, a Gates szatan wcielony to mi sie smiac chce. Uzywajcie linuxow jak wam sie Windowsy nie podobaja.

Pis ałt
bo programisci wiekszosc rzeczy robia pod windowsy, wiec nie bede dla szpanu przechodzil na linuxa i nic nie robil tylko se pisal komendy w LILO
Stare 08-09-2003, 11:55   #23
Sundowner
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Sundowner Wyślij wiadomość przez MSN do Sundowner
Domyślnie

Cytat:
Napisał Szymon456
bo programisci wiekszosc rzeczy robia pod windowsy, wiec nie bede dla szpanu przechodzil na linuxa i nic nie robil tylko se pisal komendy w LILO
Zawsze mozesz sobie pograc w AA:O lub w Q3

- akurat ja zwykle używam kompa do czegos innego niż gry, więc jestem skazany na Winshit'a
Stare 08-09-2003, 13:09   #24
Antol
General

Miasto: Swarzędz
Wyślij wiadomość przez AIM do Antol Wyślij wiadomość przez Yahoo do Antol
Domyślnie

A ja i tak dziękuje BG za winshit 98 , bo za reszte wersji powinno się go zlinczować. Pieprzycie jak bardzo go nie lubicie, tylko po co :

Dobra przechodze do sedna sprawy:
Jest wersja 1.9 - JEST
Jest Punk Buster- JEST
Czy na meczach teraz będzie trzeba używać HYDRE- :
[To tak w kwestjach formalnych]
Stare 08-09-2003, 13:49   #25
Goostaff
Lieutenant General

Domyślnie

Pewnie nie i pewnie trzba bedzie grac z PB
FORZAITALIAFORZA
Goostaff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-09-2003, 14:15   #26
KaT
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

watpie, czy z wlaczonym Pb 12 osobom uda sie wbic na jakis nieoficjalny serwer w czasie krotszym niz godzina
Stare 08-10-2003, 00:25   #27
Zodiac
Second Lieutenant

Wyślij wiadomość przez ICQ do Zodiac Wyślij wiadomość przez MSN do Zodiac
Domyślnie

Cytat:
Napisał Antol
A ja i tak dziękuje BG za winshit 98 , bo za reszte wersji powinno się go zlinczować. Pieprzycie jak bardzo go nie lubicie, tylko po co :
Akurat okienka rodziny 9x to największy bład MS, więc tutaj zupełnie się pomyliłeś
A Bill robi systemy coraz lepiej. Świetna 2000, super stabilny jak na system dla gracza WinXP i teraz Win2k3 (którego właśnie używam). 98 nie zainstalowałbym nawet w maszynie do obierania ziemniaków

Sorry za ot
Stare 08-10-2003, 10:54   #28
Szymon456
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Zodiac
Cytat:
Napisał Antol
Akurat okienka rodziny 9x to największy bład MS, więc tutaj zupełnie się pomyliłeś
A Bill robi systemy coraz lepiej. Świetna 2000, super stabilny jak na system dla gracza WinXP i teraz Win2k3 (którego właśnie używam). 98 nie zainstalowałbym nawet w maszynie do obierania ziemniaków

Sorry za ot
Ta jasne, wlasnie WIN98SE jest jednym z lepszych systemow billa, nie mam z nim wiekszych problemow, nie wymaga 512mb ramu zeby sie okienka plynnie przesuwaly, nie ma az tyle niepotrzebnych bajerow co XP, jest wygodniejszy w obsludze, wydajniejszy. XP to sobie mozna w skzolach instalowac, albo jakims uzytkownikom napalonym na roznokolorowe okienka i bajerancki wyglad (w win98 tez mozna zrobci wiele bajeranckich rzeczy, wystarczy chciec - wiec i ta "przewaga" xp znika).
Mam nadzieje, ze gry i programy beda kompatybilne z win98se jak najdluzej.
Stare 08-10-2003, 11:22   #29
KaT
General

Domyślnie

Szymon po prostu nie masz racji. Nie znasz sie na dzialaniu OS'ow, wiec nie wystawiaj takich ocen Jadro NT to inna bajka niz 98, ktory jest tylko nakldaka na DOS'a. Stabilnosc jest nieporownywalna(pomijam juz takie szczegoliki jak brak task managera) podobnie jak komfort pracy.
Sproboj odpalic serwer AAO na 98 i zobaczymy jak bedziesz mial uptime bez zwiechy. W kazdym razie jesli ci odpowiada 98 to bardzo dobrze, nie musisdz wtedy nic zmieniac, ale nie gadaj bzdur o wyzszosci 98 nad XP( i tym samym NT,2000, bo to jest to samo jadro), gdyz tylko rozsmieszysz ludzi, ktorzy na tych systemach pracuja(takze zawodowo). To tak jakby ktos twierdzil, ze jego 20-sto letnia syrena jest lepsza niz nowy samochod sasiada
Stare 08-10-2003, 11:31   #30
youngsta
Brigadier General

Wyślij wiadomość przez MSN do youngsta
Domyślnie

Kiedys uzywalem win98, i niestabiilnosc tego systemu doprowadzala mnie do szalu. Teraz mam win2000, i roznica jest ogromna. Jadro NT od poczatku bylo o wiele stabilniejsze od win98 i innych nakladek na DOSa. Stad ta roznica. 2000 i xp sa po prostu lepsze niz 98, 98se czy milenium(tez mialem, nie instalujcie tego!)
youngsta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-10-2003, 11:38   #31
Gniewosz
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Gniewosz
Domyślnie

Ech, ja używam tego, co mój brat zainstaluje. Dla mnie to ryba, bo i tak nie potrafię korzystać z tzw. bajerków .
Stare 08-10-2003, 11:43   #32
Szymon456
General

Domyślnie

jak sasiad se kupil malucha z masa spojlerow progow itp.to ja wole syrene, przynajmniej potrzebuje mniej "PALIWA" i po "STARYCH" drogach mozna nia komfortowo jezdzic.
Stare 08-10-2003, 12:05   #33
KaT
General

Domyślnie

mistrzu analogii, ja dalem tylko taki przyklad, jezeli jak sam mowiles dziala ci szybciej i stabilniej 98 to sobie jej uzywaj, ale skoro nie zagladales obu samochodom pod maske to sie nie wypowiadaj krytycznie o XP
U mnie np chodzi duzo szybiej XP niz 98, podobnie ma sie sprawa z dzialniem software'u.
Stare 08-10-2003, 14:11   #34
Zodiac
Second Lieutenant

Domyślnie

Cytat:
Napisał Szymon456
Ta jasne, wlasnie WIN98SE jest jednym z lepszych systemow billa, nie mam z nim wiekszych problemow, nie wymaga 512mb ramu zeby sie okienka plynnie przesuwaly, nie ma az tyle niepotrzebnych bajerow co XP, jest wygodniejszy w obsludze, wydajniejszy. XP to sobie mozna w skzolach instalowac, albo jakims uzytkownikom napalonym na roznokolorowe okienka i bajerancki wyglad (w win98 tez mozna zrobci wiele bajeranckich rzeczy, wystarczy chciec - wiec i ta "przewaga" xp znika).
Mam nadzieje, ze gry i programy beda kompatybilne z win98se jak najdluzej.
Własnie najśmieszniejsza rzecz w tym wszystkim jest taka, że jeśli włożysz do systemu z rodziny 9x więcej niż 512 ramu, to czeka Cie co najwyżej notoryczny zwis.

Ten system nie potrafi zarządzać zasobami, w szczególności pamięcią operacyjną. Żeby to szybko wyjaśnić: Win9x widzi pamięć jako jedno wielkie śmietnisko, z którego każda aplikacja zabiera sobie kawałek podwórka dla siebie. A to powoduje totalny burdel. Jeden progam sie sypnie i leci cała reszta, łącznie z systemem.

Windowsy z rodziny NT (czyli sam NT, 2000, XP, 2003 i nadchodzący Longthorn) używają zupełnie innego sposobu zarządzania ramem, przydzielając każdemu programowi oddzielną część pamięci, dzięki czemu wysypanie sie porno dialera nie spowoduje zawieszki systemu

btw - XP w wersji SP1 ma błąd, powodujący właśnie złe zarządzanie zasobami. Dlatego przesiadłem sie na 2003 i po przerobieniu go na desktop jestem pod wrażeniem. To już chyba maks, co można wyciągnąć z mojego kompa

Polecam, za darmochę każdy moze sobie ten system ściągnąć i na 180 dni zainstalować - a to kupa czasu.
Stare 08-10-2003, 14:28   #35
KaT
General

Domyślnie

Ja wlasnie sie ciagle przymierzam do przesiadki na 2003. Powiedz mi jak z kompatybilnoscia? Ikspekowy soft rozumiem ze chodzi cacy?
Masz workstation, czy server?
Stare 08-10-2003, 15:26   #36
Zodiac
Second Lieutenant

Domyślnie

Cytat:
Napisał KaT
Ja wlasnie sie ciagle przymierzam do przesiadki na 2003. Powiedz mi jak z kompatybilnoscia? Ikspekowy soft rozumiem ze chodzi cacy?
Masz workstation, czy server?
Nie ma wersji Workstation. Tylko Server. Mam Server Standard (reszta jest na systemy wieloprocesorowe --> więcej niż dwa procki lub pod serwery www). Troszkę mi zajęło przerobienie jej na Workstation (z półtorej godziny grzebania w systemie), ale jest to wszystko ładnie opisane w internecie, wraz z dokładnym opisem usług oraz informacją, które na Workstation można spokojnie wyłączyć. Resztę ustawiłem sobie w Tweak-XP .net.

Jak dotąd wszystko chodzi. Audigy z nowymi sterami (z Audigy 2), Radeonik zasówa na Catalystach 3.5 (przy 3.6 wywalało blue screen z informacją, że nie może kontynuować bootowania - dziwne). Nie działa tylko sterownik Logitech do klawiatury i myszki - używam aktualnie defaultowych z windowsa i chodzi bezproblemowo. Gry chodzą wszystkie, jakie tylko spróbowałem odpalić. Office XP PL działa bez problemu (dla mnie podstawa, bo używam go do pracy) i uruchamia sie dużo szybciej.

Nie wiem dlaczego, ale cały system nie dość, że uruchamia sie znacznie szybciej, to jeszcze wydajniej korzysta z dysku. Nie wiem czy to zasługa lepszej osbługi RAID (2x IMB), czy z optymalizacji samego systemu. Ale jestem na prawdę bardzo zadowolony.
Stare 08-12-2003, 03:15   #37
={GF}=Sammael_
Major

Wyślij wiadomość przez ICQ do ={GF}=Sammael_ Wyślij wiadomość przez AIM do ={GF}=Sammael_ Wyślij wiadomość przez MSN do ={GF}=Sammael_
Domyślnie

skąd można to cacko 2003 ściągnąć? bo nie dowidziałem

Pozdrawiam Sammael
Stare 08-12-2003, 10:31   #38
Marcin A.
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Marcin A.
Domyślnie

Ja ma z mojej firmy, jeszcze ciepla wersja PL.
Marcin A. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-27-2004, 01:16   #39
Guest

Domyślnie

dawac mi tu linka moze wyciagne na tym 2003 wiecej niz 25 FPS .
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-27-2004, 10:44   #40
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

apropo 2003
* kiedys mozna bylo sciagnac darmowego triala 180 dniowego ze strony microsoftu
* kwestia przerobienia to dla mnie juz 30 minutek - korzystam z dwoch polskich stronek infojamy i jeszcze jakiejs i jednego progsa
* najgorzej jest z programami musisz miec werjse korporacyjne - nav, ghost - znalzezc je to juz jest maly klopot ale to pikus przy ich uzytkowaniu strasznie toporne sa
* mozna w 2003 zamienic znacznik systemowy zeby programy widzialy go jako XP w wiekszosci przypadkow pomaga ale nie wszystkie daja sie nabrac
* przyziemna kwestia timebomb w tej chwili 2003 wystepuje w 2 wersjach korporacyjna - zlamana nie potrzebuje aktywacji, nie moze sie jednak sama uaktulaniac poprzez windows update oraz nie mozna przerobic znacznika systemy i non-corporate : sama sie aktualizuje, da sie przerobic na xp ale po aktywacji nie da sie usunac timebomba i co 30 dni trzeba go jakis progsem tak jakby przekrecac wtedy znowu mamy 30 dni jest to klopotliwe a czasami potrafi zrabac system
system jest naprawde stabilny - stabilniejszy od XP, szybko sie laduje, bez wodotryskow, ktore mozesz wlaczyc, sam decydujesz co ma sie wlaczas jakie uslugi, bardzo mi pasowal tylko te szczegoly z ktorymi nie moglem sobie poradzic
przydatne linki
http://infojama.pl/sections.php?op=v...icle&artid=145
http://www.xp.net.pl/

przydatne progsy
http://hot.ee/salasource/2k3optimize.htm
http://www.msfn.org/win2k3/tweaknt.htm
Stare 03-27-2004, 19:06   #41
Crazy
Captain

Domyślnie

A jakie wymagania systemowe? Sprobowac na Athlonie 1 Ghz 192 RAM SDR ?
Stare 03-28-2004, 03:21   #42
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dj. Gargamel
apropo 2003
* kiedys mozna bylo sciagnac darmowego triala 180 dniowego ze strony microsoftu
aprops tego triala dalej idze go sciągnać własnie to zrobiłem i przymierzam sie do przesiadki na 2003
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania