Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Forum polskich rozgrywek

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 06-05-2005, 18:27   #151
WOjtas
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do WOjtas Wyślij wiadomość przez MSN do WOjtas
Domyślnie

No tak, bo "Rok 1984" byl o demokracji...

Wczesniej juz ktos pisal, ze tylko z wami i PAO byly problemy. Jakos reszta konfliktow nie budowala sobie tylu.
Ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
I gdy już wierzysz, że twoja perspektywa jest jedyną perspektywą
Ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
I zanim uznasz tych co mają ją za zbędne ogniwo
Przyjacielu, ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
WOjtas jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 06-05-2005, 18:39   #152
!!c0rs$!!
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez MSN do !!c0rs$!!
Domyślnie

Cytat:
Napisał WOjtas

No tak, bo "Rok 1984" byl o demokracji...

Wczesniej juz ktos pisal, ze tylko z wami i PAO byly problemy. Jakos reszta konfliktow nie budowala sobie tylu.
Z nami nie ma zadnych konfliktów... To ze bylismy banda noobow nie znacyz zeby ciagle to wypominac. Rozumiem ze nie masz sei czego czepic to czepiasz sie historii.

Co do ksiazki to chyba w ogolnie nie zrozumiales posta. Nie sadze jednak aby wartko było tłumaczyc mam nadzieje ze rezta czytających nie miała problemów.

P.S. Jak konflikt buduje sobie tyły...?
Stare 06-05-2005, 22:11   #153
Shooter
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Shooter
Domyślnie

Cytat:
Czy CBP było demokratyczne i jasne? Nie było. Daltego ciągle rodziły sie konflikty które musieliscie rozwiązywać tak jak Wam się to podobało i w myśl regulaminu którego nie przestrzegali zawsze sędziowie...
Bzdury. Jedno, czego raczej czepić się nie można, to praca prezydium. Forum sędziów zdaje się już jakiś czas nie działa, ale były tam wszystkie decyzje, wraz z wyjaśnieniami n.t. regulaminu. I mimo, że w CBP grłem od samego początku, jakoś nie mogę sobie przypomnieć jakichś wielkich konfliktów. Faktycznie było tylko kilka klanów, które zapamiętano jako te "czepialskie", którym wiecznie coś si.ę nie podobało. I jeśli dobrze pamiętam, były to wyłącznie klany osób, których posty (przynajmniej w znacznej częsci) były tak gęsto kraszone błockiem, że nie dało się tego czytać. Najpierw Bana dostał Kuba (potem próbował nawet ogranizować jakąś rewolucję ), potem na zbity łeb wyleciało całe PAO. Sędziowie byli stronniczy ? Cóż, uważam, że każdy pokrzywdzony decyzją łagodzi w sobie gniew zwalając wszystko na stronniczość sędziego. Twierdzisz, że były sytuacje, w których czarno na białym regulamin mówił co innego, a co innego twierdził sędzia ? To dlaczego nigdy nie zostały opublikowane screeny z tymi "herezjami" ? Czy dlatego, że zastrzeżenie było wyciągane tak na siłę, że nikt z was nawet nie liczył na powodzenie i poparcie ogółu ? Czy może dlatego, że żaden screen nie nadawał się do publikacji ze względu na !#@$#@% i $^$#$$ ? Osobiście uważam, że system sędziów był jednym z lepszych pomysłów. Ani demka, ani Hydra, nie mają instynktu. Żadne z nich nie daje takiej pewności, jaką dawała obecność na serwerze kogoś takiego jak Sundowner, Wukasz czy paru innych, naprawdę świetnych sędziów. A na to, że pretensje potrafią być naprawdę niedorzeczne, nie muszę szukać przykładu daleko. Do dziś pamiętam, jakie mięcho rzucał na mnie bodajże iFOR, bo nie chciałem dać im z admina snajperki (grali w 5 na moście). Dlatego od strony regulaminowo - organizacyjnej CBP było dla nie czymś naprawdę świetnym, i miało szanse się rozwinąć w dobrym kierunku.

Tym większa szkoda, że wszystko to upadło. Przez co ? Niezaprzeczalnym faktem jest, że całość CBP powstała dzięki pracy Zodiaca. Równie oczywisty wydawał się fakt, że "nieśmiało" rzucił pomysł dofinansowania projektu, by móc się nim wogóle zająć. Nie było przecież posta w stylu "Siemka, to ja, wasz idol Zodiac, 600 zeta leci na moje konto, i moje super masta blasta umiejętności posłużą do zrobienia najwy"PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP"ńszej ligi pod słońcem". Pomysł opłaty za to był jak iskierka, którą umiejętnie rozdmuchano. Wszystko szło w dobrym kierunku, było jak zwykle paru szczkaczy, ale wszyscy byli dobrej mysli. Miałem wtedy info z "samego źródła" bo na początku pomagałem skromnie w ogranizowaniu zbiórki funduszy. I tym niżej opada mi kopara, gdy teraz, po roku, nadal nie ma CBP, a Zod strzela do nas tekstami w stylu "muszę pograć w WoW po pracy", czy "ta kasa to i tak nic". Szkoda, bo cały czas wydawało mi się (i chyba nie tylko mi), że mamy do czynienia z trochę innym człowiekiem. Niestety trzeba się też chyba przychylić do tego, co ktoś napisał wcześniej - Magia gdzieś uleciała. Nie podejmuję się ocenić, czy dziś powstanie CBP(L) miałoby jakikolwiek sens - może tak, a może nie. Ale na pewno nie będzie już tak samo, wtedy "coś" powstało właściwie tylko z dobrej woli i pracy wielu osób. (o TWL opinie były wtedy, delikatnie mówiąc, "różne", CB jeszcze się nie rozpowszechniło, polskich klanów było mniej niż 20, więc na naszą, polską ligę wszyscy czekali). Dziś będzie to któraś tam z rzędu forma rozgrywek, wyrózniająca się spośród innych tylko smrodem, jaki chcąc nie chcąc narobił się przy jej tworzeniu. I kolejna rzecz, z którą ciężko się pogodzić - przy dyskusji n.t. zbiórki na CBP, było kilka osób, które szczekaniem zasłużyły sobie na ogólne potępienie. Zwłaszcza, że same nie dorzuciły grosza. Dzisiaj przychodzi zmierzyć się z faktem, że na swój sposób mieli rację...

Tymczasem do zobaczenia w ESL
Ardent caresses laid to rest...
Shooter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-05-2005, 22:45   #154
Janek
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Ja w tworzeniu CBPL nie mialem zadnego udzialu, ale pozwole sobie podsumowac toczaca sie tutaj juz od 8 stron dyskusje dyskusje:

Cytat:
Kto poniesie odpowiedzialnosc za CBPL?
Nikt.

No chyba, że liczyć tych którzy poniesli "odpowiedzialność finansową" przez wtopienie kasy.
EOT, chyba ze chcecie sie o te pieniadze sadzic albo zrobic komus "wjazd na chate".
Stare 06-06-2005, 06:25   #155
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

niestety forum sedziow zostalo wylaczone
http://bz.riz.pl/dredd/

zobaczcie za to co udalo mi sie znalezc jako kopia w goglu
klik
Stare 06-06-2005, 06:32   #156
kaktus
General

Wyślij wiadomość przez AIM do kaktus
Domyślnie

Cytat:
Napisał [OSZ
ZuKo[PL]]@Goonies - Juz byl kiedys pomysl z ligami [a'la sportowe] I i II - spadki, baraze, play-offy. Tylko dzis warto sie zastanowic.. bo takie rozwiazanie strasznie wali pr0gejmingiem. Co innego kiedy mamy ladder, kazdy widzi swoja pozycje na scenie.

Widze ze temat ostro sie rozwija. Szkoda mi tych pieniedzy co ludzie powplacali w projekt, ktory nie istnieje. Lepiej bylo skoczyc na piwo, albo serva wynajac. Pamietam jak to bylo, tak tak wkrotce CBP ruszy. No i nie ruszylo.
I wlasnie ESL bedzie odpowiedzia, poki co jest biedny i ma tylko laddera 4v4+, ale bedzie pelna liga i chyba bedziemy sie wzorowac na pilce noznej . dodatkowo dla urozmaicenia bedziemy robic rowniez jakies zybkie pucharki co by rozgrywki byly bardziej urozmaicone, a ludziska sie nie nudzily. Nie chcemy by ESL zyskal opini ze graja tam tylko proGeje bo wtedy slabsze klany moga nie chciec grac ze wzgledu na to ze beda dostawac wiecznie baty.
kaktus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-06-2005, 07:23   #157
Ashura
Brigadier General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Ashura Wyślij wiadomość przez MSN do Ashura
Domyślnie

Cytat:
Napisał ^3rd-RB
[c0rs$]...nie moge sie zgodzic o "demokracji". Mysle ze wiekszosci z was wiadomo co oznacza termin demokracja. Czy CBP było demokratyczne i jasne? Nie było. Daltego ciągle rodziły sie konflikty które musieliscie rozwiązywać tak jak Wam się to podobało i w myśl regulaminu którego nie przestrzegali zawsze sędziowie... Nikt Was nie powołał do tych wszyskich organów, prezydiów itp
Kolego Corsie,

jeszcze raz proszę Cię uniżenie, o odrobienie lekcji przed pójściem do tablicy. Bowiem jeszcze na tym forum istnieją tematy, w których głosowano w ankietach na członków prezydium, oraz wybrano mnie jego przewodniczącym jako osobę, która uzyskała tych głosów największą ilość. To, że byłem przez cały ten okres trwania CBP zarówno przewodniczącym prezydium, było tylko i wyłącznie przypadkiem, czy też dobrą wolą ówczesnej społeczności AAO. A że zajmowałem się z Zodiakiem, Gniewoszem i innymi w pierwszej fazie tworzeniem całych rozgrywek, to jest inna kwestia, którą później tacy jak Ty zaogniali, insynuując, że sam stworzyłem sobie z kolegami podwórko, na którym później miałbym się bawić wedle własnych widzimisię. Jeszcze raz - zanim kolejny raz pomówisz kogokolwiek o prywatę, złe intencje, itp, przemyśl sprawę dokładnie, lub przynajmniej cofnij się pareset tematów wstecz i poczytaj o tym, co i w jakiej atmosferze się tworzyło.

@Gniewosz,Shooter - było bardzo miło współpracować z Wami czy to przy wstępnych projektach, czy to przy próbach odbudowania CBP. Mnie również przykro z tego powodu, że się nie udało i że osoby, które wierzyły w powstanie nowego CBP ręczyły własnym słowem za zbiórkę tych pieniędzy (m.in. Ty Shooter).

Jeszcze tylko jedna prośba do wszystkich. Rozmawiajmy w tym temacie "na temat". Istnieje już chyba wystarczająco dużo wątków reklamujących ESL, PLAAO i to, że "tam zasady będą czyste i jasne i będą przeciwwagą i zastępstwem dla CBP". Nie wiem bowiem czy zauważyliście, ale żerujecie w ten sposób na całkiem podgryzionym już przez ząb czasu trupku i rzucanych w kierunku jego "przejżystości" pomówieniach.
Stare 06-06-2005, 07:54   #158
.error.[cola]
General

Miasto: Sieradz
Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez AIM do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[cola]
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ashura
Jeszcze tylko jedna prośba do wszystkich. Rozmawiajmy w tym temacie "na temat". Istnieje już chyba wystarczająco dużo wątków reklamujących ESL, PLAAO i to, że "tam zasady będą czyste i jasne i będą przeciwwagą i zastępstwem dla CBP". Nie wiem bowiem czy zauważyliście, ale żerujecie w ten sposób na całkiem podgryzionym już przez ząb czasu trupku i rzucanych w kierunku jego "przejżystości" pomówieniach.
Ashura, powiem ci szczerze - chlopaki robia dokladnie to samo co wy robiliscie jakis czas temu przy CBP. Na poczatku euforia, fajna zabawa a potem bedzie to samo nastawienie do osob podejmujacych decyzje. Zawsze znajda sie osoby, ktore beda uwazac lige za autokratywna, niestety ...
Wiec wszystko sie jeszcze moze zdazyc.

Wrocmy do tematu, bo poki co - Zodiac wpadl tylko raz na forum, pstryknal pare odpowiedzi półsłowkiem i poszedl. Zreszta czy jest jeszcze cos do dodania?

btw...
Teskni mi sie troche za AA, nie gralem w nia juz dlugo. Brakuje mi meczow, chyba tego najbardziej... Pamietam do dzis jak jako FORMOZA atakowalismy kilka razy GROM z nadzieja, ze chociaz raz nam sie uda ich rozgromic. Troche OT, ale obawiam sie, ze te czasy juz nie wroca...
.error.[cola] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-06-2005, 09:07   #159
Ashura
Brigadier General

Domyślnie

Inne czasy, inni ludzie Kolasiński... rady na to nie ma.

A pamiętasz jak jeszcze kilka miesięcy temu ludzie rzucili się na system rejestracji nowego nieskończonego CBPL? Była euforia i był klimat. Jak się to ma do dzisiejszego narzekania Corsa i pozostałych? Sytuacja jest beznadziejna, bo jedni gryzą mając ku temu podstawy = zapłacili, a drudzy szydzą sobie i podjudzają, bo ze starym CBP zawsze darli koty i teraz pasuje im kopnąć trupa, bo nie odda. A powód zawsze się znajdzie, nawet jeżeli kasy nie stracili, to przecież muszą dostać zadośćuczynienie za straty moralne poniesione z tytułu fałszywych i stronniczych decyzji sędziów i prezydium. Ktoś to gadanie podłapie i pochwali ESL, mimo iż nikt nie zagrał tam jeszcze meczu, ktoś z ESL odpowie z dumą, że "tak, u nas będzie inaczej, o to się nie martwcie!", mimo iż o CBP słyszał tylko z opowiadań dziadków tego forum (bynajmniej nie mówie o Tobie cola ).

I tak to sie wszystko kręci. Małysz nie skacze już tak daleko jak kiedyś, ba, Małysz ostatnio złamał noge... no to je*ać Małysza, my kibicujemy tylko zwycięzcom.

Ehhh i nie proszę wcale o to, żeby dawać szansę nowemu CBP, tylko żeby zostawić w spokoju pamięć po starym CBP. Nie wycierać sobie nim mordy, chorych urażonych ambicji i nie stawiać go w konfrontacji z nowymi, zupełnie innymi rozgrywkami. CBP było i minęło, byćmoże bezpowrotnie, a wszelkie pretensje i roszczenia załatwcie z Zodiakiem na priv, bo tutaj już nikt nic sensownego nie napisze.
Stare 06-06-2005, 09:38   #160
kaktus
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ashura
Ktoś to gadanie podłapie i pochwali ESL, mimo iż nikt nie zagrał tam jeszcze meczu, ktoś z ESL odpowie z dumą, że "tak, u nas będzie inaczej, o to się nie martwcie!", mimo iż o CBP słyszał tylko z opowiadań dziadków tego forum (bynajmniej nie mówie o Tobie cola ).
Ash jesli pijesz tu do mnie to odpowiem tylko tyle ze u nas od decyzji mozna sie odwolywac a decyzja admina AAO nie jest ostateczna i dlatego stronniczosc jak najbardziej tutaj odpada. Poprostu piszesz etykiete wsparcia do admina nad nami i wtedy on rozpatrzy twoj wniosek. Dlatego smiem twierdzic ze w ESL bedzie inaczej i mam nadzieje ze nie bedzie to wygladalo tak jak w TWL (znam admina mam was w dupie). Nie jestem i nigdy nie bylem za podwojna moralnoscia (jednych gnebic, a kumplom ulatwiac).
A to o czym piszesz dotyczy bardziej zawisci leniwych **** ktorzy sa najwyklejszymi malkontentami. Ja siana nie dalem bo gram zbyt krotko, ale chlopaki dali i jakos wylewnie sie tutaj nie wypowiadaja bo im to zwisa i juz dawno odpuscili temat.
Dla mnie ten temat wogole jest bezsensu, bo niczego nie wniesie i jak juz ktos wczesniej napisal niczego nie zmieni.
Jedyne co zmienil to nastawienie ludzi do zrzuty na jakis projekt i do osoby Zodiaka i kilku innych smialkow.
Stare 06-06-2005, 11:03   #161
Ashura
Brigadier General

Domyślnie

W CBP decyzja sędziego również mogła zostać odwołana do organu wyższego jakim było prezydium. Chyba, że sugerujesz, że decyzja najwyższego admina AAO w ESL jest czymś, co likwiduje jakąkolwiek stronniczość i ma większą wartość niż decyzja wydana przez pięcioosobowe grono osób powszechnie szanowanych w polskiej społeczności AAO, wybranych w drodze głosowania.

I o jakich "kilku innych śmiałkach" raczyłeś wspomnieć, bo ciekaw jestem kogo jeszcze masz na czarnej liście

Reasumując, widzę, że teraz z porównywania systemu decyzyjnego ESL względem CBP przesiadłeś się na porównywanie względem TWL. Dla mnie rybka. Wolałbym jednak, abyś swoją kampanię reklamową opierał na zaletach nowego systemu, a nie na wyimaginowanych wadach poprzednich.
Stare 06-06-2005, 13:58   #162
!!c0rs$!!
Lieutenant General

Domyślnie

@Ashura
BArdzo mi sie podoba określenie " kopanie trupa bo nie odda" Ale cośmi oddaje MAsz racje wystarczy gadania na temat CBP.

A co do TWL no nie jest tak ze "znam admina" to moge wszystko. Tak samo mozna sie odwolywać. Wlasciwie nie ma problemów na TWL. Co do nowej ligii ESL nie mozna sie wypowiedziec. Dopiero wyjdzie to w praniu... Dla mnie Twórcy tej ligii i pomysłodawcy maja ogormny kredyt zaufania i mam nadzieje ze nas wszystkich nie zawiodą.
Stare 06-06-2005, 14:41   #163
Ashura
Brigadier General

Domyślnie

@Cors

Nie no Człowieku Ty znowu coś insynuujesz Sugerujesz że jestem trupem? Nie, nie, ja, czyli żywy człowiek - oddaję, a trup to CBP, którego - przez szacunek dla pamięci po nim - próbuję obronić hmmm... wszyscy zrozumieli?

Taaaaaa....
Stare 06-06-2005, 14:56   #164
!!c0rs$!!
Lieutenant General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ashura
@Cors

Nie no Człowieku Ty znowu coś insynuujesz Sugerujesz że jestem trupem? Nie, nie, ja, czyli żywy człowiek - oddaję, a trup to CBP, którego - przez szacunek dla pamięci po nim - próbuję obronić hmmm... wszyscy zrozumieli?

Taaaaaa....
Własnie do tego zmierzam. Kopie trupa CBP a Ty jestes jak jakas okropna koścista ręka wystająca z grobu która mi oddaje każdy cios
Stare 06-06-2005, 16:32   #165
kaktus
General

Domyślnie

Ash, najwieksza zaleta tego co wczesniej napisalem jest to ze Admini spoza AA nie zna zadnego klanu czyli nie ma kumpli jedyne co dlaniego jest wazne to suche przedstawienie faktow bez zadnych emocji.
sami piszecie ze co niektorzy pisali posty takie ze sie czytac niechcialo, wiec tutaj pojawia sie juz stronniczosc (ale to chyba zle okreslenie, bo nie oddaje tego co chce wyrazic - ale ze jestem prostakiem to nie chce mi sie szukac innego slowa), bo koles juz byl na straconej pozycji nawet jesli mialby racje.
Btw odwolalem sie do TWL po meczu jaki mielismy z klanem sp@z kolesie grali z nami martwe rundy (pierwsi zabili naszego) po czym po kilku kilach z naszej strony rzucaja haslo ze runda dla nich :/. Po czym po 2 min koles mowi ze idzie po admina (po kolejnych 5 sami mowia ze znaja admina bo to ich kumpel). mecz zostaje przelozony na kiedys tam z obserwatorem a admin obiecuje ze rowniez bedzie na meczu. (oczywiscie mielismy przegrac mecz bo zabilismy ich kolesi, ale jakims cudem na jednym screenie mialem slad ze to oni pierwsi nas zabili - wiec mielismy runde w plecy choc reulamin stal po naszej stronie). Mecz mial sie zaczac o 21:00 obserwatoer i klany sa punktualnie, admin przychodzi po 15 min (w ktorych sp@zy "PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP"iy cos o pingach ktore byly dobre dla kazdego ok 100-150 F1). Po 30 min uzerania sie admin 4 razy upomnial kolegow zeby nie przesadzali, przenieslismy sie na serwer ktory zalatwil admin. Niestety wojne psychologiczna przegralismy a 1pkt dla sp@zow zaowocowal ich wygrana.
Stare 06-06-2005, 20:24   #166
fisheer
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez AIM do fisheer
Domyślnie

Jesli chodzi o to "przegranie wojny psychologicznej" to moze to wiele znaczyc. :wink:

A coraz czesciej sie slyszy o znajomych adminach :evil:
fisheer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-06-2005, 20:39   #167
Shooter
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Shooter
Domyślnie

Cytat:
Napisał kaktus
Btw odwolalem sie do TWL po meczu jaki mielismy z klanem sp@z kolesie grali z nami martwe rundy (pierwsi zabili naszego) po czym po kilku kilach z naszej strony rzucaja haslo ze runda dla nich :/. Po czym po 2 min koles mowi ze idzie po admina (po kolejnych 5 sami mowia ze znaja admina bo to ich kumpel)
Nie dalej jak miesiąc temu NSF (Norwegowie) próbowali z nami dokładnie tego samego numeru na farmie, próbując za wszelką cenę wyrwać nam rundę w def, potem już tylko przełożyć w ten sposób mecz (bo nie muszę dodawac, ze wyszli i już się nie pokazali ?). Ale z perspektywy bezstronnego regulaminu TWL to oni mieli "rację" bo trzasnęli screeny w odpowiednim momencie. Admin zarządził powtórkę. Taki system, bardziej niż jakikowliek inny promuje szeroko rozumiane cwaniactwo - nagiąć i wykorzystać przepis jak tylko się da, byleby wygrac, choćby i walkowerem. Niektórym może to pasuje, mi taka atmosfera zupełnie nie odpowiada. Tutaj jeszcze jeden ukłon w stronę pierwotnego CBP (tak, tego zamordystycznego, kontrolowanego przez Majestic, z wrednymi i stronniczymi sędziami), bo tam taki numer nie miałby najmniejszej racji bytu.
Ardent caresses laid to rest...
Shooter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-06-2005, 21:10   #168
kaktus
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał ={GF}=Shooter
Cytat:
Napisał kaktus
Btw odwolalem sie do TWL po meczu jaki mielismy z klanem sp@z kolesie grali z nami martwe rundy (pierwsi zabili naszego) po czym po kilku kilach z naszej strony rzucaja haslo ze runda dla nich :/. Po czym po 2 min koles mowi ze idzie po admina (po kolejnych 5 sami mowia ze znaja admina bo to ich kumpel)
Nie dalej jak miesiąc temu NSF (Norwegowie) próbowali z nami dokładnie tego samego numeru na farmie, próbując za wszelką cenę wyrwać nam rundę w def, potem już tylko przełożyć w ten sposób mecz (bo nie muszę dodawac, ze wyszli i już się nie pokazali ?). Ale z perspektywy bezstronnego regulaminu TWL to oni mieli "rację" bo trzasnęli screeny w odpowiednim momencie. Admin zarządził powtórkę. Taki system, bardziej niż jakikowliek inny promuje szeroko rozumiane cwaniactwo - nagiąć i wykorzystać przepis jak tylko się da, byleby wygrac, choćby i walkowerem. Niektórym może to pasuje, mi taka atmosfera zupełnie nie odpowiada. Tutaj jeszcze jeden ukłon w stronę pierwotnego CBP (tak, tego zamordystycznego, kontrolowanego przez Majestic, z wrednymi i stronniczymi sędziami), bo tam taki numer nie miałby najmniejszej racji bytu.
my rowniez farma a oni byli w ass :/

Dlatego regulamin jest dosc szczegolowy i czasami bezsensu, ale ma to wykluczyc mozliwosc cwaniakowania w ten sposob, choc w PLAAO nam sie to nie zdazylo. Niestety prze ztakie zabiegi regulamin nie zawsze jest prosty i czytelny, ale za to nie daje mozliwosci kretynom ktorzy nie chca grac tylko popisac sie lepsza znajomoscia regulaminu niz jego tworca
Stare 06-07-2005, 06:30   #169
.error.[cola]
General

Miasto: Sieradz
Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez AIM do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[cola]
Domyślnie

... to nie ten temat...
.error.[cola] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-23-2015, 00:11   #170
.Sebus][Msc.^
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do .Sebus][Msc.^ Wyślij wiadomość przez Yahoo do .Sebus][Msc.^
Domyślnie

Cola zaglądasz czasem tutaj ?

Pozdro

Jak coś to pisz tutaj full.servic3@gmail.com

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania