Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne > Inne gry

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 06-07-2011, 15:52   #251
qhash
General

Wyślij wiadomość przez MSN do qhash
Domyślnie

Wypas, co do minusów, to mi Janek większość z ust wyjąłeś .
Natomiast dla mnie jeden duży pozytyw - że nie ma na każdym kroku podpowiedzi co trzeba zrobić, tak jak kiedyś - trzeba się porozglądać, popróbować, poszukać np. w akcie II ile się nachodziłem, żeby znaleźć kogoś kto sprzedaje eliksir, żeby móc odprawić nekromantyczny rytuał.. a się okazało że był w tym samym namiocie .
I łatwiej robi się już w zasadzie od końcówki I aktu - II akt już jest na hardzie na tyle prosty, ze gra się aż za łatwo (chociaż walka w zamkniętym pomieszczeniu z tym gościem co ma zbroję Seltkirka łatwa nie jest).

Co do wysypek... wspólczuję tym co ta gra nie chodzi za dobrze, ale ja jakoś zupełnie nie mam problemów. Miałem jeden raz sytuację, że gra się po prostu wyłączyła. A tak to gram 1440x900, wysokie detale ( + zmniejszone światła, gorsze cienie, wyłączone rozmycie kamery przy ruchu bo mnie wkurza, wyłączony VSync) i no nie mam zawsze płynnie, ale gra mi chodzi raczej dobrze, a po paczu 1.1 to już w ogóle.

Proponuje kilka rzeczy Panowie, które są znaną przyczyną wywalania się gier/systemu:
- wywalić antywirusa, zainstalować MS Security Essentials - spełni 98% normy innych antywirusów, a nigdy nie spowoduje BSODa
- STPD - nie używać DeamonTools - znany program powodujący zwiechy, BSODy, problemy z grami. Zamiast tego MagicISO czy Virtual Drive. Nie wiem jak to jest z najnowsza wersje DT, ale jeszcze przy ostatniej były problemy.
- ustawić plik pamieci wymiany na poczatek dysku, stala wartosc i defragmentowac dysk czesto.

a i mam 4850 na stock ustawieniach i athlona II x4 630 też stock

Ostatnio edytowany przez qhash : 06-07-2011 o 15:56
qhash jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 06-09-2011, 10:11   #252
RudY+-
General

Miasto: Brwinów
Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Naprawiłem wywalanie :p Dziwna sprawa, ale wiesiek tak cholernie przegrzewał chipset że można było na nim jajka smażyć. W żadnej innej grze, nawet tych z większymi wymaganiami to sie nie działo.

Co do trudności - jak juz opanowałem system walki i kupiłem sobie jakieś apgrejdy, to praktycznie nie jest aż tak trudno na normalu.
Kejran banał, krabopająk banał, na razie męczyłem się tylko z letho bo tam doszedłem, to faktycznie tam z 4 czy 5 razy musiałem podchodzić
RudY+- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-10-2011, 08:35   #253
qhash
General

Wyślij wiadomość przez MSN do qhash
Domyślnie

Jak rozwiniesz drzewko szermierki na maksa tj. 3 ostatnie skille - to już żadna walka nie jest trudna+ quen na maksa i w zasadzie nic nie potrzeba... jeszcze jak masz komplet mieczy zaleznie co trzeba.. chociaż to dopiero w końcówce...

taki spoiler może mały - Deathwin (albo jakoś tak, nie mam jak sprawdzić) - można znaleźć miecz na wypasie w stercie kamieni koło rozbitego wozu, który spadł z drogi do Loc Muine. +25 vs gargulce +25 vs duże potwory 44-56 dmg chyba.... i gargulce i smoki i zywiolaki nie straszne
Stare 06-13-2011, 21:18   #254
RudY+-
General

Miasto: Brwinów
Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Skończyłem
takie podsumowanko na szybko, wobec wszelkiego wychwalania tej gry pod niebiosa w polskiej prasie i portalach

+Ciekawa fabuła
+Nieliniowość
+Wybory mają znaczenie przez całą grę(i pewnie w W3, jeżeli go zrobią)
+Nawet ciekawe questy poboczne
+Dobra grafika, a w niektórych momentach przepiękna(BIEDRONKA - CUDO)
+Wciąga
+Całkiem długa(około 17-18 godzin, nie spiesząc się, zrobiłem większość questów pobocznych, skończyłem chyba na poziomie 34 albo 35)
+Poziom trudności do końca 1 aktu
+Warstwa RPG
+Swojskie dialogi, brak jakiejkolwiek cenzury
+Dubbing - nieczęsto to chwalę, ale tu jest praktycznie bez zarzutu. Jak już brali jakieś filtry, to zrobili to bezbłędnie

-Zbieramy miliony ton róznego śmiecia, a nie ma żadnej skrzynki do przechowywania. Powstrzymałem sie od użynia noweight moda, ale połowe ciekawych rzeczy musiałem powyrzucać albo posprzedawać
-Drętwe animacje w czasie dialogów(uczyć się tu proszę od Mass Effecta, gdzie nie przeklikałem ŻADNEGO dialogu w czasie gry. Tu owszem sie zdarzało) Animacja czasem także wyprzedza to co dana osoba mówi
-Poziom trudności po pierwszym akcie. Gra zmienia się w schemat typu: włącz quen i naparzaj PPM i tak do końca. Praktycznie od pierwszej walki z letho, w czasie walk nie zginąlem ani razu. A do prologu zdarzało się to często, oj często*
-Eliksiry - przez całą grę znalazłem 4 wartościowe + jeden fabularny. A receptur jest z 50
-Elementy skradankowe. No cóż, poziomem przypominają produkcje typu detektyw rutkowski is back za 9,99 w koszu w realu.
-Mało muzyki. Strasznie się powtarza, klimatyczna i owszem, ale jest jej za mało
-Interfejs. Tragedia. Konsolowcy się wściekną, jak będą to musieli obsługiwać padem, jak na klawiaturomyszcze jest niezbyt wygodne...
-Optymalizacja mocno kuleje
-Zakończenie. cliffhangerom mówimy zdecydowane NIE
-Blokowanie się questów. Kilka mi się poblokowało bez wyraźnego powodu, i nijak nie chciały zniknąć ani się uaktywnić w mieście
-Otoczenie. Gra praktycznie jest tunelówką jak różne jrpgi + miasta, brakuje większej swowody

Dla mnie 8/10, Jak ponaprawiają różne techniczne błędy i naprawią interfejs to 9/10
Gra wciąga i warto w nią zagrać. I to jest pisane z perspektywy osoby która woli SF od fantasy, a z wiedźmina znam tylko z kiszkowatego serialu
*grałem na normalu, później popróbowałem troche na hardziee. Też było łatwo
RudY+- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania