Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne > Inne gry

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 05-19-2011, 11:51   #1
Inkub
Administrator
General

Domyślnie World of Tanks

Hej
Gra ktos w to? Gram od wakacji tamtego roku, zagralbym w jakims nieco casualowym klanie, najchetniej znanym mi z AA. Jest moze cos takiego?
Inkub jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 05-19-2011, 11:58   #2
Catra
Moderator
General

Miasto: Łódź
Wyślij wiadomość przez ICQ do Catra Wyślij wiadomość przez AIM do Catra
Domyślnie

Ja grałem w closed bete. Ale jako , że nie miałem z kim to porzuciłem. Jakby co to moge odpalic Zainstalowana cały czas.

http://lodz.myminicity.com/ klik click
Catra jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-19-2011, 12:17   #3
Louis
General

Miasto: Gliwice
Wyślij wiadomość przez AIM do Louis wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Na TS3 Chickens Farm gra w to dziennie jakieś 14-20 osób (z tego co mi wiadomo).

Louis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-19-2011, 12:51   #4
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Cytat:
Napisał Louis Zobacz Wiadomość
Na TS3 Chickens Farm gra w to dziennie jakieś 14-20 osób (z tego co mi wiadomo).
Ale z tych to raczej nikt kogo by znal Inkub.

Ps.
Inkub, fajna ta strona w podpisie, dobry pomysl i wykonanie.
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-19-2011, 12:59   #5
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

AA.PL czy miniwojna?
To zwykły blog, trudno w takim coś spierniczyć.
A z klanów raczej miałem na myśli takie, które coś mi mówią... tzn. nicki osób grających
Dzis wlasnie w czolgach wchodza wojny klanowe i potyczki o zasoby i mialbym chec powalczyc...
Stare 05-19-2011, 13:05   #6
WHT
Brigadier General

Domyślnie

Jeśli masz się tułać sam po bitwach to wpadnij na TSa co podał Louis.
WHT jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-19-2011, 13:07   #7
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

No nie, do samych bitew jako takich to calkiem niezle idzie mi zabawa w moim wlasnym towarzystwie Szukam klanu, bo tylko one - zdaje sie - maja dostep do walk o zasoby... Chyba... I idealem byloby, jakby to byl klan, w ktorym znam choc pare osob... taaa. nie ma to jak wymagania
Stare 05-19-2011, 13:14   #8
Catra
Moderator
General

Domyślnie

Inkub masz gg nadal ? Może się jakoś zgadamy Ewentualnie PMke pośle

Stare 05-19-2011, 13:18   #9
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

gg mam ale zagladam tak raz na 2 miesiace
Stare 05-19-2011, 13:24   #10
Catra
Moderator
General

Domyślnie

Jak będe w domu to się odezwe Czyli tak albo dzisiaj w nocy , albo w sobotę.

Stare 05-19-2011, 13:35   #11
Chomiq
General

Domyślnie

Janek i Gajethano graja niby w WoT. Tak pisali w watku "na co sie przerzuciliscie?".
Stare 05-19-2011, 19:58   #12
iFOR.maLENstwo
General

Miasto: NSC
Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

WoT niby fajnie pomyślany ale co zdobędę lepszy czołg i mam nadzieję że w końcu będę częściej na górze mocnych w danej rundzie to wrzuca mnie w 7-8 bitw na 10 na pozycjach 1-5 od końca no raz na ruski miesiąc trafi się że jestem w towarzystwie zbliżonych czołgów do mojego

Ożeniony facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach.
Nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.
iFOR.maLENstwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-19-2011, 20:10   #13
Dario^
Major General

Miasto: Wałbrzych
Domyślnie

Do póki nie bedzie jakiegos systemu anticheat itp to sobie odpuściłem tą gre . Tu się to tak ładnie nazywa "mody" LOL . Grałem w nią od początku (chyba od września 2010) i już mi się znudziła. Inna sprawa to to że na razie devowie tej gry udają że nie ma żadnych cheatów a wszystkie tematy na ten temat na oficjalnym forum są usuwane...
BTW zerknijcie na naszą stronkę tam jest link do naszego klanu w WoT.

http://steamcommunity.com/groups/cofb
www.companyofbrothers.dl.pl
Dario^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-19-2011, 21:01   #14
bskk(pl)
First Lieutenant

Domyślnie

A ja się do tego badziewia przekonać nie mogę!?!
Stare 05-20-2011, 05:47   #15
Chomiq
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dario^ Zobacz Wiadomość
Do póki nie bedzie jakiegos systemu anticheat itp to sobie odpuściłem tą gre .

LENiu, zalezy czym jezdzisz. Wiadomo, matchmaking smierdzi. Sprawdz sobie wiki WoT, jest tam cala rozpiska na jaki tier mozesz trafic grajac konkretnym typem czolgu na x tierze. Majac taki np. light na 4 tierze mozesz wylodowac nawet wsrod 9. Dlatego gdy wezmiesz np dwie osoby z 6 i jedna z takim lightem to zamiast trafic na max 6-7 trafiasz na samych wymiataczy. Ja swoje najlepsze rundy mialem niszczycielem na piatym tierze wyrobionym prawie na maks. Zdarzalo sie, ze nawet po 6-7 wpadalo w rundzie, nawet pomimo tego ze mialem przeciwko sobie wyzsze tiery i w cholere malo hp.

Ostatnio edytowany przez Chomiq : 05-20-2011 o 05:52
Stare 05-20-2011, 08:14   #16
iFOR.maLENstwo
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

Cytat:
Napisał Chomiq Zobacz Wiadomość

LENiu, zalezy czym jezdzisz. Wiadomo, matchmaking smierdzi. Sprawdz sobie wiki WoT, jest tam cala rozpiska na jaki tier mozesz trafic grajac konkretnym typem czolgu na x tierze. Majac taki np. light na 4 tierze mozesz wylodowac nawet wsrod 9. Dlatego gdy wezmiesz np dwie osoby z 6 i jedna z takim lightem to zamiast trafic na max 6-7 trafiasz na samych wymiataczy. Ja swoje najlepsze rundy mialem niszczycielem na piatym tierze wyrobionym prawie na maks. Zdarzalo sie, ze nawet po 6-7 wpadalo w rundzie, nawet pomimo tego ze mialem przeciwko sobie wyzsze tiery i w cholere malo hp.
no wiem że to jest ułożone ale kurde ja albo mam niefarta albo coś, w takim ACBrotherhood jakoś zawsze mnie daje do ekip ludzi +/- 3 lvl ode mnie i ewentualnie jakiś jeden koks czy newbe do uzupełnienia graczy a w WoT to jak na złość prawie stale mam tak że ciągnę się później za jakimiś uber tankami żeby mieć choć szansę że najpierw strzelą kilka razy do nich zamiast raz we mnie, dobrze że choć można wyjść z bitwy i jechać innym tankiem na kolejną

Stare 05-20-2011, 12:34   #17
Dario^
Major General

Domyślnie

Cytat:

Stare 05-23-2011, 11:28   #18
WHT
Brigadier General

Domyślnie

Z ciebie też można cisnąć, bo i w tej grze pierwsze co widzisz to cheaty.
WHT jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-23-2011, 12:29   #19
Janek
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Ja grałem w zasadzie prawie do końca bety (miałem ten przedostani niemiecki HT - VK-4502) i mi się trochę znudziło. W full może pogram jak w końcu skończą grę a nie, że nie ma jeszcze połowy pojazdów a już jest full wersja.
Poza tym trochę drogi jest WoT, bo trzeba więcej bulić za samo premium niż za WoW (wiem że niby można grać za free, ale na wyższych tierach naprawa czołgu jest tak droga, że naprawdę trudno wychodzić na plus grając bez premium).
Nie wspominając już, ze gold przydaje się w tej grze też do innych rzeczy.

Ostatnio edytowany przez Janek : 05-23-2011 o 12:38
Janek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-23-2011, 16:21   #20
Dario^
Major General

Domyślnie

Cytat:
Napisał WHT Zobacz Wiadomość
Z ciebie też można cisnąć, bo i w tej grze pierwsze co widzisz to cheaty.
Grałem od początku bety może nie za często ale i tak skończyłem na Mausie, isu152, SU14,Panther i wielu innych czołgach, i nie doszukiwałem się nigdy cheatów , w 90% walk zostawałem jako 2 ostanie czołgi w swojej drużynie wiec trochę tego doświadczenia się zdobyło i było mozna poznać że wiele sytuacji było dziwnych. Wystarczyła chwila na Youtube i wszystko było jasne . Gra nie posida PB i innych tego typu programów wiec cheatuje sie bardzo łatwo ale mnie to nie bawi , wiec po co mam się wkurwiać wiedząc że ktoś może mieć nie uczciwą przewagę i nikt z tym nic nie robi Ale to nie jest główny powód dla czego nie gram juz w WoT, po prostu gra mi się już znudziła...

Stare 05-27-2011, 09:41   #21
gajethano
Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do gajethano
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dario^ Zobacz Wiadomość
Grałem od początku bety może nie za często ale i tak skończyłem na Mausie, isu152, SU14,Panther i wielu innych czołgach, i nie doszukiwałem się nigdy cheatów , w 90% walk zostawałem jako 2 ostanie czołgi w swojej drużynie wiec trochę tego doświadczenia się zdobyło i było mozna poznać że wiele sytuacji było dziwnych. Wystarczyła chwila na Youtube i wszystko było jasne . Gra nie posida PB i innych tego typu programów wiec cheatuje sie bardzo łatwo ale mnie to nie bawi , wiec po co mam się wkurwiać wiedząc że ktoś może mieć nie uczciwą przewagę i nikt z tym nic nie robi Ale to nie jest główny powód dla czego nie gram juz w WoT, po prostu gra mi się już znudziła...
Za przeproszeniem bzdury pleciesz ;] Ja jeszcze jak i moi tema8ci klanowi nie spotkaliśmy cheaterów w tej grze a gramy codziennie. Filmiki na YT to powszechnie znany fake Poza tym w klanie z Twojego podpisu CLem jest niejaki Pan Daxon1987 który jest baaaaaardzo znany w Polskiej scenie WoTa - oczywiście z tej najgorszej strony Rzuć Hasło Daxon na Polskim oficjalnym Forum a flame gwarantowany

@Inkub
Gram od Sierpnia zeszłego roku do chwili obecnej. Próbowałem namówić chłopaków z Majestic na WoTa ale nieskutecznie . Jestem w klanie The Herd który moge Ci polecić. Średnia wieku zadowalająca, gra się swietnie. Szukamy cały czas nowych ludzi ze wzgl. na Clan Warsy i chęć stworzenia drugiego teamu ( jeden team to 100 osób ) Jesteśmy znani w światku WoTa. Walczymy w clanwarsach i mamy zawiązany potężny sojusz. ( z największymi klanami w Polsce ) przeciw Iberia Alliance. Od wczoraj rozpoczęła się wirtualna 3cia wojna światowa - zabawa przednia
Ci co skończyli gre na Becie niech wiedzą, że wiele się zmieniło. Ostatni patch wprowadził dużo zmian, do tego właśnie Clan Warsy - narazie dla klanów ale niedługo wchodzi opcja najemnika.
Jeśli chodzi o tiery i ich losowanie w bitwach. jest o niebo lepiej niż w Becie z prostej przyczyny: każdy zaczynał od 0 i jest jeszcze bądź co bądź mało X tierowych tanków, a druga sprawa po releasie gra o wiele więcej ludzi i system ma z czego dobierać, co nie oznacza że nie trafiają się czasami "kwatki" w postaci V Tier z X w jednej bitwie - ale to rzadko.

@Janek myślę, że na premium przeciętnego pracującego gracza spokojnie stać ( 40zł / m-c ) ja osobiście nie żałuje wydanej kasy bo gra moim zdaniem jest przednia.

Także @Inkub jakbyś był zainteresowany przekaże Ci namiary.

Mój nick w grze: Gajethano

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez gajethano : 05-27-2011 o 10:12
gajethano jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-31-2011, 14:15   #22
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał gajethano Zobacz Wiadomość
Próbowałem namówić chłopaków z Majestic na WoTa ale nieskutecznie .
not póki co grinduje tier2 ruskie LT oraz niemieckie TD.
Stare 05-31-2011, 17:59   #23
Dario^
Major General

Domyślnie

Cytat:
Za przeproszeniem bzdury pleciesz ;] Ja jeszcze jak i moi tema8ci klanowi nie spotkaliśmy cheaterów w tej grze a gramy codziennie. Filmiki na YT to powszechnie znany fake
LOL
Żyj sobie dalej w nieświadomości że grali ludzie bez chetów . W nowym patchu to ma się zmienić

"Recently modified game files providing in-game advantages to their users have been spread within WOT. These modifications affect shell tracer effects allowing to increase display time and change display colour which led to their being more visible. Modifying game files is subject to punishment according to EULA (Except as otherwise expressly permitted by applicable law, any reproduction, distribution, modification, retransmission, publication, or other use or exploitation of the games, the Website and/or any of the materials (or any portion or derivative of any such items), directly or indirectly, is strictly prohibited unless the written consent of the applicable copyright owner or relevant sublicensor (if any) is first obtained). The severity of punishment depends on seriousness and frequency of violations. The heaviest punishment – permanent account ban – may be given to breakers.

Obviously this feature assured relative combat advantage to its users over those who do not possess one. To avoid the negative gameplay effect of this hack and stop the exclusion among tankers, WOT development team has arrived at a conclusion to disable shell tracer effects until the proper protection level is introduced.

This is a temporary measure and shell tracer effects are going to be reintroduced with the upcoming v.0.6.5 update, which is to go live in the end of June – beginning of July.

World of Tanks development team
"

Stare 06-01-2011, 05:22   #24
Chomiq
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał KaT Zobacz Wiadomość
not póki co grinduje tier2 ruskie LT oraz niemieckie TD.
Dobry wybor z niemieckimi TD. W becie gralem niemieckimi medami i to byla zupelnie inna historia niz to co teraz mam. Poszedlem w ruskie TD i medy i momentami zaluje tej decyzji. Te ruskie dziala to chyba byly kalibrowane na trafianie w stodole. Chociaz trzeba przyznac, ze zrobiony na full su-85 z modulami byl bardzo dobra maszynka do zarabiania kasy. Naprawa tania, ammo tanie, a mozna bylo robic tym rundy po 20k bez premium. Teraz na su152 musze liczyc kazdy strzal, gdy pociski kosztuja po 1k (chyba ze cofnie sie do dziala z ok 3 strzalow na minute, ale obrazeniami z odlamkow na poziomie 940). Gdyby to jeszcze bylo celne, ale gdzie tam - czasem majac pelne skupienie na sylwetce przeciwnika pocisk potrafi nie trafic. Jeszcze pal licho, gdy mowimy o strzale z 300-400m, ale ponizej 100?!
Stare 06-01-2011, 10:30   #25
KaT
General

Domyślnie

Do kompletu zabrałem się jeszcze za amerykańskie SPG
Stare 06-02-2011, 09:10   #26
Chomiq
General

Domyślnie

Artygej!

Ja teraz musze wyrobic pzIII zeby miec cos na zabicie nudy pomiedzy bitwami.
Stare 06-06-2011, 10:33   #27
gajethano
Colonel

Domyślnie

Ja grinduje Amerykańskie HT - ze wzgl tylko i wylacznie T30. Turniejowy Tier VIII chce zrobic na ruskich IS -3 Co prawda mam T-32 VIII Tier Amerykanski ale po ostatnim patchu to jest jaka kpina na chwile obecna po swietnym T-29 i czeka mnie jeszcze dluuuuga przeprawa do T30ki.

Dodatkowo SPG niemieckie ( Hummel 3/4 drogi do GW Panther aktualnie ) i SPG Rosyjskie ( Kw - grind do S-51 - jeszcze dluga droga ale warto - mam mile wsponienia z Bety )

Jakbyście mieli jakies pytanka co i jak to sluze pomocą.

Chomiq - 1k za pociski to jest norma nie tylko w TDkach ale i w tankach na tym tierze Co ma powiedziec driver Panthery II gdzie pocisk do 105ki kosztuje 1650 ale za to dzialo wymiata

Ostatnio edytowany przez gajethano : 06-07-2011 o 04:02
Stare 06-06-2011, 11:09   #28
Chomiq
General

Domyślnie

Wiem wiem, ale ze skapy jestem to boli troche po kieszeni takie strzelanie bez premium (tam dostajemy 1,5 razy kasy). W kazdym razie zakupilem ponownie su-85 jako maszynke do robienia $ (107mm rox), a w su-152 zamontowalem stara dobra 152mm ze wzgledu na obrazenia zadawane przy zastosowaniu HE za ok 600 creditsow, co przy wyzszych tierach owocuje ladnymi obrazeniami (front w is-3 zbiera 20%, przy dobrym wsparciu takie cos jak Lowe przestaje byc postrachem), a przy nizszych zgonem na miejscu. Niska szybkostrzelnosc nie jest problemem gdy gram w plutonie z kumplami (np drugi SU-152 z 122 strzelajaca 9rpm i do tego IS-3). Teraz to glownie chodzi o grind na ISU, bo wszystkie moduly mam odblokowane. Chociaz zastanawiam sie czy w ogole bede w stanie je utrzymac i nie pozostane przypadkiem przy kombinacji SU-85 + SU-152 jako TD. Najwyzej kase zarobiona przeznacze na zakup T-44 (jak juz nabije te 90k expa).

Razem z kilkoma znajomymi dopisalismy sie ostatnio do jakiegos klanu (ok 40 osob). Powiem szczerze, ze troche marnie wygladaja proby podejscia do CW z max VIII tierem, gdy przeciwnik wyskoczy z X, a tier VIII to u niego min. Szansa zwojowania czegos przez taka ekipe jest znikoma.

Ostatnio edytowany przez Chomiq : 06-06-2011 o 11:12
Stare 06-06-2011, 11:42   #29
sebkaaa
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

Cytat:
Ja grinduje Amerykańskie HT - ze wzgl tylko i wylacznie T30. Turniejowy Tier VIII chce zrobic na ruskich IS -3 Co prawda mam T-32 VIII Tier Amerykanski ale po ostatnim patchu to jest jaka kpina na chwile obecna po swietnym T-29 i czeka mnie jeszcze dluuuuga przeprawa do T30ki.

Dodatkowo SPG niemieckie ( Hummel 3/4 drogi do GW Panther aktualnie ) i SPG Rosyjskie ( Kw - grind do S-51 - jeszcze dluga droga ale warto - mam mile wsponienia z Bety )

Jakbyście mieli jakies pytanka co i jak to sluze pomocą.

Chomoq - 1k za pociski to jest norma nie tylko w TDkach ale i w tankach na tym tierze Co ma powiedziec driver Panthery II gdzie pocisk do 105ki kosztuje 1650 ale za to dzialo wymiata
przychylam sie ze z S-51 to nie gupi pomysł, tym bardziej ze to juz VI Tier, dlatego tez miedzyinnym poszłem scieżka w IS aby ominąc od I granie działem samobieznym. na KW mam juz około 40 tys exp wiec jeszcze jakies 80 tys sporo przedemną ale mysle ze to sie opłaci.

co do T-29 to racja rewelacyjny czołg, myslę ze na VII Tier to najlepsza maszyna ale to tylko moje odczucie.

Ostatnio edytowany przez sebkaaa : 06-06-2011 o 11:46
sebkaaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-07-2011, 04:05   #30
gajethano
Colonel

Domyślnie

Cytat:
Wiem wiem, ale ze skapy jestem to boli troche po kieszeni takie strzelanie bez premium (tam dostajemy 1,5 razy kasy). W kazdym razie zakupilem ponownie su-85 jako maszynke do robienia $ (107mm rox), a w su-152 zamontowalem stara dobra 152mm ze wzgledu na obrazenia zadawane przy zastosowaniu HE za ok 600 creditsow, co przy wyzszych tierach owocuje ladnymi obrazeniami (front w is-3 zbiera 20%, przy dobrym wsparciu takie cos jak Lowe przestaje byc postrachem), a przy nizszych zgonem na miejscu. Niska szybkostrzelnosc nie jest problemem gdy gram w plutonie z kumplami (np drugi SU-152 z 122 strzelajaca 9rpm i do tego IS-3). Teraz to glownie chodzi o grind na ISU, bo wszystkie moduly mam odblokowane. Chociaz zastanawiam sie czy w ogole bede w stanie je utrzymac i nie pozostane przypadkiem przy kombinacji SU-85 + SU-152 jako TD. Najwyzej kase zarobiona przeznacze na zakup T-44 (jak juz nabije te 90k expa).

Razem z kilkoma znajomymi dopisalismy sie ostatnio do jakiegos klanu (ok 40 osob). Powiem szczerze, ze troche marnie wygladaja proby podejscia do CW z max VIII tierem, gdy przeciwnik wyskoczy z X, a tier VIII to u niego min. Szansa zwojowania czegos przez taka ekipe jest znikoma.

nie gralem tdkami rosyjskimi. Jednak wiem ze Su-85 a tym bardziej Su-100 to maszynki do zarabiania kasy i expa. Szczególnie Su-100 budzi moj respect i nie raz widzialem co robi w rekach dobrego gracza. Do tego ma swietne cammo. W ISU 152 byle szybko do BL-10 i wtedy jestes kozak

Jeżeli chodzi o CW to fakt - bez X tankówi i arty VI , VII tierowej nie poszalejesz. No chyba ,ze w Afryce ale i tam już coraz częściej się trafia na wysokotierowe teamy.

Ostatnio edytowany przez gajethano : 06-07-2011 o 04:08
Stare 06-08-2011, 08:58   #31
Chomiq
General

Domyślnie

http://game.worldoftanks.eu/news/gen...t_conquers_sky

Heh, World Of Warplanes. Ciekawe czy pomysl wypali.
Stare 06-08-2011, 09:48   #32
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

Cytat:
http://game.worldoftanks.eu/news/gen...t_conquers_sky

Heh, World Of Warplanes. Ciekawe czy pomysl wypali.
jak serwery dadzą radę i pingi będą pozwalać grać to czemu nie, bo tutaj już nie będzie strzałów w takich odstępach od siebie a i trochę więcej zmiennych wpływa na samolot niż na czołg

Stare 06-08-2011, 10:33   #33
Chomiq
General

Domyślnie

http://wotskins.moy.su/news/informac.../2011-06-04-49

Z supertestow patcha 0.6.5. Mozna obejrzec nowe chamerykanskie czolgi i niszczyciele. Czas zaczac grindowac drzewko USA.
Stare 06-08-2011, 18:08   #34
Sn!per
Command Sergeant Major (CSM)

Wyślij wiadomość przez MSN do Sn!per
Domyślnie

Yo, ja chętnie pogram ze starymi graczami AA

mój nick w WoT- Snip_ mam tygrysa królewskiego i kilka innych, grinduje do pantery bo free czołgi się sprzydadzą, klan Suicide Division

psf,pbd,ff Sniper
Sn!per jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-09-2011, 04:11   #35
gajethano
Colonel

Domyślnie

Cytat:
http://wotskins.moy.su/news/informac.../2011-06-04-49

Z supertestow patcha 0.6.5. Mozna obejrzec nowe chamerykanskie czolgi i niszczyciele. Czas zaczac grindowac drzewko USA.
Dzięki za linka

Mi brakuje 120k expa do T34 amer. a pozniej jak najszybciej T-30
Stare 06-09-2011, 07:24   #36
Chomiq
General

Domyślnie

Nowy niemiecki med jednak trafi do patcha 6.6:
http://overlord-wot.blogspot.com/201...irst-look.html

Zapowiada sie ciekawy lipiec.

-----

Edit.
In Development: Vol. 3
Update on preliminary patch notes of v.6.6:

New map Siegfried Line (working title, subject to change)
New German heavy tanks line: Pz.VI Tiger (P), VK 4502 (P) Ausf A, Е-75, Е-100.
New tank E-50, a substitution to Panther II as tier 9 German medium tank (the same procedure as for the substitution of M26 Pershing for M46 Patton). Changes to German medium tanks line according to the revised German tech tree
New German premium light tank Skoda Т-15.
New German premium medium tank Skoda Т-25.
"Zero" battles for players with up to 10 battles on their accounts.
Free platoons for 2 players, premium account is required for platoon leader to invite a 3rd member.
"Supercharging/afterburning/nitro" (working title, subject to change) consumable for E-series providing extra horsepower.

ETA - end of July - beginning of August, 2011.

Ostatnio edytowany przez Chomiq : 07-05-2011 o 10:52
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania