Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne > Inne gry

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 05-04-2010, 21:42   #1
=NaZcA=
General

Wyślij wiadomość przez MSN do =NaZcA=
Domyślnie Assasin's Creed 2

Grał ktoś ? Ja powiem tak, grałem w jedynkę i pomimo, że było coś to co nowego, z ładną grafiką. za to fabuła była, trzeba powiedzieć wprost, po prostu zdupy. Ciągle to samo i to samo, w każdym mieście jedno aż tak do usranej śmierci.
Odpalając drugą część miałem wątpliwości ale muszę przyznać, że mnie zaskoczyła w dobrym tego słowa znaczeniu. Grafika bardzo podobna, może lekko poprawiona, ale za to w końcu misje mają jakiś sens i różnorodność. Nie podejrzewałem, że aż tak mnie ta gra wciągnie. Podnieśli trochę AI przeciwników ,np ale człowiek może się zdziwić jak się kitra w sianie zadowolony, strażnicy przechodzą a tu nagle jeden skręca w stronę stogu i wsadza jakąś dzidę i wbija w nery, tak samo dodali chyba przodków Usaina Bolta, nieraz sie trafiają tacy zawodnicy co się nie da przed nimi uciec, zawalają jak poj.....
Nie wszystkich strażników da się zabić jednym sposobem, jest jeden typ, taki Pudzian w zbroi, czasem trzeba się trochę nabiegać żeby bydle ubić.
Niektóre misje jednak mogą wyjątkowo denerwować...aż do przesady, już nie pamiętam kiedy ostatni raz tak zbluzgałem monitor Zakończenie też jest ciekawe...mało kto się chyba takowego spodziewa.
Na samym początku gry ucieka się z laboratorium z lachonem, i tutaj mnie zaciekawiła pewna rzecz, albo raczej osoba Nie wiem ile czasu programiści siedzieli nad animacją tego lachona ale chyba im wyszło, bo wiadomo, że to tylko wytwór programistów, ale nie mogłem nie patrzeć na to jak zrobili animacje jej tyłka Zasadzili na niej takie "obcisłe" jeansy a i nie próżnowali raczej nad realnymi efektami podczas chodzenia....tzn ruchami dupci
Wiem, że to może głupie może po prostu mam coś z beretem nie tak, ale mówie jakoś nie mogłem oderwać wzroku od tego może miał tak jeszcze ktoś kto grał ?
Może czas najwyższy pójść do jakiegoś lekarza i wyznać, że zaczęły mi się podobać dupy w grach
No ale generalnie, pobieżnie, de facto tudzież gra jest naprawdę warta polecenia. Tak jak wspominałem wcześniej, nie przypuszczałem, że to będzie tak udany produkt (oczywiście to tylko moje zdanie) Zostawili to co było dobre, wnieśli troche poprawek, popracowali nad misjami i wyszła całkiem fajna gra.
Jak ktoś będzie miał trochę wolnego czasu, to gra jest godna polecenia.
=NaZcA= jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 05-04-2010, 23:16   #2
Symonides
Moderator
General

Miasto: Hrabstwo Ducha
Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Ja bym zagral wlasnie w 2, bo w 1 doszedlem jedynie do Jerozolimy, bo wkurzala mnie monotonia rozgrywki... Ale mam obawy, ze jest ciaglosc fabuly i musialbym przejsc jedynke, zeby sie wczuc w klimat.
Stare 05-05-2010, 06:43   #3
klopsik_PL
General

Wyślij wiadomość przez MSN do klopsik_PL
Domyślnie

Cytat:
Napisał Symonides Zobacz Wiadomość
Ja bym zagral wlasnie w 2, bo w 1 doszedlem jedynie do Jerozolimy, bo wkurzala mnie monotonia rozgrywki... Ale mam obawy, ze jest ciaglosc fabuly i musialbym przejsc jedynke, zeby sie wczuc w klimat.
nic nie musisz ja tez za daleko w 1 czesci nie doszedllem, a dwojke rozklepalem i jakos nie musialem sie za bardzo zastanowic o co chcodzi w danym watku.

tylko to zakonczenie z dupy...
Stare 05-05-2010, 08:40   #4
RudY+-
General

Miasto: Brwinów
Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

zakończenie, sekwencje DLC(12 i 13) i DRM ubishitu - beznadziejne
reszta bardzo dobra, zdecydowanie lepsza od jedynki
RudY+- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-05-2010, 09:41   #5
=NaZcA=
General

Wyślij wiadomość przez MSN do =NaZcA=
Domyślnie

Nie pamiętam, w której sekwencji było tych 9 misji, ale to chyba była właśnie 13...przesadzili chyba trochę z niektórymi, szczególnie z tym skradaniem się do ofiar.
Klopsik - mówisz o tym zakończeniu "pod" Watykanem ?
Mi się właśnie podobało, spodziewałbyś się takiego ?
Wiadomo, kwestia gustu, ale jak pójdą drogą ulepszania w trójce i w między czasie czegoś nie zwalą to będzie jedną z najlepszych gier jakie powstały.
=NaZcA= jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-05-2010, 19:16   #6
klopsik_PL
General

Wyślij wiadomość przez MSN do klopsik_PL
Domyślnie

Cytat:
Napisał =NaZcA= Zobacz Wiadomość
Klopsik - mówisz o tym zakończeniu "pod" Watykanem ?
Mi się właśnie podobało, spodziewałbyś się takiego ?
Wiadomo, kwestia gustu, ale jak pójdą drogą ulepszania w trójce i w między czasie czegoś nie zwalą to będzie jedną z najlepszych gier jakie powstały.
no mi sie nie podobalo moze dlatego, ze wyczekiwalem free run po watykanie.

generalnie, to nie zaluje wydanej kasy (tak, tak - kupilem orygianala na ps ), a rzadko sie to zdarza gdy kupuje gry stricte single player.
Stare 05-05-2010, 22:06   #7
KaT
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Gierka fajna ale nie umywa się do Just Cause 2
Stare 05-06-2010, 10:09   #8
Raiden
General

Wyślij wiadomość przez AIM do Raiden Wyślij wiadomość przez MSN do Raiden
Domyślnie

gralem troszke w tego assasina ale porzucilem go na rzecz settlers 7. mialem przerwe od czasu settlers 2 w tej serii ale dawno tak grywalnej gierki nie widzialem.
Raiden jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-21-2010, 01:17   #9
Louis
General

Miasto: Gliwice
Wyślij wiadomość przez AIM do Louis wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Ja nie mogę się doczekać Assassin's Creed Brotherhood na PC

http://www.youtube.com/watch?v=36vlM...layer_embedded

Louis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-21-2010, 10:06   #10
Ulfding
Major General

Domyślnie

Ja przeszedłem całą jedyneczkę, pomimo irytującej schematyczności. 2 to lepiej prowadzone misje za to niestety gorszy bohater nie wiem kto im podpowiedział żeby z asasyna zrobić kobieciarza. Podobnie jak Louis wyczekuję z niecierpliwością Brotherhooda
Ulfding jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-21-2010, 11:17   #11
RudY+-
General

Miasto: Brwinów
Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

szkoda tylko że stealh-action robią script-action-stealh - owszem bardzo przyjemnie się grało w dwójkę, ale przypominała bardziej prince of persia zmiksowane z call of duty i jakimś sandboxem...
RudY+- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-21-2010, 11:37   #12
Ulfding
Major General

Domyślnie

Bo ac w zasadzie jedzie na tym samym silniku przynajmniej ja za dużych różnic nie widzę, inne są animacje i tekstury i to by było tyle, Jak chodzi o miksy to mi to przypomina prince + hitman z naciskiem na prince . Brotherhood to będzie miksik zapowada się całkiem nieźle, zobaczymy jak im wyjdzie wersja pc, bo z grafy na konsole to już się pośmiałem

Pc były, są, i będą lepsze od konsolek
Ulfding jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania