Wróć   America's Army PL > America's Army 2.8.x > Szukam Pomocy 2.8.x > Kącik Linuxa

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 01-28-2009, 21:58   #1
Gondor
Sergeant

Wyślij wiadomość przez AIM do Gondor Wyślij wiadomość przez Yahoo do Gondor wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie nie ciekawa sytuacja

Jetem początkującym graczem, nie wiem po co się wykonuje niektóre treningi. Wykonałem np. trening na "komandosa" i za bardzo nie odczułem różnicy, żadnych nowych broni. I ostatnie pytanie: gdzie można znaleźć mapy z pojazdami, czy w ogóle istnieją takie mapy.Uwierzcie dużo szukałem, większość czasu spędziłem przy tej grze. Grałem w większość takich gier, ale ta gra mnie po prostu mnie przerasta:\Moja wersja to 2.8.4

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź

Ostatnio edytowany przez Gondor : 01-29-2009 o 16:43
Gondor jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 01-28-2009, 22:32   #2
Mr.Seven
Sergeant First Class

Domyślnie

Po pierwsze jaką masz wersje gry? od wersji 2.7 aż po najnowsza 2.8.4 jest plansza SF Snake Plain gdzie możesz usiaść za sterami Hammera (aby to zrobić musisz przejść odpowiedni trening)
Mr.Seven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-28-2009, 23:34   #3
Symonides
Moderator
General

Miasto: Hrabstwo Ducha
Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Po pierwsze to poczytaj regulamin forum, przejrzyj artykuly na www.americasarmy.pl i poczytaj zalozone juz tematy na forum. nastepny tego typu temat poleci do smietnika i to, ze jestes nowy nie jest zadnym argumentem.
Stare 01-29-2009, 07:19   #4
iFOR.maLENstwo
General

Miasto: NSC
Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

Po nastepne napisz do mnie PMke to postaram sie Ci odpowiedziec

wkurza mnie ostatnio w tej grze podejscie do newbie, wlaczylem pare dni temu pierwszy raz gre od niepamietnych czasow, zabil mnie jakis 11 honorowiec i zaraz debile chca go wykopac za TK, choc im mowie zeby sie zamkneli bo kazdemu sie trafic moze, o dziwo jak mi sie cos podobnego przytrafilo chwile wczesniej to nikt mnie nie chcial wykopac

Ożeniony facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach.
Nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.
iFOR.maLENstwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-29-2009, 13:36   #5
Mad_Medic
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Gondor Zobacz Wiadomość
Jetem początkującym graczem, nie wiem po co się wykonuje niektóre treningi. Wykonałem np. trening na "komandosa" i za bardzo nie odczułem różnicy, żadnych nowych broni. I ostatnie pytanie: gdzie można znaleźć mapy z pojazdami, czy w ogóle istnieją takie mapy.Uwierzcie dużo szukałem, większość czasu spędziłem przy tej grze. Grałem w większość takich gier, ale ta gra mnie po prostu mnie przerasta:\Moja wersja to 2.8.4

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź
Maleństwo - dziwi cię podejście, jak spotykamy się z takimi pytaniami jak powyżej?
Jeśli kolega "spędził przy grze dużo czasu", a nawet nie zadał sobie trudu, by poznać mapy, dowiedzieć się czegoś o treningach, przeczytać instrukcję itd?
Ile lat ma AAO? leci od 2002r? To ile? 6,5 roku... Jakoś wcześniej ludzie sobie radzili.

A dla Autora mozna dać tylko jedną radę - jesli gra cię przerasta, to z niej zrezygnuj albo RTFM.
Treningi dają nowe kwalifikacje.
Jako komandos możesz grać na mapach z SF w nazwie - do 15H, tylko jako "pomocnik" z kałachem, ale możesz wtedy np. podnosić broń poległych. Po 15H, możesz sam używac broni SF i ją konfigurować w menu.
Jako Medyk - możesz leczyć kolegów i siebie.
Jako snajper - używać snajperek. Jesli wejdziesz na taki slot to dostaniesz bez treningu tylko M-16. A jesli taką podniesiesz od trupa, to dostaniesz info, że nie jesteś kwalifikowany i celownik bedzie bardziej "latał" przez co celowanie będzie utrudnione.
Jako skoczek możesz grać na mapach gdzie ląduje się na spadochronie.
Naprawdę "spędziłeś dużo czasu" i nie zaciekawiło cię, czemu na niektóre mapy nie można wchodzić, albo wszyscy biegają z bronią z tłumikami, a ty masz jakiegoś starego rupcia?
Może nie wiesz nawet jak się wybiera broń?
Stare 01-29-2009, 14:41   #6
Gondor
Sergeant

Wyślij wiadomość przez AIM do Gondor Wyślij wiadomość przez Yahoo do Gondor wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

właśnie mnie to interesuje, jak się wybiera broń. Poza tym szukałem jakieś podpowiedzi dla początkujących i dla takich noobów jak ja ale nie mogłem znaleźć. Dopowiem jeszcze że wykonałem wszystkie oprócz dwóch treningów na medyka i na snajpera. Zastanawia mnie też dlaczego nie mogę wykonać trening na snajpera ,przecież tyle osiągnąłem. Chciałbym dodać, że nie pisze jak to opisywal to maleństwo i jeszcze jedno czy sformułowanie "RTFM" jest tutaj potrzebne.

pozdrawiam i RTFA

Ostatnio edytowany przez Gondor : 01-29-2009 o 14:58
Stare 01-29-2009, 15:38   #7
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

1. przeczytaj http://www.americasarmy.pl/artykuly/szkolenia i zrozum
2. zmien tytuł tematu albo go wykasuje
3. poszukaj w katalogu gry instrukcji
4. nie rób z siebie ofiary
Stare 01-29-2009, 16:55   #8
iFOR.maLENstwo
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mad_Medic Zobacz Wiadomość
Maleństwo - dziwi cię podejście, jak spotykamy się z takimi pytaniami jak powyżej?
Jeśli kolega "spędził przy grze dużo czasu", a nawet nie zadał sobie trudu, by poznać mapy, dowiedzieć się czegoś o treningach, przeczytać instrukcję itd?
Ile lat ma AAO? leci od 2002r? To ile? 6,5 roku... Jakoś wcześniej ludzie sobie radzili.
jest takich osob moze 1 tygodniowo toz to normalnie spam jak uj

a wczesniej ludzie sobie wlasnie przy pomocy pytan na forum radzili, pamietam dawniej ktos tutaj dostawal od moda ostrzezenie i link do zbioru postow (z pomocy) w ktorych mogl znalezc odpowiedz, teraz juz co najwyzej zjebke i link do regulaminu - szkoda

Stare 01-29-2009, 17:00   #9
Gondor
Sergeant

Domyślnie

Dziękuję wszystkim za pomoc którą mi udzieliliście.
Stare 01-29-2009, 18:22   #10
Symonides
Moderator
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Cytat:
Napisał iFOR.maLENstwo Zobacz Wiadomość
Po nastepne napisz do mnie PMke to postaram sie Ci odpowiedziec

wkurza mnie ostatnio w tej grze podejscie do newbie, wlaczylem pare dni temu pierwszy raz gre od niepamietnych czasow, zabil mnie jakis 11 honorowiec i zaraz debile chca go wykopac za TK, choc im mowie zeby sie zamkneli bo kazdemu sie trafic moze, o dziwo jak mi sie cos podobnego przytrafilo chwile wczesniej to nikt mnie nie chcial wykopac
Leniu, nie fandzol Takie sytuacje byly zawsze, sa i pewnie beda, stety/niestety.

poza tym nie wiesz ile jest takich osob, bo nie moderujesz tego forum i nie wiesz ile czasem syfu trzeba wywalac.
Stare 01-29-2009, 18:31   #11
Gondor
Sergeant

Domyślnie

gadałem z maleństwem na PM o tabeli z honorami i punktami, czy przypadkiem jej nie ma na forum albo na aa.pl
Stare 01-29-2009, 18:41   #12
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

Symonides to zrobcie podforum dzialajace jak smietnik, gdzie ktos by pytal i a noz widelec mu ktos odpowie a temat po miesiacu sam znika, wtedy taki poczatkujacy albo bedzie mial fart ze mu ktos odpisze albo poszuka sam

Stare 01-29-2009, 21:08   #13
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał iFOR.maLENstwo Zobacz Wiadomość
(...)wtedy taki poczatkujacy albo bedzie mial fart ze mu ktos odpisze albo poszuka sam
To dobre
Moznaby zalozyc taki smietnik, ale nazwac go np. "piaskownica noobow" czy cos w tym stylu.
Stare 01-29-2009, 21:16   #14
Gondor
Sergeant

Domyślnie

nie badzcie zlosliwi
Stare 01-29-2009, 21:19   #15
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

Cytat:
gadałem z maleństwem na PM o tabeli z honorami i punktami, czy przypadkiem jej nie ma na forum albo na aa.pl
oczywiscie ze jest http://americasarmy.pl/artykuly/inne...wersji-19.html
tak btw co ten temat robi w dziale o linuxie

Ostatnio edytowany przez Dj. Gargamel : 01-29-2009 o 21:30
Dj. Gargamel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-30-2009, 05:54   #16
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

Cytat:
nie badzcie zlosliwi
Przeczytaj to http://forum.americasarmy.pl/showthread.php?t=3021 zrozum i zastosuj się.

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania