Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Forum polskich rozgrywek

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 05-27-2004, 08:31   #51
!!c0rs$!!
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez MSN do !!c0rs$!!
Domyślnie

No dokladnie. TWL w tej chwili to shit. Fajnie jest sobie pograc ale .... co zrobic. Keidys nawet foty z PB nie pomogly bo kolesie grali bez mgły lol. Takze Kwasu ma racje.
Sorry Witek cos mi sie pomylilo najwyrazniej. Moze dlatego ze jakos wasz klan kojarzy mi sie z shiterami. Nie wiem czemu tak jest
Aron : Ja mysle ze Ty mozesz zrobic taki program. Znajdzimy sponsorów itp a potem podzilimy sie zyskami z informacji " jak ominac CDBA (cheat dedector by Aron).

Mam takie przypuszczenie ze i tak wiadomo bedzie jak to bedzie w polskiej lidze. Klany ktore graja w ta gre dlugo nie bede mialy sumienia nie uzywac bugow, moze i cheatow w straciu z innymi dobrymi klanami. Takie mamy czasy za honor w tej chwili jest nic nie liczacym sie słowem w zakurzonych księgach sprzed lat.

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 05-27-2004, 10:44   #52
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

Stan ligi bedzie zlazal tylko i wylacznie od klanow ktore beda w niej graly - a to, ktore klany beda tam graly bedzie zalezalo od regulaminu i osob pilnujacych przestrzeganie go.
Najlepsza metoda na odstraszenie potencjalnych oszstow beda (zapewne) ostre kary. Kary za szczegolnie mocne zlamanie regulaminu musza byc stosowane automatycznie, po stwierdzeniu winy, do calego klanu (i poszczegolnych graczy), bez mozliwosci odwolywania sie bez konca. Do momoentu roztrzygniecia sprawy klan powinien byc zawieszony. Wiem, ze to troche ostre, ale tylko w taki sposob mozna odstraszyc ludzi przed oszukiwaniem innych.

Jeszcze jedno - grupe sedziow i "kierownikow" oprocz osob "starych", doswiadczonych powinny uzupelnic osoby nowe, swierze. Dodatkowo trzeba wprowadzic zasade, ze dany sedzia czy kierownik nie podejmuje decyzji (nawet w glosowaniu) w sprawie klanu (-ow) z ktorymi jest lub byl zwiazany.
Stare 05-27-2004, 11:48   #53
S0ulKiller
General

Miasto: Warszawa
Wyślij wiadomość przez AIM do S0ulKiller
Domyślnie

Cytat:
Napisał [3rd- RB
Cors]No dokladnie. TWL w tej chwili to shit. Fajnie jest sobie pograc ale .... co zrobic. Keidys nawet foty z PB nie pomogly bo kolesie grali bez mgły lol. Takze Kwasu ma racje.
Zaluj, ze zes Cors nie widzial naszego meczu na Moutain Pass. W przeciagu 30 sekund od rozpoczacia meczu 4 z 6sciu naszych ginelo od headshotow z singla z m16, snajpy czy SAW'a. Nigdy wiecej niz 1 strzal lub 1dna seria.

Wracajac do tematu. Jak znajdziesz programiste dobrego pewnie jeszcze ze znajomoscia bibliotek i funkcji DirectX to why not Tylko kto Ci sie tego podejmie. TWL ma tzw. contrybutorów, ktorzy miesiecznie loza na TWLa, ich stac by zaplacic 1000-2000USD za napisanie Hydry, nas nie, i dlugo nie bedzie stac.
Stare 05-27-2004, 12:34   #54
Shooter
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Shooter
Domyślnie

Cytat:
Mam takie przypuszczenie ze i tak wiadomo bedzie jak to bedzie w polskiej lidze. Klany ktore graja w ta gre dlugo nie bede mialy sumienia nie uzywac bugow, moze i cheatow w straciu z innymi dobrymi klanami. Takie mamy czasy za honor w tej chwili jest nic nie liczacym sie słowem w zakurzonych księgach sprzed lat.
mow za siebie plz...
Ardent caresses laid to rest...
Shooter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-27-2004, 14:33   #55
Gniewosz
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Gniewosz
Domyślnie

Cytat:
Napisał BrYK
Najlepsza metoda na odstraszenie potencjalnych oszstow beda (zapewne) ostre kary. Kary za szczegolnie mocne zlamanie regulaminu musza byc stosowane automatycznie, po stwierdzeniu winy, do calego klanu (i poszczegolnych graczy), bez mozliwosci odwolywania sie bez konca. Do momoentu roztrzygniecia sprawy klan powinien byc zawieszony. Wiem, ze to troche ostre, ale tylko w taki sposob mozna odstraszyc ludzi przed oszukiwaniem innych.

Jeszcze jedno - grupe sedziow i "kierownikow" oprocz osob "starych", doswiadczonych powinny uzupelnic osoby nowe, swierze. Dodatkowo trzeba wprowadzic zasade, ze dany sedzia czy kierownik nie podejmuje decyzji (nawet w glosowaniu) w sprawie klanu (-ow) z ktorymi jest lub byl zwiazany.
To wszystko juz jest:
- i ostre kary za czity
- i wylaczenie sedziego (nikt nie moze byc sedzia we wlasnej sprawie).
Odsylam do regulaminow.
Stare 05-31-2004, 15:57   #56
[FORMOZA]sgtSHAYMON
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do [FORMOZA]sgtSHAYMON Wyślij wiadomość przez Yahoo do [FORMOZA]sgtSHAYMON
Domyślnie

...Gniewosz lub Wtkołak , powiedzcie czy wraz z padochą "GRY-ONLINE" poszedł sie j...... tekst regulaminu CBP , jeśli nie to zamieście go tu , a to w celu uciszenia zbędnych propozycji co można a co nie trzeba wprowadzać w "nowym" CBP. Męczy mnie już czytanie błyskotliwych propozycji graczy , że tak powiem "świeżej krwi". Wiem ,że nie mieli wcześniej do czynienia z tym tematem , ale można przecież popytać , pogrzebać w wykopaliskach starych topików jak to działało .
Stare 05-31-2004, 16:15   #57
Gniewosz
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Gniewosz
Domyślnie

Cytat:
Napisał [FORMOZA
sgtSHAYMON]...Gniewosz lub Wtkołak , powiedzcie czy wraz z padochą "GRY-ONLINE" poszedł sie j...... tekst regulaminu CBP , jeśli nie to zamieście go tu , a to w celu uciszenia zbędnych propozycji co można a co nie trzeba wprowadzać w "nowym" CBP.
Służę:
http://www.americasarmy.pl/forum/viewtopic.php?t=2352
Stare 05-31-2004, 16:52   #58
[GSM]Jankes[PL]
Chief Warrant Officer 2

Wyślij wiadomość przez MSN do [GSM]Jankes[PL] Wyślij wiadomość przez Yahoo do [GSM]Jankes[PL]
Domyślnie

Bardzo szanuje osoby ktore graja czysto a w szcegolnosci polakow ktorzy graja. Ale jest jedno ale i to duze jak mamy grac czysto skoro wchodze na statystyke swojej strony http://members.lycos.co.uk/probka/is...x.php?p=search i pokazuje mi cos takiego :
americas army operations - trening 2
americas army trening opis 2
ściśle tajne 2
aao 2
teamspeak 2
aimbot for \"americas army operations\" 2
aimbot for americas army 2
wsi klan 1
plutonowy 1
americasarmy wsi 1
broń 1
\"polish\" \"news\" \".pl\" \".ram\" 1
wsi clan 1
\"macieĹź dyskowa\" 1
ak47 m 1
trening rangers 1
aimbot aao 1
serwer teamspeak, riz 1
oszukiwanie americas army 1
america\'s army trening 1
polish klan 1
opis gry 1
Wlasnie tego najczesciej szukaja polscy gracze w wyszukiwarkach. Nie mowie tu o wszystkich oczywiscie bo byloby to kompletnym idiotyzmem ale fakt ten potwierdza ze bardzo duzo ludzi nie chce grac dla zabawy a jedynie .....! w sumie nie wiem po ciula aimboty dlatego nie pisze nie ma tej frajdy gry. Jednym Zdaniem kill All cheaters

Dla jasnosci jest to statystyka najczesciej szukanych slow przez ludzi w wyszukiwarkach
[GSM]Jankes[PL] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-07-2004, 17:26   #59
KraKu
Command Sergeant Major (CSM)

Domyślnie

Tu troche sie rozpisze (i wybaczcie ze nie do konca zgodnie z topic'em)
Ktos pisal o filmikach nagrywanych, ze niby widac by bylo kto uzywa:

no recoil - jak sie postaram to mam na myszy tak idealna struge z saw'a ze pomyslelibyscie ze to no recoil... Fakt nie wychodzi zawsze.( poza tym norecoil jest diablo niewygodny bo lubie ciepnac nade'a a wtedy sie celownik rusza i trzeba sobie przypominac zeby go zwolnic. Tak, Tak... Stosowalem tego binda przez jakis czas!).

Speed - czasem zupelnie przypadkiem rusze z buta i co ? tez cheatuje? Poza tym wcale nie mam ochoty na poczatku rundy przeladowywac broni? Bo po co? I tak bede to musial zrobic.

Speed z granatem - ktos powiedzial ze to tak jak by sie zlapac za nos, okrecic itp. Ja bym to przyrownal tak: nie kazdy potrafi rzucic granat w pelnym biegu tak celnie, wiec nie kazdy potrafi odpalic tego tzw BUG'a. A poza tym niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto mi powie ze to nie jest gra zrecznosciowa (no dobra, dobra, ponoc mozna to zrobic jednym klawiszem). Ale gdyby byla taka opcja w grze (tzn bieg z granatem) to nie korzystali byscie? W koncu mozna biegac z nade'm i go rzucic...Fakt skutecznosc jest mniejsza...

Weapon - Czesto, tez przypadkiem, sobie bron sklonowalem i ekipa sie na nia rzucila? Tez cheatuje?

Strzaly przez sciane - tez sie zdazaja w ferworze walki, tez jestem cheaterem? A pograjcie sobie w CS tam to jest prawie na porzadku dziennym... (no dobra, bluźnię...)

Brick - a to ze akurat musze sie polozyc w tym a nie innym miejscu i AKURAT mnie mniej widac niz gdzie indziej oznacza ze wszystko pieknie ale tej lokacji w pozycji lezacej mi nie wolno zajmowac? Kaj tu realizm?

Dym pod sciany - ze niby nie moge sobie dymu rzucic gdzie mi sie podoba? A niby dlaczego?
Moze dlatego ze od zawsze przecodzi on przez sciany i utrudnia innym? To w koncu jest gra i ma takie a nie inne feature'y... Nie mowie tutaj ze uzywanie bug'ow jest chwalebne, ale skoro idziey do realizmu to zabronmy przeladowywania z podskokami, KTOS Z WAS PROBOWAL KIEDYS PRZELADOWAC PRAWDZIWA BRON PODSKAKUJAC, zabronmy tego!

Wachlowanie drzwiami - a niby dlaczego mial bym nie wachlowac?!?! NIech gosciu strzela do mnie przez drzwi! Nie raz tak zginalem.

Wlazenie w miejsca gdzie niby nie da sie wejsc - uwazam ze dopuki nie widze znieksztalcen w grze, czyli niebo za sciana itp. TO MOGE TAM WEJSC. Jesli widze granice planszy to nie, ot co. Zreszta nie jest to nigdy latwe i czasem nawet dopiero kosztem kilku minut uda sie tam wejsc.

Swoja droga cheatem bylo by tez granie w mapki ktore nie zostaly oficjalnie wprowadzone do gry...Hmm...Kto jest bez winy? Ja nie... Choc pewnie znajdzie sie kilku takich co nie mialo mozliwosci, bo jak znam zycie (a troszke je znam) jak by mieli mozliwosc to by zagrali (oczywiscie sa jak wszedzie wyjatki).

Kontynujac jednak temat z pierwszego posta na tym topicu. Programik eliminujacy powyzsze cheaty bindy bug'i jest jak najbardziej na miejscu. Pod jednym warunkiem, mianowicie jesli wiekszosc graczy wyrazi chec posiadania takowego na rozgrywkach CBP (czy tez innych). A przynajmniej Ci ktorzy beda chcielirac udzial w tego typu rozgrywkach. W koncu dotychczasowi ludzie zarzadzajacy (dotychczasowym) CBP nie maja na niego monopolu, beda sie tworzyc ligi o takich zasadach jakie pasuja innym. Nikt z nas tu nie ma ostatecznego zdania. Jak powiedzialem, idea programiku sluszna ale nigdy nie bedzie globalistyczna!

Stwierdzenie ze CBP nie jest publiczne (jak ktos to powiedzial wczesniej) mozna sobie w tylek wsadzic. Jest (albo bylo) publiczne jak diabli, kazdy klan mogl sie zapisac. Owszem, wladza byla dzierzona w rekach nielicznych starych wyjadaczy. Ale CBP bylo publiczne... (znowu z tematu zboczylem)
(zbocze wiec i teraz) Ktos stwierdzil ze wykrywanie bindow nie zostalo wprowadzone bo jest taaaka mnogosc kombinacji ze nie da sie tego zrobic...Ano da sie i jest to baardzo proste na silniku unreala. Bind jak by nie zostal napisany generuje takim sam kod...Wiec spoko majonez. Pozostaje pytanie dlaczego niejacy DEV'owie tego nie zrobili?!?!? W sumie cala sprawe zalatwil by brak pliku INI! Nie mam racji?!? Tez w UTengine do zrobienia bez wiekszych problemow.

Ech tyle tematow jeszcze nie poruszylem ale nie chce mi sie (wole sie piwka napic)... Moim zdaniem idealnym bylo by oficjalne stanowisko developerow AA co do listy bug'ow i innych niezamierzonych feature'ow w grze. Wtedy mozna by sie do tego odniesc. Teraz jesli znajde komitet wiekszosciowy ze nie wolno skakac to tez bedziecie cheaterami jesli bede do was strzelal a Wy podskoczycie. I tu kolo sie zamyka.

Konczac mysle ze kazdy powinien sie sam zreflektowac czego bedzie uzywal a czego nie. Naraza sie tu na krytyke lub nie, calej spolecznosci AA. No ewentualnie na bana za triki oficjalnie zakazane. Jesli mi nie pasuje (w realu) strzelanie do tarczy z gosciem ktory ma upgreadowanego Margolina a ja zwykla CZ'tke to nie staje z nim w konkury. Cheaterzy byli, sa i beda. Tego nie zmienimy nigdy! A nawet jesli to powinnismy dac wszystkim takie same kompy, monitory, sluchawki i zapewnic takie same pingi i PL'y... Zeby bylo oczywiscie sprawiedliwie. Bez sensu, no nie? Cieszmy sie tym co jest.

* Nazewnictwo cheatow i bug'ow pochodzi z mojego widzimisie, wcale nie musza sie tak nazywac ale chyba sie domyslicie o co chodzi. A mianem BUG'a nazywam to co jest na tym forum uwazane powszecnie za buga choc nie zawsze sie z tym zgadzam.

** Aron masz u mnie i plusa i minusa W sumie wychodzi ze jestes normalny (juz widze jak sie wszystkim narazilem). Korzystasz z tego co nie jest zakazane i nie zmienia realizmu rozgrywki (z kazdym plusem bug'a kryje sie tez i minus) ale nie jestes tez zwolennikiem cheatowania totalnego (tak nazywam aimboty itp). To wlasnie z tym nalezy walczyc, bindy to kropelka w morzu cheatow. A minusa masz za agresje wypowiedzi
KraKu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-08-2004, 03:04   #60
Shooter
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Shooter
Domyślnie

Ale namotałeś...

No recoil - przypadkowa smuga, przypadkiem ruszyć z buta, przypadkiem strzelic itd... Jesli zrobisz to PRZYPADKIEM, to ja PRZYPADKIEM będę na gorszej pozycji (zależnie od mapy może to nie mieć żadnego znaczenia, a może mieć kolosalne (choćby Tunel). Nie wmówisz mi, że te 12-14 razy nie możesz się przypilnować, żeby nie "ruszyć z buta" (co przy okazji znaczy też, że np na oficjalach używasz go odruchowo - brawo). Binda na no-recoil nikt ci nie zarzuci z powodu jednej smugi. ale jeśli takie smugi polecą jedna za drugą przez cały mecz...sam sobie dopowiedz. Dalej. pierwsze słyszę, żeby ktoś zabraniał w CBP podskakiwać czy otwierać/zamykać drzwi. Dla mnie sprawa jest jasna - speedbug wychodzi na Demie czarno na białym, rzut nada w pełnym biegu też. Binda na dobrą sprawę też można tak wykryć. Poza tym nikt nie musi sprawdzać 100% demek. Tam, gdzie użycie speedbuga ma istotny wpływ na przebieg rozgrywki, doświadczony gracz wyłowi to bez pudła. Wtedy demko jako dowód dla świata i pozamiatane. (tu pozdro dla pewnego polskiego klanu, który jakiś czas temu próbował w ten sposób wygrać kilka rund...na zdrowie :wink: ) A co do "publiczności" CBP...bredzisz. Znajdź choć 5% graczy, którzy będą chcieli wprowadzić jakąś durną, bezsensowną zasadę...wydaje mi się, że w sprawie pewnych zagrań panuje względna jednomyślność, i nie trzeba wcale referendum, by postanowić, czy np spedbug ma być legalny. To my, gracze decydujemy o tym, jak chcemy, a jak nie chcemy grać. A już komentarze w stylu "nie każdy potrafi tak rzucić, jak i nie każdy potrafi użyć buga..." są po prostu żałosne. Jeśli opanowałeś uzycie buga, pogratulować można ci jedynie głupoty i metody marnowania czasu. Nie każdy potrafi też napisać cheata - i co, będziemy gratulować autorom hacków i zazdrościć im, że tak wymiatają ? Ech...

A żeby nie było tak całkiem OT :wink: Pomysł, chociaż bardzo ciekawy, jest na moje oko niemal niemożliwy do realizacji. Bo nawet zakładając, że znajdzie się naiw..tj. dobroczyńca :wink:, który napisze coś takiego, na pewno nie bedzie w stanie siedzieć nad tym na bierząco, poprawiać, udoskonalć...poza tym są jeszcze exploity na mapach, równie nieuczciwe, a ich użycia nie wykryje ŻADEN program. Demko niekoniecznie, ale na pewno jest na to szansa. Dlatego IMHO mimo oczywistych wad, które wskazał Aron, na razie nie mamy nic lepszego przeciw buggerom niż dema....
Ardent caresses laid to rest...
Shooter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-08-2004, 07:44   #61
KraKu
Command Sergeant Major (CSM)

Domyślnie

A namotalem namotalem... Ale to nie powod zeby mnie od glupcow zaraz traktowac... Obrazilem sie ale to pewnie po Tobie splywa... Na temat kilku innych Twych argumentow nie chce mi sie dyskutowac bo a) to juz bylo b)nie chce byc znowu od glupcow przez Ciebie pozamiatany.

Wracajac do tematu. Najwyrazniej zatem moge uzywac w/w bindow/bugow/cheatow - wg Twojej wypowiedzi - ale nie czesciej niz 1-2 razy na mecz?

Skoro na filmiku moze mi to przejsc na sucho, a program bedzie mial albo problem zeby to namierzyc albo namierzy mnie niewinnego ktoremu sie to przypadkiem zdarzylo, to cala akcja nie ma sensu w takim razie.

Jedynie wykrywanie binda na no recoil chyba mozna soft zrobic. Bo reszte to (chyba) da sie zupelnie manualnie wyplodzic.
KraKu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania