Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne > Co tam w kraju

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 07-23-2007, 16:35   #151
pitraq
General

Miasto: Moje miasto Wrocław, Wrocław moja enklawa...
Wyślij wiadomość przez AIM do pitraq Wyślij wiadomość przez MSN do pitraq
Domyślnie

BrYKu
przecież premier był w tak głębokiej konspiracji że nawet SB go nie wykminiło

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 07-23-2007, 16:39   #152
Catra
Moderator
General

Miasto: Łódź
Wyślij wiadomość przez ICQ do Catra Wyślij wiadomość przez AIM do Catra
Domyślnie

Cytat:
Napisał wyclef+brzoza Zobacz Wiadomość

1. Wstawię sobie w sygnaturkę "politykom nie można wierzyć" to może oprzytomniejesz i przestaniesz używać argumentów takiego niskiego poziomu. Najwidoczniej wierzysz w to co mówią politycy, SO, LPR, SLD, PO. Oprzytomnij Ja mam inne źródła. Ale i bez nich można wyciągnąć odpowiednie wnioski.
No wez mnei teraz nie rozsmieszaj. Innym politykom wierzyc nie wolno, natomiast Kaczory nigdy nie kłamia ? No rece mi opadaja. Sam sie dziwiłes ostatnio , ze ktos moze uwierzyc politykowi.

http://lodz.myminicity.com/ klik click
Catra jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-23-2007, 20:26   #153
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Oj Catra Ciebie nie podejrzewałem o tak niski poziom kumania. Jakbym od wczoraj był na forum
wyclef+brzoza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-23-2007, 22:25   #154
IIPen
Moderator
General

Domyślnie

Catra, bo przeciez znowu piszesz nie na temat

Bardzo mi sie "podoba" styl (za o.d.) retoryki brzozy - jak cos mu nie odpowiada, to od razu leci: "oprzytomnij", "jestes podatny na papke medialna", "twoja wypowiedz nie ma nic wspolnego z tematem", "Ciebie nie podejrzewałem o tak niski poziom kumania", "ja mam swoje zrodla" To jest na prawde mega wygodne. Tez tak bede robil

IIPen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-23-2007, 22:49   #155
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

Cytat:

1. Wstawię sobie w sygnaturkę "politykom nie można wierzyć" to może oprzytomniejesz i przestaniesz używać argumentów takiego niskiego poziomu. Najwidoczniej wierzysz w to co mówią politycy, SO, LPR, SLD, PO. Oprzytomnij Ja mam inne źródła. Ale i bez nich można wyciągnąć odpowiednie wnioski.
Ja bym swoie wypowiedzi nazwał faktami historycznymi. Ale to trzeba jeszcze zrozumieć.

@pitraq

Stare 07-23-2007, 23:46   #156
Catra
Moderator
General

Domyślnie

BTW
Cytat:

"używać argumentów takiego niskiego poziomu"

czyli jakiego ?

"wierzysz w to co mówią politycy, SO, LPR, SLD, PO"
czyli w co ?

"Może i PIS tak myśli. Kto ich tam wie Tu chodzi o pewne fakty, których nie ma jak przekazać do opini publicznej, bo "nie ma dowodów"."

Wymien te fakty.

"W końcu fakt podrobienia jakiegoś dokumentu to chyba jest sprawa poważna?"
Skad wiesz, ze to podrobienie. Na słowo wierzysz ? Jakos osobom lustrowanym na słowo nie wierzyłes.

" Ja mam inne źródła"
Jakie ?

"wyciągnąć odpowiednie wnioski."
czyli jakie ?

Cytat:
2. Co w mojej wypowiedzi było domysłem? To że nasi wielcy bojownicy nie byli na listach internowanych to fakt. To, że byli poślednimi działaczami Solidarności to fakt. To, że mają duży kompleks na punkcie osób walczących z komuną to fakt.
Na to w ogole nie odpowiedziałes poza nie majacymi niz wspolnego z tematem docinkami ortograficznymi. Ach te wybiorcze traktowanie.

"Miałem na myśli to jacy dziennikarze będą tam pracować. A zacytowanej przez Ciebie wypowiedzi Catra nie ma nic na ten temat."

Było wszystko. Murdoch nie bedzie obiektywny( to fakt ), a to on wplywa na tresci programowe. Tak wiec cieszy ciebie wybor dziennikarzy, ktorzy na bank beda nieobiektywni. Dodatkowo poparłem to lizaniem Murdocha włądzy, aby ta zrezygnowała z czesci pasma cyfrowego na jego korzysc. Wykorzystywanie politykow wadomodo czego prowadzi.

Stare 07-24-2007, 08:27   #157
pitraq
General

Domyślnie

Jak to jakie źródła... oficjalny organ prasowy Prawa i Sprawiedliwości "Kaczuszka" no a poza tym 1,2 i 3 program TVP, gazetkę Wprost itp, itd.
Nisiki poziom oznacza kogoś, kto się nie zgadza z obecnie panującym premierem RP
Stare 07-24-2007, 16:36   #158
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

LOL ale dajecie. Bryk napisał, że wierzę politykom PISu i żebym oprzytomniał. A to nieprawda, więc napisałem mu ironicznie, żeby sam przestał wierzyć politykom i oprzytomniał. Użyłem nawet specjalnego obrazka: "". Jak widać to za mało dla.. chciałbym napisać "niektórych", ale tu widzę "wszystkich"

Muszę się chyba dostosować poziomem, do waszych wyobrażeń na temat "sympatyka" PISu, skoro macie problemy ze zrozumieniem
Stare 07-24-2007, 18:37   #159
sturm-man
Chief Warrant Officer

Wyślij wiadomość przez AIM do sturm-man
Domyślnie

ty tu nie LOLuj tylko odpowiadaj Catrze. znowu zamiast odpisać na zadane pytanie stosujesz unik

ps:

http://www.spieprzajdziadu.com/muzeu...C5%82%C3%B3wna

Filmik obowiązkowy dla każdego kierowcy !

Ostatnio edytowany przez sturm-man : 07-24-2007 o 18:55
sturm-man jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-24-2007, 21:20   #160
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Jak mam odpowiadać, jak macie wyraźne problemy ze zrozumieniem tego co piszę (patrz mój poprzedni post). Jedyne na co nie odpowiedziałem u Catry to o dziennikarzach. Otóż mi chodzi o nazwiska Catra. A takie domysły w stylu "jak u Murdocha to na pewno będzie słabizna" przypomina mi Wasz ulubiony slogan "kto nie znami przeciw nam". Może nie całkowita analogia, ale odczucia budzi we mnie podobne
Stare 07-24-2007, 22:27   #161
Catra
Moderator
General

Domyślnie

Owno odpowieidzałes. Tyle ci powiem. Cały czas piszesz to samo. Przedstawaisz argumenty w postaci "pewnych faktów " i "twoich zródeł". Nic konkretnego. I teraz wychodza podwojne standarty. Przeciez w TVN na waznym stanowisku pracuje agent ,wiec ta tv nie moze byc obiektywna. W ogole sznurkami tam pociagaja agenci. Dlatego jest taka manipulacja tam. A dziennikarze sa spoko.Gazeta rzadzi Michnik i pewnei wg. Ciebie jest to samo. Teraz masz tutaj pana Murdocha ktory tez pociaga sznurkami w takiej nowej TV. Myslisz ze dziennikarze beda mieli wolna reke ?

Ja nie mowie odrazu , ze ta TV bedize zła. Ide tylko twoim tokiem rozumowania, bo Ty chyba uzywasz naprawde podwojnych standartów w swoich wypowiedziach.

Stare 07-25-2007, 09:04   #162
pitraq
General

Domyślnie

Nie wiem czy zauważyliście... przez ten cały koalicyjny szum zginęła gdzieś sprawa ojca R. ;] a zwłaszcza jego konfliktu z Prezydentem...
Wracając do tematu wyborów to wczoraj się Roman G. wypowiadał i wcale nie powiedział że koalicja jest skończona(odpowiedź była wymijająca)... ale miejmy nadzieję że wreszcie we wrześniu to się skończy... tak beznadziejnej władzy nie było w Polsce od rządów generała... nawet postkomuchy z SLD lepiej sobie dawały radę...
Stare 07-25-2007, 11:43   #163
Polak.
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez MSN do Polak. Wyślij wiadomość przez Yahoo do Polak.
Domyślnie

Cytat:
Napisał pitraq Zobacz Wiadomość
Nie wiem czy zauważyliście... przez ten cały koalicyjny szum zginęła gdzieś sprawa ojca R. ;] a zwłaszcza jego konfliktu z Prezydentem...
To Ty nie wiesz ? Przecież Rydzyk przeprosił Prezydenta Kaczogrodu...

Cytat:
- Halo, to ty, Jarek?

- Nie, to ja, Lech.

- A, to przepraszam.

Cytat:
tak beznadziejnej władzy nie było w Polsce od rządów generała... nawet postkomuchy z SLD lepiej sobie dawały radę...
Dawali rade i to jakieś 8 razy lepiej niż ci nieudacznicy.
Polak. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-25-2007, 19:24   #164
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Catra Zobacz Wiadomość
Owno odpowieidzałes. Tyle ci powiem. Cały czas piszesz to samo. Przedstawaisz argumenty w postaci "pewnych faktów " i "twoich zródeł". Nic konkretnego. I teraz wychodza podwojne standarty. Przeciez w TVN na waznym stanowisku pracuje agent ,wiec ta tv nie moze byc obiektywna. W ogole sznurkami tam pociagaja agenci. Dlatego jest taka manipulacja tam. A dziennikarze sa spoko.Gazeta rzadzi Michnik i pewnei wg. Ciebie jest to samo. Teraz masz tutaj pana Murdocha ktory tez pociaga sznurkami w takiej nowej TV. Myslisz ze dziennikarze beda mieli wolna reke ?

Ja nie mowie odrazu , ze ta TV bedize zła. Ide tylko twoim tokiem rozumowania, bo Ty chyba uzywasz naprawde podwojnych standartów w swoich wypowiedziach.
Naprawdę myślisz, że TVn pracują sami agenci?

Cytat:
Wracając do tematu wyborów to wczoraj się Roman G. wypowiadał i wcale nie powiedział że koalicja jest skończona(odpowiedź była wymijająca)... ale miejmy nadzieję że wreszcie we wrześniu to się skończy... tak beznadziejnej władzy nie było w Polsce od rządów generała... nawet postkomuchy z SLD lepiej sobie dawały radę...
Nie wiem skąd te wnioski. A szczerze to jest zatrważające. Jest rząd, który raz lepiej raz gorzeaj, ale rządzi solidnie. No i do tego jest uczciwy, znaczy władza w końcu nie kradnie. A u ludzi przekonanie, że złodzieje z SLD były lepsze. Smutne to.
Stare 07-25-2007, 19:53   #165
Catra
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
Naprawdę myślisz, że TVn pracują sami agenci?

To twoje słowa. I po raz kolejny nie odpowiedziałes na zadne pytanie. To sie juz robi zenujace.

Stare 07-25-2007, 20:29   #166
IIPen
Moderator
General

Domyślnie

Brzoza nazywasz solidną władzę, za ktorej rzadow non-stop wychodzi kwestia ponownych wyborow? Jak dla mnie to jest ona bardzo chwiejna i niepewna. Nie wpadloby mi do glowy uzycie okreslenia, ze jest ona solidna

Stare 07-26-2007, 10:48   #167
Catra
Moderator
General

Domyślnie

Brzoza wytłumacz mi jedno. Podczas afery Rywina PiS naciskał aby powstała komisja sledcza. Bo według nich SLD mial za duzy nacisk na prokuratorów i sprawa by sie rozeszła w prokuraturze. SLD sie zgodził na komisje.

Teraz mamy afere CBA. ( podobno to zadna afera, tak działaja słuzby w panstwie prawa i sprawiedliwosci ) I PiS o to zadnej komisji nagle nie chce a sprawe powierza prokuraturze. Prokuraturze, gdzie za sznurki pociaga Ziobro. Sam podobno mowiles, ze niewinny nie ma sie czego obawiac.

No powiedz mi co tutaj jest nie halo ? Tylko prosze konkrety a nie te twoje "fakty" i "dowody".

Stare 07-26-2007, 19:30   #168
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

No pewnie mają coś do ukrycia

Widzisz Catra, Ty nie dostrzegasz oczywistej ironii w moim poście, odnosisz się do niego całkiem na serio a potem masz pretensję, że nie komentuję. Jak w dobrym kabarecie Teraz napisałeś z sensem, to dostałeś sensowną odpowiedź.

Cytat:
Napisał IIPen Zobacz Wiadomość
Brzoza nazywasz solidną władzę, za ktorej rzadow non-stop wychodzi kwestia ponownych wyborow? Jak dla mnie to jest ona bardzo chwiejna i niepewna. Nie wpadloby mi do glowy uzycie okreslenia, ze jest ona solidna
No pewnie że tak. Wybory to jest kwestia polityczna a nie zarządcza (a tym zajmuje się rząd). Chyba nie chcesz powiedzieć, że sytuacja polityczna w parlamencie jest super stabilna i tylko z winy PIS mówi się o nowych wyborach? Nie ma teraz praktycznie szansy na inną koalicję, ale lepsza taka niż żadna. Choć może solidna to rzeczywiście złe słowo

Inna rzecz, że ja cały czas widzę, że ten rząd załatwia sprawy bliskie ludziom. Narzekają jedynie dziennikarze, ekonomiści (na brak reform - ale bez przerwy narzekają od kilkunastu lat), opozycja, konstytucjonaliści i inni tacy wirtualni dla mnie ludzie. Taki przykład: przeciętny człowiek ma szansę dostać do kilkuset tysięcy złotych w prezencie, poprzez przejęcie na własność spółdzielczego mieszkania. Wałęsa obiecywał 100 milionów i gówno zrobił, a to takie proste...
Stare 07-26-2007, 19:36   #169
Catra
Moderator
General

Domyślnie

Kazdy do ciebie pisze powaznie, a ty odstawiasz nam kabaret. To znak , ze nie masz nic do powiedzenia ? Czy moze masz nas głeboko w d... ?

Stare 07-26-2007, 19:40   #170
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

No ja uważam, że to Ty robisz kabaret wyobraź sobie
Stare 07-26-2007, 20:30   #171
Catra
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
No ja uważam, że to Ty robisz kabaret wyobraź sobie
Nie umiesz nic nowego wymslec ?

Stare 07-26-2007, 20:34   #172
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Lol Catra przechodzisz samego siebie. Przepraszam, że zabrałem głos
Stare 07-26-2007, 20:44   #173
[NIKON]
General

Domyślnie

Powiem jedno - wyborów nie będzie we wrzesniu,
[NIKON] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-27-2007, 15:50   #174
pitraq
General

Domyślnie

Jeżeli we wszystkim w życiu mozna znaleźć jakiś sens to w działaniach PiSu wogóle go nie dostrzegam ;]
Stare 07-27-2007, 16:36   #175
IIPen
Moderator
General

Domyślnie

Jak to jaki sens? Walka o glosy i poprawienie imidzu. Teraz moze powiedziec, ze zwalcza korupcje i zlodzieji w polityce, tylko czemu dal im wczesniej tak wysokie stanowiska? Pewnie zaraz fani kaczek odpowiedza, ze to przez PO i ze byli zmuszeni... tak, tak znamy te spiewke, kolejne granie pod publike.

Poza tym nie sadze, zeby byli zwalniani dyscyplinarnie, wiec na pewno jakies ciekawe odprawy dostana. O tym pewnie bedzie jednak cicho.

Najpiekniej wyglada jednak info o tym, ze teraz wladze przejal w tych sektorach premier!

Taki sposob rzadzenia popiera rowniez aktualna Rosja jak i Castro family na Kubie. Nasi sasiedzi zza wschodniej granicy tez. Historia juz pokazywala do czego prowadza takie przypadki. Wszyscy, ktorym sie to podoba, powinni odrobic najpierw prace domowa.

Zastanawiajace jest jeszcze, to dazenie do wczesniejszych wyborow. Czyzby kaczki sie az tak bardzo baly przeswietlenia CBA i sledztwa w sprawie "prowokacji" na Leppera? Moze i teoria spiskowa, ale cos tu jest na rzeczy. Czyzby komisje tylko wtedy, gdy kaczkom jest wygodnie? Ciekawe. Walka o koalicje za wszelka cene, a teraz prowadzenie do rozpadu...

Cos czuje, ze braciom K. teraz juz tylko sejm stoi na drodze i beda dazyli do tego, by go odwolac - zlikwidowac Pozniej sie wezma za nas - wyborcow

Stare 07-27-2007, 16:50   #176
Janek
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.
Przyklad: antykorupcyjna krucjata Paula Wolfowitza
Janek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-27-2007, 17:24   #177
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał IIPen Zobacz Wiadomość
Jak to jaki sens? Walka o glosy i poprawienie imidzu. Teraz moze powiedziec, ze zwalcza korupcje i zlodzieji w polityce, tylko czemu dal im wczesniej tak wysokie stanowiska? Pewnie zaraz fani kaczek odpowiedza, ze to przez PO i ze byli zmuszeni... tak, tak znamy te spiewke, kolejne granie pod publike.

Poza tym nie sadze, zeby byli zwalniani dyscyplinarnie, wiec na pewno jakies ciekawe odprawy dostana. O tym pewnie bedzie jednak cicho.

Najpiekniej wyglada jednak info o tym, ze teraz wladze przejal w tych sektorach premier!

Taki sposob rzadzenia popiera rowniez aktualna Rosja jak i Castro family na Kubie. Nasi sasiedzi zza wschodniej granicy tez. Historia juz pokazywala do czego prowadza takie przypadki. Wszyscy, ktorym sie to podoba, powinni odrobic najpierw prace domowa.

Zastanawiajace jest jeszcze, to dazenie do wczesniejszych wyborow. Czyzby kaczki sie az tak bardzo baly przeswietlenia CBA i sledztwa w sprawie "prowokacji" na Leppera? Moze i teoria spiskowa, ale cos tu jest na rzeczy. Czyzby komisje tylko wtedy, gdy kaczkom jest wygodnie? Ciekawe. Walka o koalicje za wszelka cene, a teraz prowadzenie do rozpadu...

Cos czuje, ze braciom K. teraz juz tylko sejm stoi na drodze i beda dazyli do tego, by go odwolac - zlikwidowac Pozniej sie wezma za nas - wyborcow
Zatrudniają - niedobrze. Zwalniają - też niedobrze. Nie ma jak konstruktywna krytyka

Resztę posta pominę i przez grzeczność nie napiszę, co o tym myślę
Stare 07-27-2007, 17:40   #178
Catra
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
Zatrudniają - niedobrze. Zwalniają - też niedobrze. Nie ma jak konstruktywna krytyka

Resztę posta pominę i przez grzeczność nie napiszę, co o tym myślę
Zatrudniaja - bo zawiazali koalicje. Koalicje z oszołomami, ale jednak to była umowa. Teraz zwalniaja z niewiadomych powodów. Oba pomysły tak samo kretynskie. Ale oczywiscie ty musisz przekrecic sens całej sprawy. To nie jest niedobrze , ze zwalniaja oszołomow . Wazne jest to kiedy i jak i jakie jest tego podłoze. To tak jakby wyrzucic stara niepotrzebna szmate do smieci.Nie ma to jak argument made by Brzoza.

Reszte zawsze pomijasz. Nie masz jak odpowiedziec. Albo przedstawiasz swoje sensowne argumenty, czyli nawet to co moze byc "niegrzeczne", albo przedstawiasz szopke. Ja chce zebys ty wreszcie podał cos sensownego. A nie twoje domysły, moze to byc obrazliwe i długie, moze byc kontrowerysjne albo sensowne. Ale napisz wreszcie cos konkretnego a nie :

"Lol Catra przechodzisz samego siebie. Przepraszam, że zabrałem głos"
"No ja uważam, że to Ty robisz kabaret wyobraź sobie"

I zadnej odpowiedzi na wyzej zadane pytania.

Moze i tak jak według Ciebie robie kabret, ale przynajmniej przedtsawiam argumenty, z ktorymi mozna dyskutowac a nie wypycham sie sianem.

Stare 07-27-2007, 18:10   #179
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Catra Zobacz Wiadomość
Zatrudniaja - bo zawiazali koalicje. Koalicje z oszołomami, ale jednak to była umowa. Teraz zwalniaja z niewiadomych powodów. Oba pomysły tak samo kretynskie. Ale oczywiscie ty musisz przekrecic sens całej sprawy. To nie jest niedobrze , ze zwalniaja oszołomow . Wazne jest to kiedy i jak i jakie jest tego podłoze. To tak jakby wyrzucic stara niepotrzebna szmate do smieci.Nie ma to jak argument made by Brzoza.
No czyli potwierdzasz moją tezę.

Resztę jak zwykle pominę
Stare 07-27-2007, 20:13   #180
sturm-man
Chief Warrant Officer

Domyślnie

Cytat:

czyli jakiego ?

czyli w co ?

"Może i PIS tak myśli. Kto ich tam wie Tu chodzi o pewne fakty, których nie ma jak przekazać do opini publicznej, bo "nie ma dowodów"."

Wymien te fakty.

Skad wiesz, ze to podrobienie. Na słowo wierzysz ? Jakos osobom lustrowanym na słowo nie wierzyłes.

" Ja mam inne źródła"
Jakie ?

czyli jakie ?
w ramach przypomnienia brzoza, bo dalej nie odpowiedziałeś na pytania

Stare 07-27-2007, 22:59   #181
Jw_23
Lieutenant Colonel

Domyślnie

chcialem tylko napisac, ze wpadam poczytac ten temat by poprawic sobie humor - ot troche dobrego smiechu nigdy nie zaszkodzi...
brzoza tak trzymaj - sprawiasz mi kupe radosci a ostatnie dni to po prostu majstersztyk
i nie, nie chce prowadzic jakichkolwiek dyskusji - szkoda mi czasu
Jw_23 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-27-2007, 23:09   #182
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

trzeba przyznac ze dopracowal styl ala focus
Stare 07-31-2007, 22:16   #183
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Pogubiłem się. Każecie mi wyławiać argumenty wśród kupy absurdów. Pamiętajcie, że ja jestem jeden a Was kupa
Stare 07-31-2007, 23:37   #184
Polak.
Lieutenant General

Domyślnie

Cytat:
Pogubiłem się. Każecie mi wyławiać argumenty wśród kupy absurdów. Pamiętajcie, że ja jestem jeden a Was kupa
To jest tylko dowodem Twojej ślepoty/głupoty politycznej. No offence
Stare 08-01-2007, 17:05   #185
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Sidney Zobacz Wiadomość
To jest tylko dowodem Twojej ślepoty/głupoty politycznej. No offence
Z tego co widziałem ograniczasz się do powtarzania sloganów, więc o głupocie się nie wypowiadaj.
Stare 08-01-2007, 22:01   #186
Polak.
Lieutenant General

Domyślnie

Cytat:
Z tego co widziałem ograniczasz się do powtarzania sloganów, więc o głupocie się nie wypowiadaj.
Zaczynam rozumieć Catre.
Stare 08-02-2007, 10:28   #187
sturm-man
Chief Warrant Officer

Domyślnie

Cytat:
I KTO TO MÓWI sam ciągle powtarzasz slogany, jaki to PIS dobry a Jarek i Lech skuteczny. Problem jest tylko taki,że społeczeństwo ma już powoli tego dość i niedługo wystawi rachunek temu "układowi"

Cytat:

czyli jakiego ?

czyli w co ?

Wymien te fakty.

" Ja mam inne źródła"
Jakie ?

czyli jakie ?
w ramach przypomnienia brzoza bo DALEJ nie odpowiedziałeś na pytania

Stare 08-02-2007, 12:06   #188
Polak.
Lieutenant General

Domyślnie

Cicho bo my jesteśmy ZOMO
Stare 08-02-2007, 16:26   #189
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał sturm-man Zobacz Wiadomość
I KTO TO MÓWI sam ciągle powtarzasz slogany, jaki to PIS dobry a Jarek i Lech skuteczny.
Nic takiego nie napisałem. Nie mogę powtarzać tych sloganów, bo nawet ich nie znam.

Cytat:
czyli jakiego ?
Czyli "Brzoza słuchasz polityków PIS i ślepo im wierzysz"

Cytat:
czyli w co ?
To była ta ironia, o której piszę od 5 postów i widzę, że dalej nie dociera. To pewnie przez wyrwanie z kontekstu.

Cytat:

Wymien te fakty.
To o czym pisałem. Chodzi m.in. o to jak powstawał tzw. wielki biznes po 90 roku. Czyli jak uwłaszczały się służby. I o to kto się zalicza do tych ludzi.

Cytat:
Nie znam tej sprawy. Ale Kaczyńscy są od dawna w polityce i są właściwie kryształowi, bo żadne ciemne sprawki z nimi związane nie wychodziły na jaw. To daje podstawy do zaufania. To samo dotyczy lustrowanych o ile mają podobną historię.

Cytat:
" Ja mam inne źródła"
Jakie ?
Hmmm... Ulica

Cytat:
czyli jakie ?
Ale o co chodzi?
Stare 08-05-2007, 12:41   #190
Catra
Moderator
General

Domyślnie

A ja sobie wrociłem z Przystanku Woodstock I powiem ci ze juz mnie mało interesuja te rzeczy tutaj wypisane. Bo ja juz mam to gdzies. Teraz przez te pare dni siedizałem sobie z Niemcami, tancowałem z Japoncami , konwersowałem z Ukrainkami, no i bawiłem sie z Polakami . Ja sie tylko pyatm, czemu tam na gorze nie moze byc tak jak tutaj na dole. Swiat bylby lepszy.

Dodatkowo taka notka o UE i tym traktacie konstytucyjnym . Kto gada , ze to pomyłka powinien sie stuknac w czerep Ja chce takie Europy jaka przezyłem przez te pare dni. Chyba tylko z Norwegami słowka nie zamieniłem Chce tego jednego premiera/prezydenta , czy co tam ma byc . Chce takiej europy bez granic i bez wzajemnej wrogosci.

No i wreszcie udało mi sie piwkowac z Piona

Stare 08-05-2007, 19:35   #191
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Niezłą masz zajawkę widzę z powodu tego międzynarodowego towarzystwa. Dla mnie bomba

Tylko co to ma do polityki. Gdyby politycy mieli takie pokojowe nastawienie jak Ty, to kraj którym by rządzili (niezależnie jaki to kraj) przestał by szybko istnieć

Tylko spotkania z Pioną zazdroszczę
Stare 08-08-2007, 15:38   #192
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

Prezydent dokona zmian w rządzie - http://wiadomosci.onet.pl/1585869,11,item.html

i komentarz
Cytat:
Dać do rządu żonę prezydenta i mamę premiera i gra gitara.
Kot może pójśc na ministra pracy- jego decyzje na pewno bedą lepsze niż pani Kalety, a na makijaż i fryzurę się zaoszczędzi.
Stare 08-08-2007, 18:59   #193
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

WOW niby to Polska a ktoś jednak traci stołek za podejrzenia o przestępstwo.
Stare 08-08-2007, 19:01   #194
Janek
General

Domyślnie

Cytat:
WOW niby to Polska a ktoś jednak traci stołek za podejrzenia o przestępstwo.
IMO raczej za to, ze Ziobro sobie za bardzo fika to mu kolege odstrzelili.
Stare 08-08-2007, 20:39   #195
kaktus
General

Wyślij wiadomość przez AIM do kaktus
Domyślnie

jak ogladalem dzisiaj ta konferencje prasowa to lalem na maksa

btw goraco polecam http://pl.youtube.com/watch?v=TXjRvA...elated&search=
kaktus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-08-2007, 21:08   #196
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

LOL nieźle zrobione
Stare 08-09-2007, 09:12   #197
Tade
Sergeant Major (SGM)

Domyślnie

Jedyną osobą bez podejrzeń wg Kaczyńskiego, jest Kaczyński( prezydent).Jarek w swoim szaleństwie pewno sam siebie postawi w cieniu podejrzeń , stanie przed lustrem i powie:"Znajomość z tym panem uważam za zakończoną"
Tade jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-10-2007, 19:54   #198
Janek
General

Domyślnie

http://wiadomosci.onet.pl/1587388,11,item.html

Pewnie mial w domu Dooma albo nie daj Boze Counter Strike'a i teraz go oskaraz, ze planowal zamordowanie calego rzadu, powiazania z Al-Kaida i Szatanem a takze o posiadanie dziadka w Wermachcie.
Ewentualnie gra to Detektyw Rutkowski is Back i Kaczmarek pojdzie seidziec za powiazania z mafia paliwowa czy o co tam oskarazaja Rutkowskiego

Ostatnio edytowany przez Janek : 08-10-2007 o 19:56
Janek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-10-2007, 21:43   #199
pitraq
General

Domyślnie

Myślę że grą mogło być Duck Hunt 3 a nie daj Boże Red Orchestra
Stare 08-11-2007, 11:32   #200
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Lol jaki biedny grę mu zabrali. Nie mają o czym pisać
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania