Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne > Co tam w kraju

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 07-18-2007, 19:58   #101
Janek
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Cytat:
(żadna do tej pory nie była tak agresywna)
Kiepska masz pamiec
Janek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 07-18-2007, 20:02   #102
Catra
Moderator
General

Miasto: Łódź
Wyślij wiadomość przez ICQ do Catra Wyślij wiadomość przez AIM do Catra
Domyślnie

Cytat:
Napisał wyclef+brzoza Zobacz Wiadomość
Prawda jest taka, że PIS to partia jak partia. Ma swoje wady i zalety, ale obecna nagonka (w swojej skali!) jest po prostu niczym nie uzasadniona. Podziały w społeczeństwie są wynikiem walki politycznej obecnej opozycji (żadna do tej pory nie była tak agresywna) a nie winą pisu.
Przypomniec ci kto pokazał pierwszy agresywny spot wyborczy ?

http://lodz.myminicity.com/ klik click
Catra jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-18-2007, 20:02   #103
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

Cytat:
Podziały w społeczeństwie są wynikiem walki politycznej obecnej opozycji (żadna do tej pory nie była tak agresywna) a nie winą pisu.
moim zdaniem jest zupelnie odwrotnie
Stare 07-18-2007, 21:20   #104
xil
General

Wyślij wiadomość przez AIM do xil
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catra Zobacz Wiadomość
Spij spokojnie dopoki ktos nie wyjmie jakiejs karteczki z teczki i okaze sie ze jestes TW pomimo, ze nigdy wspolpracownikiem nie byłes. Gdzies ty był jak w TV co rusz kwiatki wychodziły, kwiatki bez podstaw. Wylot za granice = spotkanie z agentem - czyli automatycznie jestes TW !. Swietnie, ja mam w d... taka lustracje. Notatki w aktach powstawały podczas kazdego kontaktu z ofiara. Nawet jak ta ofiara nie wspolpracowała. I teraz taki ktos ma wywlekana przeszłosc pomimo ze nic nie zrobił. Teoria "nie miales nic na sumieniu - mozesz spac spokojnie " w tym wypadku nie działa. Podstawy powstawania wpisów w teczkach neguja taka lustracje.
Po pierwsze te kwiatki w TV to sprawa dziennikarzy a nie PiSu. Po drugie wiekszosc okazala sie prawda.
A co do lustracji to sprawe rozwiazywane bylby inaczej, nie przez jakies newsy dziennikarzy a przez ocene sadu na temat tego czy dany czlowiek byl inwigilowany czy byl tajnym agentem. To co piszesz to slowa wyjete z ust tych ktorzy tak bardzo sie tej lustracji bali. Patrz kto pierwszy przeciw niej krzyczal - SLD bo tam to wiekszosc ma teczki sprzedawczykow.

Cytat:
? gdzies ty to wyczytał ? Nie wtykaj mi słów ktorych nie wypowiedziałem. Podałem cytat ze slow Kaczynskiego. Ty za to atakujesz mnie jakimis wymysłami. Argument wyssany z palca.
Cytat? Nie wygaldalo to tak.
Gdzie ja to wyczytalem? Wszedzie, takie jest podejscie duzej czesci ludzi glosujacych na PO.

Cytat:
No lepsze to pewnie niz rozchłystany Kaczynski na obchodam 11-go Listopada, Kaczynski z ciaglymi problemami z mikrofonem, małpami w czerwonym . Wertujesz powtarzany w kazdej dyskusji i pewnie usłyszany z 10 zrodła fakt, ktory jest plamka na prezydenckim zyciorysie Kwasniewskiego ( ktory de facto jest tak samo atakowany teraz jak Kaczynski - znaczy to , ze te same histeryczne zachowania maja sie tak do jednej strony jak i do drugiej) ) Tak wiec tak samo Kaczynski jak i Kwasniewski mieli wpadki. Z tym tylko ze Kwasniewski ma wieksze popracie
Z tym poparciem dla niego bym nie przesadzal, moze kiedys mial, dobry PR ma gosc i tyle. Jak Ty nazywasz drobna plamka to co zrobil w Katyniu to sorry ale chyba jestesmy z innego swiata. Bardzo fajnie Oleksy sie wypowiadal o nim Chwila szczerosci niestety drogo go kosztowala hehe

Cytat:
naczy PO powinno bezwarunkowo podporzadkowac sie PiSowi, dlatego ze przegrało wybory ? PiS nie wygrał wyborow w sposob zdecydowany, dlatego , jest zmuszony do USTEPSTW na rzecz koalicjantów aby zawiazac z nimi koalicje. Nikt o zdrowych zmysłach nie wchodzi w koalicje jako bydło do głosowania. Kazda partia ma swoje programy.
A ja mysle ze oni poprostu za duzo chcieli, jakos LPR i Lepper sie dogadac potrafili

Cytat:
Dopoki nie zobacze co robi ta partia u sterów , dopoty nie wygłąszam na ten temat opini. Zreszta PO bedize mialo o wiele lepsza atmosfere do wprowadzania włąsnego programu niz PiS, a reforma podatkowa PO najbaridzej do mnie przemawia. Dodatkowo spokoj by nam sie teraz przydał.n
Co do zobaczenia - patrz to co kiedys robilo UW (wiekszosc z nich jest teraz w PO) patrz co robil Piskorski w W-wa (nieskonczona ilosc przekretow).
Co do lepszej atmosfery to pewnie tak, maja duzo wplywowych ludzi ktorzy w mediach robia szum, wiadomo ze jak oni dojda do wladzy to szum ucichnie a oni sie wezma do "roboty"

Cytat:
Prawda jest taka, że PIS to partia jak partia. Ma swoje wady i zalety, ale obecna nagonka (w swojej skali!) jest po prostu niczym nie uzasadniona. Podziały w społeczeństwie są wynikiem walki politycznej obecnej opozycji (żadna do tej pory nie była tak agresywna) a nie winą pisu.
x2

xil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-18-2007, 21:41   #105
pitraq
General

Miasto: Moje miasto Wrocław, Wrocław moja enklawa...
Wyślij wiadomość przez AIM do pitraq Wyślij wiadomość przez MSN do pitraq
Domyślnie

A widzieliście dziś prezydenta jak mówił o sądach? Porażka- dla niego sądy są złe bo ON przegrał z Wachowskim a Macierewicz z Dukaczewskim... dlatego od razu trzeba zmienić ustrój sądów powszechnych... :/
Stare 07-18-2007, 22:22   #106
Catra
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał xil Zobacz Wiadomość
Po pierwsze te kwiatki w TV to sprawa dziennikarzy a nie PiSu. Po drugie wiekszosc okazala sie prawda.
A co do lustracji to sprawe rozwiazywane bylby inaczej, nie przez jakies newsy dziennikarzy a przez ocene sadu na temat tego czy dany czlowiek byl inwigilowany czy byl tajnym agentem. To co piszesz to slowa wyjete z ust tych ktorzy tak bardzo sie tej lustracji bali. Patrz kto pierwszy przeciw niej krzyczal - SLD bo tam to wiekszosc ma teczki sprzedawczykow.
Powiedz to wszystkim tym, ktorym cała ta lustracja pogmatwała pare mieisecy zycia. A sytuacje te nie sa to słowa wyjete z ust bojacych sie lutracji. To kolejne artykuły gazet, po ktorych ludzie mieli przypinana łątke. Tak sie oto skonczyła lustracja.
Dodatkowo kosmiczne pomysł lustracji prawie wszystkich. To do nieczego nie prowadzi, mozna tak było robic na poczatku lat 90, teraz to zostaje tylko otwarcie całkowicie archiwów.

Cytat:
Cytat? Nie wygaldalo to tak.
Gdzie ja to wyczytalem? Wszedzie, takie jest podejscie duzej czesci ludzi glosujacych na PO.
Nie znasz jednego z najpopularniejszych cytatów Kaczynskiego ? A opinie bierzesz z komentarzy onetu ? Wieszosc wyborców popierajaych PO najzwyklej na swiecie mowi co mysli o władzy a nie o wyborcach innych partii. Pozatym nie wiem po co taki argument w rozmowie ze mna ? bo ma sie nijak do mojej wypowiedzi.

Cytat:
Z tym poparciem dla niego bym nie przesadzal, moze kiedys mial, dobry PR ma gosc i tyle. Jak Ty nazywasz drobna plamka to co zrobil w Katyniu to sorry ale chyba jestesmy z innego swiata. Bardzo fajnie Oleksy sie wypowiadal o nim Chwila szczerosci niestety drogo go kosztowala hehe
To co ma powiedizec Kaczynski ? on ma tych wpadek wiecej. Idac retoryka popierajacych Lecha, to moze on mial poporstu zły dzien ? Według mnei nie ma roznicy miedzy byciem podpitym w Katyniu a rozchłystanym na jednym z nawazniejszych swiat w Polsce. Tylko ze dla jednych to pierwsze jest karygodne a to drugie to zwykla wpadka.

Cytat:
A ja mysle ze oni poprostu za duzo chcieli, jakos LPR i Lepper sie dogadac potrafili
Bo LPR i SO to włąsnie takie głosujace bydło.

Cytat:
Co do zobaczenia - patrz to co kiedys robilo UW (wiekszosc z nich jest teraz w PO) patrz co robil Piskorski w W-wa (nieskonczona ilosc przekretow).
Co do lepszej atmosfery to pewnie tak, maja duzo wplywowych ludzi ktorzy w mediach robia szum, wiadomo ze jak oni dojda do wladzy to szum ucichnie a oni sie wezma do "roboty"
UW to nie PO. Pozatym moze nauczyli sie na błedach ? A co do Piskorskiego - facet został przeciez wyrzucony ? Czego ty chcesz ?

Stare 07-18-2007, 23:25   #107
chesterrR
Brigadier General

Wyślij wiadomość przez MSN do chesterrR
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catra
UW to nie PO. Pozatym moze nauczyli sie na błedach ?
UW -> PO
to jednak to samo, sorry. pamietam jeszcze jak poslowie UW spierd... jak szczury z tonacego okretu do PO.
Drugiego zdania nie bede komentował

The HardCore ____v e t e r a n
chesterrR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-18-2007, 23:29   #108
Catra
Moderator
General

Domyślnie

Chodziło mi o to , ze PO nie zupełnie musi wygladac jak UW

Stare 07-19-2007, 06:47   #109
xil
General

Domyślnie

Cytat:
Powiedz to wszystkim tym, ktorym cała ta lustracja pogmatwała pare mieisecy zycia. A sytuacje te nie sa to słowa wyjete z ust bojacych sie lutracji. To kolejne artykuły gazet, po ktorych ludzie mieli przypinana łątke. Tak sie oto skonczyła lustracja.
Dodatkowo kosmiczne pomysł lustracji prawie wszystkich. To do nieczego nie prowadzi, mozna tak było robic na poczatku lat 90, teraz to zostaje tylko otwarcie całkowicie archiwów.
Co ma lustracja do jakis artykulow w gazetach? Win dziennikarzy nie PiS za to ze pisali bez dokladnego sprawdzenia sprawy, myslisz ze ustawa PiSu miala przeprowadzac lustracje za pomoca gazet?
A myslisz ze jak otworza archiwa to nie bedzie takich kwiatkow w gazetach? Zawsze byly i beda, ustawa mogla to skonczyc ale sie nie udalo, szkoda.

Cytat:
To co ma powiedizec Kaczynski ? on ma tych wpadek wiecej. Idac retoryka popierajacych Lecha, to moze on mial poporstu zły dzien ? Według mnei nie ma roznicy miedzy byciem podpitym w Katyniu a rozchłystanym na jednym z nawazniejszych swiat w Polsce. Tylko ze dla jednych to pierwsze jest karygodne a to drugie to zwykla wpadka.
Wpadki Kaczynskiego? Jasne ze uwazam wpadke Kwasniewskiego z byciem na"PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP"nym w Katyniu za tak ogromy wstyd dla Polski jakiego zaden inny polityk jeszcze nie zrobil. Do tego jego przekrecic z wyksztalceniem, do teog przerety jego zonki, do tego co co mowil Oleksy na jego temat Duzo by tak wymieniac na temat poprzedniego prezydenta.

[quote=Catra;221397]
Nie znasz jednego z najpopularniejszych cytatów Kaczynskiego ? A opinie bierzesz z komentarzy onetu ? Wieszosc wyborców popierajaych PO najzwyklej na swiecie mowi co mysli o władzy a nie o wyborcach innych partii. Pozatym nie wiem po co taki argument w rozmowie ze mna ? bo ma sie nijak do mojej wypowiedzi.[quote]
Komentarze znam chocby z rozmow ludzi z autobusu, metra czy od niektorych ludzi z pracy. A cytat? Nie znam i nie slyszalem.

Cytat:
Bo LPR i SO to włąsnie takie głosujace bydło.
No tak nie do konca, porostu potrafili isc na ustepstwa i sami przeforsowali pare swoich ustaw, patrz becikowe czy mundurki, to tylko te z tych glosnych.

Cytat:
UW to nie PO. Pozatym moze nauczyli sie na błedach ? A co do Piskorskiego - facet został przeciez wyrzucony ? Czego ty chcesz ?
UW to PO, ludzie ci sami tylko inna nazwa.
Nauczyli sie na bledach? Nie rozmieszaj mnie
Tego chce ze w tej partii ludzi pokroju Piskorskiego jest cala masa, co jeden to lepszy.

Stare 07-19-2007, 08:29   #110
Camaxtli
General

Domyślnie

Kolejny podziałowy topic ehhh

Zacznę od krótkiego sprostowanie co poniektórych osób właśnie na temat podziału w społeczeństwie - bo czytając niektóre wypowiedzi po prostu nie da się tego nie skomentować.

Podział w naszym kraju został wywołany właśnie przez pana prezydenta i jego bliźniaka premiera. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta - my patrioci, a wy nie. Jak ktoś wyżej napisał "albo jesteś z nami, albo przeciwko nam". Niby bzdet ale jeżeli takie hasła są głoszone przez głowę państwa to w końcu duża część ludzi weźmie sobie to do serca - w szczególności elektorat dla którego ww. prezydent jest bohaterem narodowym.
Nie ma tutaj za specjalnie o czym pisać. Nazywanie siebie patriotą przy braku znajomości hymnu państwowego jest po prostu kpiną w żywe oczy. Patriotami nie są ani głosujący na PiS, ani głosujący na PO, ani głosujący na SO, czy SLD. Patriotami są wszyscy Polacy dla których ten kraj coś znaczy. Takie małe sprostowanie ;]

Kolejną sprawą która została poruszona w tym temacie jest aktualny boom gospodarczy, który zawdzięczamy polityce poprzednio rządzącym politykom SLD. Jak można przypisywać wzrost gospodarczy komuś kto nie wydał żadnej ustawy gospodaczej... Jeżeli ktoś myśli że powstanie koalicji, lustracja, czy nowe komisje przyczyniły się do tego że ktoś jeździ A6 zamiast 126p to jest w ogromnym błędzie. Skutki polityki gospodarczej PiS zobaczymy dopiero za 2-3 lata, więc nie piszcie że to co teraz dzieje się w gospodarce jest zasługą tego rządu - bo aktualny rząd nie zrobił zupełnie nic w sprawie gospodarki. Nie dotykał się do niej - i może lepiej.

Kolejny podpunkt to nic nie warta koalicja - która jest zupełnie bezsensowna i nietrafna. Bardzo ciężko w polityce jest połączyć 2 partie, a co dopiero 3. Do powstania dobrej koalicji potrzebny jest podobny program polityczny i podobny podział polityczny (prawica+centro-prawica, lewica+centro-lewica, itp). W przypadku koalicji PiS-SO-LPR brakuje tych podstaw, dlatego też bezsensowne jest współrządzenie tych partii. Zasadniczą przyczyną nieporozumienia w tych partiach jest różnica środowisk, zróżnicowanie systemami politycznymi i różne programy politycznie (albo też ich zupełny brak ). Według mnie koalicja w Polskim rządzie nie jest po to by dokonywać jakichkolwiek pozytywnych rozwiązań - jest po to aby wspólnie trzymać się stołków. Razem raźniej
A co kilka dni robienie dramatu - kolalicja zagrożona, koalicja już niezagrożona, i tak w kółko jest zwykłym manipulowaniem ludźmi, którzy z czasem zaczną wierzyć w to że jak koalicja się rozpadnie to będzie koniec Polski, a dla co niektórych koniec świata...

Wspominę również niesamowitej o odnowie moralnej. O tym jak to co niektórzy mówili że nie będą się wiązać z politycznymi przestępcami jak A.Lepper, o tym jak to pragną wprowadzić kulturę w życie Polaków itp itd - dużo wymieniania. Co dzisiaj mamy? Miłą współpracę partii które co krok podkładają sobie świnię i pospolitych dziadów, wykształciuchów, cieniasów i małpy w czerwonym.

Na koniec mam pytanie do ludzi którzy tak słodko mówia jak to wszyscy są winni tylko nie rządzący. Czy wy nie widzicie co się dzieje?

Już nawet nie apeluję o wyciąganie własnych wniosków. Proszę was tylko o to żebyście spojrzeli na to co się dzieje z dystansem do samych siebie. Oglądając nawet wiadomośći w TV, korzystajcie z niezależnych stacji telewizyjnych - tzn. wszystkich jakie są z wykluczeniem TVP1, TVP2 i TV TRWAM.

Wykład uważam za zakończony. Na wybory czekam z niecierpliwością, chociaż prawdopodobnie i tak się odbędą w swoim normalnym terminie - bo ile to już razy było tak, że zdanie zmienia się z dnia na dzień po kilka razy?

btw. Brawo Catra Pod większością Twoich postów podpisuję się pod wszystkim rękami i nogami, no może poza nogą zapasową

edit:
@xil: Jeszcze takie małe pytanie w sprawie lustracji. W jaki sposób widzisz to sądzenie ludzi za ich przeszłość, na podstawie czego - prawdopodobieństwie sfałszowanych dowodów?

Ostatnio edytowany przez Camaxtli : 07-19-2007 o 08:41
Camaxtli jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-19-2007, 10:32   #111
xil
General

Domyślnie

@Camactli odisze Ci jak wroce do domu ale nie wiem czy jest sens, cała Twoja wypowiedz dyskredytuje tekst:
Cytat:
korzystajcie z niezależnych stacji telewizyjnych - tzn. wszystkich jakie są z wykluczeniem TVP1, TVP2 i TV TRWAM.
jezeli chcesz mi powiedziec ze TVN jest obiektywny i niezalezny to padne ze smiechu

Stare 07-19-2007, 10:42   #112
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Domyślnie

wszyscy klamia i sa nieobiektywni
Stare 07-19-2007, 11:20   #113
xil
General

Domyślnie

Chcesz przyklad? Onet.pl (czyli grupa ITI w ktorej sklad wchodzi wlasnei TVN), przyklad manipulacji jakiej oni dopuszczaja sie na kazdym kroku, oczywiscie tylko i wylacznie skierowanej przeciw ekipom ktore sa u wladzy:
Cytat:
Tytuł newsa: Syn Hojarskiej nie odpowie za jazdę po pijanemu

Treść:
Dziewiętnastoletni Tomasz, syn posłanki Samoobrony Danuty Hojarskiej został zatrzymany przez policję, gdy jechał rowerem, mając w wydychanym powietrzu 2 promile alkoholu.
- Tomasz H. został zatrzymany w miejscowości Ostaszewo (Pomorskie) w minioną niedzielę. Jechał na rowerze, badania ujawniły, że w wydychanym powietrzu miał 2 promile alkoholu. Sprawę prowadzi teraz prokuratura rejonowa w Malborku - powiedziała Anetta Paterowicz-Sosnowska z Zespołu Komunikacji Społecznej KWP w Gdańsku.

Dodała, że prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu może grozić nawet do dwóch lat pozbawienia wolności. .onet-ad-main2-box { display: none }Jego sprawa nie została skierowana do sadu 24-godzinnego - informuje RMF FM.

- To nic nadzwyczajnego, normalny przypadek - tłumaczy się policja.
Jakby nie patrzec tresc przeczy temu co jest w tytule, ewidentnie jest napisane ze sprawa zajmuje sie prokuratura a to ze nie trafilo to do sadu 24 godzinnego nic nie znaczy, zostanie poprostu ukarany w normalnym trybie.

Stare 07-19-2007, 11:22   #114
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Domyślnie

na kazdym portalu stosuja takie sztuczki chodzi oto zebys kliknal w newsa - dotyczy to polityki jak i sportu plotek

updejt - chyba sie przejeli krytyka xila - bo tytul zmienil sie na Syn Hojarskiej jechał rowerem "pod wpływem"

Ostatnio edytowany przez Dj. Gargamel : 07-19-2007 o 11:37
Dj. Gargamel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-19-2007, 12:16   #115
Camaxtli
General

Domyślnie

Cytat:
@Camactli odisze Ci jak wroce do domu ale nie wiem czy jest sens, cała Twoja wypowiedz dyskredytuje tekst:

jezeli chcesz mi powiedziec ze TVN jest obiektywny i niezalezny to padne ze smiechu
Otóż bardzo rzadko oglądam TV a w zasadzie prawie nie oglądam bo:
1. Nie lubię
2. Nie mam na to czasu

Tą ostatnią linijkę o tym TVP1, TVP2, TV TRWAM napisałem tylko i wyłącznie dlatego że są to prawdopodobnie najbardziej wazeliniarskie stacje jakie mogą być. O ile TVP jest pod wpływem KRRiT której dyrektor jest wyznaczany bodajże przez Ministra Kultury, wybieranego przez pana premiera - o tyle TV TRWAM jest chorą stacją która równie dobrze smaruje - szatani itp itd.
Wcale nie napisałem że musisz oglądać Polsat czy TVN bo one w jakimś sensie napewno są też pod wpływami. Po prostu przestrzegam przed TVP i TRWAM bo krytyki rządu tam napewno nie zobaczysz, a wręcz przeciwnie

Powyżej napisany post nie jest wcale wyssany z telewizji, a jest moim osobistym zdaniem. Dlatego nie dyskredytuj całości jedną linijką o zmanipulowanych stacjach telewizyjnych.
Pozdrawiam
Stare 07-19-2007, 13:35   #116
Catra
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
Co ma lustracja do jakis artykulow w gazetach? Win dziennikarzy nie PiS za to ze pisali bez dokladnego sprawdzenia sprawy, myslisz ze ustawa PiSu miala przeprowadzac lustracje za pomoca gazet?
A myslisz ze jak otworza archiwa to nie bedzie takich kwiatkow w gazetach? Zawsze byly i beda, ustawa mogla to skonczyc ale sie nie udalo, szkoda.
Tak ustawa napewno by to skonczyła. Jedynie co by zmieniła to , ze zamiast agenta/TW mialbys kłamce lustracyjnego. Ta ustawa byłą tak dziurawa, ze zostały by z niej zgliszcza po uchwaleniu. Zamiast przyjmowac za cel kadencji lustracje Kacznscy mogli by sie wrezcie zabrac za budowanie przyszłosci.

Cytat:
Wpadki Kaczynskiego? Jasne ze uwazam wpadke Kwasniewskiego z byciem na"PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP"nym w Katyniu za tak ogromy wstyd dla Polski jakiego zaden inny polityk jeszcze nie zrobil. Do tego jego przekrecic z wyksztalceniem, do teog przerety jego zonki, do tego co co mowil Oleksy na jego temat Duzo by tak wymieniac na temat poprzedniego prezydenta.
Widze , ze ty tez ogladasz mamiaca TV

Cytat:
Komentarze znam chocby z rozmow ludzi z autobusu, metra czy od niektorych ludzi z pracy. A cytat? Nie znam i nie slyszalem.
No ale co oni wrzucaja na władze, czy na innych wyborców ?

Cytat:
No tak nie do konca, porostu potrafili isc na ustepstwa i sami przeforsowali pare swoich ustaw, patrz becikowe czy mundurki, to tylko te z tych glosnych.
Dzizaz zapominasz chyba ile stracili ze swojego programu. Jedna jaskólka wiosny nie czyni. Stali sie zwykla masa głosujaca. Pozatym ich postawa uwidacznia sie doskonale włąsnie teraz.
Cytat:
UW to PO, ludzie ci sami tylko inna nazwa.
Nauczyli sie na bledach? Nie rozmieszaj mnie
Tego chce ze w tej partii ludzi pokroju Piskorskiego jest cala masa, co jeden to lepszy.
W PiSie to samo. LPR i SO to chyba jeszcze lepsze sztuki. Widze tutaj wybiorcze traktowanie.

Co do TV - to nie sa zadne manipulacje. Politycy sami daja materiał. Nie łudzmy sie , PiS jest bardzo aktywny medialnie. Powracajac do Piskorskiego : to TVN był pierwszy z newsami na ten temat. Tasmy Oleksego pierwsze pojawiły sie w TVN . No ale to strasznie manipulujaca stacja. Co do newsy z Onetu - kazdy portal podgrzewa swoje tmaty. To nie jest manipulacja, tylko sztuka dziennikarstwa.

EDIT
Tak jeszcze w kwesti Wyclefowej argumentacji i Kwasniewskiego. Kiedys jako kontrargument na rozchłystana postawe Kaczynskiego 11-go listopada Wyclef powiedizał , ze Kaczynski tez człowiek. No to ja mowie - Kwasniewski tez człowiek. Choc podkreslam ze to nie ja tak powiedizałem Co by nie mowic prezydentowi nie przystaje tak sie zachowaywac. Ale ma sie to tak do Kwasniewskigo jak i Kaczynskiego.

Stare 07-19-2007, 13:36   #117
Catra
Moderator
General

Domyślnie

http://hardkor.wordpress.com/2007/06...en-sarkozyego/

Stare 07-19-2007, 13:56   #118
Catra
Moderator
General

Domyślnie

W której z dziedzin rząd Jarosława Kaczyńskiego osiagnął najwięcej sukcesów?
Gospodarka

5%
Sprawy zagraniczne

3%
Polityka społeczna

1%
Administracja i sprawy wewnętrzne

3%
Edukacja

1%
Rolnictwo

1%
Zdrowie

0%
Ochrona środowiska

0%
Rozbudowa infrastruktury

0%
Bezpieczeństwo państwa

5%
Kultura i nauka

0%
W innej

2%
W żadnej

78%

Wiem, ze to sonda internetowa. Ale tak czy inaczej wyniki sa miazdzace.

Stare 07-19-2007, 14:33   #119
Polak.
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez MSN do Polak. Wyślij wiadomość przez Yahoo do Polak.
Domyślnie

Z całym szacunkiem Xil ale nie moge uwierzyć, że nie widzisz buractwa i nieudolności PiSuarów. Kwachu i jego występki to przy Lechu i jego bracie PIKUŚ. Już wole afery SLD niż polityke zamordu PiS`u.
Polak. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-19-2007, 23:33   #120
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dj. Gargamel Zobacz Wiadomość
na kazdym portalu stosuja takie sztuczki chodzi oto zebys kliknal w newsa - dotyczy to polityki jak i sportu plotek
Hehe to tzw. myślenie życzeniowe Choć w sumie nie powinno Ci przeszkadzać ich polityczne zacięcie, skoro ich preferencje pokrywają się z Twoimi

Jest szansa na dobre TV jak Murdoch rozkręci TV Puls.
wyclef+brzoza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-20-2007, 06:07   #121
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

Cytat:

Jest szansa na dobre TV jak Murdoch rozkręci TV Puls.
Dobre? To właśnie telewizje Murdoch'a słyną z nieobiektywności i naginania faktów - przykład Fox.
Stare 07-20-2007, 19:40   #122
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

No ale wiadomo już mniej więcej jacy ludzie tam będą pracować.
Stare 07-20-2007, 22:54   #123
Catra
Moderator
General

Domyślnie

Czyli to bedzie dobra TV pomimo naginajacej fakty kadry?

Stare 07-21-2007, 09:19   #124
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Gdzieś to wyczytał?
Stare 07-21-2007, 10:58   #125
Catra
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
Gdzieś to wyczytał?
"Jest szansa na dobre TV jak Murdoch rozkręci TV Puls."
"To właśnie telewizje Murdoch'a słyną z nieobiektywności i naginania faktów - przykład Fox."
"No ale wiadomo już mniej więcej jacy ludzie tam będą pracować."

No bo to tak wyglada własnie

BTW, znalazłem w sieci :

TV Puls zmieni się w Fox
Łukasz Szewczyk, 13 lipca 2007, godz. 10:51
TV Puls Fox Rupert Murdoch
Kupiona przez amerykańskiego potentata Telewizja Puls może zmienić nazwę na Fox, poinformował Parkiet, który zauważył także, iż telewizyjne konkursy KRRiT mogą być szyte specjalnie dla grupy News Corp., nowego właściciela polskiej telewizji.
Kilka dni temu media donosiły o sensacyjnym spotkaniu Ruperta Murdocha, właściciela TV Puls, z premierem Jarosławem Kaczyńskim. Media spekulowały wtedy, że spotkanie ma na celu przybliżenie się koncernu medialnego Murdocha do polskiej władzy. To nie nowość. Koncern znany jest z faktu, że swój sukces buduje przy pomocy polityków.

Jak czytamy na łamach Parkietu, Telewizja Puls sięga po nowe nadajniki, do tej pory niedostępne dla graczy medialnego rynku (były zarezerwowane przez KRRiT do celów telewizji cyfrowej). Prezes telewizji Superstacja, która nie zakwalifikowała się do konkursu KRRiT na nowe częstotliwości, powiedział Parkietowi wprost - "konkurs jest skrojony pod Murdocha". Superstacja planuje odwołać się od decyzji KRRiT do sądu.

Parkiet dowiedział się także, że nowy właściciel planuje zminę nazwy TV Puls. Obecnie są cztery możliwości i decyzja nie została jeszcze podjęta. Jednak jedną z prawdopodobnych wersji nowego brandu stacji jest Fox.

Źródło: Parkiet

No widze bedzie zajebiscie obiektywna stacja

Stare 07-21-2007, 11:27   #126
xil
General

Domyślnie

Tak samo obiektywna jak TVN tyle ze w druga strone

Stare 07-21-2007, 11:48   #127
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Domyślnie

nie bardzo wiem co mozna zarzucic tvnowi - jak dla mnie najbardziej profesjonalna stacja jesli chodzi o wiadomosci
Stare 07-21-2007, 12:03   #128
Catra
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
Tak samo obiektywna jak TVN tyle ze w druga strone
Chyba nie załapałes o co chodziło w dyskusji z Wyclefem. Radziłbym zainteresowac sie dyskusja zanim odpowiesz na ostatni napsiany post Bo sens wypowiedzi wypaczasz.

Stare 07-21-2007, 12:55   #129
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Miałem na myśli to jacy dziennikarze będą tam pracować. A zacytowanej przez Ciebie wypowiedzi Catra nie ma nic na ten temat.

Zresztą zarówno Polsat, TVN jak i Zetka z RMFem powstały w czasach, gdy każdy większy biznes powstawał przy udziale ludzi ze służb komunistycznych. Więc co złego w tym, że dla równowagi teraz powstanie telewizja przy lekkiej pomocy Kaczyńskich.
Stare 07-21-2007, 13:10   #130
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Domyślnie

tym tokiem rozumowania mozemy przyjac ze wszystkie dzieci splodzone przez nadejsciem swietlanej ery 4 rp maja korzenie komunistyczne
Stare 07-21-2007, 13:21   #131
pitraq
General

Domyślnie

przyznaję na pordówce donosiłem na własną matkę w końcu urodziłem się przd 89
Stare 07-21-2007, 13:39   #132
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Domyślnie

co ja mam powiedziec dziecko stanu wojennego
Stare 07-21-2007, 14:25   #133
BrYK
Moderator
General

Domyślnie

Ja w stanie wojennym to już mówić zaczynałem.
To na pewno znajda kilka własnoręcznie przeze mnie napisanych donosów.
Stare 07-21-2007, 14:39   #134
sturm-man
Chief Warrant Officer

Wyślij wiadomość przez AIM do sturm-man
Domyślnie

a ja już w wieku 2 lata działałem w ZOMO

Filmik obowiązkowy dla każdego kierowcy !
sturm-man jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-21-2007, 14:40   #135
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dj. Gargamel Zobacz Wiadomość
tym tokiem rozumowania mozemy przyjac ze wszystkie dzieci splodzone przez nadejsciem swietlanej ery 4 rp maja korzenie komunistyczne
Chyba jednak trochę przesadzasz.
Stare 07-21-2007, 15:25   #136
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Domyślnie

tak samo jak Ty
Stare 07-21-2007, 16:26   #137
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Hehe. Mylisz się
Stare 07-21-2007, 16:27   #138
Janek
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Wiadomo - my zawsze mamy racje, wrog nigdy.
Janek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-21-2007, 18:31   #139
sturm-man
Chief Warrant Officer

Wyślij wiadomość przez AIM do sturm-man
Domyślnie

Cytat:
Napisał Janek Zobacz Wiadomość
Wiadomo - my zawsze mamy racje, wrog nigdy.
oczywiscie, sposób myślenia PISu "kto nie z nami ten przeciwko nam" i " nasi przeciwnicy to ZOMO"

Filmik obowiązkowy dla każdego kierowcy !
sturm-man jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-21-2007, 19:20   #140
pitraq
General

Domyślnie

Dobra my dalej stoimy tam gdzie ZOMO... towarzyszu sierżancie pałka mi się przegła
Stare 07-21-2007, 19:45   #141
Catra
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
Miałem na myśli to jacy dziennikarze będą tam pracować. A zacytowanej przez Ciebie wypowiedzi Catra nie ma nic na ten temat.

Zresztą zarówno Polsat, TVN jak i Zetka z RMFem powstały w czasach, gdy każdy większy biznes powstawał przy udziale ludzi ze służb komunistycznych. Więc co złego w tym, że dla równowagi teraz powstanie telewizja przy lekkiej pomocy Kaczyńskich.
OMG OMG OMG ... leze .... kwicze ... kwiiii. kwiiii .

Znaczy , ze wszystkie media powstałe przed 4 RP to media stworzone przynajmniej w czesci przez rzady komunistyczne/podkomunisyczne/układy dla potrzeb manipulacji ludem , a nie przez biznesmenów , ktorzy znaleźli nisze rynkowa w Polsce po zmianie ustroju z 38 mln konsumentów. No leze i sie topie jak smalec na słoncu.

Stare 07-22-2007, 09:25   #142
pitraq
General

Domyślnie

Czekaj, czekaj... jak im się ktoś nie spodoba to zaraz na niego kwity z IPeeNa wyciągną
Stare 07-22-2007, 19:13   #143
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał sturm-man Zobacz Wiadomość
oczywiscie, sposób myślenia PISu "kto nie z nami ten przeciwko nam" i " nasi przeciwnicy to ZOMO"
Może i PIS tak myśli. Kto ich tam wie Tu chodzi o pewne fakty, których nie ma jak przekazać do opini publicznej, bo "nie ma dowodów".

PS. Tylko szybko zmienię podpis
Stare 07-22-2007, 19:15   #144
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał pitraq Zobacz Wiadomość
Czekaj, czekaj... jak im się ktoś nie spodoba to zaraz na niego kwity z IPeeNa wyciągną
No to jest kwaśny żart. Bo przy takim podejściu można wybielić największego zbrodniarza. Wystarczy powiedzieć, że PIS go nie lubi, więc gość pewnie jest w porządku. A jak coś jest w IPNie to jestem za tym, żeby to poważnie traktować.
Stare 07-22-2007, 19:23   #145
pitraq
General

Domyślnie

Taaaak? Wiec podrobioną lojalkę premiera traktujmy poważnie... w końcu była w IPN...
Stare 07-22-2007, 22:09   #146
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Nie mówię traktować jak świętość, ale traktować poważnie. To chyba różnica. W końcu fakt podrobienia jakiegoś dokumentu to chyba jest sprawa poważna?
Stare 07-22-2007, 22:38   #147
BrYK
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
Nie mówię traktować jak świętość, ale traktować poważnie. To chyba różnica. W końcu fakt podrobienia jakiegoś dokumentu to chyba jest sprawa poważna?
To dlaczego tylko jego wysokość premier ma podrabiane dokumenty w swojej teczce? Tym bardziej, ze w czasach Solidarności był praktycznie nikim. SB nawet nie chciała go internować. I jakiś ciężko mi uwierzyć, że taka puderniczka ma w swojej teczce podrabiane dokumenty, a cała rzecza prawdziwych zasłużonch nie.
Stare 07-22-2007, 23:55   #148
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Z tym że Twoje domysły są niczym nie poparte (oprócz złośliwości), a moje "domysły" to praktycznie fakty.
Stare 07-23-2007, 06:05   #149
BrYK
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
Z tym że Twoje domysły są niczym nie poparte (oprócz złośliwości), a moje "domysły" to praktycznie fakty.
Chyba za dużo przy kompie siedzisz.
1. Jeżeli to co mówią kaczory i ich przydupasy o fałszowaniu własnych dokumentów uznajesz za fakty to gratuluje. Najlepiej być sędzią we własnej sprawie, co?
2. Co w mojej wypowiedzi było domysłem? To że nasi wielcy bojownicy nie byli na listach internowanych to fakt. To, że byli poślednimi działaczami Solidarności to fakt. To, że mają duży kompleks na punkcie osób walczących z komuną to fakt.

Otrzytomniej wreszcie.
Stare 07-23-2007, 16:29   #150
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

2. Poślednimi?

1. Wstawię sobie w sygnaturkę "politykom nie można wierzyć" to może oprzytomniejesz i przestaniesz używać argumentów takiego niskiego poziomu. Najwidoczniej wierzysz w to co mówią politycy, SO, LPR, SLD, PO. Oprzytomnij Ja mam inne źródła. Ale i bez nich można wyciągnąć odpowiednie wnioski.
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania