Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne > Co tam w kraju

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 05-02-2006, 10:27   #1
klopsik_PL
General

Wyślij wiadomość przez MSN do klopsik_PL
Domyślnie Elektorwnia atomowa niedaleko Szczecina

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.ht...1146561829.226 nie wiem na ile te informacje sa pewne, ale mieszkam w szczecinie kilkadziesiat kilometrow od gryfina i nie mam nic przeciwko. co wy o tym sadzicie? boicie sie elektorwni atomowych?

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 05-02-2006, 10:45   #2
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Nie no panowie, juz nie wystarczy ze mam blisko do niemieckiej elektrowni, ktora jest kopia tej z czarnobyla, to jeszcze wkrotce bede mial druga oddalona o jakies 100-150km. Moc.
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-02-2006, 10:49   #3
Uto
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Uto Wyślij wiadomość przez Yahoo do Uto
Domyślnie

Było dużo dyskusji na ten temat ostanio, w kontekście rocznicy kryzysu z Czarnobyla.
Ja zawsze byłem za energią atomową, jeżeli jej przeznaczenie ma cywilny charakter.
Za parę lat pewnie powstanie pierwsza, potem kolejne.
Środowiskowo lepsze są jednak mimo wszystko elektrownie bazujące na odnawialnych surowcach. Plan rozwoju dla Polski w tej kwestii nie jest nawet taki zły. Zobaczymy jednak co z planu zostanie zrealizowane.
Stare 05-02-2006, 11:02   #4
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

Niech buduja kolo Drawska Pom. Mieszkam 18 km dalej i nic przeciwko nie mam. Troche ludzi znajdzie prace, poprawi sie bezpieczenstwo regionu (takie obiekty sa bardzo scisle chronione).

Surowce typu wegiel, gaz, ropa na pewno nie sa uznawane za surowce odnawialne.

Ilosc osob zabitych (lub uszkodzonych) przez elektrownie weglowe jest (i jeszcze dlugo bedzie) nieporownywalnie wieksza. Ilosc ziemi skażonej przez rope naftową też jest niemała.

Zawsze ciekawiła mnie jedna rzecz - organizacje typu GreenPeace protestuja przeciwko elektrowniom atomowym, weglowe, gazowe, itp zostawiaja w spokoju. Dlaczego?
Stare 05-02-2006, 11:03   #5
JiHAD^
General

Miasto: Mushroom Kingdom
Wyślij wiadomość przez AIM do JiHAD^
Domyślnie

Nie... niech zrobia koło warszawy, ze szczecina za blisko do koszalina.
Stare 05-02-2006, 11:40   #6
Uto
General

Domyślnie

Bryku, ja nie miałem na myśli elektrowni węglowych. To tak na wszelki wypadek, jakbyś do mnie kierował posta wyżej.

Żeby była jasność chodziło mi o hydroelektrownie, elektrownie wiatrowe, oraz elektrownie biomasy (to się chyba najbardziej u nas sprawdzi).
Stare 05-02-2006, 11:53   #7
jolaos
Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do jolaos Wyślij wiadomość przez Yahoo do jolaos
Domyślnie

from kominek

Cytat:
CZARNOBYL
Są dni, które pamięta każdy. Starsi pamiętają 1 września 1939, trochę młodsi wspominają pamiętny brak Teleranka 13 grudnia 1980, jeszcze młodsi 26 kwietnia 1986 roku, a najmłodsze dzeci, których na tym blogu jeszcze nie ma, pamiętać będą 11 września 2001.

26 kwietnia 1986 kopałem sobie piłkę, gdy z balkonu zawołała mnie mama. Kazała szybko wracać do domu. Wróciłem i już w przedpokoju zdjęła ze mnie koszulkę. Pomyślałem sobie - nareszcie poznam co to seks. Niestety nie chodziło o przyjemności.
- Mamo, co się stało?- spytał mały Kominek
- W Rosji bomba wybuchła. - odpowiedziała wrzucając ubranie do pralki.
Jakiś czas później dowiedziałem się, że żadna bomba nie wybuchła i dziwiłem, że wszyscy piją jakiś różowy(chyba różowy?) płyn. Ja także dostałem. Jako że nie ufałem swoim rodzicom (mama regularnie podtruwała mnie kaszą z mlekiem) wylałem to gówno do doniczki.
I chyba wyszło mi to na dobre.

Czarnobyl to jedno wielkie medialno-psychologiczne gówno. Prawda o Czarnobylu jest o wiele bardziej kolorowa niż się wydaje, ale nie będe wdawał się w szczegóły. Kto chce, ten sam sobie przeczyta. Nazwa ta działa na waszą wyobraźnię nie tylko w rocznicowe dnie, ale i na co dzień.
Doskonałym przypadkiem takiej manipulacji są dane dotyczące wzrostu zachorowań na raka tarczycy w rejonach Czarnobyla.
"W każdej populacji występuje niezwykle wielka liczba tzw. niemych raków tarczycy, niedających zauważalnych objawów klinicznych. Dawniej stwierdzano je podczas sekcji zwłok ludzi zmarłych z innych przyczyn, a obecnie najczęściej wykrywa się je w badaniach ultrasonograficznych. W Polsce takie nieme raki tarczycy występują u około 9% ludności, w Stanach Zjednoczonych u 13%, a w Finlandii u 35.6%. (...) są one tam prawie 90 razy częstsze niż w rejonie Czarnobyla. Tyle że przed katastrofą w Czarnobylu nikt nie prowadził na tych terenach masowych badań!"

Dobre, nie? Co dziesiąty z was ma raka i nawet o tym nie wie
Nic zatem dziwnego, że w Czarnobylu stwierdzono wzrost zachorowalności. Po prostu tam zaczęto robić badania na masową skalę i siłą rzeczy odkryto więcej ludzi chorych na raka.

A teraz przeprowadź na sobie test i odpowiedz na pytanie: czy zgodziłbyś się, aby w pobliżu twojego miasta wybudowano elektrownię atomową?
Jeszcze parę lat temu zwolenników takich elektrowni można było policzyć na palcach jednej ręki, teraz ich liczba jest bliska 50%. Połowa społeczeństwa za, połowa przeciw.
Dlaczego jesteś przeciw?
Ano dlatego, że działa na ciebie mit Czarnobyla i nie dopuszczasz do siebie prawdy, że więcej ludzi zginęło przez działalność tradycyjnych elektrowni. Nie pojmujesz, że w tradycyjnych elektrowniach różne awarie zdarzają się o wiele częściej, a ostatnia awaria w atomowej miała miejsce właśnie w Czarnobylu. Dwadzieścia lat temu!

Nie chce mi się nikogo uświadamiać, dla mnie oczywistym jest, że ludzie żyjący w nieuzasadnionym strachu, są głupsi od tych, którzy nie ulegli czarnobylskiej manipulacji. Ich strach można porównać do strachu przed samolotami. Są bardzo bezpieczne, szansa znalezienia się na pokładzie maszyny, która się rozbije jest równa szansie trafienia szóstki w totolotka, a mimo tego bardziej bezpiecznie czujemy się w pociągach i samochodach, w których na co dzień giną tysiące ludzi.

Dlatego zanim będziecie śmiali się z innych, tych ślepo wierzących mediom, Rydzykowi i różnym kominkom, zastanówcie się, czy sami nie jesteście ofiarami paranoicznego strachu przed następnym Czarnobylem. Elektrownie atomowe to przyszłość, "PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP"ć ekologów i ich wiatraki.
Stare 05-02-2006, 12:59   #8
Symonides
Moderator
General

Miasto: Hrabstwo Ducha
Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

ja tam wolalbym aby mnie otaczaly elektrownie atomowe niz kopalnie... jestem za.

jolaos, zmien podpis albo zostanie on usuniety i dostaniesz ROE.
Stare 05-02-2006, 13:01   #9
klopsik_PL
General

Domyślnie

nie ma co porownowywac czarnobyla do innej elektrowni na swiecie. byla ona budowana byle jak i do tego katastrofe spowodowal czlowiek (tak przynajmniej w dokumencie na lekcji fizyki mowili)
Stare 05-02-2006, 13:29   #10
Symonides
Moderator
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

oczywiscie, ze blad byl po stronie czlowieka. zle obliczono i sie reaktorek przegrzal...

imho, elektrownie atomowa i inne elektrownie mozna przyrownac do samolotu pasazerskiego i innych srodkow komunikacji...
mimo wszystko jest to najbezpieczniejszy srodek komunikacji.
im wieksze koszty, tym wieksze bezpieczenstwo.
Stare 05-02-2006, 15:01   #11
foCus.
General

Wyślij wiadomość przez AIM do foCus.
Domyślnie

A niech budują ... jak ropy ponoć starczy na 40 czy 50 lat

foCus. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-02-2006, 16:28   #12
IIPen
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał -tM
[H!pek]oczywiscie, ze blad byl po stronie czlowieka. zle obliczono i sie reaktorek przegrzal...

imho, elektrownie atomowa i inne elektrownie mozna przyrownac do samolotu pasazerskiego i innych srodkow komunikacji...
mimo wszystko jest to najbezpieczniejszy srodek komunikacji.
im wieksze koszty, tym wieksze bezpieczenstwo.
Ta i na dodatek przy wylaczonych obwodach bezpieczenstwa. To test byl czegos tam.

IIPen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-02-2006, 16:28   #13
kaktus
General

Wyślij wiadomość przez AIM do kaktus
Domyślnie

btw a nie pamietacie ZARNOWCA, kolo Poznania tez budowali zgliszcza do dzisiaj stoja. Kumpla stary wozil tam material do budowy
kaktus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-02-2006, 16:31   #14
klopsik_PL
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał kaktus
btw a nie pamietacie ZARNOWCA, kolo Poznania tez budowali zgliszcza do dzisiaj stoja. Kumpla stary wozil tam material do budowy
no ale tam chyba sie z kosztami przeliczyli
Stare 05-02-2006, 17:04   #15
Dragon^
General

Miasto: Gdynia
Domyślnie

W Żarnowcu skończyło się na elektrowni wodnej. I bardzo dobrze...
Stare 05-03-2006, 18:38   #16
Uto
General

Domyślnie

Mój znajomy instaluje właśnie urządzenia pomiarowe w tej elektrowni
Stare 05-16-2006, 09:05   #17
kaszanka
Command Sergeant Major (CSM)

Domyślnie

......
kaszanka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-16-2006, 09:24   #18
iFOR.maLENstwo
General

Miasto: NSC
Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

kopalnie sie nam tez przydadza
trzeba gdzies skladowac odpady z elektroni atomowych
czytalem kiedys w newsweeku ze mamy juz w polsce przygotowane przynajmniej 3 takie miejsca do skladowania ale i tak narazie nie byly by potrzebne bo przez 20 lat mozna takie odpady trzymac przy elektrowni bo i tak bedzie ich tyle co ptak nasra..

a co do ropy to gdzies tez czytalem ze shell opracowal i udoskonalil technike kontrolowanych wybuchow ktore do miejsc skad juz rope wyssali zasysa kolejne zasoby ropy ze zloz polozonych jeszcze glebiej ponizej granicy oplacalnosci jej wydobycia, takze nie ma co sie od razu martwic na zapas moze sie niedlugo okazac ze ropy jest jeszcze na 100-150 lat ale nikt sie teraz do tego nie przyznac bo szkoda by bylo te cene sprowadzic do poziomu z np lat 90tych zreszta skonczy sie ropa to sie przestawia np na wodor

Ożeniony facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach.
Nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.
iFOR.maLENstwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-16-2006, 10:00   #19
Uto
General

Domyślnie

Już teraz jest plan przestawienia się na wodór. Czytałem niedawno, że Œlšsk ma szansę jeœli teraz zacznie się przestawiać na tš technologię - duże złoża wodoru, duże możliwoœci wydobywcze, bezpieczniejszy sektor i w ogóle szansa na konkretnš restrukturyzację tego regionu. Tylko czy ktoœ ruszy głowš zanim będzie za póŸno?
Stare 05-16-2006, 18:02   #20
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Uto
Już teraz jest plan przestawienia się na wodór.
co ty, potentaci naftowi musieliby wpierniczać piasek na pustyni... nie dopuszcza do tego.
Stare 05-16-2006, 20:46   #21
koshi
Brigadier General

Wyślij wiadomość przez ICQ do koshi Wyślij wiadomość przez AIM do koshi
Domyślnie

ja nie chce miec takiej elektrowni w POlsce bo jak nam pierdyknie jak w Czernobylu to co potem zrobimy
koshi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-16-2006, 21:24   #22
BrYK
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał koshi
ja nie chce miec takiej elektrowni w POlsce bo jak nam pierdyknie jak w Czernobylu to co potem zrobimy
A Czernobyl byl w Polsce?
Czlowieku, pomysl. Nie ma znaczenia czy pierdyknie w Polsce czy za granica. A poszukaj w necie ile elektrowni jest blisko naszych granic.
Zreszta poczytaj o nowoczesnych elektrowniach atomowych, tych z zachodu, nie ze wschodu.
Stare 05-16-2006, 21:41   #23
koshi
Brigadier General

Domyślnie

Cytat:
Zreszta poczytaj o nowoczesnych elektrowniach atomowych, tych z zachodu, nie ze wschodu.
A co to nowsza sie nie może zepsuć, wylecieć w powietrze czy coś innego się nie może z nią stać?
http://www.cripo.com.ua/?sect_id=14&aid=17374 obadajcie se zdjęcia po czarnobylu co się z dziecmi robi - te na samym dole a potem niech sie ktos zastanowi czy potrzebna jest mu do szczęścia elektrownia atomowa :wink:
Stare 05-16-2006, 22:28   #24
Catra
Moderator
General

Miasto: Łódź
Wyślij wiadomość przez ICQ do Catra Wyślij wiadomość przez AIM do Catra
Domyślnie

Czarnobyl to inna historia. To nie na technologia , nie te zabezpieczenia. Nie oszukujmy sie to było 20 lat temu, przez ten czas technika poszła naprzod. I powiedz mi czy gdziekoliwek na zachodzie byłą taka tragdia bo ja sobie nie przypominam. A taka elektrownia napewno sie przyda , a Bryk juz czesc argumentów przedstawił. Nie czytajmy tylko tego co złe i pietnujmy tego , EA ma o wiele wiecej zalet niz wad.

A ci ktorzy tych zalet nie widza, zatrzymali sie chyba na 1986 roku.

EDIT
Tez moge pokazac kilka zdjec z róznych rzeczy. Naprzyklad ostatnie zamieszki w Wawie. I teraz sie ktos niech zastanowi czy sa mu do szczscia potrzebni pseudokibice . Albo zabawa sylwestrowa dwa lata temu w Łodzi. Tez pewnie niepotrzebna.

Zdjecia udowadniajace pewna teze mozna znaleźć w kazdym przypadku. O niczym one nie swiadcza.

EDIT 2

Jeszcze jedna sprawa Zdjecia 3 lata temu pociagu z woodstocku , co go niby pomalowalismy strasznie. Szkoda , ze malunki były czysto skejtowskie

http://lodz.myminicity.com/ klik click
Catra jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-16-2006, 22:38   #25
BrYK
Moderator
General

Domyślnie

Podobne schorzenia mozna znalezc w kazdym zakatku swiata. Jednak i tak poczytaj dokladnie o awarii w Czernobylu - polecam raporty ONZ.

Elektrownie weglowe zabily ogromne ilosci ludzi - choroby pluc chociazby, doprowadzily do ogromnego skazenia srodowiska (pyly, zwiazku powstajace przy spalaniu, itp) - dlugo moza wymieniac. Ropa naftowa podobnie.

Nawet najbardziej ekologiczne elektrownie wiatrowe, sloneczne i wodne maja wady.

Trzeba pamietac, ze nie wolno wpadac w paranoje i zamykac sie na oczywiste argumenty. Nic nie jest jednoznacznie dobre lub zle.
Stare 05-16-2006, 23:12   #26
koshi
Brigadier General

Domyślnie

tu cytat:
" Obecnie (2004 rok) wiele krajów wstrzymało się z podejmowaniem decyzji o budowie kolejnych bloków jądrowych. W Stanach Zjednoczonych nie rozpoczęto budowy żadnego nowego bloku od 1977, plany zupełnego wycofania się mają Niemcy i Szwecja, a Włochy już to zrealizowały. "

Cytat:
I powiedz mi czy gdziekoliwek na zachodzie byłą taka tragdia
dwie poważne awarie: w Three Mile Island w 1979
Stare 05-16-2006, 23:18   #27
Catra
Moderator
General

Domyślnie

79 rok. Super.

Jak walisz cytatami to masz :
Cytat:
Anglia podjęła tego rodzaju działania by się od Putina uniezależnić. Widać im się opłaca. Nam z powodu klimatu powinno się opłacać podwójnie.

Stare 05-17-2006, 09:46   #28
klopsik_PL
General

Domyślnie

koshi... mlody jeszcze jestes i sie nie znasz

czrnobyl to byl obiekt, ktory od razu po zbudowaniu nie spelnial wiekszosci wymogow bezpieczenstwa. nie masz pojecia, co kiedys robilo zssr. byle szybko, byle jak, byle najwiecej. co do samej tragedii przyczynil sie do niej przede wszystkim czlowiek.
Stare 05-17-2006, 18:16   #29
[najemnik]Stormblast
First Lieutenant

Wyślij wiadomość przez Yahoo do [najemnik]Stormblast
Domyślnie

Jestem całkowicie za. Z tego co wyczytałem, to przeciwko polskiej elektrowni atomowej najbardziej protestują Niemcy, a szczególnie niemieccy politycy. Obecnie są opracowane konstrukcje reaktorów w których niekontrolowana reakcja łańcuchowa jest po prostu niemożliwa. Zapotrzebowanie na energię rośnie na całym świecie, a w polsce już za naście - dziesiąt lat zacznie jej brakować. Liczy się też samowystarczalność kraju.
Co prawda, mamy duże zapasy węgla, ale nie wolno zapominać, że sam węgiel też ma całkiem sporą naturalną radioaktywność. Najbardziej radioaktywny jest jednak popiół pozostały ze spalania węgla. Gdyby jakakolwiek elektrownia atomowa emitowała tyle uranu i toru co zwykła elektrownia węglowa przez kominy, zostałaby natychmiast zamknięta. Do tego dochodzi efekt cieplarniany (CO2), i degradacja środowiska w pobliżu kopalń węgla (a i jeszcze ilu górników ginie każdego roku...).

http://www.pse.pl/03/article.php?id=118

A pamiętacie jaka histeria była w kraju kiedy pociągiem przez Polskę wieźli paliwo do elektrowni w Temelinie? Mnie krew zalewa jak widzę działania co niektórych "ekologów".
[najemnik]Stormblast jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-17-2006, 20:39   #30
Catra
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
1kg pierwiastka zastepuje 500 ton węgla kamiennego
Tyle jesli chodzi o ochrone srodowiska

Stare 05-25-2006, 08:52   #31
Camaxtli
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Catra
Tyle jesli chodzi o ochrone srodowiska
...i ekonomię

Dziwię się ludziom którzy dalej sugerują się Czarnobylem. Podchodząc w ten sam sposób można się sprzeciwiać budowaniu wieżowców, bo przecież kiedyś było WTC.
Stare 05-25-2006, 09:30   #32
Uto
General

Domyślnie

Ojej - to jest kwestia tolerancji ryzyka w danej społeczności / u danej jednostki. Jedni by się cofnęli do jaskini, inni lubią to co jest, jeszcze inni myślą perspektywicznie. Są awangardziści, naśladowcy i maruderzy
Stare 05-25-2006, 09:53   #33
pitraq
General

Miasto: Moje miasto Wrocław, Wrocław moja enklawa...
Wyślij wiadomość przez AIM do pitraq Wyślij wiadomość przez MSN do pitraq
Domyślnie

Jestem na tak, bo to inwestycja w przyszłość.(poza tym daleko od WRO )
Stare 05-25-2006, 10:05   #34
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał BrYK
Zawsze ciekawiła mnie jedna rzecz - organizacje typu GreenPeace protestuja przeciwko elektrowniom atomowym, weglowe, gazowe, itp zostawiaja w spokoju. Dlaczego?
Agentura plus idiotyzm tych wszystkich lewaków, wierzących w piękno arabskiego świata i doskonałość komunizmu

Swoją drogą najśmieszniejsze jest to co robią Niemcy. Zamykają elektrownie atomowe, mają plan zamknięcia wszystkich do któregoś tam roku. A skąd biorą energię? Kupują gaz od ruskich oraz.... prąd z francuskich elektrowni atomowych. Które jakby tego było mało, położone są przy niemieckiej granicy. Jak coś pierdyknie to i tak poleci na Niemcy, bo wiatry tam wieją z zachodu. Debile
wyclef+brzoza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-25-2006, 12:36   #35
Catra
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał wyclef+brzoza
Agentura plus idiotyzm tych wszystkich lewaków, wierzących w piękno arabskiego świata i doskonałość komunizmu
Socjalizmu

Stare 05-25-2006, 12:43   #36
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

+ potępienie wstrętnego kapitalizmu rzecz jasna
Stare 05-25-2006, 13:19   #37
Catra
Moderator
General

Domyślnie

Tylko co GreenPeace ma do tego To sa zwykli zieloni

Stare 05-25-2006, 13:48   #38
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Catra
Tylko co GreenPeace ma do tego To sa zwykli zieloni
Gdyby byli zieloni to by protestowali przeciw ropie, węglowi itd. no i nie protestowali by przeciw atomowi.
Stare 05-25-2006, 14:17   #39
Catra
Moderator
General

Domyślnie

Wez ty sie zapisz do nich i zobacz To jest radykalny odłam zielonych Ratuja grube wieloryby z plaz, delfiny z zatok itp itd. To , ze wybieraja kontrowersyjne metody i sa oszołomami nie znaczy , ze przedstawiaja ten sam tok myslenia co wyzej wymienieni

Stare 05-25-2006, 17:38   #40
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Nie rozumiem. Kto był wyżej wymieniony?
Stare 10-25-2007, 19:41   #41
maciejz3

Miasto: Lubin
Wyślij wiadomość przez AIM do maciejz3 wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Ja naprzykład nie mam nic przeciw tego typu budowlom o ile bedą one odpowiednio eploatowane. Nie chcemy mieć chyba drugiej Strefy

Better to fight for SOMETHING, than live for NOTHING - General George S. Patton
maciejz3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-25-2007, 20:26   #42
pitraq
General

Miasto: Moje miasto Wrocław, Wrocław moja enklawa...
Wyślij wiadomość przez AIM do pitraq Wyślij wiadomość przez MSN do pitraq
Domyślnie

Ja popieram energię atomową... niech walną taką elektro w Polsce... na pewno pomoże to uniezależnić sie od Rosji... a po drugie to w Czechach są i na Ukrainie też więc tak czy siak nas może skazić... promieniowanie nie zna granic przecież... ale i tak technika poszła mocno do przodu od czasów Czarnobyla...
Stare 10-25-2007, 20:31   #43
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Tyle, ze u nas dalej beda pchac kase w gornictwo przez x lat zamiast zainwestowac w czyste formy energii.

Btw.
Ladne odkopanie tematu :p
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-25-2007, 20:43   #44
Catra
Moderator
General

Domyślnie

Błagam ja jestem niby za. Ale w przyszłosci chce otworzyc prywatna elektrownie wiec nie lubie zbyt duzej konkurencji

Stare 10-25-2007, 21:15   #45
maciejz3

Miasto: Lubin
Wyślij wiadomość przez AIM do maciejz3 wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Kiedyś to zasilacze do kompa beda atomowe

Better to fight for SOMETHING, than live for NOTHING - General George S. Patton
maciejz3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania