Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 08-01-2004, 00:43   #101
Lirva
Sergeant Major of the Army (SMA)

Domyślnie

Proponuje film "Mala Syrenka"
Wspanialy relax po wyczerpujacej walce
Moj synek poleca

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 08-01-2004, 10:55   #102
sebe
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez ICQ do sebe Wyślij wiadomość przez MSN do sebe
Domyślnie

A oglądaliście Blugarski pościkkk Ten film to dopiero masakra
Stare 08-01-2004, 21:03   #103
=NaZcA=
General

Wyślij wiadomość przez MSN do =NaZcA=
Domyślnie

Bylem pare dni temu Na King Arthur i ........nawet film mi sie podobal. Nie zadna rewelacja ale mozna obejrzec. Nie pasowali mi zbytni aktorzy dobrani do tego filmu (oprocz Keiry Nightley ) Niektorzy rycerze jakos tak dziwnie wygladali.......nie wiem czego jakies takie mam odczucie chociaz przy koncu jak byli przypakowaniu w calej zbroji to nie powiem to mi sie akurat podobalo cos jak Husaria polska.

Jedna rzecz co mnie wkurzala bardzo to...........imie Artur. Po polsku normalnie sie je wymiawia "Artur" ale jak wiadomo w angielskim jest calkeim inaczej i to imie sie wypowiada jakos "Arfaa" i do tego trzeba dobrze to powiedziec tzn dobrze trzeba jezykiem zamachac
Jak kilka osob zaczelo go wolac Arfa Arfa Arfa......to czulem sie jakbym byl w jakies poradni laryngologicznej gdzie ludzie maja wady wymowy......strasznie dziwnie to im sie wypowiada ale oprocz tego to film dobry.
=NaZcA= jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-04-2004, 11:31   #104
[LSD] SokoL PL
General

Miasto: Gdańsk
Wyślij wiadomość przez AIM do [LSD] SokoL PL
Domyślnie

Hmm cos zanikl ten temat...a szkoda bo mozna ciekawie podyskutowac

Wiec moglbym polecic pare filmow.

Pierwszy to Kroniki Riddicka...gatunek SF. Bardzo dobry film ..tak na 9 (w skali do 10). Kto ogladal Pitch Black dawno temu to juz mniej wiecej poznal Riddicka...a jest to nie byle kto..Vin Disel pasuje do tej roli ze ooo panie Inne jego kreacje filmowe jakos az tak mi sie nie spodobaly a tu to co innego..co tu duzo mowic. Pewnie niektorzy mysla ...Łeeee Riddick kolejny Rambo/Comando..on sam ich setki.. Bledne rozumowanie.. to tak jakby pojsc na Spidermana (2 czesc kichaaaaa..w sumie jak i 1..aktor mi nie pasuje do tej roli zupelnie...kolejna kupa po punisherze wypuszczone przez marvela film studio) i po skonczeniu filmu mowic...aleee glupie to..jak on moze latac na tych swoich linkach/pajenczynach
W Kronikach mozna obejrzec ciekawy swiat...wypasiona technologie Necromanow, wspaniale efekty..super wschod slonca na planecie/wiezenia gdzie rzadzac rosjanie.
ps. mozna przed obejrzeniem obejrzec The Chronicles of Riddick Dark Fury..animowany film dziejacy sie przed akcja w kronikach kinowych.

Innym Filmem ktory mozna polecic to: Krucjata Bourne'a...pewnie na kompie by mnie tak nie zrobil jak w kinie...chyba nawet bardziej widzial mi sie niz pierwsza czesc...non stop akcja.

Dla fanow Ghost In The Shell i nie tylko polecam looknac Ghost In The Shell 2 Innocence....wypasik...to malowanie i fabula ahhh bajera

Zakladnik z Tomem Cruzem (Collateral)...hmm mozna obejrzec..nie spodziwajcie sie super akcji, strzelanin...film dobry, podobal sie. Klimat miasta noca super...szkoda ze caly do przewidzenia.

[LoozerSquaD]
[LSD] SokoL PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-04-2004, 11:59   #105
ZecioR
General

Miasto: Szczecin
Wyślij wiadomość przez MSN do ZecioR
Domyślnie

Cytat:
Napisał [LSD
SokoL PL]
Pierwszy to Kroniki Riddicka... Vin Disel pasuje do tej roli ze ooo panie
Tu sie zgodze
Cytat:
Inne jego kreacje filmowe jakos az tak mi sie nie spodobaly
Ale tutaj juz nie

Cytat:
Innym Filmem ktory mozna polecic to: Krucjata Bourne'a...pewnie na kompie by mnie tak nie zrobil jak w kinie...chyba nawet bardziej widzial mi sie niz pierwsza czesc...non stop akcja.
Tu masz calkowita racje :wink:

a coby nie oftopiczyc to wypowiem sie pokrotce na temat AvP, kazdy juz pewnie widzial ale co tam:

Pomysl ciekawy: Sonda kosmiczna korporacji Weyland(czy jakos tak) odkrywa nad antarkdyda nieznane zrodlo ciepla i wysyla tam grupke naukowcow. Jak sie pozniej okazuje jest to piramida w ktorej toczyc sie bedzie walka Predatorow z Obcymi.
Klimacik- wiadomo :wink: jaki powinien byc taki jest - wszedzie ciemnosci i jakies ciasne korytazyki, zalatujace trosze filmem Cube, bo zmieniaja uklad co 10 minut.
Co mi sie podobalo najbardziej?
Walka Predatora z Obcym(kazdy kto obejzy od razu bedzie wiedzial o cho chodzi), pokazanie zwyczajow obcych
Co mi sie nie podobalo?
Ostatnie 10-15 minut filmu z wielka krolowa Obcych.

Moim zdaniem film mozna obejzec i pewnie zrobia 2 czesc zeby kasy natrzepac. Zaczynac sie pewnie bedzie od tego ze ta krolowa wyjdzie na powiezchnie albo ze ja wylowia
Stare 10-04-2004, 12:39   #106
[LSD] SokoL PL
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał ZecioR
a coby nie oftopiczyc to wypowiem sie pokrotce na temat AvP, kazdy juz pewnie widzial ale co tam:
grrrr nie widzialem tego filmuuuu...czekam jak wejdzie do kina..wiec nie zdradzac mi filmu prosze..

Jeszcze co bym mogl polecic na przyszlosc....:

Napewno Men On Fire z Dzyndzlem...widzialem go juz 3 razy a pojde na niego jak tylko sie pojawi w kinach...dla mnie film roku.

A zaciekawily mnie reklamowki tez filmu z dzyndzlem...Kandydat. Tez sie chyba wybiore.

No i oczywiscie Rybki Z Ferajny...zapowiada sie na niezla smiechawe hehe...jestem ciekaw jak naszym uda sie dubbing..orginal tez bym posluchal ( z reklamowek wnioskuje iz glowego bohatera bedzie gral Will Smith a tego rekina z pieprzykiem nie kto inny a Robert De Niro

[LoozerSquaD]
Stare 10-04-2004, 14:05   #107
Gambit
First Lieutenant

Wyślij wiadomość przez MSN do Gambit
Domyślnie

Osobiście AvP mi się nie podobał

Ostrzegam przed THX który ukazał się na torrencie oraz Immortel.

Lepiej pójść i pooglądać sąsiednie domy bądź bloki.
Stare 10-04-2004, 15:51   #108
[GROM] com.bat
General

Wyślij wiadomość przez MSN do [GROM] com.bat
Domyślnie

Ostatnio najlepsze filmy jakie oglądałem to:

Butterfly Effect - malina
Session 9 - elegancki thriller w starym psychiatryku.
Stare 10-04-2004, 16:46   #109
ZecioR
General

Domyślnie

Jutro na polsacie "Sila i Honor" z Kuba Goodin Jr. Kto nie ogladal - polecam
Stare 10-04-2004, 16:59   #110
Deli_{Hooligans}
General

Wyślij wiadomość przez AIM do Deli_{Hooligans}
Domyślnie

Butterfly Effect - swietny film, ogladalem go juz chyba 3 razy
Stare 10-04-2004, 17:34   #111
Hunt.ER
General

Miasto: Toruń, Ciechanów
Wyślij wiadomość przez AIM do Hunt.ER
Domyślnie

Co do AvP...
Fil mnie zawiód.. Moja ocena to 5/10. Moim zdanie mprzede wszystkim film był przy krótki i wyglądał tak jakby z połowe scen wycieli. Beznadziejna fabuła ( ale to wina komiksu). Raczej powiedział bym brak fabuły... głównie głupia nawalanka obcych z predatorem.. brak jakiejkolwiek grozy... film przypomina mi troche filmy z serii o Godzilli ( nie obrażajac Godzilli). Aktorów do tego filmu to wzieli z ulicy chyba ... ( poza Bishopem ) Śmieszne też było że obcy wydobywali sie z ludzi o wiele szybciej niż w poprzednich częsćiach Obcego.. Ogólnie katastrofa mająca na celu wyciągniecie kasy od ludzi.. ja jako wielki fan Obcego nie polecam tego filmu.. Lepiej kupić sobie Sagę Obcych w wersji DVD w której znajdziemy wszystkie częsci w wersjach SE i mnóstwo innych rzeczy
Stare 10-04-2004, 22:18   #112
Symonides
Moderator
General

Miasto: Hrabstwo Ducha
Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

jak ktos nie ogladal AvP, a chce- nie czytac! (ale odradzam pojscie do kina)
AvP to totalna (no moze nie totalna :wink: ) kupa :!:
niby wsyztsko fajnie, klimat itp. ale jednak to nie to co Alien 2, czy chocby Predator...
Faktem jest, ze najlepsze sceny to byla walka predatorow z alienami, ale ogolnie film gorszy od poprzedniczek z tego tematu...
przede wsyztskim Predator okazal sie rasą za bardzo... ludzką. no szkoda ze nie dał buzi Pani Bohater na dowidzenia i nie powiedzial, ze ja kocha...
Niby Predatorzy mieli hiper-zaawansowana technologie... ale jak zobaczylem, ze rannego Predatora wnosza do UFO na noszach jak kontuzjowanego pilkarza reprezentacji Polski... to omalo nie zjadlem laci ze smiechu... ogolnie fimlowi daje podobnie jak HuntER 5/10.
Stare 10-05-2004, 00:21   #113
Mad_Medic
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [G.I.Team
-Symonides]jak ktos nie ogladal AvP, a chce- nie czytac! (ale odradzam pojscie do kina)
AvP to totalna (no moze nie totalna :wink: ) kupa :!:
niby wsyztsko fajnie, klimat itp. ale jednak to nie to co Alien 2, czy chocby Predator...
Faktem jest, ze najlepsze sceny to byla walka predatorow z alienami, ale ogolnie film gorszy od poprzedniczek z tego tematu...
przede wsyztskim Predator okazal sie rasą za bardzo... ludzką. no szkoda ze nie dał buzi Pani Bohater na dowidzenia i nie powiedzial, ze ja kocha...
Niby Predatorzy mieli hiper-zaawansowana technologie... ale jak zobaczylem, ze rannego Predatora wnosza do UFO na noszach jak kontuzjowanego pilkarza reprezentacji Polski... to omalo nie zjadlem laci ze smiechu... ogolnie fimlowi daje podobnie jak HuntER 5/10.
Liberum Veto!
To nie były nosze, tylko włócznie - a całość miała się odnosić do spartan wracających "na tarczy". A skoro Predzie nie używają tarczy...
Faktem natomiast jest to, że nie wyczerpano tematu AvsP... Te parę walk Alienów z Obcymi to zbyt mało. Zwłaszcza że dwóch pierwszych zabił ten sam obcy... Jak na myśliwych to marny wynik. Współpraca człowieka z predziem to faktycznie żenada. Myślę, że po prostu scenarzyści w Holywood, za bardzo przyzwyczaili się do schematu Dobry vs Zły i nie potrafią dobrze oddać sytuacji Każdy vs Każdy a każdy zły...
Generalnie film do obejrzenia ale hit to nie będzie... Za to liczę na Grę AvsP 3 Kocham grać Obcym
Stare 10-05-2004, 10:34   #114
[LSD] SokoL PL
General

Domyślnie

A moze by tak przykleic ten topic do reszty...

[LoozerSquaD]
Stare 10-05-2004, 10:51   #115
Antol
General

Miasto: Swarzędz
Wyślij wiadomość przez AIM do Antol Wyślij wiadomość przez Yahoo do Antol
Domyślnie

Na rozluźnienie to polecam " W 80 dni do okoła świata" i "Rybki z Ferajny"
Stare 10-05-2004, 11:41   #116
Symonides
Moderator
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Pewnie wiekszosc z Was widziala, ale tym ktorzy nie widzieli polecam Final Fantasy! Zakochałem sie ta grafika mnie rozbraja... szczególnie tej Pani :wink:
Naprawde warty polecenia film.
Stare 10-05-2004, 11:53   #117
Hunt.ER
General

Domyślnie

Tak.. Fin al Fantasy jest godne obejrzenia. Ładna grafika i ciekawa fabuła Aha jak ktoś nie ogladał to polecam "Symetrie". Film już nie jest najnowszy lecz ja go dopiero wczoraj obejrzałem.
Stare 10-06-2004, 09:43   #118
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

Spelnilem zyczenia kilku osob i przykleilem ten topic

Ktos widzial filmy Gothica (thriller, nie najnowszy) i The Alamo?

Jak pojawily sie juz w tym temacie to
Stare 10-06-2004, 10:17   #119
Lost Sheep
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do Lost Sheep
Domyślnie

Cytat:
Napisał BrYK

Ktos widzial filmy Gothica (thriller, nie najnowszy)
Widzalem , IMO nie jest to film godny polecenia .

Hall nadaje sie jako "laska Bonda" i nic pozatym . :wink:

Cytat:
Napisał Deli_{Hooligans}
Butterfly Effect - swietny film, ogladalem go juz chyba 3 razy
Za to ten film jak najbardzej polecam

Bylem ostatnio w kinie sam ale nie mialem co robic popoludniu i poszedlem na "ZAKLADNIKA" , film oceniam w "paluszkowej" skali na 8 , prosze sie nie przestraszyc ze gra tam Tomek z "Mision Imposiblle"
Lost Sheep jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-06-2004, 10:45   #120
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

Gothici nie polecam. Symetrie jak najbardziej, film ma okolo roku wiec nie jest az taki stary. :wink:
Stare 10-06-2004, 13:22   #121
Hunt.ER
General

Domyślnie

Wczoraj oglądałem dwa filmy:
Mean Girls- wcześniej o tym nie słyszałem a film okazał sie typowym hamerykańskim filmem o nastolatkach i ich problemach. Nie polecam chyba że ktoś takie filmy lubi ( 3/10 )

Ja, Robot- Film wyglądał dla mnie jak pomieszanie "Facetów w Czerni" z "Terminatorem" Ogólnie można obejrzeć jeśli komuś nie przeszkadza osoba Willa Smitha odgrywającego główną rolę. Fabuła oklepana na maxa i wydaje sie że wszystko gdzieś było. Mimo to nienajgorszy film ( 6/10)
Stare 10-07-2004, 09:01   #122
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Dobra to ja tez sie wypowiem na temat paru filmow.

Wszystkie nowe Bourny (Tozsamosc, Krucjata, przyszle Ultimatum) to totalna kupa. Wedlug mnie to autorzy tych filmow powinni calkowicie zmienic ich tytuly. Z historii opowiedzianej w ksiązkach zostal tylko Jason Bourne, imie Marie, nazwa organizacji Treadstone i lokacje w jakich wszystko sie rozgrywalo (chociaz i z tym nawet ciezko). Jak dla mnie ten film dostaje 2/10 , sytuacje ratuja troche niektore sceny akcji ale ogolnie to ,po wczesniejszym przeczytaniu calej trylologii Ludluma, odradzam wiekszosci widzow kontakt z ta nowa wersja, lepiej obejrzyjcie sobie wersje z Chambarlainem z lat 80tych (jak ktos bedzie chcial to moge napisac dokladniej jaka fabula byla w orginale, bo jest O WIELE LEPSZA)

Gothica - hmm film mial byc straszny, a nie jest. Wrzucili temat pedofilii, bardzo popularny ostatnio (vide Butterfly Effect), do tego Hally Barry, przyciemniony obraz i mysleli ze bedzie strasznie. Film wyszedl slabo, jedynym plusem bylo to ze wszystkie gnoje skonczyly tam tak jak powinny. Jak dla mnie - 4.5/10

AvP - syf syf syf... Wpakowali wszystko co sie tylko dalo z alienow i predatorow i wyszlo wielkie g... Film moze zainteresowac dzieciaki, ale uwazam ze juz lepiej bylo przedstawic jakas z historii podjetych w dwoch czesciach gry, bylo by o wiele lepiej. A tak nedzne 2/10

Man on Fire - no wkoncu cos dobrego Denzel Washington po slabej formie w "Out of Time" pokazuje nam na co go stac. Fabula dobra, zaskakujace zwroty akcji, plus emocje wynikajace z podjetego tematu (ulubiony komentarz mojego brachola podczas ogladania tego filmu "a teraz pozabijaj tych wszystkich skur...") Jak dla mnie 7.5/10

I, Robot - hmm jezeli ktos ogladal Łowce Androidow to moze znalezc tu wiele podobienstw. Jednak nawet pomimo tego historia jest ciekawa i miejscami nawet zabawna. Dla wielbicieli Willa Smitha - 7/10, dla innych - 6/10

Taking Lives - no i kolejny film z serii Angelina Jolie jako lowca psycholi jednak tym razem nie ma Denzela W. ktory by ja wspieral. W zamian dostajemy srednia historie o psycholu, plus 2-3 minutowa scenke z gola Angelina Jolie (hmm ciekawe komu sie ona nie spodobala ). Jak dla mnie 5.5/10, no mozecie sobie dodac 1 punkt za scenke z Angelina

Na koniec film ktory wypadl najlepiej i trafil do mojej listy najlpeszych filmow jakie widzialem.

25th Hour - bardzo interesujacy film. Spike Lee obstawil w glownej roli Edwarda Nortona, ktory jest dla mnie jednym z najlepszych aktorow ostatnich lat. Film opowiada historie ostatnich 24 godzin z wolnego zycia dealera, ktory pragnie sie pozegnac ze swoimi bliskimi zanim trafi do wiezienia. Bardzo dobre role znanych i poczatkujacych aktorow, mocny scenariusz (na podstawie ksiazki ale bez Spike'a to nie bylo by to samo) i wspaniale zdjecia Nowego Jorku sprawiaja ze jest to film godny polecenia widzom, dla ktorych ciekawa i wzruszajaca historia ma znaczenie. Jak dla mnie 10/10 (ps. ostatnio chyba lecial na HBO takze jak ktos ma to niech poczeka na powtorke lub skoczy do wypozyczalni)

Jak bede mial czas to napisze jeszce o innych filmach, teraz musze leciec bo szkola za 30min. Pozdro dla wszystkich, szczegolnie dla tych ktorzy sa w piatej klasie technikum i tak jak ja zdaja w tym roku mature
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-12-2004, 00:06   #123
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

krotko, bo ide zaraz spac, a wlasnie ogladnalem super film i musze wam polecic :wink: (moze juz ktos to zrobil wczesniej?)
mianowicie, Przekręt Doskonały- Confidence AKA Confidence- After Dark.
lubicie intrygi i zawiłe historyjki? ten filmtrzeba zobaczyc! konkret. mnie sie podobal :wink:
Stare 10-13-2004, 09:24   #124
[LSD] SokoL PL
General

Domyślnie

The Alamo...widzialem i hmm no mozna obejrzec...Ci co nie znaja historii dobrze moga looknac i dowiedziec sie o co chodzilo z tym Alamo Ale zadna rewelacja....chociaz pare momentow bylo dobrych, postac Crocketta i jego gra na skrzypcach...o czyms mialem jeszcze napisac ale nie mam glowy i wylecialo

[LoozerSquaD]
Stare 10-17-2004, 11:19   #125
[LSD] SokoL PL
General

Domyślnie

Heh...bylem wczoraj z przyjaciolmi w kinie na Rybki z Ferajny....REWELACJA Dawno mnie nic tak (i nie tylko mnie bo cala sala beczala ze smiechu nie rozsmieszylo...bardzo polecam. Dubbing super im wyszedl. Zatem DO KINA DO KINA ludziki....

(najlpeszy moment jak Leno robil za delfina...rozwalilo mnie to Krab tez bekowy...no nie bede wam zdradzal co i jak wiec koncze)

Nie polecam Aniolow Apokalipsy...film taki bez skladu ni ladu..od poczatku wiadomo o co chodzi..pare rzeczy niewspolgra z soba..chyba lekko na od"PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP".

[LoozerSquaD]
Stare 10-17-2004, 11:32   #126
PulaHula
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do PulaHula
Domyślnie

Dwa najgorsze filmy ostatnich czasów jak dla mnie to

Cudowny film cudownego dziecka cudownego kina czyli "Złe wychowanie" Almodovara - no wybaczcie państwo ale tak się złożyło że poszedłem troszke upojony do kina i jak zobaczyłem sceny typu ty zwal mi konia ja zwale tobie w wykonaniu 10-cio letnich chłopców siedzących w kinie na seansie tooooo o zgrozo naprawdę jak dla mnie film obrzydliwy.....

No a drugi to " Oldboy" - film o chińczyku czy innej skośnookiej bestii która zostaje uwięziona przez niewiadomo kogo niewiadomo za co niewiadomo czemu w zamkniętym pokoju na okres 15 lat.... po wyjściu z pokoju facet budzi się w teczce na polu trawy później udaje mu się m.in zabic 100 chińczyków na raz młotkiem albo wyruchać swoją zahipnotyzowaną córkę syyyyf i malaria...

z obydwu filmów wyszedłem po około 30 minutahc
juz raz prosilem zebys nie przywracal tej sygnaturki - nie wyrazam zgody na wykorzystywanie czesci moich zdjec - sygnaturke usune jeszcze raz jesli ja przywrocisz bede zmuszony podjac odpowiednie kroki
Stare 10-17-2004, 12:01   #127
[LSD] SokoL PL
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał iNsaMe
Dwa najgorsze filmy ostatnich czasów jak dla mnie to

Cudowny film cudownego dziecka cudownego kina czyli "Złe wychowanie" Almodovara - no wybaczcie państwo ale tak się złożyło że poszedłem troszke upojony do kina i jak zobaczyłem sceny typu ty zwal mi konia ja zwale tobie w wykonaniu 10-cio letnich chłopców siedzących w kinie na seansie tooooo o zgrozo naprawdę jak dla mnie film obrzydliwy.....
No coz...powiem tak: Nie byles na zadnym z filmow Almodovara wiec niepotrzebnie szedles na ten. Trzeba lubic jego kino...fakt faktem ten film jest jednym z gorszych jego autorstwa..ale nie o obrzydliwosc tu chodzi

[LoozerSquaD]
Stare 10-17-2004, 12:14   #128
PulaHula
Captain

Domyślnie

Być nie byłem ale co się nasłuchałem że almodovar to To , to sramto, a tu co się okazało ? W każdym razie chyba nie będę miał okazji polubić jego kina bo ten film mnie zraził strasznie
juz raz prosilem zebys nie przywracal tej sygnaturki - nie wyrazam zgody na wykorzystywanie czesci moich zdjec - sygnaturke usune jeszcze raz jesli ja przywrocisz bede zmuszony podjac odpowiednie kroki
Stare 10-17-2004, 12:27   #129
[Kwasek]
General

Domyślnie

No to teraz moja kolej....
Zaczniemy od Kroniki Ridicka(chyba tak sie pisze) kiszka i jeszcze raz kiszka(zabijamy ile wlezie duchy i wszytko co nam stanie na drodze aa na konice zostajemy panem i wladca czarnej armii no prosze panstwa ten film to terrozryzm )

Zakladnik- Mniejsze Kiszka ale tez kiszka(typowy łamerykanski film taksokarz wozi platnego morderce a na koncu i tak ratuje ostania ofiare z rakj zabojcy pfffff co za zaskakuja zakonczenie)

Jednym slowem nawet nie warto tracic czas na nie.
Stare 10-17-2004, 12:56   #130
Mad_Medic
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał .error.[Kwasek
]No to teraz moja kolej....
Zaczniemy od Kroniki Ridicka(chyba tak sie pisze) kiszka i jeszcze raz kiszka(zabijamy ile wlezie duchy i wszytko co nam stanie na drodze aa na konice zostajemy panem i wladca czarnej armii no prosze panstwa ten film to terrozryzm )
Jednym slowem nawet nie warto tracic czas na nie.
A obejrzał kolega Pitch Black? Taki horrorek SF :wink: Tam spotykamy Riddicka i Jack(Myrę), po raz pierwszy i poznajemy jego korzenie... Do tego jest fabularny film animowany, stworzony przez twórców animatrixa, wypełniający okres międzi Pitch Black, a kronikami... Każdy film osobno kiszka, ale w calości wyłania się całkiem solidna postać "złego, pozytwnego Bohatera". Morderca zabijający bez skrupułów, ale dla przyjaciół i sprawy zrobi wszystko... Pasuje do niego parafraza bibli:
"Choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo...ja jestem największym Sk******em w całej tej dolinie"...
I to jest właśnie Riddick :wink:
Stare 10-17-2004, 13:09   #131
[Kwasek]
General

Domyślnie

Nie widzial kolega co nie oznacza ze film(2 czesc) mi sie nie podobala bo fajnie ze on taki dobry i wogole i ze moze sam zabic 150 wrogow za pomoca solniczki
Stare 10-17-2004, 13:10   #132
PulaHula
Captain

Domyślnie

Riddick mi się w ogóle też nie podobał.. taka napie...nka, a ten cały aktor to w zasadzie taką samą rolę miał w xxx ale może on tylko do takich się nadaje
Stare 10-17-2004, 14:23   #133
[LSD] SokoL PL
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał iNsaMe
Riddick mi się w ogóle też nie podobał.. taka napie...nka, a ten cały aktor to w zasadzie taką samą rolę miał w xxx ale może on tylko do takich się nadaje
Ehhh panowie, widze ze tylko niektorzy zrozumieli istote pastaci Riddicka...to nie jest czlowiek! Tak jak pisalem kiedys wyzej..ze to jest tak iz idac na spidermana ogladasz a po wyjsciu: ALEE KICHAA (kicha jest ale z innego powodu ) JAK ON MOZE LATAC NA TYCH SWOICH NITKACH?

Riddick to Riddick...looknijcie pitch black a potem wlasnie animowany...wtedy moze..podkreslam moze skumacie ta postac Dla mnie rewelacja...a Vin Disel pasuje jak nikt ...glos ma wypisz wymaluj do tej postaci

[LoozerSquaD]
Stare 10-17-2004, 17:36   #134
Mad_Medic
General

Domyślnie

Niestety... ale z Riddickiem jest podobna sytuacja jak z LOTR cz II...
Pamięctacie te komentarze?
"Eeee Kicha... Elf surfujący na tarczy?..."
Ale jak obejrzysz jednym ciągiem wszystkie III częći, to całość nabiera sensu...
Zobaczcie pierwszego Kill Billa. Jakie się podniosły głosy, że Tarantino się skończył, bo zrobił totalną rzeźnię bez akcji... Ale jak wyszła część druga, gdzie pokazano jak doszło do wydarzeń w jedynce, nagle okazało się że to geniusz. Jednak ktoś kto obejrzy tylko II KB, też powie że to kicha...
Z Kronikami jest tak samo... Pitch Black, to taki sobie fajny klon Obcego... Kroniki Rozczarowują... Ale jak połączysz Te dwa filmy tym animowanym, całość zyskuje nowy wymiar. Mnie się Mr R. podoba To bardzo bogata postać, która jest totalnie nieprzewidywalna. Może przeprowadzić dziecko przez jezdnię, ale też popchnąć je pod samochód... Wszystko zależy od sytuacji...
Jeśli szliście do kina, z nastawieniem na kolejny film w stylu Rambo w Kosmosie, albo Na coś a'la Hamlet, to się rozczarowaliście... Dopiero połączenie, wraz ze znajomością poprzednich części, odsłania nowe oblicza całej historii.
Przy okazji, nie rzuca się wam w oczy, że pośród setek Sequeli, narodził się nowy gatunek, nazwijmy go umownie serialem kinowym, w którym dopiero znajomość wszystkich poprzednich części pozwala właściwie odebrać film? :wink: Coś podobnego widać w serialach TV np Archiwum X. Każdy odcinek to mini opowiastka, ale jak połączymy je w całość.... Dopowiedzcie sobie sami

P.S.
Uwielbiam sztandarową kwestię Mr R w Kronikach:
Cytat:
"Ja? Ja tędy tylko przechodzę..."
Moim zdaniem mówi o Riddicku więcej niż trzy filmy...
Stare 10-19-2004, 22:34   #135
Antol
General

Miasto: Swarzędz
Wyślij wiadomość przez AIM do Antol Wyślij wiadomość przez Yahoo do Antol
Domyślnie

Aniołowie Apokalipsy- porażka na całej lini, miałbyć dobry horror, a wyszedł nudnawy film, nie dzierże zabardzo francuzkich filmów.

Garfield-Wyśmienita komedia, dla fanów cynicznego kota będzie troche zdziecinniała.Ale i tak miło się ogląda.

Rybki z ferajny- Wymiata, coś dla lubiących bajki Shreko podobne. Polecam

GodSend- Dobry horror, do obejrzenia z drugą połówką :wink:

Przed zachodem słońca- Dobry romantyk do obejrzenia z drugą połową, powiem tak, niecodzienny romantyk z niecodziennym zakończeniem.

Terminal- Baaaaaaaaardzo dobry film

W 80 dni dookoła świata- hmmmmm dla fanów Jackie Chana i owszem jadalne.
Stare 11-04-2004, 20:01   #136
ZecioR
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Antol
Rybki z ferajny- Wymiata, coś dla lubiących bajki Shreko podobne. Polecam
Racja
Cytat:
Napisał Antol
GodSend- Dobry horror, do obejrzenia z drugą połówką :wink:
Tez racja.... Dosyc ciekawa fabula, zjadliwa gra aktorska pana P... Tylko czy to horror jest owszem "reza psyche" ale glownie dzieki perfekcyjnym zgraniu akcji z dziwiekiem....

Ja zas mam nowosc

Unstoppable - Dla mnie bomba... Bardzo dobra fabula... Pozatym to przeciez film akcji z Wesleyem Snipes'em ktory w filmach tego typu wypada genialnie.... Dla mnie 9/10, ci co nie lubia osoby pana S 8/10...
Stare 11-04-2004, 20:45   #137
Liga-PL
General

Wyślij wiadomość przez AIM do Liga-PL
Domyślnie

Cytat:
Napisał [LSD
SokoL PL]
Riddick to Riddick...looknijcie pitch black a potem wlasnie animowany...wtedy moze..podkreslam moze skumacie ta postac
jaki tytul ma animowany
Stare 11-04-2004, 21:35   #138
[LSD] SokoL PL
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Liga-PL
Cytat:
Napisał [LSD
SokoL PL]
Riddick to Riddick...looknijcie pitch black a potem wlasnie animowany...wtedy moze..podkreslam moze skumacie ta postac
jaki tytul ma animowany
The Chronicles of Riddick Dark Fury

[LoozerSquaD]
Stare 11-28-2004, 17:30   #139
qhash
General

Wyślij wiadomość przez MSN do qhash
Domyślnie

Antol , czytając Twój post całkowicie moge poprzeć stwierdzenie , że Godsend warto oglądnąć.... ale żeby polecać Garfielda Już zajawki sprawiają , że tego filmu nie chce się oglądać , a co dopiero sam film . Nie popełniajcie tego samego błędu jaki ja popełniłem i nie pojawiajcie się w sali kinowej gdzie to puszczają... no chyba , że się to ogląda na kompie , wtedy nie szkoda tych 13 zeta , tylko czasu jaki zajęło ściąganie..

Tak btw to dawno mnie tu na forum nie było .
Stare 12-02-2004, 12:57   #140
[LSD] SokoL PL
General

Domyślnie

Z ostatnich pozycji...

Polecam bardzo INIEMAMOCNYCH ...warto isc do kina. Humor dla doroslych..znakomita...znakomita animacja..te rysowanie ahhh bajera
sumasumarum...CZLOWIEK SZPADEL NADCHODZI!

Immortal - dobry film...jesli ktos lubi SFki. Klimat przeniesiony prosto z komiksu (niektore postaci w filmie sa animowane obok zywych aktorow)
Faktem jest ze jesli pojdzie ktos kto nie lubi SF to mu sie ten film nie spodoba i go nie zrozumie.

The Manchurian Candidate - kolejny film z Dzyndzlem..dla mnie bajer. Opowiada o tym jak to zostal wyprany mozg grupie zolnierzy w iraku 1991 aby wszyscy wskazali na jednego z nich ze nalezy mu sie medal honoru...ten jeden wlasnie ma kandydowac na wiceprezydenta 15 lat pozniej.

I cos na dobry humorek

Harold.And.Kumar.Go.To.White.Castle pewnie nie bedzie tego u nas w kinach..polecam ta komedie na ktorej niezle sie bawilem ogladajac ja w domu przed kompem.

[LoozerSquaD]
Stare 12-02-2004, 13:09   #141
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Człowiek w ogniu... Rezyseria Tony Ridley, brat starszego i bardziej slawnego Scotta, w roli glownej Denzel Washington, w roli drugoplanowej Christopher Walken, ktorego bardzo cenie...
Film MOCNY, zwlaszcza dla rodzicow... I naprawde niezla muzyka...
Jeden z w sumie nielicznych filmow z tego roku, ktory kupie na dvd.
Inkub
Inkub jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-02-2004, 16:17   #142
[LSD] SokoL PL
General

Domyślnie

Wreszcie ktos docenil ten film!...

Dla mnie rowniez film roku......chociaz nie jestem jeszcze rodzicem..tzn nie wiem

Inkub...polecam sountrack z tego filmu.

[LoozerSquaD]
Stare 12-02-2004, 18:40   #143
ZecioR
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [LSD
SokoL PL]...polecam sountrack z tego filmu.
A skad go wziac? (oczywiscie PM, bo podawanie takich informacji na forum nielegalne :wink: )
Stare 12-04-2004, 15:18   #144
Thalon
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

Witam.
Mam prosbe.
Ma kto z was na Hdd film pt. "A potem nazwali go bandytą".
Jest to dokument o "Ogniu"....Jozefie Kurasiu.
Thalon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-12-2004, 01:00   #145
[LSD] SokoL PL
General

Domyślnie

Film SAW..

bardzo bardzo polecam... film mnie rozwalil i powalil na lopatki. Ogolnie duzy wypas. WIEDZIALEM ZE TO BEDZIE ZA PROSTE hehe. Koncowka mega mega hehe

[LoozerSquaD]
Stare 12-12-2004, 03:18   #146
=FREE[PL]=Pieti@PP
Warrant Officer 1

Miasto: Ballybofey, IRL
Wyślij wiadomość przez AIM do =FREE[PL]=Pieti@PP wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

"Człowiek w ogniu" swietny film, Saw... koncówka mnie rozwalila - film super.

Dzisiaj oglądałem "Blade: Trinity" (Blade 3) i szczerze powiem że się zawiodłem. A jak ktos lubi komedie w stylu "American Pie" to polecam "Harold and Kumar".
=FREE[PL]=Pieti@PP jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-12-2004, 08:49   #147
Dr@guno^
Warrant Officer 1

Wyślij wiadomość przez MSN do Dr@guno^ Wyślij wiadomość przez Yahoo do Dr@guno^
Domyślnie

To ja proponuje "AI sztuczna inteligencja" pana stevene spilberga. naprawdę zakręcony film.
Dr@guno^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-13-2004, 20:53   #148
TomekS
First Sergeant (1SG)

Domyślnie

A ja polecam "Polarny expres" to jest gitowy filmik raczej baja ale jezeli ktos wiezy w swietego Mikolaja albo ma dzieci to na mily wieczor przy kakao jest super hehe
TomekS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-13-2004, 21:38   #149
[LSD] SokoL PL
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał TomekS
A ja polecam "Polarny expres" to jest gitowy filmik raczej baja ale jezeli ktos wiezy w swietego Mikolaja albo ma dzieci to na mily wieczor przy kakao jest super hehe
Na to bym poszedl ale tylko do IMAX..niestety nie ma w 3miescie a szkoda

[LoozerSquaD]
Stare 12-13-2004, 22:00   #150
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

a ja polecam White Chicks, calkiem niezly film z tego gatunku :wink: i ogolnie fajny pomysl :!:

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania