Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Forum polskich rozgrywek > GameBite

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 04-02-2008, 14:17   #1
mini
General

Miasto: Biała Podlaska
Wyślij wiadomość przez ICQ do mini Wyślij wiadomość przez AIM do mini
Domyślnie GameBite League - Informacje

Niecałe 7 dni do zakończenie zapisów. Kto jeszcze nie zdążył się dopisać to jeszcze nic straconego. Nizej są podane wszystkie niezbedne infromacje. Wiecej informacji pod linkiem: http://gamebite.net/pl/news/1007/Gam...onek_na_zapisy

Zgłoszenia do przyłączenia sie do GameBite League proszę zgłaszać na adres administracja.aa@gamebite.pl

Tytuł maila: "Liga"
W treści:
-Nazwa Klanu:
-ID klanu:
-Klanlider:
-Dane kontaktowe do lidera klanu (gg, email).
mini jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 04-08-2008, 14:10   #2
mini
General

Domyślnie Przedlużenie zapisów oraz promocja iSports.pl dla GBL.

Zapisy przedłużone do 11 kwietnia.

Dodatkowe informacje pod linkiem: http://gamebite.net/pl/news/1064/GBL...ocja_iSportspl

Ostatnio edytowany przez Dj. Gargamel : 04-08-2008 o 15:04
Stare 04-18-2008, 21:16   #3
mini
General

Domyślnie

START
Dziś odbyło się losowanie par we wszystkich seriach GBL. Oznacza to, że zapisane drużyny już teraz mogą, a nawet muszą wybrać swoją mapę, ustalić serwer oraz przygotować się rzetelnie do meczu.

Informacje dostępne pod tym linkiem: http://gamebite.net/pl/news/1184/Byl...l_czas_na_pary
Stare 08-30-2008, 07:44   #4
mini
General

Domyślnie

Część powakacyjna!
Nastał czas na przeprowadzenie kontynuacji w lidze PRO. Wszystkie drużyny maja wysłać adminowi Mniszek mapy na nadchodzące spotkanie które odbędzie się 2 września. Na mapy czekamy do 31 sierpnia do godziny 21.

Dodatkową informacja jest ze zostały wyłonione pary do ligi Amator. Proszę drużyny o dogadanie się w kwestii serwerów.

Wszelkie informacje znajdziecie pod linkiem do newsa: http://game-bite.net/pl/news/2170/Ga...League_part_II

Ostatnio edytowany przez mini : 08-30-2008 o 12:54
Stare 08-30-2008, 09:38   #5
.Tito.
Lieutenant Colonel

Miasto: Kęty
Wyślij wiadomość przez MSN do .Tito.
Domyślnie

1. Chyba nie do końca jest jeszcze wyjaśniona sprawa własności danych ... gamebite czy game-bite? Skąd mam wiedzieć komu zaufać ? Kto został okradziony a kto ukradł ?

2. Dostajemy maila o wątpliwej treści:
"Witam. Proszę o podesłanie mapy na której będziecie rozgrywać spotkanie w 12 kolejce ligi PRO. Czas na nadesłanie mija 30 sierpnia o godzinie 21:00. Od razu apeluje o terminowe nadsyłanie map na przyszłe spotkania."

Jaka liga? Gdzie podpis? Gdzie jakiś link?- Nie jesteście pępkiem świata.

Następne maile bez podpisu czy choćby linka do danej ligi potraktuję jako spam - ja nie muszę zgadywać.

3. W pewnym momencie doszło do tego że większość klanów wysyłała wybrane mapy tylko do adminów, którzy nie raczyli w żaden sposób poinformować jakie mapy będą grane. Nadchodził dzień meczu i klany dowiadywały się jaka będzie druga mapa. Kto ma widzieć o wybranych mapach? admin - bo TAK CHCE, czy MY - bo czasem trzeba się przygotować przed meczem. Dlaczego nie wystarczy podanie mapy w komentsach do danego meczu. My mamy wtedy wgląd, każdy kto chce ma wgląd i wygodny admin też ma wgląd.
.Tito. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-30-2008, 12:53   #6
mini
General

Domyślnie

1. GameBite jest jest ale pod rożnymi domenami. Jeśli się coś zmieni to wszyscy zostaną poinformowani. Na razie jest jak było tylko z inna domena.

2. Dostałeś wiadomość w prywatnej wiadomości na GameBite. Mail dochodzi dodatkowo. Jako CL, V-CL albo Zarządca drużyny do której byłeś zapisany w GBL PRO.

3. Jeśli przeciwnik nie podawał mapy to grało się 2x wasza mapę. Jeśli graliście inaczej to już nie nasza wina. Zresztą pierwszy raz słyszę że ktoś podawał mapę tuż przed meczem.

PS. Przepraszam za dezinformacje. Mapy trzeba podac do 31 sierpnia a nie jak pisalem do dzis. Za pomylke przepraszam.
Stare 08-30-2008, 17:46   #7
.Tito.
Lieutenant Colonel

Domyślnie

Ad1. Nadal nie rozumiem ... pod różnymi domenami, niby to samo a jednak nie to samo, kto pierwszy, silniejszy ten lepszy ?

Ad3. Chyba nie do końca zrozumiałeś. Jasno piszesz, żeby propozycje map wysyłać do admina - nigdzie nie piszesz żeby podawać je do wiadomości publicznej w komentarzach do danego meczu. Tak jak pisałem - admin dostaje propozycje map od 2 drużyn i co dalej ? Skąd mamy wiedzieć jaką mapę podał przeciwnik? Kogo obwiniać w momencie gdy mija termin zgłaszania danej mapy a my nic nie wiemy/widzimy? Inaczej - po co adminowi PM z wybraną mapą - powinni to widzieć wszyscy zainteresowani ...
Stare 08-30-2008, 19:48   #8
DAD
General

Wyślij wiadomość przez AIM do DAD Wyślij wiadomość przez MSN do DAD
Domyślnie

Próbowałem kiedys na na GG i pozniej w blogu na Fo tlumaczyc jak wazną i strategicza informacja jest podanie tej mapy, ale Mniszek nie zrozumial lub udawal ze nie rozumie tego problemu.

W koncu olałem go, bo nie bylo sensu walic grochem o tą ścianę...
Stare 08-30-2008, 20:03   #9
RudY+-
General

Miasto: Brwinów
Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

taa
lepiej napisac mapy do admina na pm zamiast w komentarzach meczowych, a admin jak bedzie miał dobry humor to może poda druzynom mapy jakies 12h przed meczem...
RudY+- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-30-2008, 20:29   #10
mini
General

Domyślnie

lol?
Mapy byly przyjmowane i sa nadal w lidze pro w takich systemie ze klany przesylaja mapy w wyznaczonych terminach a jak juz pojawialy sie obie to admin podawal w informacjach meczowych. W przypadku gdy nie bylo mapy admin podawal tylko 1 mape i dopisywal zazwyczaj ze druga druzyna nie podala mapy i jest grana 2x mapa pierwszego zespolu. A to ze czasami admin podal mapy nastepnego dnia bo nie siedzi bez przerwy przy komputerze i to sprawia wam taki problem to zapraszam do skladania podan o admina. Moze zrobicie to lepiej.

@DAD
Jakby to tak powiedziec... Jedynie potrafisz narzekac a to ze system podawania map jest taki jak chciales a tobie cos nadal sie nie podoba to nie moja wina.

PS> Ty mi probowales wytlumaczyc na GG xD Ty mi kazales albo ze tak powiem pouczales mnie jak powinno to wygladac, a jak pytalem dlaczego tak uwazasz to poszedles na blog

Tito
AD. 1. Sry zle to napisalem.
Sa rozne domeny ale do GameBite prowadzi tylko jedna. Nie ma szans by pojawila sie druga razem z pierwsza bez poinformowania graczy o sytuacji.

AD. 2.
Tak to jest jak sie gada z osoba ktora nie ma zielonego pojecia o temacie.
Stare 08-30-2008, 21:57   #11
.Tito.
Lieutenant Colonel

Domyślnie

Cytat:
Napisał mini Zobacz Wiadomość
lol?
Mapy byly przyjmowane i sa nadal w lidze pro w takich systemie ze klany przesylaja mapy w wyznaczonych terminach a jak juz pojawialy sie obie to admin podawal w informacjach meczowych. W przypadku gdy nie bylo mapy admin podawal tylko 1 mape i dopisywal zazwyczaj ze druga druzyna nie podala mapy i jest grana 2x mapa pierwszego zespolu. A to ze czasami admin podal mapy nastepnego dnia bo nie siedzi bez przerwy przy komputerze i to sprawia wam taki problem to zapraszam do skladania podan o admina. Moze zrobicie to lepiej.
Chodzi mi o jasne sprecyzowanie pewnej reguły. Graliśmy po prostu mecze poznając mapę przeciwnika dzień przed lub w dniu meczu. Przeciwnicy byli kryci bo przesłali mapę do admina ale admin nikomu nie dał znać. Gdy już doszło do dnia w którym miał odbywać się mecz byliśmy święcie przekonani, że gramy 2x naszą mapę jako, że nasza propozycja pojawiła się i w komentarzach do danego meczu i na PMce u admina w ustalonym terminie, o wyborze przeciwników nigdzie nie było żadnej wzmianki. Jakież było zdziwienie gdy okazało się że admin od 3 dni znal mapę na której gramy, my natomiast jako główni zainteresowani byliśmy pominięci. Bynajmniej nie był to 1 dzień spóźnienia admina.

Moje zasadnicze pytanie: Dla kogo jest ta liga dla adminów czy dla drużyn uczestniczących?
Po kiego wała admin ma mieć na PMke info o mapie jak może jak każdy "normalny" użytkownik wejść w odpowiednie miejsce i sprawdzić. Po co ten cały burdel przez który tracimy tylko my i cała liga na przejrzystości/funkcjonalności.

Dodatkowo moim zdaniem ma znaczenie kto pierwszy poda mapę. Sytuacja w której zostało kilka minut do upłynięcia terminu zgłoszenia mapy i trzeba coś wybrać - wybieram. Po tym terminie chcę od razu poznać mapę rywali - chcę ją zobaczyć w komentarzach do danego meczu. Co mnie interesuje, że admin ją już zna od 2 dni ...
Stare 08-30-2008, 22:22   #12
mini
General

Domyślnie

zapytaj sie DADa czemu tak jest...
Ja moge tylko tyle powiedziec ze opoznienia zdarzaja sie ale nie tak jak ty mowisz ze ciagle i zawsze dowiadywales sie dzien przed meczem. DAD np zawsze podsylal mapy godzine przed terminem albo i po a potem robil awantury. Teraz jakims cudem wyslal wszystkie mapy ciekawe co sie stalo. Albo w koncu uzmyslowil sobie ze mapy sa podawane przeciwnikom dopiero jak sami podesla swoja albo z lenista albo sa tak pewni ze juz nikt im nie odbierze zwyciestwa Z takim postaw moge dodatkowo dopowiedziec ze druzyny tez powodowaly opoznienia i czasami trzeba bylo czekac na jakis odzew ktorej ze stron bo nie bylo zainteresowania.

Liga jest dla graczy, zawsze staralismy sie wychodzi naprzeciw graczom i tworzyc wszystko tak by bylo ok dla wszystkich.
Stare 08-30-2008, 22:57   #13
fisheer
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez AIM do fisheer
Domyślnie

Miniman, nie dosc ze ni w zab nie rozumie co sie do niego mowi to jeszcze wszystkich wokolo o to oskarza.

Kilka osob probowalo przez dlugi czas wytlumaczyc Tobie jak wielka role odgrywa czas ogloszenia mapy. Nie zrozumiales.

Poza tym DAD rzeczywiscie jest osoba ktora zawsze dazy do konfliktow i robi wszystkim na zlosc. SPQR za to mysli ze jest wlascicielem GB i moga robic wszystko...
fisheer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-30-2008, 23:05   #14
.Tito.
Lieutenant Colonel

Domyślnie

Cytat:
zapytaj sie DADa czemu tak jest...
Ja moge tylko tyle powiedziec ze opoznienia zdarzaja sie ale nie tak jak ty mowisz ze ciagle i zawsze dowiadywales sie dzien przed meczem. DAD np zawsze podsylal mapy godzine przed terminem albo i po a potem robil awantury. Teraz jakims cudem wyslal wszystkie mapy ciekawe co sie stalo. Albo w koncu uzmyslowil sobie ze mapy sa podawane przeciwnikom dopiero jak sami podesla swoja albo z lenista albo sa tak pewni ze juz nikt im nie odbierze zwyciestwa Z takim postaw moge dodatkowo dopowiedziec ze druzyny tez powodowaly opoznienia i czasami trzeba bylo czekac na jakis odzew ktorej ze stron bo nie bylo zainteresowania.

Liga jest dla graczy, zawsze staralismy sie wychodzi naprzeciw graczom i tworzyc wszystko tak by bylo ok dla wszystkich.
Nigdzie nie napisałem, że zdarzają się ciągle czy zawsze - napisałem, że się po prostu zdarzają a to źle. Mam gdzieś prywatne wojny z DADem czy MAMem czy kimkolwiek. Nadal nie zrozumiałeś o czym piszę i nic nie wyjaśniłeś. Przepraszam ale jeśli drużyny same powodują opóźnienia to same też są w stanie się dogadać po takowym opóźnieniu. Nijak to się ma do miernej pracy guru-admina który miesza najbardziej. Ja rozumiem, że czasami którejś drużynie się zapomni, że nie zdąży itd. - zawsze w tej sprawie można się porozumieć, co innego jak w to wszystko wejdzie admin, który chce rozstrzygać spory IMHO których większości sam jest powodem.
Stare 08-31-2008, 00:18   #15
fisheer
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez AIM do fisheer
Domyślnie

Tito trafil w sedno problemu jaki od poczatku ciazy na GB.
fisheer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-31-2008, 05:31   #16
DAD
General

Wyślij wiadomość przez AIM do DAD Wyślij wiadomość przez MSN do DAD
Domyślnie

Cytat:
Teraz jakims cudem wyslal wszystkie mapy ciekawe co sie stalo. Albo w koncu uzmyslowil sobie ze mapy sa podawane przeciwnikom dopiero jak sami podesla swoja albo z lenista albo sa tak pewni ze juz nikt im nie odbierze zwyciestwa
Bo widzisz tak sie składa, że oprocz hobby jakim jest AA, mam duzo powazniejsze sprawy na glowie prywatnie. Z tego tez wgledu lepiej mi bylo teraz wyslac 4 mapy i miec GB z głowy, niz pilnowac tego co tydzien.

Moja propozycja byla taka, ze to np klan nizej/wyzej w tabeli podawal pierwszy mapę. Wysylanie PM do admina nie byla moja propozycją, tylko uznalem ja za mniejsze zlo.

Poniewaz nie rozumiales dlaczego podawanie map w jakies kolejnosci ma znaczenie strategiczne, wspolnie ustalilismy ze napisze bloga na ten temat.

SPQR nie twierdzi ze juz ma wygrana w kieszeni, choc w zasadzie zostalo to ustalone chyba juz dawno, po meczy z BSTR. Tak bystrze sie ulozylo, ze WSZYSTKIE spotkania, ktore mialy strategiczne znaczenie rozgrywane byly na samym poczatku. Dzieki temu dramaturgia ligi GameBite na finiszu jest powalajaca.

Dla przypomnienia dodam, iz o Mistrzostwie ESL zadecydowal ostatni pojedynek, w ostatniej kolejce pomiedzy SG i SPQR. Bylo sie wiec czym emocjonowac i do konca angazowac.

No ale co ja tam moge wiedziec...

Ostatnio edytowany przez DAD : 08-31-2008 o 05:34
DAD jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 08-31-2008, 08:10   #17
mini
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał .Tito. Zobacz Wiadomość
Chodzi mi o jasne sprecyzowanie pewnej reguły. Graliśmy po prostu mecze poznając mapę przeciwnika dzień przed lub w dniu meczu. Przeciwnicy byli kryci bo przesłali mapę do admina ale admin nikomu nie dał znać. Gdy już doszło do dnia w którym miał odbywać się mecz byliśmy święcie przekonani, że gramy 2x naszą mapę jako, że nasza propozycja pojawiła się i w komentarzach do danego meczu i na PMce u admina w ustalonym terminie, o wyborze przeciwników nigdzie nie było żadnej wzmianki. Jakież było zdziwienie gdy okazało się że admin od 3 dni znal mapę na której gramy, my natomiast jako główni zainteresowani byliśmy pominięci. Bynajmniej nie był to 1 dzień spóźnienia admina.

Moje zasadnicze pytanie: Dla kogo jest ta liga dla adminów czy dla drużyn uczestniczących?
Po kiego wała admin ma mieć na PMke info o mapie jak może jak każdy "normalny" użytkownik wejść w odpowiednie miejsce i sprawdzić. Po co ten cały burdel przez który tracimy tylko my i cała liga na przejrzystości/funkcjonalności.

Dodatkowo moim zdaniem ma znaczenie kto pierwszy poda mapę. Sytuacja w której zostało kilka minut do upłynięcia terminu zgłoszenia mapy i trzeba coś wybrać - wybieram. Po tym terminie chcę od razu poznać mapę rywali - chcę ją zobaczyć w komentarzach do danego meczu. Co mnie interesuje, że admin ją już zna od 2 dni ...
Masz racje nie wiem o co tobie chodzi.
Wariant A: Osadzasz ze admin podal mape tylko jednemu przeciwnikowi? Ja nic o takim incydencie nie wiem. Jesl sie cos takiego wydarzylo to pokaz mi link do spotkania.
Wariant B: Osadzasz adminow ze zle robia co maja robic?
Wariant C: Nie masz zaufania do adminow ze on zna juz mape?

PMy so po to by bylo potem mniej sporow. Jedna druzyna zawsze mogla znac mape troche dluzej i to druga zawsze bylaby pokrzywdzona, dlatego system PMow jest wg nas najlepszym rozwiazaniem. Sa obie mapy to 2 druzyny automatycznie dowiaduje sie o mapach. Automatycznie w sensie admin odrazu wstawia mapy do meczu.
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania