Wróć   America's Army PL > America's Army 3 > Ogólne AA3

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 05-08-2012, 09:10   #1
srk76
Lieutenant General

Miasto: Dąbrowa Górnicza
Domyślnie Gdzie się podziała amerykańska armia ?

Co jest grane a raczej nie grane. Odpalam AA3 a tam zaludnione 4 serwery. Wejść nie można bo PB wywala. Próbowałem aktualizować ręcznie i nic to nie pomaga.

Już nikt w to nie gra czy jak ?

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 05-08-2012, 09:26   #2
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

graczy zapewne jest niewiele ale to raczej wina buga
Stare 05-08-2012, 10:09   #3
PeeL
Major

Domyślnie

Zrób sprawdzenie spójności plików gry w Steamie. Rano w dzień roboczy mało kto gra.
Stare 05-08-2012, 10:19   #4
RudY+-
General

Miasto: Brwinów
Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

panie to nie cs czy lol, gdzie banda gimbusiarni gra 24/h bo nie idą do szkoły
Zarówno w 2.5 jak i pewnie w 3.0 wieczorami coś się dzieje
RudY+- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-08-2012, 22:42   #5
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Ja jakiś czas temu (w sumie to chyba z pół roku) odpalilem cod4 i też pustki. Ale tam to pewnie wszyscy sieką w 2 i 3.
wyclef+brzoza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-10-2012, 00:16   #6
srk76
Lieutenant General

Domyślnie

...już jest okey. Aktualizacja do WoT się ściągnęła więc nie mam potrzeby zawracać sobie oraz Wam głowy spójnością plików.

AA3 zabiła się steamem - takie jest moje zdanie. Dla mnie możliwość szybkiego odpalenia gry i rozegrania kilku bitew/potyczek w ciągu 30 minut była nieocenionym walorem AA3. Steam spowodował że tracę za dużo czasu.

Dodatkowo jak widzę jak zoptymalizowana jest gra w którą gra 18 milionów ludzi - czasami na raz to szczerze powiem o zalagowanej AA3 zapominam dość szybko.

No cóż - Il1946 stworzyli Rosjanie- można grac na słabych kompach na wysokich ustawieniach w 60 osób na jedne serwerze. Każdy z nich może być z innego kraju na innym kontynencie i pingi oraz lagi że już nie wspomnę o bugach to rzadkość żeby nie powiedzieć mocniej. WoT stworzyli Białorusini i jestem pełen podziwu dla systemu na jakim się oparła rozgrywka w którą dziennie gra kilka milionów ludzi.

Amerykańska Armia jak chce się z czymś na rynku pokazać musi się albo postarać albo oddać produkcję gry AA3 jakiejś nacji która to potrafi robić
Stare 05-10-2012, 03:27   #7
bskk(pl)
First Lieutenant

Domyślnie

Ciężko mi to powiedzieć, ale żegnaj sroczko
Stare 05-10-2012, 06:47   #8
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

Cytat:
Napisał srk76 Zobacz Wiadomość
AA3 zabiła się steamem - takie jest moje zdanie. Dla mnie możliwość szybkiego odpalenia gry i rozegrania kilku bitew/potyczek w ciągu 30 minut była nieocenionym walorem AA3. Steam spowodował że tracę za dużo czasu.
z pozostalymi czesciami wypowiedzi sie zgodze ale zeby steam byl jakims problemem to juz nie a ma swoje plusy
Stare 05-10-2012, 13:52   #9
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Srka, jak masz porownywac to porownaj z darmowymi produkcjami. Il wydany byl chyba w 2000 roku, 1946 to praktycznie dodatek/patch za kase. Juz wielokrotnie sie wypowiadalem na temat projektu AA3 i jego realizacji, wiec nie bede sie powtarzal. Nie ma tutaj zadnego porownania do gier, za ktore sie placi, czy to przy zakupie czy to po subskrypcji.

To, ze akurat ty i paru innych ma problemy ze steamem, platforma wykorzystywana przez tysiace gier i miliony uzytkownikow, to juz akurat nie wina devow od aa3. Ja osobiscie uzywam steama od czasu red orchestry 1 i nie mam zadnych problemow.

WoT stworzyli na bazie kasy wpompowanej przez rosyjski serwer (sami devowie powiedzieli, ze kasa z rosji pozwolila na oplacenie rozwoju gry przez najblizsze 2/3 lata) i praktycznie bez wydania na gre kasy sie nie obejdzie. Mozna by polemizowac, gra ma bledy - nie ma produkcji idealnych. Za to w przeciwienstwie do AA3 ma gruba kase z czterech serwerow. Policz sobie ilu graczy jest na kazdym serwerze i przyjmij, ze ok. 40% co miesiac kupuje premke za 10 ojro. Porownaj to z grubaaaaa kasa wydana na AA3, ktore zaraz po wydaniu zredukowalo dev team o 80% i praktycznie przeszlo na wegetacje.

Jezeli ci sie AA3 w obecnym wydaniu nie podoba to nie graj w nia, nie zal sie i graj dalej w to co lubisz. Patrzac na staty polecam:
44,566 53,331 Counter-Strike
41,293 44,412 Dota 2
38,739 42,102 Team Fortress 2
34,970 65,470 Football Manager 2012
34,225 48,990 Counter-Strike: Source
29,197 44,123 Call of Duty Modern Warfare 3 - Multiplayer
20,750 31,034 The Elder Scrolls V: Skyrim
11,716 18,943 Sid Meier's Civilization V
11,632 17,805 Portal 2
8,112 11,927 Call of Duty: Modern Warfare 2 - Multiplayer

W skrocie:

AA3 to gra, ktora zaszufladkowalo "Coming soon". Dwa lata minely juz prawie od jej wydania i radze sie z tym pogodzic.

Ostatnio edytowany przez Chomiq : 05-10-2012 o 14:08
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-11-2012, 13:22   #10
srk76
Lieutenant General

Domyślnie

@chomik

...wiesz jaki budżet ma amerykańska armia ? Nie wierzę że projekt gry, który przynosić miał innego rodzaju zysk nie miał solidnego wsparcia finansowego. Nadal uważam że jedynym problemem tego projektu był dobór ludzi, którzy go mieli wykonać i dlatego pogoniono pierwszą ekipę a druga dostała do obróbki shit którego już się nie da naprawić.

...a niech że ten cały steam sobie będzie tylko czemu stwierdzono że każdy musi z niego korzystać nawet do zwykłego odpalenia gry. Przecież statystyki nadal gromadzą się na serwerach autoryzacyjnych więc nie jest konieczne utrzymywanie uruchomionego konta steam. Z HL czy xfire ludzie korzystają i będą korzystać przy graniu w IL1946 ale nikt ich do tego nie zmusza. Zauważ że chyba największy spadek ilości graczy nastąpił właśnie po patchu zmuszającym graczy do używania platformy.

Cytat:
Napisał bskk(pl) Zobacz Wiadomość
Ciężko mi to powiedzieć, ale żegnaj sroczko
...nie no aż tak łatwo się nie zniechęcam. Jeszcze czasem klanowcom krwi upuszczę

Ostatnio edytowany przez srk76 : 05-11-2012 o 13:28 Powód: Autołączenie postów
srk76 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-11-2012, 13:33   #11
RudY+-
General

Miasto: Brwinów
Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Ale co ci ten steam tak przeszkadza. Nigdy z nim nie miałem problemów, a jestem z nim praktycznie od początku
RudY+- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-11-2012, 14:24   #12
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Sroka, nie porownuj budzetu US Army z budzetem AA3. To jest GRA, a nie kolejna wojna z terrorem. Gdyby kasy bylo pelno to nie byloby pierwszej redukcji staffu o 90%. Gdyby kasy bylo pelno roku temu bys mial wszystkie "coming soon" juz dawno dodane do gry. Poczytaj sobie post z momentu odejscia [DEV]Pye'a(http://fleshwoundfreaks.com/forums/v...hp?f=41&t=5437), moze przypomnisz sobie jak wygladala sytuacja finansowa gry przed premiera, nie mowiac juz o tym jak moze wygladac teraz. Poczytaj sobie posty Homey'a z watku http://battletracker.com/forum/ameri...-be-like-this/.

Nowa autorka zastapila Pragmatic ktory bral kase:
a) od US Army za utrzymanie systemu autoryzacji
b) od server ownerow za utrzymanie honoru
Wyszla mozliwosc obejscia tego i postawienia wlasnego, praktycznie darmowego systemu powiazanego ze Steamem. Dzieki temu cena za slot na serwie nie jest juz jedna z najwyzszych wsrod FPSow. Ja w tym nie widze nic zlego i nie mialem zadnych problemow, bo od wydania AA3 gralem w nia przez steama.

Steam to obecnie standard, prawie kazda produkcja go wykorzystuje. Nawet EA udalo sie zmusic tysiace graczy do korzystania z origina, ktory jest totalnie bezuzyteczny. DEAL WITH IT.

Ostatnio edytowany przez Chomiq : 05-11-2012 o 14:46
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-08-2012, 17:12   #13
srk76
Lieutenant General

Domyślnie

Chomiq w zasadzie masz rację. Pozostaje się z tym pogodzić.

Cytat:
Napisał RudY+- Zobacz Wiadomość
... a jestem z nim praktycznie od początku
..no to pewnie dlatego mój odbiór tej usługi jest jaki jest. Też się pewnie do tego w końcu przyzwyczaję.

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania