Wróć   America's Army PL > America's Army 2.8.x > Ogólne 2.8.x

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 10-28-2002, 15:47   #1
borys74
First Sergeant (1SG)

Domyślnie automatyczny wylot z mulitmedii?

Witam i proszę o wyrozumiałość, bo być może pytanie głupie.
Niedawno zacząłem pogrywać w AA i trafiłem na Multimedię. Jeszcze ze mnie lama więc często kończyłem ze wzrokiem utkwionym w jednym punkcie:-(. Problem polegał na tym, że serwer wywalał mnie po uwcześniejszym poinformowaniu o konieczności zmiany widoku. Cóż, tarmoszenie myszki na niewiele się zdało, jak to niektórzy sugerowali. Wylot i tyle. Nie mam wprawdzie stażu, ale na kilku serwerach zagranicznych nie miałem takich problemów. Więc jak problem rozwiązać?

Pozdrawiam

borys74
borys74 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 10-28-2002, 15:49   #2
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Hmm... Nie wiem, czy o to Ci chodzi, ale pewnie tak. Jeśli przez dłuższy czas nie ruszysz myszką, serwer prosi Cię o NACIŚNIĘCIE klawisza myszki... a nie poruszenie nią... Jeśli tego nie zrobisz, to wywala Cie z serwera...
Inkub
Inkub jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-28-2002, 15:52   #3
borys74
First Sergeant (1SG)

Domyślnie

Dzięki
Muszę chyba dokładniej czytać komunikaty na ekranie
Stare 10-28-2002, 17:53   #4
Goostaff
Lieutenant General

Domyślnie

Hmm... a mnie sie wydaje, ze chodzi o cos zupelnie innego (no prawie zupelnie )

Jak wchodzi sie na MM akurat ustawiona na Weapons Cache to po wybraniu strony serw wrzuca Cie na tryb "Fly". Czyli mozesz poruszac sie po calej mapie latajac i podgladajac co sie dzieje. Wydaje mi sie, przebywanie na serwerze w tym trybie, nawet jak poruszasz myszka, liczone jest jako bezczynne. Dopiero jak klikniesz to ustawi cie w jednym z "Viewportow".

Wczesniej czegos takiego nie bylo, od razu po wybraniu strony ladowalo sie w widoku, z ktorejs z kamer.

Fly spotykalem tylko na Weapons Cache i Bridge (rozne serwery) ale wczoraj trafilem tez po raz pierwszy na to rozwiazanie na Mountain Ambush.

Nie wiem czy to ustawienia serwera czy cos zwiazanego z patchem 1.3 natomiast na pewno ma wplyw na wyrzucanie z serwera za bezczynnosc. Nie raz tak wylecialem az w koncu sie zorientowalem. Po prostu trzeba raz kliknac po wejsciu na serwer i ustawic sie na dozwolona kamere. Tyle.
FORZAITALIAFORZA
Goostaff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-28-2002, 18:11   #5
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Hmm... Nie wiem do końca o czym mówisz To latanie, było już wcześniej - jeśli serwer ma włączony tryb wymuszania widzenia z perspektywy gracza (niezależnie czy FPP czy TPP), to zaraz po autoryzacji i wybraniu strony, nie klikając myszką można latać po mapie tak, jak w trybie ghost. Wielokrotnie z tego korzystałem, żeby obserwować akcję, na różnych serwerach i nigdy mnie nie wyrzuciło. Kiedy klikniesz myszką, przerzuca cię w jeden punkt i tylko tam możesz patrzeć. Natomiast parokrotnie wyrzuciło mnie, kiedy siedziałem właśnie w takimpunkcie i klepałem coś na czacie... Nie zauważałem, że serwer prosi mnie o kliknięcie myszką i wiuuuu kick z serwera.
Inkub
Inkub jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-28-2002, 18:45   #6
Goostaff
Lieutenant General

Domyślnie

Ja mialem odwrotnie

Ale konkretnie. MM jest ustawiona na dowolny podglad (chyba ze mi sie juz cos pomieszalo) a i tak jak wchodzisz to na pewno na weapons cache mozesz na poczatku latac. I to wiem na pewno, nawet latajac jak najety - wyrzuca. Natiomiast majac podglad z kamery podstawowej (czyli tej jedynej dostepnej jak klikniesz po wejsciu, przy serwie ustawionym na podglad FPP lub TPP) nigdy mnie nie wyrzucilo, chociaz nie klikalem. Inna sprawa, ze jak trafiam na takie ustawienia to krece sie jakbym mial owsiki (wiec ruch myszka wystarcza, na to wyglada)
FORZAITALIAFORZA
Goostaff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-28-2002, 19:05   #7
su27
Chief Warrant Officer 2

Wyślij wiadomość przez Yahoo do su27
Domyślnie

hmm, a to dziwne bo ostatnio powylaczalem wszystkie idle kick
byc moze AOSC 1.4.1 sam sobie wstawia
Stare 10-28-2002, 19:21   #8
KaT
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

HAOM chyba lepszy jest...

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania