Wróć   America's Army PL > America's Army 2.8.x > Ogólne 2.8.x

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 09-06-2007, 08:24   #1
iFOR.maLENstwo
General

Miasto: NSC
Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie Weterani USArmy przeciwko grze USArmy

http://www.valhalla.pl/news5817-Wete...217s-Army.html

no tego to sie chyba DEV TEAM nie spodziewal

Ożeniony facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach.
Nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.
iFOR.maLENstwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 09-06-2007, 09:15   #2
^HiS^
General

Miasto: Wałbrzych
Domyślnie

maja racje, a to że na rynku jest wiele innych strzelanek nic nie znaczy, AA jest tworzona z myślą o propagowaniu wojska, grając np w Quake takich myśli raczej nie masz

nas to oczywiście ziębi, nie mieszkamy w usa, ale amerykanie są bardzo podatni na propagandę, wojna w Iraku to koszmar , ginie tam wielu żołnierzy a tylko część informacji o poległych przedostaje się do mediów.
liczba zabitych w tej super armii świata to spokojnie ponad 4tyś .
oraz śmierć na pewno nie wygląda tak łagodnie jak to przedstawia gra lub wiele filmów pokazujących ''dziurki'' po kulach.
jeden pocisk potrafi rozerwać rękę, roztrzaskać czachę ...

Ostatnio edytowany przez ^HiS^ : 09-18-2007 o 16:00
^HiS^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-06-2007, 09:29   #3
-pavel+
General

Wyślij wiadomość przez AIM do -pavel+
Domyślnie

Cytat:
digital_cormac 2007-09-05, 23:27
Protest weteranów przeciwko samej grze jako takiej, byłby całkowitą głupotą. Równie dobrze mogli by protestować przeciwko setkom salonowych strzelanek z wojakami w roli głównej. Zupełnie inaczej byłoby wtedy, gdyby protestowali przeciwko zawartej w grze bardzo silnej propagandzie, mającej na celu jak to zwykle z propagandą bywa, zrobienie z mózgu młodych ludzi wody i tym samym rozbudzenie chęci wstąpienia w szeregi zielonych ludzików. To naprawdę jest cios poniżej pasa, choć z doświadczenia wiem, że taka akcja możliwa jest jedynie w osławionej krainie zaczynającej się na U. Gdzie indziej większość ludzi ma nieco więcej szarych komórek.
amen

-pavel+ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-06-2007, 10:12   #4
^HiS^
General

Domyślnie

widać że obiektywizmu wam brak, podnieta nad gierka przede wszystkim.
tylko że jak już pisałem w USA bachory wsiąkają propagandę jak głąbka.

AA to;
narzędzie armii USA.
nawiązuje do ich własnej armii.
gra darmowa.
stworzona jest z myślą by zachęcać do wstępowania w szeregi.

-----
większość was(jakieś 98%) na wojnie by wołała MAMO tylko że aby to zrozumieć trzeba wpierw na wojnę pojechać a wtedy już odwrotu nie ma, a najwyższa wartość czyli życie wisi na włosku w imię Busha, i jego interesów politycznych który by się nie skompromitować nie może dopuścić do wycofania wojsk tym samym narażając życie tysiąca ludzi własnego kraju.

amerykanie mają sieczkę w głowie(propaganda), przed wyjazdem uważają że jadą walczyć tam w imię pokoju(propaganda), efekt jest taki że gdy wracają maja to samo zdanie co weterani o których mowa w linku.
Stare 09-06-2007, 10:19   #5
-pavel+
General

Wyślij wiadomość przez AIM do -pavel+
Domyślnie

mysle, ze wiekszosc ludzi w europie zdaje sobie z tego doskonale sprawe

-pavel+ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-06-2007, 10:32   #6
Kaos
General

Domyślnie

hyhy dziwne.. odkąd gram w AA mam ochotę wstąpić do wojska
jakiś tekst podprogowy? ;]
Stare 09-06-2007, 15:30   #7
kaktus
General

Wyślij wiadomość przez AIM do kaktus
Domyślnie

@Kaos pewnie tak

BTW HIS zwroc uwage na to jaka wage w US przywiazuje sie do patriotyzmu nawet hollywood bardzo powaznie podchodzi do tego tematu.
wez jakikolwiek film akcji wojenny, jak traktowana jest flaga amerykanska, jak wygladaja w jakimkolwiek filmie pogrzeby mundurowych i co robia z flaga i ile czasu film na to poswieca.
Oni partiotyzmem karmieni sa od urodzenia, spiew hymnu kiedy tlyko sie da, praktycznie kazda wieksza impreza masowa (sport) zaczyna sie hymnem.
gra to tylko czastka tego wszystkiego, a to ze jada dla kraju no coz.... u nas tez niektorzy wierza ze kaczorki sa fajne

Ostatnio edytowany przez kaktus : 09-06-2007 o 15:50
kaktus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-06-2007, 15:37   #8
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Wierza...
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-06-2007, 15:50   #9
kaktus
General

Domyślnie

dzieki ... nie wiem jak moglem taki glupi blad popelnic :/
Stare 09-06-2007, 15:55   #10
maciejz3
Command Sergeant Major (CSM)

Miasto: Lubin
Wyślij wiadomość przez AIM do maciejz3 wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Mnie tam jakos po AA do armi nie ciągnie. Gram bo lubie. Ale takim Hummerem bym pojeździł albo z Javelina postrzelał chętnie XD

Better to fight for SOMETHING, than live for NOTHING - General George S. Patton
maciejz3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-06-2007, 16:04   #11
Malutki
General

Miasto: Bochnia/Kraków
Wyślij wiadomość przez AIM do Malutki
Domyślnie

Mój sasiad był w Iraqu. Jego kolega z plutonu gdy dostał kulkę (ale żyje)
stał koło niego. Facet otarł sie o smierć a ten jego kolega był już jedna noga na drugim świecie...

Troche mi opowiadał o tym co sie tam działo i mówił że nie chciał by tam wrócić..

Przyłącz się
Malutki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-06-2007, 18:05   #12
maciejz3

Domyślnie

Niestety wojna jest straszna i tego nie da się ukryć. Co dzień ginie ktoś niewinny. Najgorsze jest to że wojny nie są dla wolności (w większości przypadkach IMO, i a jeżeli chodzi o wolność to ja nie nazywam tego wojną a ew. powstaniem) ale kogoś interesów i $$$$$$. That's my opinion.

Stare 09-07-2007, 08:20   #13
Janek
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Cytat:
Napisał ^HiS^ Zobacz Wiadomość
maja racje, a to że na rynku jest wiele innych strzelanek nic nie znaczy, AA jest tworzona z myślą o propagowaniu wojska, grając np w Quake takich myśli raczej nie masz

nas to oczywiście ziębi, nie mieszkamy w usa, ale amerykanie są bardzo podatni na propagandę, wojna w Iraku to koszmar , ginie tam wiele żołnierzy a tylko część informacji o poległych przedostaje się do mediów.
oraz śmierć na pewno nie wygląda tak łagodnie jak to przedstawia gra lub wiele filmów pokazujących ''dziurki'' po kulach.
jeden pocisk potrafi rozerwać rękę, roztrzaskać czaszkę (mowa o broni długiej)
Ale brednie...
Stare 09-16-2007, 02:12   #14
[PADLINA]FanTomas
Staff Sergeant

Miasto: Gniezno
Wyślij wiadomość przez AIM do [PADLINA]FanTomas Wyślij wiadomość przez MSN do [PADLINA]FanTomas
Domyślnie

Gralem nie raz z ludzmi z ikonką Americas Army Activ i 75% to sa lamusy i nooby ...tak Armia AA jaka nasza policja bez rozumu i sprzetu ...z akcentem na bez rozumu
[PADLINA]FanTomas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-16-2007, 09:04   #15
Smokersn
Sergeant Major of the Army (SMA)

Domyślnie

Cytat:
Napisał [PADLINA]FanTomas Zobacz Wiadomość
Gralem nie raz z ludzmi z ikonką Americas Army Activ i 75% to sa lamusy i nooby ...tak Armia AA jaka nasza policja bez rozumu i sprzetu ...z akcentem na bez rozumu
A ja myślałem że sprzęty to mają niezłe ( armia AA - hmmm może delirka ich za bardzo trzęsie? )
Stare 09-16-2007, 09:11   #16
Malutki
General

Domyślnie

Cytat:
FanTomas ty tez nie jesteś aniołkiem

Przyłącz się
Stare 09-16-2007, 11:04   #17
^HiS^
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Janek Zobacz Wiadomość
Ale brednie...
szkoda ze Cie tylko na tyle stać ....

Ostatnio edytowany przez ^HiS^ : 09-16-2007 o 12:44
Stare 09-16-2007, 11:20   #18
Malutki
General

Domyślnie

Cytat:
pewnie podejście masz to samo jak w temacie CS'a ... każdy kto nie gra w 1.6 a gra w CSS to lamus, noob, ćwok itp ...
Pomylileś Juzka z Jankiem

Przyłącz się
Stare 09-16-2007, 12:45   #19
^HiS^
General

Domyślnie

to za sprawę z CS sorki, ale pierwszego nie zmienię
Stare 09-16-2007, 16:24   #20
Mad_Medic
General

Domyślnie

Cytat:
Rozumiem, że twój rozum potrafi określic różnicę pomiędzy za...niem przez pustynię z 40kg plecakiem + 6kg broni pod gradem kul, od siedzienie przed ekranem i machaniem po biurku 200gr manipulatorem optycznym.
I pewnie rozumiesz różnicę czym się różni strzelanie w AAO, od prawdziwego treningu strzeleckiego na 200m, z prawdziwego M16.
Mam przynajmniej taką nadzieję, bo logiczne wnioski płynące z analizy twojego tekstu raczej temu przeczą. Ale może ja się mylę...
Stare 09-16-2007, 17:45   #21
Janek
General

Domyślnie

Cytat:
Cytat:
nas to oczywiście ziębi, nie mieszkamy w usa, ale amerykanie są bardzo podatni na propagandę, wojna w Iraku to koszmar , ginie tam wiele żołnierzy a tylko część informacji o poległych przedostaje się do mediów.
To co piszesz to sa polprawdy, klamstwa i stereotypy po prostu.

Ginie wielu zolnierzy - prawie 3800 od 2004 roku, takze nie wiem czy to jest tak duzo. Kwestia przyjecia jakiegos odnosnika wiec sie nie sprzeczam.

W amerykanskich mediach jest wiele informacji o Iraku i zolnierzach tam poleglych - z reguly nawet "ostrzejrzyszch" niz u nas, bo u nas jakby pusci takie sceny jak kogos zabijaja to zaraz sie Krajowa Rada Tego i Owego przyczepi. Pewnych rzeczy sie nie pokazuje, ale to podobnie jak na calym cywilizowanym swiecie - rodziny raczej nie chcialby sie dowiedziec z CNN, ze ich bliski polegl na wojnie.
Poza tym na ulicach mozna tez zobaczyc np. cos takiego:

Amerykanie doskonale wiedza jak jest w Iraku i ilu zolnierzy tam ginie.

Cytat:
tylko że jak już pisałem w USA bachory wsiąkają propagandę jak głąbka.
Kolejny stereotyp typu "bo Amerykanie sa glupi". Z czego to wywnioskowales? Z filmiku na YouTube w ktorym ktos nie potrafi podac nazwy kraju na "U"? Idz do niezamoznej dzielnicy dowolnego miasta w Polsce i zapytaj o kraj na "P"...
Poza tym nie wiem czy wiesz, ze Wojsko Polskie tez powolalo ostatnio jednostke ds. promocji, ktora bedzie zachecac mlodych ludzi do wstepowania do wojska i przedstawiac jak w wojsku jest fajnie (to prawie ze cytatz wypowiedzi jakiegos wojskowego ktory o tym mowil w TV). Tyle, ze gry na razie nie zapowiadali

Ostatnio edytowany przez Janek : 09-16-2007 o 17:48
Janek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-17-2007, 04:50   #22
Best-Ja
Chief Warrant Officer 2

Miasto: Shaolin
Domyślnie

Cytat:
Napisał =M4LuTkI= Zobacz Wiadomość
Mój sasiad był w Iraqu. Jego kolega z plutonu gdy dostał kulkę (ale żyje)
stał koło niego. Facet otarł sie o smierć a ten jego kolega był już jedna noga na drugim świecie...

Troche mi opowiadał o tym co sie tam działo i mówił że nie chciał by tam wrócić..
Byłem dwa razy po pół roku w Iraku i prawda jest taka, że żołnierze US "muszą wyrobić dzienny limit zginięć" tj. ok. dwóch sztuk. Polscy żołnierze są (jak na miarę wojny) w bezpiecznym miejscu.
Zapytaj sąsiada co wyjdzie z połączenia kantyny, daktyli, soku owocowego i słońca. Powinien być zorientowany w temacie. hehe

Ostatnio edytowany przez Best-Ja : 09-17-2007 o 05:02
Best-Ja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-18-2007, 07:59   #23
[PADLINA]FanTomas
Staff Sergeant

Miasto: Gniezno
Wyślij wiadomość przez AIM do [PADLINA]FanTomas Wyślij wiadomość przez MSN do [PADLINA]FanTomas
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mad_Medic Zobacz Wiadomość
Rozumiem, że twój rozum potrafi określic różnicę pomiędzy za...niem przez pustynię z 40kg plecakiem + 6kg broni pod gradem kul, od siedzienie przed ekranem i machaniem po biurku 200gr manipulatorem optycznym.
I pewnie rozumiesz różnicę czym się różni strzelanie w AAO, od prawdziwego treningu strzeleckiego na 200m, z prawdziwego M16.
Mam przynajmniej taką nadzieję, bo logiczne wnioski płynące z analizy twojego tekstu raczej temu przeczą. Ale może ja się mylę...

widze ze piszac o americas Army Activ jestes normalnie osikany z zachwytu i przejęcia...nie mozesz oddzielic bycia w armi od grania w AA...jedno z drugim nie ma nic wspolnego co ty dajesz za przyklady OMG jak juz odbebnisz swoja sluzbe w Polish Army to wtedy sie udzielaj,bieganie z plecakiem jezu ty miales jakis wypadek ? z powiklaniami.....ale ty jestes cool i wszystko wiesz ....nie sluchaj wiecej wujka Rydzyka....no i uscislajac treningi strzeleckie widze masz w malym palcu tylko ty chyba do tej pory strzelałes tylko z własnego napletka lewą ręką...no i ostatnie pytanie powiedz wszystkim gdzie miales do czynienia z prawdziwym M16 bo widze tez duzo o tym wiesz i znasz rożnice.....
[PADLINA]FanTomas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-18-2007, 08:34   #24
^HiS^
General

Domyślnie

FanTomas
cóż za ironia losu wiesz co teraz zrobiłeś ?
otóż odpowiedziałeś na swój post na który wcześniej odpowiedział Mad_Medic
1.
Cytat:
szczególnie to zdanie (reszta też niczego sobie )
"nie mozesz oddzielic bycia w armi od grania w AA...jedno z drugim nie ma nic wspolnego co ty dajesz za przyklady"
2.
Cytat:
widze ze piszac o americas Army Activ jestes normalnie osikany z zachwytu i przejęcia...nie mozesz oddzielic bycia w armi od grania w AA...jedno z drugim nie ma nic wspolnego co ty dajesz za przyklady OMG jak juz odbebnisz swoja sluzbe w Polish Army to wtedy sie udzielaj,bieganie z plecakiem jezu ty miales jakis wypadek ? z powiklaniami.....ale ty jestes cool i wszystko wiesz ....nie sluchaj wiecej wujka Rydzyka....no i uscislajac treningi strzeleckie widze masz w malym palcu tylko ty chyba do tej pory strzelałes tylko z własnego napletka lewą ręką...no i ostatnie pytanie powiedz wszystkim gdzie miales do czynienia z prawdziwym M16 bo widze tez duzo o tym wiesz i znasz rożnice.....

Ostatnio edytowany przez ^HiS^ : 09-18-2007 o 08:44
Stare 09-18-2007, 10:33   #25
polsilver
Captain

Miasto: 100lyca
Wyślij wiadomość przez AIM do polsilver Wyślij wiadomość przez MSN do polsilver
Domyślnie

Cytat:
Napisał Best-Ja Zobacz Wiadomość
Byłem dwa razy po pół roku w Iraku i prawda jest taka, że żołnierze US "muszą wyrobić dzienny limit zginięć" tj. ok. dwóch sztuk. Polscy żołnierze są (jak na miarę wojny) w bezpiecznym miejscu.
Zapytaj sąsiada co wyjdzie z połączenia kantyny, daktyli, soku owocowego i słońca. Powinien być zorientowany w temacie. hehe
... za dużo daktyli, Best, za dużo. A tak swoją drogą to ciekawi mnie jak wybiera się "dzienny limit". Nie zrealizowaliśmy wczoraj to puszczamy czwórkę zuchów tylko bez broni, żeby na limit wyszedł ...pierdoły opowiadasz waść i tyle. Podaj zmiany i gdzie stacjonowałeś to ci na nuty rozpiszę jak żeś ściemniał.
Stare 09-18-2007, 11:40   #26
maciejz3

Domyślnie

Zauważ że jest to napisane w cudzysłowiu więc nie bież tego dosłownie

Stare 09-18-2007, 15:13   #27
Best-Ja
Chief Warrant Officer 2

Domyślnie

Cytat:
Napisał polsilver Zobacz Wiadomość
... za dużo daktyli, Best, za dużo. A tak swoją drogą to ciekawi mnie jak wybiera się "dzienny limit". Nie zrealizowaliśmy wczoraj to puszczamy czwórkę zuchów tylko bez broni, żeby na limit wyszedł ...pierdoły opowiadasz waść i tyle. Podaj zmiany i gdzie stacjonowałeś to ci na nuty rozpiszę jak żeś ściemniał.
Czytanie ze zrozumieniem tekstu to dobra rzecz, powinieneś dużo poćwiczyć. Co do reszty, to nie musisz mi wierzyć, nikt cię nie zmusza. Nie będę się z tobą przekomarzał jak dziecko i udowadniał swoich racji.
Gdybyś wiedział o co chodziło mi z tymi daktylami to byś się nie wychylał.

Piąta zmiana w Diwaniji.

Ostatnio edytowany przez Best-Ja : 09-18-2007 o 18:49
Stare 09-18-2007, 15:46   #28
^HiS^
General

Domyślnie

ale pytał też w której zmianie byłeś i gdzie stacjonowałeś, trudno odpowiedzieć ?

Stare 09-19-2007, 15:15   #29
Janek
General

Domyślnie

http://praca.gazeta.pl/gazetapraca/1,74785,4500681.html
Stare 09-19-2007, 15:37   #30
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Hmm, ciekawe czy spotkam ich kiedys w drodze powrotnej z uczelni.
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-24-2007, 19:48   #31
Janek
General

Domyślnie

http://wiadomosci.onet.pl/1611429,11,item.html
Stare 09-25-2007, 05:19   #32
kaktus
General

Domyślnie

w zeszly weekend w poznaniu w koszarach bylo 5 luda ilus tam zwerbowali... mnie odrazu przyszla na mysl gra PA (Polska Armia)... tylko zastanawiam sie jak postacie by wygladaly (kaczki)
Stare 09-26-2007, 20:04   #33
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

http://www.tomsgames.com/us/site/fla...he_movie_.html
Stare 09-26-2007, 20:44   #34
maciejz3

Domyślnie

Cytat:
Napisał kaktus Zobacz Wiadomość
w zeszly weekend w poznaniu w koszarach bylo 5 luda ilus tam zwerbowali... mnie odrazu przyszla na mysl gra PA (Polska Armia)... tylko zastanawiam sie jak postacie by wygladaly (kaczki)
Muszę się przyznać że też myślałem jakby zrobili gre PA. Nawet fajnie by było

Stare 09-26-2007, 21:31   #35
..PierWszy..
Sergeant Major (SGM)

Wyślij wiadomość przez MSN do ..PierWszy.. Wyślij wiadomość przez Yahoo do ..PierWszy..
Domyślnie

Cytat:
Napisał maciejz3 Zobacz Wiadomość
Muszę się przyznać że też myślałem jakby zrobili gre PA. Nawet fajnie by było
Taa .. w tedy nikt by nie pytał czemu nie ma noży w grze .. tylko czemu są TYLKO noże a nie ma broni .. odpowiedź by była bardzo prosta .. ktoś po prostu chciał oddać w grze cały realizm polskiej armii
Ale zapewne kod gry by był wyśmienity
Stare 09-26-2007, 22:57   #36
Smokersn

Domyślnie

Kumpel opowiadał że umiał tak zamachać (czasem niechcący ) swoim kałachem że sam się przeładowywał i strzelał - taki mały bug
Mówił że jacyś niemieccy żołnierze na wspólnych manewrach nie mogli wyjść z podziwu z krzaków jak im pokazał (na plecach mu zaczął strzelać )
Nie wiem ile z tego prawdy ale różne historie o naszym "sprzęcie" się słyszało...
Stare 09-27-2007, 04:53   #37
Janek
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał ..PierWszy.. Zobacz Wiadomość
Taa .. w tedy nikt by nie pytał czemu nie ma noży w grze .. tylko czemu są TYLKO noże a nie ma broni .. odpowiedź by była bardzo prosta .. ktoś po prostu chciał oddać w grze cały realizm polskiej armii
Tia a na basic traning by sie dostawalo szczoteczke do zebow i marsz czyscic kible
Stare 09-27-2007, 06:20   #38
iFOR.maLENstwo
General

Miasto: NSC
Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

stereotypy

Ożeniony facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach.
Nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.
iFOR.maLENstwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-27-2007, 07:02   #39
Best-Ja
Chief Warrant Officer 2

Domyślnie

Cytat:
Napisał ..PierWszy.. Zobacz Wiadomość
Nie noży kolego tylko bagnet (noże masz teraz na stołówce), gdzie są te czasy, kiedy żołnierz miał niezbędnik

Cytat:
Napisał Smokersn Zobacz Wiadomość
Kumpel opowiadał że umiał tak zamachać (czasem niechcący ) swoim kałachem że sam się przeładowywał i strzelał - taki mały bug
Mówił że jacyś niemieccy żołnierze na wspólnych manewrach nie mogli wyjść z podziwu z krzaków jak im pokazał (na plecach mu zaczął strzelać )
Nie wiem ile z tego prawdy ale różne historie o naszym "sprzęcie" się słyszało...
Absolutna prawda. Mieliśmy na magazynie broni taki "niewypał", wystarczyło uderzyć kolbą o podłogę (z całkiem niewielką siłą), żeby broń się przeładowała. Po prostu suwadło było takie luźne i sprężyna lipna, ale z tym strzelaniem na plecach to trochę przesadził nikt nie biega z bronią na plecach z niezabezpieczonym bezpiecznikiem, no i kto naciskał na spust

Ostatnio edytowany przez Best-Ja : 09-27-2007 o 16:34
Stare 09-27-2007, 15:27   #40
polsilver
Captain

Domyślnie

Cytat:
Czytanie ze zrozumieniem tekstu to dobra rzecz, powinieneś dużo poćwiczyć. Co do reszty, to nie musisz mi wierzyć, nikt cię nie zmusza. Nie będę się z tobą przekomarzał jak dziecko i udowadniał swoich racji.
Gdybyś wiedział o co chodziło mi z tymi daktylami to byś się nie wychylał.

Piąta zmiana w Diwaniji.
Dwa razy na piątej zmianie?! Z tego co wiem to coś takiego jak kanytyna nie funkcjonuje w Diwaniji. Chyba, że chodzi ci o sławne daktylowe żniwa... tylko tam z daktylami krucho. Co do sformułowania "dziennego limitu" a średniej zgonów z misji to jest zdecydowana różnica, nawet kiedy piszesz to w cudzysłowie. Wybacz ale czytanie ze zrozumieniem czegoś co jest napisane bez sensu może sprawiać problemy. A tak między nami to 1DZ?

I wcale nie chodzi mi o racje tylko o niestosowność tego co napisałeś.

Ostatnio edytowany przez polsilver : 09-27-2007 o 15:31
polsilver jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-27-2007, 16:31   #41
Best-Ja
Chief Warrant Officer 2

Domyślnie

Chyba zdajesz sobie sprawę, że nie da się być na jednej zmianie dwa razy Na piątej to był drugi raz, natomiast co do pierwszej misji ... (sprawa zastrzeżona). Co do kantyny to uzupełnij sobie wiadomości. "Dzienny limit" to był sarkazm, wiesz co to jest W WP siedzę 17 i pół roku, na tyle koniec, nie mam zamiaru pisać tu pamiętnika.
Widzę, że wszyscy tu wiedzą więcej od samych żołnierzy będących na misji.
Natura Polaka: "zawsze wiem więcej niż inni".

Ostatnio edytowany przez Best-Ja : 09-27-2007 o 18:16
Stare 09-27-2007, 18:45   #42
Smokersn

Domyślnie

2-0 dla @Best-Ja
Stare 09-27-2007, 19:26   #43
^HiS^
General

Domyślnie

jak dziś było w szkole dzieci ? ups sorki .... w Iraku
Stare 09-29-2007, 14:46   #44
polsilver
Captain

Domyślnie

Cytat:
Chyba zdajesz sobie sprawę, że nie da się być na jednej zmianie dwa razy Na piątej to był drugi raz, natomiast co do pierwszej misji ... (sprawa zastrzeżona). Co do kantyny to uzupełnij sobie wiadomości. "Dzienny limit" to był sarkazm, wiesz co to jest W WP siedzę 17 i pół roku, na tyle koniec, nie mam zamiaru pisać tu pamiętnika.
Widzę, że wszyscy tu wiedzą więcej od samych żołnierzy będących na misji.
Natura Polaka: "zawsze wiem więcej niż inni".

857-300 sprawdź "operatorze z 2305".... (to jest sarkazm). Stwierdzenie, że byłeś na jednej zmianie dwa razy to był sarkazm... sprawdź telefon będziesz wiedział gdzie robie. A w tej firmie robię 15 lat. I jak dotąd nie podważałem tego, że służysz, pytałem się nawet czy w 1DZ.

Dodatkowo radze zwrócić uwagę, że napisałeś:

Cytat:
Byłem dwa razy po pół roku w Iraku i prawda jest taka, że żołnierze US "muszą wyrobić dzienny limit zginięć" tj. ok. dwóch sztuk. Polscy żołnierze są (jak na miarę wojny) w bezpiecznym miejscu....
i dla tego, że jesteś w MONie, nie rozumiem czemu to napisałeś a teraz twierdzisz, że nie to miałes na mysli. Więc jaka jest ta twoja prawda?

Ostatnio edytowany przez polsilver : 09-29-2007 o 15:02
polsilver jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-15-2007, 17:10   #45
jacek37-pl
First Lieutenant

Miasto: Sulęcin
Domyślnie

A ja byłem 7 miechów w Libanie i jakoś sie nie chwale. A byłem tuż zaraz po wojnie która skończyła sie w sierpniu zeszłego roku. Więc widziałem na własne oczy jak wygladaja wsie i miasteczka po wojnie. Cos strasznego. Wszystko w koło rozpieprzone: domy, samochody, drogi itd tylko trupy juz były zebrane. Ale wierzcie naprawdę nie wesoły widok.

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania