Wróć   America's Army PL > America's Army 2.8.x > Ogólne 2.8.x

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 10-25-2002, 08:50   #1
[KsH]Edward.Teach
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do [KsH]Edward.Teach
Domyślnie snajper

kiedys cos czytalem co nei znaczy ze teraz nei czytam.
lecz czytalem o snajperach.
i jesli wiedza ktora mi w glowie pozostala jest niezgodna z wasza to glosno krzyczcie.

dotyczy to taktyki walki z uzyciem snajpera.
zakladamy ze przeciwnik ma stan osobowy na tyle liczny ze rowniez ma snajpera.
z mojej wiedzy wynika ze podstawowym zajeciem strzelca wyborowego jest wykrycie i unieszkodliwienie strzelca strony przeciwnej.
zadziwiaja mnie wiec gracze ktorzy ochoczo leca na spotkanie kuli z mosina.

caly post zaczyna dotyczyc tego czy wsrod nas istnieje wspolpraca.
bo wniosek jest taki ze gdyby realizowac zalozenia teoretyczne gry ze snajperem to snajper powinien spokojnie scigac wszystkich wrogow i fragowac a rola pozostalych graczy ograniczalaby sie do jego oslony.
czyz to nie prawada?
bo jesli wspolpracujemy to liczy sie zwyciestwo druzyny a nie ilosc zdobytych kili przez was.

jak wykazuje czesc postow z watku "najlepsza runda" to na takim moscie snajper za jednym posiedzeniem pol timu sciaga.
lecz co jest wart jeden snajper jesli nei ma drugiego goscia ktory by go ochranial przed "obejsciem".

i tu jest pewien chytry plan.
czy nie mozna by zrealizowac w jakis piekny dzien gry w sposob realistyczny.
gry w ktorej czasu bedzie 10 minut a tym samym czas na opracowanie taktyki.
gry w ktorej nie bedziemy gonic za kilami i w ktorej podwaldni beda sluchac sie dowodcy. a ci oznaczeni jako B beda chronic snajpera
[KsH]Edward.Teach jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 10-25-2002, 09:05   #2
No0oNe
General

Wyślij wiadomość przez MSN do No0oNe Wyślij wiadomość przez Yahoo do No0oNe
Domyślnie

pobozne zyczenia
No0oNe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-25-2002, 09:09   #3
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

No życzenia, ale tak to powinno wyglądać...
Inkub
Inkub jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-25-2002, 09:23   #4
Wu-Ninja
Warrant Officer 1

Domyślnie

W zupełnosci sie zgadzam z Aronem. Mysle tez ze znajdzie sie tutaj na forum ekipa chętna rozgrywać walki w ten sposób. Ja jestem jak najbardziej za. AAO to nie jakaś pusta nawalanka w stylu UT2003, to ma być symulacja PRAWDZIWEGO pola bitwy.
Wu-Ninja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-25-2002, 09:25   #5
KaT
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Pomysl ciekawy, ale w taka gra graloby 10 razy mniej ludzi niz w AA
Stare 10-25-2002, 09:43   #6
Merkav
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Merkav Wyślij wiadomość przez Yahoo do Merkav
Domyślnie

Fajnie by bylo jakby dowodzil ktos kompetentny, a nie takie latanie i bezsensowne smiwrci Tylko narazie system komunikacji w grze nie zabardzo temu zalozeniu odpowiada. Jedyne co fajne to txt "Granpa was slow, but he was old...."
Stare 10-25-2002, 09:57   #7
KaT
General

Domyślnie

nie granpa tylko gradma ( but SHE was old)
Stare 10-25-2002, 10:48   #8
Wu-Ninja
Warrant Officer 1

Domyślnie

Dowodzić powinien najstarszy stopniem
A tak w ogóle to wszystko zależy od nas samych czyli graczy jak bardzo "wczujemy" się w nasze role i co z tego wyniknie.
Już mnie zaczynają wkurzać teksty na multimedii typu: kampujesz, co za kamper... :evil: Litości to nie Quake, czy nawet CS gdzie miło sie zbiera fragi waląc we wszystko co sie rusza i poruszajac sie z szybkoscia błyskawicy. Wczujcie sie w role co byscie zrobili bedąc w prawdziwej armii wysłani na misje bronienia np mostu. Czy w rzeczywistosci także byscie
lecieli "na pałe" byle ubić kolejnego zolnierza opforu a to czy przy tym was trafi jakiś odłamek granata czy nie by was nie obchodziło
Jakby naprzyklad wprowadzilo sie na multimedii zasade ze osoba ktora zginie w kolejnej rundzie moze byc tylko jako spectator to napewno wytworzył by się wiekszy szacunek do własnego wirtualnego żołnierza.....
Wu-Ninja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-25-2002, 12:32   #9
Merkav
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Merkav Wyślij wiadomość przez Yahoo do Merkav
Domyślnie

KaT-prawie to samo Najwazniejsze ze jest smieszne, i jeszcze ten glos
Stare 10-25-2002, 12:40   #10
KaT
General

Domyślnie

To fakt - ten tekst rozwalil mnie i paru kolegow, ktorym to puscilem
Stare 10-25-2002, 13:11   #11
piechu
First Lieutenant

Wyślij wiadomość przez MSN do piechu
Domyślnie

Z tego co wiem, jest pozakladanych troche klanow, np. "GROM", " Majestic", "1st.PB" (jesli jakies pominalem, to sorry ale ich nie znam).
Interesuje mnie czy prowadzicie miedzy soba jakies rozgrywki?
Jestem ciekaw czy przeszedl by taki pomysl jak "polska liga klanowa AA". Dzieki temu mozna by uniknac bezmyslnego latania po mapie. Wiekszosci zaczelo by zalezec na wygraniu meczu, a nie zabiciu jak najwiecej przeciwnikow.
Wiem, ze pomysl jest dosc szalony, ale uwazam ze taka liga to ciekawe rozwiazanie.
piechu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-25-2002, 13:12   #12
KaT
General

Domyślnie

Ehh za malo klanow musialoby byc ich conajmniej z 8-10, zeby myslec o powstaniu ligi.
Stare 10-25-2002, 13:16   #13
Drwal
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Drwal Wyślij wiadomość przez Yahoo do Drwal
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wu-Ninja
Jakby naprzyklad wprowadzilo sie na multimedii zasade ze osoba ktora zginie w kolejnej rundzie moze byc tylko jako spectator to napewno wytworzył by się wiekszy szacunek do własnego wirtualnego żołnierza.....
Oj... oby tego nie wprowadzili

Lepiej gdyby za teamkillerstwo wprowadzali spectacora. Wizyta w kiciu jest do dupy.
Stare 10-25-2002, 13:19   #14
KaT
General

Domyślnie

To jest dobry pomysl rodem z CS - za TK nie grasz jedna runda
Stare 10-25-2002, 13:25   #15
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

W AA jest lepiej nie dośc, że wylatujesz z gry idąc do ciupy, to potem masz mniejszy Honor, a rundę i tak czekasz - w najlepszym przypadku, jeśli wejdziesz z powrotem na ten sam serwer Przynajmniej do końca rundy
Nad taką ligą polską się właśnie zastanawiam... Od miesiąca mniej więcej... Ale raczej widziałbym tu ligę nie klanową, a zespołowo-indywidualną. Wymyśliłem to tak, żeby grać w małych zespołach powiedzmy góra 6 osobowych, gdzie liczyłyby się zarówno zwycięstwa, jak i kille poszczególnych osób. Składy drużyn mogłyby się zmieniać, natomiast kille rosłyby oczywiście indywidualnie. Problem tylko z tym, że tego rodzaju statystyki trzeba byłoby potwierdzać screenem robionym pod koniec meczu... Ogólnie mówiąc nie pisałem jeszcze o tym, bo sama idea wymaga mocnego dopracowania. oczywiście, gdyby było więcej niż 5 czy sześć klanów, powiedzmy 20, to można sobie zrobić normalną ligę...
Inkub
Stare 10-25-2002, 14:04   #16
piechu
First Lieutenant

Domyślnie

Cytat:
Napisał inkub
Problem tylko z tym, że tego rodzaju statystyki trzeba byłoby potwierdzać screenem robionym pod koniec meczu...
Z tego co sie orietuje, to program do stawiania serwera - Hydra (czy jak to tam sie zwie) generuje logi. Za pomaca tego programu mozna je tez przegladac. Jest tam napisane kto gral, kogo zabil, przez kogo zostal zabity itp.
Stare 10-25-2002, 14:23   #17
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

O... to już coś... Znacznie ułatwiłoby to stworzenie czegoś takiego...
Inkub
Stare 10-25-2002, 14:26   #18
KaT
General

Domyślnie

HAOM - Hydra's Army Operations Manager
Stare 10-25-2002, 14:28   #19
piechu
First Lieutenant

Domyślnie

Jest nad czym pracowac. Moze uda sie to lepiej zorganizowac niz system HONOR Jednak najwiecej problemow pojawi sie przy sposobie tworzenia rankingu.
Stare 10-25-2002, 14:43   #20
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Na pewno któryś z licznie występujących na boardzie studentów informatyki podejmie się zrobić jakieś miłe i łatwe w obsłudze narzędzie i podstronę odpowiednią do witryny... A może nową witrynę. Oczywiście, w ramach ćwieczeń i praktyk
Inkub
Stare 10-25-2002, 14:48   #21
piechu
First Lieutenant

Domyślnie

W akcie desperacji moglbym cos sklecic (jesli nikt by nie chcial)
Kiedys cos tam probowalem z PHP+MySQL. Jednak moje umiejetnosci sa mierne. Pewnie by mi to zajelo z rok czasu
Stare 10-25-2002, 17:13   #22
Goostaff
Lieutenant General

Domyślnie

Pomysl stworzenia "wewnetrznego" rankigu jest niezly. Nie chcialbym jednak zeby opieral sie na indywidualnych statystykach w zbyt duzym stopniu. Owszem liczenie stosunku ilosci zabitych do KIA (jak w honorze) powinno byc ale punktowane w minimalnym stopniu. Wole nie zabic nikogo przez caly mecz ale byc w miejscu w ktorym moge nagle okazac sie potrzebny niz latac za niedobitkami.

Zastanowie sie dokladnie jakbym widzial takie statystyki i postaram sie to opisac.
FORZAITALIAFORZA
Goostaff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-25-2002, 17:57   #23
piechu
First Lieutenant

Domyślnie

Nie wiem czy ktos sie na to zgodzi, ale mam pewien pomysl punktacji.
Punktowane powinny byc tylko zwycieski mecze. Mam tu na mysli, ze obie druzyny graja na danej mapie kilka rund, zarowno w ataku jak i w obronie. Ta druzyna, ktora wygra wiecej rund wygrywa mecz i dostaje punkt do rankingu. Natomiast ilosc zabitych przeciwniko powinna byc odnotowywana dla statystyk.
Przy tak skonstuowanym rankingu pewnie znajda sie osoby, ktore bede chcialy za wszelka cene wygrac mecz, wiec beda sie staraly kampowac nie wykonujac przydzielonych im obowiazkow. Nie powinno to stanowic wiekszego problemu, gdyz w takim przypadku nikt ich wiecej nie wybierze do druzyny. Ostatecznie w takich sytuacjach decydowal by admin gry. Do niego by nalezalo czy przyznac danemu delikwentowi punkt czy nie.
Stare 10-25-2002, 20:40   #24
GRAFI
Lieutenant Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do GRAFI
Domyślnie

pomysl bardzo mi sie podoba jestem za. mysle ze bardzo to zmieni gre, zacznie sie myslenie a nie dazenie do jak najwiekszej liczby fragow.
wazne wykonywanie misji.
GIT
GRAFI jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-25-2002, 20:55   #25
Drwal
General

Domyślnie

A jak beda wygladaly te druzyny a przede wszystkim jak bedzie wygladac liga ?

Liga 4 druzyn - nieuwazacie ze to jest troche smieszne ?
Stare 10-25-2002, 20:58   #26
piechu
First Lieutenant

Domyślnie

Cytat:
Napisał DRWAL
A jak beda wygladaly te druzyny a przede wszystkim jak bedzie wygladac liga ?

Liga 4 druzyn - nieuwazacie ze to jest troche smieszne ?

A gdzie wyczytales, ze maja byc 4 druzyny?
Stare 10-25-2002, 21:16   #27
Drwal
General

Domyślnie

A co ? Ma byc ich mniej ?

Sadzisz ze uda sie zorganizowac wiecej niz 24 osoby do takiego przedsiewziecia ?

A wywnioskowalem ze teamy po 6 beda bo to jest optimum.
Stare 10-25-2002, 23:39   #28
[KsH]Edward.Teach
General

Domyślnie

z tego co zdolalem zauwazyc to ilosc broni jest regulowana odgornie.
wiec np na most to 5 osob zeby kampera sie pojawila.
pisale skrypt do leadera dla WB. musialem zapoznac sie z regulaminem i doprowadzilem szereg uproszczen w stosunku do orginalnego pomyslu Dota.
i czytam co tu piszecie.. i po prostu bierze mnie przerazenie.. watek zaczal sie od wspolpracy a wy go chcecie zamienic na ganianine za kilem.

co do kampowania.. racja.. to nie Q. ale jest to gra akcji.
i jesli ktos wybiera gre w ataku to po to zeby atakowac, a nie czekac az obrona sie znudzi i ruszy do ataku.
rozumiem ze czasami beznadziejnosc timu zmusza ostatniego pozostalego przy zyciu do takich dzialan... lecz taki Mazio czy satanus na pipeline robi to od poczatku z rozmyslem. mazio moze sie myle?

mowiac inaczej... nie widze ligi na takich zasadach...

wlasnie wpadl mi pomysl.. ze zamiast misji zamienmy to w deathmatch (dobrze?). rowne druzyny. i licza sie kile.
graczy 5. do podzilu jest dajmy na to dwa razy wiecej punktow.
czyli za wybicie penej druzyny przeciwnej do rozdania jest 10 pkt.
2 pkt za kilka na druzyne.
ci co przezyja dostaja po 2 pkt. ci co umra po 1 pkt. lub jego ulamek.
wtedy oplacaloby sie oslaniac snajpera. a druzyny spotykalyby sie na srodku mostu.. i obydwie bylyby atakiem lub obrona.
za pojedynek rozegrany bez wybica conajmniej 2 przeciwnikow punty ujemne.. bo oznacza ze obydwie strony sciemnialy - kampowaly
Stare 10-26-2002, 01:07   #29
Goostaff
Lieutenant General

Domyślnie

Pomysl moze nie najgorszy jednak nie podoba mi sie. Zabija moim zdaniem idee tej gry. Dla mnie (juz to gdzies pisalem) nie ma znaczenia czy zabije kogokolwiek i w zaden sposob nie oznacza to ze nie bylem przydatny mojej druzynie. Mamy wykonac misje, koniec kropka. A czy dokona sie tego wykonujac cele czy bedac ostatnim z zyjacych wytlucze sie 5 idiotycznie goniacych po calej mapie obroncow nie ma znaczenia.

I gadanie o kampowaniu w assault momentami jest smieszne. Jestem ostatni to nie pcham sie tam gdzie na mnie czekaja wiedzac, ze wiekszasc ma tendencje rodem z Q/CS i i tak wyjdzie mnie szukac (sam wybieram wtedy gdzie na nich zaczekam i mam za soba element zaskoczenia z ktorego oni swiadomie zrezygnowali). Zabicie wszystkich to tez wygrana przeciez. Jak dlugo nie wychodza znaczy, ze madrzy i wtedy jednak mam przesrane bo czas ruszyc wykonywac cele.

Powtorze jednak ze pomysl nie jest taki zly i tego typu rozgrywka moze byc mila (ale sporadyczna) odmiana.
FORZAITALIAFORZA
Stare 10-26-2002, 09:03   #30
[KsH]Edward.Teach
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [Majestic
Goostaff]
I gadanie o kampowaniu w assault momentami jest smieszne. Jestem ostatni to nie pcham sie tam gdzie na mnie czekaja wiedzac, ze wiekszasc ma tendencje rodem z Q/CS i i tak wyjdzie mnie szukac (sam wybieram wtedy gdzie na nich zaczekam i mam za soba element zaskoczenia z ktorego oni swiadomie zrezygnowali). Zabicie wszystkich to tez wygrana przeciez. Jak dlugo nie wychodza znaczy, ze madrzy i wtedy jednak mam przesrane bo czas ruszyc wykonywac cele.
ja się z tobą nie zgadzam.
właśnie cos takiego zabija grę.
poczekam.. 5 innych poleci do przodu.. zabija może 2, może 3 obrońców.
sami zgina.. a ja potem pokapuje sobie.. poczekam aż obrońcy się zdenerwują i wyjdą.
sorka.. to jest największy absurd jaki czytałem..
stary ci zabici czekają... czekają aby moc od nowa grac..
a ty siedzisz i czekasz aż kile same do ciebie przyjdą.
zdecydowałeś się na atak.. to atakuj a nie się bronisz...
ja wybieram obronę.. właśnie żeby moc kampować... i tego mi nie zabronisz...
ale atak nie jest od tego żeby na pipeline siedzieć miedzy barakami z granatnikiem i czekać aż obrona zacznie łeb wychylać.

przypomniała mi się akcja z ins camp parę dni temu..
przez kilka rund zostawał jeden z atakujących nie ruszający się na starcie.. śmialiśmy się z tego.
i w następnej rundzie zostało 3 na obronie. I stwierdziłem iż to na pewno ta martwa dusza została na starcie. Nas było 3 w obronie.. zaproponowałem żeby jeden poszedł i utłukł gościa który się nie rusza... ale okazało się ze mamy kolesia który poczekała aż wszyscy z ataku zginą. I zabił tego wysłanego... i żeby uniknąć takich sytuacji powinniśmy jasno potępiać tzw kampowanie w ataku...
Stare 10-26-2002, 20:38   #31
Goostaff
Lieutenant General

Domyślnie

Cytat:
Napisał aron
...poczekam.. 5 innych poleci do przodu.. zabija może 2, może 3 obrońców.
sami zgina.. a ja potem pokapuje sobie.. poczekam aż obrońcy się zdenerwują i wyjdą.
nie do konca o to mi chodzilo, czyli o swiadome zostawanie z tylu tylko po to zeby zostac i czekac az zgina kumple.
Np. na pipeline przy kontratakujacych/zachodzacych od tylu obroncach jest to dosc istotne aby ktos oslanial plac.

Cytat:
sorka.. to jest największy absurd jaki czytałem..
stary ci zabici czekają... czekają aby moc od nowa grac..
Nie ma za co Jasne, ze czekaja i im wczesniej zgineli tym bardziej sie denerwuja, ze przez jednego kolesia runda trwa. Ale sami sobie winni sa w wiekszej ilosci przypadkow. Jednak jezeli jest ktos kto zostaje i robi wsystko zeby wygrac za nich runde to powinni siedziec spokojnie. A strategie sa rozne.

Cytat:
a ty siedzisz i czekasz aż kile same do ciebie przyjdą.
zdecydowałeś się na atak.. to atakuj a nie się bronisz...
ja wybieram obronę.. właśnie żeby moc kampować... i tego mi nie zabronisz...
Nie zabronie ale zrozum, ze pchajac sie od razu mam mniejsze szanse na wygrana niz jak dolapie gdzies paru narwancow i tym samym zmniejsze ilosc obroncow na lepszych pozycjach.

Cytat:
ale atak nie jest od tego żeby na pipeline siedzieć miedzy barakami z granatnikiem i czekać aż obrona zacznie łeb wychylać.
Oczywiscie, ze jest, niebylby gdyby tego obrona nie robila i chciala zyc w spokoju - argument za napisalem wyzej.

Cytat:
...I stwierdziłem iż to na pewno ta martwa dusza została na starcie. Nas było 3 w obronie.. zaproponowałem żeby jeden poszedł i utłukł gościa który się nie rusza... ale okazało się ze mamy kolesia który poczekała aż wszyscy z ataku zginą. I zabił tego wysłanego... i żeby uniknąć takich sytuacji powinniśmy jasno potępiać tzw kampowanie w ataku...
Madrze zrobiliscie, ze wyslaliscie jednego, bo mieliscie jasnosc co sie dzieje. Czasami jednak obrona rusza prawie cala jak baranki.
Jezeli tylko ten ostatni koles po tym jak zorientowal sie, ze nikt do niego juz nie wyjdzie, poszedl robic co do niego nalezy (czyli wyrznac was albo hakowac kompa) to bede uwazal, ze zagral ok. Przeciez w tej grze chodzi o to zeby wygrac - albo przez zrobienie objctv. albo przez wybicie obroncow. Ale do tego trzeba zyc a nie pchac sie na 90% smierc bo jestem w ataku.

Jest jednak jeden przyklad kampienia (a raczej byl) - Satanus na weapons cache w obronie. Gosc siedzial jako ostatni w wentylacji i jak robili mu prim przed nosem (dol juz byl zrobiony) on sie nawet nie pofatygowal zeby sobie kratke otworzyc. I tak bylo kilka razy. Teraz Satanus gra zdecydowanie lepiej i mysli.
FORZAITALIAFORZA
Stare 10-27-2002, 19:34   #32
piechu
First Lieutenant

Domyślnie

Cos mi sie wydaje, ze dyskusja troche odbiega od tematu. Jesli bedzie liga, to osoby ktore beda chcialy grac w jednej druzynie beda sie same dobierac. Jak jakas osoba da dupy to nikt z nia wiecej nie zagra w tej samej druzynie.
Co do kampowania. Jesli assault ma zamiar kampowac, to tym lepiej dla obrony, przynajmniej zdobedzie punkty Nikomu z obrony nie przydzie do glowy aby wybiegac w poszukiwaniu przeciwnika, gdyz bedzie sie liczyc tylko wykonanie zadania. A jesli ktos bedzie mial ochote sie wyszalec zawsze moze wejsc na inny serwer. Nikt tu nikogo pod pistoletem nie trzyma
Stare 10-28-2002, 11:54   #33
GorunNova
Master Sergeant (MSG)

Wyślij wiadomość przez MSN do GorunNova
Domyślnie

To moze pytanko dotyczące tego snajpera... ktoś napisal ze snajper powinien sciagnac snajpera przeciwnej druzyny i wiem ze są wymiatacze dobrzy i lepsi ale jak na takim moscie (strona assault) dostac sie w odpowiednie miejsce i >Killnać< snajpera przeciwnej ekipy ? tam granaty leca seriami a zanim dostane sie na przejscie to polowa moich graczy zginie.. i posypia sie teksty typu "kto ci dal snajpere kolo?", albo "boshe przeciez on niepotrafi strzelac" ... wiem ze to lame pytanie ale moze ktos mi odpowie...
GorunNova jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-28-2002, 12:28   #34
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał GorunNova
To moze pytanko dotyczące tego snajpera... ktoś napisal ze snajper powinien sciagnac snajpera przeciwnej druzyny i wiem ze są wymiatacze dobrzy i lepsi ale jak na takim moscie (strona assault) dostac sie w odpowiednie miejsce i >Killnać< snajpera przeciwnej ekipy ? tam granaty leca seriami a zanim dostane sie na przejscie to polowa moich graczy zginie.. i posypia sie teksty typu "kto ci dal snajpere kolo?", albo "boshe przeciez on niepotrafi strzelac" ... wiem ze to lame pytanie ale moze ktos mi odpowie...
Ja bardzo czesto kladlem sie na murku, w ktoryms z bokow luku (dokladnie nad drabinka z catwalka) i przesuwalem sie ostroznie. W ten sposob w zaleznosci od strony zdejmowalem nie raz ludzi ze schodow(prawa strona atakujacych) i z oknien (lewa lub prawa)
Stare 10-28-2002, 20:27   #35
m_arko
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez ICQ do m_arko Wyślij wiadomość przez MSN do m_arko
Domyślnie

snajpa na bridge jest malo przydatna (oprocz sciagniecia granadiera def a nie snajpera) bo wyuczony granadier sciaga od 2-8 graczy na runde co sie zbliza do luku [(jezeli jest informowany przez druzyne o pozycjach wroga) ze schodow granadier moze obstrzelic caly teren mostu przeciwnika procz prawego catwalka]
now: [Majestic]
m_arko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania