Wróć   America's Army PL > America's Army 2.8.x > Ogólne 2.8.x

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 10-16-2002, 16:33   #1
MazioPL
General

Wyślij wiadomość przez Yahoo do MazioPL
Domyślnie [b]Haslo na serwerze multimedii[/b]

Haslo na serwerze multimedii

wiecie co? wcale mi sie nie podoba ze na nasz serek jest haslo... odkad zostalo wprowadzone czesto stoi pusty albo jest na nim pare osob na krzyz. wlasciwie tylko wieczorami jest pelen graczy albo nawet prawie pelen. Ja mam nieraz ochote pograc w innych godzinach i wtedy staje przed koniecznoscia gry na zachodnich serwerach gdzi po ostatnim patchu w najlepszym wypadku moj ping jest ponad 200, a na przyklad na serwery homelanu (niech go ch... strzeli ) mam od patcha ping najmniej 1400 i to bez wzgledu na pore dnia czy nocy.

moze by tak je zdjac, najlepiej bylo by aby bylo w pewnych godzinach (wieczorem) a w pozostalych bylo zdjete. sam nie wiem. tak jednak jak jest w tej chwili tez nie jest najlepiej...

co wy na to?

MazioPL jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 10-16-2002, 17:12   #2
No0oNe
General

Wyślij wiadomość przez MSN do No0oNe Wyślij wiadomość przez Yahoo do No0oNe
Domyślnie

ja tam jestem przeciw... dzieki hasle na serwie nie graja przypadkowi ludzie (moim zdaniem to wazniejsze niz obcokrajowcy)
No0oNe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-16-2002, 18:01   #3
MazioPL
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał No0oNe
ja tam jestem przeciw... dzieki hasle na serwie nie graja przypadkowi ludzie (moim zdaniem to wazniejsze niz obcokrajowcy)
Nie rozumiem co wedlug Ciebie znaczy "przypadkowi ludzie"? Przeciez kazdy kto zna strone Inkuba lub sie o niej dowie ma tam haslo. Dla mnie to jest jak juz pisalem spore utrudnienie kiedy na jedynym serwerze gdzie mam niski ping jest ZERO graczy

Stare 10-16-2002, 18:24   #4
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Osobiscie tez bylbym zwolennikiem rozwiazania takiego, zeby do - powiedzmy 18 serwer byl bez hasla, a od 18 do powiedzmy 4 nad ranem zahaslowany. Problem w tym, ze z tego co mi wiadomo, zadne z dostepnych programow konfiguracyjnych nie przewiduje czegos takiego, a z CALA PEWNOSCIA Su27 nie bedzie mial ani ochoty, ani czasu recznie sie w to bawic. A moze to robic tylko osoba, ktora ma bezposredni dostep do serwa.
Inkub
Inkub jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-16-2002, 19:02   #5
KaT
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Ehh gdyby tylko byl dedyk AA pod linucha to Su moglby zostawiac serva u siebie w robocie a ja ( zeby mu dupy nie zawracac ) bym sie telnecikiem czy ssh zdalnie logowal i zmienial wszystko jak trzeba........
Stare 10-16-2002, 21:49   #6
[KsH]Edward.Teach
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do [KsH]Edward.Teach
Domyślnie

Cytat:
Napisał [GROM
_KaT]Ehh gdyby tylko byl dedyk AA pod linucha to Su moglby zostawiac serva u siebie w robocie a ja ( zeby mu dupy nie zawracac ) bym sie telnecikiem czy ssh zdalnie logowal i zmienial wszystko jak trzeba........
wybaczcie nie odpalalem serwera. ale on sie jakos restartuje sam jak sie zawiesi.. tak?
nie mozna go uruchamiac z z wiersza polecen z parametrami?

i ustawic potem zeby 17:59 sie szatdalnowal a 18 odpalal z nowymi ustawieniami a 3:59 i 4:00 to samo
?
[KsH]Edward.Teach jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-16-2002, 22:20   #7
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał aron
Cytat:
Napisał [GROM
_KaT]Ehh gdyby tylko byl dedyk AA pod linucha to Su moglby zostawiac serva u siebie w robocie a ja ( zeby mu dupy nie zawracac ) bym sie telnecikiem czy ssh zdalnie logowal i zmienial wszystko jak trzeba........
wybaczcie nie odpalalem serwera. ale on sie jakos restartuje sam jak sie zawiesi.. tak?
nie mozna go uruchamiac z z wiersza polecen z parametrami?

i ustawic potem zeby 17:59 sie szatdalnowal a 18 odpalal z nowymi ustawieniami a 3:59 i 4:00 to samo
?
Nie ma opcji czasowego uruchamiania i wlaczania, jest tylko opcja ze w razie jak sie zjebie to sie sam zrestartuje.
Gdyby byla wersja linuxowa to wtedy nie byloby problemu, zeby sobie ustawic doslownie wszystko
Stare 10-17-2002, 09:19   #8
piechu
First Lieutenant

Wyślij wiadomość przez MSN do piechu
Domyślnie

A moze uda sie cos takiego. Ustawic w winzgrozie zaplanowane zadania.
"zabic" proces serwera. Podmienic plik *.ini , uruchomic serwer na nowo.
A jak sie nie da zamknac normalnie serwera, to jako zadanie dac restart windy.

Co do serwera pod linucha, to na oficjalniej stronie podaja, ze wyjdzie w pazdzierniku. Moze wtedy beda tez mniejsze pingi niz na serwerach pod M$, jak sie ustawi odpowienio siec. I pewnie znikinie problem wywalania sie serwerow.
piechu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-20-2002, 11:59   #9
Kicarz
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Kicarz
Domyślnie

Sądząc po haśle wprowadzonym nasuwają mi się dwie tezy:
1.Dużo przyjeniej się gra między POLAKMI
2.Ale co do obcokrajowców zdarzyło mi się pare razu że jakiś niemiec czy ktoś tam inny z klanu proponował mi [GROM] sparingi
PS.niemogłem się z nim dogadać bo pisał po niemiecku i nie znał anglika
Kicarz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-20-2002, 12:10   #10
MazioPL
General

Domyślnie

Dwie sprawy:

-- obserwujac sytuacje z ostatnich dni nadal uwazam i ponownie wnosze: USUNMY HASLO Z SERWERA MULTIMEDII

uzasadnienie: serwer wiekszosc czasu stoi pusty, albo prawie pusty! to jest marnotrawstwo i musze grywac na pingu ponad 300. z obcokrajowcami jak z nami - sa fajni, zwykli i idioci - nie demonizujcie sprawy. ROE jest tak ustawione, ze nigdy nie trzeba probowac dluzej niz kilka (kilkanascie gora) minut aby wejsc na serwer - zawsze w koncu wykopie kogos za TK (dlaczego mnie tak czesto?! )

pomysl byl dobry ale nie sprawdzil sie co widac po tych dniach odkad funkcjonuje...

-- znam niemiecki i moge pomoc zainteresowanym klanom w ustalaniu terminow sparingow jesli maja taka potrzebe. moj numer ICQ jest pod moim postem, podajcie go i jesli ktos sie odezwie to moge z danym faszysta pogadac pod warunkiem ze jestem przy kompie.

Stare 10-20-2002, 12:13   #11
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Mazio®PL
Dwie sprawy:

-- obserwujac sytuacje z ostatnich dni nadal uwazam i ponownie wnosze: USUNMY HASLO Z SERWERA MULTIMEDII

uzasadnienie: serwer wiekszosc czasu stoi pusty, albo prawie pusty! to jest marnotrawstwo i musze grywac na pingu ponad 300. z obcokrajowcami jak z nami - sa fajni, zwykli i idioci - nie demonizujcie sprawy. ROE jest tak ustawione, ze nigdy nie trzeba probowac dluzej niz kilka (kilkanascie gora) minut aby wejsc na serwer - zawsze w koncu wykopie kogos za TK (dlaczego mnie tak czesto?! )

pomysl byl dobry ale nie sprawdzil sie co widac po tych dniach odkad funkcjonuje...

-- znam niemiecki i moge pomoc zainteresowanym klanom w ustalaniu terminow sparingow jesli maja taka potrzebe. moj numer ICQ jest pod moim postem, podajcie go i jesli ktos sie odezwie to moge z danym faszysta pogadac pod warunkiem ze jestem przy kompie.
Popieram Zreszta zawsze mozna wezwac admina, ktory wykopie paru innostrannych i zrobi miejsce dla swoich P
Stare 10-20-2002, 13:13   #12
su27
Chief Warrant Officer 2

Wyślij wiadomość przez Yahoo do su27
Domyślnie

Cytat:
Napisał [GROM
_KaT]Nie ma opcji czasowego uruchamiania i wlaczania
Jest, ale ja jestem leniwy
Stare 10-20-2002, 14:00   #13
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał su27
Cytat:
Napisał [GROM
_KaT]Nie ma opcji czasowego uruchamiania i wlaczania
Jest, ale ja jestem leniwy
Hehe nie wiedzialem Spoko jak wyjdzie dedyk pod linucha to postawisz, a ja juz pod twoja nieobeznosc moge sobie via telnet zarzadzac
Stare 10-20-2002, 14:03   #14
No0oNe
General

Wyślij wiadomość przez MSN do No0oNe Wyślij wiadomość przez Yahoo do No0oNe
Domyślnie

to proponuje zrobic tak...

niech zdejma haslo , a ci co maja admina niech zamieszcza na forum lub na stronce sowj nr GG i kazdy polak bedzie mogl poprosic o miejsce , czy zmiane mapki

just a thought
No0oNe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-20-2002, 14:07   #15
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał No0oNe
to proponuje zrobic tak...

niech zdejma haslo , a ci co maja admina niech zamieszcza na forum lub na stronce sowj nr GG i kazdy polak bedzie mogl poprosic o miejsce , czy zmiane mapki

just a thought
Brzmi rozsadnie
Stare 10-20-2002, 15:28   #16
MazioPL
General

Domyślnie

Co prawda adminow jest wielu ale mam zastrzezenie co do robienia miejsca przez kickowanie obcokrajowcow i to z dwoch powodow:

- raz ze to nie etyczne i po jakims czasie okaze sie ze nas zaczna kickowac z europejskich serwerow w ramach odwetu (nie ma ich zbyt wielu wiec wcale by mnie to nie ucieszylo)

- dwa, ze juz widze co by sie dzialo gdyby kazdy kto korzysta ze strony WWW zasuwal do Admina przez GG, zeby go o to prosic - ja w tym momencie zrezygnuje z bycia Adminem albo zmienie numer GG

Sadze, ze tak jak wczesniej pisalem nigdy nie czeka sie az tak dlugo aby nie moc tego zrobic. A kwestie robienia miejsca w ten sposob zostawmy sobie na jakies specjalne okazje albo odpuscmy ja w calosci...

Ciesze sie, ze natomiast zaczynacie rozumiec idee tego topiku bo na poczatku nie spotkalem sie ze zrozumieniem dla tej kwestii (rowniez podczas chata w czasie gry)

Co do zmiany mapy (wywolywanie Admina przez GG) tez rozwiazalbym to raczej jak najszybciej przez wprowadzenie rotacji map - z tego co widze mamy juz miarodajne wyniki ankiety Inkuba... Tak wiec, do dziela - wprowadzmy to w zycie, a i ten problem zostanie tylko historia...

Stare 10-20-2002, 15:39   #17
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Mazio®PL
Co prawda adminow jest wielu ale mam zastrzezenie co do robienia miejsca przez kickowanie obcokrajowcow i to z dwoch powodow:

- raz ze to nie etyczne i po jakims czasie okaze sie ze nas zaczna kickowac z europejskich serwerow w ramach odwetu (nie ma ich zbyt wielu wiec wcale by mnie to nie ucieszylo)

- dwa, ze juz widze co by sie dzialo gdyby kazdy kto korzysta ze strony WWW zasuwal do Admina przez GG, zeby go o to prosic - ja w tym momencie zrezygnuje z bycia Adminem albo zmienie numer GG

Sadze, ze tak jak wczesniej pisalem nigdy nie czeka sie az tak dlugo aby nie moc tego zrobic. A kwestie robienia miejsca w ten sposob zostawmy sobie na jakies specjalne okazje albo odpuscmy ja w calosci...

Ciesze sie, ze natomiast zaczynacie rozumiec idee tego topiku bo na poczatku nie spotkalem sie ze zrozumieniem dla tej kwestii (rowniez podczas chata w czasie gry)

Co do zmiany mapy (wywolywanie Admina przez GG) tez rozwiazalbym to raczej jak najszybciej przez wprowadzenie rotacji map - z tego co widze mamy juz miarodajne wyniki ankiety Inkuba... Tak wiec, do dziela - wprowadzmy to w zycie, a i ten problem zostanie tylko historia...
W gruncie rzeczy masz racje :d Rotacja i tak nie zadowoli kazdego, ale przynajmniej wiekszosc
Stare 10-21-2002, 22:02   #18
[PL]_Przemooo
General

Miasto: Key West, Floryda
Domyślnie

Chciałbym poruszyć inny temat czy nie można usunąć z serwera opcji kick graczy będących obserwatorami ?

Czasami zdarza sie że ktoś zginie na samym początku i gdy rozgrywka trwa dłuzszy czas gracz taki jest wykopywany z serwera . Czy nie można czegoś z tym zrobić :
[PL]_Przemooo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-21-2002, 22:33   #19
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Można. Trzeba się ukłonić Su27. Wiem, że lubi też rude dziewczyny
Inkub
Stare 10-22-2002, 10:54   #20
MazioPL
General

Domyślnie

Moze to jest prostsze niz mogloby sie wydawac? Czy realny jest taki pomysl?

Jesli chodzi o ustawienia typu haslo itd. ktorych nie da sie w AA wpisac z konsoli to domyslam sie (nie stawialem serwera) ze chodzi tu o edycje pliku konfiguracyjnego do tegoz wlasnie, ktory znajduje sie w katalogu System w grze. Su moglby udostepnic ten katalog przez FTP adminom (moze byc wybranym celem unikniecia klopotow) wtedy mozna byloby dokonywac odpowiednich zmian w ustawieniach u siebie i nadgrywac plik na serwer. Nie wiem tylko czy w tej sytuacji trzeba by (i jak) resetowac serwer ale Wy to z pewnoscia wiecie!

Stare 10-22-2002, 10:57   #21
Kicarz
General

Domyślnie

Dzięki Maziu zachęci
Stare 10-22-2002, 11:04   #22
MazioPL
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [GROM
_Kicek]Dzięki Maziu zachęci

EEEEE : Nie ma sprawy...

Ale dzieki, co : Ze sie nie da, czy ze pomysl dobry... :

Stare 10-22-2002, 11:55   #23
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

jakby tu powiedziec... najnowszy haom robi to automatycznie, stawia o zadanych godzinach na zadanych plikach, przechowuje rozne konfiguracje, itp.. kombajn...
Inkub
Stare 10-22-2002, 11:56   #24
KaT
General

Domyślnie

Niestety jak scigam tego najnowszego to plik ma 511 kb i blad zipa
Stare 10-22-2002, 13:21   #25
piechu
First Lieutenant

Wyślij wiadomość przez MSN do piechu
Domyślnie

Ja sciagalem z www.aafiles.com (ver 1.0.55 full- 1.38MB)

Postawilem na tym serwer i jakos dziala, tylko nikt nie wchodzi
Jak pisal inkub sa tam opcje do uruchamiania serwera z roznymi ustawieniami. Mozna zapisac 4 rozne konfiguracje, ktore mozna uruchomic w zaplanowanym wczesniej czasie.

Cytat:
Napisał [GROM
_KaT]Niestety jak scigam tego najnowszego to plik ma 511 kb i blad zipa
piechu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-22-2002, 13:24   #26
KaT
General

Domyślnie

Tak ta wersja jest ok, mowilem o wersji 1.0.52
Stare 10-22-2002, 18:06   #27
Kicarz
General

Domyślnie

Za zgłoszenie się w roli tłumacza
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania