Wróć   America's Army PL > America's Army 2.8.x > Ogólne 2.8.x

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 03-15-2003, 17:40   #1
Trooper_
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Trooper_ Wyślij wiadomość przez MSN do Trooper_
Domyślnie 100 honor'u

Zauwazylem w statach ze jakis gosc ma juz 91 HONOR'u.Nie widzialem jeszcze serva ktory mial by limit wiekszy niz 100.Zatanawia mnie co bedzie jak dobije do tej setki,za kare nie bedzie mogl wejsc na zaden serv?;D czy moze USArmy przygotowalo cos dla tego 1 co zdobedzie 100?

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 03-15-2003, 17:45   #2
[PL]_Przemooo
General

Miasto: Key West, Floryda
Domyślnie

Zapewne jak koleś osiągnie 100 to już mu honor narastać nie będzie tak więc z grą nie będzie miał problemu.

Poza tym kiedyś jeden z developerów wypowiadał się na ten temat - mówił , ze zawsze max próg honoru do osiagięcia można bez problemu podnieść i są na tą ewentualność przygotowani.
[PL]_Przemooo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-15-2003, 19:17   #3
vOchlin
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do vOchlin
Domyślnie

Dzisiaj spotkalem kolesia z honorem 1,slownie jeden (mam screena).
Juz nizej upasc nie mozna...
Stare 03-15-2003, 19:36   #4
KaT
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Dla mnie nie mozna upasc nizej jak 91 poziom honoru i wiecej szacunku mam do tego z honorem 1

Numeromania na liczniku
Stare 03-15-2003, 20:50   #5
[GROM]_Nightorc
General

Wyślij wiadomość przez MSN do [GROM]_Nightorc
Domyślnie

wysoki honor zwykle oznacza statsizm <- odmiana debilizmu, zazwyczaj ale nie zawsze, co za problem powiedzmy na bridge byc w def squad leaderem i zdobywac pkt za nic...
Stare 03-15-2003, 21:35   #6
Trooper_
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ochlin1
Dzisiaj spotkalem kolesia z honorem 1,slownie jeden (mam screena).
Juz nizej upasc nie mozna...

no ja mialem okazje grac na MOUT z 6 gosciami ktorzy mieli po 1 honoru i co ciekawe przez 2 gry (po 7 rund) zaden nie mial ani jednego pkt ROE.
Stare 03-15-2003, 22:45   #7
m_arko
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez ICQ do m_arko Wyślij wiadomość przez MSN do m_arko
Domyślnie

Cytat:
Napisał [GROM
_Nightorc]wysoki honor zwykle oznacza statsizm <- odmiana debilizmu, zazwyczaj ale nie zawsze, co za problem powiedzmy na bridge byc w def squad leaderem i zdobywac pkt za nic...
wejdz na serwery HL i pozdobywaj te pkt leader-a za nic a pozatym ilosc punktow zdobyta jest nie warta czasu jaki sie czeka na to jesli juz zakladamy ze def wygra bez problemu
now: [Majestic]
m_arko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-16-2003, 08:36   #8
[GROM]_Nightorc
General

Domyślnie

no to dziwne, dzisiaj gralem na RB, biegalem to tu to tam, zabijalem, po prostu kolejny rutynowy dzien, pod koniec 7 rundy patrze a tu z nikad zrobilo mi sie 700 pkt , za nic, tak po prostu, mysle sobie wow ale mialem passe, wchodze na bridge, trafilem do milego teamu (polecam klan -=S5=- fajni ludzie)gralismy w ataku, po 7 rundach mialem kolejne 400 pkt, hmmmm, za latwo sie je zdobywa... gdyby nie moj ping wieczny to juz bym jechal na honorze kolo 50, mam mase czasu na gre ale tylko wieczorem i rankiem moge grac (pingi)
Stare 03-16-2003, 10:47   #9
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

No panowie, po prostu niesamowite. Tu 700, tu 400 i juz Honor 50 albo i 70 i to bez statsowania. Myślałby kto... Panowie... Rzeczywistość wygląda tak, że osoby grające nawet codziennie na HL (jak ja) ale na mapach, na których runda trwa długo (Bridge, Mountain Pass, Mountain Ambush i inne terenowe) beda miały Honor niższy od tych, które grają nawet mniej, ale na szybkich mapach CQB. Kiedy ostatnio wszedłem na Insurgent Camp, rzadko która runda trwała dłużej niż 3 minuty. Na FLS na którym byłem rzadko która runda trwała dłużej niż 2 minuty... Itd...
Poza tym naprawdę nie widzę sensu w pitoleniu, że ktoś statsuje - jeśli lubi i sprawia mu to przyjemność, to wyłącznie jego sprawa. A jeśli ktoś nie lubi to ma prawo nie lubić, ale nie oznacza to, że dzięki temu jest lepszym graczem, bo ma Honor 10. Wybaczcie, ale grając na HL ja spodziewam się więcej od kogoś z Honorem 30, niż 10. Zwłaszcza go nie znając. I zazwyczaj okazuje się, że gracze z H 10 grają jak dupy, a ci z wyższym Honorem znacznie lepiej. Oczywiście, nie zawsze, ale najczęście... Poza tym mówienie że zdobywanie Honoru na Bridge w defence jest łatwe, to obecnie duze przegięcie. Od pewnego czasu znowu sporo gram na tej mapie w assaulcie i wielokrotnie widziałem takich magików, którzy potrafią z m203 sprawić bardzo poważne kuku w niemal każdym miejscu na mapie, gdzie mogą się kryć obrońcy. Obrona na tej mapie przestała być ziewaniem...
Choć nadal assault jest trudniejszy...
Inkub
Inkub jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-16-2003, 12:08   #10
[GROM]_Nightorc
General

Domyślnie

no fakt zapomnialem o bridge - zmienil sie , a tak poza tym to ja gram na mapach jakie lubie (bridge - pierwsza mapa w jaka gralem a to byl 1 wrzesnia 2002 i do dzisiaj moja ulubiona, Camp, RB, Mpass, Mckenna, Pipe i czasem swamp albo hq), mam honor 30, nie szczyce sie tym ale dobija mnie fakt ze wielu z honorem wyzszym od mojego gra duzo gorzej niz wielu z honorem 20 (uczciwie zarobionym?), a poza tym to sie nie czepiam brania squad lidera bo wkoncu po cos zrobili tego pana...
Stare 03-16-2003, 12:55   #11
Trooper_
General

Domyślnie

a tak wlasciwie to co to jest to "statsiarstwo"? Bo z tego co wyczytalem na tym forum,to zeby nie byc "statsiarzem" to trzeba bylo by wogule niegrac,albo zabijac swoich zeby nie miec wyrzszego honoru i nie byc posadzanym...moim zdaniem gadanie o tym ze ktos jest zly bo ma wyrzszy honor(jezeli zdobyl go bez cheatow!) to czysta zazdrosc.
Stare 03-16-2003, 13:02   #12
KaT
General

Domyślnie

Statsiarstwo to np: granie tylko na mapach gdzie runda trwa krotko i latwo zdobyc honor, po stronie druzyny mjajacej wieksze sznase zwyciestwa, czy to z powodu graczy jacy w niej graja, czy tez z powodu ukladu sil na danej mapie. Podaje przyklad - River Basin, gra w ataku z duza iloscia dobrych graczy przeciwko mniejszej ilosci kiepskich graczy

Generalnie statsiarz laduje sie zawsze tam gdzie ma wieksze szanse na wygrana, czyli albo tm gdzie wiecej ludzi(lub wiecej dobrych graczy), lub np do obrony na konkretnej mapie.

Celem statsiarza nie jest gra i stawiane przez nia wyzwania, lecz numeromania i honorowa masturbacja
Stare 03-16-2003, 13:13   #13
Trooper_
General

Domyślnie

lecz numeromania i honorowa masturbacja ))) dobre))

ale jesli ktos lubi jakas mape (poprostu mu sie podoba) a ze niechcacy tam ma duze szanse na zdobycie duzej ilosci punktow?

owszem sa ludzie ktorzy graja tylko dla pkt HONORU ale nie generalizujmy...ja tez wole byc w teamie gdzie ludzie maja pow np 20 honoru niz w takim gdzie sa sami ci co stawiaja pierwsze kroki(moze dlatego ze jakis czas temu gralem na bridge i na 7 rund [sam sie dziwie ze tyle wytrzymalem] 7 razy zostalem zabity w goora 2 minucie przez gosci z mojego team'u).

UPDATE

sorki nie powinienem mowic pow np 20 bo spotkalem wielu graczy ktorzy mieli mniej a dzialali bardzo profesjonalnie
Stare 03-16-2003, 13:17   #14
KaT
General

Domyślnie

Ja lubie grac tak zeby granie miala dla mnie sens i stanowilo wyzwanie, dlatego zawsze dolaczam do przegrywjacego teamu, lub jesli podczas gry zauwazam ze moj team zbyt latwo wygrywa, to albo prosze czesc ludzi z mojej druzyny o jej zmiane, lub sam sam sie przenosze do druzyny przeciwnej

Nie rozumiem jaka satysfakcje daje gromienie gorszych od siebie graczy, w porownniu z zacieta walka z rownymi sobie graczami
Stare 03-16-2003, 13:22   #15
Trooper_
General

Domyślnie

Oczywiscie! zgodze sie z toba,ale jesli giniesz "za czesto" od ognia twoich wspoltowazyszy,to raczej nie przynosi ci to satysfakcji a niestety (sam tak robilem na poczatku,to normalne ze jak zaczynasz gre to mozesz nie rozpoznac "swojego") "rozpoczynajacy gre" maja tendencje do teamkill'ingu.
Stare 03-16-2003, 13:32   #16
Antol
General

Miasto: Swarzędz
Wyślij wiadomość przez AIM do Antol Wyślij wiadomość przez Yahoo do Antol
Domyślnie

Och Kat jaki ty jesteś wspaniały.[A lagów nie masz]
Ja uwielbiam mape Mountine Pass[Raj dla snajperów] i Inurgent Camp gdzie trafiając na ludzi grających tam często rozgrywka jest naprawde trudna, rozgrywka tam idzie szybko ale trzeba sie nameczyc żeby zabezpieczyć ten cholerny komputer, dlatego zawsze na tej mapie wybieram serwer gdzie grają doświadczeni gracze, a czy def czy ass to już nie ma różnicy[Def jest trudniejsze]. Do mapy RB też nic nie mam o ile gram w def[ciekawsze i bardziej ekscytujące zajęcie].
Dla was te mapy to mogą być rajem dla statsiarzy a dla innych miejscem gdzie może być ciekawa rozgrywka.
A honor to tylko ciekawy dodatek i tyle.
Stare 03-16-2003, 13:37   #17
[PL]_Przemooo
General

Miasto: Key West, Floryda
Domyślnie

Tu się muszę zgodzić z Inkubem w 100% - obrona na moście nie jest już łatwym i banalnym zadaniem. Ostatnio po dość sporej przerwie , choć mało ale pogrywam na moście i zauważyłem wiele zmian na tej mapie ( gdzieś to już zesztą pisałem więc nie bedę się powtarzał )

Cytat:
Rzeczywistość wygląda tak, że osoby grające nawet codziennie na HL (jak ja) ale na mapach, na których runda trwa długo (Bridge, Mountain Pass, Mountain Ambush i inne terenowe) beda miały Honor niższy od tych, które grają nawet mniej, ale na szybkich mapach CQB. Kiedy ostatnio wszedłem na Insurgent Camp, rzadko która runda trwała dłużej niż 3 minuty. Na FLS na którym byłem rzadko która runda trwała dłużej niż 2 minuty... Itd...
Święta racja - niektórzy wcale nie biorą tego faktu pod uwagę. U mnie honor nie podskoczył już od dawna do czego dodatkowo przyczyniają się notorycznie padające serwery SCI i utraty ciężko zgromadzonych punktów - na mapce gdzie dużą ilość takich punktów ciężko i długo się zdobywa (MPass). Na szczęście już widzę światełko w tunelu - lepsza współpraca nowego kodu z serwerami SCI. Można sobie kliknąć link na trackera pod moim sigiem i zobaczyć ile na jakich mapach grałem od czasu rejestracji.

Mam tylko jedno zamierzenie co do statystyk - nie zejść z fraggrate poniżej 2.0 :wink:
[PL]_Przemooo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-16-2003, 14:19   #18
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Antol
Och Kat jaki ty jesteś wspaniały.[A lagów nie masz]
Zalezy do dnia i humoru kochanego ISP
Na HL juz wogole nie grywam, podlaczyli mase nowych uzytkownikow, a lacza na swiat nie poszerzyli. Na polskich servach ogolnie gra mi sie bardzo dobrze, ale oczywiscie zdazaja sie wyjatki od tej reguly.

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania