Wróć   America's Army PL > America's Army 2.8.x > Ogólne 2.8.x

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 02-08-2003, 10:47   #1
[GROM]_Nightorc
General

Wyślij wiadomość przez MSN do [GROM]_Nightorc
Domyślnie sily specjalne?

Abraxas wspomnial w wywiadzie cos o silach specjalnych i polaczonym z tym honorem, czy wie ktos co to bedzie? albo jak myslicie jak bedzie sie gralo z nudnym wstepnym planowaniem

UPDATE!
kacie to prosze o zamkniecie tematu skoro nie ma o czym gadac

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 02-08-2003, 10:54   #2
KaT
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Hmm nie wiem czy jest o czym tu dyskutowac, nikt poza dev'ami nie wie nic wiecej na ten temat, to tylko gdybanie. Cieszy mnie za to fakt, ze gra ewoluuje w strone symulatora pola walki, a nie kolejnego CS'a.
Stare 02-08-2003, 11:33   #3
WOjtas
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do WOjtas Wyślij wiadomość przez MSN do WOjtas
Domyślnie

ja sie wypowiem ze mam do nich zal - bede musial zaczac grac na officjalach co mnie nie cieszy...

sam pomysl zapowiada sie calkiem ciekawie, tylko sie zastanwiam jakie misje beda mieli...
Ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
I gdy już wierzysz, że twoja perspektywa jest jedyną perspektywą
Ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
I zanim uznasz tych co mają ją za zbędne ogniwo
Przyjacielu, ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
WOjtas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-08-2003, 11:42   #4
KaT
General

Domyślnie Re: sily specjalne?

Cytat:
Napisał [GROM
_Nightorc]UPDATE!
kacie to prosze o zamkniecie tematu skoro nie ma o czym gadac
To byla tylko moja opinia
Temat dotyczy gry, wiec niech zostanie.
Jezeli nie bedzie o czym rozmawiac to sam umrze smiercia naturalna
Stare 02-08-2003, 12:00   #5
Gniewosz
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Gniewosz
Domyślnie

Gra na oficjalnych serwerach to niewatpliwy minus takiego rozwiazania.
Nie z takimi pingami.
Kolejny minus, to wyscig po punkty honoru, ktory na pewno sie zacznie lub jak kto woli wzmozy sie. Kazdy przeciez bedzie chcilal przejsc trening sil specjalnych.
No i trzeci minus, to perspektywa, ze ktoregos pieknego dnia, ktos stworzy "elitarna szkole snajperow sil specjalnych dla weteranow" z wymaganym honorem np. 80. I co wtedy Panowie? :wink:
Gniewosz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-08-2003, 12:02   #6
KaT
General

Domyślnie

A wtedy sie oni beda musieli wstydzic jak dostane w pupe od kogos z niskim honorem
Stare 02-08-2003, 12:13   #7
[LSD] SokoL PL
General

Miasto: Gdańsk
Wyślij wiadomość przez AIM do [LSD] SokoL PL
Domyślnie

Hehe spoko ja sie nie martwie Honor do sil specjalnych bedzie pewnie z 50 (oby haha mam juz 45 prawie lol) Ale moze byc tak tez, ze jak wprowdza traacera oficjalnego ktory bedzie naliczal staty no i ludzie z duzym roe np powyzej 1000 nie maja co liczyc albo zeby kill ratio byl conajmniej 3 do 1 honor powiedzmy 20 i mysle ze to juz bedzie DUUUZA blokada.

A co do planowania to JUZ zacieram rece, kochalem planowanie w R6 a tu jak zapodadza w AA to juz wypasik niezly hehe. KOCHAM ta GRE

[LoozerSquaD]
[LSD] SokoL PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-08-2003, 13:09   #8
[1st.PB]muzaMen
General

Wyślij wiadomość przez MSN do [1st.PB]muzaMen Wyślij wiadomość przez Yahoo do [1st.PB]muzaMen
Domyślnie

ja takze nie moge sie doczekac planowania w grze...

wreszcie bedzie mozna jakis dobry teamwork stworzyc. Ustalamy kto gdzie pojdzie, kogo zabije itp. itd.

a propos nowego patcha to juz sie doczekac nie moge... nowa mapka (podbno ma byc miodzio, najlepsza ze wszystkich) jakies poprawki w kodzie sieciowym (chociaz... bog wie, cos moga jescze spieprzyc)

... moglby mi ktos powiedziec kiedy mniej wiecej wyjdzie ten patch, bo gdzies juz chyba inkub pisal, ale nie pamietam...

UPDATE

... cholera zrobilem taki offtopic teraz trzeba cos o silach specjalnych napisac

Nie mysle zeby do takich sil wchodzili ludzie, ktorzy maja 50 honoru, odsetek graczy z takim honorem to jakies 0.001
Mysle ze to bedzie cos ok. 20 i jakis specjalny trening

ale jak to KaT mowil to tylko gdybanie...
Stare 02-08-2003, 13:11   #9
[GROM]_Nightorc
General

Domyślnie

jezeli bedzie potrzebny honor 50 do sil specjalnych to ja mam to w D****, sam wiem ze takie cos jak sily specjalne nie bedzie dobre, bedzie wielu dobrych lecz bedzie rowniez wielu statsiarzy, mi tam to nie jest potrzebne bo wiem jak gram i inni wiedza jak gram, a powiedzmy jakis znaczek obok nicka w grze nie jest mi potrzebny (chociaz bym nie plakal jakbym go mial )

UPDATE
co do planowania to ja nie jestem strategiem, i ja nie jestem od rozmow, ja po prostu moge dawac w ryj, zreszta jakbym byl strategiem to zapewne bylbym jakims CL teraz, ja wole wypelniac brudnom robote niz kazac innym to robic
Stare 02-08-2003, 13:23   #10
Sundowner
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Sundowner Wyślij wiadomość przez MSN do Sundowner
Domyślnie

Ja mam nadzieję, ze wraz z siłami specjalnymi zmienią sposób Reloadu, bo dotychczasowy niszczy broń:

- Walenie w przycisk zwalniania zamka, nawet gdy ten jest zaryglowany z gotowym pociskiem w komorze nabojowej...

- Walenie w dosyłacz, nawet wtedy gdy... (Patrz punkt wyżej)

Każdy kto gra w R6:raven Shield dokładnie wie o co mi chodzi...

Na oficjalnym forum kiedyś prubowaliśmy zwrócić uwagę twórców na ten problem, ale brak było jakiegokolwiek zainteresowania, a od kiedy oficjalne forum stało się takim burdelem (podpisy o wilekości 1600x1600) to już sobie dałem spokój...
Stare 02-08-2003, 14:58   #11
[PL]_Przemooo
General

Miasto: Key West, Floryda
Domyślnie

Cytat:
Napisał [GROM
_Nightorc]co do planowania to ja nie jestem strategiem, i ja nie jestem od rozmow, ja po prostu moge dawac w ryj, zreszta jakbym byl strategiem to zapewne bylbym jakims CL teraz, ja wole wypelniac brudnom robote niz kazac innym to robic
No widzisz ty będziesz wypelniał tą brudną ( :wink: ) robotę bo to lubisz , inni lubią także trochę poplanować - więc gra niejako będzie godzić obie strony - a co za tym idzie gra zmierza w dobrym kierunku .

Cytat:
Napisał [1st.PB
muzaMen]wreszcie bedzie mozna jakis dobry teamwork stworzyc. Ustalamy kto gdzie pojdzie, kogo zabije itp. itd.
Kto kogo zabije ? Tego raczej nie da się zaplanować :wink:

Cytat:
Nie mysle zeby do takich sil wchodzili ludzie, ktorzy maja 50 honoru, odsetek graczy z takim honorem to jakies 0.001
Ja myślę przeciwnie - wywiad odebrałem tak , że aby dostać się do sił specjalnych trzeba będzie się nieźle starać . Zwróć uwagę chociażby na fragment o treningach sił specjalnych. Myślę , że projektanci za najważniejszy czynnik przystąpienia do sił specjalnych obiorą honor - więc sam w sobie musi byc on na wysokim poziomie.
[PL]_Przemooo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-08-2003, 15:26   #12
[1st.PB]muzaMen
General

Wyślij wiadomość przez MSN do [1st.PB]muzaMen Wyślij wiadomość przez Yahoo do [1st.PB]muzaMen
Domyślnie

Cytat:
Napisał [PL
_Przemooo]
Cytat:
Napisał [1st.PB
muzaMen]wreszcie bedzie mozna jakis dobry teamwork stworzyc. Ustalamy kto gdzie pojdzie, kogo zabije itp. itd.
Kto kogo zabije ? Tego raczej nie da się zaplanować :wink:

[1st.PB]muzaMen odpowiedział: to byl taki zart

Cytat:
Ja myślę przeciwnie - wywiad odebrałem tak , że aby dostać się do sił specjalnych trzeba będzie się nieźle starać . Zwróć uwagę chociażby na fragment o treningach sił specjalnych. Myślę , że projektanci za najważniejszy czynnik przystąpienia do sił specjalnych obiorą honor - więc sam w sobie musi byc on na wysokim poziomie.

[1st.PB]muzaMen odpowiedział: powtorze to tylko gdybanie, ale...
... jesli by tak zrobili to zaczalby sie wyscig po honor, a to bardzo negatywnie by wplynelo na przyjenosc jaka czerpiemy z gry na officjalach
Stare 02-08-2003, 15:55   #13
Antol
General

Miasto: Swarzędz
Wyślij wiadomość przez AIM do Antol Wyślij wiadomość przez Yahoo do Antol
Domyślnie

No więc tak co do sił specjalnych to dobrym rozwiazaniem było by jesli trening byłby poprostu baaaaaardzo trudny mozna powiedziec ze frustrujący,statsiarze by sobie odpuscili a bardzo dobrzy gracze poradzili, co do planowania to ja jestem przeciwny mi sie juz R6 przejadł a w to mi sie bardzo miło gra.[Planowanie może być ale jak gram z kumplami z klanu i używając TS, taktyki są wymyślane na bierząco i tak samo analizowane.]
Stare 02-08-2003, 17:50   #14
[GROM]_Nightorc
General

Domyślnie

co do treningu, jestem tego samego zdania co muzaman, gdyby zrobili go super ale to mega super trudnego, najlepsi by go przeszli, statsiarze by sie ujawnili, a honor nie mialby na to wiekszego wplywu. TO JEST TO co do planowania to jak juz wczesniej mowilem nie mam swojego zdania...
Stare 02-09-2003, 00:19   #15
POPO
Lieutenant Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do POPO
Domyślnie

ciekawe czy sily specjalne dostana mp5 i bron boczna (powinni)
Stare 02-09-2003, 00:27   #16
Sundowner
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał POPO
Broń boczna powinna być, ale nie przypomiam sobie, żeby Green Berets używali Mp5...
Stare 02-09-2003, 08:17   #17
POPO
Lieutenant Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do POPO
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sundowner
Cytat:
Napisał POPO
Broń boczna powinna być, ale nie przypomiam sobie, żeby Green Berets używali Mp5...
sily specjalne to dosyc szerokie pojecie, z tego co wiem do takich kfalifikuja sie tez seals a oni mp5 uzywaja
Stare 02-09-2003, 09:51   #18
Sundowner
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał POPO
Cytat:
Napisał Sundowner
Cytat:
Napisał POPO
sily specjalne to dosyc szerokie pojecie, z tego co wiem do takich kfalifikuja sie tez seals a oni mp5 uzywaja
Ale my mówimy o grze w której w roli głównej występuje Armia, a nie Marynarka, Marines, czy Siły Powietrzne - nie zobaczymy w tej grze: SEALs, Force Recon, czy Delty (bo ta pod armie również nie podlega)...

Poza tym w Stanach "Special Forces" ma 2 znaczenia - jedno to te ogólne traktujące o wszystkich siłach specjalnego przeznaczenia, a drugie to właśnie oficjalna nazwa "Zielonych Beretów" <- i to właśnie nimi będziemy mogli się stać...

^^^Naszywka Zielonych beretów^^^
Stare 02-09-2003, 10:36   #19
[KsH]Edward.Teach
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do [KsH]Edward.Teach
Domyślnie

Cytat:
Napisał [6BDS
_Antol_PL]statsiarze by sobie odpuscili a bardzo dobrzy gracze poradzili,
taaaa
mowa tak dalej az sam w to uwierzysz.
wg waszych kryteriow jestem stadsiarzem.
i niech ci co grali ze mna kiedys.
i ci z ktorymi zetknalem sie ostatnio na moich dwoch ulubionych mapach (Hqraid i RB) wypowiedza sie czy ich zdaniem bede mial problem z przejsciem szkolenia wiekszy niz przecietny czytalnik tego forum?

sadze ze wywolani do tablicy powinni potwierdzic moja teze.
wiec na jakiej podstawie wnioskujesz ze ci z toplisty honorowcow beda mieli problemy?

[KsH]Edward.Teach jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-09-2003, 10:47   #20
KaT
General

Domyślnie

Najlepszy gracz jakiego kiedykolwiek spotkalem ma honor 11 i pokonalby 1 vs 1 kazdego

Aron, rozchodzi sie o to, iz najlepsi gracze nie maja ekstremalnie wysokiego honoru i ustawiania wysokich progow dla takich treningow mija sie z celem, takie jest moje zdanie.
Stare 02-09-2003, 11:29   #21
Merkav
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Merkav Wyślij wiadomość przez Yahoo do Merkav
Domyślnie

Jak nie bedzie USMC to ja sie w to nie bawie Od biedy moze byc jakis Rangers
Stare 02-09-2003, 13:02   #22
[LSD] SokoL PL
General

Domyślnie

Dlatego mysle ze jak wprowadza oficjalnego TRAACKERA ktory bedzie dobrze zliczal killsy, deathy, ROE to na jego podstawie bedzie nominowany gracz do zostania SP. Kill Ratio w okolicach 4:1 i honor powiedzmy 20 ROE max 1000 i jechane. To by bylo sprawiedliwe moim zdaniem, watpe aby statsiarze mogli poszczycic sie takim wysokim wspolczynnikiem.

[LoozerSquaD]
Stare 02-09-2003, 13:40   #23
Gniewosz
General

Domyślnie

Ja mysle, ze Kill Ratio nalezaloby pominac. Wiadomo, ze sa rozne mapy, na jednych latwiej zginac lub zdobyc killa niz na innych (pomijajac jeszcze czy gra sie w ass, czy w def).
Wprowadzenie takiego wymogu preferowaloby glownie tych graczy, ktorzy wiedza, ktora mape wybrac, aby zdobyc max killi (FLS z sawem w okopie wrocilby do lask). Pomijam oczywiscie tych naprawde dobrych graczy, ktorzy niezaleznie od mapy kosza ladnie (choc nawet oni mniej lub bardziej ladnie w zaleznosci od mapy).
Stare 02-09-2003, 13:43   #24
KaT
General

Domyślnie

nikt na dluzsza mete grajac z graczami o zbllizonym poziomie nie zrobi killratio 4
Oczywiscie co za problem wejde zaraz na serwer MOUT i za 3 godziny bede mial kill ratio 10
Stare 02-09-2003, 17:44   #25
Drwal
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Drwal Wyślij wiadomość przez Yahoo do Drwal
Domyślnie

Cytat:
Napisał KaT
Najlepszy gracz jakiego kiedykolwiek spotkalem ma honor 11 i pokonalby 1 vs 1 kazdego
Kat - przeciez ja juz mam honor 22
Stare 02-10-2003, 14:35   #26
[KsH]Edward.Teach
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał KaT

Aron, rozchodzi sie o to, iz najlepsi gracze nie maja ekstremalnie wysokiego honoru i ustawiania wysokich progow dla takich treningow mija sie z celem, takie jest moje zdanie.
i co z tego ze 1 na 1 kazdego?
ja jeden na jeden na bliski dystans przegrywam. i to bynajmniej nie przez umiejetnosci.
ale powiedz mi jak w takim razie ustalic kto jest najlepszym?
turnieje?
jak widac honor zostal po cos wprowadzony. teraz juz zaczyna byc wiadomo dlaczego zostal wprowadzony.
i czy tego chcesz czy nie.. to wiekszosc targetu do ktorego chce dotrzec usarmy gra na oficjalnych serwerach.
i koniec.
chcesz miec mozliwosc korzystania z rozwoju gry?
to znasz odpowiedz co zrobic.

i o czym dyskutujemy?
tak ktos postanowil i czy ci sie podoba brak krwi czy nie to tak zostalo postanowione.
pozostaje ci sie dostosowac.
i bardzo dobrze.. moze bede mial okazje ciebie zastrzelic.. bo na razie to sie chowasz po jakis kszokach

Stare 02-10-2003, 14:42   #27
[KsH]Edward.Teach
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Gniewosz
Ja mysle, ze Kill Ratio nalezaloby pominac. Wiadomo, ze sa rozne mapy, na jednych latwiej zginac lub zdobyc killa niz na innych (pomijajac jeszcze czy gra sie w ass, czy w def).
Wprowadzenie takiego wymogu preferowaloby glownie tych graczy, ktorzy wiedza, ktora mape wybrac, aby zdobyc max killi (FLS z sawem w okopie wrocilby do lask). Pomijam oczywiscie tych naprawde dobrych graczy, ktorzy niezaleznie od mapy kosza ladnie (choc nawet oni mniej lub bardziej ladnie w zaleznosci od mapy).
a ja jestem przeciwnego zdania.
to jest sprawa wywazenia.
na hqraid mam doczyeniania z obronie z ludzmi ktorzy wylatuja do przodu i udaje im sie zabic granatem 4 atakujacych na raz.
ale bywa tak ze ten sam koles zabija przez caly mecz 11 atakujacych. samemu ginac co runda 7 razy.
i jaki to ma sens?
moze nie osiagnalem wyniku w ktorym byl na tej mapie unieszkodliwil 42 graczy (taki screen widzialem)
lecz czesto zblizam sie do 20 z 4 wlasnymi unieszkodliwieniami.
a bywa tak ze gine nikogo nie trafiajac.
i coz.. tak bywa.
grunt to zrobienie map ktore beda wywazone, a nie jak wspomniany fls.
i koniec.
uwazam ze ratio k/d jest najwazniejszym z poziomow.
honor pokazuje tylko ile punktow mozesz natrzaskac.
ilosc kili co najwyzej pokazuje obrotnosc.
ilosc smierci czas spedzony w grze.
i dopiero k/d w jakis sposob odzwierciedla skutocznosc.

w sytuacji ekstremalnej dajmy na to ze wbiegalbym na HQR w odbiezpieczonym granatem w punkt ataku. zawsze bym ginal, ale zabijalbym przynajmniej jednego.
k/d mialbym 1.0
ale kili mialbym kilka tysiecy.
co by to oznaczalo? wg mnie to ze jestem idiota :-p

Stare 02-10-2003, 15:01   #28
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał aron
Cytat:
Napisał KaT

i co z tego ze 1 na 1 kazdego?
ja jeden na jeden na bliski dystans przegrywam. i to bynajmniej nie przez umiejetnosci.
ale powiedz mi jak w takim razie ustalic kto jest najlepszym?
turnieje?
jak widac honor zostal po cos wprowadzony. teraz juz zaczyna byc wiadomo dlaczego zostal wprowadzony.
i czy tego chcesz czy nie.. to wiekszosc targetu do ktorego chce dotrzec usarmy gra na oficjalnych serwerach.
i koniec.
chcesz miec mozliwosc korzystania z rozwoju gry?
to znasz odpowiedz co zrobic.

i o czym dyskutujemy?
tak ktos postanowil i czy ci sie podoba brak krwi czy nie to tak zostalo postanowione.
pozostaje ci sie dostosowac.
i bardzo dobrze.. moze bede mial okazje ciebie zastrzelic.. bo na razie to sie chowasz po jakis kszokach
Widac, ze nie grywasz wogole CQB, umiejetnosc walki 1vs1 to PODSTAWA Bardzo czesto dochodzi do sytuacji kiedy zostajesz sam na jednego lub kilku przeciwnikow.

Mnie tam wala sily specjalne i inne cuda wymyslone, zeby statsiarz jeden z drugim, co to przesiaduja przy grze po 10h dziennie, mogli sie uradowac. Ja juz naprawde znudzilem sie zabijaniem kolesi z honorem >50, ktorzy generalnie nie maja za grosz pomyslunku czy taktyki i bazuja podobnie jak 90% statsiarzy na:

1. Grze w lepszym teamie kontra lamy
2. Niskim pingu na HL

Nie rozumiem zadnych argumentow stylu "lubie wygrywac", dla mnie to dziecinada i tchorzostwo. Wyzwaniem i satysfakcja jest dla mnie zabicie dobrego gracza jak Szwagier, Szymon, Kicek, No0oNe, Wcisek i jeszcze wielu, wielu innych, a nie zabawa w fragowanie na potege lam, ktorych poziom inteligencji jest poznizej poziomu bota.

Aron, wez ty kiedys przyjdz na polski server pograc to wtedy pogadamy, jak przyjdzie pare dobrych osob to zobaczysz wtedy jak wyglada wysoki poziom a nie jakis statsowanie na HL
Czy honor jest dla Ciebie wazniejszy od gry z niskim pingiem i z graczami na wysokim poziomie
Czemu wolisz HL, gdzie gracze dziela sie na statsiarzy i poczatkujace lamy, robiace tk non stop?
A moze....sie cykasz?
Stare 02-10-2003, 16:15   #29
vOchlin
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do vOchlin
Domyślnie

Co do sil specjalnych.
Co za roznica czy gra sie zwyklym wosjskiem czy takimi silami specjalnymi. Roznice koncza sie na wyposarzeniu. Planowanie mogliby normalnie dolaczyc do gry, bo watpie ze armia wypuszcza zolnierzy do akcji bez zadnego planu...
Poazatym sily specjalne sa juz w tej grze. chyba...
Otoz Mr.Cavscout powiedzial kiedys ze tylko sily specjalne maja w m16 tryb strzelania auto. Taka bron jest juz na wc i wcse.
Co do honoru bedzie to, moim zdaniem 30.
Dla mnie dodawnie sil specjalnych do tej gry nie ma wiekszego sensu, jak po prostu ozdobnika
vOchlin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-10-2003, 16:28   #30
Czajus
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Czajus Wyślij wiadomość przez MSN do Czajus
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ochlin1
Co do sil specjalnych...
Otoz Mr.Cavscout powiedzial kiedys ze tylko sily specjalne maja w m16 tryb strzelania auto. Taka bron jest juz na wc i wcse.
Na WC nie ma M16auto jest to M4auto

Co do honoru potrzebnego aby przystąpić do treningu sił specjalnych to uważam, iż będzie to max 30 albo też 20.
Uważam tak ponieważ nikomu nie bedzie chciało się tworzyć takich treningów dla max paruset osób posiadających honor na poziomie 50.
Przeglądnijcie sobie taką stronę jak http://army.happyempire.com/ i zobaczcie ile praktycznie jest osób z bardzo wysokim h..
Czajus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-10-2003, 16:39   #31
Deli_{Hooligans}
General

Wyślij wiadomość przez AIM do Deli_{Hooligans}
Domyślnie

Wedlug mnie to bedzie to przedzial 25-30 Honor.

Chodzi o to zeby duzo osob gralo a nie tylko nieznaczna czesc,

Ale to tylko gdybanie jak bedzie naprawde to sie dopiero okaze.
Deli_{Hooligans} jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-10-2003, 16:45   #32
[PL]_Przemooo
General

Miasto: Key West, Floryda
Domyślnie

Cytat:
Napisał Czajus
Co do honoru potrzebnego aby przystąpić do treningu sił specjalnych to uważam, iż będzie to max 30 albo też 20.
Uważam tak ponieważ nikomu nie bedzie chciało się tworzyć takich treningów dla max paruset osób posiadających honor na poziomie 50.
Przeglądnijcie sobie taką stronę jak http://army.happyempire.com/ i zobaczcie ile praktycznie jest osób z bardzo wysokim h..
Tak , może i teraz ale z każdym dniem rośnie honor u graczy , za miesiąc lub dwa może być takich graczy setki więcej (a potem więcej i więcej) .

Taki sposób rozumowania nie oddaje więc całkowicie sytuacji . Ale macie rację , cały czas są to tylko domysły - ale co nam innego pozostaje ?

Czekanie i przekonanie się samemu .
[PL]_Przemooo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-10-2003, 18:07   #33
Szymon456
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Szymon456 Wyślij wiadomość przez MSN do Szymon456
Domyślnie

Tak analizujac graczy na HL to honor minimalny powinien byc w okolicach 50. Ale z powodu glupiego faktu, ze honor mozna nabijac jedynie na HL - a nie wszyscy tam graja, wizja uzaleznienia wstepowania do sil specjalnych od wysokosci honoru, nie podoba mi sie. Juz lepiej, zeby ten trening byl naprawde trudny i nie mam tu na mysli cos w rodzaju strzelnicy, 500metrow do celu i ustrzel tekturke z m16. Jak zrobia boty, dobre AI to wtedy mozna pomyslec o trudnym treningu. A tak to wyjdzie dokladnie to samo co ze snajperkami, w koncu i tak kazdy dupa moze przejsc ten trening i dostac snajpe w grze chodz w ogole nie rozumie jak ja obslugiwac, co gorsza zle strzela.
Stare 02-10-2003, 18:11   #34
Drwal
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Drwal Wyślij wiadomość przez Yahoo do Drwal
Domyślnie

Jesli limit dolny dostania sie do sil specjalnych bedzie wyzszy od 22 to rezygnuje z AA.

Ten honor to jedna wielka kpina. Jak gra kat kazdy wie - honor 21. Bynajmniej nie dlatego ze od 2 miesiecy nie gra na hl lecz ze mu nie rosnie. U mnie dokladnie to samo tyle ze przy 22.
Stare 02-10-2003, 18:31   #35
[LSD] SokoL PL
General

Domyślnie

No ja mam tyle ile mam, a gram na HL i SCI bo poprostu ilez mozna tluc PIPE albo WC jak to ma miejsce na MM albo MAJESTIC. Gdyby byly grane inne mapy to pewnie bym trzaskal nadal jak KAT na honorze 21 na naszych serwerach z pingami w okolicy 100 a nie 250 jak to na HLach mam.

A jesli wam nie rosnie HONOR to lipa Zauwazylem ze czesto maja taki problem ludzie co zmienili sobie nicki. Jedynie pozostaje wspolczuc.

[LoozerSquaD]
Stare 02-10-2003, 19:09   #36
KaT
General

Domyślnie

JA nie gram bo nie lubie pingu 300 i giniecia od swoich co druga runde.
A na MM i MAjesticu leca wszystkie mapy ko kolei, jak mam ochote na ins use tactics to ja wlaczam Tak samo czesto jest most czy inne. Fakt, ze najczesciej jest Pipe lub WC, ale to dlatego ze ludzie tak chca.

NA HL ide tylko jak na MM lub MAjesticu nikogo nie ma.
Stare 02-10-2003, 19:29   #37
[LSD] SokoL PL
General

Domyślnie

No ja juz mam paru ludkow z inetu z ktorymi dobrze sie gra i wchodze na te serwery gdzie graja, bo wiem ze taki wybor spowoduje iz niedostane KULKI od swojego Pozatym niezle zgranie a to poteguje wygrana a co za tym idzie duzy score i podwyzszajacy sie honor.

[LoozerSquaD]
Stare 02-10-2003, 19:40   #38
Szymon456
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Szymon456 Wyślij wiadomość przez MSN do Szymon456
Domyślnie

Ja mysle, ze juz przesla moda na statsowanie i wiecej ludzi gra na polskich serwerach. Jak kiedys przez pewien okres czasu nawet o 20 MM i Majestic byly puste, to teraz o 12 w poludnie znajdzie sie tam troche ludzi, a wieczorami to komplet jest jak w banku. I fajnie, bo przynajmniej mozna pocwiczyc gre, a nie zabijanie lamek z wysokim pingiem.
Stare 02-10-2003, 20:06   #39
Gniewosz
General

Domyślnie

To fakt, ze coraz wiecej ludzi gra na polskich serwerach.
Zreszta ja tez powrocilem po pewnej przerwie do MM, czy Majestica, spowodowal to nagly skok pingow do ponad 1000 na serwerach oficjalnych. No ale wcale nie zaluje .

Niedlugo trzeba bedzie zalozyc haslo i odciac od serwera przypadkowych cudzoziemcow, bo jak nie ma miejsca na polskich serwerach, to juz nie ma mozliwosci gry .
Stare 02-10-2003, 21:17   #40
vOchlin
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do vOchlin
Domyślnie

Mi sobiscie obcokrajowcy na MM nie przeszkadzaja. Moze czasami kiedy zadaja pisania po angielsku...
Byle nie amerykanie, ci zaczynaja mnie powoli wkurzac. Jeden taki dzisiaj na HL wywyzszal swoj kraj ponad inne, co bylo bardzo denerwujace. Pieprzyl nonstop przez 15min dopoki nie poszedlem sobie....
vOchlin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-10-2003, 23:54   #41
[KsH]Edward.Teach
General

Domyślnie

jak zwykle musicie sobie dodac troche animuszu.
ze honor ze to za tamto ze statsiarze

i sobie myslcie tak dalej.
lecz jesli wasze czarne wizje sie spelnia to ominie was nie tyle co samo szkolenie, co byc moze jakas fajna mapka.
a idac dalej zostaniecie na poziomie brydza, podczasy gdy za silami specjalnymi pojawia sie inne pierduly ktorych na razie nie potrafie sobie wyobrazic.
a teraz samo ocencie szanse ze za silami specjalnymi beda kolejne dodatki ktore beda czegos wymagaly.

a teraz idzie na brydza pograc, a ja sobie postatsuje na cieniasach z honorem 10-11

Stare 02-11-2003, 00:10   #42
KaT
General

Domyślnie

przyjdzie potem taki ze sil specjalnch i sie zdziwi bo dostanie w pupe od kogos z 3 razy mniejszym honorm

Jezeli beda nowe mapy to ja podziekuje, nie jestem dzieckiem zeby sie jarac cyferkami w tlumie innych dzieci zaslepionych "owczym pedem"

Ominie mnie granie z statsiarzami, ktorych jedynym zmartwieniem sa punkciki i ich nabijanie na newbiesach...

Swoja droga fajnie, ze powstanie mapa dla 0,5% ogolnej liczby graczy majacych odpowiednio wysoki honor - to ma sens.
Stare 02-11-2003, 00:18   #43
[KsH]Edward.Teach
General

Domyślnie

twoj upor jest godny podziwu.
i co jest zlego z nabijaniem na "nowych"
wyobraz sobie ze jak wszedlem do gry po miesiacu od jej wydania to tez na mnie nabijaliscie.
i nabijaliscie jeszcze dlugo.

wiec wytlumacz mi dlaczego teraz zabijanie nowicjuszy jest zle i niemoralne?
przeciez robiles tak samo.

jak wszedzie w zyciu trafiasz na bardziej doswiadczonych i dostajesz w pupe.
czemu wiec gra ma sie od tej zasady roznic?

a to ze "podziekujesz" to mnie o tyle sieszy ze twoj osli upor zostanie w odpowiedni sposob wynagrodzony i skoro przestanie ciebie ta gra krecic znikniesz z tego forum i bede mial swiety spokoj

Stare 02-11-2003, 00:21   #44
KaT
General

Domyślnie

Zle mnie zrozumiales, ja nie twierdze ze to jest naganne z jakiegokolwiek wzgledu, tylko ze to jest lamerstwo i pojscie na latwizne.

Mnie to nie bawi, wole odpalic quake 3 i bota na sredni poziom i mam wieksze wyzwanie
Dla mnie gra to adrenalina i sprawdzanie samego siebie, a tego moze mi dostarczyc tylko gra z najlepszymi. Moze tobie sprawia to przyjemnosc, mi sie juz to dawno znudzilo i daltego nie gram na HL, gdzie nie czekaja na mnie wyzwania tylko stracone nerwy, spowodowane debilizmem 95% grajacych tam ludzi, ktorzy za nic maja teamplay a tk jest powszechne.

Jak juz mowilem wielokrotnie wpadnij pograc na polski server, bo tlumaczeni sie brakiem naliczanego honoru to jakis wykret.
Stare 02-11-2003, 00:44   #45
Sundowner
General

Domyślnie

Dla tych którzy już się zdążyli pogubić:

Najpierw rozmawialiśmy o tym co byśmy chcieli widzieć wraz wyjsciem dodatków "siły specjalne", następnie przeszliśmy do nażekań o pingach, przechodząc przez nieustający temat "statsiarzy" dochodzimy, do równie niekończącego się konfliktu między dwoma naszymi kolegami Kat'em i aron'em, którzy jakimś dziwnym zżądzeniem losu zawsze muszą mieć odmienne zdanie i obaj mają nadzieję na nawrócenie swojego rywala na tą jedną, właściwą stronę...

Dziękuje państu bardzo, Dobranoc... Sundowner (skinienie głową) Fakty TVN ...
Stare 02-11-2003, 07:18   #46
Ocean
Captain

Wyślij wiadomość przez ICQ do Ocean Wyślij wiadomość przez MSN do Ocean Wyślij wiadomość przez Yahoo do Ocean
Domyślnie

Dzieki Soundowner za streszczenie nie chcialo mi sie tego czytac od poczatku tego tematu

activ...[GROM] huach...
veteran...[PNK] Polish Night Killers...
veteran...[-DivD-] Divine Dragons...
no i kiedys bylem w Polbacie zwanym przez Maj\'ow szczurkami
Ocean jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-11-2003, 09:59   #47
[KsH]Edward.Teach
General

Domyślnie

zeby bylo w temacie.
jak spotkalem szwagra (chyba bo mnie pamiec zawodzi) na RB to na temat ludzikow z klanu INT wypowiadal sie w dobrych slowach. tzn stwirdzil ze sa dobrzy.
wiec skoro sa dobrzy to powinni zalapac sie na sily specjalne.
ja jestem podly statsiarz i nie lubie z nimi grac ( z INT) ostatnimi czasy.
a nie lubie dlatego ze oni biegaja w bandzie. z jednym czy dwoma z nich sobie poradze od biedy, natomiast kiedy ida banda 3 (ja atak oni obrona) to udaje mi sie to bardzo rzadko.

zreszta co to za przyjemnosci grania.
najczesciej spotykany dougal4chaos (chyba tak to leci) jest tak samo przewidywalny dla mnie jak i ja dla niego. efekt tej przewidywalnosci jest taki ze jak ja w ataku zakampie przy starcie to on zazwyczaj ginie. jesli on zakampuje w obronie zamiast leciec do przodu to ja gine..
i tak moglbym opisac zdazenia z kazdym z nich.
lamerstwem staje to sie dopiero wtedy kiedy ja i on i jeszcze paru ludzikow z przedimkiem INT znajdzie sie po tej samej stronie a po drugiej ludzie z poziomem 2x 3x.
natomiast gra z nowymi ludzmi, ktorych sie nie zna, i ktorych ja nie znam dostarcza wiecej elementow nieprzewidywalnosci.
i sadze ze to samo tyczy sie ciebie kat grajacego od miesiecy z tym samym gronem ludzi.
nie robicie wielu punktow, nie macie wielkiego k/d bo potraficie przewidziec swoje zagranie i jeden na drugiego czeka i prawdopodobienstwo ze sie doczeka w tym wlasnie miejscu jest bardzo duze.
traci wtedy sens kampowanie w obronie w jednym miejscu bo atakujacy na 99% wie ze tam bedziesz i rzuca granat na slepo.
nie podoba mi sie taki rodzaj gry

Stare 02-11-2003, 12:07   #48
Guest

Domyślnie

Siły specjalne powiadacie... jeśli ma to polegać na dostaniu jakiegoś specjalnego znaczka to ja dziękuję, nie skorzystam, znaczków nie zbieram (no może pocztowe) :wink:
Powinno się za to udoskonalić system gry. Jak wiadomo przeciwnika zawsze widzimy jako terrorystę. Tylko czemu cholera jasna terrorysta nie ma kamuflażu ?! W planszach zimowych, śniegowych (no wiecie o które mapy mi chodzi ) żołnierze mają dopasowany kolorek wdzianka to podłoża, np. na Bridge - jest kolor biały. A przeciwnik widzi naszego kolesia jako terrorystę - oczywiście w czarniutkim wdzianku, wspaniale wręcz widocznym na śniegu. W wielu grach widziałem zakamuflowanych terrorystów więc czemu w AAO tego nie ma :evil: :wink:
Co do honoru to zanim go wprowadzili grałem 110 godzin (w tym 99,99% na Bridge ). Kto grał przeciwko mnie na Bridge to dobrze wie że go rozwalę gdziekolwiek się ukryje, ale w ogóle się tym nie chwalę :wink: Na razie mam honor 16, a raczej miałem bo bez żadnego powodu spadł mi do 15 mimo że żadnego ROE nie zdobyłem....
Mimo wszysko, gdy (a raczej JEŚLI) wprowadzą siły specjalne to ja się zapiszę oczywiście To tyle z mojego gadania "na każdy temat"
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-11-2003, 12:58   #49
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał aron
zeby bylo w temacie.
jak spotkalem szwagra (chyba bo mnie pamiec zawodzi) na RB to na temat ludzikow z klanu INT wypowiadal sie w dobrych slowach. tzn stwirdzil ze sa dobrzy.
wiec skoro sa dobrzy to powinni zalapac sie na sily specjalne.
ja jestem podly statsiarz i nie lubie z nimi grac ( z INT) ostatnimi czasy.
a nie lubie dlatego ze oni biegaja w bandzie. z jednym czy dwoma z nich sobie poradze od biedy, natomiast kiedy ida banda 3 (ja atak oni obrona) to udaje mi sie to bardzo rzadko.

zreszta co to za przyjemnosci grania.
najczesciej spotykany dougal4chaos (chyba tak to leci) jest tak samo przewidywalny dla mnie jak i ja dla niego. efekt tej przewidywalnosci jest taki ze jak ja w ataku zakampie przy starcie to on zazwyczaj ginie. jesli on zakampuje w obronie zamiast leciec do przodu to ja gine..
i tak moglbym opisac zdazenia z kazdym z nich.
lamerstwem staje to sie dopiero wtedy kiedy ja i on i jeszcze paru ludzikow z przedimkiem INT znajdzie sie po tej samej stronie a po drugiej ludzie z poziomem 2x 3x.
natomiast gra z nowymi ludzmi, ktorych sie nie zna, i ktorych ja nie znam dostarcza wiecej elementow nieprzewidywalnosci.
i sadze ze to samo tyczy sie ciebie kat grajacego od miesiecy z tym samym gronem ludzi.
nie robicie wielu punktow, nie macie wielkiego k/d bo potraficie przewidziec swoje zagranie i jeden na drugiego czeka i prawdopodobienstwo ze sie doczeka w tym wlasnie miejscu jest bardzo duze.
traci wtedy sens kampowanie w obronie w jednym miejscu bo atakujacy na 99% wie ze tam bedziesz i rzuca granat na slepo.
nie podoba mi sie taki rodzaj gry
Jednym slowem piramidalna bzdura
Zaden ze znanych mi dobrych polskich graczy nie jest przewidywalny do tgo stopnia , bo gdyby byl to nie byl bo dobry Najlepdszy przyklad nieprzewidywalnego gracza to wlasnie Szwagier, ktory codziennie mnie czyms zaskakuje(staram sie odwdzieczac). Newbies sa najbardziej przewidywalnymi jednostkami Zreszta co by nie zrobili uratowac ich moze tylko fart, nic nie zbije z tropu doswiadczonego gracza w starciu z lama.

Szczerze mowiac na HL nie nauczylkem sie nic nowego, zadnej ciekawej zagrywki, nie spotkalem tez zadnego gracza, ktory by mnie czyms zainspirowal. Kiedykowliek wejde na jakikolwiek server zawsze odbywa sie tam nabijanie punktow na lamach i poscig za fragami od poczatku rundy. Mnie nie bawi przynaleznosc do pseudo elity z wysokim honorem, HL to lameriada i statsiarstwo.

Ale coz, ja nikogo do niczeg nie zmuszam, kazdy spokojnie znajdzie sobie miejsce dla siebie

W kazdym razie jezeli wysokie progi honoru beda umozliwiac gre na dodatkowych mapach i np z dodatkowym uzbrojeniem, to jest to poroniony pomysl.
Graczy o inteligencji kiepskiego bota i honorze 40-50 widuje na peczki, a z kolei wspaniali gracze czesto maja ponizej 20.

Imho o tym czy mozesz kwalifikowac sie do takich bonusow powinny decydowac umiejetnosci, a nie to ile grasz na HL, gdyz honor nie swiadczy o NICZYM poza iloscia czasu spedzonego na oficjalnych serverach.
Stare 02-11-2003, 13:24   #50
mumin
Colonel

Domyślnie

Swierzy glos w dyskusji ( dialogu? ;)...

Kazda forma punktacji (jakiejkolwiek i za cokolwiek) spowoduje pojawienie sie "statsiarzy". A gdy wprowadza jeszcze jakies bonusy za ilosc tych punktow to juz w ogole... :((
Tak jest natura graczy, ze zrobie wszystko by miec wszystko co mozliwe. Niestety w przypadku gier komputerowych wirtalne punkty sa bardzie realne niz prawdziwe uznanie w oczach innych wspolgraczy.
Dlatego IMHO jakiekolwiek punkty sa niepotrzebne. Sprawa jest prosta - jak ktos nie umie grac i nie chce/nie potrafi sie niczego nauczyc, to kick i problem z glowy. I chocby mial sto milionow punktow czegokolwiek - nic go nie uratuje. Wiec po co dodawac jakies punkty?

Jeszcze jedna sprawa (niech sie "dzaidkowie" zastanowia i napisza czy mam racje, bo ja to "kot" jestem...):
Kiedys gralo sie dla radosci z gry. Nowa taktyka, szczesliwy strzal, fajny teamwork, itp, itd. A teraz? Popatrzcie na tematy dyskusji: spadly mi punkty, nie nalicza mi punktow, jak nie stracic punktow za ujemne ROE, itp.
Smutne, ale wyglada tak, jakby punktu byly teraz najwazniejszym elementem gry... :((

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania