Wróć   America's Army PL > America's Army 2.8.x > Szukam Pomocy 2.8.x

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 06-08-2004, 14:54   #51
[KsH]Edward.Teach
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do [KsH]Edward.Teach
Domyślnie

ja w sumie kritikala nie doswiadczylem.
ale to co mnei spotyka tak nazywam.
po pewnym czasie gry. jescze nie udalo mi sie pograc dluzej niz 3 rundy, 4 wliczajac ta w ktorej bylem w spectate.

objaw jest taki ze nagle robi sie czarny ekran z wielobrawnym cienkim paskiem u gory ekrany. zacina sie dzwiek, tzn w krotkiej petli.

dodatkowo spotykaja mnie bluescreeny normalnie niebeiski ekran, na gorze napis Windows, nizej "nastepil krytyczny wyjatek.. bla bla bla"
wciskam przycisk, wraca do gry, za chwile znowu.
zazwyczaj ta gra konczy sie czarnym ekranem i jedyna czynnoscia ktora mi pozostaje to schylic sie i wcisnac reset na obudowie.
raz mi sie udalo wpisac "disconnect" i po prostu wyszlo z gry.

czuje ze bede musial wrocic do wersji 2.0 i grac poki beda serwery. a potem nie grac

[KsH]Edward.Teach jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 06-08-2004, 19:20   #52
No1B
Staff Sergeant

Domyślnie

Cytat:
Napisał [KsH
aron.PL]...
objaw jest taki ze nagle robi sie czarny ekran z wielobrawnym cienkim paskiem u gory ekrany. zacina sie dzwiek, tzn w krotkiej petli.
...
moze procek u Ciebie cos ten tego sie przegrzewa?
mialem kiedys podobny problem, ale u mnie wynikal nie z przegrzewania sie procka, tylko troche odwrotnie - za male ustawilem napiecie rdzenia w statunku do stanu podkrecenia.

oczywiscie moge sie mylic

pozdrawiam
No1B jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-08-2004, 19:54   #53
lo0ol_pl
Sergeant

Wyślij wiadomość przez MSN do lo0ol_pl
Domyślnie

mam to samo :-( jak by ktos byl tak mily i zglosil sie do mnie na GG i by mi pomogl to bym byl bardzo wdzieczny

GG - 4227383
lo0ol_pl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-09-2004, 23:25   #54
Crazy Sam
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Crazy Sam Wyślij wiadomość przez Yahoo do Crazy Sam
Domyślnie

kritikale to norma, a jak wyskakują na początku, przed wejściem do menu to zainstaluj od nowa stery od grafiki (mi pomaga)
Stare 06-10-2004, 12:32   #55
Johnny
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do Johnny Wyślij wiadomość przez Yahoo do Johnny
Domyślnie

Jak na moj gust Pitraq ma racje...
Zauwazylem to samo i znalazlem jeszcze na forum oficjalnym to:

Cytat:
When u don't touch anything after you die (keep the view from your dead head) the game doesn't crash.
When u go into spectate mode and view other persons from the outside (3rd person) the game crashes very fast.
When u go into spectate mode and view other persons from 1st person, the game only crashes occasionally. In the last case it mostly happens when you see someone with the M82 on your screen.

So far for my observations, but I think by now the DEVs are already working on it.
Temporary fix: don't touch anything after you die.
Najlepiej siedziec i nic nie dotykac po smierci albo zmienic widok z 3 osoby na pierwsza (default E) i modlic sie zeby nie natknac sie na snajpera
Stare 06-10-2004, 17:53   #56
=]1[=^Belial_Pl^
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez MSN do =]1[=^Belial_Pl^
Domyślnie

a mi wyskakuje protection foult czy jakos tak albo po prostu wyskakuje taki numer ze niby serwer sie zwiesil a po wylogowaniu i po chwili wpisaniu ip serwera normalnie dziala i ludzie ci sami critiical error tez kilka razy sie pojawil.
dzis naliczylem wszystkiego jakies 6 razy
Nadejdzie taki dzien, nadejdzie taki czas kiedy z wrogiem stane twarza w twarz i nieulekne sie chocby za plecam smierc stala i boska czekala mnie kara... - zas po wygranej bitwie twarz w krwi umyje, to beda zwyciestwa i chwaly chwile...
=]1[=^Belial_Pl^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-10-2004, 22:20   #57
Xionc
Sergeant First Class

Wyślij wiadomość przez MSN do Xionc
Domyślnie

Cytat:
Napisał Batou
A ja sobie postanowiłem po dłuższej przerwie zainstalować grę, zobaczyć jak tam się AA rozwija i na dzień dobry critical . Wywaliłem gały bo nigdy wcześniej nie miałem w aa błędu (a dokładnie w żadnej grze). Dodatkowo jestem po gruntownym formatowaniu oraz po wymianie sprzętu ( na p4 2,8 ), dlatego nie ma mowy o jakiś pozostałościach po poprzednich wersjach.
Jest to chyba wina kiepskiego łącza, tak jak już wcześniej kilka osób napisało. Pingi i lagi jak miałem od wersji 1.9 tak mam nadal... i jeszcze teraz do tego criticale... szkoda.
Napewno nie jest to wina łącza. Mam w pracy polpaka i tez mam ce.
sprzęt też do wolnych nie nalezy. tak więc pozostaje wina samej gry nic więcej. Bo nie wieże zeby jakies inne programy mogly cos spie.... , jesli nie dzialaja
Xionc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-10-2004, 22:21   #58
Xionc
Sergeant First Class

Wyślij wiadomość przez MSN do Xionc
Domyślnie

Cytat:
Napisał Batou
Jest to chyba wina kiepskiego łącza, tak jak już wcześniej kilka osób napisało. Pingi i lagi jak miałem od wersji 1.9 tak mam nadal... i jeszcze teraz do tego criticale... szkoda.
Napewno nie jest to wina łącza. Mam w pracy polpaka i tez mam ce.
sprzęt też do wolnych nie nalezy. tak więc pozostaje wina samej gry nic więcej. Bo nie wieże zeby jakies inne programy mogly cos spie.... , jesli nie dzialaja
Xionc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-11-2004, 00:26   #59
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

mod mode on
@Xionc
prosilbym cie bardzo o uzywanie polecenia EDYTUJ jezeli masz cos nowego do powiedzenia chwile po wyslaniu posta.

mod mode off
Stare 06-11-2004, 02:22   #60
-=Leszek_21[PL]=-
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie Jest jeden pewny sposób.

Jest jeden pewny sposób na pozbycie się criticala z mapy brigide .

JAK OBERWIESZ NIE RUSZAJ MYSZKI DO .

Działa na 101%
Stare 06-11-2004, 08:05   #61
Misiek
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez MSN do Misiek
Domyślnie

A mi wylancza sie komputer, czy gram czy obserwoje. Nie wiem dlaczego. Faktem jest ze pojawilo sie to w wersi 2.1 . Wie ktos czy moze byc to zwiazane z karta grafiki ? Problem pojawia sie po ok. 2 rundach... powiedzmy 15-20 min gry.
Stare 06-11-2004, 09:19   #62
Hark
Second Lieutenant

Wyślij wiadomość przez MSN do Hark
Domyślnie crytyki

ja w ciagu tygodnia i 2 dni mialem 2 errory criticale
Hark jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-11-2004, 19:46   #63
-Aguirre-
First Sergeant (1SG)

Domyślnie

Przed 2.1 nigdy w życiu nie miałem criticali. Dopiero po instalce patcha się zaczęło... Nie pomogło reinstalowanie wersji pełnej, kasowanie .ini, update'y sterów do karty, itp. Po prostu czasem się przydarza i trzeba się nauczyć z tym żyć.
-Aguirre- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-12-2004, 18:50   #64
Jimmi Page
Staff Sergeant

Domyślnie

Cytat:
Napisał Misiek
A mi wylancza sie komputer, czy gram czy obserwoje. Nie wiem dlaczego. Faktem jest ze pojawilo sie to w wersi 2.1 . Wie ktos czy moze byc to zwiazane z karta grafiki ? Problem pojawia sie po ok. 2 rundach... powiedzmy 15-20 min gry.
U mnie jest dokładnie to samo. Tyle,że po jakimś czasie sytuacja jeszcze się pogorszyła i później juz w ogóle nie można było wejść... Tearz zrobiłem format dysku, reinstalkę systemu i ściągam najnowsze stery. Mam nadzieję,że to coś pomoże, bo już szlag mnie trafia od tych criticali...
Czy ktoś wie co jeszcze można zrobić oprócz wyżej wymienionych czynności? Będę wdzięczny za jakigolwiek wskazówki...
Jimmi Page jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-12-2004, 21:37   #65
Misiek
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez MSN do Misiek
Domyślnie

Pan wysluchal mojego wolania o pomoc, jimmy... zrobilem disable lighting efects i zredukowalem decalsy, no i obnizylem tekstury. Gralem dzisiaj wystarczajaco dlugo zeby stwierdzic ze juz nie mam tego problemu. Widocznie problem lezal w karcie grafiki. Mam geforca 4 64mb...MX . Jak zrobisz tak i nadal nie bedzie ci dzialac to rob tego formata.
Stare 06-12-2004, 22:50   #66
Jimmi Page
Staff Sergeant

Domyślnie

Ja już zrobiłem formata... i jednak nic-grałem może z godzinę, później mnie wywaliło już po kilku minutach...
Pokombinuje jak ty, tym bardziej ,że mam taką samą kartę graf, ale coś czuję ,że nic z tego nie będzie
To treść criticala:

General protection fault!

History: FSortedIndexBuffer::GetContents <- FD3DDynamicIndexBuffer::AddIndices <- FD3DRenderInterface::SetDynamicIndexBuffer <- RenderStaticMesh_Type2 <- RenderStaticMesh <- FDynamicActor::Render <- FDynamicActor::Render <- RenderLevel <- FLevelSceneNode::Render <- FPlayerSceneNode::Render <- UGameEngine:raw <- UWindowsViewport::Repaint <- UWindowsClient::Tick <- ClientTick <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop

Jeśli ktoś wie co można jeszcze pokombinować to proszę o pomoć. Da się coś zrobić grzebiąc w pliku armypos.ini?
HELP!
Stare 06-13-2004, 00:51   #67
Partyz
Chief Warrant Officer 2

Wyślij wiadomość przez MSN do Partyz Wyślij wiadomość przez Yahoo do Partyz
Domyślnie

kurde...mnie tu cos nie pasi...wy tak tu gadu gadu a na moje kamperskie oko to w 2.0 NIE BYLO W OGOLE CE (przynajmniej u mnie). Za to na 2.1 jest non toper...teraz to juz mam tak, ze pojawia sie kwadracik z logo AA i juz CE, zero szans na gre...wlasnie sie sciaga calosc od nowa (instalowalem patchura 2.0->2.1), Ale ponoc to tez nie pomaga

Any other ideas?
Partyz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-13-2004, 10:39   #68
Jimmi Page
Staff Sergeant

Domyślnie

Taaa... z wersją 2.0.0 też nie miałem absolutnie żadnych problemów. Czy jesli ma się zainstalowaną wersję 2.0 to można grać na serwerach 2.1?Bo chetnie bym wrócił do tej starszej...

Any other ideas?
Format dysku reinstalacja windows i nowe stery- ale mi pomogło tylko połowicznie
Stare 06-13-2004, 15:59   #69
M@RiO_{Hooligans}
Warrant Officer 1

Domyślnie

Wydaje mi sie ze udalo mi sie zmimalizowac CE zainstalowalem wszystkie nowe sterowniki i noweg Direktx 9.0b i chyba pomoglo przez piatek i sobote a gralem duzo mialem tylko 1 Ce . i to na moscie gdzie chuba hjest ich najwiecej
M@RiO_{Hooligans} jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-13-2004, 18:27   #70
[WNC]-MaNIaQ_PL
Lieutenant Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do [WNC]-MaNIaQ_PL Wyślij wiadomość przez Yahoo do [WNC]-MaNIaQ_PL
Domyślnie

a ja mam calkowicie inne zdanie w tej wersji mam naprawde malo criticali. Dopiero dostalem w tej wersji kolo 5 ( od daty wydania )
a moje sesje sa dosc dlugie bo po 2 -3 h jedna, detale na max i wszystko gra.

Critical AKYSZ FEST
Stare 06-14-2004, 02:41   #71
Partyz
Chief Warrant Officer 2

Wyślij wiadomość przez MSN do Partyz Wyślij wiadomość przez Yahoo do Partyz
Domyślnie

z tego wniosek, ze AA 2.1 chodzi jak Multi Theft Auto...kiedy chce, jak chce i u kazdego inaczej.... dajcie mi tu DEV'a a mu zrobie middleages' fall z jego dirty ass
Partyz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-14-2004, 03:32   #72
Kataryniarz
Major

Wyślij wiadomość przez MSN do Kataryniarz Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kataryniarz
Domyślnie

Od kilku dni w ogole nie moge sobie pograc. Inna sprawa, ze jest to mi akurat teraz na reke - za duzo obowiazkow i za malo wolnego czasu. Nie lubie tej wersji... nie lubie...
Kataryniarz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-14-2004, 07:22   #73
RaPtOrPl
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez MSN do RaPtOrPl
Domyślnie

A ja powiem tak:
format c, AAO 2.1.0 full, DirectX ale w wersji 8.1 (9-ki moja grafa nie obsługuje-więc po cholere mi), ZERO przechodzenia na innych graczy po swojej śmierci, ustawienia graficzne w grze na normal i ZERO CE
Dodam tylko, że przed formatem CE występowały bardzo ale to bardzo często.
Stare 06-14-2004, 10:18   #74
TaS-Q
Major General

Miasto: Aleksandrów Kujawski
Wyślij wiadomość przez AIM do TaS-Q wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

W moim przypadku to dopiero wczoraj miałem pierwszego criticala w wersji 2.1

Jak czytałem topici na forum to myślełem że może ja mam inną wersję gdyż nic takiego mnie się nie przytrafiło a tu wczoraj około 04.00 CRITICALL ERROR no i ten błąd zmusił mnie do tego żebym poszedł spać :wink:

TaS-Q jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-14-2004, 10:53   #75
madek
General

Wyślij wiadomość przez MSN do madek Wyślij wiadomość przez Yahoo do madek
Domyślnie

Ja od momentu zainstalowania patcha mialem ze 2 criticale na hospitalu i 2 na sandstormie. Na nowych mapkach ani razu
Stare 06-14-2004, 12:35   #76
Jimmi Page
Staff Sergeant

Domyślnie

Mi też się już udało. Pogrzebałem trochę w opcjach graficznych, oczywiście wcześniejszy format ireinstalka tez się przydały. I jeszcze jedno- rzeczywiście nie można przełączać się na innych graczy po śmierci, to naprawde pomaga- jedynego criticala miałem jak to zrobiłem.
Stare 06-16-2004, 18:35   #77
[1SZ7PU]Kotlet
Command Sergeant Major (CSM)

Wyślij wiadomość przez MSN do [1SZ7PU]Kotlet Wyślij wiadomość przez Yahoo do [1SZ7PU]Kotlet
Domyślnie

nie wiem ja mam tyle criticali ze odechciewa mi sie grac, najwiecej mam jak gram na bridge se, wedlug mnie programisci dali plamy wprowadzajac zmiany w wersji 2.1, mam full wersje, giere konfigurowalem od poczatku i dupa, ale na sf arctic nigdy jeszcze nie mialem criticala, w wersji 2.0 przez pol roku moze mialem z dwa criticale, a tutaj masakra, jak juz zlapie pierwszego to puzniej sypia sie hurtowo, mysle ze ping nie ma tu wplywu co mozna by tu obwiniac to tylko pamiec
[1SZ7PU]Kotlet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-17-2004, 20:43   #78
czuczu
Master Sergeant (MSG)

Wyślij wiadomość przez MSN do czuczu Wyślij wiadomość przez Yahoo do czuczu
Domyślnie

No mi tez sie criticale zdarzają Niektórzy mówią,że to przez grafike - ja np. mam GF2 MX400, 0,9GHz, 512MbRAM i średnio na otwartej przestrzeni 7 - 8 FPS, w pomieszczeniach podskakuje do 12 a w dymie spada do 5 FPS (to wszystko oczywiscie na ULTRA LOW DETAIL) i przy takich warunkach to mi nawet ping 40 (DSL) nie pomaga :wink: . Wracają do wątku - kumpel obok ma GF4 FX5200, PIV 1,7Ghz, 256DDR (normal detail) i CRITICALE zdarzają mu się tak samo często jak mi, albo nawet częściej Próbowałem różnych modyfikacji, nawet w ArmuOps.ini (aż do granicy PB KICK :wink: ) i nie dało to żadnych rezultatów :/ Wniosek: v2.1.0 jest do bani - wiec nie pozostaje nic innego jak tylko czekać na v2.1.1 i obniżenie wymagań sprzętowych

P.S jak ktoś by miał jakąś dobrą grafę do opchnięcia to niech da znać - chętnie odkupię :wink:

Hooah!
czuczu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-18-2004, 20:18   #79
Lost Sheep
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do Lost Sheep
Domyślnie

Rozmawialem z grczami podczas rozgrywki na temat criticali , i gracz z gwiazda (niebieska) przy nicu, powiedzal mi abym podczas oczekiwania na gre nie zmienial widoku (a fakt jest taki ,że mnie wywala podczas "podgladania").

Nie wiem jaka wartość ma ta informacja , mnie nie wywala

Hooah
Lost Sheep jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-18-2004, 22:06   #80
czuczu
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

W przypadku CRITICALI kazda (choćby najmniejsza) pomoc jest dobra )

Hooah!
Stare 06-20-2004, 09:58   #81
Jimmi Page
Staff Sergeant

Domyślnie

Cytat:
Napisał teq
Rozmawialem z grczami podczas rozgrywki na temat criticali , i gracz z gwiazda (niebieska) przy nicu, powiedzal mi abym podczas oczekiwania na gre nie zmienial widoku (a fakt jest taki ,że mnie wywala podczas "podgladania").

Nie wiem jaka wartość ma ta informacja , mnie nie wywala

Hooah
to ma cholernie duże znaczenie. Criticale głównie wynikają nie z błędów w komputerze,ale w samej grze-jednym z nich jest własnie moment przełączania się między graczami. Przestałem to robić i od dawna już nie mam problemów.
Stare 06-20-2004, 18:20   #82
czuczu
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

Nooo czyli amy już częściowe rozwiązanie problemu criticali...lol

Hooah!
Stare 06-20-2004, 22:14   #83
Wisielec_PL
Major

Wyślij wiadomość przez MSN do Wisielec_PL
Domyślnie

A jak juz przypadkiem przelaczymy to dobrze jest przelaczyc sie ak najszybciej na tryb FPP (widok z oczu) to wtedy mamy szanse ze nas nie wywali
Wisielec_PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-21-2004, 14:11   #84
Patry
Sergeant Major of the Army (SMA)

Domyślnie

Gram b. dużo na moście i problem z <critical error> jest (w moim przypadku) tylko kiedy oglądam rozgrywkę zza żołnierza mającego m82. Wystarczy jedna, dwie sekundy - czasami dłużej - i kiedy koleś jest w ruchu BANG... wywala. Podczas gry na arcticu nie wywaliło mnie ani razu.
Gram na kompie z windą całkowicie postawioną po formacie dysku z minimalną ilością softwarowego śmiecia, to uwalnia mnie od criticali powodowanych konfliktami drajwerów i innego paskudztwa.
Moja rada to przy wejściu na serwer poczekać z pięknym widokiem na defa, a po śmierci nie przełączać widoczków bo może być bee - no chyba że sniper nie żyje i nikt nie wziął jego karabinu. Mam nadzieję, że to pomoże wszystkim wytrwać do kolejnego patcha.
Patry jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-22-2004, 00:39   #85
czuczu
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

Patrycyan masz racje - przez ostatnie dwa dni (wiem ze to niewiele) sprawdzalem gre tylko i wylacznie pod katem criticali i...:
1. w 69% criticale wystepują przy przełanczaniu sie miedzy graczami
2. w 97% jezeli przelaczymy sie odrazu na snipera m82 lub m24
3. w 15% bez powodu...

Podejrzewam, ze criticale mogą także być częściowo powiązane z serwerem, bo czasami zauważałem masowy wylot graczy z jednego serwera w bardzo krótkich odstępach czasu (Chyba ze wszyscy przelaczyli sie na snipera ).

Moja rada: nie przelanczac wogole widoków na innych graczy, delektowac sie pieknymi krajobrazami lub isc zalatwic potrzebe fizjologiczną...

p.s wszystko to są obserwacje wlasne

Hooah
Stare 06-23-2004, 02:16   #86
netpro
Sergeant First Class

Domyślnie

ostatnio mialem ok 20 CE dziennie. Przeczytalem to co pisaliscie i musze dopisac cos od siebie.
Gra jest bardzo wrazliwa, to prawda, ale moim zdaniem w 99,9% wina lezy po stronie sprzetu, a dokladnie pamieci ram. Kiedys mialem podobny przypadek z programem TMPGEnc i nikt nie znal odpowiedzi. Jak sie okazalo pomoglo wyjecie i przeczyszczenie stykow pamieci oraz wyczyszczenie ich bankow w mobo i jesli ktos nie kuma o co biega w komputerze to proponuje Default settings w biosie.
Jak sie okazalo i tym razem pomoglo (banki byly mocno zakurzone). Od tej pory ani jednego CE. Dodam ze sprzet mam krecony:
- procek - Duron 1.6@Athlon 2600+
- grafika - GF 4 MX 440 300/440
- ram - noname 333@400mhz, Twinmos 400mhz.
- Asrock K7S8X beta bios pod OC
Inne rzeczy ktore przy tym zrobilem to:
Wywalilem AA, usunalem wszystkie wpisy w rejestrze. Zainstalowalem od nowa na innej partycji. Szczoteczka przeczyscilem styki AGP, wyczyscilem wszystkie radiatory i coolery, przesmarowalem procka i procka graficznego swierza pasta (bo temp byla niepokojaca). Nawet rozebralem i wyczyscilem zasilacz, odkurzylem jednym slowem wszystko co sie dalo.

Od tej pory brak CE i dodam ze kamerki zmieniam ile razy chce

Testowane na mapie SF Hospital przy kilkugodzinnym graniu (wczesniej wystarczylo kilka rund). Mam nadzieje ze tak juz zostanie
netpro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-23-2004, 07:07   #87
[3rd-RB]mitocht
Sergeant Major of the Army (SMA)

Wyślij wiadomość przez Yahoo do [3rd-RB]mitocht
Domyślnie

netpro no nieźle mam prawie taki sam mechanizm czyszczenia hehehe.
Co do tych CE z widoku trzeciej osoby NIGDY niemiałem. Doszedłem jeszcze do jednego jako wyznawca wiary Tele Komuny "szcześliwy posiadacz" neostrady(512) zauważyłem ze kurna ostatnio dostaje CE właśnie przez tracenie połączenia z netem. Po prostu cosik mi robią z netem i co jakiś czas trace połączenie na 4-6 minut albo i krucej. Eh niema sprawiedliwości na tym świecie nawet na moim sprzecie mam CE ale już zadziej naszczęście.
Jako jeden z wytyranych "weteranów" moge coś poradzić poraz kolejny

- Jak krecisz kompa to znaj sie na tym bo jak nie to CE 50 razy dziennie
- Czyścić kompa raz na dwa miechy(no raz na miesiąc jak kto woli)
- Dbac o system
- Modlić sie do Świetego Idzi (chyba tak sie pisze )
- Poprostu dbajcie o kompa jak o dziewczyne żart
- Robić buckupy systemu z najlepszymi sterami (przetestowanymi)
- Testujcie ustawienia gry i systemowe tyż
- optymalizujcie ustawienia pod AAO pod kątem wywoływania CE
- Myślcie nad CE i ich pozbyciem
- Nie kupujcie zajebistych sprzętów bo i tak bedziecie mieli CE
- Poświęćcie troche czasu na zaznajomienie sie z forumami gdzie opisują ustawienia sprzetowe moze cos pomoze

to chyba wsio

I taki mały OT bo niechciałem zakładać nowego topicia a ten temat jest troche "popularny" więc:
Jestem jednym z pierwszych posiadaczy neo(512) czy ci z was którzy zostali przełonczeni na 640 odczuwają jakieś zmiany transfer, lepszy ping. Bo ja jeszcze niezostałem przełonczony i niewiem jak to sie tam sprawuje hehee
[3rd-RB]mitocht jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-23-2004, 11:01   #88
OverLord_PL
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez MSN do OverLord_PL
Domyślnie

Cytat:
Napisał WOjtas
odpal cleanera a sam ustawi dobre armyops.ini
pozniej go trza od nowa skonfigurowac... natomiast stary user.ini mozna psokojnie wrzucic
A co to jest za programik ten Cleaner ?
Masz moze linka do niego? A moze opisz jeszcze w skrocie jak działa?
Pozdro
Stare 06-23-2004, 11:07   #89
madek
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał OverLord_PL
Cytat:
Napisał WOjtas
odpal cleanera a sam ustawi dobre armyops.ini
pozniej go trza od nowa skonfigurowac... natomiast stary user.ini mozna psokojnie wrzucic
A co to jest za programik ten Cleaner ?
Masz moze linka do niego? A moze opisz jeszcze w skrocie jak działa?
Pozdro
Cleaner.exe jest w folderze America's Army/System.
Jak działa? Przywraca wszystkie pliki odpowiedzialne za konfiguracje AA do domyślnych.
Stare 06-23-2004, 11:08   #90
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

cleaner jest instalowany razem z gra
poszukaj w tym katalogu
dysk:\...\America's Army\System
Stare 06-23-2004, 13:30   #91
netpro
Sergeant First Class

Domyślnie

dbanie o kompa i o system :!: No wlasnie ale wielu pewnie nie wie co i jak. Jako ze siedze w tym to zapraszam na Komputerowe Forum Dyskusyjne:
http://komputery.katalogi.pl

znajdziecie tam duza wiedze na temat usuwania syfu z kompa i zapobiegania dostawanie sie go oraz inna zwiazana np ze sprzetem czy OC.
Od siebie od razu napisze co polecam:
- dobry antywirus (np Kaspersky)
- Ad-Aware 6 Pro build 1.81 (tam jest AdWatch, ktore uruchomcie zeby dzialal w tle, samym Ad-Aware skanujcie raz dziennie)

Dla posiadaczy MX440 polecam detki 43.45. Sa najlepsze dla tego modelu. Dla mx 400 detki 30.82
Dla osob krecacych sprzet:
- MBM5 (Motherboard Monitor) - pokaze wam temperaturki, napiecia, itd.
http://www.netpro.jelenia.com/progs/MBM5360.rar
- Prime95 - obciaza system tak jak zadna inna aplikacja, ma na celu pokazanie najwyzszej temperaturu i sprawdzenie stabilnosci sprzetu
http://www.netpro.jelenia.com/progs/p95v237.exe
Stare 06-25-2004, 11:05   #92
TiBeR
Warrant Officer 1

Wyślij wiadomość przez MSN do TiBeR
Domyślnie

Ja juz nie wiem co robic : . Na poczatku mialem taki sam problem z CE ja wiekszosc (czyli w czasie przelaczania sie miedzy graczami i wlasciwie tylko na moscie) ale od kilku dni mam jeden CE po drugim i to na wszystkich planszach podczas grania, a nie po smierci. Virusow nie ma na bank, stery do kart mam orginalne ati nie jakies modowane stosowalem juz wiekszosc porad z forum trackera i aa.com i nic nie pomaga. Wlasnie ciagne cala giere jeszcze raz i sproboje zainstalowac od nowa jak to nic nie da moze postawie nowy sys :evil: (raczej niechetnie ) jesli nawet to nie pomoze to chyba przyjdzie mi czekac na jakas latke albo nowego pacza .
Pozdro i oby nie spotkal was moj los :wink:
TiBeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-25-2004, 12:56   #93
netpro
Sergeant First Class

Domyślnie

dlugo sie nie cieszylem brakiem CE
ostatnio byl taki wysyp ze glowa boli. NAwet komp sie restartowal.
Ale i do tego doszedlem

Wine ponosily pamieci ram. Jedna kostka byla 2,5 CL 333mxh, druga 3CL 400mhz. W biosie ustawilem zeby pracowly tak samo a jednak mialo to wplyw. Wywalilem jedna i od tej chwili i CE i restartow BRAK

Jesli ktos uzywa kilku kostek paieci, proponuje zostawienie tylko jedne i sprawdzenie jak bedzie gra sie zachowywac
Stare 06-25-2004, 13:11   #94
madek
General

Domyślnie

No ja mam np. jedna kosc ustawiona na ostre timingi i od nowej wersji mialem moze ze 4, 5 criticali. Ale co jest najciekawsze siedzialem jakis czas temu na TSie i grałem z kolegami na SS. W jednym momencie ja i kolega krzyknelismy cos w stylu "ja pier.. critical", i jak sie okazalo mielismy identycznego CE w tym samym czasie. Dziwne? Dla mnie bardzo
Stare 06-25-2004, 13:31   #95
czuczu
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

Madek no masz racje - coś w tym musi być - my z kumplem mamy kompy obok siebie i czasami tez w tym samym momencie zdarzają sie nam criticale :/ Wiec wina moze takze częsciowo leżeć, albo w połączeniu, albo po stronie serwera....

To by bylo na tyle....

Hooah!
Stare 06-27-2004, 13:33   #96
[=N^F=]Virus
Chief Warrant Officer 2

Wyślij wiadomość przez MSN do [=N^F=]Virus
Domyślnie

w 1.9 mi tesh wyskakiwały ale w 2.0 nie.. A teraz znowu....
Stare 06-27-2004, 14:41   #97
TiBeR
Warrant Officer 1

Wyślij wiadomość przez MSN do TiBeR
Domyślnie

Po ponownym zainstalowaniu gierki (uninstal + wyczyszczenie katalogu aa ktory zostaje wraz z jakimis smieciami) zainstalowaniu nowych sterow do karty sytuacja znacznie sie poprawila . Jak ktos mam podobny problem do mnie polecam :wink:
TiBeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-28-2004, 11:44   #98
BULD0G
Sergeant Major (SGM)

Domyślnie

Jak zginiesz nie klikaj przyciskami myszki.
Pomaga !
BULD0G jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-28-2004, 12:06   #99
netpro
Sergeant First Class

Domyślnie

tez tak myslalem ale od kiedy zrobilem porzadek z pamieciami to moge sobie klikac do bolu i jedynie co sie zmienia to obraz kamery :wink:

I nie zalezy od pinga bo nawet jak mam 2000 to CE nie ma. Gra jest poprostu nie stabilna i bardzo czula na rozne "bledy". Tylko pytanie czy w Hardware czy Software czy wszystko na raz.
Jedno jest pewne, mialem ich 20 dziennie a teraz nic
Stare 07-01-2004, 12:30   #100
col.Bunio
Chief Warrant Officer 4

Wyślij wiadomość przez MSN do col.Bunio
Domyślnie

Nie przeskakuj po zawodnikach kiedy zginiesz utaw sobie jednego zainstaluj so\bie stery omegi(zmniejszają tylko ryzyko errora)i nie klikaj w F1 po zdechnięciu to też zwiększa ryzyko errora
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania