Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 03-04-2004, 08:19   #1
Czullo
Guest

Domyślnie Jaka mysz do grania ?

Mam zamiar kupic nowa myszke oczywiscie do AA i nie za bardzo wiem ktora mam wybrac... do wyboru mam

1.IntelliMouse Explorer 3.0
2.IntelliMouse Explorer 4.0
3.Logitech MX500

A moze jakies inne propozycje ? podobno ie40 jest o wiele gorsza od wersji 3.0 chodz nie wiem czemu, czyzby M$ cofal sie w rozwoju ?

Aha i jakiego pada proponujecie do myszki optycznej
I jeden link do pewnego zestawu
http://h4g.pl/product_info.php/cPath/22/products_id/64
Warto ?!
  Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 03-04-2004, 08:32   #2
Deshroom
General

Domyślnie

ja polecam intellimouse bez explorer, optyczną. czyli taka jak na zdjęciu w podanym linku, ale bez bocznych przycisków.
uważam że róznica w cenie jest zbyt duża (za swoją dałem 25 EURO a explorer kosztuje ok 200-250 w zależności czy na kablu czy bez)

długo zastanoawiałem się czy nie zamienić jej na explorer (dwa dodatkowe przyciski) ale jeszcze nikt mnie nie przekonał (sam się też nie przekonałem bo skok mam na przycisku rolki, wychylanie rolką w góre i w dół a kucanie na spacji). nie polecam myszy bezprzewodowej (oczywiście zalezy to od tego jak kto łapami macha podczas grania. mi kabla starcza

pozdrawiam

ale chyba sobie kupie
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=21680149
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=21843694

GW2 - Deshroom.1826
D3 - Deshroom#2255
Deshroom jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-04-2004, 08:39   #3
ROBHARDKILL
Major

Wyślij wiadomość przez MSN do ROBHARDKILL
Domyślnie

FAJNE napiszcie coś bo i ja od dawna zastanawiam sie nad zmianą mychy... gra ktoś może na takiej? że nie wspomnę o tym padzie...
Stare 03-04-2004, 08:47   #4
Czullo
Guest

Domyślnie

Wiem ze wiekszosc kosiorow ktorzy graja w CS i UT(UT2003) maja IE 3.0. ie4.0 to tylko nowa obudowa, ale zarazem nowy material( lepszy) jednak boczne przyciski sa za wysoko i nie daje sie ich za bardzo uzywac.
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-04-2004, 08:50   #5
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Ja mam IE 3.0 bezprzewodowa... Mysz jest doskonała, ale do grania kup z kabelkiem - bateryjki wymieniam raz na poltora tygodnia, bo prad zre jak glupia... Przyciski sa umieszczone bardzo wygodnie, dwa boczne sluza mi do turlania sie na boki, lewy i prawy przycisk norma, srodkowy wcisniecie report in, srodek gora i dol commosy.
Aha, i jeszcze jedno - najnowsza wersja oprogramowania do myszy jest - moim zdaniem - gorsza. Nie mozna dobrze przyporzadkowac klawiszy, ja korzystam ze starszej wersji.
Inkub
Inkub jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-04-2004, 09:00   #6
Czullo
Guest

Domyślnie

@ Inkub a jakiej uzywasz podlakadki ? masz standardowe slizgacze czy je czym okleiles ?
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-04-2004, 09:07   #7
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Grałem nią na normalnej powierzchni biurka i było ok, dopóki blat się nie wyślizgał
Teraz używam normalnej podkładki i zero problemów. Acha... jest jedna sprawa... to niemal na pewno sprawa tego, że mam bezprzewodowa, ale kiedy mam wpiete w komp sluchawki, czasami zdarza sie, ze myszka nie reaguje na ruchy, zeby zadzialala trzeba wcisnac fire albo BARDZO energicznie nia ruszyc. Cos widocznie ja zakloca. Problem znika po wyjeciu sluchawek z gniazda karty.
Inkub
Stare 03-04-2004, 09:11   #8
LordV
General

Wyślij wiadomość przez MSN do LordV
Domyślnie

mam pada bezkabelka, na fale radiowe i mam ten sam problem. pierwsze duszenie klawiszy na padzie nie daje zadnych reakcji. trzeba troche "posmashowac" ( smasher - osoba której technika gry w mordobicia jest duszenie wszystkich klawiszy na padzie bez ładu i składu )żeby zaskoczył i wtedy działa wszystko ok. zgaduje że to kwestia oszczedności energii. urzadzenie nie czuwa non stop tylko włancza się na konkretną proźbe po to żeby oszczedzić troche bateri.
Stare 03-04-2004, 09:26   #9
Czullo
Guest

Domyślnie

Wiec jednak do grania w fpp nie warto kupowac radiowej, wydatki na baterie + probemy ze sluchawkami a do tego slabo by bylo jakby mysz przestala dzialac ( wyczerpane baterie) podczas pojedynku 1vs1
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-04-2004, 09:33   #10
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Lord - to nie jest kwestia bezczynnosci, zdarza sie nawet w trakcie ruchu. To znaczy zdarzalo, bo odkad wiem co powoduje takie zachowanie, mam juz spokoj. Ale zdecydowanie polecam wersje kabelkowa.
Inkub
Stare 03-04-2004, 10:01   #11
xil
General

Wyślij wiadomość przez AIM do xil
Domyślnie

IntelliMouse Explorer 3.0 -> zdecydowanie the best

Mam ta myszke od jakiesgos czasu i nie zamienilbym jej na zadna inna, bardzo wygodna a co najwazniejsze BARDZO dokladna
Nparawde jeszcze nie spotkalem sie ze zlymi komentarzami na jej temat... Tylko kupuj wersje z kabelkiem

xil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-04-2004, 10:08   #12
Guest

Domyślnie

wszystkie podane yżej nawet nie umywają sie od tej...
http://www.razerzone.com/boomerspeed.html
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-04-2004, 10:25   #13
Marcin A.
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Marcin A.
Domyślnie

A ja mam MX500 i nie nazekam, do tego podkladke SteelPad 4D. Moge z czystym sumieniem polecic Logitech'a, jest to ten sam poziom co MS a moze nawet ciut lepsza.

A te myszke co podal Direct mozna u nas kupic i nawet ja przecneili .

http://h4g.pl/product_info.php/produ...1f27ab93dc0e40
Stare 03-04-2004, 10:28   #14
Czullo
Guest

Domyślnie

No cos slyszalem o tej myszce, ale dlaczego ona taka dobra

Opinie o tej myszce( negatywne)

1.Rozpisywanie się o rozdzielczości 2100 dpi jest czystym idiotyzmem. Przy takiej dokładności komputer reaguje na ruch myszą o 0,012 mm. Przy 800 dpi na ruch o 0,032 mm. Każdy kto powie, że widzi różnice jest psychiczny. Poza tym przy takiej dokładności i kulce każdy paproch spowoduje przekłamanie. Trzeba być solidnie ograniczonym, żeby coś takiego uważać za poważne. Poza tym kto wie, czy tam jest naprawde taka rozdzielczość. Przy myszach A4Tech też podają 800 dpi, a nie ma to żadnego odniesienia do 800 dpi przy Logitechu. Fakt jest faktem poniżej 800 dpi jest to zauważalne a powyżej to tylko granie na psychice kupującego ... w końcu każdy próbuje na siłe wyciągnąć pieniądze od ludzi, którzy wierzą w cokolwiek. SYF

2."Klaudiusz popieram Cię w stu procentach ^^, ale znając życie i tak 3/4 ludzi z nami sie nie zgadza , ale spoko - mają kasę - niech qpują myszke która wazny "pół kilo" i zajmuje pół podkładki - no ale nie ma to jak 2100 DPI (hahah dobra sciema nie jest zła)..."
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-04-2004, 10:56   #15
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał MarcineK A.
A ja mam MX500 i nie nazekam, do tego podkladke SteelPad 4D. Moge z czystym sumieniem polecic Logitech'a, jest to ten sam poziom co MS a moze nawet ciut lepsza.

Już nawet byłem bliski nacisnięcia zamów, ale skończyło się tylko na przełączniku słuchawki/głośnik
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-04-2004, 11:10   #16
szafir
Command Sergeant Major (CSM)

Wyślij wiadomość przez Yahoo do szafir
Domyślnie

a wiec mx500 jest najlepsza myszka dla graczy i grafiow na rynku, ma ponad 2x lepszy sensor niz jaki kolwiek microsoft. a jesli masz sporo kasy poczekaj momencik na mx510, ta ma sensor i przepustowosc sensora 50% lepsza od mx500 (najlepszy sensor na rynku dla smiertelnikow i niewiele ustepujacy muszkom za 2000 do autocada np) ale bedzie drozsza o okolo 80-100 zlotych.
jesli chodzi o pada to imo stellpad 4S jest lepszy od oslawionego icemata ale bardzo sie kurzy (codzien rano musisz ja umyc( i dziala poprawnie tylko se steelpadowymi padsurferami ktore sa cholernie drogie. Icemat jest o wiele mniej kurzolubujacy a i opor jesty minimalnie gorszy (ale czyc lekkie wibrowanie, leciutenkie ale czuc) pozatym jak juz naprawde masz duzo kasy mozesz kupic do steelpada specjalana rekawice ktora chlonie pot i daje zerowe tarcie miedzy nadgarstiem a podkladka (z icematem to nie chce dzialac tak jak se steelpadem) cena okolo 50-60 zlotych. wracaja co myszki jeszcze dla mnie ergonomia mx500 jest idealna, a mx510 rozni sie od mx500 tylko kolorem (czerwony ceramiczny)

pozdrawiam
Stare 03-04-2004, 11:16   #17
Czullo
Guest

Domyślnie

Klamka zapadla zamowilem juz InteliMouse 3.0 & Icemat Black za 200 zł a czy bede zadowolony to napisze juz jak mi to dostarcza, mialem zamowic Inteli 4.0 ale to to samo co 3.0 a w zasadzie gorsze( opinie uzytkowinikow) pozatym dostaje nawet spoko pada do dyspozycji mialem 220 zł a jakbym kupil mx500 to bym musial jechac na szmaciance zamias Icemat Z gory dzieki za opinie
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-04-2004, 11:27   #18
Deshroom
General

Domyślnie

ej, no zgłupiałem czy co. ja nie czaje po co wam te pady. to coś daje ? od pół roku jeżdze microsoftowym opticalem po stole i jest git. zawsze mi się zydawało że pad byłby utrudnieniem.
moze mi ktoś wytłumaczyć co daje pad do myszki optycznej poza kłopotem :

dodatkowo zapytam. jak kupie sobie tą mysz
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=21821098
to juz nie bede jej zmieniał ? rozumiem że nie ma nic lepszego

GW2 - Deshroom.1826
D3 - Deshroom#2255
Stare 03-04-2004, 11:33   #19
Czullo
Guest

Domyślnie

Pady bardzo duzo daja, poczytaj sobie http://www.board.counter-strike.pl tam jest o padach i tak dalej, zreszta gdyby one nic nie dawaly to by ich nie produkowano, i nie bylo by na nich tak duzego popytu( no moze nie duzego) wszystko po to zeby myszka byla bardziej dokladna, stawiala mniejszy opor i zebys mial wiecej fragow

http://www.arena.esports.pl/priv/szy...oom/zestaw.jpg

czy to nie jest piekne ?[/img]
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-04-2004, 11:43   #20
Deshroom
General

Domyślnie

napiszcie mi jeszcze prosze jak to jet z tym radiem.
to głupio zabrzmi ale nie chce sie wkurzyć:
kompa mam na takim biurku z wysuwaną pułką na klawiature i mysz. czy jak odbiornik bede mial na górze (na głównym blacie) a mysz na wysuwanym blacie na dole to bedzie działać czy bedąa zakłócenia ? sory za poziom pytania ale nie grałem na bezprzewodowej w domu.

mam na mysli MS explorera lub logitech MX700

pozdrawiam

ps. pytanie jest pilne bo zara chce leciec kupic

GW2 - Deshroom.1826
D3 - Deshroom#2255
Stare 03-04-2004, 11:46   #21
Czullo
Guest

Domyślnie

tam jest chyba podany zasieg bodajze 2 metry, i najprawdopodobniej bedzie ci to dzialac, ale po co ci mysz bezprzewodowa ? nie tylko ja twierdze ze do grania jest lepsza z kabelkiem, inkub juz opisywal sprawe jak to mu mysz nie dzialala jak mial luchawki wlaczone
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-04-2004, 12:04   #22
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Będzie spokojnie działać. Bezprzewodowa mysz to bardzo duża wygoda, ale musisz liczyć się z tym, że może coś ci zakłócać działanie... U mnie okazało się, jak już pisałem, że kiedy słuchawki są wpiętę i wiszą sobie na normalnym miejscu, nie używane, mam zakłócenia myszy. Coś musi się zmieniać w chwili, gdy je zakładam - nie wiem, dalej są może ciut od myszy, inaczej jakoś kabel się układa, czy co, bo jak mam je na głowie, nie widzę takiego zachowania myszy...
Inkub
Stare 03-04-2004, 12:35   #23
Deshroom
General

Domyślnie

kupiłem właśnie MX 700 372 zł

macie dla mnie jakieś zalecenia co do konfiguracji ? proszę

pozdrawiam

GW2 - Deshroom.1826
D3 - Deshroom#2255
Stare 03-04-2004, 12:43   #24
Kot Wojny
Sergeant Major of the Army (SMA)

Wyślij wiadomość przez ICQ do Kot Wojny Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kot Wojny
Domyślnie

Cytat:
Napisał [BP
Deshroom(PL)]kupiłem właśnie MX 700 372 zł
Mysz droższa od mojego "mocnego" GeForce Fx 5200... To już naprawdę "cheaterstwo sprzętowe"
Kot Wojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-04-2004, 12:57   #25
Deshroom
General

Domyślnie

podstawowe pytanie:
- czy musze instalowaś soft logitecha żeby odpalić 5 przycisków ? mam też klawiaturę przewodową logitecha i wywaliłem z niej ten soft bo mi się podwieszała. jak to teraz zrobić ? (odpinam działającą na sofcie MS optyczna intellimouse z kablem)
- dodatkowo proszę o radę jak skonfigurować AAO tzn jak cię nazywa 4 i 5 klawisz żeby to wpisać w .ini ?

pozdrawiam

GW2 - Deshroom.1826
D3 - Deshroom#2255
Stare 03-04-2004, 13:00   #26
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

W grze w ustawieniach sterowania po prostu naciskasz klawisze, pod jakimi chcesz miec okreslone funkcje. W oprogramowaniu myszy musisz tylko zaznaczyc, zeby przyporzadkowaniem klawiszy sterowala okreslona aplikacja, a nie oprogramowanie firmowe. Wlasnie z tego powodu korzystam ze starej wersji oprogramowania myszy IE, bo w nowym ten element zniknal.
Inkub
Stare 03-04-2004, 13:06   #27
Deshroom
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Inkub
W grze w ustawieniach sterowania po prostu naciskasz klawisze, pod jakimi chcesz miec okreslone funkcje. W oprogramowaniu myszy musisz tylko zaznaczyc, zeby przyporzadkowaniem klawiszy sterowala okreslona aplikacja, a nie oprogramowanie firmowe. Wlasnie z tego powodu korzystam ze starej wersji oprogramowania myszy IE, bo w nowym ten element zniknal.
Inkub
w nowym też jest. w ostatniej zakładce --> rozwiązywanie problemów. nawet jakiś sofcik sie do tego odpala.

a rolka góra dół w ustawieniach gry chyba nie działa to trzeba w ini ? (mam tam lean left/right)

pozdro

GW2 - Deshroom.1826
D3 - Deshroom#2255
Stare 03-04-2004, 13:10   #28
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Tak, rolke wpisywalem w .ini. A co do nowego oprogramowania IE - nie znalazlem tej opcji, widac byla swietnie ukryta
Inkub
Stare 03-04-2004, 13:13   #29
Deshroom
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Inkub
Tak, rolke wpisywalem w .ini. A co do nowego oprogramowania IE - nie znalazlem tej opcji, widac byla swietnie ukryta
Inkub
no przecież sam jej nie znalazłem. info dostałem od supportu microsoftu jak nie mogłem sobie poradzić z tą mychą

GW2 - Deshroom.1826
D3 - Deshroom#2255
Stare 03-04-2004, 13:22   #30
Czullo
Guest

Domyślnie

zastanawialem sie nad MX500( 700 odpada bo radiowa) ale lepiej w rece lezy mi IE 3.0 pozatym + bylo to ze dawali szklanego pada wartego 129 zł
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-04-2004, 13:27   #31
Scarabaeoidea

Domyślnie

Mozna juz kupic nastepce Logitecha MX500 czyli MX510
Coprawda dostepny jest narazie w sprzedazy tylko w ameryce ale prawdopodobnie pojawi sie wkrotce w europie.
Jak ktos chce sie zaznajomic z nowymi mozliwosciami MX510 znajdzie ja stronie klanowej klanu Spec.Ster (ale uprzedzam oni graja w CSa!)
Tu namiar: http://www.specster.ico.pl/
artykul pt "Działanie nowego i starego sensora w technologii MX Logitecha"
Podobno jest duzo lepsza niz poprzedniczka (lepszy sensor oraz latwiejsza konfiguracja klawiszy), czego nie mozna podobno powiedziec o nowym produkcie Microsoftu w ktorym podobno zepsuto rolke (ale nie sprawdzalem wiec mozliwe ze rozsiewam niczym nie potwierdzone pogloski). Z ciekawostek dotyczacych Logitecha nowe myszki maja obudowe holograficzna wiec szansa na kupienie 2 identycznie wygladajacych egzemplarzy jest podobno niewielka (znaczy kazda mysz ma minimalnie inna teksturke).
Mysz podobno idealna dla graczy.
Coz pozyjemy ... zobaczymy.
Pozdrawiam
-=K.L.O=-Scara^PL
ps. bez kalkulatora do tego artykulu raczej nie podchodzic
Scarabaeoidea jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-04-2004, 13:34   #32
Deshroom
General

Domyślnie

to chyba jest prawda ? jak myślicie ? podobałoby mi się

"
Don`t use the software that followed the mouse...

I have the same mouse myself, and I had the same problem you have!

by the way: the MX700 ROCKS

Zarniwoop out!
"

pozdrawiam

GW2 - Deshroom.1826
D3 - Deshroom#2255
Stare 03-04-2004, 13:34   #33
Czullo
Guest

Domyślnie

zgadzam sie z przedmowca IE4.0 w porownaniu z Ie3.0 wymiekka poza nowym(leprzym ?) designem nie poprawiono nic, a w zasiadzie to popsuto, z rolka sa problemy( OPOZNIONA REAKCJA) M$ wypuscil ja tylko dlatego zeby zbic $ po tym jak IE3.0 odniosla sukces
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-04-2004, 16:09   #34
Drwal
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Drwal Wyślij wiadomość przez Yahoo do Drwal
Domyślnie

Intelli Mouse Optical oczywiscie Microsoftu - polecam Tanio a bardzo dobre - co najwazniejsze nie gubi sie, nie to co jakies tanie a4teszki.
Stare 03-04-2004, 16:41   #35
WUKASZ
General

Wyślij wiadomość przez MSN do WUKASZ
Domyślnie

MX310 dostalem w prezencie (dla mnie taka cena to rozbuchany konsumpcjonizm), ale sprawuje sie swietnie

Przeciętny Amerykanin zjada 3kg keczupu rocznie. Ja około 25 kg.
WUKASZ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-04-2004, 17:12   #36
Deshroom
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Drwal
Intelli Mouse Optical oczywiscie Microsoftu - polecam Tanio a bardzo dobre - co najwazniejsze nie gubi sie, nie to co jakies tanie a4teszki.
tez polecam ale właśnie oddałem dziewczynie MX700 działa pięknie BEZ ŻADNEGO SOFTU w AAO też żadnych kłopotów

YEEESSSS nadchodze

GW2 - Deshroom.1826
D3 - Deshroom#2255
Stare 03-04-2004, 18:00   #37
Drwal
General

Domyślnie

Czemu oddales? Bylo jakos troche zepsute czy po prostu uwazasz ze o wieeeele lepiej bedziesz gral na tym nowym logitechu?
Stare 03-04-2004, 20:06   #38
Deshroom
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Drwal
Czemu oddales? Bylo jakos troche zepsute czy po prostu uwazasz ze o wieeeele lepiej bedziesz gral na tym nowym logitechu?
było prawie nowe, uważam że logitech lepszy. nie oddaje zepsutych rzeczy dziewczynie, a ty ?

GW2 - Deshroom.1826
D3 - Deshroom#2255
Stare 03-04-2004, 20:27   #39
madek
General

Wyślij wiadomość przez MSN do madek Wyślij wiadomość przez Yahoo do madek
Domyślnie

Ja może wypowiem się o myszce z troche niższej półki, ale to nie znaczy że nie nadaje się do gry :wink: .
Mowa tutaj o "Logitech M-BJ58 Pilot Wheel Optical". Jest to co prawda moja pierwsza myszka optyczna, ale niespodziewałem się po niej aż takiej precyzji i jakości wykonania. Od momentu kiedy ja podłączyłem ani razu mnie nie zawiodła . Brakuje mi troszke bocznych przycisków przydatnych na stronach www oraz w grze, ale za tą cenę nie mozna miec wszystkiego. Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie zwariowali i nie maja zamiaru wydawac >200 zł na głupiego gryzonia

Jej zdjęcie i opis można zobaczyć tutaj
http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=7905
madek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-14-2004, 19:19   #40
Jack.Z-Melon

Miasto: Pol\Ger
Wyślij wiadomość przez AIM do Jack.Z-Melon Wyślij wiadomość przez Yahoo do Jack.Z-Melon
Domyślnie

Cytat:
Napisał MarcineK A.

Ja tez ja mam ale bez podkladki jest super na 6+
Stare 03-15-2004, 11:43   #41
S0ulKiller
General

Miasto: Warszawa
Wyślij wiadomość przez AIM do S0ulKiller
Domyślnie

Ok, teraz mi mysz pada powoli, to co wziasc co jest obecnie na topie, ale za w miare przyzwoita cene
Stare 03-15-2004, 13:14   #42
sebe
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez ICQ do sebe Wyślij wiadomość przez MSN do sebe
Domyślnie

Ja mam troche głupie pytanie ale co tam

Bo zakupiłem sobie ie 3.0 i icemat blcak i dostałem ten pasek slizgaczowy czy jaki tam. I teraz mysle i mysle i nie wiem gdzie go mam przykleic? Pod myszke? Ale gdzie?

Help?
Stare 03-15-2004, 15:07   #43
ESP
General

Miasto: EPWA
Wyślij wiadomość przez ICQ do ESP Wyślij wiadomość przez AIM do ESP wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sebe
Bo zakupiłem sobie ie 3.0 i icemat blcak i dostałem ten pasek slizgaczowy czy jaki tam. I teraz mysle i mysle i nie wiem gdzie go mam przykleic? Pod myszke? Ale gdzie?
o tak trzeba przykleic
http://republika.pl/pastor/New/Obraz%20026%20(Small).jpg
po prostu ucinasz paseczki i przyklejasz je wszedzie tam gdzie mysz dotyka podloza

ESP jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-16-2004, 18:34   #44
Swięty-PL
Chief Warrant Officer

Domyślnie

NO TO W KONCU JAK MYSZ BEDZIE BARDZIEJ SKUTECZNA W GRZE ? MX500 i MX700 ?
Swięty-PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-16-2004, 19:16   #45
Deshroom
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Swięty-PL
NO TO W KONCU JAK MYSZ BEDZIE BARDZIEJ SKUTECZNA W GRZE ? MX500 i MX700 ?
oprócz kabla nie ma różnicy (moze tylko waga - 700 bedzie cięższa). MX700 ma ZERO opźnień i kłopotów z łącznością. MX500 jest tańsza

pozdrawiam

GW2 - Deshroom.1826
D3 - Deshroom#2255
Stare 03-19-2004, 18:27   #46
.error.[Bosek]
Colonel

Miasto: Lębork
Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[Bosek] Wyślij wiadomość przez Yahoo do .error.[Bosek]
Domyślnie

ja mam od jakichś 2 lat tą samą myszke a4techa ...posiada 2 rolki i boczny przycisk a pozatym świetnie leży w dłoni (kulkowa oczywiscie kosztowała mnie jakies 15 zł mam podłączone równiez A4techa tyle ze optycznego na ktorej gra brachol ja sie do niej za cholere nie moge przyzwyczaic. Jedyną wadą mojej kochanej myszki jest to ze robi sie juz sędziwa i główny przycisk nie jest juz zbyt czuły mam nadzieje ze bedzie mi jeszcze długo służyć
Evga GTX 570OC, Corsair AX 850
Samsung 26'
G15, Icemat Siberia, razer mamba
X-fi extreme music + Logitech Z-5500
.error.[Bosek] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-19-2004, 20:06   #47
[LM]alpha_PL
First Lieutenant

Wyślij wiadomość przez MSN do [LM]alpha_PL Wyślij wiadomość przez Yahoo do [LM]alpha_PL
Domyślnie

ja mam a4techa myszkę z trzema klawiszami i roleczką. tego optycznego maleństwa niezamienił bym na nic innego . idealna przynajmniej 4me :wink:
Stare 03-19-2004, 21:20   #48
Drwal
General

Domyślnie

A4Tech? Rozpieprza sie po pol roku. Macie jakies wybrakowane wersje ze wam tyle sluza
Stare 03-19-2004, 21:41   #49
Hool.de.Nord
Lieutenant Colonel

Domyślnie

A4TECH OPTO 325
Mysz optyczna, 2 rolki, 5 przycisków.
http://www.agito.pl/images/wop-35-big.gif
Jak na mychę za 40zł naprawdę wymiata.
Stare 05-04-2004, 15:37   #50
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

odgrzebalem stary topic gdyz nabylem nowa mysze
http://www.microsoft.com/poland/hard...s.aspx?pid=002
mam oczywiscie pare klopotow dlatego zwracam sie glownie do Inkuba i Desha o pomoc
* za zadne skarby nie moge znalezc tej zakladki rozwiazywanie problemow nie ma jej w ustawieniach myszy (bo chyba nie chodzi o rozwiazywanie problemow z zakladki sprzet - tam sie pojawiaja jakies glupie pytania od microsoftu czy przypadkiem dobrze podlaczylem mysz)
* jak wciskam rolke zeby przyporzadkowac dana czynnosc nic sie nie dzieje tak jakbym nic nie wciskal co mam zrobic co wpisac w ini wcisniecie rolki ma wlaczac 203 albo supported (dobra to udalo mi sie zrobic po prostu wywalilem ten proces ktory odpowiadal za driver myszki)
* przewijanie rolki w dol w gore dziala za plynnie akurat pod rolka w dol mam wolne chodzenie i musze strasznie uwazac zeby przelaczyc gdyz jak robie to na szybko zmienia mi sie sposob chodzenia caly czas nie pomogla zmiana w sterach na jak najwolniejsze przewijanie stron rolka
* moze udaloby mi sie jakos to naprawic tymi starszymi sterami 4.0 ale nigdzie nie moge ich znalezc stad prosba do Inkuba skad mozna je sciagnac albo w razie czego jakbym mogl prosic na mejla
bardzo dziekuje

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania