Wróć   America's Army PL > America's Army 2.8.x > Szukam Pomocy 2.8.x

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 03-15-2004, 13:26   #51
Seth
Lieutenant Colonel

Domyślnie

No cóż. Angielski znam średnio (nie mam problemów ze zrozumieniem tekstu), Kilkukrotnie przechodziłe szkolenia z 1 pomocy (w harcerstwie, w szkole, na kursie na ratownika wopr) i nie miałem żadnych problemów z przejściem tych testów (zaliczyłem wszystkie za 1 razem) ale zgadzam się z Aronem. Testy "pisemne" w AA to jakaś pomyłka. Jedna wielka strata czasu.

Owszem, popieram istnienie szkoleń snajperskich czy spadochronowych, ok jest 2 szkolenie SF ale mimo iż test jest poprostu śmiesznie prosty to i tak 1 szkolenie jest stratą czasu.
Seth jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 03-27-2004, 09:32   #52
Lobo7
Staff Sergeant

Wyślij wiadomość przez MSN do Lobo7
Domyślnie

Witam wszystkich. Jestem nowy. Mam pytanko. Nie znam dobrze angielskiego i nie moge sobie poradzic z testami pisemnymi. Czy moze ktos mi pomoc a co juz zauwazylem czy moge prosic o taka pomoc. Bo widze ze ktos tu nie lubi jak sie drugiemu pomaga
Pozdrawiam
Stare 03-27-2004, 10:12   #53
Czajus
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Czajus Wyślij wiadomość przez MSN do Czajus
Domyślnie

Lobo7
Nie napisałeś, które testy...
Testy na odznakę medyka: http://www.americasarmy.pl/index.php...art=204&kat=16 - Następnym razem polecam spojrzeć na działy na stronie głównej www.americasarmy.pl

Test pisemny SF: http://www.americasarmy.pl/forum/vie...er=asc&start=0 - znajdziesz go w tym topicu.

Polecam zpoznać się z tym tematem:Przeczytaj zanim zapostujesz.
Stare 03-27-2004, 14:50   #54
kchudymaa
Master Sergeant (MSG)

Wyślij wiadomość przez MSN do kchudymaa
Domyślnie Jestem za

Jestem za poniważ sma sie meczyłem z roznymi treningami :!: :!: :!:
kchudymaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-27-2004, 16:18   #55
VooDoo][Mr.GoBliN]
Guest

Domyślnie

Ja jestem za treningami, ale mogla by byc mozliwosc pominiecia tych wszystkich wstawek gdzie mowia co i jak, slyszysz to raz ok, ale jak starasz sie przejsc to kolejny raz zaczyna to denerwowac.
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-27-2004, 19:54   #56
Lobo7
Staff Sergeant

Domyślnie

Dzieki przeszaedlem juz te testy, ale mam nowy problem. Zostal uszkodzony plik (nie wiem jakim cudem) weapon (costam). ini i nie moglem odpalic gry. Przeinstalowalem gierke i to samo. W koncu po kolejnym restarcie kompa odpalil.
No i ZONK wszystki z trudem ukonczone testy musze zaczynac od nowa czy to nie zapisuje sie w glownym serwerze Moge jakos odzyskac te ktore juz przeszlem Z gory dzieki
Stare 03-27-2004, 20:43   #57
Czajus
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Czajus Wyślij wiadomość przez MSN do Czajus
Domyślnie

Lobo7
Czy treningi które przeszedłeś są zapisane możesz sprawdzić tutaj: http://login.americasarmy.com/login.php
Po przeinstalowaniu gry zawsze ci pokazuje że treningi są niedostępne. Jeśli pod podanym adresem masz treningi zapisane niczym się nie przejmuj... i idź grać
Stare 03-27-2004, 21:45   #58
Lobo7
Staff Sergeant

Domyślnie

No ok grac moge ale jak to zrobic by kontynuowac trening. Chce przejsc kolejne treningi. Nie przeszlem wszystkich. Co stego ze sa na stronie ze je przeszlem jak na kompie tego nie mam. Pytanie bylo czy musze je od nowa przechodzic?
Dzieki za cierpliwosc i wyrozumialosc
Stare 03-27-2004, 22:36   #59
Lobo7
Staff Sergeant

Domyślnie

Juz jest ok znalazlem to co chcialem. Mozna te posty wymazac, ale dziekiza pomoc.
Stare 04-01-2004, 19:29   #60
Chester_PL
Sergeant

Wyślij wiadomość przez MSN do Chester_PL
Domyślnie

Witam, jestem nowy na tym forum. 1st post

Zwracam się do was z pewnym problemem. Gram w AA już od 2 miesięcy ale nadal nie mogę przejść 2 częsci treningu SF. Mianowicie z objektem A, nie miałem wiekszych problemów ale przy drugim, w momencie gdy doczołguję się do tego gościa na moście (a trwa to prawie 10 min) zawsze mnie zauważy. Powtarzam czynnośc, kolejne 10 min, i znowu zonk, raz tak straciłem 3 h, bo już na więcej nie miałem cierpliwości.

Tak więc czy jest jakiś sposób na tego draba? : :
Wiem, że to iście noobowskie pytanie, ale z góry thx za odpowiedź.
Stare 04-01-2004, 19:43   #61
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

Cytat:
Napisał Chester_PL
Witam, jestem nowy na tym forum. 1st post

Zwracam się do was z pewnym problemem. Gram w AA już od 2 miesięcy ale nadal nie mogę przejść 2 częsci treningu SF. Mianowicie z objektem A, nie miałem wiekszych problemów ale przy drugim, w momencie gdy doczołguję się do tego gościa na moście (a trwa to prawie 10 min) zawsze mnie zauważy. Powtarzam czynnośc, kolejne 10 min, i znowu zonk, raz tak straciłem 3 h, bo już na więcej nie miałem cierpliwości.

Tak więc czy jest jakiś sposób na tego draba? : :
Wiem, że to iście noobowskie pytanie, ale z góry thx za odpowiedź.
To moze nalezy poszukac innej drogi?
moze pojsc w inna strone?
i najwazniejsze: stay low and go slow

powodzenia, to jest do przejscia!
Stare 04-01-2004, 19:51   #62
[RS]Fatrix(PL)
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez MSN do [RS]Fatrix(PL)
Domyślnie

Ja powiem tak, testy sa stosunkowo latwe. Czlowiek ma ogromna satyswakcje jak je przejdzie samodzielnie. Pamietam jak sie cieszylem jak przeszlem E & E . Moj znajomy poszedla na latwozne i znalazl rozwiazani w necie ( NIestety wystarczaja 3 minuty jak ktos wie czego i gdzie szukac ).
[RS]Fatrix(PL) jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-02-2004, 06:05   #63
Lobo7
Staff Sergeant

Domyślnie

W AA gram troszke krocej i nie mialem wiekszych z tym probleow. Nie wiem czemu tak wolno to przechodzisz. Wcisnij shift pujdzie szybciej. Ja do polowy mostku podkicalem a dalej czolganiem przez pelzanie az do celu. To jest wojsko chlopie musisz sobie radzic. Nie daj sie wy...ac przez przyrode hehe Cierpliwosci i pozdrawiam
Stare 04-30-2004, 18:32   #64
Angelli
Corporal

Wyślij wiadomość przez MSN do Angelli
Domyślnie

Kolesiu Nie zapominaj o tym że wciskając ctrl+insert (chyba ) bedziesz się poruszał jeszcze wolniej i jeszcze ciszej....
Stare 05-03-2004, 14:41   #65
Thalon
Master Sergeant (MSG)

Domyślnie

Naczytalem sie o tym by nie podpowiadac jak przechodzic treningi, ale.......Zaczynam sie irytowac.
Probuje przejsc "malpi gaj" wchodze na ta wielka drabine z bali...zeskakuje z drugiej strony na materac i jak tylko zblizam sie do bialych slupkow, trener sie drze i cofa mnie znow przed ta przeszkodze.
Rece mi juz oapadaj i nie wiem co zle robie.......biegne do tej przeszkody naprawde szybko....jak zeskakuje na materac i zblizam sie do tych nieszczesnych slupkow nic sie nie dzieje.w momecie gdy chce je przekroczyc sierzancina sie drze i cofa.
Pomocy
Thalon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-03-2004, 14:47   #66
Gothmog_
Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do Gothmog_
Domyślnie

Cytat:
Napisał Thalon
Naczytalem sie o tym by nie podpowiadac jak przechodzic treningi, ale.......Zaczynam sie irytowac.
Probuje przejsc "malpi gaj" wchodze na ta wielka drabine z bali...zeskakuje z drugiej strony na materac i jak tylko zblizam sie do bialych slupkow, trener sie drze i cofa mnie znow przed ta przeszkodze.
Rece mi juz oapadaj i nie wiem co zle robie.......biegne do tej przeszkody naprawde szybko....jak zeskakuje na materac i zblizam sie do tych nieszczesnych slupkow nic sie nie dzieje.w momecie gdy chce je przekroczyc sierzancina sie drze i cofa.
Pomocy
Hmm... tam chyba był jakiś bug i nie zawsze "zaliczało".. chodzi o to że trzeba wylądować dokładnie na środku ... chyba
Gothmog_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-12-2004, 16:06   #67
zozolek10
Corporal

Domyślnie róbcie to sobie sami!

tak inkub ma 100000000000000000000000000000000000% racji , że osoby mają nie udzielać odpowiedzi na takie posty jak : powie ktoś jak prześć skolenie spadochronowe albo snajperskie. to świadczy o małym mózgu i słabym graniy tejżego gracza. pomoc np: opis treningów to największe zło i chamstwo w stosunku samej gry. ja bym poradził sam se to przejdź bo po to jest gra . bo jeśli tak robisz to poco sciągałeś i instalowałeś najlepszą grę america's army ps:-) ja przeszedłem szkolenie normalne , snajpera i spadochroniarza beż trudu.( no może trochę ) więc moja rada to przejć szkolenia samemu bez pomocy. napewno bedzie taka sutuacja, że o nie mój kolega przeszedł mi szkolenie i nieumiem lądować ale nie fart i grać się odechce! a wtedy jest źle
Stare 05-12-2004, 21:55   #68
Goostaff
Lieutenant General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Thalon
....jak zeskakuje na materac i zblizam sie do tych nieszczesnych slupkow nic sie nie dzieje.w momecie gdy chce je przekroczyc sierzancina sie drze i cofa.
Pomocy
O ile dobrze pamietam to tam trzeba zejsc nie zeskoczyc. Skaczac sie lamiesz (albo i nie) i o to jest caly krzyk
FORZAITALIAFORZA
Goostaff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-05-2004, 14:09   #69
Assarin[PL]
Corporal

Domyślnie

Noup... serg mi nawet wrzasna " grejt jump solgier!" za wspanialy skok z siarczystym chrupnieciem
Wiec nie w skakaniu problem.

A osobiscie mam prosbe o wskazowki jakie trzeba/wypadaloby miec poinstalowane toolsy czy inne dziwadla zeby spelnic umowne standardy ?
--
Assarin [PL]
Assarin[PL] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-29-2004, 11:16   #70
[ER]Miszcz
Corporal

Wyślij wiadomość przez MSN do [ER]Miszcz
Domyślnie

słuchaj mi sie wydaje że trzeba przejść przez odpowiedznie pale nie możesz przejśc przez te po lewej albo po prawej stronie musisz przejśc przez te środkowe chyba nie wiem dokładnie które ale musisz przejśc przez te co trzeba bo inaczej nici
[ER]Miszcz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-30-2004, 13:55   #71
ibuPR0M
Chief Warrant Officer 2

Miasto: płock
Wyślij wiadomość przez Yahoo do ibuPR0M
Domyślnie

Jak zawsze prawda lezy po srodku. Powinien byc wybor, np. trening SF, opis testu i do wyboru, przechodze sam albo korzystam z tlumaczenia, to samo z medykiem.
Wiadomo, ze snajperke powinno sie przechodzic samemu, bo po co pozniej na mapie snajper, ktory ma stasy 0 xx. Ja sam nie mam zaliczonego ostatniego treningu SF, wiem ze jest to latwe ale nie mam cierplowsci.
Stare 10-07-2004, 12:10   #72
kamyk
Sergeant First Class

Wyślij wiadomość przez MSN do kamyk
Domyślnie

nierozumiem was czemu tak bardzo nie chcecie by ludzie nie prosili o pomoc w jakimś treningu, przecierz to niekoniecznie musi wynikać z powodu braku umiejętności tylko z bagu w grze. Sam np niemoge przejść treningu snajper (chać 2 razy kończyłem z wynikiem 35-40 :evil: :evil: )ale prawie wszystkie przepadki zpudłowania to były takie, że przykładowo wycelowałem w sam środek tej czerwonej kukiełki i to w dodatku tej najbliższej :!: Strzeliłem i co... PUDŁO :!:. Jak to wytłumaczyć ? Po wielu taki "pudeł" wkońcu gra doprowadza do szewskiej pasji Trudno sie oprzeć wrażeniu że ta gra w jakiś sposób uszukuje albo jest jakieś niedociągnięcie w grze (a ma ich sporo). Co złego jest w tym żeby sie pozielić z innymi spostrzeżeniami ?
kamyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-07-2004, 12:14   #73
B@RTOLU$
General

Wyślij wiadomość przez MSN do B@RTOLU$ Wyślij wiadomość przez Yahoo do B@RTOLU$
Domyślnie

Bo takie spostrzezenia juz byly wiec i tak ci je skasuja :wink:
A co do strzelnicy...to wszyscy tak mieli i maja, wiec strzelaj az ustrzelisz,i nie zawsze celuj w sam srodek :wink:
B@RTOLU$ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-18-2004, 22:11   #74
KecA
Sergeant

Wyślij wiadomość przez MSN do KecA
Domyślnie

A co powiecie na to że już 3 dni męcze się z snajperką to pierwszą i za każdym razem na treningu trafiam w te czerwone a nigdy jeszcze nie trafiłem białej a zawsze celuje w sam środek, prubowałem już nawet dosłownie każdej pozycji do następnego punktu, i w góre i w dół, tak samo w lewą i prawą i nic z nerwów to już chuba z pięć razy w celi byłem czy to jakiś błąd czy trzeba celować prawie z krawędzi celownika :wink: :wink: :wink:
KecA jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-18-2004, 22:22   #75
WOjtas
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do WOjtas Wyślij wiadomość przez MSN do WOjtas
Domyślnie

poczytaj forum, to sie dowiesz, ze sa "pewne problemy" z treningiem snajperskim...
Ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
I gdy już wierzysz, że twoja perspektywa jest jedyną perspektywą
I zanim uznasz tych co mają ją za zbędne ogniwo
Przyjacielu, ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
WOjtas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-20-2004, 09:37   #76
*$weeper* {2ndhools}
Sergeant First Class

Wyślij wiadomość przez MSN do *$weeper* {2ndhools} Wyślij wiadomość przez Yahoo do *$weeper* {2ndhools}
Domyślnie

znalezienia opdoowiedzi na trenningi jest bardzo proste, nie będe opowadał nawet jak proste, ale ta satysfakcja po przejści m82 mmmmm miud, aha jeszcze chciałem dodać, że ostatnio znalezienia na aut. headshot na jakiś www, też jest proste, poprostu ci shiterzy się muszą mnożyć skoro znalezienie tego jest banalne
Stare 11-22-2004, 17:33   #77
Ircyn
Sergeant

Domyślnie

Cześć wam. jeszcze nie grałem w AA, dopiero przechodzę trening. Po kilkunastu prubach treningu strzeleckiego przeszedłem do szkolenia snajperskieg. M24 zaliczyłem je (3 razy) i powinienem mieć możliwość treningu M82 , a nie mam. Na głównym serwerze mam zapisany trening M24. W dziale szkolenia czytałem o szkoleniu snajperskim i nic tam nie pisze zeby było trzeba zaliczyć jakieś inne szkolenie. W czym tkwi problem, może coś z moim kompem się dziej?
Ircyn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 11-22-2004, 17:42   #78
WOjtas
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do WOjtas Wyślij wiadomość przez MSN do WOjtas
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ircyn
Cześć wam. jeszcze nie grałem w AA, dopiero przechodzę trening. Po kilkunastu prubach treningu strzeleckiego przeszedłem do szkolenia snajperskieg. M24 zaliczyłem je (3 razy) i powinienem mieć możliwość treningu M82 , a nie mam. Na głównym serwerze mam zapisany trening M24. W dziale szkolenia czytałem o szkoleniu snajperskim i nic tam nie pisze zeby było trzeba zaliczyć jakieś inne szkolenie. W czym tkwi problem, może coś z moim kompem się dziej?
Przejzyj, prosze, tematy na Szukam Pomocy. Na pewno znajdziesz odpowiedz, rozwiazanie twojego problemu...
I gdy już wierzysz, że twoja perspektywa jest jedyną perspektywą
I zanim uznasz tych co mają ją za zbędne ogniwo
Przyjacielu, ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
WOjtas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-05-2004, 22:18   #79
giant=pl=
First Sergeant (1SG)

Domyślnie

Cytat:
Napisał [G.I.Team
-Symonides]zgadzam sie. i jestem w 100% ZA :!: :evil:
zgadzam sie rownierz ja mialem problem z ustrzelniem 36 ptk kupilem 2 tatry i pietnacsie minut wczesniej wszystkie treningi zaliczylem TARTA ZADZI
giant=pl= jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-04-2005, 14:01   #80
[_aDaMoS_]
Chief Warrant Officer 4

Wyślij wiadomość przez MSN do [_aDaMoS_]
Domyślnie

Ja mam wielkie problemy z drugim treningiem SF. RAny ci kolesie nawet widzą przez drzewa :!: a o medyka nawet nie próbowałem bo angielskiego za dobrze nie znam :evil:
[_aDaMoS_] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-04-2005, 14:09   #81
Bartezz
Brigadier General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Bartezz Wyślij wiadomość przez MSN do Bartezz Wyślij wiadomość przez Yahoo do Bartezz
Domyślnie

Cytat:
Napisał [_aDaMoS_
]Ja mam wielkie problemy z drugim treningiem SF. RAny ci kolesie nawet widzą przez drzewa :!: a o medyka nawet nie próbowałem bo angielskiego za dobrze nie znam :evil:
W tej misji musisz znalezc odpowiednia droge i najwazniejsze MUSISZ SIE ZALY CZAS CZOLGAC CALY CZAS.
Bartezz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-04-2005, 14:13   #82
[_aDaMoS_]
Chief Warrant Officer 4

Wyślij wiadomość przez MSN do [_aDaMoS_]
Domyślnie

Nawet jak juz sie uda przeczołgac przez most i uniknac światła to i tak mnie widzą ;/
[_aDaMoS_] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-04-2005, 14:15   #83
Lost Sheep
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do Lost Sheep
Domyślnie

Cytat:
Napisał [1st.PB
Bartezz]W tej misji musisz znalezc odpowiednia droge i najwazniejsze MUSISZ SIE ZALY CZAS CZOLGAC CALY CZAS.
Co ty gadasz za glupoty czesc mapki da sie przebiec albo przejsc w kucki trzeba tylko wiedzec gdze jestes widoczny, ostatnio robilem dla sportu ok 14 min
Stare 01-04-2005, 14:37   #84
Bartezz
Brigadier General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Bartezz Wyślij wiadomość przez MSN do Bartezz Wyślij wiadomość przez Yahoo do Bartezz
Domyślnie

Faktycznie sa miejsca gdzie mozna isc kucajac badz biegnac.Ale ty je znasz ja je znam,a wez pod uwage,ze kolo dopiero zaczol grac i jak bedzie probowal caly czas biegnac lub isc na kucaka to jej nie przejdzie.Wiedzac,ze Adamos dopiero stawia pierwsze kroki w AA:O czolganie bedzie lepszym sposobem.
Bartezz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-06-2005, 00:36   #85
Ross
Corporal

Wyślij wiadomość przez MSN do Ross
Domyślnie Pytanie

Witam.
1 raz na forum i odrazu jakies probelemy
Mam pytanko czy w ostatniej misji Basic Traning cele po strzale do nich powinny sie przewracac , przed 1 drzwiami wrzucam flash granade wchodze trafiam 3 kolesi (caly czas stoja) i nie moge otworzyc kolejnych drzwi , nie prosze o wskazowki jak to przejsc (kiedys juz to zaliczalem ver 1.6 a teraz nie moge wejsc na moj stray login) wiec jade od nowa (ver 2.2), czy to jest jakis bald gry czy faktycznie robie tylko cos nie tak. Z góry dzieki za odpowiedzi.
Ross jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-06-2005, 01:23   #86
Mad_Medic
General

Domyślnie

Mount nie dział w 2.2 tak samo jak snajper. Zmień versję na 2.2.1 lub cofnij się do 2.1
Stare 02-05-2005, 09:28   #87
ANGEL OF DEATH
Sergeant

Domyślnie

CZESC CHŁOPAKI..JA DOŁACZYŁEM DZISIAJ..PRZECZYTAŁEM WASZE WSZYSTKIE POSTY TUTAJ...JA ZACZOŁEM GRAC W PONIEDZIAŁEK...JA RÓWNIEZ MAM PROBLEMY ALE NIE PROSZE O POMOC ... ZEBY PRZEJSC TRENINGI NIE UKRYWAJMY TRZEBA CZASAMI MIEC TROSZKE SZCZESCIA..I TAK SIE ZDARZAŁO ZE WSZYSTKO POSZŁO SUPER I NAGLE WAŁA ZROBILI NA GŁOWNYM SERWERZE..U MNIE NP JEST TAK ZE W DRUGIM TRE. SPC FORC.. SKRADANIE MI W OGÓLE NIE WYCHODZI POPROSTU ZERO NIEWIEM DLACZEGO NIEMOGE ZNALEŻC JAKIEJS DROGI...JESLI CHODZI O SNAJPERKE TO U KOLEGI NIE PRZESZEDŁEM..ALE NA SERWERZE NA 5 STRZAŁÓW MIAŁEM 4 ENEMY..BO TEGO PIATEGO ZABIŁ GRANAT KUMPLA ...AMERICAS ARMY TO SWIETNA GRA..SWIETNA ZABAWA KIEDY SPOTYKAM NA SERWERZE KOLEGÓW Z POLSKI .. ALE TEZ DAJE CZASAMI LUDZIOM STRASZNIE PO NERWACH... I NIE TYLKO WTEDY KIEDY GRASZ 16 NA 16 I ZGINIESZ PIERWSZY ...... ZYCZE POWODZENIA WSZYSTKIM NOWYM W TRENINGACH..A STARYM WYJADACZOM HONORU 100 .. ALBO I 1000 ...POZDRAWIAM
Stare 02-05-2005, 09:39   #88
Czullo
Guest

Domyślnie

Witam cie w swiatku AA, na poczatek proponuje wylaczyc CapsLock`a.
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-05-2005, 09:43   #89
ANGEL OF DEATH
Sergeant

Domyślnie

HEHEH... ok Spoko juz wyłączam...mam nadzieje ze załapie jakis dobry kontakt tutaj z wami .. bo pomocy w tej grze nigdy za wiele
Stare 02-05-2005, 10:22   #90
=Snoop=
Brigadier General

Wyślij wiadomość przez MSN do =Snoop=
Domyślnie

ano siema :wink: i dobrze robisz trza samemu dojsc do tego :wink: na serverach nikt za Ciebie niebedzie gral a jak masz problem jakis niezwiazany z treningami to wal smialo na forum, zawsze ktos tobie pomoze :wink:

pozdro i powodzenia obys zaszybko nieodpuscil sobie granie w ta gre :wink:
=Snoop= jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-05-2005, 11:16   #91
Marco.pl
Command Sergeant Major (CSM)

Wyślij wiadomość przez MSN do Marco.pl
Domyślnie

jestem za poczatkow nie moglm przejsc 2 treningu sf szukalem troche odp winternecie jednak zrezygnowalem i SAM przeszlem ten trening..Teraz jestem z siebie bardzo zadowolony i radze wam poczatkującym graczom przechodzcie sami treningi WARTO :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Marco.pl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-07-2005, 17:25   #92
^^AX^^
Sergeant Major of the Army (SMA)

Wyślij wiadomość przez MSN do ^^AX^^
Domyślnie

Facet, który wypuszcza Cie ze śmigłowca w E&E mówi Ci, co masz zrobić: "stay low & slow", zdaje mi się, że mówi samo przez sie
Pozdrawiam,
^^AX^^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-07-2005, 19:25   #93
Marco.pl
Command Sergeant Major (CSM)

Wyślij wiadomość przez MSN do Marco.pl
Domyślnie

ja juz przeszedlem ten trening w sumie byl prosty, ale pełen bugów koles byl odwrócony tylem i mnie widzial dziwne(napewno nikogo nie bylo w poblizu)
Pozdro :!: :!:
Marco.pl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-07-2005, 22:41   #94
Catra
Moderator
General

Miasto: Łódź
Wyślij wiadomość przez ICQ do Catra Wyślij wiadomość przez AIM do Catra
Domyślnie

przeszedłem a nie przeszłem

Pozatym AoD :
Zacząłem a nie zaczołem
I tak sie zdarzyło , nie zdarzało
Używaj prostych znaków interpuncyjnych takich jak "." , "," .i mnie "...."

A tak na koniec siema wsórd AAO-wców

Następnym razem napisz mu o tym w PMie... Ty statsiarzu ^^
Czajus

http://lodz.myminicity.com/ klik click
Catra jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-19-2005, 02:11   #95
[FN]_Greg_PL
Corporal

Domyślnie

POOOOOMOOOCYYY KTO MI POWIE JAK RZUCIĆ GRANAT
Stare 03-10-2005, 07:43   #96
evillon
Corporal

Wyślij wiadomość przez MSN do evillon
Domyślnie

Cytat:
Napisał Czajus
Cytat:
Napisał [G.I.Team
-Gumis]ja mam wszystko zaliczone oprocz snipera bo sie nieda wiec niepisz ze ktos nie umnie bo sa tez tacy ktozy nie moga.
Co znaczy nie mogą?
Może się po prostu za mało starają

Obecnie zaliczenie szkolenia snajperskiego nie jest znowu tak trudne...
Na wersji 1.2.1. to dopiero był problem ustrzelić 23 kukły... a co dopiero 36.

Gdy stworzyłem sobie drugiego żołnierza na v1.2.1. dostanie się na trening snajperski zajęło mi ponad tydzień nawet nie chce mi się liczyć ile razy powtarzałem strzelnicę...
Jak dla mnie zle oceniasz cele z M24 rzadko wali sie do ludzi to broń stworzona do unieruchamiania pojazdów i niszczenia innych celów ... poszukaj takiego celu
evillon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-07-2005, 20:22   #97
adamus
Sergeant

Wyślij wiadomość przez MSN do adamus
Domyślnie

morzna robić postów typu ile tam rzeczy potrzebnyh do tego i tego ja naprzykład załorzyłem temat niepamienta jaki ale było pytanie ile trzeba seszczelici z pierwszego treningu ludzikuw rzeby odblokować trenin snajperski morzna takie pytania prosił bym inkuba o odpowieć pw private mesage :!: :!:
adamus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-07-2005, 20:28   #98
[ANONIM]
Moderator
General

Miasto: Babin/Lublin
Wyślij wiadomość przez AIM do [ANONIM]
Domyślnie

Obecnie DJ. Gargamel jest adminem forum wiec jego sie pytaj :wink:
Stare 04-07-2005, 22:04   #99
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

Cytat:
Napisał adamus
morzna robić postów typu ile tam rzeczy potrzebnyh do tego i tego ja naprzykład załorzyłem temat niepamienta jaki ale było pytanie ile trzeba seszczelici z pierwszego treningu ludzikuw rzeby odblokować trenin snajperski morzna takie pytania prosił bym inkuba o odpowieć pw private mesage :!: :!:
Kilka slow ode mnie:
- przeczytaj http://www.americasarmy.pl/index.php...1&art=31&kat=3 i inne artykuly na stronie
- poczytaj przyklejone tematy na forum (ogloszenia rowneiz)
- tekst posa wpisuj w Wordzie (lub innym edytorze sprawdzajacym ortografie), a potem wklej to jako tresc posta.
- uzywanie znakow interpunkcyjnych (czyli na przyklad: przecinek , ; kropka . ; itp) znacznie ulatwia zrozumienie sensu wypowiedzi

Dziekuje.
Stare 05-17-2005, 16:58   #100
jbpol
Specialist

Wyślij wiadomość przez MSN do jbpol
Domyślnie

a ja za każdym razem trafiam na strzelnicy minimum 36 i nie włącza mi się funkcja snajpera, może ktoś mi powie way?
jbpol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania