Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne > Co tam w kraju

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 03-16-2012, 22:01   #51
WHT
Brigadier General

Domyślnie

Dobra weź odbij, dyskusja toczy się jeszcze w 42 poście tematu, a mój jest 44 To jest chyba akurat najmniej istotne.
WHT jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 03-16-2012, 23:21   #52
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Dlaczego mam nie przywoływać argumentu o nie włażeniu w dupę? Nie chcę żeby mój premier właził w dupę obcym przywódcom. To jest zupełnie niezależne kryterium oceny rządu.

Ostatnio czytałem też o polskim veto w sprawie jakichś tam energetyczno/ekologicznych ustaleń w EU. Brzmi to nieźle, mimo że jest to rząd PO Ale trzeba i tym mówić i trzeba na rząd wywierać persję, bo odnoszę wrażenie, że te cwaniaki liczą się tylko z opinią publiczną i gdyby nie było opozycji i wyborów, to by nas sprzedali z całym dobytkiem.
wyclef+brzoza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-17-2012, 12:20   #53
dxcvb

Domyślnie

Cytat:
Napisał wyclef+brzoza Zobacz Wiadomość
Dlaczego mam nie przywoływać argumentu o nie włażeniu w dupę? Nie chcę żeby mój premier właził w dupę obcym przywódcom. To jest zupełnie niezależne kryterium oceny rządu.

Ostatnio czytałem też o polskim veto w sprawie jakichś tam energetyczno/ekologicznych ustaleń w EU. Brzmi to nieźle, mimo że jest to rząd PO Ale trzeba i tym mówić i trzeba na rząd wywierać persję, bo odnoszę wrażenie, że te cwaniaki liczą się tylko z opinią publiczną i gdyby nie było opozycji i wyborów, to by nas sprzedali z całym dobytkiem.
Święte słowa Jako kontr argument do "Polska w bodowie" powiem tak- Duże kredyty, duże inwestycje, duże korzyści majątkowe dla Panów posłów i nie tylko.
dxcvb jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-17-2012, 13:13   #54
WHT
Brigadier General

Domyślnie

Cytat:
Np. dlatego, że właził identyncznie jak reszta naszych polityków. Tylko potem wracał do kraju i chciał sprawiać wrażenie twardego polityka.
Co do wywierania presji i nie odpuszczania im, to zgadzam się całkowicie. Tylko niejako te nieroby są teraz w okresie "ochronnym" przez najbliższe lata.
Stare 03-17-2012, 23:37   #55
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał WHT Zobacz Wiadomość
Np. dlatego, że właził identyncznie jak reszta naszych polityków. Tylko potem wracał do kraju i chciał sprawiać wrażenie twardego polityka..
Z tym się nie zgodzę. Dlaczego np. Kaczor miał złą prasę w zachodnich lewicowych mediach a Tusk nie ma?
Stare 03-18-2012, 11:06   #56
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

Cytat:
Z tym się nie zgodzę. Dlaczego np. Kaczor miał złą prasę w zachodnich lewicowych mediach a Tusk nie ma?
By był cienki? Bo co innego mówił w Polsce a co innego za granicą?
Stare 03-19-2012, 17:51   #57
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Tak to nie działa. Złą prasę się ma, jak się walczy o swoje. Na tej zasadzie Cameron miał ostatnio złą prasę we Francji czy Niemczech jak postawił veto. I co się stało? Gucio. Po jakimś czasie Merkel zaczęła go chwalić i prawić mu komplementy. Nikt w UK nie płakał z powodu tej złej prasy, raczej się liczyło pieniądze, które UE chce od UK wyciągnąć. A Tusk? Robi wszystko, żeby się dobrze o nim mówiło na zachodzie, co w większości przypadków jest niestety sprzeczne z polskim interesem.

Wiem, że zła prasa nie jest żadnym ostatecznym dowodem na nic, ale jest jakiś tam niezłym dość wyznacznikiem.
Stare 03-19-2012, 19:39   #58
WHT
Brigadier General

Domyślnie

No raczej dość przeciętnym. Może podaj konkretne tytuły z tej "złej prasy" bo może się okazać, że miał ją przede wszystkim w gazetach pokroju "Gazety Polskiej".
Stare 03-20-2012, 09:06   #59
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Niech będzie i przeciętnym. Czyjej? Camerona czy Kaczora?
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania