Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne > Co tam w kraju

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 07-29-2009, 09:33   #51
Frysiek
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał BrYK Zobacz Wiadomość
Chcesz studiować dziennie i pracować?
To tak jak pracować na etacie i być na urlopie jednocześnie.

Ludziom się w głowach przewraca.
zaskoczyć cie?

jade na 2 kierunkach i chyba jeszcze 3ci zaoczny wezmę
+ robota ^^

Frysiek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 07-29-2009, 10:51   #52
kaktus
General

Wyślij wiadomość przez AIM do kaktus
Domyślnie

Frysiek co ty masz tylko zajecia w pn wt
kaktus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-29-2009, 11:21   #53
^HiS^
General

Miasto: Wałbrzych
Domyślnie

Cytat:
Napisał kaktus Zobacz Wiadomość
Da się tak pracowac, a jak pracujesz w budzetowce to juz w ogole problemu nie ma.
ostatnie 2 lata studiow pracowalem na swojej uczelni na 1/2 etatu, inny wydzial co prawda, ale jakiekolwiek wyjscie to zero problemu.

Do tego mozesz byc kelnerem lub pracowac w MC i takie tam

I nie okreslilbym tego jakims wydziwianiem, tylko sytuacja na rynku pracy i tym co sie dzieje na studiach
Wg mnie w obecnym okresie patrząc na to jaki jest rynek pracy i jego zapotrzebowanie to wątpię że pracodawca wybierając spośród grupy chętnych wybierze studenta z ograniczonym studiami dziennymi czasem. Choć nie wiem jak to jest w innych miastach ale u mnie takim studentom odmawiają, ostatnio (jeszcze podczas roku) kolega stracił robotę kelnera bo na jego miejsce znalazła się osoba w pełni dyspozycyjna.
Ewentualnie jesteś cycatą szprychą to zawsze coś znajdziesz [; po tzw znajomości.

Cytat:
Napisał Frysiek Zobacz Wiadomość
zaskoczyć cie?

jade na 2 kierunkach i chyba jeszcze 3ci zaoczny wezmę
+ robota ^^
To chyba jakieś same humany studiujesz [; No i też zależy od uczelni, kierunku, ogólnego podejścia do nauki. Np jeśli ja mam zajęcia od rana do popołudnia godzina za godziną (jak w szkole średniej) od pon do czwartku... czasem piątku to nie wyobrażam sobie by jeszcze gdzieś pracować, przecież jakoś semestr trzeba zaliczyć.

Ostatnio edytowany przez ^HiS^ : 07-29-2009 o 11:35
^HiS^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-29-2009, 11:38   #54
Louis
General

Miasto: Gliwice
Wyślij wiadomość przez AIM do Louis wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Ja mając obecnie 28 latek mam przepracowane około 11 lat: (7 na "lewo" oraz 4 już oficjalnie)
-zacząłem zaraz po odebraniu świadectwa ukończenia szkoły średniej aby sobie zarobić na studia wieczorowe (praca od 6-14,od 16-22 studia),
-potem 1-2 miesięczna przerwa (po ukończeniu nauki nie dostałem obiecanej umowy)
-od 4 lat robota na full etat

Z perspektywy czasy spoglądając na to te 7 lat "8 godzinnego dorabiania" w poprzedniej pracy mnie trochę nauczyło-choć człowiek się wiecznie uczy.

Louis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-29-2009, 13:00   #55
qhash
General

Wyślij wiadomość przez MSN do qhash
Domyślnie

Nie wiem jak to chcecie pogodzić, ale mi z trudem udawało się wyrobić pół etatu jako tester + studia na politechnice śląskiej. Chciałem coś potrafić, więć trochę się przykładałem do stiudów. Może jakbym olewał wszystko i zdawał na minumum, co na polibudzie a przynajmniej na AEI, jest i tak trudne, to dalbym rade etat pociągnać ale to musiałbym też czasem pewnie siedzieć w weeekendy i wieczorami... więc zaskakujecie mnie Panowie, mówiać że da sie pracować i ciagnąć 2-3 kierunki...
Stare 07-29-2009, 13:29   #56
kaktus
General

Domyślnie

z tymi 2 kierunkami to przesada, ale jak masz mozliwosc po ustawiania sobie odpowiednio planu to sie okazuje ze masz 4-6h zajec dziennie ciurkiem, a nie z 3h przerwami przez caly dzien.
Do tego praca gdzie masz w miare luzne godziny lub mozesz to jakos sensownie poukladac i na dziennych spokojnie pracujesz. Nie mowie o pracy z ktora pozniej wiarzesz swoja przyszlosc zawodowa bo taka robota zazwyczaj ma zupenie inne wymagania
Stare 07-29-2009, 13:53   #57
Louis
General

Miasto: Gliwice
Wyślij wiadomość przez AIM do Louis wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Cytat:
Napisał qhash Zobacz Wiadomość
Nie wiem jak to chcecie pogodzić, ale mi z trudem udawało się wyrobić pół etatu jako tester + studia na politechnice śląskiej. Chciałem coś potrafić, więć trochę się przykładałem do stiudów. Może jakbym olewał wszystko i zdawał na minumum, co na polibudzie a przynajmniej na AEI, jest i tak trudne, to dalbym rade etat pociągnać ale to musiałbym też czasem pewnie siedzieć w weeekendy i wieczorami... więc zaskakujecie mnie Panowie, mówiać że da sie pracować i ciagnąć 2-3 kierunki...
Z Gliwic jesteś

Louis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-29-2009, 15:29   #58
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Wiadomo że są studia i studia...
wyclef+brzoza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-29-2009, 22:31   #59
Shibby
General

Miasto: Przasnysz
Domyślnie

Z tego co pamiętam (jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić) to Freak studiuje chyba na Wacie, a to raczej nie będą lajtowe humanistyczne studia na lajtowej uczelni, więc chyba chłopak po prostu jest zdolny.
Stare 07-30-2009, 05:59   #60
kaktus
General

Domyślnie

zdolny nie zdolny ilosc godzin dydaktycznych sie liczy i stopien porabania psorow
Stare 07-30-2009, 10:41   #61
qhash
General

Wyślij wiadomość przez MSN do qhash
Domyślnie

Ta, z Gliwic... na III roku makro, gdzie w sesji letniej jest egzamin z wprowadzenia do elektroniki i z podstaw automatyki + 2 poboczne oczywiście +2 kolosy + zalki z labek..... to wątpie czy nawet jeden etat i jeden kierunek da rady... to była sesja masakra, nei ejstem jakiś głupi ale żeby to zdać przed wakacjami, to dziobaliśmy dobry miesiąc praktycznie dzień w dzień.
Pzdr,
Stare 07-30-2009, 11:15   #62
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

U mnie też nie było lekko. Ale powiedzmy, że na IV roku już lżej. Ale na etat i tak raczej za cinżko, raczej jakaś robota z nienormowanym czasem (jak w moim przypadku).
wyclef+brzoza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania