Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne > Co tam w kraju

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 03-10-2009, 18:39   #1
wyclef+brzoza
General

Domyślnie zdrowe żarcie

http://www.naturalnenielegalne.pl/
http://www.youtube.com/watch?v=anoUGnT9BFc&hl=pl

Co o tym myślicie? Zobaczyłem dziś plakacik na siłce i mnie lekko zaniepokoiło.
--------------------------------------------------------------------------------
- - Automatycznie połączona wiadomość - -
- - zamiast pisać jeden post pod drugim używaj przycisku EDYTUJ --
--------------------------------------------------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=98yk0N5BZoQ&hl=pl

Ostatnio edytowany przez wyclef+brzoza : 03-10-2009 o 18:39 Powód: Autołączenie postów
wyclef+brzoza jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 03-11-2009, 20:43   #2
Mad_Medic
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał wyclef+brzoza Zobacz Wiadomość
Piękna manipulacja. Wybrane prawdy, niedomówienia, dziwne teorie. Dlaczego jednak mam wrażenie, że starsznie, ale to strasznie lubią "zioła"...
Cytat:
Dobre... Prawie wygląda na uczciwe i rzetelne... Prawie przekonuje. Ale ja gościowi wierzę równie jak Posłowi, który twierdzi, ze kieruje się wyłącznie dobrem wyborców...

Cytat:
Co o tym myślicie? Zobaczyłem dziś plakacik na siłce i mnie lekko zaniepokoiło.
Taki jest cel takich produkcji. Masz się zaniepokoić, przestraszyć, zacząć szukać informacji, która dziwnym trafem będzie dostepna tylko na ICH stronach i mediach i potem - POMÓC.
Czyli Pay baby, pay...

Cytat:
A Doda bierze 80 tys pln za prywatny występ.
Zresztą co cię Obchodzi FDA? I co cię obchodzą przepisy w USA? W Alabamie można posiadać broń, ale czy to coś zmienia dla Polaków? Chcesz, to u nas możesz się zapychać
Witaminką C, całymi kartonami. A przy okazji - witaminy też można przedawkować i moga szkodzić. W Europie przepisy FDA raczej ci nie grożą, a z tego co widzę, to większość tych "zakazów" ma na celu ograniczenie prywatnej produkcji substancji raczej mało "suplementacyjnych", a bardziej halucynogennych
Mają na tym punkcie Amerykanie hopla? Ich problem.
Stare 03-12-2009, 09:54   #3
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Mad_Medic Zobacz Wiadomość
Piękna manipulacja. Wybrane prawdy, niedomówienia, dziwne teorie. Dlaczego jednak mam wrażenie, że starsznie, ale to strasznie lubią "zioła"...
Ale to samo możesz powiedzieć o ludziach, którzy wprowadzają te regulacje.

Cytat:
Dobre... Prawie wygląda na uczciwe i rzetelne... Prawie przekonuje. Ale ja gościowi wierzę równie jak Posłowi, który twierdzi, ze kieruje się wyłącznie dobrem wyborców...
Tylko jaki by w tym mieli interes?

Cytat:
Taki jest cel takich produkcji. Masz się zaniepokoić, przestraszyć, zacząć szukać informacji, która dziwnym trafem będzie dostepna tylko na ICH stronach i mediach i potem - POMÓC.
Czyli Pay baby, pay...
Rzeczywiście nie bardzo są w necie jakieś inne źródła informacji na ten temat. Tylko jak POMOĆ i jak PAY?
Stare 03-12-2009, 12:27   #4
pitraq
General

Miasto: Moje miasto Wrocław, Wrocław moja enklawa...
Wyślij wiadomość przez AIM do pitraq Wyślij wiadomość przez MSN do pitraq
Domyślnie

Większość ludzi się śmieje z dyrektyw Unijnych np. o wygięciu ogórka czy o marchewce jako owocu... a tak naprawdę to wszystkie te absurdalne przepisy mają racjonalne uzasadnienie.
Weźmy np. tego nieszczęsnego ogórka.
Wszyscy się śmieją z tej dyrektywy a niewiele osób wie że taki bardziej wygięty ogórek nie ma być sprzedawany jako nieogórek tylko jako ogórek drugiego gatunku. Dlaczego? Np. dlatego że to znaczy że zawiera więcej wody niż miąższu w związku z czym ma mniejszą wartość niż ten prosty ogór. I tak można wymieniać w nieskończoność te dyrektywy(marchewka, wódka, oscypek, banany, żółte lampy w autach we Francji). Często działają tu siły lobbingowe. Ale naprawdę Unia dość mocno patrzy na łapki tym lobbystom.
Stare 03-12-2009, 16:59   #5
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

Marchewka ma ciekawe wyjaśnienie:
wg przepisów UE drzemy mogą być produkowane tylko z owoców, a jeden z krajów (nie pamiętam dokładnie, ale powiedzmy, że FInlandia) produkuje drzem z marchwi. Więc zamiast zmieniać ogólny przepis z czego można produkować drzem, dopisano marchew do owoców.

Bryku, nie mogłem sie powstrzymac - DŻEM zmien sobie jak to przeczytasz H.

Zdarza się

BrYK
Stare 03-12-2009, 17:22   #6
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

LOL

A co do przepisów od których zacząłem, to afera wydaje mi się dziwna choćby z jednego powodu: wiele można złego o Unii powiedzieć, ale ekologów to tam chyba nie brakuje
Stare 03-12-2009, 17:42   #7
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Tak jak u nas ekspertow od ekologicznych toreb papierowych.
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-12-2009, 20:29   #8
Janek
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Cytat:
Napisał BrYK Zobacz Wiadomość
Marchewka ma ciekawe wyjaśnienie:
wg przepisów UE drzemy mogą być produkowane tylko z owoców, a jeden z krajów (nie pamiętam dokładnie, ale powiedzmy, że FInlandia) produkuje drzem z marchwi. Więc zamiast zmieniać ogólny przepis z czego można produkować drzem, dopisano marchew do owoców.
[/color][/color]
Z marchewka to chyba Portugalia.
Zeby daleko nie szukac, na nasza prosbe wlaczono szprotki do ryb jadalnych - w calej starej UE zmielonych szprotek uzywa sie tylko jako karmy dla zwierzat
Stare 03-17-2009, 16:56   #9
pitraq
General

Domyślnie

Dokładnie- chodziło o Portugalię a krajem który nie chciał zmienić prawa była Francja. Więc walnięto dyrektywę że marchew jest owocem.
Stare 03-17-2009, 17:03   #10
Symonides
Moderator
General

Miasto: Hrabstwo Ducha
Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

taa, dzisiaj w radiu, przy okazji informacji o propozycji zniesienia "pan i pani" (imho totalna bzdura), mowili o krzywiźnie bananów... n/c
Stare 03-17-2009, 19:05   #11
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

A powiedzieli coś ciekawego?
Stare 03-17-2009, 20:55   #12
Symonides
Moderator
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

no sama analiza krzywizny banana jest wyjątkowo ciekawa
Stare 03-18-2009, 06:52   #13
kaktus
General

Wyślij wiadomość przez AIM do kaktus
Domyślnie

Cytat:
Napisał pitraq Zobacz Wiadomość
Większość ludzi się śmieje z dyrektyw Unijnych np. o wygięciu ogórka czy o marchewce jako owocu... a tak naprawdę to wszystkie te absurdalne przepisy mają racjonalne uzasadnienie.
Weźmy np. tego nieszczęsnego ogórka.
Wszyscy się śmieją z tej dyrektywy a niewiele osób wie że taki bardziej wygięty ogórek nie ma być sprzedawany jako nieogórek tylko jako ogórek drugiego gatunku. Dlaczego? Np. dlatego że to znaczy że zawiera więcej wody niż miąższu w związku z czym ma mniejszą wartość niż ten prosty ogór. I tak można wymieniać w nieskończoność te dyrektywy(marchewka, wódka, oscypek, banany, żółte lampy w autach we Francji). Często działają tu siły lobbingowe. Ale naprawdę Unia dość mocno patrzy na łapki tym lobbystom.
Zmienie troszke temat z jedzenia na śruby.

Ci lobbysci sa tak zajebisci ze Wloch znajomy ktoregos z wlodazy EU, zalatwil Chinom clo antydumpingowe jedyne 85%. Dziwnym trafem ten pan jest wlascicielem/prezesem korporacji produkujacej srubki w IT i SP, ale zeby tego bylo malo ma fabryczki rowniez w Chinach i co z tego spytacie. Caly spryt tego lobbysty polega na tym ze owe fabryczki w chinach jako jedyne maja clo zaporowe na poziomie 0%. I kto tutaj teraz moze cos powiedziec o konkurencyjnosci i patrzeniu na raczki Cale posteppowanie od poczatku bylo przeprowadzone beznadziejnie bo w oparciu o ceny tylko z Indii i to z jednej fabryki...dziwnym trafem nalezacej do tej samej korporacji .

Takim oto sposobem po gaciach dostana wszyscy producenci czegokolwiek gdzie uzywa sie śrubek, tych najzwyklejszych bo ta cena wplywa oczywiscie tylko na klienta koncowego.
Zyska kilku producentow w skali EU.
kaktus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-18-2009, 12:17   #14
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Oj tam Kaktus, toż to są teorie spiskowe. Spytaj się Kata
Stare 03-18-2009, 12:45   #15
KaT
General

Domyślnie

99% prawicowców to kretyni, którzy nawet nie weryfikują swoich teorii spiskowych nt UE. W sumie nic dziwnego, bo czytają prawicowych publicystów, którzy te teorie produkują, gdyż nie znają na tyle agielskiego, żeby je zweryfikować Np: to o zakazie pan i pani to wierutna bzdura, którą podobnie jak słynny zakaz mówienia mama i tata wymyśliła sobie polska prawica.
Stare 03-19-2009, 17:52   #16
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał KaT Zobacz Wiadomość
99% prawicowców to kretyni, którzy nawet nie weryfikują swoich teorii spiskowych nt UE. W sumie nic dziwnego, bo czytają prawicowych publicystów, którzy te teorie produkują, gdyż nie znają na tyle agielskiego, żeby je zweryfikować Np: to o zakazie pan i pani to wierutna bzdura, którą podobnie jak słynny zakaz mówienia mama i tata wymyśliła sobie polska prawica.
Dzięki że zostawiłeś chociaż ten 1% mistrzu.
Stare 03-19-2009, 18:34   #17
pitraq
General

Domyślnie

Mistrzowski lobbing był w wypadku lamp do aut
We Francji popularne były auta z żółtymi lampami. Wyszła dyrektywa UE nakazująca że wszystkie auta mają mieć zwykłe białe lampy(takie jak u nas). Francuzi oczywiście byli zbulwersowani i domagali się ochrony swoich żółtych świateł. Co się później okazało- za zmianą lobbowali Francuscy producenci aut którym nie na rękę było produkowanie żółtych lamp specjalnie na rynek francuski
Stare 03-19-2009, 19:35   #18
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Dzięki że zostawiłeś chociaż ten 1% mistrzu.
Uściślę, żebyś nie czuł się urażony - 99% tych, którzy wypowiadają się w sieci. Czyli prawie wszyscy Skrajna prawica ma ogromną nadreprezentację w Internecie. W zasadzie gdyby nie on, to nikt by o tych świrach nie usłyszał poza najbliższym otoczeniem.
Stare 03-19-2009, 20:38   #19
.eXao.
Chief Warrant Officer 2

Miasto: Kielce
Wyślij wiadomość przez AIM do .eXao.
Domyślnie

Obecna zywnosc to w wiekszosci chemia. Dlaczego niby tak wiele ma tak dlugi termin do spozycia? Przeciez to na pierwszy rzut oka widac.. jak sie ta szynka blyszy, jaka ma tecze na sobie, ile z niej wody leci. To jest gowno, a nie jedzenie. Przerozne dodatki, ulepszacze i inne cuda, zeby ladniej wygladalo, lepiej pachnialo.. i bylo tansze w produkcji.

W londynie to sie mozna najesc. Tam jest mnostwo jedzenia bio, naturalnego i ogolnie prawdziwego.

Mialem szczescie tam byc, i takie jedzonko spozywac. Roznica jest duza, nie tylko w smaku.. ale i niestety w cenie.

Za pare lat bedziemy karmieni jakimis smieciami i beda nam wmawiac ze to jest jakies super zarcie.

Liczy sie tylko kasa..
.eXao. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 03-19-2009, 21:30   #20
pitraq
General

Domyślnie

dlatego apeluję
JEDZMY PIZZĘ
Stare 03-20-2009, 15:46   #21
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał KaT Zobacz Wiadomość
Uściślę, żebyś nie czuł się urażony - 99% tych, którzy wypowiadają się w sieci. Czyli prawie wszyscy Skrajna prawica ma ogromną nadreprezentację w Internecie. W zasadzie gdyby nie on, to nikt by o tych świrach nie usłyszał poza najbliższym otoczeniem.
Niekoniecznie. Jest wielu ludzi, którzy mają "zdrowe" poglądy, ale giną w natłoku antykaczorów, antyfaszystów i innych oszołomów (oczywiście nie mam na myśli Ciebie - żebyś nie czuł się urażony ). Wśród młodych ludzi.

Cytat:
Napisał pitraq Zobacz Wiadomość
dlatego apeluję
JEDZMY PIZZĘ
Hihi ja się ostatnio zdrowo raczej odżywiam, dziś w robocie zamówiliśmy pizzę... i poczułem różnicę
Stare 03-20-2009, 16:10   #22
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

Cytat:
antyfaszystów i innych oszołomów
Czyli uwazasz, ze faszysci nie byli oszolami?
No to ja Ci gratuluje pogladow...

Ci zdrowopogladowi gina raczej w natloku PiSiorów, antyrzadowych krzykaczy i moherów.

ps. sorry za OT, wyclef nie zaczynaj swoich wywodow w kolejnym temacie. I tak w opinii, podejrzewam wiekszosci, jestes fanatykiem i nie musisz tego udowadniac na kazdym kroku
Stare 03-20-2009, 21:09   #23
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Chciałem zauważyć, że nie ja pierwszy wyskoczyłem z polityką. Przejrzyj topic zanim skrytykujesz.

I chyba nie zauważyłeś, że słowo moher nie jest już w modzie. Idź lepiej szufladkować pomidory.

Ostatnio edytowany przez wyclef+brzoza : 03-20-2009 o 21:11
Stare 03-20-2009, 21:14   #24
pitraq
General

Domyślnie

Faszyści to oszołomy- to fakt.
Ale antyfaszysta roku zaraził trochę kobiet w Polsce wirusem HIV. Jak mu było Simon Mol?
Stare 03-21-2009, 08:15   #25
Symonides
Moderator
General

Domyślnie

W modzie, nie modzie to niestety w dalszym ciagu siła narodu i predko nie wymrze.
Idę szufladkowac pomidory, Ty juz jestes w mojej szufladce
Stare 03-21-2009, 11:03   #26
KaT
General

Domyślnie

Cytat:
Niekoniecznie. Jest wielu ludzi, którzy mają "zdrowe" poglądy, ale giną w natłoku antykaczorów, antyfaszystów i innych oszołomów (oczywiście nie mam na myśli Ciebie - żebyś nie czuł się urażony ). Wśród młodych ludzi.
Chyba kpisz. Mówimy o polskim Internecie? Kto wygrywa rokrocznie nagrody za najlepszy blog roku? UPR-owcy lub świry o podobnym profilu. A kto na nich głosuje?
Stare 03-21-2009, 13:08   #27
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Nie wiem, nie czytam blogów. Mówię o życiu tzw. prawdziwym
Stare 03-21-2009, 13:30   #28
KaT
General

Domyślnie

Aha, czyli piszesz o czym innym niż ja...
Stare 03-21-2009, 16:11   #29
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

No ja o zdrowym żarciu
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania