Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne > Co tam w kraju

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 07-09-2007, 19:00   #1
CAM-VID
General

Wyślij wiadomość przez AIM do CAM-VID
Domyślnie Wybory we wrześniu???

No i doczekaliśmy się... Nie wiem, byc może to jakaś taktyczna zagrywka ale wszystko wskazuje na to, że nie będziemy musieli czekac do jesieni 2009. Lepper OUT, co zrobi Jarek W Warszawie się gotuje

Ostatnio edytowany przez CAM-VID : 07-09-2007 o 19:15
CAM-VID jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 07-09-2007, 19:04   #2
Janek
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Jarek uciekl do przodu.
Ale zaraz na pewno Brzoza wyjasni nam ukladowcom oglupionym przez media co Premier mial tak naprawde na mysli
Janek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-09-2007, 19:09   #3
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Ladnie... Afera z lojdyrektorem zeszla na plan drugi, a moze i trzeci... Samoobrona, potrzebna do przepchniecia paru ustaw idzie w odstawke, Jedrek moze kolejny procesik... A wybory we wrzesniu to pozbycie sie dwoch ciagnacych w dol koalicjantow i szansa albo na samodzielne rzady, albo na koalicje z kims, kto nie jest skompromitowany tak jak SO czy zle postrzegany jak LRP... Ciekawie sie zaczyna robic
A.
Inkub jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-09-2007, 19:15   #4
CAM-VID
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Inkub Zobacz Wiadomość
Ladnie... Afera z lojdyrektorem zeszla na plan drugi, a moze i trzeci...
I chyba o to właśnie chodzi...mówiłem, że będą rozmydlac... U mnie w robocie pospolite ruszenie. Będzie gorąca noc w Sejmie
Stare 07-09-2007, 19:27   #5
sturm-man
Chief Warrant Officer

Wyślij wiadomość przez AIM do sturm-man
Domyślnie

Też myślę że to dywersja mająca odwrócić uwagę od rydzyka. Ale ze mną to mu się nie uda. Czekam teraz z niecierpliwością na komentarz brzozy

Filmik obowiązkowy dla każdego kierowcy !
sturm-man jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-09-2007, 19:36   #6
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

Ma odwrócić uwage od Rydzyka i kilogramów kokainy w pałacu prezydenckim.
Stare 07-09-2007, 19:39   #7
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Nie jestem dobrze zorientowany ocb z taśmami Rydzyka. Ale tutaj widać, że wszyscy wieszczący, że Lepper załatwi Kaczorów (wchodząc w koalicję) raczej się mylili zdrowo. LPR już popłynął, teraz może SO. Mimo wszystko jakaś skrajna partia prawicowa musi wypłynąć, bo elektorat jest... Jakby to był Jurek, to bym przyklasnął Jarkowi, czapki z głów.

Jak dla mnie dymisja Lipca dowodzi, że odnowa moralna nie jest sloganem. Wszyscy krytycy tego terminu uczepili się taśm Beger, czy faktu koalicji z SO. Ale nie można zapominać, że to tylko tymczasowe rozwiązania (tzw. polityka). Jak to się zwykło mówić "Jarek może i głupi, ale na pewno uczciwy" i Lepperem się brzydzi. Próbuje się go przecież pozbyć już drugi raz. Przebieg kadencji tego sejmu dowodzi, że głupi też nie jest i daje radę.

SLD nie musiało zawiącywać koalicji z SO, bo samo było 15 razy bardziej skorumpowane, a jakoś nie kojarzę, żeby się tak ochoczo podawali do dymisji w razie wykrycia przez prasę kolejnej afery.

Ostatnio edytowany przez wyclef+brzoza : 07-09-2007 o 19:41
wyclef+brzoza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-09-2007, 19:40   #8
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Sniiiiffff, jakie kilogramy... sniiiiiiffff. Pewnie znalezli tez 800 tabletek extasy z kaczuszka wybita.
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-09-2007, 19:40   #9
sturm-man
Chief Warrant Officer

Domyślnie

Cytat:
Napisał BrYK Zobacz Wiadomość
kilogramów kokainy w pałacu prezydenckim.
rozwiń jak możesz

Stare 07-09-2007, 19:54   #10
Chomiq
General

Domyślnie

Zlapali dealera w palacu prez., jakis urzedas handlowal sobie koka. Wczoraj o tym gadali w zlowrogim tvnie, stacji masonskiej.
Stare 07-09-2007, 19:55   #11
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Kokaina prezydenckiego urzednika raczej nie ma nic wspolnego z obecnymi aferami dwoma i nie mieszalbym jej do tego... A co do Jareczka, JUZ DRUGI raz PROBUJACEGO sie pozbyc "chamstwa" z polityki... gdyby chcial, pozbylby sie go skutecznie za pierwszym razem... Jednego Kaczynskiemu rzeczywiscie nie mozna odmowic, jest sprytny... nie wierze, po pierwsze, by teraz Jedrusiowi sie upieklo... Nasz JMP Premier powiedzial wlasnie w wywiadzie, ze nie wyklucza, ze Jedrus nie bedzie swiadkiem, tylko oskarzonym w sprawie... Po drugie, smutne jest to, ze w tym samym wywiadzie, realizowanym juz po wypowiedziach Leppera, Kaczynski twierdzi, ze liczy na pozostanie SO w koalicji...
Szambo i plywajace gowna, tak to wyglada.
A.
Stare 07-09-2007, 20:48   #12
CAM-VID
General

Domyślnie

"idź do gówna gówno, będzie śmierdziec równo"

taki wierszyk mi się przypomniał
Stare 07-09-2007, 20:52   #13
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Przecież chce się pozbyć Leppera i przejąć posłów Samoobrony. Co w tym dziwnego czy gorszącego? Rzeczywiście szambo. Jakbyśmy pochodzili z innych światów.

Nie mogę patrzeć na taką ignorancję. Wiadomo, że przecież mógł wogle nie zawierać koalicji, ale chyba nie o to chodzi w polityce. W jakim Wy świecie żyjecie... Abstrahując od tego, że powinniście chyba być wdzięczni za wydymanie dwóch, tak zniennawidzonych przez Was populistycznych, awanturniczych, oszołomskich i co tam jeszcze partii, które być może znikną dzięki PISowi ze sceny politycznej. Nie lubicie PISu, to oczywiste, ale nie umiecie trzeźwo przeanalizować faktów.

A tak przechodząc od emocjonalnych ocen, do analizy. Ciekawe, że Czarnecki (SO) odciął się delikatnie od Leppera. Z drugiej strony trochę się on różni od pozostałych polityków SO, więc trudno powiedzieć czy to coś znaczy.
Stare 07-09-2007, 20:57   #14
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Ignorancje? Nieee... Ja tylko chcialem pokazac, ze gosc, ktory ma usta pelne frazesow o naprawie zycia, rowniez politycznego, jedno mowi, drugie robi... a niektorzy znajduja na to usprawiedliwienie nazywajac to polityka... Niech nie pitoli o tym, jak to zle mu sie uklada, ze chce dobrze a nie moze, "bo inne szatany dzialaja", tylko posprzata w najblizszym sobie otoczeniu. A potem, uwiarygodniony tymi dzialaniami, zabiera sie za reszte ogrodka...
A.
Stare 07-09-2007, 20:57   #15
Janek
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał wyclef+brzoza Zobacz Wiadomość
A tak przechodząc od emocjonalnych ocen, do analizy. Ciekawe, że Czarnecki (SO) odciął się delikatnie od Leppera. Z drugiej strony trochę się on różni od pozostałych polityków SO, więc trudno powiedzieć czy to coś znaczy.
Tez bym nie zamienil fotela prezesa PZPN na Leppera
Stare 07-09-2007, 21:30   #16
^mazi^
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

Niech ten posr... rząd sie w końcu rozwali. Jak słyszę ich pomysły to dostaje obstrukcji, nie wspomnie już jak widzę 2 kaczuszki które nie umieją sie porządnie wypowiedzieć
^mazi^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-09-2007, 21:53   #17
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Cytat:
Ignorancje? Nieee... Ja tylko chcialem pokazac, ze gosc, ktory ma usta pelne frazesow o naprawie zycia, rowniez politycznego, jedno mowi, drugie robi... a niektorzy znajduja na to usprawiedliwienie nazywajac to polityka... Niech nie pitoli o tym, jak to zle mu sie uklada, ze chce dobrze a nie moze, "bo inne szatany dzialaja", tylko posprzata w najblizszym sobie otoczeniu. A potem, uwiarygodniony tymi dzialaniami, zabiera sie za reszte ogrodka...
A.
Naprawia życie także polityczne. Założył CBA, które ściga "swoich". Ja jestem osobą, która uważa, że cel uświęca środki. Ty widocznie nie, choć może byś był, gdyby nie rządziła prawica. Szatany były cytatem z lektury szkolnej, choć pewnie nie Gombrowicz Jak to się napędza antykaczyzm bazując na fałszach. Ale to już jest nieistotne, bo poszło w świat. Podobnie jak teletubisie, które też nie były pomysłem polityków, tylko dziennikarzy.....

Pierwszy raz mamy rząd, który nie broni swoich kolesi, nie prowadzi ciemnych interesów i nikt tego nie zauważa. Dziwne. Oślepli Polacy.
Stare 07-09-2007, 22:27   #18
pitraq
General

Miasto: Moje miasto Wrocław, Wrocław moja enklawa...
Wyślij wiadomość przez AIM do pitraq Wyślij wiadomość przez MSN do pitraq
Domyślnie

oby we Wrześniu...
Stare 07-10-2007, 04:57   #19
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Brzoza, nie insynuuj mi prosze, totalnej niewiedzy, jak w przypadku "innych szatanow", ok? Poza tym jestem przekonany, ze dowiedziales sie, ze Kaczynski cytuje Kornela Ujejskiego rownoczesnie z 99,99% ludzi, kiedy gazety rozszyfrowaly tworczosc tego - jakze znanego - poety, nie? Stworzone przez Kaczynskiego CBA jak do tej pory moze sie pochwalic akcjami glownie medialnymi - nie mowie, ze taki urzad jest niepotrzebny - mowie, ze dziala w zly sposob. Co do rzadu ktory broni lub nie broni swoich kolesiow - ten rzad na razie nie zatrzymal zadnego ze swoich... Na razie na celowniku jest Jedrus, a to SO.
A co do teletubisi - wybacz - zapoczatkowali rzeczywiscie dziennikarze, ale jak ladnie nasi urzednicy poplyneli na tej fali... Prowokacja to sie nazywa.
I jeszcze odnosnie oslepniecia - nie sadze - ale Polacy, przynajmniej spora czesc - maja dosc teczek, szaf, wiadomosci o 100 agentach na gorze - tylko chca pracowac i zyc w kraju, ktory nie bedzie zblizony do Bialorusi pod wzgledem znaczenia w Europie, a do tego sprowadza nas polityka duetu KiK. Latwo jest pitolic o agentach wokol, trudniej zakasac rekawy i zapierdzielac realpolitik, czego przykladem jest nasze niemal nieistniejace MSZ. A to tez rzad K.
I.
Stare 07-10-2007, 05:13   #20
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

Cytat:
Napisał wyclef+brzoza Zobacz Wiadomość
Pierwszy raz mamy rząd, który nie broni swoich kolesi, nie prowadzi ciemnych interesów i nikt tego nie zauważa. Dziwne. Oślepli Polacy.
A tego to jeszcze nie wiemy.
Jak na razie bronili SO i Leppera, oraz LPR. Za SO może się wzięli, ale o LPR cisza.
Ciekawy też jestem, ile spraw dotyczących PIS zalega gdzieś w szufladach. Ostatnie zdarzenie z działaczami sportowymi oraz narkotykami pokazują, że do świętości dużo działaczom PISu brakuje.
Stare 07-10-2007, 06:45   #21
CAM-VID
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał BrYK Zobacz Wiadomość
A tego to jeszcze nie wiemy.
Jak na razie bronili SO i Leppera, oraz LPR. Za SO może się wzięli, ale o LPR cisza.
Wzięli się wtedy kiedy im to na rękę. Nie powinni w ogóle się z nimi kumac a skoro nie potrafili stworzyc rządu wększościowego bez SO to powinni oddac władzę
Stare 07-10-2007, 09:53   #22
pitraq
General

Domyślnie

Nie bronią SO i LPR bo już ich zjedli na przystawkę(tj. wzięli dużą część ich elektoratu) a teraz pachnie im samodzielne rządzenie(myśle że wg. sondaży mają pewną szansę na to(wiadomo sondaże nie są jednak miarodajne)
Stare 07-10-2007, 10:01   #23
CAM-VID
General

Domyślnie

nie sądzę aby to sie udało
Stare 07-10-2007, 10:28   #24
Polak.
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez MSN do Polak. Wyślij wiadomość przez Yahoo do Polak.
Domyślnie

Cytat:
Napisał CAM-VID Zobacz Wiadomość
nie sądzę aby to sie udało
Bez szans na samodzielne rządzenie według mnie.

Kurde same dobre wiadomości ostatnio precz z Lepperem i Gejtychem !
Polak. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-10-2007, 10:48   #25
Chomiq
General

Domyślnie

I geyjarkiem.
Stare 07-10-2007, 12:07   #26
^mazi^
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

Kaczory WON
Stare 07-10-2007, 12:11   #27
pitraq
General

Domyślnie

aha i precz z torebką Tinky'ego-Winky'ego
PO i SLD złożyły wnioski o samorozwiązanie sejmu... niestety bez PiSu to nie przejdzie
Stare 07-10-2007, 14:52   #28
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

dupa http://wiadomosci.onet.pl/1569367,11,item.html
brak mi slow
Stare 07-10-2007, 15:19   #29
pitraq
General

Domyślnie

Kredyty, kredyty poselskie....
Stare 07-10-2007, 17:36   #30
sturm-man
Chief Warrant Officer

Domyślnie

Zaraz zaraz przecież ten człowiek wczoraj w "kropce nad i " przysięgał z ręką na sercu że on już nie jest w tej koalicji. A to swołocz jedna

Stare 07-10-2007, 17:49   #31
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Cytat:
Brzoza, nie insynuuj mi prosze, totalnej niewiedzy, jak w przypadku "innych szatanow", ok? Poza tym jestem przekonany, ze dowiedziales sie, ze Kaczynski cytuje Kornela Ujejskiego rownoczesnie z 99,99% ludzi, kiedy gazety rozszyfrowaly tworczosc tego - jakze znanego - poety, nie? Stworzone przez Kaczynskiego CBA jak do tej pory moze sie pochwalic akcjami glownie medialnymi - nie mowie, ze taki urzad jest niepotrzebny - mowie, ze dziala w zly sposob. Co do rzadu ktory broni lub nie broni swoich kolesiow - ten rzad na razie nie zatrzymal zadnego ze swoich... Na razie na celowniku jest Jedrus, a to SO.
A co do teletubisi - wybacz - zapoczatkowali rzeczywiscie dziennikarze, ale jak ladnie nasi urzednicy poplyneli na tej fali... Prowokacja to sie nazywa.
I jeszcze odnosnie oslepniecia - nie sadze - ale Polacy, przynajmniej spora czesc - maja dosc teczek, szaf, wiadomosci o 100 agentach na gorze - tylko chca pracowac i zyc w kraju, ktory nie bedzie zblizony do Bialorusi pod wzgledem znaczenia w Europie, a do tego sprowadza nas polityka duetu KiK. Latwo jest pitolic o agentach wokol, trudniej zakasac rekawy i zapierdzielac realpolitik, czego przykladem jest nasze niemal nieistniejace MSZ. A to tez rzad K.
I.
1. Oczywiście że dowiedziałem się od dziennikarzy. Bo ja nie jestem inteligent, tylko prosty chłopak. (Niestety u nas bycie yntelygentem, czyli wykształciuchem jest w modzie ). Inna inszość, że chodzi o to, że WIELCE WIELMOŻNI OBROŃCY LEKTUR albo się nie połapali (bardzo prawdopodobne), albo celowo przemilczeli, żeby móc rozpętać kolejną nagonkę na PIS.
2. W sprawie teletubisi może jacyś tam urzędnicy za daleko popłynęli. Ale media i tak wmówiły Polakom, że to wyszło z samej góry, od pani minister. Chciałem tylko tymi przykładami pokazać, że cała ta nagonka i paranoja jest nadmuchana sztucznie, w z góry upatrzony sposób. (Oczywiście nie zaprzeczam, że czasem sami nie dają powodu, ale było by tego z połowę, albo i mniej). A i jeszcze żarty, że to masońskie media. Jakie by nie były, na pewno nie są obiektywne.
3. Nie można żyć w kraju, gdzie przyszłość buduje się na pełnej wiedzy o przeszłości? Trzeba zaraz palić teczki? To nie PIS zaniedbał tą sprawę, tylko Lechy Wałęsy itd. a potem cały okres IIIRP. A teraz kto jest winny? Oczywiście PIS. Komentarz zbędny. Nie chcę wcale używać sformułowania, że ktoś Ci coś wmówił, ale ktoś najwyraźniej promuje opcję spalenia wszystkich teczek, zapomnienia, zdewaluowania złych uczynków. A ludzie to jakoś łykają.
Stare 07-10-2007, 18:52   #32
Catra
Moderator
General

Miasto: Łódź
Wyślij wiadomość przez ICQ do Catra Wyślij wiadomość przez AIM do Catra
Domyślnie

Qwa Wyclef a czy Ujejski jest w kanonie lektur ? No wez mnie juz nie rozp.walaj.
Dla ciebie to jestesmy wykreowana przez media papka pieniaczy, wiec szkoda mi czasu na dyskusje z Toba w tym temacie

http://lodz.myminicity.com/ klik click
Catra jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-10-2007, 21:01   #33
pitraq
General

Domyślnie

Ej k... są wakacje... weźmy się zmobilizujmy(wiekoszość z nas jest w końcu młoda) i rozj...bmy ten burdel w Wawie... młodzież wreszcie musi pokazać że nie godzi się na rozkradanie kraju...
Stare 07-10-2007, 21:37   #34
CAM-VID
General

Domyślnie

oby nie tak jak w Wilnie
Stare 07-11-2007, 05:47   #35
gajethano
Colonel

Wyślij wiadomość przez MSN do gajethano
Domyślnie

tak btw to Samoobrona i tak zostanie w rzadzie, boja sie mandatow utracic po ponownych wyborach. wczoraj juz cos tam cwierkano o malym buncie w SO. Chopoki nie pozwolili by Jedrkowi opuscic koalicje jako SO. Mysle ze PIS o tym doskonale wie, cfonioki. I jeszcze te stanowiska obsadzone w resorcie rolnictwa - niezly burdel by powstal jakby opuscili
Stare 07-11-2007, 06:49   #36
CAM-VID
General

Domyślnie

"Jednogłośną decyzją klubu Samoobrona wychodzi z koalicji czyli w związku z tym zostaje w koalicji"
Stare 07-11-2007, 06:52   #37
Janek
General

Domyślnie

http://www.dziennik.pl/Default.aspx?...rticleId=52255

N/c...
Stare 07-11-2007, 08:18   #38
pitraq
General

Domyślnie

No słów mi już brakuje...
Stare 07-11-2007, 08:38   #39
iFOR.maLENstwo
General

Miasto: NSC
Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

nie wiem czy zdajecie sobie sprawe ze Lepper jeszcze nie dostal decyzji o tym ze zostal zdymisjonowany
wlasnie mu to uswiadomili dziennikarze podczas konferencji

Ożeniony facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach.
Nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.
iFOR.maLENstwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-11-2007, 08:40   #40
CAM-VID
General

Domyślnie

no właśnie teraz na konfie o tym mówi
Stare 07-11-2007, 08:41   #41
^mazi^
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

Cytat:
Napisał iFOR.maLENstwo Zobacz Wiadomość
nie wiem czy zdajecie sobie sprawe ze Lepper jeszcze nie dostal decyzji o tym ze zostal zdymisjonowany
wlasnie mu to uswiadomili dziennikarze podczas konferencji
Zrobili taki młyn, żeby odwrócic od czegoś naszą uwagę i to im sie udało

Ostatnio edytowany przez ^mazi^ : 07-11-2007 o 12:53
Stare 07-11-2007, 12:16   #42
sturm-man
Chief Warrant Officer

Domyślnie

Cytat:
Napisał mazi33 Zobacz Wiadomość
Zrobili taki młyn, żeby odwrócic od czego naszą uwagę i to im sie udało
zgadnij od kogo. podpowiem ci tylko że to przywódca najpotężniejszej sekty w Polsce

Stare 07-11-2007, 12:56   #43
^mazi^
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

Ten ktos ma kilka wcieleń:

1. Dj. Rydzyk (chyba wiadomo czemu)
2. Ojciec Dyrektor (to słyszałem z ust premiera i zbulwersowało mnie trochę ten koleś jest zwkłym księdzem a zwracaja sie jak do papierza)
Stare 07-11-2007, 13:37   #44
sturm-man
Chief Warrant Officer

Domyślnie

D.J., Big Father, Papa Dance, czy Sam On oto kilka pseudonimów rydza

cały artykuł:

Niecodzienne pseudonimy Ojca Dyrektora

"Rzeczpospolita": D.J., Big Father, Papa Dance, czy Sam On - to przezwiska o. Tadeusza Rydzyka, które funkcjonują wśród studentów Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.
Dziennik przytacza wspomnienia dwóch studentek toruńskiej uczelni, które postanowiły opowiedzieć o realiach tam panujących i sposobie prowadzenia zajęć. Ojca Rydzyka na wykładach najczęściej zastępował dziekan Paweł Pasionek, który opowiadał wszystkim o dziennikarzach i szefach mediów itd. O ich życiu prywatnym, pochodzeniu, np. komunistycznym - czytamy w "Rzeczpospolitej".

Inaczej niż na pozostałych uczelniach wyglądały również zaliczenia. Odśpiewaniem w strojach galowych o. Rydzykowi "Sto lat" z okazji imienin można było zaliczyć 15 godzin praktyk. Osoby zakochane były określane jako "kupa mięsa z hormonami". - Podczas jednej z mszy siedziałam z chłopakiem. Ojciec Rydzyk zwrócił się do nas po imieniu, żebyśmy nie odstawiali cyrku. I dodał ni stąd ni zowąd: "Tak, tak pani Aniu i panie Stanisławie jeszcze zobaczycie i wtedy uwierzycie, że kiedyś masoni opanują Polskę, dlatego już teraz trzeba odsunąć od władzy i środków przekazu Żydów i komunistów - op

Stare 07-12-2007, 20:36   #45
qhash
General

Wyślij wiadomość przez MSN do qhash
Domyślnie

Chciałbym coś napisać, ale juz nawet nie wiem co. Na górze walka, może się nam ta koalicja sama wykończy. To byłoby cudowne.... niestety life is brutal... :/ / jak to mówią.. a szopke Direktora.....jak stala tak stoi... nie wiem czy to naprawde zydo-masonskie media wymyslaja te cala kampanie agresji przeciwko rodzinie radia maryja czy po prostu ludzie nie widza, ze to jest kompletnie chore... SEKTA to jedyne dobre okreslenie jakie mi przychodzi do glowy.
Stare 07-12-2007, 22:28   #46
CAM-VID
General

Domyślnie

nie miej nadzieji....
Stare 07-16-2007, 10:03   #47
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Domyślnie

http://wiadomosci.onet.pl/1572599,11,item.html
Samoobrona wychodzi z koalicji
Stare 07-16-2007, 10:23   #48
^mazi^
Chief Warrant Officer 4

Domyślnie

To znaczy, ze rząd sie rozpadnie i czekaja nasz przedterminowe wybory.
Chyba że wymyslą cos innego
Stare 07-16-2007, 10:32   #49
chesterrR
Brigadier General

Wyślij wiadomość przez MSN do chesterrR
Domyślnie

Na moje lepper ma czlowieka w CBA... zadne zaniedbanie, nie wierze ze CBA nie znalo procedur i pozwolili sobie na taki blad jak przeslanie papierow spowrotem do gminy w Mragowie...
Albo mu sie udalo, draniowi.

Ale sie nam robi serial sensacyjny...

Oby doszlo do tych wyborow.

The HardCore ____v e t e r a n

Ostatnio edytowany przez chesterrR : 07-16-2007 o 10:35
chesterrR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-16-2007, 12:11   #50
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Domyślnie

dupa x2

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania