Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Forum polskich rozgrywek > LC

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 04-18-2007, 12:40   #201
Hang
Captain

Wyślij wiadomość przez AIM do Hang Wyślij wiadomość przez MSN do Hang
Domyślnie

Spoko focus Tobie o miano najmniej skillowego redaktora [pod wzgledem gry i pisania] nikt Ci nie zagraza, zdeklasowales rywali dawno temu i odebrales im chceci do jakiejkolwiek rywalizacji.

Leniu ... co do SF Streamroller to masz racje, mozna jeszcze powalczyc ale Dockside/Courtyard stanowczo nie ! i nie pitol mi tutaj, ze jest inaczej, bo albo nie grales na owych mapach z ogarnietymi klanami albo rozegrales tam z 5 meczy Teraz pytanie: Nie ma zadnej mozliwosci zmiany tych 2 map ?

ps. niezle sie usmialem czytajac tekst o VIP-ie na MA.
Hang jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 04-18-2007, 12:42   #202
fisheer
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez AIM do fisheer
Domyślnie

Krotko mowiac, procz argumentow: "boja sie grac" i "zagrajmy cos nowego" nie padl jeszcze zaden sensowny argument (procz Pavilona z HLC o systemie doboru map, ktory imho jest bezsensowny, ale zrozumialy) za graniem Steamrollera, Dockside'a czy Courtyarda ponad przetestowane mapy. Za to w druga strone juz troche tego bylo. Jak ktos inaczej uwaza to mozemy to jakos skondensowac, zeby bylo bardziej przejrzyste.

Jak dla mnie powinno sie wyeliminowac, na miare mozliwosci, wszystkie elementy szczescia/farta w takich rozgrywkach.

EDIT Co do tego narzekania/gegania: My nie narzekamy, jestesmy gotowi podac gotowa recepte, rozwiazanie na temat o ktorym mowimy.

Ostatnio edytowany przez fisheer : 04-18-2007 o 12:46
fisheer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-18-2007, 12:47   #203
foCus.
General

Wyślij wiadomość przez AIM do foCus.
Domyślnie

jak można zmieniać "standardowe" mapy tłumacząc to chęcią aby zapisało się więcej klanów jeśli to jest pierwszy sezon i nikt nie wie ile tych klanów się zapisze! Czy tylko ja widze, że to jest bez sensu?

taa jestem najgorszy ale nie nazywajcie mnie redaktorem bo do malenstwa mi daleko

foCus. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-18-2007, 12:48   #204
Hang
Captain

Domyślnie

To ja zwrk juz nie rozumie ... ta liga jest dla noobow, ktorym sie ulatwia gre [spawny na Court. i Dock.] zeby chcieli laskawie zagrac czy dla graczy, ktorzy poprzez SPRAWIEDLIWA walke i swoje umiejetnosci chca wygrac lige/kase ?
Stare 04-18-2007, 12:48   #205
primitive
Captain

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Cytat:
taa jestem najgorszy ale nie nazywajcie mnie redaktorem bo do malenstwa mi daleko
no niestety tak
Stare 04-18-2007, 12:51   #206
Ziggy-
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Ziggy- Wyślij wiadomość przez MSN do Ziggy-
Domyślnie

Cytat:
Napisał fisheer Zobacz Wiadomość
Krotko mowiac, procz argumentow: "boja sie grac" i "zagrajmy cos nowego" nie padl jeszcze zaden sensowny argument (procz Pavilona z HLC o systemie doboru map, ktory imho jest bezsensowny, ale zrozumialy) za graniem Steamrollera, Dockside'a czy Courtyarda ponad przetestowane mapy. Za to w druga strone juz troche tego bylo. Jak ktos inaczej uwaza to mozemy to jakos skondensowac, zeby bylo bardziej przejrzyste.
Cytat:
Napisał Ziggy- Zobacz Wiadomość
DAD powiedzial mi ze wybrali takie a nie inne mapy zeby wiecej klanow sie zapisalo co jest zrozumiale bo pewnie im wiecej sie ich zapisze tym wieksze beda mieli mozliwosci nasi admini na finalach w tym roku a AA pojawi sie w HLC i za rok.
Niestety polityka kosztem graczy. Tak jak w prawdziwym sporcie gore bierze kasa.
Masz prawdziwy, niepublikowany powod.

Ostatnio edytowany przez Ziggy- : 04-18-2007 o 12:54
Ziggy- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-18-2007, 12:53   #207
iFOR.maLENstwo
General

Miasto: NSC
Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ziggy- Zobacz Wiadomość
DAD powiedzial mi ze wybrali takie a nie inne mapy zeby wiecej klanow sie zapisalo co jest zrozumiale bo pewnie im wiecej sie ich zapisze tym wieksze beda mieli mozliwosci nasi admini na finalach w tym roku a AA pojawi sie w HLC i za rok.
Niestety polityka kosztem graczy. Tak jak w prawdziwym sporcie gore bierze kasa.

Mam ochote przedstawic Wam system jaki zastosowalbym sam do tego typu rozgrywek gdybym byl na Waszym miejscu. Zrobie to pozniej.
fajnie ze wkoncu dotarlo ze liga nie jest dla wybrancow, napewno na finalach mapki przejda jeszcze wieksza filtracje bo zdajemy sobie sprawe ze tam beda przed nimi stawiane jeszcze inne wymogi,
wezcie pod uwage jeszcze to ze jesli w tym roku liga opierala by sie na kilku klanach i ogolnie bedzie wszystko wygladac jak rok temu N4S (mowie o samych rozgrywkach nie o zasadach itd) to za rok bedzie zamiast dwoch lig AA, liga C&C3 albo nowego BF, nie mozemy tego twozyc pod waskie grono graczy

Hang tekst o VIPie mial byc rownie smieszna odpowiedzia na tekst ze komus sie trafi 6 kolejnych rund jakas taka zlosliwa kombinacja na Courtyard bo dla mnie klan dla ktorego istnieje tam taka kombinacja jest wlasnie takim klanem ktory nie ogarnia tej mapy no a przyklad ze 'randomy' sa zle na extraction troche nie wiem do czego przylepic bo sam o tym juz wczesniej pisalem

Ożeniony facet powinien zapomnieć o swoich pomyłkach.
Nie ma sensu, aby dwoje ludzi pamiętało o tym samym.
iFOR.maLENstwo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-18-2007, 12:55   #208
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

Cytat:
Napisał foCus. Zobacz Wiadomość
jak można zmieniać "standardowe" mapy tłumacząc to chęcią aby zapisało się więcej klanów jeśli to jest pierwszy sezon i nikt nie wie ile tych klanów się zapisze! Czy tylko ja widze, że to jest bez sensu?

alfa i omega dla ciemnych mas
Stare 04-18-2007, 14:48   #209
Zwirek
Lieutenant General

Wyślij wiadomość przez MSN do Zwirek
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hang Zobacz Wiadomość
To ja zwrk juz nie rozumie ... ta liga jest dla noobow, ktorym sie ulatwia gre [spawny na Court. i Dock.] zeby chcieli laskawie zagrac czy dla graczy, ktorzy poprzez SPRAWIEDLIWA walke i swoje umiejetnosci chca wygrac lige/kase ?
Hang, przeczytaj to co wyzej ziggy dal w quote'ach. Eliminacje sa dla wszystkich, zeby pokazac ilu nas jest... Ci co maja awansowac i tak awansuja, a jesli nie uda im sie, to napewno nie przez te dwie mapy, ale po prostu dlatego ze najlepsi nie sa...
- [PSF]
Zwirek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-18-2007, 15:16   #210
Hang
Captain

Domyślnie

Ok, przeczytalem i zgadzam sie w 100% z tym co napisal Ziggy. Niestety.
Stare 04-18-2007, 15:41   #211
Zwirek
Lieutenant General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Hang Zobacz Wiadomość
Ok, przeczytalem i zgadzam sie w 100% z tym co napisal Ziggy. Niestety.
Bardziej niz mapami, powinni sie chyba wszyscy przejmowac rozstawieniem w grupach. Cos na zasadzie koszyczkow z eliminacji pilkarskich mistrzostw by sie przydalo, aby Wilda, Majestici i inne mocne klany nie trafily do jednej grupy... Losowosc tak, ale kontrolowana
- [PSF]
Stare 04-18-2007, 16:29   #212
=[LC]=Pavilon
Lieutenant Colonel

Domyślnie

ogólnie robimy tak jak mowisz Zwirek tylko ze te koszyki będa grupami
Stare 04-18-2007, 16:36   #213
ban_liden
Major

Domyślnie

Cytat:
Napisał Zwirek Zobacz Wiadomość
Bardziej niz mapami, powinni sie chyba wszyscy przejmowac rozstawieniem w grupach. Cos na zasadzie koszyczkow z eliminacji pilkarskich mistrzostw by sie przydalo, aby Wilda, Majestici i inne mocne klany nie trafily do jednej grupy... Losowosc tak, ale kontrolowana
Admini powinni wybierac wedle własnego widzimisie, w twl tak robiłem i nigdy nie słyszałem, aby w wypadku mojego losowania na oko, ktos narzekał, pamietam natomiast jak to robil JC i whine byl, losowanie to zly pomysł.
ban_liden jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-18-2007, 16:48   #214
iFOR.maLENstwo
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do iFOR.maLENstwo Wyślij wiadomość przez AIM do iFOR.maLENstwo
Domyślnie

chyba nie bedzie wielka tajemnica jesli powiem ze w swojej ulomnosci zalozylismy iz zrobimy to wlasnie w podobny sposob, tak jak kiedys tam 100 lat temu pisalismy postaramy sie dzieki temu docenic klany ktore walczyly do konca w III sezonie ESLa bo nie chcielismy ich ot tak zostawic totalnie, plus oczywiscie weryfikacja tego o inne 'zmienne', choc mysle ze bedzie tez troche elementu losowosci, bo trudno jest niekiedy ocenic dokladnie roznice miedzy dwoma klanami jesli to nie sa klany ewidentnie z czolowki ani koncowki
pewnie i tak pozniej bedzie akcja 'powiedzmy im ze trzeba to zrobic inaczej bo tylko nasza racja jest najmojsza' ale trudno tak to juz z niektorymi jest

Stare 04-18-2007, 16:57   #215
kaktus
General

Wyślij wiadomość przez AIM do kaktus
Domyślnie

Cytat:
Napisał ban_liden Zobacz Wiadomość
Admini powinni wybierac wedle własnego widzimisie, w twl tak robiłem i nigdy nie słyszałem, aby w wypadku mojego losowania na oko, ktos narzekał, pamietam natomiast jak to robil JC i whine byl, losowanie to zly pomysł.
DC myślę, że i tak w dupie miałeś co tam piszą na forum i to chyba czasen bardzo dobre podejście ...
kaktus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-18-2007, 16:59   #216
ban_liden
Major

Domyślnie

Cytat:
Napisał iFOR.maLENstwo Zobacz Wiadomość
chyba nie bedzie wielka tajemnica jesli powiem ze w swojej ulomnosci zalozylismy iz zrobimy to wlasnie w podobny sposob, tak jak kiedys tam 100 lat temu pisalismy postaramy sie dzieki temu docenic klany ktore walczyly do konca w III sezonie ESLa bo nie chcielismy ich ot tak zostawic totalnie, plus oczywiscie weryfikacja tego o inne 'zmienne', choc mysle ze bedzie tez troche elementu losowosci, bo trudno jest niekiedy ocenic dokladnie roznice miedzy dwoma klanami jesli to nie sa klany ewidentnie z czolowki ani koncowki
pewnie i tak pozniej bedzie akcja 'powiedzmy im ze trzeba to zrobic inaczej bo tylko nasza racja jest najmojsza' ale trudno tak to juz z niektorymi jest
Ja proponuje wybrac jesli jest 16 miejsc 4 najmocnijesze, 4 slabsze itd i w ten sposob wychodzi ladny podzial. Ja jeszcze robilem to w ten sposob najlepszy klan z top4 i powiedzmy nr3-4 z kolejnej czwórki, to powoduje, ze grupy sa wtedy zbalansowane.
Stare 04-18-2007, 17:02   #217
Zwirek
Lieutenant General

Domyślnie

Cytat:
no ja mam na mysli losowanie wedlug schematu:

Koszyk A (najmocniejsze teamy wg. widzimisia adminow)
Koszyk B (mocne teamy ----------||-----------------)
Koszyk C (slabsze teamy)itd
Koszyk D itd

Grupa 1 = dwie losowe z koszyka A + dwie losowe z koszyka B itd....
Grupa 2 = dwie losowe z koszyka A + dwie losowe z koszyka B itd...

o cos takiego mi chodzi
- [PSF]
Stare 04-18-2007, 17:03   #218
primitive
Captain

Miasto: Warszawa
Domyślnie

i 4 przedwczesne finały?
Stare 04-18-2007, 17:25   #219
Zwirek
Lieutenant General

Domyślnie

Cytat:
Napisał primitive Zobacz Wiadomość
i 4 przedwczesne finały?
nikt nie powiedzial ze grupa 1 musi sie spotkac od razu w pierwszej fazie systemu pucharowego z grupa 2
- [PSF]
Stare 04-18-2007, 17:50   #220
Pixel
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Pixel
Domyślnie

W regulaminie jest zapisek ze z fazy grupowej wychodzi 32 zespoly. Aktualnie jest zapisane mniej wiecej 48 zespolow. W regulaminie mozna tez znalezc info ze w grupach bedzie po 8 zespolow. Policzcie sobie troche
Stare 04-18-2007, 18:13   #221
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

tia przy takiej liczbie klanow to nawet jak pojdzie to calkiem losowo to i tak raczej nie bedzie problemu ze powstanie jakas 'grupa smierci' bo troche wiecej niz 1 klan czy nawet 2 wyjda z grupy

Stare 04-18-2007, 18:16   #222
Pixel
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Pixel
Domyślnie

Jezeli nie walnalem sie w obliczeniach to prawdopodobienstwo utworzenia grupy smierci jest <5% przy pelnej losowosci.
Stare 04-18-2007, 18:47   #223
WiN
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do WiN Wyślij wiadomość przez AIM do WiN Wyślij wiadomość przez MSN do WiN Wyślij wiadomość przez Yahoo do WiN wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Cytat:
Napisał Pixel Zobacz Wiadomość
Jezeli nie walnalem sie w obliczeniach...
czyli prawdopodobieństwo jest większe
WiN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-18-2007, 19:03   #224
kaktus
General

Domyślnie

wiec jesli sie nie pierdylnales to jest to ponizej bledu statystycznego gdzie chyba alfa sie to nazywalo jest 95
Stare 04-18-2007, 22:18   #225
foCus.
General

Domyślnie

pytanie za 10000pkt: co trzeba zrobić, żeby nazwisko było "zastrzeżone" ?: ]

Stare 04-18-2007, 22:26   #226
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

zaznaczyc a wlasciwie nie zaznaczac odpowiednich opcji w profilu ?

Stare 04-19-2007, 14:41   #227
ban_liden
Major

Domyślnie

Na jaki adres mam wysłać informacje o nie zgodności z polskim prawem zapisów w regulaminie ogólnym HLC?
Stare 04-19-2007, 15:01   #228
Piter
General

Domyślnie

Cytat:
Na jaki adres mam wysłać informacje o nie zgodności z polskim prawem zapisów w regulaminie ogólnym HLC?
Chodzi Ci o przetwarzanie danych osobowych?
Stare 04-19-2007, 15:17   #229
kaktus
General

Domyślnie

no właśnie co jest nie zgodne? bo sie nie znam
Stare 04-19-2007, 17:05   #230
WiN
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do WiN Wyślij wiadomość przez AIM do WiN Wyślij wiadomość przez MSN do WiN Wyślij wiadomość przez Yahoo do WiN wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Cytat:
To jest baaardzo proste... BO TE LIGI CPL, ESWC, WCG itp kładą na widowiskowość, a nie eksperymenty! Chociaż na WEG trzeba było grać w CS:S ale takie coś wydarzyło się tylko raz i to w KOREI! No, a w polsce oczywiście, co sezon co raz głupsze pomysły...
no brawo widowiskowość? bo to są finały na LANach, a nie eliminacje.
WiN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-19-2007, 23:01   #231
foCus.
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał WiN Zobacz Wiadomość
no brawo widowiskowość? bo to są finały na LANach, a nie eliminacje.
kolejny no-skill sie odezwał... a wiesz jak wyglądają eliminacje do takich imprez? Najwyraźniej nie... więc powiem ci, że też są rozgrywane na standardowych mapach

Stare 04-19-2007, 23:41   #232
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

te all-skill przeciez w AA tez gramy na standardowych mapach bo jakos nie widze na liscie zadnej mapki z aadepot wiec w czym problem, to ze AA ma wiecej standardowych map niz inne gry to nie jest wina AA ale ewentualnie problem ubogosci innych gier

Stare 04-20-2007, 08:38   #233
ban_liden
Major

Domyślnie

Cytat:
Napisał Piter Zobacz Wiadomość
Chodzi Ci o przetwarzanie danych osobowych?
Nie chodzi mi o coś zupełnie innego.
-----------------------------------------------------
Autołączenie podwójnych postów
-----------------------------------------------------

Cytat:
te all-skill przeciez w AA tez gramy na standardowych mapach bo jakos nie widze na liscie zadnej mapki z aadepot wiec w czym problem, to ze AA ma wiecej standardowych map niz inne gry to nie jest wina AA ale ewentualnie problem ubogosci innych gier
Idziecie w dziwnym kierunku, wszelkie gry "klanowe" mają zestaw map obowiązkowy na każdym turnieju i sa to w 99% te same mapki, nikt nie narzeka, bo ludzie wiedzą, że są to najlepsze mapki,najbardziej widowiskowe lub po prostu sie przyzwyczaili.
Wiecie ze w przypadku powodzenia AAO w HLC bedziecie musieli byc konsekwetni w swoim dzialaniu i dawac kilak map lekko mowiąc kontrowersyjnych. Co do kilku random spawnówek sie nie przyczepie, ale kilka ze wzgledu na bugi jest wycieta w kilku ligach. Ktos nie odrobil pracy domowej

P.S. Wiem, ze was nie przekonam, nawet nie wiem po co probuje, ale tak bardzo mi sie nudzi, ze cos drapnąłem.
www.cybersport.pl

Ostatnio edytowany przez ban_liden : 04-20-2007 o 08:44 Powód: Autołączenie
Stare 04-20-2007, 09:32   #234
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

DC moze tak nie wyglada ale naprawe biezemy pod uwaga czesto sugestie ktore piszesz np Ty czy ktos inny na tym czy innych forach, fakt ze nie biezemy ich wszystkich tak na hurra nie zmienia jednak tego ze jesli ktos potrafi racjonalnie napisac np dlaczego ta mapa jest zla ale racjonalnie a nie ze jest zla bo jej nie znam albo ze jest zla bo moj komp jej nie uciagnie to napewno uwzgledniamy takie zdanie w swoich decyzjach

Stare 04-20-2007, 09:40   #235
Bielmo
First Sergeant (1SG)

Domyślnie

a ja napiszę jeszcze raz... Jeśli gramy eliminacje, finały do turniejów lanowych szanse muszą być w 100% równe w każdym meczu dla każdej strony.
-Random spawny nam tego nie zapewniają
-Random objecty nam tego nie zapewniają
Bielmo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-20-2007, 10:01   #236
Ziggy-
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Ziggy- Wyślij wiadomość przez MSN do Ziggy-
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bielmo Zobacz Wiadomość
a ja napiszę jeszcze raz... Jeśli gramy eliminacje, finały do turniejów lanowych szanse muszą być w 100% równe w każdym meczu dla każdej strony.
i bynajmniej tłumaczenie ze dobre klany i tak sobie poradzą jest błędne, bo te słabsze klany poradzić sobie wcale nie muszą.
Ziggy- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-20-2007, 10:12   #237
Uto
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Uto Wyślij wiadomość przez Yahoo do Uto
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bielmo Zobacz Wiadomość
to ja jeszcze dodam:

- random grupy Wam tego nie zapewnią
- random nastroju i skilla w momencie meczu Wam tego nie zapewnią
- random trajektorii pocisków wylatujących z Waszych karabinów też Wam tego nie zapewnią (nie namawiam bynajmniej do botów, no recoili itp.)

W tej grze jest wiele randomów, lepiej zamiast do map przyzwyczajajcie się do tego faktu.
Stare 04-20-2007, 10:43   #238
ban_liden
Major

Domyślnie

Cytat:
DC moze tak nie wyglada ale naprawe biezemy pod uwaga czesto sugestie ktore piszesz np Ty czy ktos inny na tym czy innych forach, fakt ze nie biezemy ich wszystkich tak na hurra nie zmienia jednak tego ze jesli ktos potrafi racjonalnie napisac np dlaczego ta mapa jest zla ale racjonalnie a nie ze jest zla bo jej nie znam albo ze jest zla bo moj komp jej nie uciagnie to napewno uwzgledniamy takie zdanie w swoich decyzjach
Wy nawet nie bierzecie pod uwage decyzji adminow innch lig, ktorzy wyrzuacaja mapy z major bugami, a mam uwierzyc ze sluchacie nas tutaj?
www.cybersport.pl
Stare 04-20-2007, 10:52   #239
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

nikt Cie nie zmusza

Stare 04-20-2007, 11:00   #240
kaktus
General

Domyślnie

http://www.fragout.pl/index.php?opti...temid=1&show=1

Idźcie pisać na trackera, oni poszli dalej od nas

Pozdrawiam nie pozdrowionych i umęczonych
Stare 04-20-2007, 11:03   #241
ban_liden
Major

Domyślnie

Cytat:
nikt Cie nie zmusza
Czyli jak nam brakuje argumentow to sobie powklejamy :p ?
W sumie an co ja liczyłem, na sensowną dyskusję? W takim razie Was porzegnam
www.cybersport.pl
Stare 04-20-2007, 11:49   #242
iFOR.maLENstwo
General

Domyślnie

nie bardzo wiem jak mam z Toba dyskutowac o tym co robimy ? mam Ci dac swoj login i haslo do forum zebys mogl sie przekonac ze biezemy Wasze opinie pod uwage ? bo przeciez i tak mi nie uwierzysz a chyba wyraznie napisalem ze nie biezemy wszystkich 'jak leci'

Stare 04-20-2007, 13:39   #243
foCus.
General

Domyślnie

daj spokuj dc nie ma sensu ; )

jest jakiś zapis w regulaminie, którego nie dostrzegłem mówiący o liczbie obcokorajowców w drużynie?

Stare 04-20-2007, 13:40   #244
kaktus
General

Domyślnie

jakbysmy brali jak leci to zmiany bylyby baaaardzo czeste
Stare 04-20-2007, 14:15   #245
-Krecik^
Chief Warrant Officer

Domyślnie

Cytat:
daj spokuj dc nie ma sensu ; )
ty tez daj spokój
-Krecik^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-20-2007, 15:21   #246
Juzek
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Juzek
Domyślnie

Cytat:
Napisał kaktus Zobacz Wiadomość
http://www.fragout.pl/index.php?opti...temid=1&show=1

Idźcie pisać na trackera, oni poszli dalej od nas

Pozdrawiam nie pozdrowionych i umęczonych
nie wiem o co Ci chodzi bo mapy dobrali super...

jedyne co budzi kontrowersje to zapis w regulaminie o objetivach... u nich trzeba miec 3/3 zeby wygrac runde :/

nie wiem czy czytacie forum na cybersporcie ale regulamin posiada duzeee luki:

- napiszcie ile trzeba posiadac zaznaczonych obj na SS/MOUT/Docki/UA zeby wygrac runde
- i co bedzie jesli druzyna A zaznaczy 1 obj a druzyna B nie zaznaczy nic...

Ostatnio edytowany przez Juzek : 04-20-2007 o 15:24
Juzek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-20-2007, 15:34   #247
kaktus
General

Domyślnie

Juzek, nie wiem czy czytales co odpisałem

jesli chodzi o dobor map to nie chce mi sie szukac (a chyba i tak bym nie znalazl. baza poszla) postow z czasow jak bylismy w ESL na jakie mapki bluzgalisci i wlasnie w nich byl
DUSK
BORDER
Stare 04-20-2007, 15:49   #248
Juzek
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Juzek
Domyślnie

nie chce mi sie szukac tematu ale jesli chodzi o extreme cup to walka byla tylko o Doki ? czy zle pamietam ? dusk i border jak najbardziej oK... (oczywiscie nie na finaly na lanie)
Stare 04-20-2007, 21:25   #249
Bielmo
First Sergeant (1SG)

Domyślnie

Cytat:
Napisał Uto Zobacz Wiadomość
to ja jeszcze dodam:

- random grupy Wam tego nie zapewnią
- random nastroju i skilla w momencie meczu Wam tego nie zapewnią
- random trajektorii pocisków wylatujących z Waszych karabinów też Wam tego nie zapewnią (nie namawiam bynajmniej do botów, no recoili itp.)

W tej grze jest wiele randomów, lepiej zamiast do map przyzwyczajajcie się do tego faktu.
Ale Uto tak jest w każdym sporcie. Ważne, żeby na starcie szansy były w 100% równe.

To co napisałeś jest bez sensu...
- random grupy Wam tego nie zapewnią <---dlatego są rozstawia najlepszych zawodników
-random nastroju i skilla w momencie meczu Wam tego nie zapewnią <--- to zależy tylko ode mnie, teamu. Na starcie każdy ma te same szanse.
-random trajektorii pocisków wylatujących z Waszych karabinów też Wam tego nie zapewnią <--- jak ktoś strzelić potrafi to zrobi to zawsze... (na odpowiednim sprzęcie)

i jeszcze jedno... jak taktyka, strzelanie i wszystko co nazywasz randomem, randomem by było to nie było by takiej przepaści pomiędzy klanami z wysokiej i niskiej półki
Bielmo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-21-2007, 11:57   #250
POTENZNYKAJTEK
Sergeant

Domyślnie

"PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP""PIIIIIIP"c csa g3 i inne gry

widze ze niektorzy tu strasznie sraja w majty na mysl ze moga przegrac, STRASZNE
POTENZNYKAJTEK jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania