Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Forum klanów

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 04-15-2004, 20:44   #101
Vincent
General

Wyślij wiadomość przez AIM do Vincent
Domyślnie

Wiec takiego czegos nie powinienes zalatwiac z "najemnikami" a szybko dogadac sie z przeciwnikiem czy moze do was dojsc ktos z poza klanu bo macie oslabiony sklad (jak to sparing to powinni sie zgodzic) i zagadujesz do pierwszego lepszego znajomego i juz. Zaden klan najemnikow nie jest do tego potrzebny.
Vincent jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 04-15-2004, 21:10   #102
[KsH]Edward.Teach
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do [KsH]Edward.Teach
Domyślnie

oo o jakich to tajemnicach i taktykach klanowych mowisz?
o rzucaniu dymow pod sciane.
szczerze? ja bym na to nie wpadl. do momentu w ktorym o tym przeczytalem w opisie meczu z wami na stronie gromu nawet przez mysl mi nie przeszlo zeby dymic pomieszczenie przez sciane.

to sa tajne taktyki?
wiele sie mowilo o sztuczkach znanych przez najlepsze kalny z najlepszymi graczami. no prosze teraz zaczynaja wychodzic pogloski od klanowiczow z tychze ze istnieje wiedza nieznana zwyklym graczom

czy moze masz na mysli zwykla taktyke polegajaca na otwieraniu drzwi i wchodzeniu do srodka? to sa te tajne taktyki?

ja rozumiem twoj sprzeciw. staliscie sie symbolem, klanem z topu i nie podoba wam sie ze taki "nikt" moglby za pomoca "rebeliantow" i "terrorystow" odebrac nalezne wam miejsce.
polskie bagienko. zawisc. pies ogrodnika. wiele, wiele jest okreslen w naszej kulturze obrazujacych to co witek napisales.
i wlasnie przeciwienstwo tego napisal cola - ze bedzie dzielil sie swoja wiedza swoim doswiadczeniem. jak widac recon napisal ze wiedza i doswiadczeniem z gromu 0 czyzby znowu jakies tajne sztuczki? i to nie podoba sie [GROM]owcom - "witamy na stronie gromu, najlepszego polskiego klanu americas army".

zreszta co mi tam. z twojej wypowiedzi wynika jasno ze nie ma co wchodzic do CBP. tam nie ma miejsca dla klanow innych niz "topowe" co znalazlo swoj wyraz w kilku watkach na tym forum.
w jednym z postow zapamietalem ze poki jest sie w dole tabeli jest fajnie i milo a na gorze zaczynaja sie oskarzenia o czitowanie i wyciaganie sobie wzajemnie brudow - to jest specyfika CBP.

jakby ktos chcial grac w CBP i korzystac z uslug coli to ja zapraszam zainteresowanych do mnie. poinstruluje was jak robic to zeby bylo jak najmniej mozliwosci przyczepienia sie do was.

[KsH]Edward.Teach jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-15-2004, 21:26   #103
[BP]Acid J
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do [BP]Acid J
Domyślnie

aron i po co sie tak unosisz , całą ta rozmowa toczy sie wokół jednego.
pojecie najemników kłuci sie z pojęciem klanu , jesli wprowadziłbys najemników na scene to dalsza gra klanów straciłaby sens , po co to burzyć , pomyśl troche bardzije do przodu i wyobraź sobie co sie może dziać z pojęciem najemnika za miesąc albo za pół roku , ja widze totlaną samowolke i rozpadające sie klany. zauważ aron ze klan majestic stał sie symbolem dzięki długiej i ciężkiej pracy , to samo tyczy sie innych klanów , nie tylko z czołówki. a ty jednym posunięciem chciałbyś by twój klan miał taką samą renome co te z "wyższej półki" , bracie tu nie ma pojecia "pies ogrodnika" radze sie nauczyć pojęcia "nikt ci w życiu nie da nic za darmo" , weżcie sie do kupy i zacznijcie grać normalnie a nie z najemnikami wtedy zagramy wyrównany mecz. pogadajcie z waszymi najemnikami to może przejdą do waszego klanu oficialnie i cały wasz problem zniknie.
Stare 04-15-2004, 21:30   #104
[KsH]Edward.Teach
General

Domyślnie

napisze sobie jeszcze jednego posta. a co :-)

prosze jaki witek jest chetny do udzielania pomocy innym. tajemnica klanowa. tajemnica klanowa widac jest wiele rzeczy. rowniez to jak uruchomic gre, czy zalozyc tlumik.

niech kazdy zainteresowany wejdzie na "szukaj" na tym forum. w polu szukania postow danego autora wpisze Witek
i zeby szukalo tylko na forum "szukam pomocy" ja mialem 1 wynik.
jak wpisalem "aron" dostalem 73. to nawet wiecej niz sie spodziewalem.
czasami ja szukam tam pomocy, czasami udzielam odpowiedzi graczom ktorzy tej pomocy szukaja.
niestety jak widac klany "topowe" nie znizaja sie do udzielenia pomocy "maluczkim" oni maja wlasne tajne taktyki jak zakladac tlumik na bron SF i wcale nie maja zamiaru ta tajna wiedza dzielic sie z innymi.

za to maja bardzo duzo energii na mieszanie z blotem tych ktorzy znajduja czas na tworzenie klanu z graczy o wiele nizszym poziomie niz graczej owych "topowych" i tych ktorzy chca dzielic sie wiedza i doswiadczeniem z graczami mniej doswiadczonymi. tacy gracze sa zdrajcami, bo zdradzaja tajne tajemnice klanow

a teraz mozecie napisac post ze jestem podlym demagogiem piszacym bzdury wyssane z palca.
oczywiscie mozecie mnie porownac z Endriu L.

Stare 04-15-2004, 21:48   #105
[BP]Acid J
Captain

Domyślnie

aron to jest własnie pojęcia klanu , dla mnie na przykład klan to świętość , jestem w stanie zrobić wszystko by tylko nie ucierpiała renoma klanu , troche mnie denerwuje jak traktuje sie klan tak jakby to był kawalek szmaty(pójde sobie to jednego klanu bo grają na mojej mapie albo nie , pójde do innego) , aron wiem że to nienawiązuje aż tak do twojej wypowiedzi ale musisz sie nauczyć że klan to zamknięta społecznośc , jak wchodzisz do klanu z "wyższej półki" to wchodzisz na amen , dopiero jak cię sprawdzą dostajesz dostep do szeregu taktyk , sztuczek itd każdy z klanowiczów uczy cie dopiero wtedy jak siegra na danej mapie. Mysleze to jest jedyny sposób na poznanie tych sztuczek , bo klany by poznać te zagrtania poświeciły mase czasu , a ty byś chciał by wpadł jakiś koles pokazał ci jak sie gra i najlepiej by jeszcze grał za ciebie w meczu. to troche niepowazne nieuważasZ?
Stare 04-15-2004, 21:52   #106
ojest!
General

Miasto: Katowice-Brynów
Wyślij wiadomość przez AIM do ojest! Wyślij wiadomość przez MSN do ojest!
Domyślnie

Zadnych taktyk z Majestic do KsH i na odwrot nie przenosze!

W KsH gram na luzie,bez jakiegos "obciazenia", mozna tez powiedziec, ze na pałe bo to nie jest moj wlsciwy klan, gram dla przyjemnosci.Lubie grac mecze i czuc ta adrenalinke jesli wszystko spoczywa na moich barkach dlatego tez gram w KsH bo emocje sa jesli sie gra o 1 miejsce w TWL (moze jestem maniakiem aa :wink: ).

Zadnych taktyk z Majestic do KsH i na odwrot nie przenosze!
Stare 04-15-2004, 22:30   #107
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Miasto: Lublin
Domyślnie

Cytat:
Napisał aron
napisze sobie jeszcze jednego posta. a co :-)

niech kazdy zainteresowany wejdzie na "szukaj" na tym forum. w polu szukania postow danego autora wpisze Witek
i zeby szukalo tylko na forum "szukam pomocy" ja mialem 1 wynik.
jak wpisalem "aron" dostalem 73. to nawet wiecej niz sie spodziewalem.
czasami ja szukam tam pomocy, czasami udzielam odpowiedzi graczom ktorzy tej pomocy szukaja.
niestety jak widac klany "topowe" nie znizaja sie do udzielenia pomocy "maluczkim" oni maja wlasne tajne taktyki jak zakladac tlumik na bron SF i wcale nie maja zamiaru ta tajna wiedza dzielic sie z innymi.
dobra apropo topowego klanu niech kazdy wezmie szukaj na szukam pomocy i zobaczy
Kat 365
ESP 108
Gargamel 21
wystarczy

EDIT
Aron wez przestan pisac glupoty i dyrdymaly, Cola zakldajac ten topic mial widze zupelnie inne intecje, chodzilo mu o to zeby zaciesniac wspolprace miedzy klanami a dla bezklanowcow stowrzyc cos na wzor przyjaciela klanu ktory moglby pomagac w sparach albo dzielic sie umiejetnosciami. Ty po raz kolejny udowadniasz ze najwiecej masz do gadania w sprawach ktore cie badz nie dotycza albo o ktorych nie masz pojecia. Ruszy CBP zapisuj sie i wtedy zglaszaj wnioski do prezydium na razie Twoje uwagi to tylko pobozne zyczenia. Ja po prostu dochodze do wniosku ze dyskusje z Toba nie maja sensu, jestes niereformowalny jak AL . Po prostu bawia Cie takie bezsensowne gadki, uzeranie sie z innymi, do tego ciagle sie uzalasz nad soba jaki jestes biedny.
Stare 04-15-2004, 22:34   #108
[KsH]Edward.Teach
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dj. Gargamel
dobra apropo topowego klanu niech kazdy wezmie szukaj na szukam pomocy i zobaczy
Kat 365
ESP 108
Gargamel 21
wystarczy
obawiam sie ze posty dwoch pierwszych sa w znacznej czesci w stylu "taki temat byl juz poruszany skorzystaj z opcji szukaj. zamykam temat"
a tobie sie chwali aktywnosc

Stare 04-15-2004, 23:17   #109
Shooter
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Shooter
Domyślnie

Cytat:
jakby ktos chcial grac w CBP i korzystac z uslug coli to ja zapraszam zainteresowanych do mnie. poinstruluje was jak robic to zeby bylo jak najmniej mozliwosci przyczepienia sie do was.
Czyli: Gdyby ktos chcial lamac regulamin, zapraszam do mnie, powiem jak to zrobic, zeby cie nie udupili.

Dziwnie to interpretuje, czy wlasnie zadeklarowales zalozenie kacika porad "jak zrobic na zlosc CBP i zlamac/obejsc regulamin" ? Oj, nieladnie...
Ardent caresses laid to rest...
Shooter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-15-2004, 23:46   #110
[BP]Acid J
Captain

Domyślnie

ok ja sie już wyłanczam z tego topicu , widze że strzępie sobie klawiature bez sensu . narta , czym więcej osób bedzie pisało w tym topicu tym bardziej aron będzie uszczypliwy błędne koło
Stare 04-16-2004, 09:40   #111
.error.[cola]
General

Miasto: Sieradz
Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez AIM do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[cola]
Domyślnie

@Witek
Piszesz o wysokiej klasie najemnikow. Wspominasz O Kicku i Kosiarzu.
Nie watpie, ze sa bardzo dobrymi graczami i z pewnoscia mogliby nauczyc niejednego z nas.
Nie uwazam ze jestem taki oni, nigdy nie probowalem sie nawet do nich porownywac.
Ale tez nie gram od dzis ani od wczoraj.
Nie gram na wszystkich mapach, gdyz moj czas jaki moge poswiecic AAO z dnia na dzien niestety sie kurczy.

Jesli wygospodaruje kilka godzin na gre, chce grac na mapach ktore lubie.
A nie tam gdzie musze, bo tam mamy mecz.
Wyjsciem z sytuacji jest klan skladajacy sie z kilkunastu osob, gdzie zapewne kazdy bedzie gral tam gdzie lubi grac.
Ale czy wtedy czesc osob w klanie nie bedzie siedziec na 'lawce rezerwowych' i nie bedzie nosic tylko TAGu ?

Intencja jest taka - kto jest w stanie wygrac z klanem Majestic?
Malo klanów w Polsce i mało na świecie. A dlaczego
Bo maja specjalistow na kazdej mapie, maja rozwiazania (rozne) ktore przechylaja szale zwyciestwa na ich strone.

Kiedys zastanawialem sie co Kicek zrobi po odejsciu z gromu.
Mialem nadzieje, ze wezmie sie za trenowanie nastepnego klanu, ktory bedzie mogl zagrozic tym najlepszym.

@com.bat
Najemnik to zla nazwa, bardziej:
Rebeliant badz Terrorysta
Oni najczesciej bowiem nie maja odwagi by poinformowac kogokolwiek kto tym razem jest celem ataku.

Com.bat zamiast wziac udzial w rozmowie, musial w jednym zdaniu umiescic cos uszczypliwego. Mialem zignorowac twoj post, ale ci odpisze.
Nijak ma sie rebeliant do najemnika, ale chyba nie znalazles lepszego porownania. Co ma najemnik do odwagi?
Dlatego zaczalem ten watek, bo nie chcialbym robic tego pod stolem za pomoca lewych nickow. Celem ataku (sic!) jest podniesienie poziomu gry niektorych klanow. Tak aby rozgrywki na CBP nie byly oczywiste (kto wygra).
I nie twierdze ze jestem najlepszy i ze nadaje sie do tego.
Ale wiem, ze sa ludzie ktorzy mogliby podzielic sie swoimi umiejetnosciami z innymi.
Lecz jak widac klany tego nie potrzebuja.... I maja prawo.

@com.bat
ps. Jak tam w firmie?

ujowo, ale zapewne gowno to cie obchodzi, wiec nie pytaj.

Slowo najemnik zle sie kojarzy, lepsza nazwa byloby jak juz ktos wspomnial - szkółka.

@Aron.
Twoj tok myslenia jest dobry.
Dziwie sie, ze WItek napisal, ze nie powinienes wtracac sie do CBP bo CIebie tam nie ma. Ale moze bedziesz ...

@Yahhoo
W KsH gram na luzie,bez jakiegos "obciazenia", mozna tez powiedziec, ze na pałe bo to nie jest moj wlsciwy klan, gram dla przyjemnosci.

No wlasnie - dla przyjemnosci .... Ja tez chce grac dla przyjemnosci !

@Acid
czym więcej osób bedzie pisało w tym topicu tym bardziej aron będzie uszczypliwy

W czym Aron jest teraz uszczypliwy? Dogryzl Ci w ktoryms topicu?Pokazuje ze sa dziury w regulaminie CBP i w swoim stylu mowi to co go boli.

MOze powinienes zmienic nicka Aron :-)
Bo chyba przyczepili ci juz plakietke.

Pozdrawiam all
.error.[cola] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-16-2004, 10:59   #112
Vincent
General

Wyślij wiadomość przez AIM do Vincent
Domyślnie

Z tego co widze to wiele osob by chcialo aby ci lepsi ich uczyli, wiec albo przyjmijcie ich do klanu, a jesli to oni maja klan to idzcie do nich, albo na spokojnie pogadajcie, jesli ktos ma ochote to podzieli sie swoja wiedza ale nic na sile. I poraz kolejny mowie, jesli klan "najemnikow" mialby powstac po to aby pomagac innym wtedy nazywalo by sie to szkolka, jednak rozmowa na temat szkolki toczyla sie juz nie raz i ani razu nic z tego nie wyszlo
Vincent jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-16-2004, 12:40   #113
KaT
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

Cytat:
Napisał aron
Cytat:
Napisał Dj. Gargamel
Kat 365
ESP 108
Gargamel 21
wystarczy
obawiam sie ze posty dwoch pierwszych sa w znacznej czesci w stylu "taki temat byl juz poruszany skorzystaj z opcji szukaj. zamykam temat"
a tobie sie chwali aktywnosc
Zapewniam cie moj drogi, ze wiecej napisalem na tym forum odpowiedzi na problemy nowicjuszy, niz ty naprodukowales oftopikow
Stare 04-16-2004, 12:43   #114
[BP]Acid J
Captain

Domyślnie

może jestem samolubnym sqrwielem ale...
doświadczenie dobrych graczy to wszystko czym oni dysaponują , poruwnajmy to do pieniędzy , zbieram i zbieram kase baaardzo długo az uzbierała mi sie już naprawde ogromna suma , no ale na zdobycie tej sumy poświęciłem duzo czasu i wysiłku , czemu miałbym oddawać częśc tej kwoty komuś kto chce iśc w tej drodze na skruty? wiem że daleko mi do matki teresy ale dajcie spokój , wiecie o co wy wogóle prosicie ?
kazdy ma swoje sztuczki , naprzykłąd jakbym ja wydał każdemu moje z mapy Insurgent Camp to niewiem czy zdobęde potem tam choćby jedengo fraga dajcie spokój , czemu niemozecie wejśc na mape na singlu i potrenować rzucanie granatami czy obliczanei czasu dobiegniecia do danego miejsca , inni tak robią to i wy możecie , moze ktoś okaże sie bardziej dobroduszny w tej kwesti i przyjdzie do was pokazać wam o co chodzi w danej mapie. Dam wam kolejny przykłąd, powiedzmy ide do was na mape pokazać wam gdzie , jak i kiedy rzucać granaty na Weapons Cache , potem gram z wami jako wynajęty najemnik w meczu z jakimś klanem , no ale co gdy nagle ten klan do którego zostałem zwerbowany jako najemnik bedzie grał mecz z moim głównym klanem w którym jestem na stałem i to do tego mecz byłby na mapie weapons cache ? lol niewiem czy jakiś najemnik pokaze wam naprawde zajebiste sztuczki bo przecież ostrzyłby na siebie nóż można dostać po dupie jakby własnym granatem a to juz nieciekawa kwestia lolz

co to mojego textu ze aron jest uszczypliwy to miałem na mysli to ze każdy kolejny jego post idze tylko w jednym kierunku i rozmowa z nim tutaj stała sie już raczje jednostronna. pozdro
Stare 04-16-2004, 12:59   #115
Czullo
Guest

Domyślnie

Zamiast wymieniac sie doswiadczeniami na forum szukam pomocy z tymi ktorzy pomocy potrzebuja, wy wolicie sie klucic tutaj o najemnikow BROWO
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-16-2004, 18:49   #116
Ziggy-
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Ziggy- Wyślij wiadomość przez MSN do Ziggy-
Domyślnie

@aron Pisz prosze moj nick z duzej litery tak jak powinno sie go pisac. Ja pisze twoj nick z malej poniewaz taki masz wpisany na forum. Swoja drogą nie wiem czy tak amsz na imie ale jezeli tak to leje na ludzi ktorzy nie maja nawet szacunku do swojego imienie i pisza go z malej litery. To taka mala dygresja.

@aron2 Jedyne co mi sensownego przychodzi do glowy zeby Ci napisac jak bardzo pier%$%# glupoty jest cytat.
"ze jestes durniem wiedzialem zawsze...ale ze durniem do kwadratu to dla mnie nowosc"

@aron3 Ty sobie nawet nie wyobrzasz ile rzeczy sie kreci wokol mojej osoby i ilu ja osobom pomoglem w naszej polskiej scenie aao. Nie bede sie pucowal bo to nie o to chodzi ale nie lubie jak ktos mnie ocenia na podstawie ilosci wypowiedzi na tym forum. Byly czasy aronie, ze moje gg wygladalo jak czat z topikiem "How too..." .

@aron4 aron chwytasz sie tak banalnych przykladow i tak prostackich argumentow uzywasz przeciwko mnie ze nie chce mi sie nawet tracic czasu zeby je dementowac.

@aron5 Nie chce aby aron sie wypowiadal na temat CBP poniewaz ten czlowiek potrafi najwyrazniej dzialac tylko na czyjas szkode. On nie wylapuje luk w regulaminie CBP tylko ich na sile szuka i tworzy. Tak tak, on sam je tworzy... Malo tego jeszcze oficialnie namawia do zglaszania sie do niego ludzi zeby ich poinstułować jak wykiwac adminow, prezydiu, sedziow, i cala zaangazowana spolecznoc aao w CBP tylko dlatego zeby mi i innym ktorzy maja NORMALNE intencje udowodnic ze on to potrafi.
Co za ironia tfuuuu aronia
Ziggy- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-16-2004, 19:44   #117
[KsH]Edward.Teach
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Witek
@aron Pisz prosze moj nick z duzej litery tak jak powinno sie go pisac. Ja pisze twoj nick z malej poniewaz taki masz wpisany na forum. Swoja drogą nie wiem czy tak amsz na imie ale jezeli tak to leje na ludzi ktorzy nie maja nawet szacunku do swojego imienie i pisza go z malej litery. To taka mala dygresja.
juz nie masz sie o co przyczepic to sie czepiasz nawet ksywki i o szacunku imienia piszesz.
bede pisal witek poniewaz wszystko pisze z malej litery z powodu lenistwa. no czasami Bóg pisze z duzej.
ale do Boga to ci jeszcze daleko

a reszte postu.... zleje. bo widze juz nie masz o czym pisac to piszesz dla samej zasady.

Stare 04-16-2004, 19:57   #118
Czullo
Guest

Domyślnie

Ja to sie cieszylem jak bylem najemnikiem w KsH mialem ciepla posadke, troche teori i praktyki, conieco sie nauczylem i jest GIT gdyby tak jeszcze ze 3 klany przeleciec(SIC!) to by bylo fajnie
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-16-2004, 20:01   #119
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Czullo_{STRONG}
Ja to sie cieszylem jak bylem najemnikiem w KsH mialem ciepla posadke, troche teori i praktyki, conieco sie nauczylem i jest GIT gdyby tak jeszcze ze 3 klany przeleciec(SIC!) to by bylo fajnie
ruszaj wiec droga tego gracza http://aaotracker.4players.de/usertr...hp?userid=3059
Stare 04-16-2004, 20:09   #120
Czullo
Guest

Domyślnie

Bede ruszal to droga ktora mi sie podoba, a czy to nie jest czasami wasz byly czlonek( klanowicz ) ? Dobrze go wyszloliliscie
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-16-2004, 20:13   #121
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Czullo_{STRONG}
Bede ruszal to droga ktora mi sie podoba, a czy to nie jest czasami wasz byly czlonek( klanowicz ) ? Dobrze go wyszloliliscie
przeciez ja zartuje
dokladnie to ten sam ale zbyt dlugo miejsca u nas nie zagrzal jak widac po nickach
Stare 04-16-2004, 20:14   #122
[KsH]Edward.Teach
General

Domyślnie

hmmm. kiedys jak bylem w harcerstwie to bylem w szczepie prowadzonym przez rodzinne (forma rodzinna hehehe) i dosyc glosno mowilo sie o tym ze jesli odejdzie od nich ktos "wazny", po to zeby usamodzielnic sie, zalozyc wlasna druzyne itp to niemilosiernie obrabiali mu (_|_) (takie polskie bagienko).
czyzbym dostrzegal namiastki tego samego procesu? ze wszyscy co odejda od majestic to potem sa zli bo skacza po klanach?

jesu.. jak poiedzialem w rozmowie na GG "imperium ojca rydzyka" w kontekscie AA to od razu bylo wiadomo o jaki klan chodzi.

teraz modniejszym okresleniem jest "grupa sprawujaca wladze".

co sie nie podoba grupie jest zle i nalezy to pietnowac. i jest jak widze pewna grupa ludzikow ktora echem powtarza to co ......... nalezy powtarzac

P.S.
to lepsze zagranie niz witkowy post na temat imienia dobrze ze nie podpisuje sie jak bart z imienia i nazwiska bo zaraz zaczalby mnie oficjalnie nazywac jak jego w pewnym watku

Stare 04-16-2004, 20:21   #123
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał aron
ze wszyscy co odejda od majestic to potem sa zli bo skacza po klanach?
a gdzie je napisalem ze on zly :
tak w ogole aron to naprawde nie wiem po co mieszasz moj klan w swoje bezsensowne teorie spiskowe :
Stare 04-16-2004, 20:22   #124
Czullo
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dj. Gargamel
przeciez ja zartuje
Ja poczesci tez

Swoja z tego Dave to niezly gagatek skacze z kwiatka na kwiatek
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-16-2004, 20:26   #125
[KsH]Edward.Teach
General

Domyślnie

wybacz w takim razie. ale czullo napisal posta w ktorym wyraza sie pozytywnie o czasie w ktorym gral ze mna.
i twoj post z racji ogolnego przebiegu dyskusji odebralem jako negatywnie nastawiony do jego wypowiedzi.
kiedy ten pisze o zmianie klanow i wyniesionych z tego dosiwadczeniach ty odpisujesz i dajsze przyklad kogos kto 26 razy zmienic nick i 3x forum (na trackerze) i ja odbieram ta wypowiedz jako to ze skakanie po klanach to zdrada i terroryzm (jak sie recon wypowiedzial) ty temu nie zaprzeczyles i moge domniemywac ze davea uwazasz za zdrajce i terroryste bo zmienia klany i za takiego samego uwazasz czulla.

pozostaje ci juz tylko napisac dementi ze wcale tak nie myslales
ze wcale nie zgadza sie z twierdzeniem recona ze cola to "terrorysta" i czulla bardzo lubisz, a wogole to jestes moim fanem i ta cala rozmowa to jedno wielkie nieporozumienie.
po czym przyjdzie witek i napisze cos co popsuje mile zakonczenie watku

Stare 04-16-2004, 20:33   #126
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Domyślnie

maly edit
o Davie swoje zdanie wyrobione mam i wcale nie chodzi o skakanie po klanach, nikogo wiec nie oskarzam ani nie przyrownuje wiec dementi nie jest potrzebne

Cytat:
co sie nie podoba grupie jest zle i nalezy to pietnowac. i jest jak widze pewna grupa ludzikow ktora echem powtarza to co ......... nalezy powtarzac
to ze ktos sie nie zgadza z twoja opinia nie jest powodem zeby uwazac go za "ludzika ktory echem powtarza to co ......... nalezy powtarzac". Po raz kolejny udowadniasz swoja ignorancje, zapewniam cie ze grono twoich anty wielbicieli jest wieksze niz sadzisz, a pojawienie sie twojej wypowiedzi i jakims topicu oznacza tylko bezsensowna przepychanke. Nawet nie chce mi sie teraz wyliczac ile razy na forum zabierales glos osmieszajac sie, nie majac pojecia o czyms lub najzwyklej w swiecie pisales brednie i glupoty. Ciagle sie obrazasz, zadasz pszeprosin lub uzalasz sie nad swoim biednym losem
Stare 04-16-2004, 20:48   #127
[KsH]Edward.Teach
General

Domyślnie

no no.. jeszcze troche i dobije do 2000 postow :-)
czy ty potrafisz inaczej jak pisac ze siebie osmieszam, ze pisze glupoty, ze...?
ty za to piszesz same madrosci.
piszesz tez o gronie natywielbicieli.
i gdzie to grono jest? moze sie ujawni? a moze po prostu sobie wymysliles.
ciekawe jak duze grono antywielbicieli ma majestic.
mniejsze niz ja?
ja nie mam pojecia, ale widze ze ty znasz wielkosc grona moich antywielbicieli. a ja i tak was lubie :-) lubie witka, bo kiedy sie nie klocimy rozmowa jest rzeczowa i na temat. lubie rancora. lubie nawet ciebie za twoja prawomyslnosc.

smuci mnie ze moje uczucia odwzajemnisza w ten sposob.
aha... w tym watku tylko troche naskakuje na witka. natomiast wy naskakujecie na mnie neislychanie presonalnie, nawet czepiajac sie mojej ksywki. brakuje tylko zwyzywania mnie od zydow.
ja ze swojej strony tylko pisalem w "kierunku" witka gdyz on bronil regulaminu CBP.
za to to jestem zwyzywany od glukow, oszustow, kretaczy, naciagaczy prawa, wyraznie sie sugeruje ze jestem jednostka aspoleczna, amoralna i wogole. i za to tez was lubie :-) lubie was takimi jakimi jestescie.
ciesze sie ze witek mnie jeszcze na TSie nie zbanowal za to ze jestem oszustem, glupkiem.... i tak dalej.

coz.. ocene tej dyskusji, poziom przytaczanych argumentow pozostawiam forumowiczom.
licze na liczne wyrazy tej antysympati w PMach do mnie. az sie boje pomyslec ile ich dostane. no gargamel.. robisz zaklady? 1? 2? 20? a moze zero? moze te liczne grono antysympatykow nie istnieje?
czekam na PMy

Stare 04-16-2004, 21:16   #128
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Domyślnie

aron mylisz pojecia, tutaj nie ma nic wspolnego lubienie z nielubieniem - szanuje ludzi ktorzy maja odmienne ode mnie poglady ale musza potrafic je jakos uargumentowac lub czasami przyznac ze nie mieli racji a nie pisac tylko puste frazesy albo zmieniac zdanie co chwila jak wygodniej
* apropo wielbiceli przypomnij sobie topic http://www.americasarmy.pl/forum/vie...ighlight=arona o wdziecznej nazwie "popisy" arona
* apropo latek jesli dla ciebie Majestic kojarzy sie tylko z imperium ojca rydzyka to wspolczuje zeby jednak troche ci dopiec powiem jedno jakby mnie ktos zapytal o najwiekszego polskiego propagatora bindu no recoil wskazalbym bez wachania ciebie
* apropo grupy trzymajacej wladze juz raz spotkalem sie z takim okresleniem wydaje mi sie ze idealnie wrecz nadaje sie tutaj moja odpowiedz wiec pozwole sobie ja tu zacytowac i dodac komenarze

Cytat:
Tutaj chodzi o to, że mój klan współtworzył ligę CBP, oprócz tego aktywnie uczestniczymy w życiu polskiego światka AAO. Co Ty zrobiłeś jak i Twój klan dla rozwoju AAO w Polsce To jest nagminne ,że przychodzš nowe klany nic od siebie nie dajš wymagajš wręcz żšdajš od innych bo im się należy.
* twoje wejscie na CBP, pasuje jak ulal

Cytat:
To prawda, że mamy swój ideał naszego światka nie robimy jednak nic na siłę, nikogo nie zmuszamy - to prawda że wydajemy opinię i piętnujemy głupotę i chamstwo na swojš pozycję zapracowaliśmy. Klan Majestic powstał na długo przed moim przyjściem do niego, tak jak Ci wcześniej pisałem staramy się wprowadzić określone standardy do gry jak i do zachowania graczy. Zauważ, że nie jesteśmy sami podobna politykę prowadzi choćby Inkub - ta polityka nazywa się wg mnie bycia normalnym
* to ze chcemy komus cos narzucac, a przyklad z Inkubem to chodzby sprawa z bindem, kiedy to dopiero po jego jednoznaczym potepieniu nagle zaczales twierdzic ze w ogole go nie uzywales
Cytat:
Tak jak Ci wcześniej mówiłem jakoś nie zauważasz innych głosów w dyskusji i to nie powišzanych z Majestic chyba że uważasz że wszyscy sš na naszych usługach tylko z tego by wynikało ze niewiele jest osób z nami w jakiś sposób niezwišzanych.
* to apropo tych co powtarzaja i nie maja swojego zdania
Stare 04-16-2004, 22:30   #129
[KsH]Edward.Teach
General

Domyślnie

ja tam do waszego swiata sie nie wtracam. w waszym swiecie forum cbp czy forum majestik nie dalem ani jednego posta.
a teraz nawet zadeklarowalem pomoc poprawie bezpieczenstwa idealnego swiata. dzialanie na rzecz jakiegos celu zazwyczaj powoduje ze nie w zaden sposob nie dzialam na jego szkode, lub staram sie nie dzialac. raczej nie niszczy sie tego w czego tworzeniu bralo sie udzial.
a wy mnie zwyzywaliscie od.... juz wiesz czego.
a poniwaz jestem zlosliwy to mam ochote sie odegrac :-)
bo nie jestem idealny.
i nie wiem czy zauwazyles ale gdybyscie nie "rzucali mi sie na oczy" swoim idealnym swiatem to by nie bylo owej dyskusji. przez tyle miesiecy nie zainteresowalem sie CBP nie przeczytalem regulaminu, nie zajrzalem na forum........... a nagle po prostu rzuciliscie sie na oczy z owym swoim idealnym swiatem.

co do reszty to wywolywanie wojen miedzy majestic a gromem to jest dzialanie dla dobra swiata aa?
idealny swiat to trzymanie w klanie kogos kto czitowal, podczac gdy od innych wymaga sie wywalania kogos z klanu?
co do binda: zostalem na TWL zgloszony do adminow o sprawdzenie logow CDC czy mecz zostal rozegrany zgodnie z zasadami.
zapoznaj sie z tym watkiem: http://www.teamwarfare.com/forums/sh...hreadid=129876
wg tego co tam widze CDC wykrywa owego binda.
admin stwierdzil ze logi CDC sa czyste i teraz sie prosze odczep odemnie. gram uczciwie.
tak. zaraz napiszesz ze CDC jest do niczego...

aha... zechciej jeszcze mi przypomniec co dla swiata aa zrobil klan majestic? bo po za owym cbp to nic wiecej przypomniec sobie nie moge
choc jak przychodzilo do pisania i zglosilem sie (te wiele miesiecy temu, kiedy tworzyliscie) chec pomocy to mi "podziekowano" mimo ze nikt nic nie robil bo nie bylo czasu. teraz juz wiem. odepchneliscie mnie. odrzuciliscie rowniez pomoc innych zeby moc powiedziec ze CBP to jest wasze dzielo, wasz wklad dla dobra spolecznosci AA. teraz kiedy znowu zglaszaly sie osoby do pomocy to rowniez odrzuciliscie. rowniez moja oferte. ladny przetarg. dajecie swoim zebyscie dalej mogli twierdzic ile to robicie dla dobra spolecznosci

aha.. sory macie jeszcze ogolnodostepnego TSa oraz wypozyczacie dwa serwery na mecze. przy czym atmosfera na waszym TSie jest o niebo lepsza i jest pozbawiony "dziwnych" ludzi jak na rizie.

P.S.
dostalem 0 (slownie: zero) PMów w ktorych deklarowano antypatie do mnie :-)

Stare 04-16-2004, 22:41   #130
[KsH]Edward.Teach
General

Domyślnie

zreszta co tam. nikt po za mna tutaj nie pisze tzn ze bije piane o nic.
skoro nikt nie zabiera glosu to prawda musi byc ze zrobiliscie bardzo duzo dla polskiego swiatka aa.
widac prawda jest ze was swiat jest idealny a moj jest be
widac prawda jest ze aron jest........
widocznie prawda jest ze majestic jest najlepszym klanem, najbardziej doswiadczonym, najbardziej przyjaznym ludziom. i tylko w moim chorym umysle powstala mysl ze jest inaczej.

i wogole wszyscy mnie nie lubia.

kiedys moglem napisac ze mnie papuga lubi, ale juz papugi nie ma
ide na swoje smiecie

Stare 04-16-2004, 22:56   #131
KaT
General

Domyślnie

aron, juz kazdy zauwazyl, ze z Toba nie mozna dyskutowac merytorycznie.
Dlatego np ja przestalem sie wdawac w tego typu debilne polemiki, gdyz szkoda mi czasu na rozmowe z kims, kto nigdy w zyciu nie uznal niczyjego argumentu. Byc moze dlatego nikt ci nie odpisuje
Stare 04-16-2004, 23:10   #132
Dj. Gargamel
General of the Army
General

Domyślnie

aron juz mialem napisac ze sie naprawde postarales ale ostatni twoj post wrocil do poziomu do jakiego jestem przyzywczajony w twoim wykonaniu - groch o sciane - to jest ostatni moj post w tym topicu

musze jednak sprostowac kilka spraw

Cytat:
co do reszty to wywolywanie wojen miedzy majestic a gromem to jest dzialanie dla dobra swiata aa?
no tak spory miedzy klanami byly ale czy to tylko i wylacznie nasza wina, wydaje mi sie ze raczej wina lezy po obudwu stronach

Cytat:
idealny swiat to trzymanie w klanie kogos kto czitowal, podczac gdy od innych wymaga sie wywalania kogos z klanu?
oto cytat mojej wypowiedzi z naszego forum ta wypowiedz byal dostepna dla wszystkich - "Czy lekką reką bylibyście w stanie poświęcić przyjaźn z kimś kto oszukiwał w grze, czy mimo tego, że ktos nas oszukiwał nie bylibyście w stanie wybaczyć mu i przynajmniej spróbować zrozumieć motywy jego postepowania. Czy gra komputerowa może w taki aż sposób działać na stosunki międzyludzkie Moja odpowiedź na wyżej postawione pytania brzmi nie".

Cytat:
co do binda - i teraz sie prosze odczep odemnie. gram uczciwie.
ja cie nie oskarzam przytaczam tylko twoje wypowiedzi warto by bylo chyba brac odpowiedzialnosc za slowa albo przyznac sie ze sie klamalo oto twoja wypowiedz - "jak pokazuje praktyka, potrafie z odleglosci 3 metrow nie trafic w przeciwnika i uwazam ze powodem sa niskie fpsy, bo ja go zobacze, naceluje, nacisne spust, skorgyuje, trzymajac spust to juz nie zyje.
uwazam ze korekta prowadzenia broni za pomoca w/w binda pozwala mi zachowac wieksza kontrole nad tym gdzie celuje.
" - topic http://www.americasarmy.pl/forum/vie...5899&start=100 lub "powtorze: uwazam ze uzycie bindu zmniejszajacego odrzut zrekompensuje to co trace przez niskie fpsy.
zreszta dzisiaj, pol godziny temu to przetestowalem i jestem bardzo zadowolony "

* co do CBP nasz klan wlozyl spory wklad ale nie jet nawet pomyslodawca tego tworu, mysle ze urazeni to sie moga poczuc osoby ktore pomogaly w cbp a ich nie wymieniasz chodzby Szwagier, Gniewosz, Zeus i Evilbart (pszepraszam pozostalych nie jestem az tak dlugo zeby pamietac poczatki CBP)
* co do pomocy w reperowaniu CBP - prosze oto wiadomosc z glownej strony Inkubowej
Cytat:
Poszukiwani programiści - 2004.02.22 18:08
W związku z problemami technicznymi, z jakimi boryka się CBP, poszukiwani są solidni, rzetelni, skuteczni i działąjący dostatecznie szybko programiści do pomocy w naprawie skryptu Laddera CBP (lub napisania go od nowa), oraz do pomocy przy tworzeniu skryptu Ligi (który częściowo już istnieje). Zainteresowanych proszę o kontakt z Zodiakiem lub Gniewoszem.
Inkub
jakos nikt sie nie znalazl chetny a prosby byly wczesniej skladane na forum CBP wiec nie mow ze nie chciano przyjac pomocy

po raz kolejny powtorze na przekor tobie NIE jestesmy idealni i nieomylni do tego nie chcemy nikogo na sile przeciagac na nasza strone ani byc przez wszystkich lubiani

pozdrawiam i zycze milej nocy [Majestic]Gargamel
Stare 04-17-2004, 02:07   #133
FreshMeat
Brigadier General

Miasto: Chotomów
Wyślij wiadomość przez AIM do FreshMeat Wyślij wiadomość przez MSN do FreshMeat wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

A dobra co mi szkodzi z raz się wypowiedzieć ...

aron (ew. Aron): z tego co do tej pory czytałem Twoich wypowiedzi powiem Ci jedno ... możesz spokojnie zostać politykiem ... czy to obelga czy komplement to zależy jak kto na to patrzy ...

O Majesticu powiem tak ... bez wątpienia klan, który miał (ma) duży wpływ na CBP ... a wg mnie CBP miało pozytywny kształt (i mam nadzieję, że już niedługo nastąpi reaktywacja) ...

Co do najemników (żeby nie było, że offtopic) to idea ta jest mi całkowicie obojętna dopóki przestrzegany jest regulamin rozgrywek, w których uczestniczę.

Co do Dave'a (bo o nim mowa też była). U nas też zagrzał miesjca przez chwilę i mam nadzieję, że w końcu znalazł to czego szukał (a czego szukał to on sam tylko wie).

A i jeszcze aron jedna rzecz ... jeśli mówisz, że jesteś leniwy to te posty co napisałeś to je dyktujesz czy jak : bo na podstawie wszystkiego co napisałeś (co ja przeczytałem) to słowo leniwy raczej jest na początku isty przymiotników jakimi bym Cię NIE określił ...

Szkurde ... i znowu tracę czas na jakieś tam posty zamiast mecze uzupełniać ... http://www.americasarmy.pl/forum/vie...asc&highlight=

Pozdrufka
Stare 04-17-2004, 05:59   #134
Ziggy-
General

Domyślnie

Aronku spojz chlopczyno, ze kazdy topic ktory ma jakis konkretny i Ciekawy temat po pierwszej Twojje wypowiedzi (offtopicowej) zaczyna sie rpzeradzac w debate aron vs reszta forum

Przypomina mi to zachowanie jednego polityka... juz nie powiem jakiego bo sie aronek obrazi
Stare 04-17-2004, 12:57   #135
.error.[cola]
General

Miasto: Sieradz
Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez AIM do .error.[cola] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[cola]
Domyślnie

Niezle
Wlasnie zaczalem czytac te OT i zastanawiam sie nad postami arona odnosnie Majesticu.
To co piszesz aron, to twoje przypuszczenia, to tylko twoje odczucie.
Jak najbardziej masz do nich prawo i nikt ci tego nie zabroni.
Bledem jest wg mnie pisanie o teorii spiskowej arona, gdyz pisze to co mysli. Wolalbym zamiast setek twoich zdan napietnujacych Majestic - abys napisal cos konkretnego.
Dlaczego twierdzisz, ze ich swiat jest "idealny" ? Co robia zle? Co robili zle?

Czasami takie mysli mam rowniez, ale jak juz wspomnialem to sa tylko domysly i odczucia.
A odczucia jak wiadomo sa subiektywne.

Prosze o zamkniecie tego topicu, gdyz ostatnie strony to tylko OT.
Utworzcie topic aron kontra reszta swiata i jego domysly tez ...

A teraz jade na wesele .. :-)
.error.[cola] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-17-2004, 17:39   #136
[BP]Acid J
Captain

Domyślnie

proponuje wszystkim któzy bedą chcieli sie tu dopisac o zerknięcie na tytuł tego topicu , a 3 ostatnie strony przenieśc w nowy topic pod tytułem
terapia grupowa. moim zdanie ci wszyscy frustraci pojawiają sie bo nie ma ogólnopolskich rozgrywek więc zamiast debatować co zmienić w regulaminie lub co nowego dodac proponuje wpłacać kase do witka na cbp.

ps: i tym oto pozytywnym akcentem zakończmy ten topic.
Stare 04-17-2004, 18:25   #137
Ziggy-
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [1st.PB
Acid J]
moim zdanie ci wszyscy frustraci pojawiają sie bo nie ma ogólnopolskich rozgrywek więc zamiast debatować co zmienić w regulaminie lub co nowego dodac proponuje wpłacać kase do witka na cbp.
Do Zodiaca
Stare 05-05-2004, 07:40   #138
Simia
Second Lieutenant

Wyślij wiadomość przez MSN do Simia
Domyślnie

Pomysł dobry, sam na neigo niedawno wpadłem
Teraz coraz wiecej klanow cierpi z powodu braku ludzi. Nie ma co juz więcej dyskutować, ludzie chętni do stworzenia takie jgrupy niech zagadają na gg: 3427751
Moze coś razem zdziałamy
Simia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-20-2004, 08:33   #139
Wujo Biczer
First Lieutenant

Wyślij wiadomość przez ICQ do Wujo Biczer Wyślij wiadomość przez AIM do Wujo Biczer
Domyślnie jak dla mnie to niezbyt

jak dla mnie ten pomysł nie powinien przejść. mimo wszystko klan to klan. Grając w lidze powinno grać się swoim składem, albo walkower, takie życie niestety. Nasz klan jest młody, bo istniejemy od stcznia 2004 i w dodatku mieliśmy juz spore zmiany kadrowe. obecnie nas jest 9 aktywnych + 2 rekrutów. A jednak potrafimy dogadać termin sparingu tak, by skład w całości wystawić. A dobry gracz powinien umieć zaaklimatyzować na każdej mapie, może jedna potrzebuje więcej czasu, a druga mniej, lecz ja na każdej próbuję swych sił, nie ukrywając, że mam parę ulubionych Najemnicy wg mnie to zły pomysł:/
\"Kiedy się idzie do ataku, nie ma czasu żegnać się z nikim, ani nikogo opłakiwać. Biegniesz przed siebie, strzelasz, aż od chwili, kiedy zaczynasz krzyczeć, w ogóle już nic nie widzisz, nie czujesz, włączają się odruchy i działasz jak jakiś cholerny automat.... Dopiero potem, gdy sprężyna napędzająca ten automat się wykręci, padasz i zaczynają do ciebie wracać obrazy, dźwięki.... i wtedy zaczynasz się bać. Bać jak cholera, jesteś tak przerażony, że nie masz siły żyć dalej.\"
Wujo Biczer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-20-2004, 09:25   #140
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

Cytat:
Napisał Simia
Pomysł dobry, sam na neigo niedawno wpadłem
Teraz coraz wiecej klanow cierpi z powodu braku ludzi. Nie ma co juz więcej dyskutować, ludzie chętni do stworzenia takie jgrupy niech zagadają na gg: 3427751
Moze coś razem zdziałamy
Jezeli ktoys klan ma za malo ludzi to albo nie rozpocznie relrutacje albo wypisze sie z rozgrywek. Przeciez przymusu grania nie ma.
Stare 05-20-2004, 10:31   #141
Paulo
Second Lieutenant

Wyślij wiadomość przez ICQ do Paulo Wyślij wiadomość przez MSN do Paulo Wyślij wiadomość przez Yahoo do Paulo
Domyślnie

Ten pomysł wydaje mi się trochę dziwny. Aby skutecznie pomóc jakiemuś klanowi najemnicy musieliby być naprawdę dobrymi graczami i być, że tak to nazwę, w pełni dyspozycyjni. Jeśli zebrałaby się grupa powiedzmy 10 dobrych graczy, którzy mają sporo czasu, to czy nie lepiej założyć po prostu własny klan i wźąć udział w rozgrywkach TWL lub CB, a w przyszłości w CBP? Poza tym nie bardzo widzę sens najmowania ludzi na jeden mecz, bo trzeba by im zdradzić własną taktykę. Po kilku meczach w różnych klanach taki najemnik dysponowałby ogromną wiedzą na temat sposobu gry poszczególnych zespołów i zamiast pełnić rolę najemnika stałby się informatorem.
Ja osobiście nigdy nie wynająłbym na jakikolwiek mecz żadnego najemnika.
Paulo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-20-2004, 12:02   #142
Killer
General

Wyślij wiadomość przez AIM do Killer
Domyślnie

moim zdaniem niepowinno być najemników bo : klan który by "zatrudniał" najemników mógłby zamiast swojego squadu wystawić najemników i wygrać każdy mecz, po drugie każdy clan powienien samodzielnie dochodzić do wprawy, wygrywać mecze itd. a nie przy pomocy "najemników" według mnie to bzdura ! pomysł z najemnikami może ciekawy ale nieprzyjmie się ...
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania