Wróć   America's Army PL > America's Army 2.8.x > Szukam Pomocy 2.8.x

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 04-14-2004, 18:22   #1
RHK111
General

Wyślij wiadomość przez MSN do RHK111
Domyślnie Znikajace granaty.

Moj problem polega na tym, ze w trybie szybkiego biegu gdy wczesniej wybralem jakikolwiek granat po zatrzymaniu sie (aby go odbezpieczyc i rzucic) nie pijawia mi sie reka z granatem ?
W trybie offline wszysto jest jak trzeba ale na serwach staje sie to uciazliwe, poniewaz musze od nowa wybierac granat. Nie wiem, czy ktos wczesniej sie z tym bledem spotkal ? Posiadam klawiature bezcablowa Logitech byc moze to powoduje taki blad. Sam nie wiem. Myszke zmienilem niedawno na optyczna z kablem, bo ta bezkablowa to zarla za duzo bateri. Grajac z poprzednia myszka mialem to samo z granatami.

Hooah !
RHK111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 04-14-2004, 18:34   #2
Symonides
Moderator
General

Miasto: Hrabstwo Ducha
Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

siemka RHK,

wiesz co moj problem wyglada podobnie. robie tak ze pod ALTem mam bieganie. wybieram granat. naciskam W+ALT i lece z granatem. potem puszczam W a tu dupa! granatu nie widze. dlatego rozwiazaniem jest ponowne nacisniecie W+ALT. skutkuje. niestety traci sie cenny czas

pozdrawiam :wink:
Stare 04-14-2004, 18:41   #3
RHK111
General

Wyślij wiadomość przez MSN do RHK111
Domyślnie

Dzieki stary :wink:

Poprobuje z tym Alt a jak nie to Fraga chyba w zebach bede nosil

Hooah !
RHK111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-14-2004, 20:55   #4
[NIKON]
General

Domyślnie

Mi tak sie tysz dzieje, ale ja szybko staram sie nacisnal dwa razy klawisz od wyjmowania granatu (2) i jakos mi sie pojawia spowrotem i to dosyc szybko.
Lipa jest jak z odbezpieczonym granatem podejdziesz do drabinki - runde latasz bez broni
[NIKON] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-14-2004, 21:32   #5
Killer
General

Miasto: Warszawa
Wyślij wiadomość przez AIM do Killer
Domyślnie

u mnie jest to samo na ic z różnymi rodzajami broni. w moim wypadku raz to bywa lag a raz poprostu musze jeszcze raz wyciągnąć broń ... :wink:
Stare 04-14-2004, 22:30   #6
Vincent
General

Wyślij wiadomość przez AIM do Vincent
Domyślnie

zwykly malutki bug, kazdemu sie zdarza
Vincent jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-14-2004, 23:26   #7
[BP]Acid J
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do [BP]Acid J
Domyślnie

a więc jednak sie sprawdziło, każdy ma inny rodzja bugów czyli jakoś gra musi sie inaczej (w malutkich częsciach) instalowac pisałem o tym w topiku o błędach 203ki.

a teraz do rzeczy: ja mam to samo co ty ale niestety z bronią , identycznie jak ty to powiedziałeś tyle ze broń mi sie nie pokazuje w takich momentach , reka z granatem natomiast pokazuje mi sie normalnie po biegu. cholera zamieszali troche ta gre z bugami :evil:
Stare 04-15-2004, 13:26   #8
=NaZcA=
General

Wyślij wiadomość przez MSN do =NaZcA=
Domyślnie

Jezeli macie myszke ze scrolem to zrobcie sobie tak jak ja. Scrol (jak to sie w morde pisze ?) do przodu to wyjecie granatu, do tylu zamiana broni albo schowanie jak nie mam zadnej innej i jezeli mam takie cos jak wy to macham szybko "kolkiem" i dziala a przy tym nie trzeba odrywac rak od innych klawisze (nieraz mialem problemy z trafianiem w klawisze w nocy np zamiast 2 - granatu to naciskalem ESC i wiadomo co sie dzialo.......)
I jeszcze wcisniecie tego kolka to flash... jezeli macie myszki z takim bajerem to polecam takie ustawienia bardzo sie przydaja gdy sie robi gorąco np tak jak dzisiaj prawie 20 stopni.
=NaZcA= jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-15-2004, 13:32   #9
Deshroom
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał =NaZcA=
Jezeli macie myszke ze scrolem to zrobcie sobie tak jak ja. Scrol (jak to sie w morde pisze ?) do przodu to wyjecie granatu, do tylu zamiana broni albo schowanie jak nie mam zadnej innej i jezeli mam takie cos jak wy to macham szybko "kolkiem" i dziala a przy tym nie trzeba odrywac rak od innych klawisze (nieraz mialem problemy z trafianiem w klawisze w nocy np zamiast 2 - granatu to naciskalem ESC i wiadomo co sie dzialo.......)
ja na rolce mam lean left / lean right. A co do rozwiązania to jak ci się przycisk 2 z escape myli to masz przerąbane a R z F ci się nie myli :
co do problemów z granatami to mam wrażenie (mimo ze nie jestem specjalistą od bugów) że błędy te mają duży związek z SPEED BUGIEM. Jest to znany błąd i skutki jego swiadomego lub nieświadomego wykorzstywania w celu szybszego startu lub szybszego wykonania jakiejs czynności przynoszą różne nieporządane skutki. pozostaje czekać na poprawkę lub robić wszystko z wiekszym spokojem :wink:

pozdrawiam

GW2 - Deshroom.1826
D3 - Deshroom#2255
Deshroom jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-15-2004, 13:39   #10
=NaZcA=
General

Wyślij wiadomość przez MSN do =NaZcA=
Domyślnie

Tzn 2 z ESC mylily mi sie tylko nocami i to jak mialem jeszcze inne ustawienia.....a co do f i r to mi sie nie myla bo reload mam pod slashem a fix pod home takze ciezko je pomylic
=NaZcA= jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-15-2004, 14:36   #11
[BP]Acid J
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do [BP]Acid J
Domyślnie

heh ja mam i tak najwiękzy hardcore! gram strzałkami a bronie mam normalnie pod 1,2,3 itd (nie na numerycznej) i nagle jak trzeba zmienic szybko bron bo ściga nas opfor to palce latają od strzałek w góryn lewy róg klawiery ręka mi leta na eskejpy i tylde a jak chce granat to czesto wyciągam dymny albo flesha ^_^ ehhh te stare złę nawyki
Stare 04-24-2004, 19:47   #12
col.Bunio
Chief Warrant Officer 4

Wyślij wiadomość przez MSN do col.Bunio
Domyślnie

U mnie są inne jaja rzucam granat widzę jak leci i nagle pojawia mi się on znowu w rękach odbezpieczony
col.Bunio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 04-24-2004, 23:43   #13
B@RTOLU$
General

Wyślij wiadomość przez MSN do B@RTOLU$ Wyślij wiadomość przez Yahoo do B@RTOLU$
Domyślnie

Cytat:
Napisał [1st.PB
Acid J]heh ja mam i tak najwiękzy hardcore! gram strzałkami a bronie mam normalnie pod 1,2,3 itd (nie na numerycznej) i nagle jak trzeba zmienic szybko bron bo ściga nas opfor to palce latają od strzałek w góryn lewy róg klawiery ręka mi leta na eskejpy i tylde a jak chce granat to czesto wyciągam dymny albo flesha ^_^ ehhh te stare złę nawyki

A juz myslalem ze tylko ja tak gram
Ale fakt,faktem ze wyjmowanie granatow jest bardzo trudne gdy gra sie szczalkami,dlatego ich zadko uzywam :wink:
No chyba ze mam duuuzo czasu na wyjecie
B@RTOLU$ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 05-04-2004, 22:10   #14
huberthc
Chief Warrant Officer 2

Wyślij wiadomość przez MSN do huberthc
Domyślnie

z tymi nade'ami to sa same jaja, czasem jak jest lag to zostajesz z odbezpieczonym w reku i za 5 sekund juz nie masz reki i nogi
Stare 05-04-2004, 22:57   #15
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

ja tez gram strzalkami, ale wszystkie uzywane czesto klawicze mam w okolicy strzalek (numeryczna tez). Taki juz mam nawyk. Troche sie uczylem odpowiednio je wciskac, ale za to teraz dobrze mi sie tego uzywa

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania