Wróć   America's Army PL > America's Army 2.8.x > Ogólne 2.8.x

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 12-17-2003, 15:58   #51
mironi
Chief Warrant Officer 2

Wyślij wiadomość przez MSN do mironi
Domyślnie

Ciesze sie ze dodajecie kolejne uwagi.) Polecam lekture ostatnich postow a rona i hanbosa,coraz wiecej konkretnych , spostrzezen a taka była idea tego topica.)piszcie dalej.

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 12-17-2003, 17:17   #52
Vincent
General

Wyślij wiadomość przez AIM do Vincent
Domyślnie

Cytat:
Napisał HANBOSS
po 2 nakrecanie tlumika - jak by nie mogl byc odrazu nakrecony
Mysle ze lepiej jest tak (przynajmniej masz co robic ), a poza tym niekazdy biega z tlumikiem, wiec on by zadawal wtedy pytanie czy nie moznaby go dokrecac na poczatku

Cytat:
Napisał HANBOSS
po 3 na CSAR nie mozna z RPG rozwalic helikoptera bez polania go benzynka a ta bron ma chyba za zadanie niszczenie celow opancerzonych a helikopter chyba takowy nie jest
To jest rzeczywiscie troszke glupie, no ale jesli by tak bylo mozna to mysle ze zniszczenie helikoptera byloby zalatwe, bo wtedy moznaby to zrobic gdzies po 30sek gry (dawno niegralem na CSAR ale pamietam ze niduzo trzeba bylo aby z RPG dobiec do pozycji z ktorej widac helikopter)

Cytat:
Napisał HANBOSS
po 6 brak mozliwosciu zabrania granatow od poleglych
Jakby bylo mozna to by smiesznie wygladalo jak kogos zabijesz, wysypie sie z niego karabin i masa granatow

Cytat:
Napisał HANBOSS
moglo by byc np dwa respawny wybierane losowo np. na pipeline jeden tam gdzie jest obecnie a drugi np. za silosami to by dalo maly element zaskoczenia na korzysc ataku lub na wc drugi kolo recepcji i byl by generowany losowo z mozliwoscia wylaczenia (dla potrzeb clanowek)
2 respawny bylyby dobre, ale lepsze na otwartych mapach, wtedy by juz niebylo takich problemow ze spawnshotami.
Vincent jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-17-2003, 19:50   #53
H_A_N
Captain

Miasto: Poznań
Wyślij wiadomość przez AIM do H_A_N Wyślij wiadomość przez MSN do H_A_N
Domyślnie

Cytat:
Napisał -=[NS
=-Vincent]
Mysle ze lepiej jest tak (przynajmniej masz co robic ), a poza tym niekazdy biega z tlumikiem, wiec on by zadawal wtedy pytanie czy nie moznaby go dokrecac na poczatku
zle mnie zrozumiales wybor polegal by tylko na tym czy wybierzesz go w Weapon Mog jezeli tak to jest on juz wkrecony i na odwrot

Cytat:
Napisał -=[NS
=-Vincent]
Jakby bylo mozna to by smiesznie wygladalo jak kogos zabijesz, wysypie sie z niego karabin i masa granatow
chyba ostatno grales w Vietnam ja bardziej widzialem to jak w grze gotiku lub byly by one doczepione do pasa trupa

Cytat:
Napisał -=[NS
=-Vincent]
2 respawny bylyby dobre, ale lepsze na otwartych mapach, wtedy by juz niebylo takich problemow ze spawnshotami.
wydaje mi sie ze na kazdej mapie by moglo byc tylko dobrze pomyslane

PS: sorry nie na kazdej wyjatek tunel
Stare 12-17-2003, 21:00   #54
Vincent
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał HANBOSS
zle mnie zrozumiales wybor polegal by tylko na tym czy wybierzesz go w Weapon Mog jezeli tak to jest on juz wkrecony i na odwrot
ale zamiast tlumika nic innego nie masz wiec kazdy go sobie daje (a noz sie przyda ), ale zazwyczaj go nie uzywaja

Cytat:
Napisał HANBOSS
chyba ostatno grales w Vietnam ja bardziej widzialem to jak w grze gotiku lub byly by one doczepione do pasa trupa
Ale jak bedzie przy pasie (zazwyczaj jest z przodu), a jak koles upadnie na brzuch to bedzie problem z zabraniem nadow (no chyba ze pojawia sie na powierzchni ciala)

Cytat:
Napisał HANBOSS
Cytat:
Napisał -=[NS
=-Vincent]

wydaje mi sie ze na kazdej mapie by moglo byc tylko dobrze pomyslane
No i wtedy defens zachowywal by sie jak defens i by czekal a nie wybiegal jak szalony do ataku
Stare 12-18-2003, 00:45   #55
H_A_N
Captain

Domyślnie

Cytat:
Napisał -=[NS
=-Vincent]
ale zamiast tlumika nic innego nie masz wiec kazdy go sobie daje (a noz sie przyda ), ale zazwyczaj go nie uzywaja
chyba sie zagubiles (jak by nie uzywali to bym tego nie pisal, a ty mowisz na przekur nie podajac zadnych argumentow

Cytat:
Napisał -=[NS
=-Vincent]
Ale jak bedzie przy pasie (zazwyczaj jest z przodu), a jak koles upadnie na brzuch to bedzie problem z zabraniem nadow (no chyba ze pojawia sie na powierzchni ciala)
to wtedy bedzie bedziesz musial nacisnac dwa razy klawisz funkcyjny aby sprzedal klijent buta na klate trupkowi aby ten sie odwrocil i wtedy bedzie mial latwy dostep do granatow no a moze nawet do zegarka i portfela

nie czepiaj sie jak to mialo by wygladac skoro i tak nie masz na to wplywu a tu liczy sie to co nas denerwuje

Cytat:
Napisał -=[NS
=-Vincent]
No i wtedy defens zachowywal by sie jak defens i by czekal a nie wybiegal jak szalony do ataku
a to znasz "Najlepsza obrona jest atak"
Stare 12-18-2003, 13:32   #56
Vincent
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał HANBOSS
chyba sie zagubiles (jak by nie uzywali to bym tego nie pisal, a ty mowisz na przekur nie podajac zadnych argumentow
Wydaje mi sie ze ty tez ich za duzo nie podales , ale tak jak ty sie pytasz czy tlumik niemoglby byc od razu, to sooba ktora go nieuzywa, wtedy pytalaby sie dlaczego niemzona go dokrecac samemu, wiesz o co mi chodzi?

Cytat:
Napisał HANBOSS
a to znasz "Najlepsza obrona jest atak"
No znam ale mi sie jakos duzo fajniej gra jak defens pilnuje tego czego ma pilnowac a atak do nich podchodzi
Stare 12-18-2003, 19:45   #57
mironi
Chief Warrant Officer 2

Domyślnie

I Hanboss i Vincent maja swoje racje.na pewno jedank berdzo celna jest uwaga że przydałyby sie 2 punkty respawna ,to zdecydowanie wnisło by element zaskoczenia,i mysle ze jest to mozliwe do wprowadzenia na wiekszosci map.Ale chyba lepiej na tzw otwartym terenie..Opcja wyłeczenia takiej mozliwosci tez jest dobra.
Stare 12-18-2003, 20:25   #58
H_A_N
Captain

Domyślnie

Cytat:
Napisał -=[NS
=-Vincent]
Wydaje mi sie ze ty tez ich za duzo nie podales , ale tak jak ty sie pytasz czy tlumik niemoglby byc od razu, to sooba ktora go nieuzywa, wtedy pytalaby sie dlaczego niemzona go dokrecac samemu, wiesz o co mi chodzi?
Zrozum osoba ktora chce tlumik to go wybiera i moze odkrecic a osoba ktora go nie uzywa to go nie wybiera rozumiesz, ale po tresci twoich postow sadze ze zaraz mi powiesz ze osoba ktora nie uzywa na poczatku to go nie bedzie miala wogole wiec wymyslilem sobie tak ze gdy zgine z nakreconym tlumikiem to w nastepnej rundzie mam go nakreconego i na odwrot. Satysfakcjonuje cie takie rozwiazanie bo mnie by bardzo.

Cytat:
Napisał -=[NS
=-Vincent]
No znam ale mi sie jakos duzo fajniej gra jak defens pilnuje tego czego ma pilnowac a atak do nich podchodzi
To chyba zawsze grasz w defens.
Masz racje ale gdy by tak bylo to ass moze sie odrazu poddac, bo to bledy czynia luki ktore wykorzystuja ass. Tak jak to jest na klanowkach
Stare 12-20-2003, 07:39   #59
Vincent
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał HANBOSS
Zrozum osoba ktora chce tlumik to go wybiera i moze odkrecic a osoba ktora go nie uzywa to go nie wybiera rozumiesz, ale po tresci twoich postow sadze ze zaraz mi powiesz ze osoba ktora nie uzywa na poczatku to go nie bedzie miala wogole wiec wymyslilem sobie tak ze gdy zgine z nakreconym tlumikiem to w nastepnej rundzie mam go nakreconego i na odwrot. Satysfakcjonuje cie takie rozwiazanie bo mnie by bardzo.
albo poprostu moze przydalaby sie opcja czy chcesz zaczynac z tlumikiem czy bez

Cytat:
Napisał HANBOSS
To chyba zawsze grasz w defens.
Masz racje ale gdy by tak bylo to ass moze sie odrazu poddac, bo to bledy czynia luki ktore wykorzystuja ass. Tak jak to jest na klanowkach
Ja niegram tylko w def, moja wypowiedz rownie dobrze moze sie odnosic do mojej gry w ass :wink: , jednak oczywiscie jak def atakuje, to trzeba sobie i z tym poradzic, jednak przynajmniej dzieki takim zagraniom trzeba stosowac jakies konkretne taktyki.
Stare 12-20-2003, 10:58   #60
.error.[Bizon]
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do .error.[Bizon] Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[Bizon]
Domyślnie

Mnie w tej grze najbardziej wkurzaja te wbudowane wyszukiwarki. GameSpy prawie wogole nei znajduje oficjali i wyswietlapolowe serwerow jakies stoja na danej mapie. Z Andromeda to mialem tak na poczatku ze pokazywala same oficjale. Niby wszystko fajnie tylk oze jak wchdozilem na serwer 11/22 graczy to byl pusty Teraz Andromeda jakos dziala ale pokazuje jeszcze mniej serwerow niz GameSpy. Dobrze, ze jest jeszcze cos takiego jak AAMonitor albo All-Seeing Eye
TO ZAGŁĘBIA PRZYSZEDŁ CZAS
.error.[Bizon] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-20-2003, 13:19   #61
[KsH]Edward.Teach
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do [KsH]Edward.Teach
Domyślnie

zeby nabic sobie posta napisze jeszcze ze:

wszystkie wymienione problemy to tak naprawde male G.
z wiekszoscia z nich mozna sobie poradzic.

mnie osobiscie wkurzylo to ze na usuniecie powaznych bledow trzeba czekac do nastepnej wersji gry.
niech jako przyklad posluzy to ze podnoszac bron zabitego z wlasnej druzyny mialo sie 0 amunicji.

to jest blad ktorego usuniecie trwalo bardzo krotko, i jaknajszybciej powinna byc wydana lata naprawiajaca tak znaczaco wplywajacy na grywalnosc blad.

jesli uwazam zeby na niektorych mapach ludzie wchodza tam gdzie nie powinni to tez przeedytowanie mapy i wydanie patcha ktory "naprawi" mape nie jest wielkim problemem.

i wlasnie mi nie podoba sie to ze trzeba czekac na kolejna wersje gry, zeby usuniete zostaly w/w bledy :-(

pewnie pomysle troche to znajde kolejne znaczace bledy

[KsH]Edward.Teach jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-20-2003, 14:30   #62
wyclef+brzoza
General

Domyślnie

Nie wiem czy nazwa topicu jest odpowiednia do pisania takich pierdół, ale mnie ostatnio zaczął wkurzać pewien w sumie szczegół. Otóż zdarza mi się zadziwijąco często że właśnie jak mam rzucić nada to ginie ktoś z mojej drużyny => zostaję dowódcą => stosowny komunikat skutecznie uniemożliwia mi precyzyjne rzucenie granatu. hihi czy tylko mi to przeszkadza
wyclef+brzoza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-20-2003, 18:32   #63
Vincent
General

Domyślnie

A co do granatow, ostatnio jak gralem na pipeline, wrzucilem nada na daszek miedzy ventami, i wpadl tam na 100% bo widzialem wybuch na gorze, a zabilem swojego kolesia ktory byl juz w budynku
Stare 12-20-2003, 19:47   #64
drwisz
Captain

Domyślnie

Cytat:
Napisał -=[NS
=-Vincent]A co do granatow, ostatnio jak gralem na pipeline, wrzucilem nada na daszek miedzy ventami, i wpadl tam na 100% bo widzialem wybuch na gorze, a zabilem swojego kolesia ktory byl juz w budynku
To już było wcześniej opisywane, po prostu na " pipie" ściany są z papieru.
i nie wiem czy żałowac będę końca piękna
czy tego że: NIE NAPLUJĘ JUŻ NA WASZE GROBY!
drwisz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-21-2003, 11:37   #65
Guest

Domyślnie

konkluzja jednym słowem wychodzi taka że twórcy aa dali ....... się ponieść samozachwytowi i następnym razem naprawią obecne błędy i stworzą kilkadziesiąt nowych.
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-22-2003, 19:33   #66
mironi
Chief Warrant Officer 2

Domyślnie

Hubin ,mozna tak powiedziec ale mysle ze jeszcze jest wile spraw ktore nas denerwuja ,a ktore sie pojawia w postach..to moze wtedy napiszesz podsumowanie.)z konkluzją,))))))))))
Stare 12-23-2003, 12:07   #67
Vincent
General

Domyślnie

Ale w sumie dzieki bugom i Devovie maja co robic i my. Devovie naprawiaja a my mamy o czym gadac . Bo po co forum jak wszystko bedzie idealne i nic sie niebedzie psulo
Stare 12-23-2003, 12:39   #68
Guest

Domyślnie

Noo... Głupio zaczynać pobyt na forum od wpisu w takim temacie ale trzeba to gdzieś umieścić:

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...&category=4596

oto skąd biorą się 60 honorowe nOOby - a ja myślałem że honor ma jakiś wpływ na umiejętności gracza :wink:
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-23-2003, 12:47   #69
Vincent
General

Domyślnie

Hehe moze tez zaczne nielegalny handel kontami. Wkoncu jak widze to ceny nie takie male sa.
Stare 12-23-2003, 12:52   #70
Guest

Domyślnie

W sumie tu pojawia się plus zakazu zmiany username... a nóż spotka się pana jaychamp na jakimś serwerze hehe
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-25-2003, 17:19   #71
mironi
Chief Warrant Officer 2

Domyślnie

NONO z tym handlem wysokoscia Honoru to chyba kpina a moze tylko zart...jesli by to była prawda to chyba jedank zakaz zmiany uzytkownika powinien byc wprowadzony i zaczynasz od 0 jak chcesz zmiany.
AHA Nie wiem czy zauwazyliscie ..Ci co pamietaja pierwsze posty .. ze coraz wiecej serwerow w AAO ma wprowadzone rozne ograniczenia ..ppodaje przykłady z dnia wczorajszego znalazłem kilka co najmnie serwrow: od 1 -15,od10-100.od25-100.od9-do40.itd..chyba jednak wyjdzie na moje....)))))))pozdrowienia..aha prosze podajcie na jakich mapacg zobaczycie ograniczenia ,ja wczoraj szulałem na MAMBUSH
Stare 12-25-2003, 18:39   #72
Sopel[watb]
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez MSN do Sopel[watb] Wyślij wiadomość przez Yahoo do Sopel[watb]
Domyślnie

Handel kontami to nie taki nowy pomysl. Swego czasu sprzedawałem przedmioty z diablo2. Dzieki takim działaniom można przeliczać czas gry na realne pieiądze a to zawsze jakaś motywacja.
Sopel[watb] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-25-2003, 19:22   #73
Guest

Domyślnie

Nieeee.... Gra to gra a ludzie którzy płacą za wysokohonorowe konta albo przedmioty z Diablo 2 są po prostu zakompleksieni a inni na nich żerują.

Ja moje 60 honoru planuje ugrać tak jak ugrałem mojego 80 lev. barbarzyńce do Diablo
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-25-2003, 19:52   #74
Sopel[watb]
Chief Warrant Officer 3

Wyślij wiadomość przez MSN do Sopel[watb] Wyślij wiadomość przez Yahoo do Sopel[watb]
Domyślnie

Nie zgadzam sie z tobą. Sadzę że to jest standartowy pociąg do posiadania czegoś lepszego. W tym wypadku jest to lepsze konto dające bardziej pozytywne postrzeganie gracza dodatkowo zrobione treningi.
Stare 12-25-2003, 20:02   #75
Guest

Domyślnie

Lepsze postrzeganie? jak 10 honoru gra jak nOOb to wsystko jest OK... on się dopiero uczy. Jak 60 Honoru gra jak nOOb - wtedy nie wiadomo śmiać się czy płakać. Teksty są o wiele bardziej chamskie niż do 10 :!:
  Odpowiedz z Cytatem
Stare 12-25-2003, 20:21   #76
Sopel[watb]
Chief Warrant Officer 3

Domyślnie

Gdy się na nim poznają owszem jednak pierwsze wrazenie jest bezwzględnie lepsze. Poza tym o ile pewniej noob czuje sie majac przed nickiem 60 a nie 10? Posiadanie honoru sprawia mu frajde, drugiemu kilka dolców w kieszeni czy więc wszyscy nie są szczesliwi?
Stare 12-25-2003, 20:26   #77
Guest

Domyślnie

Nie... bo nOOb dostaje bana jak tylko sprawa się wyda a facet który sprzedawał jest pare dolarów do przodu. To nie jest fair.

A ja czułem się pewniej z 10 przed nickiem . Mogłem robić głupoty i nikomu to nie przeszkadzało
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania