Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Militaria

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 09-28-2003, 17:01   #1
Inkub
Administrator
General

Domyślnie ASG - wyczerpanie baterii

Dobra, kolejne pytanie totalnego nooba. Dziś postrzelałem sobie jeszcze trochę... Ogólnie na jednej baterii 8.4 o pojemności 1300 mHa wystrzelałem około 1100 kulek. Dodatkowo, wziąłem ją ze sklepu już naładowaną, ale trochę używaną. Jak sądzę, bateria się wyczerpała...
Ale czy to normalne, że karabin - dosłownie - strzelał, a po kolejnym naciśnięciu spustu już nie? Zero jakichkolwiek odgłosów, zero jakichkolwiek efektów naciśnięcia spustu...
Inkub
Inkub jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 09-28-2003, 17:33   #2
No0oNe
General

Wyślij wiadomość przez MSN do No0oNe Wyślij wiadomość przez Yahoo do No0oNe
Domyślnie

jesli caly czas uzywales singla (albo wlasnie przed tym jak przestal to sproboj oddac serie na auto powinno ruszyc , mozliwe ze tak urwal strzelnaie choc u mnie jest to raczej stopniowe , chodz b szybkie)
No0oNe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-28-2003, 18:12   #3
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Zgadza się, na serii ruszył... No0one jaką masz baterię i na jak długo starcza? Na ile kulek tak circa about?
Gdzie są te strzelania w sobote? Nie mam na razie żadnych ciuchów wojskowych, jak przyjadę to się nudzić nie będę?
Inkub
Stare 09-28-2003, 18:26   #4
Hunt.ER
General

Miasto: Toruń, Ciechanów
Wyślij wiadomość przez AIM do Hunt.ER
Domyślnie

Ja sie na tych sprawach nie znam
Oświeccie mnie w skrócie co to jest ASG
Stare 09-28-2003, 18:29   #5
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Air Soft Gun - takie zabawki o wyglądzie prawdziwej broni, strzelające plastikowymi kulkami o średnicy 6 mm.
Inkub
Stare 09-28-2003, 18:38   #6
{'''}SlodkaChwila
Sergeant Major of the Army (SMA)

Domyślnie

Taka zabawka mozna zrobic prawdziwe kuku :!: :
{'''}SlodkaChwila jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-28-2003, 18:41   #7
Sundowner
General

Wyślij wiadomość przez ICQ do Sundowner Wyślij wiadomość przez MSN do Sundowner
Domyślnie

Cytat:
Napisał SlodkaChwila
Taka zabawka mozna zrobic prawdziwe kuku :!: :
Hmm jak się kolbą przyłoży, albo zamontuje bagnet to tak

A tak na serio... to wiele zależy od mocy... jak niektórzy sobie ulepszają broń, żeby pociski osiagały 400-550fps, to z małej odległosci jest nieciekawie.
Stare 09-28-2003, 18:52   #8
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Hmmm, nawet taki gun prosto z półki i z ciężką kulką - taką powiedzmy 0.25 g - z bliskiej odległości jest mocno nieprzyjemny...
Gdzieś czytałem o facecie, który dostał z mocno poprawionej snajperki - dostał w rękę i kulka go skaleczyła. Ale to ekstrema.
Inkub
Stare 09-28-2003, 18:57   #9
Antol
General

Miasto: Swarzędz
Wyślij wiadomość przez AIM do Antol Wyślij wiadomość przez Yahoo do Antol
Domyślnie

Normalnie jak sie was czyta to sie robi to coraz ciekawsze.Więc totalny n00b ma do was kilka pytań.

Czy są karabiny wyborowe z seri ASG :
Czy mozna sobie kupić np. takie MP5 i zamontować celowniczek laserowy i celowniki optyczne itd. :
Jakie są koszta ASG. :
Czy są potrzebne jakieś zezwolenia do ASG :
I czy możecie podać jakieś strony gdzie znajde osprzetowanie.

Wciągneliście mnie troche w to, chciałbym się przyjrzeć co i jak dokładnie, zaplanować sobie zakupy i potem uzbierać $$$ żęby poszaleć.
Stare 09-28-2003, 19:04   #10
Sundowner
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Antol
Czy są karabiny wyborowe z seri ASG : .
Oczywiście, że są ot kilka przykładów replik:
- APS2
- M24
- Barret M82A1
- SWD

Cytat:
Napisał Antol
Czy mozna sobie kupić np. takie MP5 i zamontować celowniczek laserowy i celowniki optyczne itd. : .
Można zamontować wszystko to co w zreczywistości... a nawet wiecej
Cytat:
Napisał Antol
Jakie są koszta ASG. : .
pistolet spręzynowy - od 70zł , karabin sprężynowy od 300zł , pistolet gazowy od 200zł , karbin elektryczny oryginalnie od 170$ (ale w polsce zwykle kosztują od 1400zł)
Cytat:
Napisał Antol
Czy są potrzebne jakieś zezwolenia do ASG : .
nie
Cytat:
Napisał Antol
I czy możecie podać jakieś strony gdzie znajde osprzetowanie. .
www.wmasg.pl <- na tej stronie jest masa wiadomosci i linków
Stare 09-28-2003, 19:05   #11
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Kolejno.
Tak, są karabiny wyborowe do ASG. Nie, nie są tanie. Snajperstwo w ASG to BARDZO droga zabawa. Głównie dlatego, że żeby mieć jakieś szanse w walce z karabinkami elektrycznymi, snajper musi dużo zainwestować w przeróbkę swojego karabinu, żeby niemal dwukrotnie zwiększyć jego zasięg...
Tak, można kupić replikę MP5 jednej z kilku firm, w jednej z kilku wersji i obudować ją niczym choinkę.
Koszta zakupu broni elektrycznej - nowa - od 1200 do 2400 za karabinki szturmowe.
Zezwolenia nie są potrzebne.
www.wmasg.pl - polski wortal o ASG
http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/Home - witryna chyba najlepszego sklepu z ASG na świecie, dużo informacji...
Inkub
Stare 09-28-2003, 19:12   #12
{'''}SlodkaChwila
Sergeant Major of the Army (SMA)

Domyślnie

A jesli chodzi o bezpieczeństwo to pan na zdjeciu http://www.wmasg.pl/text.php?dzial=a...bezpieczenstwo nie wyglada na zadowolonego. Wiem ze to ekstrenalny przypadek ale postulowal bym za wprowadzeniem jakiegos nadzoru co do zabaw takim sprzetem
{'''}SlodkaChwila jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-28-2003, 19:21   #13
Antol
General

Domyślnie

Hmmmmmm jaki karabin snajperski byście proponowali, lub najlepiej karabinek elektryczny-automatyczny. Najlepszy w użyciu.[Jakieś linki mile widziane] Cena nie gra roli.
Stare 09-28-2003, 19:23   #14
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Wszędzie i zawsze znajdzie się jakiś głupek... U nas na szczęście tak mocno poprawione repliki są rzadkością... Jak w każdej zabawie związanej z jakimś niebezpieczeństwem trzeba MYŚLEĆ.
Antol - temat rzeka. Poszperaj w Sieci i sam sobie sprawdź... Co powiesz na M82a1, skoro cena nie gra roli? Za jakieś 3000 USD jest twoja
Inkub
Stare 09-28-2003, 19:36   #15
WUKASZ
General

Wyślij wiadomość przez MSN do WUKASZ
Domyślnie

PSG-1
A eklektryki zaczynaja sie od 1200 pln (za MP5)

Przeciętny Amerykanin zjada 3kg keczupu rocznie. Ja około 25 kg.
WUKASZ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 09-28-2003, 19:36   #16
Antol
General

Domyślnie

Inkub nie podoba mi się

Myślę sobie o zakupie Steyr AUG z celowniczkiem Optycznym i z innymi bajerami, ale jestem poprostu ciekawy waszej opini jaka bron wy uznajecie za godna uznania itd.
Stare 09-28-2003, 19:39   #17
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Poprzeglądaj Sieć... Zwróć uwagę na firmy, bebechy repliki, jaką cieszy się opinią u użytkowników...
Inkub
Stare 09-28-2003, 19:44   #18
Sundowner
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Antol
Hmmmmmm jaki karabin snajperski byście proponowali, lub najlepiej karabinek elektryczny-automatyczny. Najlepszy w użyciu.[Jakieś linki mile widziane] Cena nie gra roli.
hmm właściwie, to tutaj wiele zależy od ciebie.. jeżeli masz to, co ja nazywam: "zmysł drapieżnika" i potrafisz znaleść dla siebie miejsce na polu bitwy, w którym nikt cię nie zauważy.. ipop porstu [potrafisz byc snajperem, a nie kamperem, to mozesz sie bawić z bronią manualną - tka jak większość snajperk... najlepszym wyborem byłaby wtedy APS2 lub M24 (ostatnio też wyszedł Parker-Hale) ale bronie od razu ida do przeróbki - dokładne wewnętrzne lufy (6,04mm), spręzyny nawet i 200% zmiana spustu i dobra luneta z pozadnym montażem, który po kilku strałach ci sie nie rozreguluje (najlepiej tutaj kupować wtedy montaże przeznaczone do broni palnej)

Znowu jezeli twoja zwierzęca część zleksza kuleje, to mozna wybrać karabin elektryczny (pewne braki zawsze mozna zamaskować intensywnym ogniem autmatycznym ) ... tutaj wszystko zależy od twojego gustu, bo w świecie ASG wszystko jest mozliwe... nawet przerobienie Mp5K na karabin snajperski nie jest niczym zdumiewającym. Osobiście proponowałbym PSG1, G3SG1 lub M16 do pierwszych dwóch - inny gearbox z mocniejszym silnikiem, dodać do tego pojemniejszą baterię, dobra lufę, montaż pod celownik i celownik optyczny o dobrych parametrach. M16 najlepiej wyposażyć w medal body typu "flat top" znowu inny gearbox z mocniejszym silnikiem i spręzyną, lufa, abateria, montaż i celownik.

Złożenie dobrej snajperki to wydatek 7000-10000 zł, nie wiem czy taka cena "nie gra roli" dla ciebie
Stare 09-28-2003, 19:45   #19
Antol
General

Domyślnie

Inkub łatwo mówić osobie która się w tym temacie orientuje, niz osobie która dopiero raczkuje. Ja nie mam pojęcia która firma lepsza, wogóle jestem noga. Ale jako tako temat bardzo ciekawy i godny uwagi, ba nawet wkrecenia sobie nowego hobby.
UPDATE PO POŚCIE SUNDOWNERA
Hmmm jeszcze pytanie które modele są lepsze sprężynowce,gazówki czy elektryki : [wiem głupie pytanie]
Mam już kilka modeli na oku, teraz musze sie zdecydować.

Cytat:
Napisał Sundowner
Złożenie dobrej snajperki to wydatek 7000-10000 zł, nie wiem czy taka cena "nie gra roli" dla ciebie
Nie będzie grać roli jak wygram wkońcu w totolotka. :wink: :wink: :wink:
Myslałem że się zamkne ze wszystkim w 3000 zł. Nie myślałem że to aż taki drogi sport, ale cóż trzeba się czasem poświęcać
Stare 09-28-2003, 19:51   #20
Sundowner
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Antol
Hmmm jeszcze pytanie które modele są lepsze sprężynowce,gazówki czy elektryki : [wiem głupie pytanie]
i tak są tylko spręzynowce i gazówki

Elektryki to takie spręzynowce w których robotę naciągania spręzyny wykonuje za ciebie silniczek elektryczny

Co do gazówek to dostępne masz wąłściwie wyłącznie pistolety... karabiny gazowe są duuuużo droższe i trudniej dostepne (no i jest bardzo mały wybór)
Stare 09-28-2003, 21:44   #21
Symonides
Moderator
General

Miasto: Hrabstwo Ducha
Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

pytanie jeszcze jednego noob'a (czyt. idioty ):

-Czy znalazlby sie m203 : (badz czy daloby sie przerobic)

czy wyobrazacie sobie zabawe taka bronia :
Stare 09-28-2003, 21:55   #22
Pixel
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Pixel
Domyślnie

Mozna kupic 203. Tylko troche to kosztuje, jak wszystko w tym sporcie.
Stare 09-28-2003, 21:59   #23
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

M203 produkowany jest przez kilka firm - najprostsza wersja kosztuje około 500 złotych, o najdroższych nie będę wspominał. W zasadzie można kupić niemal dowolny dodatek do broni, choć czasami ceny są naprawdę bardzo wysokie - przykładowo, radzieckie granatniki podlufowe - około 300 - 400 USD za sztukę...
Inkub
Stare 09-28-2003, 22:23   #24
Symonides
Moderator
General

Miasto: Hrabstwo Ducha
Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

a jak wyglada, ze sie tak zapytam , granat z m203? chyba jego dzialanie nie jest wogole zblizone do oryginalu? pewnie sie myle, ale nigdy sie wczesniej tym nie interesowalem
Stare 09-28-2003, 22:51   #25
Sundowner
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał [G.I.Team
-Symonides]a jak wyglada, ze sie tak zapytam , granat z m203? chyba jego dzialanie nie jest wogole zblizone do oryginalu? pewnie sie myle, ale nigdy sie wczesniej tym nie interesowalem
sam spotkałem się tylko z kilkoma typami
- pierwszy najpowszechniejszy, to granat posiadający w sobie zbiornik gazu i kilka/kilkanaście luf, do których ładuje sie kulki... działa jak strzelba.
- drugi to plastikowe pociski typu "slug" wystrzeliwane jak granat a ich uzywanie jest umowne - jeżeli wpadnie do pomieszczenia to wszyscy zachowują się tak jakby tam wpadł prawdziwy granat
- trzeci to konstrukcje zapalonych miłośników - przerabiają pociski "slug" dodając do środka petardę, lub zamiast plastikowych uzywaja prezerwatyw wypełnionych kulkami.

@Antol - za 3000zł mozesz sobie kupić G3SG1 z montażem i lunetą Tasco i prawdopodobnie pozostanie ci jeszcze na zakup dobrej wewnętrznej lufy. Jak będziesz miał szczęście to może jeszcze trafi się używana, mocniejsza sprężyna i silnik. Ot tak na dobry poczatek
Stare 09-29-2003, 00:34   #26
WUKASZ
General

Domyślnie

Sun co ty mowisz Na cholere mu w snajpie inny silnik? Silnik odpowiedzialny jest w elektrykach tylko za szybkostrzelnosc. Kazdy naciagnie sprezyne tylko EG 1000 zrobi to szybciej niz EG700. To samo z przerobkami. Marudzisz Antolowi strasznie... Inny gearbox! Ten sam tylko z upgrejdem. Ten zas zalezny jest od mocy wsadzonej sprezyny... Metal body z flattop a po cholere? Niech bierze SR16 od razu a nie pitoli sie z drogasnymi dodatkami.
Antol pamietaj ze Sun chce tu zlozyc "prawdziwa" snjape. Czyli np. chce ci zapewnic duzo wiekszy zasieg niz standardowy elektryk. Z upgrejdami jednak jest tak, ze zawsze mozesz je zrobic. Zatem na dzien dzisiejszy, za swoje 3000, kupujesz co chcesz a upgrejd robisz np. za rok jezeli uznasz go za konieczny. Oczywiscie kupujac w Honk Kongu warto zrobic jakis podstawowy gdyz wychodzi on znacznie taniej.
Osobiscie sugeruje ci:
M24 lub APS2 lub M40
SR16 Marui
G3SG1Marui
ale rownierz
AUG Marui w wersji cywilnej (to ta czarna bez , podobno dennej, optyki a za to z szyna) To ostatnie jest o tyle fajnym wyjsciem ze z jednej strony masz cos ala policyjna snajpa, a jak okaze sie ze snajpienie nie jest twoim powolaniem to jedyne co robisz to zmieniasz optyke na kolimator i juz wymiatasz A calosc jest przy tym dosc krotka (no i najtanszy chyba z wymienionych, co wiecej obecnie dostepny w FA)

Oczywiscie wszystko powyzej to tylko moje prywatne zdanie... ja nie mam zaciecia snajpera... moim powolaniem jest to

Stare 09-29-2003, 05:36   #27
No0oNe
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał Inkub
Zgadza się, na serii ruszył... No0one jaką masz baterię i na jak długo starcza? Na ile kulek tak circa about?
Gdzie są te strzelania w sobote? Nie mam na razie żadnych ciuchów wojskowych, jak przyjadę to się nudzić nie będę?
Inkub
8,4v 600mah (super mini specjalana do siga mniejszej chyba niema)
starcza na okolo 800-1000 strzalow , doklandie nie wiem ale nigdy nie udalo mi sie jej wyczerpac nawet po 7h grania strzelania w sobote sa w roznych miejscach ale ankiete (glosoj na otwock ) znajdziesz na www.airsoft-extreme.pl .
nie nie bedziesz sie nudzic , tylko zaloz cos czarnego/zielonego i bedzie ok.
Stare 09-29-2003, 12:34   #28
Sundowner
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał WUKASZ
bla bla bla

Wuki pamiętaj, że nie liczy się tyle szybkość silnika, tylko jego moc - moc wyjściową można zmienić poprzez wymianę gearboxa, na gearboxa z innymi przełożeniami, a po takim upgradzie dodając jeszcze lepszy silnik możemy wyjść z taką samą szybkostrzelnością jak na poczatku, ale z o wiele więszką mocą. nie wiem jak sobie wyobrażasz naciaganie sprężyny 180% z jakieś egzotycznej stali przez EG700 ... chyba, że broń robiłaby za krabin plazmowy, który niby przed każdym strzałem musi się chwilę ładować

Tak czy inaczej najważniejszym upgradem jest wymiana lufy wewnętrznej i to najlepiej (tak jak proponuje Wuki) od razu zlecić obsłudze sklepu.

A tak poza tym, nie lubię AEG'ów
Stare 09-29-2003, 12:45   #29
WUKASZ
General

Domyślnie

Hmmm zaden ze sklepow przy upgrejdzie powiedzmy do 400fps nie sugeruje zminy silnika (fakt, nie wiem jaka to sprezyna)

Stare 09-29-2003, 12:51   #30
Sundowner
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał WUKASZ
Hmmm zaden ze sklepow przy upgrejdzie powiedzmy do 400fps nie sugeruje zminy silnika (fakt, nie wiem jaka to sprezyna)
nic dziwnego skoro do 400fps starcza 150% sprężyna... a większość AEG'ów ma w standardzie silnik EG1000
Stare 09-29-2003, 12:51   #31
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Silnika się nie wymienia - raczej. Chyba że to silnik z pierwszych elektryków. Wymieniają gearbox, prowadnice sprężyny, przekładki, podkładki, samą sprężynę, tłok, itd, ale silnika nie... Po prostu nie ma takiej potrzeby... Większą moc silnika załatwiasz BATERIĄ
Inkub
Stare 09-29-2003, 12:59   #32
WUKASZ
General

Domyślnie

Swiete slowa Mistrzu Inkub. Niech moc Bedzie z Toba

Stare 09-30-2003, 15:04   #33
No0oNe
General

Domyślnie

dobra tak sie tu zapytam kto z warszawskim graczy jedzie w czwartek o 19 (stara hala ursus) lub/i w sobote o 9 (jeszce nie wiadomo gdzie prawdopodobnie otwock [oby] )?
Stare 09-30-2003, 15:24   #34
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

W sobotę prawdopodobnie ja... Ale z tego co wiem to na SD...
Inkub
Stare 09-30-2003, 16:17   #35
No0oNe
General

Domyślnie

poki co

Sobota 04.10.2003

Białobrzegi:
0%
Cybulice:
0%
Czosnów:
55%
Nadarzyn:
0%
Otwock:
40%
SD:
0%
Ursus:
5%

p.s. glosuj na otwock
Stare 09-30-2003, 16:19   #36
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

A fakt, bo to już przecież 4 będzie... Spojrzałem na wyniki poprzednie...
Tak czy siak jakoś tam trzeba będzie dotrzeć... No0one masz jakiś transport?
Inkub
Stare 09-30-2003, 16:19   #37
No0oNe
General

Domyślnie

hmmm moge pogadac z kumplami 2 jedzie z ursynowa 1 z ratusza

p.s. trzeba sie kata spytac on ma samochod a moze pojedzie
Stare 09-30-2003, 16:22   #38
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

To by było optymalne
Inkub
Stare 09-30-2003, 18:24   #39
MEDAL
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do MEDAL
Domyślnie

a moze bym sie z wami zabral w wersji obserwator no chyba ze ktos ma jakiegos guna do porzyczenia
Stare 09-30-2003, 19:09   #40
No0oNe
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał MEDAL
a moze bym sie z wami zabral w wersji obserwator no chyba ze ktos ma jakiegos guna do porzyczenia
powinienem miec juz tego g18c (i tak poki co nie mam kabury wiec by "grzal lawe" ) , inkub ma swojego xm + pogadam z tadkiem ;- qmpel; ta beretka (ta co ja widziales) powinna byc tez wolna) tylko jesli sie zdecydujesz koniecznie zabierz gogle narciarskie moim zdnaiem sa ok ale swieca
Stare 09-30-2003, 19:31   #41
MEDAL
Captain

Wyślij wiadomość przez MSN do MEDAL
Domyślnie

kurcze fantastycznie by bylo
ja to zdecydowany bym byl tylko ten transport w razie czego hmmm moze mnie cos sie uda zalatwic
co do gogli hmmm musialbym poszukac po kolegach bo sam nie posiadam
za to stroj maskujacy bedzie P
kominiara itp
)
kurcze napalilem sie

EDIT

jak sie umowimy ... ?
Stare 10-01-2003, 19:01   #42
KaT
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

eh Czosnow, toz to kilka kilometrow od domku moich rodzicow gdzie tez jeszcze 3 lata temu mieszkalem
W sobote bede na 100% i moge sluzyc jako transport o ile skoluje gogle.
Stare 10-01-2003, 19:04   #43
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Powiem tak - jak będziesz jechał samochodem, to ja będę na 100%. Jak nie będzie samochodu, to mnie raczej niestety też nie będzie - nie mam tam jak inaczej dotrzeć.
Gogli na razie też nie mam, mam nadzieję, że do soboty dojdą do mnie i gogle i ładowarka...
A kałach... mój brat tak się na niego napalił, że już mi go zabrał... Co prawda nadal leży u mnie, ale już należy do niego...
A ja wracam do SR16 Choć kałach naprawdę super i wygląda i działa.
Inkub
Stare 10-04-2003, 13:32   #44
radzio_
Chief Warrant Officer 4

Wyślij wiadomość przez MSN do radzio_
Domyślnie

a co powiecie na ten typ ASG? http://www.montysminiguns.com/AirSoftPage.htm
ciekawe ile TO COS kosztuje... :

UPADE:
cena to uwaga... 2194.00 USD (tylko...)
radzio_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-16-2003, 17:58   #45
ka!n-
Captain

Wyślij wiadomość przez ICQ do ka!n- Wyślij wiadomość przez MSN do ka!n-
Domyślnie

Inkub a propo trwojego braku mocy w aegu.
czasem sie zdaza ze na singlu "coś" nie styka i gun nie strzela, ale po zmianie na auto i strzeleniu (czasem nawet bez wystrzelenia) i ponownemu przelaczeniu na auto dziala jak nowy.
to tyle
co do silnika, to mam fa-masa a ten jak wiadomo ma silniczek 560 ale to wcale w niczym nie przeszkadza. uwazam ze nie ma sensu wydawac 200zl na silniczek 1000 jak i tak nie zauwazysz różnicy. a ciekawostka jest ze moj fa-mas wali szybciej niz m4a1 z silnikiem 1000.

bateria 600mAh starcza na ok 1000 kulek ale na 1900 juz polatasz caly tydzien (sprawdone .
no to tyle
pozdrawiam Maro
ka!n- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 10-16-2003, 19:26   #46
KaT
General

Miasto: Warszawa
Domyślnie

hmm ja mam baterie 600 w moim g36c i spokojnie starczyla mi na jakies 1500 kulek a mysle, ze pociagnalaby kolejny 1000, gdyz nie wykazywala zadnych oznak wyladowania.
Stare 10-16-2003, 20:11   #47
No0oNe
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał maro2
Inkub a propo trwojego braku mocy w aegu.
czasem sie zdaza ze na singlu "coś" nie styka i gun nie strzela, ale po zmianie na auto i strzeleniu (czasem nawet bez wystrzelenia) i ponownemu przelaczeniu na auto dziala jak nowy.
to tyle
co do silnika, to mam fa-masa a ten jak wiadomo ma silniczek 560 ale to wcale w niczym nie przeszkadza. uwazam ze nie ma sensu wydawac 200zl na silniczek 1000 jak i tak nie zauwazysz różnicy. a ciekawostka jest ze moj fa-mas wali szybciej niz m4a1 z silnikiem 1000.

bateria 600mAh starcza na ok 1000 kulek ale na 1900 juz polatasz caly tydzien (sprawdone .
no to tyle
pozdrawiam Maro
wali szybciej ale ma mniejszy zasieg (nie bede sie klucil wiem co widzialem) a jak chcesz 1000 walic szybciej to bateria 9.6 zamiast 8.4 i juz
Stare 10-24-2003, 17:12   #48
ka!n-
Captain

Wyślij wiadomość przez ICQ do ka!n- Wyślij wiadomość przez MSN do ka!n-
Domyślnie

No0oNe dla mnie zasieg wystarcza i to ze ma o 10m ktorszy to wielkie gowno pradwa. jest ktrotszy o moze 3-4m. ale mi to nie przeszkadza.
Pozdr
ka!n- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania