Wróć   America's Army PL > America's Army 2.8.x > Szukam Pomocy 2.8.x

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 01-27-2013, 11:12   #1
EWeNeMeNT.

Domyślnie Powrót do przeszłości i problemy.. 25Assist

Witam

Nie gralem w AA kilka dobrych lat teraz widze ze wszystko sie pozmienialo doszedlem do tego ze da sie grac ze starego tylko w 2,5 i tylko przez asystenta wczoraj go zainstalowalem tak samo jak wersje 2.5 wszystko sie powiodlo mialem tam wszedzie zielone w tej weryfikacji problem powstal z haslem do konta bo je zapomnialem... wiec sobie nie pogralem wczoraj pol dnia bawienia i nic no coz tak bywa. Dzisiaj odpalam asystenta tego samego co wcozraj chodzil mowa o 25 assist i wywala mi blad:

An exception of class nilobjectexception was not handled, The application must shut down

poczytalem troche fora angielskie ale nie do konca rozumiem o co chodzi jedni mowia ze to wina 8 ze 64 bity a program 32 bity no ale przeciez wczoraj chodzil dobrze.. inni ze to cos z PB no ale wczoraj bylo OK to jak przez noc sie popsulo..

Wiec jak ktos wie o co chodzi i jak to naprawic bylbym wdzieczny za pomoc chcialem wrocic do nałogu ale widac ze nałóg robi problemy zeby wrocic do mnie..

Jeszcze jedna sprawa jako ze nie mam hasla do starego konta chcialem nowe konto zalozyc da sie wogole? doczytalem sie czegos takiego:

Do zalogowania się w grze potrzebne jest nam konto na www.battletracker.com Jeśli nie posiadamy tam konta, należy kliknąć na przycisk „BT” znajdujący się nad tabelką logowania w programie 25Assist. Gdy już mamy nasz login oraz hasło, logujemy się do gry.

No ale wczoraj nie moglem znalezc tego magicznego przycisku on jest i da sie zalozyc nowe konto teraz ? czy nie ? bo jak nie to niestety ale definitywnie koniec z nalogiem off line moge sobie posmyrac jedynie.. ehh
EWeNeMeNT. jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 01-27-2013, 11:35   #2
Shibby
General

Miasto: Przasnysz
Domyślnie

Jak nie możesz znaleźć przycisku BT w 25Assist, ale znasz link do strony Battletracker, to po prostu na nią wejdź i bezpośrednio na niej załóż konto. Podpowiem, że musisz kliknąć w przycisk "Register" na górze strony.

Co do błędu, to nie spotkałem się z nim wcześniej i wiele nie mogę pomóc. Zapytaj bezpośrednio na forum programu:
http://aao25.com/forum/
Stare 01-27-2013, 11:49   #3
EWeNeMeNT.

Domyślnie

Tzn wczoraj bylem troche zrobiony jak dotarlem do zainstalowania tego 25assist i wszystko szlo dobrze do momentu logowania jak sobie hasla do starego konta przypomniec nie moglem zawsze to przypomnienie robilem po roku dwoch przez system strony officjalnej aa ale teraz to nie dziala zawieszone czy cos.. Wiec ze strata konta sie chyba pogodzilem:

http://battletracker.com/playerstats...iNr.EWeNeMeNT/

problem polega na tym ze grac chyba moge na koncie starym tylko co istnieje na trakerze? czy moge zalozyc nowe konto tam na trakerze i pozniej sie na nim zalogowac przejsc treningi i cala reszte ? wystartowac z 10 honorkiem ? mozna czy nie?

A odnosnie tego problemu to znalazlem to:

http://battletracker.com/forum/ameri...-on-windows-8/

znam angielski wmiare dobrze ale nie bardzo kumam o co chodzi

Inna sprawa moze ktos wie jak w win 8 odinstalowac tego assista chcialem to zrobic zeby jeszcze raz go zainstalowac ale nie ma go w panelu sterowania gdzie sa wszystkie gry / programy wiec go recznie usunalem i probowalm jeszcze raz zainstalowac ale blad ten sam..

Jak chce sie wrocic do fajkow to kupuje sie w kiosku paczke trwa to 5 minut jak sie chce wrocic do AA to niestety troche trudniejszy powrot do nalogu no ale sie nie poddam latwo chce wrocic na moscik poczuc jeszcze raz ten klimat weekendami
Stare 01-27-2013, 14:29   #4
RudY+-
General

Miasto: Brwinów
Wyślij wiadomość przez ICQ do RudY+- Wyślij wiadomość przez AIM do RudY+- wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Grasz na koncie takim jakie masz zapamiętane na trackerze, czyli np miałeś zapamiętane 57 honoru to masz 57 honoru. Te konta oficialne zostały już dawno usunięte
Jak założysz nowe to chyba się startuje od 1h i treningów nie trzeba przechodzić
RudY+- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-27-2013, 16:53   #5
-misiu
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał EWeNeMeNT. Zobacz Wiadomość

http://battletracker.com/forum/ameri...-on-windows-8/

znam angielski wmiare dobrze ale nie bardzo kumam o co chodzi

Inna sprawa moze ktos wie jak w win 8 odinstalowac tego assista chcialem to zrobic zeby jeszcze raz go zainstalowac ale nie ma go w panelu sterowania gdzie sa wszystkie gry / programy wiec go recznie usunalem i probowalm jeszcze raz zainstalowac ale blad ten sam..

Jak chce sie wrocic do fajkow to kupuje sie w kiosku paczke trwa to 5 minut jak sie chce wrocic do AA to niestety troche trudniejszy powrot do nalogu no ale sie nie poddam latwo chce wrocic na moscik poczuc jeszcze raz ten klimat weekendami
PB nie za bardzo chce współpracować z W8, a EvenBalance nie zrobi update'u dla niewspieranej gry. Niby w wątku na trackerze ktoś tam pisał, ze działa na jakiejś konkretnej wersji W8, ale informacji mało.

http://aao25.com/2-5-assist/running-windows-xp-on-win8/

ad1 Tym wątkiem możesz się nie kierować, chyba, że masz za dużo czasu. Gry i inne aplikacje 3d nie za bardzo współpracują z VMami. Przynajmniej tak było dwa lata temu kiedy ostatnio wspomnianymi wyżej VMami się bawiłem.

Zapytaj na forum assista, może ktoś zna jakieś lepsze wytyczne.

ad2 Poszukaj sobie w sieci jakie wpisu zostawia w rejestrze assist, usuń wpisy i zainstaluj na nowo program (wnioskuje, że w W8 jest jeszcze rejestr ).

Steam - Muzyka - Poprzednio
-misiu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-27-2013, 18:20   #6
EWeNeMeNT.

Domyślnie

Cytat:
Napisał RudY+- Zobacz Wiadomość
Grasz na koncie takim jakie masz zapamiętane na trackerze, czyli np miałeś zapamiętane 57 honoru to masz 57 honoru. Te konta oficialne zostały już dawno usunięte
Jak założysz nowe to chyba się startuje od 1h i treningów nie trzeba przechodzić
No tak ale nie znam hasla do tego konta z 97 honoru zawsze mi przypominal przez maila ale widac ze to wylaczyli no nic nie zalezy mi na honorze a zeby popykac sobie na mosciku. Zalozylem wczoraj nowe konto tzn zarejstrowalem sie na battlertrakerze ale pozniej z tymi danymi probujac sie logowac przez tego AAssist nie szlo bo pisal ze to nie jest poprawna nazwa czy cos takiego nie pamietam ze musze uzyc nicka z gry to sie poddalem

Czyli jednym slowem na WIN8 to sobie moge conajwyzej online pograc.. ja nie wiem o co chodzi z tym AA kiedys swietna gra teraz widze ze na sile probuja byc oryginalniejsi jak juz daja nowa wersje to niech stara dziala a nie jakies udziwnienia nie mam za bardzo czasu spedzac kolejne pol dnia na tym zeby odpalic gre z tego powodu z braku czasu zrezygnowalem z niej kiedys a teraz widze ze rekraacyjne nawet do niej nie wroce.. no chyba ze sie cos zmieni z tym programem WIN8 i cala reszta nie bede przeciez po gierke systemu zmienial jak mawia klasyk masakra jakas.
Stare 01-27-2013, 18:49   #7
-misiu
General

Domyślnie

Cytat:
Czyli jednym slowem na WIN8 to sobie moge conajwyzej online pograc.. ja nie wiem o co chodzi z tym AA kiedys swietna gra teraz widze ze na sile probuja byc oryginalniejsi jak juz daja nowa wersje to niech stara dziala a nie jakies udziwnienia nie mam za bardzo czasu spedzac kolejne pol dnia na tym zeby odpalic gre z tego powodu z braku czasu zrezygnowalem z niej kiedys a teraz widze ze rekraacyjne nawet do niej nie wroce.. no chyba ze sie cos zmieni z tym programem WIN8 i cala reszta nie bede przeciez po gierke systemu zmienial jak mawia klasyk masakra jakas.
Interpunkcja, słyszałeś o czymś takim?

Stare 01-28-2013, 10:58   #8
EWeNeMeNT.

Domyślnie

Cytat:
Napisał -misiu Zobacz Wiadomość
Interpunkcja, słyszałeś o czymś takim?
Ehh.. jakies 15 lat temu Misiu dostalem najwyzsza ocene z matury z polskiej w calej klasie 4+ mimo ze bylem dwojkowo trojkowym uczniem i z polskiego nie bylem miszczem. Pani od polskiego powiedziala ze nie wystawia mi najwyzszej mozliwej oceny za moj refleksyjny esej o obrazie spoleczenstwa polskiej w 19 i 20 wieku bo mialem bodajze 8 czy tam 10 brakujacych przecinkow w tekscie i nie moze mi wystawic oceny celujacej chodz bardzo by chciala bo to najlepsza praca maturalna jaka w swojej karierze czytala.. Tak wiec reasumujac nigdy nie przykladalem wagi do przecinkow raczej do ortografi zeby nie napisac slowa półka w ten sposob pułka bo to zawsze mi sie z imbecylizemem kojarzyło chodz ponoc jest taka choroba umyslu dysgrafia czy cos tam dla mnie to nieuctwo i nieumiejetnosc zapamietywania.
Nie wiem czemu miala sluzyc twoja wypowiedz moze nabiciu kolejnego posta widze ze juz jestes generalem wiec chyba wyzszej sie nie da ale moze macie tutaj na forum jeszcze stopnie Marszałkow albo nie wiem jakie tam wyzej i dlatego sie tak starasz..
No nic dziekuje za pomoc i probe przyblizenia mi tej wspanialej gry ktora jak widac jest dla mnie niedostepna bez zlosliwosci poprostu dziekuje. Jak ktos ma jakies sugestie albo pojawi sie mozliwosc jednak grania na WIN8 i bedzie wiedzial jaki to problem jest co napisalem powyzej to prosze o wpisanie moze dzieki tobie kiedys wroce na AA kiedys bylismy najlepsi na moscie pamietam jak Inlustra wygrywala ze wszystkimi mostowymi wyjadaczami na swiecie to byly piekne czasy i chcialbm kiedys do tego wrocic mościku nigdy nie zapomne

p.s pozdrawiam Pania od Polskiego
Stare 01-28-2013, 11:14   #9
tidididi
General

Miasto: Kraków
Domyślnie

Idź i napisz na www.aao25.com
tidididi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 01-28-2013, 15:10   #10
-misiu
General

Domyślnie

Cytat:
Ehh.. jakies 15 lat temu Misiu dostalem najwyzsza ocene z matury z polskiej w calej klasie 4+ mimo ze bylem dwojkowo trojkowym uczniem i z polskiego nie bylem miszczem. Pani od polskiego powiedziala ze nie wystawia mi najwyzszej mozliwej oceny za moj refleksyjny esej o obrazie spoleczenstwa polskiej w 19 i 20 wieku bo mialem bodajze 8 czy tam 10 brakujacych przecinkow w tekscie i nie moze mi wystawic oceny celujacej chodz bardzo by chciala bo to najlepsza praca maturalna jaka w swojej karierze czytala.. Tak wiec reasumujac nigdy nie przykladalem wagi do przecinkow raczej do ortografi zeby nie napisac slowa półka w ten sposob pułka bo to zawsze mi sie z imbecylizemem kojarzyło chodz ponoc jest taka choroba umyslu dysgrafia czy cos tam dla mnie to nieuctwo i nieumiejetnosc zapamietywania.
Nie wiem czemu miala sluzyc twoja wypowiedz moze nabiciu kolejnego posta widze ze juz jestes generalem wiec chyba wyzszej sie nie da ale moze macie tutaj na forum jeszcze stopnie Marszałkow albo nie wiem jakie tam wyzej i dlatego sie tak starasz..
No nic dziekuje za pomoc i probe przyblizenia mi tej wspanialej gry ktora jak widac jest dla mnie niedostepna bez zlosliwosci poprostu dziekuje. Jak ktos ma jakies sugestie albo pojawi sie mozliwosc jednak grania na WIN8 i bedzie wiedzial jaki to problem jest co napisalem powyzej to prosze o wpisanie moze dzieki tobie kiedys wroce na AA kiedys bylismy najlepsi na moscie pamietam jak Inlustra wygrywala ze wszystkimi mostowymi wyjadaczami na swiecie to byly piekne czasy i chcialbm kiedys do tego wrocic mościku nigdy nie zapomne

p.s pozdrawiam Pania od Polskiego
Po prostu ciężko się to czyta - męczy oczy.

Stare 01-28-2013, 21:39   #11
Shibby
General

Miasto: Przasnysz
Domyślnie

Potwierdzam, tragicznie czyta się tekst bez znaków interpunkcyjnych. W zasadzie Twój poprzedni wywód prawie cały przewinąłem, bo po kilku pierwszych zdaniach uznałem, że nie jest na tyle istotny, aby się przy nim męczyć. Mogę pochwalić, że doceniasz wagę poprawnej ortografii, ale dla adresatów Twoich postów również interpunkcja jest bardzo ważna.

W zasadzie dużo łatwiej czyta się tekst z błędami orograficznymi, ale z poprawną interpunkcją, niż na odwrót.

Wróćmy jednak do problemu. Podaj dokładną treść komunikatu, który otrzymujesz przy próbie zalogowania się na Twoje nowe konto.
Stare 01-29-2013, 04:09   #12
tidididi
General

Miasto: Kraków
Domyślnie

Cytat:
Napisał Shibby Zobacz Wiadomość
Mogę pochwalić, że doceniasz wagę poprawnej ortografii, ale dla adresatów Twoich postów również interpunkcja jest bardzo ważna.
Najważniejsze, że się nie namęczył
tidididi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 02-03-2013, 17:27   #13
-misiu
General

Domyślnie

Co do odpalenia gry na WIN7/8, to chyba najlepszym sposobem będzie zainstalowanie WIN7/8 + dual boot dla XP. Na WIN8 wszystko powinno wyglądać bardzo podobnie. Z tego co pamiętam, dźwięk w 2.5 również najlepiej banglał na XP, ale tu poproszę Tidiego o konfirmację

http://www.sevenforums.com/tutorials...dows-7-xp.html

Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania