Wróć   America's Army PL > Dodatkowe > Inne

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 06-20-2005, 18:31   #51
.error.[Bosek]
Colonel

Miasto: Lębork
Wyślij wiadomość przez MSN do .error.[Bosek] Wyślij wiadomość przez Yahoo do .error.[Bosek]
Domyślnie

ja jestem za Tuskiem :wink:
Evga GTX 570OC, Corsair AX 850
Samsung 26'
G15, Icemat Siberia, razer mamba
X-fi extreme music + Logitech Z-5500
.error.[Bosek] jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 06-20-2005, 19:44   #52
cHAOs
Lieutenant General

Domyślnie

Cytat:
Napisał iFOR.lopez
Otoz od 15 lat we Wrocławiu rzadzi Prawica/skrajne centrum. Niezmiennie pomimo, ze wladze w panstwie sa lewicowe.
I od tych pietnastu lat Wrocław sie bardzo rozwija, jest to teraz jedno z najbogatszym miast w Polsce, ale kosztem czego?
Ano kosztem reszty regionu i mniejszych miast.
Dlaczego? Bo władze centralizuja wydatki i kazdego roku tna pieniadze jakie daja innym miastom wlasnie na rzecz Wrocławia.
Co to za prawica? Bo mi taka polityka pachnie jakims AWSem... Pamietajcie wg standardow swiatowych taki AWS (PiS) = socjaldemokracja, a nie prawica. Patrzac po programach realizowanych w ciagu ostatnich kilku lat to SLD jest blizsza prawicowego modelu w gospodarce, tylko takiego wypaczonego kapitalizmu z lat 30tych...

Catra - przeciez Cimoszewicz to tez stare pruchno, tylko jest bardzo skutecznie lansowany przez SLD i Kwasniewskiego.
Z tego co pamietam to jego ojciec nalezal do wojskowej odmiany SB (Informacja Wojskowa?) i bral udzial w sciganiu i skazywaniu na smierc zolnierzy AK po II wojnie swiatowej. Jak myslisz w jakiej atmosferze byl wychowywany i dzieki czemu wyjechal na studia do USA w latach 80, gdy u nas byl stan wojenny?
Myslisz, ze zalezy mu na ludziach? Przeciez jak byla powodz to chyba przez tydzien zapieral sie ze nie wyda na powodzian zlamanego grosza. Gdy rzadzil tez byly jakies afery, chyba Wiatr wtedy dokazywal w ministerstwie edukacji. Pozniej jak byl szefem MSZ, tez mu sie chyba kilka razy chlapnelo cos niestosownego...
Ten facet niczego wielkiego dla Polski nie zrobil, a robi sie z niego ikone... Jest tak samo butny i arogancki jak cala reszta betonu SLD z Oleksym i Kwasniewskim na czele...
Przeciez Borowski jest duzo bardziej sympatyczny, czemu wiekszosc z was uparla sie na Cimoszewicza
Stare 06-20-2005, 20:07   #53
Catra
Moderator
General

Miasto: Łódź
Wyślij wiadomość przez ICQ do Catra Wyślij wiadomość przez AIM do Catra
Domyślnie

A bo tak Mowilem przeciez ze jego jeszcze nie obejzałem

http://lodz.myminicity.com/ klik click
Catra jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-20-2005, 20:36   #54
cHAOs
Lieutenant General

Domyślnie

Pytam bo ciekawi mnie mechnizm podjecia takiej decyzji.
Przeciez to jest jakis genialny zabieg socjotechniczny!
Wymazano ludziom pamiec, wmowiono ze facet jest profesjonalista i tworzy sie wokol niego atmosfere oczekiwania jak na mesjasza.
To jest juz przygotowywane od dluzszego czasu, co najmniej od roku... i jak skutecznie dziala! Fenomen, naprawde!
Stare 06-20-2005, 20:36   #55
chesterrR
Brigadier General

Wyślij wiadomość przez MSN do chesterrR
Domyślnie

Jak narazie to nie mam koncepcji, kto mógłby tą Polskę zmienić i wyciągnąć z bagna.
Borowski... jak myślicie jak by mogło być za jego rządów.
... postSLDowsko czy lepiej...

Poczytałem trochę o Cimoszewiczu... i przyznaję rację Brykowi i Chaosowi. Już na pewno na niego nie zagłosuję śmierdzi od niego moskiewskim rodowodem, odstrasza mnie też to jego podejrzane poparcie Kwasa, pewnie też nie bezinteresowne...

ps. Dzięki Bogu że Oleksy jeszcze nie startuje, qtas z teką jeden....

The HardCore ____v e t e r a n
chesterrR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-20-2005, 20:46   #56
cHAOs
Lieutenant General

Domyślnie

Cytat:
Napisał weeed
Jak narazie to nie mam koncepcji, kto mógłby tą Polskę zmienić i wyciągnąć z bagna.
Borowski... jak myślicie jak by mogło być za jego rządów.
... postSLDowsko czy lepiej...
Mysle, ze byloby nijako. Napewno nie poszedlby w slady Kwasniewskiego ktory stworzyl sobie folwark w palacu.
Borowski by nie zaszkodzil, a watpie zeby czegos dokonal.
Moglby byc w sam raz jako przeciwwaga dla POPiSu.

Edit. Wlasnie tak sie zastanawiam i to by byla najlepsza recepta dla Polski: koalicja POPiS i dla przeciwwagi lewicowy prezydent: Borowski lub Religa. Tylko jeden warunek - male poparcie dla LPR, Samoobrony i SLD...
Stare 06-20-2005, 21:05   #57
lpz
General

Miasto: Wrocław
Domyślnie

Cytat:
Napisał cHAOs
Cytat:
Napisał iFOR.lopez
Otoz od 15 lat we Wrocławiu rzadzi Prawica/skrajne centrum. Niezmiennie pomimo, ze wladze w panstwie sa lewicowe.
I od tych pietnastu lat Wrocław sie bardzo rozwija, jest to teraz jedno z najbogatszym miast w Polsce, ale kosztem czego?
Ano kosztem reszty regionu i mniejszych miast.
Dlaczego? Bo władze centralizuja wydatki i kazdego roku tna pieniadze jakie daja innym miastom wlasnie na rzecz Wrocławia.
Co to za prawica? Bo mi taka polityka pachnie jakims AWSem... Pamietajcie wg standardow swiatowych taki AWS (PiS) = socjaldemokracja, a nie prawica. Patrzac po programach realizowanych w ciagu ostatnich kilku lat to SLD jest blizsza prawicowego modelu w gospodarce, tylko takiego wypaczonego kapitalizmu z lat 30tych...
Owszem, mozliwe ze masz racje, bo wiesz... ludziom zyje sie dobrze, jest tam co raz lepiej i zmian nie chca, ale zyje im sie dobrze kosztem reszty. Ja wlasnie zyje w takim mniejszym miescie i ostatnio duzo sie pisze o Wroclawiu w lokalnej prasie, ze calkowicie i skutecznie deprymuje reszte regionu...
Zabieraja pieniadze i miasto stoi w miejscu bez inwestycji, a populacja spada, bo ludzie uciekaja do Wroclawia w poszukiwaniu pracy i "lepszego" zycia.
lpz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-20-2005, 21:18   #58
cHAOs
Lieutenant General

Domyślnie

Z tego co wiem, to teraz powiaty do wojewodztwa wcale duzo pieniedzy nie oddaja... Same musza o siebie zadbac.
Moze problemem nie jest to kto rzadzi we Wroclawiu tylko kto rzadzi w Jeleniej Gorze SLD? Zgadlem?
Stare 06-20-2005, 21:25   #59
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

@opez migracja ludzi wystepuje zawsze. W Polsce mieszka duzo wiecej ludnosci na wsi niz jej tam potrzeba i moze zyc na normalnym poziomie. Porownaj stosunek mieszkancow miasto / wies z Europy zachodniej do Polski. Migracja zarobkowa w obrebie regionu (kraju, kontynentu) to jednak pozytywne znajwisko - ludzie staja sie bardziej aktywni, straja sie sami zmienic swoj los. I zarabiaja zamiast siedziec na bezrobociu.
I teraz mam do Ciebie jedno pytanie: wolalbys aby Wroclaw sie nie rozwijal? Aby wszystko stalo w miejscu?
Po Wroclawiu przyjdzie czas na inne regiony - tylko ze na to trzeba czasu - patrz Irlandia, Hiszpania, Portugalia - w tych krajach zmiany zachodzily przez kilkadzieiat lat. I nie zaczynaly sie od Knurkow Gornych (przepraszam Knurki Gorne) czy Pcimia Dolnego (przepraszam Pcim Dolny) tylko wlasnie od wiekszych osrodkow.

A jezeli mowicie o bezrobociu to powiat Łobez jest zawsze w pierwszej 3 powiatow z najwiekszym bezrobiciem w kraju. I bardzo bym sie cieszyl gdyby szybszy rozwoj Szczecina czy Koszalina przynajmniej troche poprawil ta sytuacje - a nie narzekal ze rozwijaja sie szybciej i ludzie sie tam przenosza.
Stare 06-20-2005, 21:31   #60
lpz
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał cHAOs
Z tego co wiem, to teraz powiaty do wojewodztwa wcale duzo pieniedzy nie oddaja... Same musza o siebie zadbac.
Moze problemem nie jest to kto rzadzi we Wroclawiu tylko kto rzadzi w Jeleniej Gorze SLD? Zgadlem?
Yes.
Ale centralizacja regionu do miasta Wrocław jest tak nasilona ze po prostu ludzie uciekaja i dlatego Wroclaw sie rozwija, a inne miasta nie.
Stare 06-20-2005, 21:41   #61
cHAOs
Lieutenant General

Domyślnie

To nie rozumiem czemu obwiniasz wladze miasta Wroclaw o to ze dobrze rzadza, zamiast napisac ze u Ciebie rzadzi klika, ktora dba o swoje interesy, zamiast o to zeby wykorzystac bardzo dobre polozenie miasta i warunki jakie ma Jelenia Gora!
Wszystko zalezy od zapobiegliwosci radnych i burmistrza...
Stare 06-20-2005, 21:52   #62
lpz
General

Domyślnie

Owszem, ale ten artykul jasno pisal ze pieniadze od Wroclawia przeznaczone na rozwoj miasta sa z roku na rok nizsze. I to tu mi sie z tym wszystkim rozchodzi.
Jak bym mial jeszcze gazete to bym Tobie zacytowal o co tam dokladnie kaman chodzilo.
Ale ogolnie jest tak jak napisalem. Wroclaw rulez! owszem, ale kosztem innych miast.
Stare 06-21-2005, 00:09   #63
Frysiek
General

Domyślnie

nie gadaj lopez, że żadnej drogi od 10 lat w Jeleniej nie remontowali

co do prezydenta...

chciałbym, żeby pojawił się ktoś podobny do Piłsudskiego i przetrzepał pare(dziesiąt/set/tysięcy?) tyłków...

ma być BÓG-HONOR-OJCZYZNA :!: , a nie MAFIA-BIBKA-GEJE :evil:

Frysiek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-21-2005, 09:05   #64
lpz
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał PatheticFreak
nie gadaj lopez, że żadnej drogi od 10 lat w Jeleniej nie remontowali
Moze i pare wyremontowali, ale nawet po tych wyremontowanych sie juz powoli zaczyna jezdzic slalomem
Stare 07-09-2005, 21:50   #65
Pixel
General

Wyślij wiadomość przez MSN do Pixel
Domyślnie

Ale sie dzisiaj dzialo, no sie dzialo Co o tym sadzicie Zawsze lubilem czytac polityczne dywagacje na tym forum Tchorz, obronca sprawiedliwych, ponad prawem, pozamiatal idiotow czy jakie jest wasze zdanie?
Stare 07-09-2005, 21:58   #66
CAM-VID
General

Wyślij wiadomość przez AIM do CAM-VID
Domyślnie

Dzisiejsze wydarzenia z pewnością nie wpłyną na głosowanie betonowego elektoratu. Swoje 20 kilka procent głosów Cimoszewicz dostanie. Według mnie stracił bardzo w oczach niezdecydowanych. Dzisiaj dał popis swojej arogancji i bezczelności.
Stare 07-09-2005, 22:51   #67
BrYK
Moderator
General

Miasto: Łobez
Wyślij wiadomość przez AIM do BrYK Wyślij wiadomość przez Yahoo do BrYK
Domyślnie

Pokazal palant jeden, ze prawo ma gdzies.

A jego ucieczka z sali posiedzen komisji - majstersztyk - spiepszal tak szybko aby eksperci nie mogli sie wypowiedziec.
najgorsze jest jednak to, ze dla ludzi nieznajacych prawa zachowal sie jak bohater. Cimoszewicz jest po prostu uosobieniem calego chamstwa, bucostwa i kurewstwa komunistow.

Przepraszam za uzyte wulgaryzmy.

jak juz klniesz to poprawnie. -twoj bryk.

Dziekuje
Stare 07-10-2005, 07:29   #68
CaptZod
Chief Warrant Officer

Wyślij wiadomość przez MSN do CaptZod
Domyślnie

Kurcze widzę, że bryk się broni wszelkimi sposobami przed najazdami lewicowych poleczników . Udzielam mu wsparcia. Dosyć tych partyjniaków i byłuch komuchów. Ludzie opamiętajcie się. Zastanówcie się zanim zagłosujecie. Tak samo było po AWSie. Wszyscy narzekali i zamiast wybrać coś rozsądnego, to wszyscy drugą skrajnośc SLD i było jeszcze gorzej (jeszcze jest ) Ja na pewno nie zagłosuje, bo mam jeszcze 17 , ale twierdzę: Brońmy Polskę przed Lepperem i LPRem oraz kolejny raz lewicą. Aha co to niepolityków jako kandydatów, to może niech zostaną przy tym co robią.
CaptZod jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-10-2005, 07:40   #69
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Tyle, ze panowie z prawicy tez sie troche nakradli (poczekajcie tylko jak wyjda jakies przekrety panow Kaczynskich), wiec juz nie wiem na kogo glosowac. Moze znowu powtorzy sie walek ze Stanem Tyminskim
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 07-10-2005, 10:54   #70
Antol
General

Miasto: Swarzędz
Wyślij wiadomość przez AIM do Antol Wyślij wiadomość przez Yahoo do Antol
Domyślnie

A ja powiem w ten sposób, nigdy mnie jakoś polityka nie interere, i teraz jak mam zagłosować to nie mam zielonego pojęcia na kogo, żaden z kandydatów do mnie nie przemawia poprostu brakuje człowieka który wzgudzał by zaufanie, który mógłby coś z Polską zrobić. Jak już będe musiał głosować to poprostu nie pójde bo nie mam zielonego pojęcia, a bardzo nie lubie podejmować dezycji w ciemno. A jak by wygrał Lepper(małe szanse) to odrazu stąd uciekam bo za chwile by nas z Uni wywalili a Polske odgrodzili betonowymi płotami. Więc wolałbym się wydostać za wczasu :wink:
Stare 07-10-2005, 12:13   #71
Symonides
Moderator
General

Miasto: Hrabstwo Ducha
Wyślij wiadomość przez ICQ do Symonides Wyślij wiadomość przez AIM do Symonides Wyślij wiadomość przez Yahoo do Symonides wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

nie chce sie wdawac w polemike z wami, bo to nie ma najmniejszego sensu. powiem wiecej, gadanie na temat polityki i preferencji politycznych, przedwyborczych tak samo nie powinno miec miejsca jak rozmawianie o gustach, np. ktora kobieta jest ladniejsza.
osobiscie uwazam, ze Cimek zrobil wlasciwie- wykorzystal punkt 3 ustawy o komisji sledczej i mial do tego prawo.
ja bede głosował na Cimoszewicza. mimo wszytsko mam do niego najwieksze zaufanie. na pewno wieksze niz do niekotrych prawicowcow, ktorzy sami byli po lewej stronie, a gdy poczuli miekki grunt pod nogami przeszli na prawo i czuja sie teraz bohaterami narodowymi.
WSZYSCY TAM SA PO ROWNYCH PIENIADZACH.
i dlatego bede glosowal na Cimoszewicza- dla mnie "mniejsze zło".
tym samym dla mnie EOT, zdanie swoje wyrazilem i nie bede dyskutowal, bo nie ma to sensu.
pozdrawiam.
Stare 07-10-2005, 12:26   #72
-pavel+
General

Wyślij wiadomość przez AIM do -pavel+
Domyślnie

Cytat:
Napisał Antol
A ja powiem w ten sposób, nigdy mnie jakoś polityka nie interere, i teraz jak mam zagłosować to nie mam zielonego pojęcia na kogo, żaden z kandydatów do mnie nie przemawia poprostu brakuje człowieka który wzgudzał by zaufanie, który mógłby coś z Polską zrobić. Jak już będe musiał głosować to poprostu nie pójde bo nie mam zielonego pojęcia, a bardzo nie lubie podejmować dezycji w ciemno. A jak by wygrał Lepper(małe szanse) to odrazu stąd uciekam bo za chwile by nas z Uni wywalili a Polske odgrodzili betonowymi płotami. Więc wolałbym się wydostać za wczasu :wink:
jezeli nie bedziesz glosowal, to zwiekszasz szanse lepperowi.

-pavel+ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania