Wróć   America's Army PL > America's Army 3 > Ogólne AA3

Odpowiedz

Narzędzia wątku
Stare 06-20-2009, 20:43   #151
Abdul_PL
Staff Sergeant

Domyślnie

Takie pytanie ma do wszystkich, czy wy też macie taki spowolniały efekt graficzny w grze?
Abdul_PL jest offline   Odpowiedz z Cytatem

#ADS
Reklama
Circuit advertisement

Miasto: Advertising world

Port Lotniczy Lublin

Reklama is online  
Stare 06-20-2009, 20:44   #152
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

To jest hotfix, a nie typowy patch. Nie ma zmiany numeru wersji.
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-20-2009, 20:53   #153
westmar
Command Sergeant Major (CSM)

Wyślij wiadomość przez MSN do westmar
Domyślnie

Cytat:
Napisał Chomiq Zobacz Wiadomość
To jest hotfix, a nie typowy patch. Nie ma zmiany numeru wersji.
hymm nie bedę z tobą polemizował ale z tego co mi wiadomo każda poprawka wydawana w grach zmienia jej numerację czy to jak to piszesz hotfix czy patch,
z tym ze np hotfix mógł zmienić numeracje wersji na 3.0.1 a patch już np na 3.1.0 Ale to tylko moje spostrzeżenia.
westmar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-20-2009, 20:57   #154
malyxxl
Lieutenant Colonel

Domyślnie

Cytat:
Napisał westmar Zobacz Wiadomość
z tym ze np hotfix mógł zmienić numeracje wersji na 3.0.1 a patch już np na 3.1.0 Ale to tylko moje spostrzeżenia.
przeskok na 3.1 to już byłyby grube zmiany zwykłe patche raczej są numerowane w setnych.

zresztą moim zdaniem to co oni wczoraj wypuścili to tylko częściowy hotfix, a już na pewno nie patch.

Tutaj kieruję się do administracji - Poprawcie newsa, bo wprowadzacie w błąd z tą wersją 3.0.1

Ostatnio edytowany przez malyxxl : 06-20-2009 o 20:59
malyxxl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-20-2009, 21:07   #155
baton
Sergeant First Class

Domyślnie

Cytat:
Napisał malyxxl Zobacz Wiadomość
bo wprowadzacie w błąd z tą wersją 3.0.1
popieram

najlepsze sa rzzesze fanow i kazdy pisze swa konfiguracje sprzetu

a wogle gra jest super
a wogle zagladam tu przez nia co godzine
niech szybko idzie ten pacz bo jeszcze 2 tygodnie z noga w gipsie tylko siedze w domu

co do przeciazonych serwerow - o dziwnych porach gra sie duzo lepiej, zreszta widac ile wiary sie przewala po serwerach tylko wchodza i wychodza (jak ja stad wiem)

sprubuje jeszcze z wylaczeniem pb, a jak zmienicie rozdzialke na standard i uda wam sie wbic na serw to wtedy ja mozna zmienic na ludzka

pozdrawiam wszystkich zaangazowanych ... heh hoah hah choc prxzed paczem juz jak wbilem na ser to chociaz ...
baton jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-20-2009, 21:11   #156
westmar

Domyślnie

nie wiem dlaczego admini maja zmieniać numeracje jak na oficjalnym forum wyraźnie piszą o patchu. A na pewno jest to patch ponieważ posiada w sobie dużą ingerencje w grę. Hotfix bardziej się tyczy jednostkowego problemu np. problemów z myszka itp
Stare 06-20-2009, 21:16   #157
Kasper
Sergeant

Miasto: Kędzierzyn-Koźle
Domyślnie

Jej ... Czepiacie się jednego głupiego numerka. Z, czy bez, ważne, żeby był.
Stare 06-20-2009, 21:21   #158
westmar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Kasper Zobacz Wiadomość
Jej ... Czepiacie się jednego głupiego numerka. Z, czy bez, ważne, żeby był.
Nikt się nie czepia hyhy. Tylko sami devovie zrobili zamieszania z tym patchem(hotfixem) i większość ludzi zadaje te same pytania po instalacji poprawki. Nie widząc zmiany wersji.
Stare 06-20-2009, 21:22   #159
Murphy666
Corporal

Domyślnie

gra jest gówno warta! w tym momencie nie jest zdatna do użytku. możne ten cudowny patch coś zmieni albo nie i ciekawe kiedy wyjdzie. myslelem ze jak przyjdę to o tej porze coś już ruszy... Nie wiem jak wy ale ja straciłem cierpliwość! Pieprze to "AA"
L4D działa jak trzeba
Murphy666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-20-2009, 21:30   #160
Diablotic
Warrant Officer 1

Domyślnie

Kolejny hotfix w drodze...Tym razem nie podali kiedy bedzie:
Cytat:
<@GhostfromTexas> There is another hotfix that is being worked on to address more issues. Currently there is no ETA on the patch, but one is in the works. Please keep patient and we will be sure to update you with anymore information as we get it.
Diablotic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-20-2009, 21:34   #161
Chomiq
General

Miasto: Police
Domyślnie

Proponuje niektorym osobom zapanowanie nad emocjami. To tylko gra, w dodatku darmowa, wiec nie widze powodu do przesadnego wyrazania swojego niezadowolenia z jej dzialania.
Chomiq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-20-2009, 21:42   #162
westmar

Domyślnie

Cytat:
Napisał Diablotic Zobacz Wiadomość
Kolejny hotfix w drodze...Tym razem nie podali kiedy bedzie:
Tłumacząc to na polski . Lecz mogę się mylić piszą o ->

"Kolejna poprawka w drodze która ma poprawić więcej błędów. Nie mogę podać dokładnego czasu jej wydania, ale jest w trakcie pisania(tworzenia). Proszę o zachowanie cierpliwości. Poinformujemy jak będzie gotowa."

Ostatnio edytowany przez westmar : 06-20-2009 o 21:44
Stare 06-20-2009, 21:46   #163
Kasper
Sergeant

Domyślnie

Oby do końca tygodnia się wyrobili ... Przynajmniej widać, że coś robią.
Stare 06-20-2009, 22:21   #164
djvirus

Miasto: Gdynia
Wyślij wiadomość przez AIM do djvirus
Domyślnie

Udało mi sie zaliczyc wszystkie treningi oprócz tego ze strzelaniem do figur geometrycznych (nie, nie jestem daltonistą, po prostu mi go nie zapisało)

Teraz udaje mi się połączyć z serwerem, wywala podczas autoryzacji konta.

Tak więc muszę napisać że widać już jakąś poprawe
djvirus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-20-2009, 22:32   #165
CAM-VID
General

Wyślij wiadomość przez AIM do CAM-VID
Domyślnie

Cytat:
Napisał Murphy666 Zobacz Wiadomość
gra jest gówno warta! w tym momencie nie jest zdatna do użytku. możne ten cudowny patch coś zmieni albo nie i ciekawe kiedy wyjdzie. myslelem ze jak przyjdę to o tej porze coś już ruszy... Nie wiem jak wy ale ja straciłem cierpliwość! Pieprze to "AA"
L4D działa jak trzeba

popieram
Stare 06-20-2009, 23:17   #166
kwinto2
Sergeant First Class

Domyślnie

No ale panowie....... bez jaj ......dali dupy i to niezle! gram 4 lata i każdy pacan by się domyslił takiego zainteresowania AA3. Tym bardziej ze gierka jest darmowa Mojim zdaniem zle postąpili z tą reklamą mieli dziuby trzymac i nic nie gadac . Ci co grali cały czas to by sobie sciągli . A reszta dowiedziała by sie po jakims czasie a nie narobic szumu i w piz...u wszystko poszło ! szkoda gadac mam nadzieje ze do miesiąca wszystko się rozwiąże
kwinto2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-21-2009, 00:23   #167
Infinite

Domyślnie

Mogli nas uprzedzić wydając tą wersję gry , iż jest to wersja Pre-Alpha I tylko dla Hardcore'owców ^^

Infinite jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-21-2009, 00:43   #168
Kasper
Sergeant

Domyślnie

Cytat:
Napisał kwinto2 Zobacz Wiadomość
No ale panowie....... bez jaj ......dali dupy i to niezle! gram 4 lata i każdy pacan by się domyslił takiego zainteresowania AA3. Tym bardziej ze gierka jest darmowa Mojim zdaniem zle postąpili z tą reklamą mieli dziuby trzymac i nic nie gadac . Ci co grali cały czas to by sobie sciągli . A reszta dowiedziała by sie po jakims czasie a nie narobic szumu i w piz...u wszystko poszło ! szkoda gadac mam nadzieje ze do miesiąca wszystko się rozwiąże
W sumie skąd wiesz czy oni się nie przygotowali? Może po prostu serwery nie były na to gotowe tak jak powinny, a reszta i owszem była gotowa. Poza tym nie możesz tak egoistycznie myśleć. Im zależy na jak największej liczbie graczy (która stale rośnie), a nie na stałej liczbie fanów. Nawet jeśli to niby jak daliby nam cynk? Sms'a wysłali, czy e-maila? Tak czy siak rozeszłoby się to po całym świecie, że U.S. Army wyda nową wersję AA. Moim zdaniem dobrze zrobili, że tak zareklamowali swój produkt, bo kampania reklamowa przyniosła bardzo duże korzyści, ale niestety ich problemy z grą robią swoje i tych nowych, których przyciągnęli na reklamę stracą. Po czasie być może wrócą, choć nigdy nic nie wiadomo. Czas z resztą pokarze. Ci "weterani" i tak pozostaną

Swoją drogą. Też mógłbyś sobie ściągnąć jakiś słownik ortograficzny, bo nieprzyjemnie się czyta Twoje posty z błędami. Polecam Mozillę Firefox, ponoć dobra jest. I nie mów, że masz dysortografię, bo prawie cały nasz naród ma i sobie daje radę

Cytat:
Napisał Infinite Zobacz Wiadomość
Mogli nas uprzedzić wydając tą wersję gry , iż jest to wersja Pre-Alpha I tylko dla Hardcore'owców ^^
Sami sobie z tego sprawy nie zdawali
Stare 06-21-2009, 00:45   #169
Infinite

Domyślnie

Cytat:
Sami sobie z tego sprawy nie zdawali
Myślę , że jeśli ktoś jest zdecydowany na wydanie gry to powinien oddać grę w pełni dokończoną ( no może nie do końca bo babole zawsze wyjdą ) , ale bez przesady...żeby nie zaliczało treningu pomimo tego iż przeszedłeś go w 100% i masz experta No panowie...ta zniewaga krwi wymaga

Infinite jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-21-2009, 00:54   #170
Kasper
Sergeant

Domyślnie

Cytat:
Myślę , że jeśli ktoś jest zdecydowany na wydanie gry to powinien oddać grę w pełni dokończoną ( no może nie do końca bo babole zawsze wyjdą ) ,
Gra została dokończona, lecz zawiera bardzo dużo błędów. Prawdopodobnie DEV'owie gonili z czasem i dlatego tak dużo bugów teraz jest.

Cytat:
ale bez przesady...żeby nie zaliczało treningu pomimo tego iż przeszedłeś go w 100% i masz experta No panowie...ta zniewaga krwi wymaga
Muszę Cię rozczarować, ale to nie jest wina gry. Jest to wina autoryzacji serwerów, które są odpowiedzialne za logowanie na konto i zapisywanie statystyk itp. Poczekaj, aż naprawią te serwery i wtedy się wypowiedź na temat gry
Stare 06-21-2009, 00:59   #171
^HiS^
General

Miasto: Wałbrzych
Domyślnie

Cytat:

Muszę Cię rozczarować, ale to nie jest wina gry. Jest to wina autoryzacji serwerów, które są odpowiedzialne za logowanie na konto i zapisywanie statystyk itp.
Coś nie tak po stronie gry również musi być, czasem zdarza się że po dłuższym "save changes" AA po prostu się wywala do pulpitu z jakimś errorem. Normalnie powinna być informacja np brak połączenia a tu gra najzwyczajniej się wiesza.
^HiS^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-21-2009, 01:05   #172
Kiepski102
Private E-2

Domyślnie

Witam to mój pierwszy post na forum. Pytanie dlaczego w ogóle tą grę wypuścili ? musieli przecież widzieć że gra jest nie grywalna w takim stanie. Cierpliwość podobno popłaca, zobaczymy :-).
Kiepski102 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-21-2009, 01:16   #173
Kasper
Sergeant

Domyślnie

Cytat:
Napisał Kiepski102 Zobacz Wiadomość
Pytanie dlaczego w ogóle tą grę wypuścili ? musieli przecież widzieć że gra jest nie grywalna w takim stanie.
Na jakimś forum wyczytałem (nie wiem czy to prawda), że mięli z góry narzucony czas. Gra jako tako jest grywalna gdyby nie te serwery. Błędy można stopniowo usuwać i grać
Stare 06-21-2009, 01:41   #174
djvirus

Domyślnie

Mam takie pytanko:

Wykonałem wszystkie treningi w dziale BASIC COMBAT i zaliczyłem je na poziomie EXPERT
Wykonałem jeden trening w dziale INFANTRY MOS i zaliczyłem go na poziomie EXPERT

Posiadam 10 pkt

Reszta treningów jest o 25pkt. Jak mam je zdobyć skoro wszystkie aktualnie treningi mam zaliczone jako EXPERT?
Stare 06-21-2009, 02:42   #175
Frysiek
General

Domyślnie

Cytat:
Napisał djvirus Zobacz Wiadomość
Mam takie pytanko:

Wykonałem wszystkie treningi w dziale BASIC COMBAT i zaliczyłem je na poziomie EXPERT
Wykonałem jeden trening w dziale INFANTRY MOS i zaliczyłem go na poziomie EXPERT

Posiadam 10 pkt

Reszta treningów jest o 25pkt. Jak mam je zdobyć skoro wszystkie aktualnie treningi mam zaliczone jako EXPERT?
punkty zdobrywasz również poprzez grę online

Frysiek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-21-2009, 02:48   #176
Louis
General

Miasto: Gliwice
Wyślij wiadomość przez AIM do Louis wyślij wiadomość poprzez Skype do
Domyślnie

Cytat:
Napisał Frysiek Zobacz Wiadomość
punkty zdobrywasz również poprzez grę online

UWAGA
Wszystkie treningi z cyklu BCT oraz MOS'y (poziom BASIC Tier I) zostały odgórnie odblokowane ze względu na zmniejszenie ilości przesyłania danych do serwerów co ma spowodować odciążenie autoryzacji, a co za tym idzie przyjemniejszą rozgrywkę.

Orginał z http://forum.americasarmy.com/viewtopic.php?t=299201

Phoenix:
Part of the difficulties we've all been seeing stems from the large number of training missions being run with everyone trying to save their results. This is putting a sizable strain on the Authentication servers. We have a plan to temporarily improve this situation.

Within the next couple of hours we'll be updating everyone's statistics to indicate all training levels have been passed. This will allow you to enter a server and enjoy the full range of Soldier weaponry and abilities.

However, for this to have the greatest effect, we need your help...

Please do not engage in any training missions. Doing so will defeat the purpose of what we are trying to accomplish in the short term, which is to get everyone playing. If this initiative is successful, you'll be able to enjoy multiplayer gaming while we can long at long term solutions.

Once again, please, DO NOT engage in any training missions, but feel free to join a multiplayer server.

Also, please note that if you are kicked from a server, it’s probably due to the server being full. With so many players trying to join at the same time, the number of players in a server may not be accurate. Just try joining another server.

PROŚBA OD DEVELOPERÓW: Nie próbujcie przystępować do treningów, lecz śmiało dołączajcie do gry multiplayer!

Ostatnio edytowany przez Frysiek : 06-21-2009 o 03:37
Louis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-21-2009, 04:34   #177
djvirus

Domyślnie

Udało sie!
Mam grę od tygodnia przed premierą a dopiero dzisiaj udało mi się pograć. Grałem godzinę i nawet mnie z gry nie wywaliło, sam wyszedłem

Podczas rozgrywki nic sie złego nie działo, kilka drobnych bugów tylko...

Stare 06-21-2009, 07:58   #178
Szyszka
Corporal

Domyślnie

Cytat:
Napisał djvirus Zobacz Wiadomość
Udało sie!
Mam grę od tygodnia przed premierą a dopiero dzisiaj udało mi się pograć. Grałem godzinę i nawet mnie z gry nie wywaliło, sam wyszedłem

Podczas rozgrywki nic sie złego nie działo, kilka drobnych bugów tylko...

Djvirus, dzięki za zmarnowanie mi prądu i cierpliwości na resetowanie kompa.
To jest po prostu niedorobione gówno i tyle. Trzeba czekać na łatkę.
Szyszka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-21-2009, 08:07   #179
dexikowo
Sergeant

Miasto: Słowik
Wyślij wiadomość przez AIM do dexikowo
Domyślnie

Ehh mi nadal gra niedziala tzreba cos kombinowac z lkami i przywrocic linijke DEBUXEZENAME= ?

niech ktos napisz poradnik co robil ze mu hcodzi skoro gra juz dla wszystkich
dexikowo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-21-2009, 08:12   #180
kluczmen
Master Sergeant (MSG)

Wyślij wiadomość przez MSN do kluczmen
Domyślnie

a ja wlasnie probowalem wbic do gry sugerujac sie tym ze devsi tam pozaliczali szkolenia etc... i dalej na autoryzowanych serweach kickuje mnie po probie autoryzacji profilu
komus sie udaje pograc na takich serwach czy tylko ja jestem takim pechowcem? moze powinienem zalozyc nowe konto?
Stare 06-21-2009, 08:14   #181
Szyszka
Corporal

Domyślnie

@UP:
Kickuje?
Chodzi ci o zawieszanie się, czy zwykłe wyrzucanie z serwera? o_O. Bo mi się gra zawiesza, jak naciskam Join.
Szyszka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-21-2009, 08:20   #182
dexikowo
Sergeant

Domyślnie

UP: umnie to samo :/

DEVowie w Ciula leca

P.S

jak ktos zna ta linjki de debuexename niech ja poda boi mozesz trzeba powrcocic stare pliki
Stare 06-21-2009, 09:00   #183
Inkub
Administrator
General

Domyślnie

Pogralem godzine lajtowo na jakims serwerze, zero bugow w samej grze, ktore dostrzeglbym. mapa mi kompletnie nieznana (Ranch), pozapominalem klawiszologii, wiec komfort rozrywki zaden, ale ogolnie gralo mi sie naprawde dobrze. Gra wykrzaczyla sie po alt tabowaniu na ok. 20 sekund. Graficznie - super, zero problemow z plynnoscia, wszystko na high (Intel 3.0 GHz, Nvidia 265).
A.
Inkub jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-21-2009, 10:04   #184
ojest!
General

Miasto: Katowice-Brynów
Wyślij wiadomość przez AIM do ojest! Wyślij wiadomość przez MSN do ojest!
Domyślnie

Musze sie nauczyc rozpoznawac opforow
Stare 06-21-2009, 10:04   #185
kluczmen
Master Sergeant (MSG)

Wyślij wiadomość przez MSN do kluczmen
Domyślnie

@szyszka : kickuje do menu glownego ;S
rozwiazaniem bylo zrobienie nowego konta, obejzalem dwa filmiki (autobus i ukonczenie szkolenia) i teraz moge grac na rankingowych - szkoda tylko ze nie na realnicku ;X
Stare 06-21-2009, 10:09   #186
snicer
Sergeant Major of the Army (SMA)

Domyślnie

Cytat:
Napisał westmar Zobacz Wiadomość
Odpalcie sobie gierkę zalogujcie się na swoje konto i wejdzie w ustawienia myszki, zmieńcie jej czułość i giera się wysypuje ! Znaczy działa ale możliwość operowania kursorem żaden. W samej grze zmieniając te ustawienie blokuje nam możliwość poruszania się żołnierzem.
Ja ten problem rozwiązałem tak, że po zmianie ustawień wciskam na chwile F1 (lista graczy czy tam coś) i jest OK. Też mnie to irytowało.
snicer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-21-2009, 10:13   #187
Gorin
Private E-2

Domyślnie

Witam wg. mnie łatka nic nie daje działało mi przed łatką prawdopodobnie wszystko.Po łatce tez mi wszystko działa myśle ze to zależy od sprzetu bo dał mi kolega dane na jego konto wszystko mi u niego chodziło a jak on zalogował sie na moje to mu nie chodziło więc troche głupia sytuacja.
Gorin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-21-2009, 10:33   #188
pajaczek
Sergeant First Class

Miasto: Jastrzębie Zdrój
Domyślnie

moze nie tyle sprzetu co lacza jak juz

ale udalo mi sie dzis z 1h na honored pograc
pajaczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-21-2009, 10:36   #189
Gorin
Private E-2

Domyślnie

Watpie ze od łącza mamy tą samą szybkość tyle ze on Neostrade a ja Radiówke miejską....Sprzet mam lepszy
Stare 06-21-2009, 10:38   #190
kukulcan

Domyślnie

U mnie dupa dalej się wiesza przy wchodzenia ne serwer. Do tego jeszcze nie działa steam, musze zamykać steam.exe w procesach aby go odpalić wie ktoś może o co chodzi
kukulcan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-21-2009, 10:38   #191
pajaczek
Sergeant First Class

Domyślnie

no ale zastanow sie....

na loc detalach wszystko powinno smigac...

sam mam okresy ze wqchodze bez problemu a czasem meksyk.. przez 3h

wiec to na bank nie wina po stronie klienta.. tylko serwerow.. jak sie wbijesz w dobry ciag /polaczenie klient i serwer/ to nie ma problemu...

tylko by sie dopchac do serwera aa
Stare 06-21-2009, 10:40   #192
Gorin
Private E-2

Domyślnie

Szkoda ze nam nie moga powiedziec kiedy wyjdzie nowy "patch" moze ten cos zmieni.Moze warto napisać im o tym problemie co do sprzetu/lacza.Ma ktos jakis kontatk nie wiem emaila,steama cos w tym stylu ?

PAJACZEK.Ale moj kolega od 18 ani razu nie wbil do gry juz 2 razy sciagal,i watpie zeby mu sie nigdy nie udało wbić jeśli tak to działa

Ostatnio edytowany przez Gorin : 06-21-2009 o 10:42
Stare 06-21-2009, 10:43   #193
Lukerman
Sergeant First Class

Domyślnie

Czy można ściągnąć samego patcha bez użycia Deploy Client i Steama? Posiadam katalog z grą AA3 od znajomego i musiałbym pobierać od nowa całą grę, aby pobrać patch.
Lukerman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-21-2009, 10:45   #194
pajaczek
Sergeant First Class

Domyślnie

Cytat:
Napisał Gorin Zobacz Wiadomość

PAJACZEK.Ale moj kolega od 18 ani razu nie wbil do gry juz 2 razy sciagal,i watpie zeby mu sie nigdy nie udało wbić jeśli tak to działa
ja dzis wbilem tylko i az na 2 serwery po 30-40 min na kazdym
wczoraj na prawie na 1h na jeden...

ciezko sie wbic, ale jak sie udaje to juz jest z gorki...

zatem gdyby to byla wina sprzetu wogole gra by nie chodzila
a skoro czasem sie udaje wejsc - wniosek - blad jest po ich stronie /ewentualnie mojej(naszej) stronie lacza
Stare 06-21-2009, 10:49   #195
Gorin
Private E-2

Domyślnie

Tak tylko ze ja moge zawsze wbic co chce wejsc...
Stare 06-21-2009, 10:51   #196
Kasper
Sergeant

Domyślnie

Cytat:
Napisał Lukerman Zobacz Wiadomość
Czy można ściągnąć samego patcha bez użycia Deploy Client i Steama? Posiadam katalog z grą AA3 od znajomego i musiałbym pobierać od nowa całą grę, aby pobrać patch.
Nie idzie. A jak masz katalog to zainstaluj STEAM i go tam daj, a gra sama się odnajdzie
Stare 06-21-2009, 10:51   #197
Frysiek
General

Thumbs up

Cytat:
Napisał Lukerman Zobacz Wiadomość
jeśli wrzucisz ten katalog do steamapps/common/ to Steam zaktualizuje to co potrzeba, nie ruszając większości plików.

Frysiek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-21-2009, 11:02   #198
irek92
Sergeant

Miasto: Ostredam
Wyślij wiadomość przez AIM do irek92
Domyślnie

Rano budząc się z wakacyjnym kacem odpalam AA z myślą ze i tak nie zagram :/A tu mile zaskoczenie Gralem i uważam ze jest fajna xd
irek92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Stare 06-21-2009, 11:04   #199
dexikowo
Sergeant

Domyślnie

umnie gra nie odpala, klikam multiplayer znajduje srvery klikam jakis server join i zwiecah res kompa i tak 15 razy pod rzad chcialem zobaczyc czy pojdzie za ktoryms i mam juz dosc...

PS!

MA KTOS TA LINIJKE DEBUGEXENAME? moze to poprawi cos jesli ktos ma to prosze napisac
Stare 06-21-2009, 11:22   #200
Ensene
Staff Sergeant

Domyślnie

Ta linijka:
DebugEXEName=DEBUG-AA3Game.exe

U mnie też nie działa, więc to nie jest nasza wina.
Ensene jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten wątek: 1 (0 użytkownik i 1 gości)

Narzędzia wątku

Zasady Pisania